Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

28.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів засідання постійно діючої комісії по розгляду звернень громадян.

27.01.2016 р. перший заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін провів засідання оперативного штабу з координації дій органів місцевого самоврядування, підприємств району щодо реагування на можливі надзвичайні ситуації, а також засідання комісії з набору та і обстеження земельних ділянок для розміщення об’єктів будівництва та розроблення містобудівних умов і обмежень та паспортів забудови.

26.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів апаратну нараду з першим заступником, заступником та керівником апарату районної державної адміністрації.

26.01.2016 р. перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін провів засідання комісії з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії.

26.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів зустріч з експертами Німецького товариства міжнародного співробітництва «Denitche Gesellshatt fiur international Zusammenarbeit (GIZ) Gmbl-1» з питань співробітництва у сфері соціальних, освітніх та медичних послуг для підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших соціально переміщених осіб та інших соціально чутливих верств населення міста, покращення соціальної інфраструктури міста.

 

25.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів та управлінь. Керівник району наголосив на завданнях, які стоять перед районною владою, і на тому, що  ці завдання необхідно виконувати.

25.01.2016 р. керівник апарату районної державної адміністрації Д.С.Сухар провів прийом громадян з особистих питань.

25.01.2016 р. перший заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін провів робочу нараду з питання уточнення плану організаційних і практичних заходів щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в районі.

Шановні земляки! 
Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Соборності України!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.
Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.
Віримо, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною. Ми маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки. Плекаймо все, що працює на ідею загальнонаціональної єдності, повсякчас пам’ятаючи про незліченні жертви, принесені на вівтар незалежності, соборності, державності.
Бажаю усім Вам міцного здоров’я, щастя, миру і плідної співпраці. Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її громадян буде успішно реалізоване.

 Голова районної державної адміністрації  В.І. РОМАХ

22.01.2016 р. в центральній районній бібліотеці відбулися заходи з нагоди Дня Соборності України: тематична плиця  «Воля. Соборність. Незалежність», історичний екскурс  «Соборна Мати-Україна - одна на всіх, як оберіг»

22.01.2016 р. перший заступник голови райдержадміністрації О.С. Калінін провів засідання районного  штабу з оперативного реагування на надзвичайні ситуації та запобігання їх виникненню в осінньо-зимовий період 2015 - 2016 років, а також засідання оперативного штабу для вжиття термінових заходів, спрямованих на запобігання загибелі бездомних громадян від переохолодження та під час надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2015-2016 років.

21.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів   апаратну нараду з першим заступником, заступником  голови та керівником апарату районної державної адміністрації.

21.01.2016 р. перший заступник голови райдержадміністрації О.С. Калінін провів прийом громадян   з особистих питань. Звернення стосувалися заготівлі дров родині учасника АТО.

21.01.2016 р. перший заступник голови райдержадміністрації О.С. Калінін провів робочу нараду з питання  безпеки руху під час ожеледиці та снігових заметів.

21.01.2016 р. відбулося засідання Ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

20.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів   апаратну нараду з першим заступником, заступником  голови та керівником апарату районної державної адміністрації.

20.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів прийом громадян з особистих питань. Звернення стосувалися проходження опалювального сезону.

20.01.2016 р. перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін провів нараду з перевізниками з питань роботи на автобусних маршрутах загального користування.

20.01.2016 р. керівник апарату районної державної адміністрації Д.С.Сухар провів зустріч  членів Робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад на території  району з представниками територіальних громад району з питання впровадження заходів з добровільного об’єднання  територіальних  громад.

20.01.2016 р. в управлінні агропромислового розвитку відбулася робоча нарада за участю керівників сільгосппідприємств району щодо розробки структури посіву кормових угідь згідно з потребами  тваринництва в кормах.

20.01.2016 р. перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін засідання робочої групи з питання введення житла в експлуатацію.

20.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів співбесіду з начальником відділу освіти райдержадміністрації щодо забезпечення теплового режиму та харчування учнів у ЗОШ району

19.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів   апаратну нараду з першим заступником, заступником  голови та керівником апарату районної державної адміністрації.

19.01.2016 р. перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін провів робочу нараду щодо переводу котелень на альтернативні види палива, з енергозбереження та енергоефективності.

19.01.2016 р. заступник голови районної державної адміністрації С.М. Казьонний провів прийом громадян   з особистих питань. 

19.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів співбесіду з начальником Барвінківського районного  сектору   Головного управління Державної служби з  надзвичайних ситуацій України у Харківській області В.О. Тюльпою.

19.01.2016 р. відбулося засідання комісії з контролю за розрахунками  за спожиті енергоносії під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Калініна О.С.

19.01.2016 р. перший заступник голови райдержадміністрації О.С. Калінін  провів робочу нараду з питань діяльності ОСББ.

18.01.2016 р.голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів  щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів та управлінь.

18.01.2016 р.  керівник апарату  райдержадміністрації Д.С. Сухар провів прийом громадян з особистих питань.

 

15.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І. Ромах провів нараду, куди були запрошені перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін,  керівники структурних підрозділів та управлінь районної державної адміністрації, міський та сільські голови.   В нараді також взяла  участь голова районної ради В.С. Щолок. Були розглянуті такі питання:  про хід виконання інвентаризації земель громадян, які обробляють паї самостійно, про розроблення програми «Раціонального використання та охорони земель у Барвінківському районі на 2016-2018 роки", про проведення заходів по оптимізації навчальних закладів району,  про передачу в окреме управління сільських рад навчальних закладів району, про організацію харчування в навчальних закладах, про зміни в бюджетному та податковому законодавствах.З інформаціями виступили: перший заступник голови районної державної адміністарції О.С. Калінін, виконуюча обов’язки начальника відділу Держгеокадастру у Барвінківському районі С.П. Новікова, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Н.О. Коптєва, начальник районного фінансового управління райдержадміністрації М.В. Чухно. З метою вирішення  всіх проблемних питаннь голова районної державої адміністрації В.І.Ромах дав доручення відповідним службам, встановлені терміни  для виправлення недоліків.

14.01.2016 р. голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів апаратну нараду з першим заступником, заступником  голови та керівником апарату районної державної адміністрації

13.01.2016 р. відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна

12.01.2016 р. відбулося засідання комісії з контролю за розрахунками  за спожиті енергоносії під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Калініна О.С.

12.01.2016 р. голова районної державої адміністрації В.І. Ромах провів апаратну нараду з першим заступником, заступником  голови та керівником апарату районної державної адміністрації

11.01.2016 р. перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів та управлінь.

11.01.2016 р.керівник апарату  райдержадміністрації Д.С. Сухар провів прийом громадян з особистих питань.

11.01.2016 р. перший заступник голови районної державної адміністарції О.С. Калінін провів зустріч з міським головою з питання якості розчистки доріг від снігових заметів

09.01.2016 р. в РБК відбувся інтелектуальний турнір на Кубок голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха, присвячений 20-річчю барвінківського інтелектуального клубу. Змагалося 17 команд, у тому числі гості із Краматорська. Перед початком турніру присутні подивилися документальний відеофільм про історію інтелектуального руху на Барвінківщині. У підсумку змагань серед дорослих перемогли гості із Краматорська. Серед старших школярів перемогу святкувала команда "Титани" (ЗОШ №1), друге місце дісталося команді "Бетта" (ЗОШ №2), третє - команді "F-1" (ЗОШ №1). Причому для виявлення переможця та призерів довелося проводити "перестрілку" Серед молодших команд було відразу два переможці - команди "Сіріус" (ЗОШ №1) та "Галілео" (ЗОШ №4), які набрали однакову кількість очок. У змаганнях з брейн-рингу серед дорослих у фіналі зустрілися "Гепард" та "Аргонавти". Перемогла перша команда з рахунком 3:2. Кращими гравцями турніру стали О.Андросов, Є.Бессараб та Ю.Мітін. Команди-переможці та кращі гравці отримали спеціальні призи. Без призів не залишилася жодна з команд - учасниць ювілейного турніру знавців. Допомогу у проведенні турніру надали щонайперше голова районної державної адміністрації В.І.Ромах,який особисто сприяє розвитку інтелектуального руху у районі, а також  приватні підприємці Л.Смирнова, В.Удовіченко, депутати районної ради С.Ігнатенко, А. Міщенко, член клубу знавців Ю.Яковенко, інші.

Вітаю всіх зі святом!

Різдво Христове — свято особливе: Христос родився на землі! Хай буде свято це щасливим, хай сяє зіронька Землі! І лине променем сріблястим на щастя - долю у ваш дім, надія й віра на все краще хай будуть оберегом в нім! Хай Aнгел торкнеться Вас ніжним крилом, зігріє Вам серце різдвяним теплом. Хай радість, кохання наповнять Ваш дім, оселиться щастя та спокій у нім. Веселого Різдва!!!

Голова районної державної адміністрації В.І.РОМАХ

06.01.2016 р.  відбулося засідання комісії з контролю за розрахунками  за спожиті енергоносії під головуванням заступника голови райдержадміністрації Калініна О.С.

05.01.2016 р. заступник голови райдержадміністрації С.М. Казьонний провів  прийом громадян   з особистих питань 

04.01.2016 р. перший заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін провів апаратну нараду за участю керівників структурних підрозділів та управлінь.

04.01.2016 р. керівник апарату  райдержадміністрації Д.С. Сухар провів  прийом громадян з особистих питань

Шановні харків'яни та мешканці Харківської області!

Від усієї душі вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим! Я впевнений, що цього року нас чекає багато хороших подій і новин.Дуже важливо, що наша область входить у 2016-й рік із бюджетом. Це означає, що наші лікарі, вчителі, працівники культури та соціальної сфери вчасно отримають зарплати. Ми зможемо продовжити реалізацію всіх поставлених завдань і розвивати регіон.Підводячи підсумки 2015-го року, хочу відзначити: з головним завданням, яке ми перед собою ставили, вдалося впоратися. Харківська область залишилася мирною. Ми зберегли спокій і економічну стабільність у регіоні. Нам вдалося, незважаючи на всі складнощі, зібрати рекордний урожай і забезпечити Харківщину хлібом. Ми виділили серйозні кошти на розвиток медицини та оновлення обладнання в лікарнях області. Відновили програму «Шкільний автобус» і частково оновили обладнання навчальних класів у школах. Змогли реалізувати ряд важливих інфраструктурних проектів у районах області. Ми однозначно повернулися обличчям до харківських спортсменів і надали їм усю можливу підтримку.Я не буду обіцяти вам у 2016-му році «золоті гори» й автобани в кожному селі. Принцип нашої команди: говорити тільки те, що ми дійсно можемо зробити й обов'язково зробимо. Можу гарантувати, що в 2016-му році ми продовжимо реалізацію всіх проектів, які розпочали в 2015-му. Харківська обласна адміністрація, як і раніше, буде приділяти підвищену увагу сферам охорони здоров'я та освіти, розвитку спорту, підвищенню інвестиційної привабливості області та захисту прав підприємців.Наш регіон розвивається, і я впевнений, що в нього великі перспективи та хороше майбутнє. Те, як швидко ми досягнемо поставлених високих цілей, без перебільшення залежить від кожного жителя Харківщини. Кожен із вас своєю щоденною працею робить внесок у скарбничку успіхів Харківської області. Я знаю, що харків'яни - працьовиті, інтелектуальні, активні та небайдужі люди. З такими людьми разом можна досягти навіть того, що здається неможливим.Хочу побажати миру, благополуччя й добра вам і вашим родинам! З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін

З Новим роком вас, земляки!

Щиросердно вітаю всіх барвінківчан із Новим роком! Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє. Тож нехай новий 2016 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди. Хай додасть він Вам і Вашим колегам здоров’я і сил, творчого завзяття і снаги, духовної величі і краси! Нехай родинний затишок, добро і благополуччя панують у Вашій оселі. Хай Новий рік принесе Вам віру і надію у день прийдешній. Нехай у Новому році прийдуть до Вас щаслива доля, любов і злагода, натхнення та успіх, щирість і вірність добрих друзів. Хай збудуться всі заповітні мрії, благородними справами наповнюється життя.Хай рік Новий стане роком невичерпної енергії, постійного безмежного оптимізму, принесе Вам віру і надію у день прийдешній. Щастя Вам у помислах і діях Ваших, успіхів Вам у праці.

Голова районної державної адміністрації В.І.РОМАХ

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта