Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На обласній селекторній нараді обговорили питання агропромислового комплексу

 

29.03.2016 о 16.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в селекторній нараді обласної державної адміністрації.

У ході наради обговорені питання затвердження структури посівних площ у 2016 році, стану посівів озимих культур, ходу проведення комплексу весняно - польових робіт.

У районі очікується досягнення наступних показників

- площа посіву ярих зернових культур в порівнянні з минулим роком:

ярі зернові зернобобові - 14029 га (+3597га до минулого року або 134%);

ячмінь ярий - 7205 га (+1359га або 123%);

овес - 720 га (+4 га або 101%);

зернобобові - 6104 га (+2234га або 158%);

горох - 5312 га (+2173 га або 169%);

нут - 792 га (108%)

- площі посіву гречки,кукурудзи на зерно, цукрових буряків:

гречка - 245 га (+169га до минулого року або 322%);

кукурудза на зерно - 6820 га (+3762га або 223%);

цукровий буряк - 35 га (+32 га)

- питома вага соняшника в структурі посівних площ району становить від наявної ріллі 23,0 %.

Аналіз стану посівів озимих культур засвідчив, що:

Посіяно озимих культур на зерно  всього 32997 га:

  Добрий стан - 11848 га (36%);

  Задовільний стан - 10704 га (33 %);

  Слабкі та зріджені - 9821 га (30%);

  Не зійшло - 624 га(2%);

Посіяно озимого ріпаку 980 га:

  Слабкі та зріджені - 980 га (100%);

У ході проведення комплексу весняно - польових робіт підживлено озимих зернових культур по сільськогосподарським підприємствам 17136 га (74 %), внесено добрив 2041 тонн фізичної ваги або 120 кг/га (48 кг/га діючої речовини).

Посів ярих культур не розпочато.

Забезпеченість засобами захисту рослин  на весняно-літній період 2016 року становить 100 % .

За підсумками обласної селекторної наради будуть надані конкретні доручення.

 

Із сільськими головами обговорили питання відбору військовозобов’язаних району на службу за контрактом

 

23.03.2016 о 09.00 голова райдержадміністрації В.І.Ромах за участю голови районної ради В.С.Щолок обговорили з сільськими головами сільських рад району пріоритетні питання поточного тижня.

Серед них:

 –  вжиття невідкладних заходів щодо покращення показників з відбору громадян на військову службу за контрактом у рамках виконання доручення Президента України від 05 лютого 2016 року № 03-01/255;

– аналіз стану наповнення бюджетів та відпрацювання чіткого алгоритму отримання заборгованих коштів;

–  рівень готовності органів місцевого самоврядування до виконання повноважень з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухомість та бізнесу тощо.

З усіх питань напрацьовані шляхи досягнення позитивних результатів.

 

Обговорені шляхи покращення показників залучення військовозобов’язаних району на службу за контрактом

 

По закінченню селекторної наради об 11.00 голова райдержадміністрації В.І.Ромах провів оперативну нараду з військовим комісаром райвійськкомату, підполковником О.А.Щиковським та підпорядкованими працівниками щодо відпрацювання шляхів покращення показників з відбору громадян на військову службу за контрактом у рамках виконання доручення Президента України від 05 лютого 2016 року № 03-01/255.

Також була акцентована увага на необхідності термінового вжиття невідкладних заходів для комплектування військовим комісаріатом загонів оборони.

Із зазначених питань надані доручення для виконання.

 

Відбулася обласна селекторна нарада

 

22.03.2016 о 09.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в селекторній нараді обласної державної адміністрації та звітував з наступних питань порядку денного:

Про хід виконання доручення Президента України від 05 лютого 2016 року № 03-01/255 щодо відбору громадян на військову службу за контрактом.

Про стан комплектування військовими комісаріатами області загонів оборони.

Про підсумки соціально-економічного розвитку районів Харківської області.

Проведення заходів та стан виконання доручення голови обласної державної адміністрації від 09.02.2016 щодо набуття органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями повноважень з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухомість та бізнесу.

Про відбір та направлення місцевими органами влади області посадовців на навчання до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України для підвищення рівня професійної компетентності.

 

Пріоритетні завдання цього тижня

 

21.03.2016 о 08.30 відбулася чергова щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

Визначаючи пріоритетні завдання на поточний тиждень В.І.Ромах наголосив на необхідності активізувати роботу

щодо підготовки та якісного проведення в районі заходів у рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля» і соціально - екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»;

щодо відзначення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи;

щодо продовження перевірок правомірності взяття на облік внутрішньо переміщених осіб та призначення їм відповідних соціальних виплат;

щодо популяризації у загальноосвітніх закладах району здорового способу життя, попередження негативних наслідків тютюнопаління та вживання алкоголю.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Антикорупційну декларацію необхідно подати до 1 квітня 2016 року

 

Саме на цьому акцентував увагу державних службовців апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації В.І.Бацій – уповноважена особа з питань запобігання та протидії корупції 18.03.2016 о 09.00 під час проведення навчального семінару - практикуму.  

В.І.Бацій нагадав про необхідність вчасного подання та основні вимоги до  заповнення декларації про майно, доходи витрати і зобов’язання фінансового характеру, детально зупинився на наступному:

За загальним правилом декларація подається до 1 квітня наступного за звітним року.

Водночас, Законом передбачено винятки із вказаного правила для осіб, які не мають об’єктивної можливості дотриматися зазначеного строку або встановлення для них іншого строку зумовлено обставинами, за яких подається декларація.

Це стосується суб’єктів декларування, які:

1) не мали можливості подати до 1 квітня за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік через перебування у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами або для догляду за дитиною, через тимчасову непрацездатність, перебування за межами України, під вартою – подають таку декларацію за звітний рік до 31 грудня;

2) звільняються або іншим чином припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування – подають декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, при звільненні або припиненні служби.

Що стосується осіб, які звільнилися або іншим чином припинили діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, то вони подають декларацію за місцем попередньої роботи (служби) до 1 квітня наступного за звітним року.

В.І.Бацій відповів на запитання присутніх та надав роз’яснення з найбільш типових питань.

Доповнюючи колегу, завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації О.П.Поліщук зазначила, що Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з представниками комісії з обрання членів Національної агенції з питань протидії корупції підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру у 2016 році». Документ входив до пакету законів, ухвалення яких необхідне для запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для українців.

З моменту, коли Закон набуває чинності, службові особи, які на день початку роботи зазначеної системи займають відповідальне та особливо відповідальне становище, зобов’язані подати щорічні декларації за минулий рік протягом 60 календарних днів після початку роботи системи.

Ця норма стосується осіб І-ІІІ категорії посад, зокрема, лише голови райдержадміністрації.

О.П.Поліщук зупинилася на вимогах до зберігання та оприлюднення відомостей антикорупційних декларацій, строки подання копій для перевірки до Ізюмської  об’єднаної  державної  податкової  інспекції  Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області

 

 

Надана матеріальна допомога

 

17.03.2016 о 09.30 під головуванням заступника голови райдержадміністрації С.М.Казьонного відбулося засідання районної Ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення при райдержадміністрації.  

На розгляд членів Ради надійшли звернення чотирьох громадян району, які опинилися у скрутному становищі через хворобу чи інші непередбачувані обставини. Усі звернення вирішені позитивно, надана матеріальна допомога на загальну суму 2 700 грн.

 

 

Проведений семінар - навчання

 

17.03.2016 о 09.00 у Великій залі райдержадміністрації фахівцями  Ізюмських міських курсів   навчального методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності був проведений семінар - навчання для інструкторів  консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування та секретарів сільських рад району.

 

 

Питання, що підлягали розгляду у порядку винятку

 

15.03.2016 о 14.00 під головуванням заступника голови райдержадміністрації С.М.Казьонного розпочалося засідання районної робочої групи по розгляду спірних та неврегульованих питань щодо призначення субсидій та інших видів допомог.  

Комісійному розгляду підлягали 73 справи. Після детального перегляду поданих документів по всіх зверненнях прийняті позитивні рішення.

 

Борги за використання земель мають бути негайно сплачені

 

15.03.2016 о 10.00  відбулося засідання районної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель, запобігання порушенням земельного законодавства та з роз’яснювальної роботи щодо земельної реформи під головуванням В.І.Ромаха, голови районної державної адміністрації, на якому акцентована увага користувачів земельними ділянками на необхідності термінової сплати заборгованих коштів за землю чи то завдані збитки.

Обговорені питання використання земельних ділянок без договорів оренди; про самовільне проведення земляних робіт товариством з обмеженою відповідальністю «Теплоенергопром» на території Іванівської Другої сільської ради на ділянці  № 39 СООО «Роль-Поль», що призвело до знищення сходів озимої пшениці на площі 0,15 га та неможливості проведення рекультивації зазначеної землі; про наявну заборгованість за використання земельних ділянок до бюджетів Іллічівської, Подолівської, Великокомишуваської сільських рад.

З усіх питань напрацьовані виважені рішення та надані законодавчо обумовлені рекомендації.

                                                              

Здійснюються заходи щодо «верифікації пільг»

 

14.03.2016 заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний  провів чергову нараду з питань «верифікації пільг» внутрішньо переміщених громадян. На сьогодні здійснюється низка заходів щодо уточнення списків зареєстрованих осіб, що вимушено переселяються до району

Довідково: процес так званої «верифікації пільг» розпочатий  ще у 2015 році, втім, саме цього року Кабінет Міністрів України планує отримати більш значний ефект від перегляду пільг так званим соціально незахищеним верствам населення. За допомогою уряд звернувся до СБУ. І не даремно: адже корупційний ефект від неправомірного отримання соціальної допомоги від держави вимірюється десятками мільярдів гривень.

Йдеться передусім про верифікацію даних тих осіб, які не можуть підтвердити свій статус. Якщо простіше – не проживають за місцем реєстрації, або не повідомили органи соціальної допомоги про зміну фактичної адреси проживання, і не переоформили свої документи.

 

Стартує щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля»

 

10.03.2016 об 11.00  у Великій залі засідань розпочалася нарада під головуванням В.І.Ромаха, голови райдержадміністрації, з питань підготовки та проведення у районі щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

         Спілкуючись з присутніми керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району, міським та сільськими головами, В.І.Ромах зазначив, що акція з благоустрою територій «За чисте довкілля» відбувається щорічно відповідно до ст.20 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», на виконання Указу Президента України від 08.08.98 № 855 «Про День довкілля», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.10 № 777-р «Деякі питання проведення щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля».

Звернув увагу міського та сільських голів на вжиття заходів по безумовному виконанню "Правил благоустрою населених пунктів".

Особливу увагу приділити проведенню  ремонту пам’ятників, які увіковічують подвиги воїнів, братських могил. Залучити керівників підприємств, агроформувань щодо організації робіт по завезенню піску на кладовища.

Провести закріплення територій, які належить прибрати, за підприємствами, організаціями, установами усіх форм власності.

 

Перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін, який за розподілом обов’язків опікується питаннями моніторингу благоустрою населених пунктів району, запропонував до роботи по організації  ліквідації  несанкціонованих сміттєзвалищ на територіях вулиць, узбіччях доріг, прибудинкових територій, на пустирях, у межах населених пунктів залучити депутатський корпус, учнів загальноосвітніх шкіл району та професійного аграрного ліцею.

Наголосив на необхідності приведення у належний санітарний стан скверів, дитячих, спортивних майданчиків; впорядкування вулиць та доріг, тротуарів, пішохідних переходів та автобусних зупинок; прибирання та очищення лісосмуг вздовж доріг загального користування.

Щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля» у районі стартувала.

 

Визначені переможець та призери першості району з міні-футболу

 

6 березня 2016 року завершилася першість району з міні-футболу на кубок голови Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромаха.

Нагадаємо, що змагання розпочались 13 лютого поточного року,  про участь у них заявили 14 футбольних команд - аматорів.

Як результат, вибороли право змагатися у півфіналі  4 команди: «Тайфун», «Лан», «Сніжок», «Червоний Лиман».

За підсумками фіналу місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда «Сніжок»,

2 місце – команда «Тайфун»,

3 місце – команда «Лан».

За результатами ігор також були визначені кращі гравці у таких номінаціях:

«Кращий нападник» – Р.Мухін («Лан»),

«Кращий воротар» – Д.Рубан («Тайфун»),

«Кращий захисник» – Є.Ільїн («Спартак»),

«Кращий бомбардир» – В.Божко («Сніжок»),

«Кращий гравець» – А.Пахомов («Червоний Лиман»).

Переможці першості району з міні-футболу нагороджені пам’ятним Кубком голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха, призери одержали медалі та Грамоти, а кращі гравці  – Грамоти та статуетки.

 

Дорогі жінки!

 

Прийміть найщиріші та добрі вітання з Вашим яскравим весняним святом!

8 Березня - свято не тільки для жінок, але й для всіх чоловіків, які вас люблять. Цей день - ще один привід говорити вам компліменти, висловлювати захоплення, дарувати квіти.

Традиційно 8 Березня вам дякували за любов, турботу й ніжність. Зараз сміливо можна додати: за вашу сміливість, рішучість, за той надійний тил, який ви забезпечуєте своїм чоловікам у непрості для нашої країни дні.

У цей весняний день хочеться побажати вам тільки приємних емоцій, яскравих вражень, щастя й успіхів. Нехай рідні завжди будуть поруч, а небо над головою буде тільки ясним і мирним.

Зі святом, дорогі жінки!

 

                                              Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін

 

 

Шановні жінки!

 

Цей весняний день несе у світ ніжність і красу, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінками.

Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ, даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі.

8-го Березня зичу вам кохання, теплоти близьких сердець, душевного комфорту, родинного добробуту та щирості почуттів.

Бажаю вам здоров'я, нових професійних досягнень і глибокої поваги колег – чоловіків!

 

Голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромах

 

 

 

Обговорили розширення повноважень місцевих рад в умовах децентралізації

 

02.03.2016 о 13.00 у Великій залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада за участю О.В.Безуглого, доцента кафедри місцевого самоврядування Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України; І.В.Жудіної, завідувача Барвінківського районного сектору головного управління державної міграційної служби України в Харківській області; першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна.

Під час наради обговорили питання передачі місцевим радам функцій з державної реєстрації нерухомого майна, юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; шляхи та вимоги до передачі картотек органам місцевого самоврядування Барвінківським районним сектором головного управління державної міграційної служби України в Харківській області

 

 

Клуб «Золота пора» провів святкову зустріч  « Її величність – Жінка »

 

02.03.2016 об 11.00 у переддень свята весни та жіночої краси у приміщенні районної бібліотеки  клуб «Золота пора» провів святкову зустріч  « Її величність – Жінка », епіграфом якої стали слова:

Вітаймо жінку: матір і кохану,

Живу, чарівну, грішну і святу.

Без неї світ таким убогим стане,

Цініть її терплячу доброту!

Вітаймо жінку – джерело любові,

У свята і у будні, повсякчас.

І не жалійте ніжності у слові,

Вона стократ повернеться до вас.

Під час засідання клубу читали ліричні вірші відомих поетів, розповідали легенди про створення жінки, провели розважально - пізнавальну програму.

До привітань приєдналася і сильна половина людства - чоловіки, які подарували гарний настрій, виконали пісні про кохання та неповторність жінки. А бібліотекарі на згадку про зустріч подарували чарівні листівки, виготовлені власноруч.

На захід був запрошений заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний

 

 

В.І.Ромах звітував про стан економічного та соціального розвитку району за підсумками 2015 року

 

02.03.2016 о 10.00 голова районної державної адміністрації, депутат районної ради В.І.Ромах взяв участь у пленарному засіданні V сесії Барвінківської районної ради VІІ скликання.

Серед питань порядку денного – звіт голови райдержадміністрації В.І.Ромаха про виконання Програми економічного і соціального розвитку Барвінківського  району на 2015 рік.

Аналізуючи стан справ в усіх без винятку галузях, голова райдержадміністрації, зокрема, відзначив, що «...виробництво валової продукції сільського господарства за 2015 рік становить 670,1 млн. грн. або 100,1 % до плану.

Аграріями району зібрано 197,2 тис. тонн ранніх зернових культур. За цим показником район у 2015 році  посів 1 місце в Харківській області.

Виробництво молока по сільськогосподарським підприємствам зменшилося на 9% і становить 2349 тонн та на 5,6 % менше прогнозованого показника. Зменшення виробництва молока відбулося за рахунок СТОВ АФ «Барвінківська»  на 3% (на 34,6 т менше) та ТОВ «Комбікормовий завод»  - на 14% ( на 202,3 т менше).

Надій молока на 1 корову молочного напрямку, що була в наявності, на початок року склав 4202 кг і зменшився на 195 кг до минулого року, або на 4,4%.

Виробництво м’яса склало 1053,4 тонн, що на  7 % більше запланованих показників. Порівняно з минулим роком збільшилася реалізація м'яса у живій вазі на 8 % і склала 918,8 тонни.  Вагомий внесок щодо збільшення обсягів  виробництва та реалізації м’яса належить  агрофірмі «Лан» .

Обсяги промислової продукції склали  156,1 млн. грн., що 5,2 рази більше запланованих показників. У структурі реалізації промислової продукції по району 98,7 % становить продукція підприємства борошномельно-круп'яної галузі. За рік борошномельними підприємствами (ТОВ «Барвінківський комбінат хлібопродуктів» та ТОВ «Комбінат хлібопродуктів – Барвінкове») реалізовано продукції на суму 154,1 млн.грн., що у 5,7 рази більше порівняно з попереднім роком.

Обсяги пасажирських перевезень автомобільним транспортом у 2015 році збільшилися на 6,0 % та склали 558,3 тис. пасажирів.

За минулий рік в районі спостерігалася тенденція підвищення рівня заробітної плати в усіх сферах економіки: заробітна плата зросла на 19,7 % і склала 2615 грн.; вище рівня середньої заробітної  плати  по  району  є зарплата у сільгосппідприємствах - 3702 грн. (на 41,6 % більше) та підприємствах недержавної форми власності - 3100 грн., або на 18,5% більше середньорайонного показника.

Заборгованість з виплати заробітної плати на кінець звітного року  по району відсутня.

Разом з тим, існує ряд проблемних моментів, які нам не вдалося вирішити протягом минулого року.

По-перше:  Хоча і було забезпечено зростання рівня заробітної плати та  вдалося досягти наміченого Програмою показника, але її рівень ще залишається значно нижчим від  середньобласного майже на 26 %.

По-друге: У тваринництві на кінець звітного року було зафіксовано скорочення поголів'я всіх видів сільськогосподарських тварин; відбулося зменшення обсягів виробництва молока.

По -третє: Залишається вкрай незадовільним стан постачання та  якісь води у місті Барвінковому. Для вирішення цих проблем у поточному році планується будівництво свердловини № 5 на центральному водозаборі міста (вартість робіт 2,6 млн.грн.). А також, за умови виділення коштів, буде проведено реконструкцію водогону міста Барвінкове вартість (робіт 1,1 млн. грн.)

І, останнє: За відсутністю фінансування не були проведені поточні та капітальні  ремонти доріг району.

Ми знаємо про ці проблеми, бачимо шляхи  вирішення і працюємо над їх реалізацією.

Я вважаю, тільки спільна робота райдержадміністрації, районної ради, голів міської та сільських рад, керівників підприємств та організацій, всього депутатського корпусу району дасть змогу  ставити ще більш високі завдання в поточному році  та зосереджувати увагу і спрямовувати зусилля на створення умов для подальшого розвитку всіх галузей економіки, стабільному розвитку галузей освіти, охорони здоров'я, культури та спорту і покращення інфраструктури району та міста.»

Звітуючи про проведену роботу, голова райдержадміністрації відзначив особисто та подякував кожному керівнику сільгосппідприємства, установи чи організації, хто доклав засиль задля досягнення позитивного результату та покращення показників соціального та економічного розвитку району у 2015 році.

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта