Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обговорили хід підготовки та проведення весняно-польових робіт

 

29.02.2016 об 11.00 перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін та начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Г.М.Рой взяли участь в обласній нараді з питань ходу підготовки та проведення весняно-польових робіт підприємствами агропромислового комплексу Харківської області у 2016 році

 

 

На щотижневій апаратній нараді актуальні питання сьогодення

 

29.02.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На порядку денному актуальні питання сьогодення: підготовка та проведення на території району заходів до Міжнародного жіночого дня, 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи, акції з благоустрою «ЧистоФест» в рамках всеукраїнської соціально - екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»; дотримання тендерних процедур по закупівлі вугілля до загальноосвітніх навчальних закладів району; оформлення у рамках чинного законодавства необхідної документації для отримання платних послуг працівниками дитячо – юнацької спортивної школи; підготовка повного переліку та здійснення ремонтних робіт  доріг міста; узагальнення та надання до райдержадміністрації списку демобілізованих учасників АТО.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Відлунали останні акорди районного фестивалю хореографічного мистецтва «Танцювальна феєрія – 2016»

 

Сьогодні, 26.02.2016, заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний відвідав районний фестиваль хореографічного мистецтва «Танцювальна феєрія», справжнє  свято танцю, яке розпочалося о 12.00 на базі Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва.

У концертній програмі фестивалю взяли участь кращі хореографічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району:

хореографічний колектив естрадного танцю «Фаворит» з Іванівської Другої ЗОШ І-ІІІ ст. ( керівник А.О.Ільченко);

хореографічний колектив естрадного танцю «Едельвейс» з Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1( керівник А.В.Галушко);

хореографічний колектив естрадного танцю «Перлина» та Олександра Возміщева з Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 ( керівник О.А.Буйницька);

Катерина Лисенко з Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3;

хореографічний колектив «Топ-Денс» з Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ст. ( керівник С.М.Гармаш);

хореографічний колектив естрадного танцю «Грація»  Барвінківського районного Будинку культури ( керівник А.В.Кабиш);

хореографічний колектив естрадного танцю «Феєрія» Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва ( керівник О.А.Буйницька).

Також справжньою окрасою свята стали театральна студія «Прометей»                     ( керівник С.І.Дудко) та зразковий художній колектив народного танцю «Пролісок» ( керівник О.І.Тітченко ) Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва.

Районний фестиваль «Танцювальна феєрія» у черговий раз довів, що хореографічному мистецтву бути, жити і процвітати на нашій прекрасній Барвінковій землі.

Організатори фестивалю та його учасники  висловлюють слова глибокої вдячності голові Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромаху за надані цінні подарунки та керівникам колективів за якісну, кваліфіковану підготовку.

 

На селекторній нараді обговорили стан розрахунків за енергоносії та виготовлення дозвільно – погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів

 

26.02.2016 о 12.00 голова райдержадміністрації В.І.Ромах взяв участь  в обласній селекторній нараді, на порядок денний якої виносилися питання стану  розрахунків споживачів за природний газ, електроенергію та послуги тепло-, водопостачання; про стан отримання суб’єктами господарювання Харківської області дозвільно – погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів.

Інформуючи про стан розрахунків споживачів району за енергоносії, голова райдержадміністрації В.І.Ромах зазначив, що тільки за використання електроенергії споживачі розрахувалися стовідсотково, тоді як розрахунки  за  природний газ становлять 89% ( борг 443,5 тис.), а за послуги теплопостачання  - лише 51%  (борг 846,94 тис. грн.).

Основною причиною низьких розрахунків за енергоносії бюджетними установами є недостатній помісячний обсяг субвенції з державного бюджету.

З метою зниження рівня заборгованості населення ведеться претензійно - позовна робота, зокрема, філією ХОКП «ДРІТ» подано до суду 110 справ на загальну суму боргу 211 тис. грн.

На сьогодні судом розглянуті 49 справ щодо стягнення заборгованості за послуги теплопостачання з мешканців району на загальну суму 136,5 тис. грн.; отримано через виконавчу службу борг у сумі 57,4 тис. грн.

 

Стосовно стану отримання суб’єктами господарювання дозвільно – погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів голова райдержадміністрації В.І. Ромах повідомив, що кількість суб’єктів господарювання, які мають дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря – 36 (41%) середньо-обласний 37%; кількість декларацій про утворення відходів, які зареєстровані у 2016 році суб’єктами господарювання – 6 (7%) середньо-обласний 7%; кількість суб’єктів господарювання, які мають дозволи на спеціальне водокористування 10 (12%) середньо-обласний 12%.

Робота з питань порядку денного обласної селекторної наради перебуває під постійним контролем.

 

Сільський зелений туризм як ресурс розвитку об’єднаних громад

 

24.02.2016 о 10.00 розпочав роботу семінар - тренінг «Сільський зелений туризм як ресурс розвитку об’єднаних громад», у якому взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін,заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний, заступник голови районної ради В.М.Ухань, міський та сільські голови, керівники територіальних органів влади району.

З інформаціями виступили керівник Харківського регіонального Офісу з підтримки реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади Д.Баринова, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону» О.Кулініч.

Як було зазначено, сільський зелений туризм слід розглядати як один з компонентів комплексного розвитку сільських територій та сільської інфраструктури, а також як один з факторів стратегії подолання бідності в сільській місцевості. Сільський туризм, на відміну від масового, не має шкідливого впливу на довкілля і, разом з тим, робить істотний внесок у регіональний розвиток. Результати його розвитку вигідні, насамперед, даній території. Це рентабельний і прибутковий бізнес, що стимулює розвиток транспорту, систем зв’язку, торгівлі, сфери обслуговування, об’єктів дозвілля, відродження традиційного мистецтва, промислів, ремісничої майстерності.

Відкриті додаткові можливості для популяризації української культури. Базою його розвитку є капітальний житловий фонд на садибах господарів та наявні природні, рекреаційні, історико - архітектурні, культурно - побутові та інші надбання тієї чи іншої місцевості.

 

 

Поліцейські замінять дільничних інспекторів

 

23.02.2016 о 12.00 голова райдержадміністрації В.Ромах  у м. Харкові взяв участь у Презентації впровадження нових форм діяльності поліції Харківської області.

У ході заходу Міністр МВС України Арсен Аваков і Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк представили патрульних поліцейських, які будуть працювати в області, і фактично мають замінити дільничних інспекторів.

Патрульні поліцейські отримали нові машини "Renault Kangoo", на яких вони будуть патрулювати Харківську область."Раніше на події виїжджали дільничні. Тепер цю роботу будуть виконувати патрульні поліцейські", - підкреслив А. Аваков.

Прем'єр-міністр України А. Яценюк акцентував увагу на сподіванні, що час приїзду патрульних на місце становитиме не більше 7 хвилин у місті та 20 - у межах області. "Це не тільки нова форма і машини, це новий підхід до виконання обов'язків", - зазначив А. Яценюк.

А. Аваков додав, що патрульна поліція буде введена у всіх містах України."Вчора у Вінниці ввели поліцію, і це вже 14 місто. Поступово, крок за кроком, проект, що  реалізується спільно з Євросоюзом, охопить всю Україну", - наголосив Міністр МВС України.

Всього по Харківській області створюється 81 група реагування патрульної поліції. Їх основні завдання - цілодобове оперативне реагування на повідомлення, прибуття на місце події в найкоротші терміни і дієва допомога громадянам.

 

 

Обговорили заходи з добровільного об’єднання територіальних громад

 

23.02.2016 об 11.00 відбулися загальні збори громадян за місцем проживання з роз’яснення питань впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад за участі членів Робочої групи та заступника голови райдержадміністрації С.М. Казьонного  серед населення Подолівської сільської ради

 

 

 

Проведене засідання Ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення

 

22.02.2016 об 11.00 у ході засідання Ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення під головуванням заступника голови райдержадміністрації С.М.Казьонного розглянуті заяви дев’яти  мешканців міста та району, які опинилися у скрутному становищі через хворобу чи інші непередбачувані обставини.

Прийняте рішення про задоволення усіх поданих заяв та надання матеріальної допомоги у межах коштів, виділених на ці цілі.

 

 

 

Пріоритетні завдання цього тижня

 

22.02.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

Визначаючи пріоритетні завдання на поточний тиждень В.І.Ромах зупинився на необхідності:

активізувати роботу по підготовці в районі заходів у рамках проведення всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»;

систематизувати заходи щодо відзначення в районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи;

привести у належний вигляд сільські будинки культури та прилеглі території;

розробити узагальнений  план проведення масових заходів у місті та сільських населених пунктах району з нагоди жіночого свята;

здійснити заходи по перевірці правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та призначення їм відповідних соціальних виплат;

проводити щоденний моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ мешканців району.

За підсумками щотижневої апаратної наради з усіх порушених питань відповідальним керівникам надані доручення.

 

Шановні земляки!

 

20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму та вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку. І ми вже не зійдемо з цього шляху. Він не буде простим, але приклад Героїв Небесної Сотні ніколи не дасть нам здатися, скласти руки й відмовитися від поставлених цілей.

У цей день хочу ще раз висловити слова співчуття та глибокої вдячності сім'ям Героїв України Євгена Котляра, Владислава Зубенка та Юрія Паращука - трьох наших земляків, які загинули в Києві в 2014-му. Ваші рідні були вірні ідеалам до кінця, не побоялися та не здалися. Їхні імена пам'ятатиме не одне покоління українців. Їх приклад надихнув тисячі воїнів, які сьогодні захищають нашу країну на Донбасі.

Переконаний, разом, спільними зусиллями ми змінимо країну, доведемо до кінця вкрай необхідні реформи, і Україна досягне того майбутнього, про яке мріяли Герої Небесної Сотні. І це буде найкращою даниною їх світлій пам'яті. Слава Україні!

 

Голова Харківської обласної

державної адміністрації                                                                     Ігор Райнін

 

 

Шановні барвінківчани!

 

20 лютого особливий день в  історії Незалежної України. Український народ вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні – людей, які пожертвували в ім’я Свободи і Гідності найдорожчим, що вони мали, - власним життям, захищаючи незалежність і європейське майбутнє України,  заплативши майбутнім за свої переконання.

Революція Гідності змінила кожного з нас. Навчила бути небайдужими, брати на себе бодай маленьку, але відповідальність, і стояти за Україну до останнього. Тож, будуючи нову державу, ми не повинні забувати, за що загинула Небесна Сотня.

Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв та не зрадити ідеалам Революції Гідності. Схиляю голову перед тими, хто ціною власного життя відстояв європейське майбутнє для України.

Слава Українському народові!

Вічна пам’ять Героям!

 

                                            Голова Барвінківської районної

                                            державної адміністрації                                                                  Володимир Ромах

 

 

Відбулася позачергова сесія районної ради

 

19.02.2016 о 10.00 голова районної державної адміністрації, депутат районної ради В.І.Ромах взяв участь у пленарному засіданні позачергової ІV сесії районної ради VІІ скликання.

На порядку денному більше десяти питань.

Серед них  внесення змін до головного фінансового документу району  - бюджету на 2016 рік, а також питання галузей освіти та охорони здоров’я: звіти про виконання програм, термін дії яких закінчився минулого року та  прийняття аналогічних нових.

Обговорені питання:

забезпечення харчування учнів загальноосвітніх та дошкільних закладів району, визначена його вартість, затверджений перелік пільгових категорій дітей, які мають право на харчування за рахунок бюджету;

безперебійного підвозу до закладів району учасників навчально – виховного процесу в рамках програми «Шкільний автобус»;

удосконалення допомоги на засадах сімейної медицини;

передумов якісного надання невідкладної медичної допомоги;

шляхів попередження захворюваності на туберкульоз у районі.

 

 

Щорічна оцінка результатів роботи

 

18.02.2016 о 13.00 на нараді у керівника апарату райдержадміністрації Сухаря Д.С. були підведені підсумки  проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями апарату райдержадміністрації покладених на них обов’язків і завдань за результатами роботи у 2015 році.

         Під час співбесіди працівники апарату підтвердили, що уміють якісно організовувати свою роботу, володіють системними знаннями, здатні до розв’язання творчих завдань професійного характеру, чітко  і переконливо викладають думки, вільно володіють державною мовою, підготовлені ними документи не потребують доопрацювання чи виправлень. Більшість працівників, що проходили щорічну оцінку, активно, цілеспрямовано і результативно працюють над підвищенням професійних знань, умінь і навичок.

         Як результат, із шести державних службовців апарату, які підлягали щорічній оцінці виконання покладених на них обов’язків і завдань за результатами роботи у 2015 році,  четверо отримали високу оцінку; двоє – добру.

         Оцінка результатів роботи 17 державних службовців окремих структурних підрозділів райдержадміністрації за результатами 2015 року триває.

 

Забезпечені умови для компактного проживання  внутрішньо  переміщених осіб

 

18.02.2016 об 11.00 за участю голови райдержадміністрації В.І.Ромаха, голови районної ради В.С.Щолок, першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна, заступника голови Конкурсного комітету «Разом у майбутнє», голови постійної комісії з питань бюджету, віце-президента Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області Л.П.Немикіної, координатора програми розвитку ООН в Харківській обл. Г.Б.Чалої  у рамках Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ» відбулося урочисте відкриття будинку для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб по вул. Московській,1, м. Барвінкового.

          Мікропроект під назвою «Забезпечення умов для компактного проживання  внутрішньо  переміщених осіб в м. Барвінковому.  Капітальний  ремонт  будівлі по вул. Московській,1, м. Барвінкового Харківської області» був поданий 24.04.2015 Громадською організацією «Патріоти Барвінківщини».

          Загальна вартість проекту - 994,4 тис. грн.; з них 212 тис. грн. -  кошти обласного бюджету.

Вітаючи присутніх на заході, голова райдержадміністрації В.І.Ромах зазначив: «Сьогодні ми підводимо підсумки об’ємної роботи – відкриваємо після здійснення капітального ремонту будинок для проживання дев’яти сімей внутрішньо  переміщених осіб.

Я вдячний голові Харківської обласної державної адміністрації Райніну Ігорю Львовичу  за сприяння у реалізації зазначеного проекту, заступнику голови Харківської обласної державної адміністрації Світличній Юлії Олександрівні за турботу про долю і добробут внутрішньо переміщених осіб з Луганської та Донецької областей, які опинилися у складних життєвих умовах. Окремі слова вдячності за активну підтримку та дієву допомогу заступнику голови Харківської обласної державної адміністрації Беккеру Марку Львовичу.

Впевнений, що і в подальшому співробітництво з  Організацією Об’єднаних Націй  та тісна співпраця з облдержадміністрацією будуть запорукою досягнення спільних позитивних результатів.»

 

Питання, що мають вирішуватися на місцевому рівні

 

18.02.2016 о 10.00 під час проведення прийому громадян   з особистих питань  першим заступником голови райдержадміністрації О.С. Калініним мешканці району скаржилися на стан доріг та освітлення віддалених від райцентру вулиць міста.

         О.Калінін роз’яснив авторам звернень розмежування повноважень райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, зокрема міської ради, яка зобов’язана проводити систематичний моніторинг стану доріг та освітлення вулиць, передбачати кошти у місцевому бюджеті на ці цілі.

         Громадянам рекомендовано підготувати письмове звернення за належністю, надана кваліфікована допомога.

 

Обговорили стан забезпечення автономним резервним електропостачанням

 

 

18.02.2016 о 09.00 під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна проведена оперативна нарада щодо моніторингу стану забезпечення автономним резервним електропостачанням котельних, що опалюють житловий фонд та об’єкти соціальної сфери району, на випадок позаштатних ситуацій під час проходження опалювального сезону 2015 - 2016 років.

 

 

Районна бібліотека розпочала цикл патріотичних уроків

 

Президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про вшанування подвигу учасників  Революції Гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, згідно з яким  щорічно в Україні 20 лютого відзначається День Героїв Небесної Сотні.

Центральна районна бібліотека не залишилася осторонь та розпочала  проведення для своїх читачів патріотичних уроків «Герої не вмирають», адже саме цими словами Україна проводжала в останню путь своїх синів та дочок, тих, хто загинув за свою країну, за свій народ. Знову від нас пішли найкращі! Ті, для кого "справедливість", "гідність", "свобода", "Україна" були не просто словами, а сенсом їх життя.

Історія України мала багато трагічних періодів. Коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинявся під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників.Так було і за княжої доби. Так було і за часів Козаччини. I за часів боротьби за незалежність 1917-1921 років. I під час Другої світової війни. I на початку 1990-х.

Нині знову прийшов цей час - час вибору між свободою та рабством, світлим майбутнім та темним минулим, справедливістю та тиранією. На Майдані пліч-о-пліч стали українці, євреї, вірмени, грузини і білоруси. Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Спочатку вони вимагали право вибору. Потім їм довелось вимагати права жити. I хоч кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні нелюдська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавались. Так на Майдані з'явилась ще одна сотня - Небесна. Для України це найголовніша, найвпливовіша сотня. Кожен із них заплатив за свої переконання найвищу ціну - життя. I для нас є святим обов’язком гідно вшанувати Героїв.

Щоб ми пам’ятали – хто і за що загинув. І саме про цих людей, про ці події можна дізнатися, ознайомившись з книжковою виставкою «Зима, що нас змінила», на якій представленні такі книги:

·           Базів В. «Армагедон на Майдані»;

·           «Герої не вмирають». Збірка віршів;

·           Талан С. «Оголений нерв»;

·           Рудневич М. «Я з небесної сотні».

Перший такий урок та виставку відвідали постійні читачі бібліотеки.

 

Просили про сприяння у вирішенні земельних питань

 

17.02.2016 о 09.00 розпочався прийом громадян з особистих питань головою райдержадміністрації  В.І.Ромахом, під час якого мешканці району порушували питання передачі у власність земельної ділянки, забезпечення збільшення розміру орендної плати. Громадяни отримали необхідні роз’яснення згідно з чинним законодавством. 

 

Між життям і смертю

 

         У жодному календарі день 15 лютого нічим не позначений. Але він особливий. Цього дня закінчилась десятилітня війна 1979-1989 років. Щороку ветерани афганської війни відзначають останній день виведення радянських військ з Афганістану, вшановуючи пам'ять загиблих побратимів, відвідуючи родини героїв - афганців.

         Для учнів 9 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 працівники Барвінківської центральної районної бібліотеки провели урок пам’яті «Між життям і смертю». На заході був презентований документальний фільм  - спогад, з якого діти дізналися про боротьбу афганського народу, про бойову дружбу між радянськими воїнами та воїнами Афганістану. На знак світлої пам’яті вшанували загиблих воїнів – інтернаціоналістів хвилиною мовчання.

 

Розпочалася підготовка до вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

16.02.2016 о 10.00  у малій залі райдержадміністрації співголови Робочої групи В.І.Ромах, голова райдержадміністрації, та В.С.Щолок, голова районної ради, за участю членів Робочої групи, утвореної розпорядженням голови райдержадміністрації від 10.02.2016 № 42, обговорили питання підготовки  плану заходів щодо відзначення в районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи

 

Визначили шляхи децентралізації повноважень

 

16.02.2016 о 10.00  перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін взяв участь у обласному навчально-методичному семінарі з питань забезпечення виконання на території області чинного законодавства України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень та державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань 

З усіх питань надані роз’яснення

 

16.02.2016 о 09.00 під час прийому громадян  з особистих питань у заступника голови райдержадміністрації С.М. Казьонного мешканці міста говорили про низький рівень матеріального забезпечення пенсіонерів та необхідність сплати обов’язкового платежу при отриманні субсидії на житлово – комунальні послуги.

         На всі порушені барвінківчанами питання надані вичерпні роз’яснення.

 

Зустріч з експертами Німецького товариства

 

15.02.2016 о 15.00  за участю голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха, першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна відбулася чергова зустріч з експертами Німецького товариства міжнародного співробітництва «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» з питань співробітництва в сфері соціальних, освітніх та медичних послуг для підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших соціально чутливих верств населення району, покращення соціальної інфраструктури міста.

 

 

Відвідали місця поховань героїв афганської війни

 

15.02.2016 об 11.00  голова районної державної адміністрації В.І.Ромах разом з головою районної громадської організації воїнів – інтернаціоналістів, учасником бойових  дій  в Афганістані В.В.Тацюком очолили «Маршрут пам’яті» - об’їзд могил загиблих воїнів -  інтернаціоналістів. Голова райдержадміністрації та члени активу громадської організації воїнів – інтернаціоналістів відвідали місця поховань у селах Іллічівка, Іванівка, Іванівка Друга, Подолівка; зустрілися з рідними загиблих учасників війни в Афганістані. Біля кожної могили вшанували пам'ять загиблого героя хвилиною мовчання, поклали квіти.

 

Апаратна нарада – конкретні доручення

 

15.02.2016 о 10.00 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха. Присутні керівники структурних підрозділів, організацій та установ району отримали конкретні доручення щодо підготовки до приведення у належний стан прилеглих територій у рамках Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля»; активізації діяльності щодо розробки, узгодження та затвердження плану весняно – польових робіт; проведення аналізу якості надання житлово – комунальних послуг; нарахування населенню субсидій та різних видів допомог; завершення підготовки документів на розгляд чергової сесії районної ради.  

 

 

Ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах

 

15.02.2016 о 09.00  з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 27 річниці виводу військ з Афганістану відбулося урочисте покладання квітів до Пам’ятного знаку загиблим воїнам – інтернаціоналістам у місті Барвінковому за участі учасників бойових дій в Афганістані, голови райдержадміністрації В.І.Ромаха, голови районної ради В.С.Щолок, міського голови О.О.Бало та представників  трудових колективів району.

Вітаючи присутніх на мітингу В.І.Ромах висловив щиру вдячність усім учасникам бойових дій за мужність, відданість наказам, здатність прийти на допомогу, добропорядність та людяність. Бажаючи здоров’я та родинного затишку, голова району зазначив: «Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю полеглих, вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах…»Голова районної державної адміністрації В.І.Ромах, голова районної ради В.С.Щолок вручили нагороди та відзнаки присутнім воїнам – афганцям: С.Бородьку, В.Приходьку, В.Тацюку, І.Чеху,  С.Чернишу, В.Кучерявому, А.Магді, В.Мухіну, В.Ткаченку, М.Трипольському.

Учасники заходу вшанували пам'ять хвилиною мовчання та поклали квіти до Пам’ятного знаку загиблим воїнам – інтернаціоналістам.

 

Розпочалася відкрита  першість району з міні-футболу

 

Традиційно на початку року проходить відкрита  першість району з міні - футболу 2016 року.  Цього року свою майстерність аматори шкіряного м’яча почали демонструвати 13.02.2016  у спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи.

У церемонії відкриття змагань взяв участь голова районної державної адміністрації В.І.Ромах. Звертаючись до команд, які виявили бажання позмагатися за Кубок голови районної державної адміністрації, Володимир Іванович пообіцяв  підтримку розвитку футболу в районі:   «У цьому році плануємо відродити районний чемпіонат з футболу, в якому візьмуть участь команди як міста, так і сільських рад. Необхідно підвищувати рівень фізкультурно - оздоровчої роботи на селі – привести в належний стан стадіони, ввести посади інструкторів зі спорту в сільських радах». 

В.І. Ромах  побажав учасникам азарту, натхнення і перемоги,  закликав вести боротьбу чесно, поважати суперника.

Першість району з міні – футболу на Кубок голови райдержадміністрації триватиме до 06 березня 2016 року.

 

Визначені основні завдання у сфері цивільного захисту на 2016 рік

 

12.02.2016 о 10.00 голова районної державної адміністрації, голова комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій В.І.Ромах взяв участь у нараді в системі відеоконференцзв’язку з питання підведення підсумків роботи територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного  захисту Харківської області за 2015 рік та  визначення основних завдань у сфері цивільного захисту на 2016 рік.

У звітній інформації було зазначено, що відповідно до розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 22 червня 2011 року № 343 "Про введення в дію Положення про територіальну підсистему єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру Харківської області»  Барвінківською  районною державною  адміністрацією вжиті заходи щодо поновлення Положення про районну ланку територіальної підсистеми Єдиної державної системи запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Оновлено 18 Планів щодо забезпечення техногенної та пожежної безпеки у районі в осінньо - зимовий період, під час підготовки та пропуску весняної повені, збирання ранніх зернових, взаємодії при ліквідації можливих лісових пожеж,  запобіганню епідемічного ускладнення із захворюваності населення та інше.

         За 2015 рік на території Барвінківського району надзвичайних ситуацій не сталося.        

Райдержадміністрацією постійно приділяється увага розвитку матеріально-технічної бази аварійно-рятувальних підрозділів, інформаційному забезпеченню населення у сфері цивільного захисту та удосконалення готовності органів управління та сил цивільного захисту   району до дій в надзвичайних ситуаціях.   

З метою підвищення рівня ознайомлення населення з правилами пожежної безпеки, цивільного захисту, поводження на воді в літній період та на  льоду в зимовий період, в районі забезпечено інформування на стрінках газети “Вісті Барвінківщини”. У загальноосвітніх школах, закладах культури, медицини, приміщеннях відділень зв’язку, торгівлі на видних місцях обладнані куточки з матеріалами щодо профілактики надзвичайних ситуацій та загибелі і травмування людей.

 

В.І.Ромах зустрівся з представниками громадської організації воїнів – інтернаціоналістів

 

12.02.2016 о 09.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах зустрівся з головою районної громадської організації воїнів – інтернаціоналістів В.В.Тацюком, учасником бойових дій І.І.Чехом та активом.

У ході розмови зупинилися на якості виконання у районі  завдань Президента України щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих воїнів - афганців.

Обговорили проблемні питання проведення заходів до Дня учасників бойових дій на території інших держав; проаналізували стан пам’ятних знаків та місць поховань загиблих афганців; уточнили маршрут Пам’яті.

 

На сільські ради району покладаються нові обов’язки

 

Таке питання було обговорене 11.02.2016 під час зустрічі голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха з сільськими головами району. Мова йшла про виконання вимог чинних законодавчих актів щодо розширення повноважень  та  функції  органів  місцевого самоврядування  у  сфері  надання  адміністративних послуг та доручення голови Харківської обласної державної адміністрації І.Л.Райніна від 09.02.2016 № 01-28/932 щодо проведення заходів з реалізації вимог законодавства по передачі повноважень з державної реєстрації прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців органам місцевого самоврядування.

Актуальними виявилися питання створення нових робочих місць,   можливості підключення  до  Державного земельного кадастру,  Єдиного  державного демографічного  реєстру  чи  здійснення  реєстраційних  процедур  за  допомогою  власного  Реєстру  територіальної  громади; наявності  програмного забезпечення, необхідності  проходження  стажування  осіб, які  будуть  працювати  з  зазначених  реєстрах.

Сільські голови району отримали необхідні рекомендації.

 

Розпочався конкурс міні  - проектів «Разом у майбутнє»

 

11.02.2016 о 10.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах разом з головою районної ради В.С.Щолок, сільськими головами, керівниками установ району взяли участь в обласній селекторній нараді щодо роз’яснення умов та порядку оформлення міні-проектів для участі в обласному конкурсі, спрямованому на розвиток територіальних громад «Разом у майбутнє».

Засідання провела Людмила Немикіна, заступник голови Конкурсного комітету «Разом у майбутнє», голова постійної комісії з питань бюджету, віце-президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області.

Під час заходу Людмила Немикіна детально роз’яснила пункти, що містяться в зразках документів, необхідних для подання конкурсантами для участі в конкурсі «Разом у майбутнє».

Серед цьогорічних нововведень варто підкреслити те, що для участі в конкурсі необхідно подати кошторис витрат, а не проектно-кошторисну документацію, як це було раніше. Цей крок має суттєво полегшити процес оформлення заявок та зберегти гроші на оформлення вартісної проектно-кошторисної документації.

Слід зазначити, що цього року активність участі представників всіх районів та міст обласного і районного значень суттєво підвищилась. І конкурсанти з усіх районів Харківщини обіцяли до 09 березня 2016, останнього терміну прийому заявок, подати чимало заявок для участі у всіх номінаціях, визначених конкурсом у 2016 році.

 

З перевізниками району говорили про якість надання послуг

 

10.02.2016 о 13.00 перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В.Макаровської  та відповідальних працівників обговорили з перевізниками району питання покращення якості послуг та компенсації витрат на перевезення осіб пільгових категорій.

Під час наради було зазначено, що загальні обсяги пасажирських перевезень автомобільним транспортом по району за 2015 рік склали 531,9 тис. пасажирів, пасажирооборот становить 19,4 млн.пас.км. Порівняно з минулим роком відбулося збільшення  обсягів пасажирських перевезень на 2,1 %, пасажирооборот склав 100,9 % до минулого року.

З метою покращення транспортного обслуговування населення району та збільшення обсягів перевезень пасажирів Барвінківською районною державною адміністрацією на базі приватного підприємства Трикули Ігоря Васильовича створена структура, яка на цей час обслуговує три маршрути загального користування, що не виходять за межі району.

Також учасники наради детально зупинилися на питанні компенсації витрат за перевезення пільгових категорій громадян.

 

На обласній селекторній нараді визначилися з алгоритмом дій по передачі повноважень з державної реєстрації

 

10.02.2016 о 09.30 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з питання проведення заходів з реалізації вимог законодавства по передачі повноважень з державної реєстрації прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців районними державними адміністраціями Харківської області

 

 

 

Історія заводу «Червоний промінь» у документах та фотографіях

 

З 09.02.2016 у Барвінківському краєзнавчому музеї експонується виставка «Слава трудова», що розповідає про історію заводу «Червоний промінь» та його трудовий колектив.

Виставку найпершими відвідали учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1

На виставці представлені предмети, що дають уявлення про завод і його продукцію: численні фото, макет бурового верстата 2СБШ-200, а також Книги Пошани заводу, які передані музею його колишніми працівниками - ветеранами праці.

 

 

Комісією з питань захисту прав дитини прийнята низка рішень

 

09.02.2016 о 10.00 розпочалося засідання комісії з питань захисту прав дитини під головуванням В.І.Ромаха, голови райдержадміністрації, за участю С.М.Казьонного, заступника голови райдержадміністрації

Було розглянуто  6 питань щодо захисту малолітніх та неповнолітніх дітей. Вирішено  двох  новонароджених  дітей  направити   до  державного закладу; клопотати перед судом  про позбавлення батьківських прав двох батьків; з однією громадянкою проведено  виховну роботу щодо неналежного виконання нею батьківських обов’язків по відношенню до малолітньої  дитини.

 

 

Якість комунальних послуг потребує покращення

 

Саме такий висновок можна зробити із переліку тих питань, з якими мешканці міста та району 09.02.2016 о 10.00 зверталися до першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна  у ході проведення «прямої лінії» телефонного зв’язку з населенням району.

І хоч темою було оголошене питання «Хід  опалювального сезону у районі», громадяни скаржилися те тільки на  низьку якість надання послуги теплопостачання, на неправомірні, як на думку автора звернення, нарахування за природний газ понад фактичну норму споживання, а й на стан доріг у сільській місцевості.

З усіх порушених питань надані необхідні роз’яснення, а їх можливе позитивне вирішення взяте на контроль.

 

 

До Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

 

09.02.2016 у загальноосвітніх закладах району розпочалося проведення тематичних уроків, лекцій, годин спілкування, бесід, засідань «круглих столів» за  темами: «Афганська війна – як це було?»,  «Локальні конфлікти, причини їх виникнення», «Що таке інтернаціональний обов’язок?»

 

Визначені першочергові заходи щодо ремонту проблемних ділянок дороги

 

08.02.2016 з 13.00 перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін разом з працівниками комунальних структур району здійснив вибірковий об’їзд населених пунктів міської та сільських рад району.

Мета об’їзду -  визначення першочергових заходів щодо ремонту проблемних ділянок дороги, забезпечення надійного функціонування транспортної мережі, підвищення рівня благоустрою населених пунктів, безпеки дорожнього руху та розвитку дорожнього господарства району у 2016 році.

Також перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін ознайомився з роботою пунктів обігріву на території району.

 

 

До відведення паводків район готовий стовідсотково

 

08.02.2016 о 10.00 перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін  обговорив з відповідальними працівниками підприємств та установ району питання щодо стану створення резерву будівельних та пально-мастильних матеріалів,  готовності до дій за призначенням техніки та спеціального обладнання, необхідного для оперативного реагування на надзвичайні ситуації під час повені.

У ході наради уточнений план евакуації населення, тварин, машин, механізмів, кормів, мінеральних добрив та отрутохімікатів, інших матеріальних цінностей із зон можливого затоплення та розміщення їх у безпечних місцях, а також готовність сил та засобів, які планується залучати для проведення рятувальних та інших невідкладних робіт у разі виникнення складної паводкової ситуації.

Визначені об'єкти життєзабезпечення населення, транспорту, енергетики, зв'язку, що можуть зазнати негативного впливу природних явищ.

 

 

У районі розпочалася підготовка до відзначення 27 річниці виводу військ з Афганістану

 

08.02.2016 о 10.00 за участю голови райдержадміністрації В.І.Ромаха та заступника голови райдержадміністрації С.М.Казьонного проведене засідання Організаційного комітету з питань відзначення в районі 27 річниці виводу військ з Афганістану.

Голова райдержадміністрації зупинився на необхідності уточнення та затвердження Плану заходів з відзначення 27 річниці виводу військ з Афганістану; організації зустрічей з активом громадської організації воїнів – інтернаціоналістів; відвідування сімей загиблих; здійснення маршруту пам’яті до місць поховання воїнів – афганців; проведення годин спілкування з афганцями у загальноосвітніх школах району; експонування виставок у районному краєзнавчому музеї.

 

 

Обговорені питання, що потребують першочергової уваги

 

08.02.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у голови райдержадміністрації В.І.Ромаха за участю першого заступника, заступника голови райдержадміністрації, керівника апарату,  керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів влади, міського голови.

Насамперед В.І.Ромах заслухав звіти керівників про виконання доручень за підсумками розширеної апаратної наради 01.02.2016;  зупинився на питаннях стану дотримання на території району Закону України від 09.04.2015 № 317 – VIII «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», підготовки заходів до відзначення Дня Небесної Сотні, річниці виводу військ з Афганістану на території міста та сільських рад району. Наголосив на необхідності приведення у належний стан місць поховання воїнів – афганців та учасників АТО, територій та Будинків культури виключно в усіх населених пунктах району. Нагадав про підготовку до початку в районі Всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

Голова райдержадміністрації доручив відповідним керівникам здійснити аналіз та надати інформацію щодо стану сплати екологічного податку; досягнення запланованих показників соціально – економічного розвитку району; діяльності підприємств, де рівень заробітної плати нижче прожиткового мінімуму;  переліку фермерських господарств та сільгосппідприємств, які обробляють понад 100 га землі.

Також керівник району зосередив увагу присутніх на узгодженні та якісній підготовці питань порядку денного спільного засідання колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно - господарського активу району; на дотриманні поведінки державних службовців; на відповідальному виконанні посадових обов’язків.

В.І.Ромах повідомив, що Барвінківський район у рейтингу районів області на сьогодні посідає 15 місце ( із 27 ), що спонукає і надалі докладати зусиль і працювати на позитивний результат.

За підсумками щотижневої апаратної наради підготовлене протокольне доручення.

 

 

Найстаршій мешканці району виповнилося 104 роки!

 

07.02.2016 отримувала  вітання з ювілеєм Боровська Євдокія Петрівна, найстарша жителька району, що мешкає у с. Гаврилівка.

Її поважний вік - 104 роки.

Євдокія Петрівна свідок подій двох століть – ХХ (з моменту народження у лютому 1912 року) та ХХІ: колективізації, першої світової війни, двох голодоморів, Великої Вітчизняної війни, відбудови та перебудови, оголошення Україною Незалежності, Революції Гідності. Жодна з них не зламала ювілярку, а лише додала працелюбності, людяності, мудрості.

Міцного здоров’я, тепла і злагоди, родинного затишку і  щирої любові  та поваги від рідних, близьких та друзів!

 

Відбулося засідання  ради по роботі з кадрами

 

05.02.2016 о 13.00 керівник апарату райдержадміністрації, голова ради Д.С.Сухар  відкрив перше у цьому році засідання  ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації.

Д.С.Сухар проаналізував стан справ з підвищення рівня професійної компетентності державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації у 2015 р., наголосив керівникам самостійних структурних підрозділів районної державної адміністрації на необхідності приділити особливу увагу у 2016 р. питанням виконання планів-графіків підвищення кваліфікації державних службовців у Інституті підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України та Харківському регіональному інституті державного управління.

Завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації, секретар ради О.П.Поліщук ознайомила присутніх з основними  засадами нового Закону України «Про державну службу». Зокрема, повідомила, що 31 грудня 2015 року Президент України П.Порошенко підписав Закон України «Про державну службу», прийнятий Верховною Радою України 10 грудня 2015 року.

Акцентувала увагу на словах Петра Порошенка: «Цей Закон є одним з важливих результатів виконання положень Коаліційної угоди учасників коаліції депутатських фракцій Верховної Ради України VIII скликання та урядового Плану заходів щодо імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і враховує прогресивні вітчизняні напрацювання та успішний досвід реформ у європейських країнах, насамперед Республіці Польща». Після підписання Закону Парламент, Уряд, фахові громадські організації, експертне середовище нестимуть спільну відповідальність за імплементацію його норм, підготовку та прийняття необхідних законодавчих та підзаконних актів.

Закон України від 10 грудня 2015 року № 889-VIII «Про державну службу» опублікований у газеті Верховної Ради України «Голос України» від 31 грудня 2015 року № 250 і набирає чинності з 01 травня 2016 року, тому запропонувала керівникам самостійних структурних підрозділів райдержадміністрації ознайомити підпорядкованих працівників з його вимогами.

За підсумками засідання Ради по роботі з кадрами прийняті відповідні рішення.

 

На часі питання енергозбереження та енергоефективності

 

05.02.2016 об 11.00 під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна відбулася робоча нарада щодо переводу котелень на альтернативні види палива, з енергозбереження та енергоефективності.

Присутні обговорили питання  щодо включення в 2016 році чотирьох об’єктів району для участі в проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»:

Мечебилівської сільської ради з проектом «Капітальний ремонт котельні (заміна твердопаливного котла на сучасний), системи опалення Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області ( котел потужністю  300 кВт)».

Грушуваської  сільської ради з проектом «Капітальний ремонт газової котельні (заміна трьох  газових котлів на енергозберігаючі)  Грушуваського навчально-виховного комплексу (дитячого садка-загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів) Барвінківської районної ради Харківської області ( 3 котли потужністю  50 кВт).

Іванівської  сільської ради  з проектом «Капітальний ремонт котельні (заміна трьох твердопаливних котлів на сучасні) Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області ( два котли потужністю 100 кВт., один котел - 50 кВт».

Іванівської Другої сільської ради з проектом «Реконструкція системи теплопостачання та заміна вікон на енергозберігаючі в Іванівській Другій  загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області ».

Реалізація зазначених проектів потребує коштів у сумі 1 млн. 127 тис. грн.

 

 

Участь у зимовій першості з міні -  футболу на Кубок голови райдержадміністрації визначило жеребкування

 

05.02.2016 о 10.30 на виконання доручення за підсумками розширеної апаратної наради 01.02.2016 р.  на нараді під головуванням В.І.Ромаха,  голови райдержадміністрації, за участі  С.М.Казьонного, заступника голови райдержадміністрації, Л.М.Склярової, завідувача сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, тренерів футбольних команд – аматорів,  обговорили питання проведення районної зимової першості з міні -  футболу на Кубок голови райдержадміністрації.

У цьому році  13 футбольних команд виявили бажання позмагатися за Кубок голови районної державної адміністрації. «Щоб отримати можливість виховувати нових чемпіонів, необхідно дати можливість якомога більшій кількості населення займатися улюбленим видом спорту. А з масовості вже можна буде відбирати найталановитіших, найбільш здібних і готувати до серйозних результатів. Тут складно вигадати щось нове. Треба відроджувати добре забуті старі системи підготовки спортсменів», - підкреслив Володимир Іванович Ромах.

Під час наради розглядалися  питання щодо  системи проведення ігор, термінів подачі заявок на участь у турнірі, проведене жеребкування команд та складений календар ігор.

Окремо В.І.Ромах наголосив на необхідності проявляти високу дисципліну і повагу до суперників і глядачів.

Початок  турніру з міні-футболу відбудеться 13 лютого 2016 року у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи.

 

Звітували про виконання галузевих Програм та вносили необхідні зміни

 

04.02.2016 о 10.00 у приміщенні Будинку Рад м. Харкова розпочала роботу ІІІ сесія Харківської обласної ради VІІ скликання. Участь у пленарному засіданні взяв голова районної державної адміністрації В.І.Ромах.

На порядку денному розгляд понад 60 питань.

Серед них: прийняття програм, термін дії яких закінчився минулого року; внесення змін до головного фінансового документу області, програм соціально-економічного, правоохоронного та природоохоронного спрямування; майнові рішення стосовно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Харківської області (списання майна, передача в оренду, передача закладів до обласного рівня підпорядкування); документи, що визначають план роботи обласної ради та етичні норми і правила депутатської діяльності; ряд кадрових питань (призначення, звільнення та подовження трудових відносин з керівниками комунальних підприємств); звернення мешканців області стосовно перейменування населених пунктів.

На засіданні III сесії обласної ради VII скликання був присутній почесний гість - голова Луганської військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, котрий подякував мешканцям Харківщини за відновлення міста Сватове, що у жовтні 2015 року було зруйноване внаслідок обстрілів.

На знак подяки від мешканців Луганщини місцеві майстри, які працюють за унікальною технологією, виконали герб Харківської області, який Георгій Тука передав під час сесії голові Харківської облдержадміністрації Ігорю Райніну та  вручив йому почесну відзнаку «За розбудову Луганщини».

 

Розвитку фізичної культури і спорту в районі бути!

 

 

День 03.02.2016 ознаменувався подією районного масштабу – урочистим відкриттям дитячо – юнацької спортивної школи після здійснення капітального ремонту.

Подія не була б  можливою без сприяння голови райдержадміністрації В.І.Ромаха, міського голови О.О.Бало, начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.О.Коптєвої, адже саме вони попіклувалися про вчасне виділення коштів з районного бюджету та надання субвенції на здійснення ремонтних робіт органами місцевого самоврядування.

На заході були присутні заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний, який опікується питаннями розвитку фізичної культури та спорту в районі; завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Л.М.Склярова, директор дитячо – юнацької спортивної школи С.Г.Шматко, які доклали зусиль до дієвого контролю та здійснення якісного капітального ремонту.

Урочистості розпочалися церемонією   відкриття Малих Олімпійських ігор. Звертаючись до юних спортсменів голова районної державної адміністрації  Володимир Іванович Ромах зазначив: «Заняття фізичною культурою та спортом, ведення здорового способу життя – ось пріоритети, які необхідно виховувати та розвивати у сучасного покоління. А наше завдання всебічно сприяти цьому».

З метою заохочення підростаючого покоління до активних занять спортом, відзначив Почесними Грамотами голови райдержадміністрації чемпіонів та призерів Харківської області з важкої атлетики та карате-до.

А потім розпочалися Малі Олімпійські ігри, у яких взяли участь учні 3-4 класів із 17 загальноосвітніх навчальних закладів району. Під урочистий марш були внесені Державний Прапор та прапор Олімпійських ігор. Почесним колом пройшли учасники Олімпійських ігор.

Команди змагалися в силі, швидкості та спритності. За результатами змагань місця розподілилися таким чином: І місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№3, ІІ місце – Гаврилівський НВК, ІІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Переможці та призери ігор отримали кубки, медалі, грамоти. Всі учасники мали нагоду поласувати солодкими призами від голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха.

 

Клуб «Золота пора» об’єднав людей різних поколінь

 

Одне з засідань цього клубу під назвою «Ти без мене – не ти, я без тебе – не я», яке відбулося 03.02.2016  у приміщенні Центральної районної бібліотеки, відвідав заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний.

Літературно – поетична година «Ти без мене – не ти, я без тебе не – я» розпочалася  красивим вступом на фоні музичного супроводу: «Кохання – це те, без чого не можливо було б уявити існування людства, те, заради чого помирають і живуть, те єдине, що здатне посунути гори і дістати з неба зірку. Все наше життя існує тільки завдяки коханню...»

         А далі -  перегляд відео ролика «Кохання очима дітей», спогади поважних учасників клубу «Золота пора» Куликової Г.Я., Пупиніної Л.І. про своє перше кохання, пісня «Ніч яка місячна» у виконанні Лазебного А.І., поетичні рядки від Голуб Л.І.; ознайомлення з творами про перше кохання видатних українських діячів Т.Шевченка, Лесі Українки, І.Франка, Марко Вовчка завдяки збіркам, представленим на виставці «Чарівні стріли купідона»; тепле спілкування у дружньому колі за чашкою духмяного чаю.

         Спілкування виявилося цікавим і змістовним, а головне – об’єднало людей різних поколінь.

         Члени клубу «Золота пора» щиро раді кожному новому учаснику, тому запрошують усіх, хто бажає провести дозвілля цікаво та змістовно, в першу середу кожного місяця на зустріч до літературної гостинної в Центральну районну бібліотеку.

 

На засіданні комісії з питань техногенно – екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій обговорене питання безаварійного пропуску льодоходу і весняної повені

На  порядку  денному чергового засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС  03.02.2016 о 14.00 основним питанням був стан готовності управлінь та відділів райдержадміністрації, районних служб, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу і весняної повені у 2016 році.

Головуючий на комісії О.С.Калінін,  перший заступник голови райдержадміністрації, наголосив на необхідності органiзацiї вiдведення поверхневого стоку талих та дощових вод iз територiї населених пунктiв, народногосподарських об’єктiв i сiльськогосподарських угідь; перевiрки якості виконання розроблених заходiв щодо безаварiйного пропуску льодоходу та весняної повенi, попередження можливих руйнувань i зупинок експлуатації об’єктів господарської дiяльностi району, стану готовності автотранспортних засобiв та iншої техніки. Зупинився на завданні завершити роботи по захисту та пiдготовцi колодязiв, систем водопостачання, каналiзацiї, iнших об’єктiв життєзабезпечення до нормальної експлуатацiї в перiод паводку та пiсля нього.

Окремо О.С.Калінін зазначив, що відповідальним організаціям і  установам треба бути стовідсотково готовими до евакуації iз зон затоплення населення, сiльськогосподарських тварин, кормiв, матерiальних цiнностей та розмiщення їх в безпечних мiсцях.

Рекомендував створити (для використання в разi необхiдностi) резерв товарiв першої необхiдностi, медикаментiв та органiзувати безперебiйне обслуговування населення в зонах затоплення.

Із зазначених питань були надані доручення для вжиття заходів та неухильного виконання.

 

На контролі технічна інвентаризація захисних споруд цивільного захисту в районі

 

Саме таке питання було обговорене 03.02.2016 о 10.00 на робочій  нараді за результатами технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту в районі під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна.

О.С.Калінін повідомив, що у ході інвентаризації встановлене наступне: на території району обліковується 18 захисних споруд. Із них: сховищ – 0; протирадіаційних укриттів (ПРУ) - 18.

За матеріалами перевірки визначено:

«Готові» до захисту населення - 1 протирадіаційне укриття № 76214;

«Обмежено готові» протирадіаційні укриття №№  76201, 76202, 76203, 76204, 76205, 76206, 76207, 76208, 76209, 76210, 76211, 76212, 762013, 76215, 76216, 76218, 76219);

Відсутні споруди за критерієм «Не готові» та «Повністю зруйновані (відсутні по факту)».

  

Довідково: станом на 01.01.2015 року на території Барвінківського району було зареєстровано 19 протирадіаційних укриттів. Рішенням обласної комісії ТЕБ та НС від 20.01.2015 року №1 було знято з обліку одне протирадіаційне укриття №76222.

Станом на 03.02.2016 року на території району налічується 18 протирадіаційних укриттів, з яких: 1- готове та 17-  обмежено готові.

 

 

Архівування документів – найкоротший шлях до забезпечення  їх зберігання

 

Про це йшлося 03.02.2016 о 10.00 під час проведення робочої наради  керівника апарату райдержадміністрації Д.С.Сухаря з начальником архівного відділу райдержадміністрації О.В.Троян та завідувачем загального сектору апарату райдержадміністрації Ю.А.Полупан.

         Начальник архівного відділу райдержадміністрації О.В.Троян зазначила, що термін “архівування” означає  основний процес в архівно-документаційній сфері, що передбачає не лише забезпечення фізичного зберігання, а  також певний комплекс робіт з опрацювання (облік, класифікацію, описування) діловодних (службових) документів, оперативного та наукового використання інформації, що міститься в них, і, як підсумок згаданих робіт - зосередження таких документів після вичерпання ними службових функцій в архівному підрозділі, їх перехід у статус архівних документів, що знаходяться на зберіганні в архіві ( або архівному підрозділі установи, організації, підприємства).

Найголовніша особливість архівування полягає у тому, що воно трактує застосовування таких технології на певній метаморфозній стадії: під час перетворення документа на архівний документ. Адже саме тоді і відбувається архівування.

         Також О.В.Троян зазначила, що діяльність архівного відділу спрямована на поповнення його документами Національного архівного фонду, що утворилися в процесі діяльності установ, підприємств та організацій району , їх зберігання та всебічне використання. Так, розроблений та затверджений  головою райдержадміністрації План-графік першочергового приймання на постійне зберігання документів, що зберігаються в установах - джерелах комплектування архівного відділу Барвінківської райдержадміністрації понад встановлені роки на 2016 рік, яким передбачене передавання на державне зберігання документів підприємств, організацій та установ державного і комунального сектору, які згідно з законодавством мають надходити на постійне зберігання до архіву.

Зупинилася на аналізі підготовки документів та справ до передавання на архівне зберігання, дотримання термінів архівування документів.

Керівник апарату райдержадміністрації Д.С.Сухар наголосив на необхідності забезпечення контролю за дотриманням зазначеного графіка, запевнив у сприянні вирішенню проблемних питань.

         За підсумками робочої наради напрацьовані доручення організаціям та установам, які повинні передавати документи на зберігання до архіву.

Проаналізували стан розрахунків за спожиті енергоносії у 2015 році та у січні 2016 року

02.02.2016 о 14.00 під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Калініна О.С. відбулося засідання комісії з контролю за розрахунками  за спожиті енергоносії.

Комісією був  проаналізований стан розрахунків за спожиті енергоносії у 2015 році та у січні 2016 року, у розрізі кожної галузі, установами соціальної сфери, освіти, культури та охорони здоров’я району; окремо       населенням.

Олег Сергійович зазначив, що за використані електроенергію та природний газ населення в основному сплачує вчасно. Дещо складніше, на жаль, здійснюються розрахунки бюджетними організаціями.

О.С.Калінін особливу увагу приділив якості надання  комунальних послуг. Наголосив на необхідності вироблення спільних, оптимальних шляхів економії енергоресурсів та вжиття заходів для недопущення зростання боргів.

 

Визначені дата скликання та порядок денний чергової сесії районної ради

02.02.2016 о 10.00 голова районної державної адміністрації, депутат районної ради VІІ скликання В.І.Ромах взяв участь у засіданні Президії районної ради, де  були узгоджені основні питання порядку денного чергової сесії, визначена дата її скликання.

 

 

 

На особистому прийомі у заступника голови райдержадміністрації  громадяни озвучували питання соціального захисту

02.02.2016 о 09.00 відповідно до затвердженого графіка розпочався прийом громадян з особистих питань заступником голови районної державної адміністрації С.М.Казьонним.

До Сергія Миколайовича мешканці міста сьогодні зверталися з різноплановими питаннями: про виплату заборгованих аліментів на утримання неповнолітньої дитини; про скрутне матеріальне становище та необхідність проведення кваліфікованого лікування; про забезпечення спеціальним ортопедичним взуттям людини з особливими потребами.

Опікуючись за розподілом обов’язків роботою соціальної та гуманітарної сфери району, С.М.Казьонний добре володіє інформацією щодо рівня матеріального забезпечення барвінківчан, тож кожне з озвучених питань виявилося злободенним.

Під час спілкування з громадянами були напрацьовані та узгоджені шляхи можливого позитивного вирішення порушених ними проблем з фахівцями управління соціального захисту населення, районним управлінням юстиції, силовими структурами. Громадянам надані необхідні консультації та роз’яснення.

Питання взяті на контроль до остаточного вирішення.

 

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні

Відповідно до Указу Президента від 16.11.2015 №641/2015 2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні.

Рішення про оголошення поточного року роком англійської мови в Україні ухвалене з метою сприяння її вивченню для розширення доступу українців до світових можливостей, забезпечення інтеграції України до європейського простору та підтримки програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку.

Згідно з указом Президента, має бути удосконалене законодавство щодо визначення переліку посад педагогічних, наукових та науково-педагогічних працівників у вищих навчальних закладах і наукових установах, кваліфікаційною вимогою для зайняття яких є володіння англійською мовою, а також запровадження вимоги щодо англомовної компетентності для присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань.

З метою залучення мешканців району до вивчення англійської мови з 01.02.2016 року у Барвінківській районній бібліотеці оформлена книжкова полиця "Англійська мова для дітей та їх батьків", яку можуть відвідати всі бажаючі.

 

Розпочалася щорічна оцінка виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань у 2015 році

01.02.2016 о 14.00 про це йшлося під час робочої наради під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Сухаря Д.С., який, зокрема, повідомив, що зазначена оцінка здійснюється відповідно до  Загального порядку проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань, затвердженого  наказом Головного управління державної служби України від 31 жовтня 2003 року № 122, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 листопада 2003 року за № 1063/8384 (зі змінами), розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 07 грудня 2015 року  № 610-к «Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань у обласній державній адміністрації та  районних державних адміністраціях».

На виконання вказаних актів законодавства розроблене та підписане розпорядження голови райдержадміністрації В.І.Ромаха від 16.12.2015 № 288 «Про проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань у районній державній адміністрації». Оцінці діяльності за 2015 рік підлягає 6 державних службовця апарату та 17 керівників та заступників керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

До речі, оцінку виконання покладених обов’язків і завдань Д.С.Сухаря за 2015 рік здійснюватимуть фахівці Харківської обласної державної адміністрації.

Щорічна оцінка виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань у 2015 році триватиме до кінця лютого 2016 року.

На апаратній нараді у голови райдержадміністрації порушені актуальні питання

01.02.2016 о 08.30 відбулася розширена апаратна нарада  голови райдержадміністрації В.І.Ромаха з керівниками установ району  та структурних підрозділів райдержадміністрації.

У ході наради Володимир Іванович Ромах ознайомив присутніх з планом роботи на поточний тиждень; наголосив на необхідності вжиття заходів для очистки доріг від залишків снігу, попередження повені у населених пунктах району, вчасному реагуванні та ліквідації надзвичайних ситуацій, що можуть виникати з огляду на погодні умови.

Зосередив увагу присутніх на питанні підготовки та урочистого відкриття дитячо-юнацької спортивної школи після проведення капітального ремонту;  організації чергування в ДЮСШ; активізації залучення молоді до занять фізкультурою та спортом; наданні приміщень для керівників спортивних секцій в оренду на законних підставах; аналізі та систематизації діяльності районної федерації футболу; з’ясуванні можливих шляхів введення до штатних розписів сільських рад посад інструкторів з питань фізичної культури та спорту. Окремо зупинився на питанні проведення районної зимової першості з міні -  футболу на кубок голови райдержадміністрації.

Також В.І.Ромах обговорив з присутніми основні аспекти забезпечення якісного  проведення в районі заходів до 27 річниці виводу військ з Афганістану; організації зустрічей з активом громадської організації воїнів – інтернаціоналістів, сім’ями загиблих, маршруту пам’яті до місць поховання воїнів - афганців.

Нагадав про щоденний моніторинг захворюваності в районі на грип та ГРВІ, нарахування населенню субсидій та інших видів соціальних допомог, роботу пунктів обігріву.

За підсумками апаратної наради керівники організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації отримали відповідні доручення голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта