Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Забезпечення громадського порядку

 

29.04.2016 о 10.00 під головуванням В.І.Ромаха, голови райдержадміністрації відбулась нарада , щодо забезпечення громадського порядку та безпеки громадян під час травневих свят у Барвінківському районі.

З усіх питань були надані конкретні доручення.

 

Відбувся звітний концерт «Моє улюблене захоплення»

 

28.04.2016 відбувся звітний концерт Барвінківської дитячої музичної школи «Моє улюблене захоплення» на базі районного Будинку культури. У святі взяли участь 96 учнів, яких підготували 11 викладачів. На сцені  виступали піаністи, баяністи, скрипалі, трубачі. Зачаровували духовий оркестр, квартети, оркестр народних інструментів, учні класу народно-сценічного танцю.

У вестибюлі експонувалась виставка робіт учнів класу образотворчого мистецтва «Україна – єдина країна».

Перед присутніми та учасниками концерту виступили та виразили подяку заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації С.М.Казьонний та міський голова О.О.Бало.     

 

Розвиток зеленого туризму у районі

 

27.04.2016 на базі Барвінківської ЦБС - пройшов семінар бібліотечних працівників району з питання розвитку у районі зеленого туризму.  У   семінарі взяли участь: Казьонний Сергій Миколайович, заступник голови райдержадміністрації, Троян Юрій Васильович, начальник сектору культури і туризму, Плаксій Віктор Іванович, який очолює туристично-спортивний клуб.

Метою цього семінару була популяризація туристичних можливостей рідного краю серед Барвінківської громади, краєзнавців, організаторів туристичної справи, а також активної форми відпочинку людей, задоволення їх культурно – пізнавальних, оздоровчо–спортивних потреб.

У виступі Романової Л.В., директора бібліотеки особиста увага приділялася питанням розвитку зеленого туризму у районі та формам і методам його організації  у Прикарпатті.  

 

Проведення II Форуму енергоефективного партнерства

підтримано Прем'єр-міністром України

 

"На сьогодні більше 100 тисяч бюджетних установ потребують термомодернізації. На ці цілі необхідно інвестицій у розмірі від 4,2 до 8,5 млрд доларів. Враховуючи, що реалізація таких заходів вимагає різних джерел фінансування, оптимальним рішенням є використання ЕСКО-механізму, тобто залучення енергосервісних компаній до утеплення бюджетних установ", - повідомив Голова Агентства та нагадав, що минулого року прийнято Закони України щодо запровадження механізму енергосервісу, затверджено Примірний енергосервісний договір, доповнено економічну класифікацію видатків бюджету позицією 2276 «Оплата енергосервісу».

З метою стимулювання практичного впровадження механізму енергосервісу в бюджетній сфері Агентство проводить II масштабний Форум енергоефективного партнерства «Енергосервіс: інвестиції в енергоефективність бюджетної сфери та переваги для житлових будівель». Захід відбудеться  12 травня 2016 року у м. Києві.

"Ключовою подією Форуму буде підписання Меморандумів про партнерство між Агентством та місцевими органами влади щодо запровадження енергосервісу для підвищення енергетичної ефективності будівель бюджетних установ", - наголосив Голова Агентства.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив головам обласних, Київської міської держадміністрацій разом з органами місцевого самоврядування сприяти проведенню цього Форуму та долучитися до участі у заході.

За прогнозами Агентства, цього року Форум відвідає понад 500 учасників з різних регіонів країни.

 

Довідково: 

Детальну інформацію про Форум можна дізнатися за наступним посиланням: http://saee.gov.ua/uk/events/previews/1110.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

 

Минуло 30 років, як лихо Чорнобиля постукало у мирне

життя людей і зруйнувало сотні тисяч доль

 

Чорний день цієї трагедії продовжує хвилювати  і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто народився далеко від покривдженої землі. Цей день завжди буде об’єднувати  всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією…

Сьогодні до  пам’ятного знака «Дерево скорботи» прийшли представники влади,  ліквідатори аварії на ЧАЕС, переселенці,  учнівська  молодь, представники громадських організацій, працівники державних установ, щоб схилити у скорботі голови та вшанували пам’ять тих, хто усвідомлено й жертовно віддав за нас своє життя у ядерному котлі хвилиною мовчання.

У приміщенні районного Будинку культури відбувся концерт-реквієм, присвячений 30- им роковинам Чорнобильської катастрофи «Чорний біль і плач землі».

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації Ромах В.І., голова районної ради Щолок В.С., керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та районних служб, ліквідатори аварії на ЧАЕС, представники трудових колективів, громадськість.

Голова районної державної адміністрації В.І. Ромах  та голова районної ради В.С. Щолок вручили нагороди ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Звісно, ніякі нагороди не в змозі повернути здоров’я та життя ліквідаторам та учасникам аварії на ЧАЕС, але за їх віддану службу народові України, пошана і вдячність нинішніх поколінь.

 

 

Дорогі земляки!

 

26 квітня виповнюється 30 років з того дня, який назавжди змінив історію України та всього світу. 30 років тому в нашій країні сталася найбільша техногенна аварія в історії - вибух на Чорнобильській АЕС. Його наслідки могли б бути ще більш катастрофічними, якби не десятки тисяч мужніх людей, які ціною власного здоров'я та власного життя змогли зупинити пожежу на ЧАЕС і тим самим врятувати людство від радіаційної загрози. Це подвиг, який ніколи не буде забутий.

2016 рік оголошено Президентом України Петром Порошенко Роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи. У Харківській області в рамках загальнонаціональних заходів посилено роботу з громадськими організаціями чорнобильців. Разом ми визначили, як будемо вшановувати загиблих і яку допомогу необхідно надати нашим ліквідаторам чорнобильської аварії. Переконаний, що ми повинні приділяти особливу увагу чорнобильцям не тільки у зв'язку з річницею. Це повинна бути постійна робота - якісна і націлена на результат. Серед важливих заходів, які будуть реалізовані на Харківщині вже цього року - капітальний ремонт обласного диспансеру радіаційного захисту. Кошти на ці цілі вже закладені в обласному бюджеті.

І цього року, й усі наступні роки одним із головних завдань для нас лишаються допомога постраждалим від аварії на Чорнобильській АЕС, своєчасне надання їм соціальних і медичних послуг. Усе, що можна зробити в цьому напрямку на рівні керівництва Харківської облдержадміністрації, буде зроблено.

Прошу всіх земляків 26 квітня запалити свічки в пам'ять про тих, хто пожертвував своїм життям і здоров'ям заради нас і наших дітей. Світла пам'ять загиблим ліквідаторам, ми ніколи не забудемо їх подвиг!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін

 

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

 

Невблаганний час відрахував уже тридцять весен з тієї, страшної, коли в свідомість більшості землян увійшло страшне словосполучення: «Чорнобильська катастрофа»! Ви стали не лише свідками, але й учасниками героїчних зусиль цілого покоління наших співвітчизників, які врятували майбутнє для своїх нащадків.

Ми глибоко вдячні вам — учасникам ліквідації наслідків найбільшої техногенної катастрофи на планеті, за виявлені героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

Щиро бажаємо всім  вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з вами буде людська подяка за ваші добрі справи.

 

Голова районної  державної адміністрації  В. РОмах

 

                                                

                                                

У районі тривають заходи до 30 річниці Чорнобильської катастрофи

 

У бібліотеках Барвінківського району організовані книжкові виставки – спомин «Полин – сльозою омивається душа…», виставка – застереження «Той «чорний» квітень не забути нам повік», он – лайн перегляд «Чорнобиль – довгий слід трагедії».

Минуло 30 рокiв, а чорний день Чорнобильської трагедiї продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пiзнiше народився далеко вiд покривдженої землi. Цей день не минув  безслiдно, вiн розплодив по свiту багато трагедiй; вiн буде завжди об'єднувати всiх одним спогадом, однiєю печаллю, однiєю надiєю.

 

Аналогічні заходи пройшли у всіх сільських радах району, так  до Нікопольської сільської бібліотеки Барвінківського району на урок пам’яті  «На Чорнобиль журавлі летіли…» завітали учні Гусарівської загальноосвітньої школи. До уваги учнів була представлена книжково-ілюстрована виставка «Чорнобиль: два кольори».

На уроці розповіли про трагедію 30-річної давнини. Для дітей це вже історія далека, невідана. Відбувся показ відео «Чорнобиль – тіні минулого». Прозвучали пісні «Лелечина доля», «На Чорнобиль журавлі летіли», «Україна».

Хвилиною мовчання та запаленням свічки вшанували пам’ять чорнобильців, наших земляків, які передчасно пішли з життя.  

 

В Барвінківському краєзнавчому музеї експонується виставка

 

З 25.04.2016  по 02.05.2015 року в Барвінківському краєзнавчому музеї експонується виставка «Дзовони пам`яті», присвячена 30-річчю трагедії на Чорнобильській АЕС. Протягом того ж часу для різних верств населення проводяться однойменні тематичні екскурсії.

 

 

Шановні Барвінків’яни

 Харківська обласна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Агропромислового комплексу України вітає Вас з величезним досягненням. Ваша донька, Барвінків'янка, 20 річна Ірина Деха, виступаючи в Норвегії 11-16 квітня цього року на чемпіонаті Європи з важкої атлетики в напруженій боротьбі завоювала три золоті медалі і виборола право представляти нашу державу на Олімпійських іграх 2016 року в Бразилії.

      На честь ії перемог в Норвегії тричі звучав гімн нашої держави та піднімався прапор України.

     Досягнення світового рівня які показала Іра, дівчина із невеликого сільського містечка, якій шлях до великого спорту відкрив Ваш земляк, талановитий тренер Ведмідь Олексій Андрійович,   каже що Україна це велика і з великим людським потенціалом держава.

   Спасибі Вам що вкладаєте кошти в головну галузь, яка робить людей здоровими, сильними, патріотами країни – це галузь фізична культура і спорт.

 

Відбувся районний фестиваль дитячої творчості «Крок до зірок».

 

Уже стало доброю традицією зустрічати весну на Барвінківщині яскравим парадом талановитої юні.

22 квітня 2016 року в оновленому Барвінківському Будинку творчості дітей та юнацтва пройшов гала  - концерт щорічного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Крок до зірок».

         Номери до гала-концерту були підготовлені на високому професійному рівні і хвилювання керівників були марними, діти достойно представляли свої навчальні заклади.

         Відкриттям фестивалю «Крок до зірок-2016» став талановитий вокаліст з Великокомишуваської школи І-ІІІ ст.. Артем Темний.

         Прекрасно показали свої творчі здібності учні навчальних закладів Барвінківського району: Будицька Анастасія, Рєзінова Анна, Ведмідь Анастасія (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1); хореографічний колектив естрадного танцю «Перлина», Возміщева Олександра ( Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2); дитячий хор «Веселка» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №3; вокальний ансамбль «Веселковий» (Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст.№4); вокальна студія «Ясні зорі» ( Гаврилівський НВК І-ІІІ ст..); Іпатова Анжеліка, вокальний дует «Смайлики» ( І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст..); зразковий художній колектив народного танцю «Пролісок», хореографічний колектив естрадного танцю «Феєрія» (Будинок творчості дітей та юнацтва); Закутня Інна (Богодарівська ЗОШ І-ІІ ст..); хореографічний колектив естрадного танцю «Грація» ( районний Будинок культури); хореографічний колектив естрадного танцю «Фаворит» ( ІІ-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст.)

         А цінні пам’ятні подарунки для переможців районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Крок до зірок» надано головою Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

 

Зробимо Україну чистою разом

 

День довкілля відзначається в нашій державі з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про день довкілля». У цьому році День довкілля проводиться 16 квітня. Цього дня проходять заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

23 квітня 2016 року відбулася щорічна всеукраїнська екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом!» з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку.

Щорічно до святкування долучаються всі підприємства, установи, організації, навчальні заклади  району, громадські організації, представники державної влади, небайдужі громадяни.

Ми підтримали акцію «Зробимо Україну чистою разом!», під час якої було здійснено прибирання території районної державної адміністрації. Також проводилося насадження  дерев та кущів.

 

Важка атлетика - кращий спосіб накачати м’язи

 

23.04.2016 року о 09.00 в ДЮСШ відбулася відкрита першість Барвінківського району з важкої атлетики серед юнаків та дівчат. Участь у змаганнях взяли 80 спортсменів з м. Краматорська, м. Білозерськ, м. Чугуєва, м. Харкова та Роганської ДЮСШ ( смт Безлюдівка), які розіграли медалі в двох вікових групах – 2000-2001 та 2002-2004 років народження.

За підсумками змагань на рахунку барвінківчан було 10 золотих, 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Команди змагалися в силі та витривалості. За результатами змагань місця розподілилися таким чином:

І місце – м. Барвінкове,

ІІ місце – Роганська ДЮСШ (смт Безлюдівка),

ІІІ місце – м. Краматорськ.

Переможці та призери отримали медалі, грамоти. Всі учасники мали нагоду поласувати солодкими призами від голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха.

 

Засідання колегії районної державної адміністрації

 

21.04.2016 о 10.00 під головуванням В.І.Ромаха, голови райдержадміністрації, відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації  та зборів адміністративно - господарського активу району з порядком денним:

-підсумки проведення опалювального сезону 2015-2016 років та об’єкт соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо- зимовий період 2016-2017 років;

-про хід проведення комплексу весняно - польових робіт сільскогосподарськими підприємствами Барвінківського району;

-про запобігання нещасних випадків на водних об’єктах району у 2016 році.

-про підготовку та проведення на території району у 2016 році щорічно всеукраїнської акції "За чисте довкілля".

З усіх питань порядку денного напрацьовані конкретні доручення.

 

Порушені питання якості комунальних послуг

 

21.04.216 о 09.00 перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін провів прийом громадян з особистих питань.

Під час прийому були обговорені питання щодо надання комунальних послуг мешканцям району. З усіх порушених питань надані роз’яснення згідно з чинним законодавством.

 

 

Обговорені соціальні питання

 

20.04.2016 о 14.00 заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний очолив засідання районної робочої групи по розгляду спірних та неврегульованих питань щодо призначення субсидії та інших видів допомог.

На засіданні були обговорені пріоритетні соціальні питання з жителями району та м. Барвінкового.

 

 

Відбулося засідання організаційного комітету

 

19.04.2016 о 10.00   перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін очолив засідання організаційного комітету з питань підготовка заходів до відзначення травневих свят та Дня Перемоги.

На порядку денному  - питання підготовки та надання конкретних пропозицій для узагальнення та формування Плану заходів з відзначення в районі дня Перемоги над нацизмом в Європі, Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги.

Обговорені питання приведення у належний стан меморіалів, пам’ятників, братських могил; проведення екскурсій, виставок, уроків мужності та уроків пам’яті;  узгодження сценарію мітингу; покладання квітів до меморіалу Скорботна Мати та загиблим барвінків чанам; відзначення знаменних дат на території не тільки міста, а й сільських населених пунктів.

 

 

Чергова апаратна нарада – конкретні завдання

 

18.04.2016 о 08.30  голова райдержадміністрації В.І.Ромах провів щотижневу апаратну нараду   за участю першого заступника та заступника голови, керівника апарату,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів влади, міського голови.

Як підкреслив голова райдержадміністрації, поточного тижня необхідно зосередити діяльність на вирішенні таких питань:

проведення  в усіх населених пунктах району заходів у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» і соціально - екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»;

забезпечення впорядкування прибудинкових територій під час Дня благоустрою «ЧистоФест» 23.04.2016;

відзначення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи;

визначення остаточної вартості путівки до Барвінківського районного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей "Барвінок";

приведення у належний стан стадіону «Колос»;

ремонт фасаду районного Будинку культури;

підготовка плану заходів до відзначення травневих свят та Дня Перемоги.

З усіх питань порядку денного напрацьовані конкретні доручення.

 

Триває Всеукраїнська акція «За чисте довкілля»

 

13.04.2016 о 13.30  відбулася нарада, під час якої голова райдержадміністрації В.І.Ромах обговорив із секретарем міськвиконкому та сільськими головами району стан проведення на підпорядкованих територіях  Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою.

Акценти зроблено на необхідності термінової ліквідації стихійних звалищ сміття, приведення у належний стан пам’ятників та братських могил, прибирання власних прибудинкових територій та безгосподарних подвір’їв.

 

Ремонт доріг району потребує значних витрат

 

13.04.2016 о 13.00  голова райдержадміністрації В.І.Ромах спілкувався з секретарем міськвиконкому та сільськими головами району з питання забезпечення фінансування та ремонту  доріг комунальної власності.

         Кожен з присутніх мав можливість поділитися напрацьованим досвідом з питання утримання доріг, запропонувати типові шляхи вирішення, поділитися наявними проблемами, попросити поради.

         Як результат: проблема не зникне сама собою, ремонт доріг потребує значних витрат, тому рішеннями сесій передбачені можливі кошти, сплановані заходи, визначений перелік доріг,що найбільше потребують ремонту.

 

 

Під час обласної селекторної наради обговорили питання стану дорожнього

господарства області та забезпечення його фінансування

 

13.04.2016 о 12.00 розпочалася  обласна селекторна нарада за участю голови райдержадміністрації В.І.Ромаха, першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна, міського та сільських голів району, керівників установ по здійсненню ремонтних робіт.

На порядку денному - стан дорожнього господарства області та забезпечення його фінансування.

Як відомо з поданої інформації, мережа автомобільних доріг Барвінківського району складає 673,1 км.

Доріг загального користування 368,5 км, із них:

-         територіальних – 97,6 км;

-         районного значення – 116,5 км;

-         протяжність сільських доріг – 154,4 км.

Дороги міської комунальної власності – 84,0 км, у сільській місцевості – 220,6 км.

         Обслуговування доріг загального користування здійснює філія Ізюмський райавтодор (Деркач Анатолій Іванович).

         За попередніми розрахунками потреба у фінансуванні ремонтних робіт  вищезазначених доріг перевищує 70 млн. грн.

На ремонт та утримання дорожньої мережі району у 2015 році з місцевих бюджетів було виділено та використано 766,2 тис. грн.; у 2016 році обсяг запланованих коштів  з місцевих бюджетів  становить 2 млн.284,6 тис. грн.

Станом на 13.04. 2106 року освоєно 100 тис. грн.

Барвінківською районною державною адміністрацією направлено до Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації 8 проектів  щодо потреби у фінансуванні доріг комунальної власності району та міста Барвінкового  на 2016 рік на загальну суму 7 млн. 398 тис. грн.

 

Відбувся навчальний семінар з органами реєстрації сільських та міської рад

 

13.04.2016 об 11.00 за участі начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації М.С. Гураль, завідувача  Барвінківського РС ГУМВДС України в Харківській області І.В. Жудіної  відбувся навчальний семінар з органами реєстрації сільських та міської рад з питань:

- налагодження взаємодії з органами суб’єкту подання (органами реєстрації сільських та міської рад) про надання щомісячної інформації про виборців, які зареєстрували своє місце проживання, знялися з реєстрації та яким виповнилося 18 років;

- передачі органам реєстрації сільських та міської рад відомостей Реєстру про громадян-жителів сільських рад Барвінківського району та міста Барвінкове з метою створення Реєстру територіальних громад.

          - про основні принципи та вимоги до організації реєстрації місця проживання особи та зняття її з реєстрації

 

 

      Під час виїзного прийому до голови райдержадміністрації

                зверталися з актуальними питаннями

 

13.04.2016 о 10.00 голова райдержадміністрації В.І.Ромах  зустрічався з громадянами с. Велика Комишуваха під час  виїзного прийому.

Перед керівником району мешканці порушували актуальні на часі питання аграрної політики і земельних відносин, адже тривають весняно – польові роботи.

Усім громадянам головою райдержадміністрації були надані конкретні рекомендації.

 

       Питання знайдуть позитивне вирішення

 

12.04.2016 о 10.00 заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний  спілкувався з громадянами с. Африканівка Гаврилівської сільської ради під час  виїзного прийому.

Мешканців турбували питання скрутного становища, необхідності  лікування, можливості отримання матеріальної допомоги. Заступником голови райдержадміністрації були надані вичерпні роз’яснення щодо позитивного вирішення проблем та переліку документів, необхідних для подання на розгляд районної Ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

 

Визначенні нагальні питання поточної діяльності

 

11.04.2016 о 08.30  відбулася традиційна щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха за участю першого заступника та заступника голови, керівника апарату,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів влади, міського голови.

Серед пріоритетних питань діяльності цього тижня визначені наступні:

активізація проведення в районі запланованих заходів у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» і соціально - екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»;

систематизація заходів щодо відзначення у районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи;

організація оздоровлення дітей влітку 2016 року та визначення остаточної вартості путівки до табору "Барвінок";

приведення у належний стан стадіону «Колос»;

забезпечення ремонту фасаду районного Будинку культури;

підготовка плану заходів до відзначення травневих свят та Дня Перемоги.

З усіх питань порядку денного надані доручення для неухильного виконання.

 

На часі створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

 

08.04.2016 об 11.00  голова райдержадміністрації В.І.Ромах та перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін обговорили з міським та сільськими головами району актуальне на часі питання створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків ( ОСББ).

ОСББ – неприбуткова організація, посередник між постачальниками комунальних послуг і мешканцями будинку. Комунальні послуги (газ, світло, опалення, вода) ОСББ оплачують за ціною, встановленою місцевою владою, а житлові (утримання будинку, прибудинкової території, вивіз сміття) – можуть залишити в управлінні спеціалізованої організації або ж найняти необхідних фахівців самостійно.

Серед плюсів створення ОСББ - контроль за використанням коштів, а також за кількістю та якістю послуг, можливість вибрати постачальників послуг з утримання житла, розпоряджатися прибудинковою територією. При вмілому керівництві вартість житлово-експлуатаційних послуг ОСББ може знизитись на третину.

Досвідчені експерти радять розглядати створення об`єднань як бізнес, прорахувати економіку “новоствореного підприємства”, прикинути приблизний рівень доходів мешканців і тільки потім подумати, чи варто передавати будинок на баланс ОСББ.

Керівники району запропонували зважити всі «за» і «проти» та вжити дієвих заходів задля покращення рівня обслуговування багатоквартирних будинків, самостійного здійснення контролю за якістю послуг та забезпечення планових показників.

 

Продовжується підготовка до Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на

Чорнобильській АЕС

 

07.04.2016 о 10.00 під головуванням В.І.Ромаха, голови райдержадміністрації, за участі С.М.Казьонного, заступника голови райдержадміністрації, розпочалося засідання Робочої групи з підготовки та проведення в районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Члени Робочої групи та запрошені обговорили низку питань, серед яких:

забезпечення якісної підготовки та проведення в районі Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильськії АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи та заходів, приурочених до 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи;

визначення осіб з числа ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС для відзначення за активну громадську позицію з нагоди 30–ої  річниці Чорнобильської катастрофи.

 

У районі активно відзначили Всесвітній День здоров’я

 

07.04.2016 на міському стадіоні «Колос» та у приміщенні Барвінківської ДЮСШ відбулися заходи, присвячені Всесвітньому Дню здоров’я, які відвідали начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.О.Коптєва, завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Л.М.Склярова.

Програма святкування включала  Парад юних спортсменів та аматорських колективів фізичної культури Барвінківщини.

Серед навчальних закладів було проведено змагання з футболу, баскетболу, настільного тенісу серед юнаків, з баскетболу, легкої атлетики. силових вправ серед дівчат.

Переможці змагань та призери були нагороджені медалями та Грамотами голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха.

У підсумку в змаганнях взяли участь 6 навчальних закладів із загальною кількістю 60 учасників та близько 100 вболівальників – батьків, учнів, вчителів.

 

Майбутні випускники району готові до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО – 2016)

 

06.04.2016 о 13.00 відбулася обласна селекторна нарада з питання «Про організацію проведення зовнішнього незалежного оцінювання – 2016 в Харківській області» за участі голови райдержадміністрації В.І.Ромаха, начальника відділу освіти райдержадміністрації Н.О.Коптєвої,  інших відповідальних працівників.

Обговорюючи вказане питання, варто зазначити, що протягом 2015-2016 навчального року у районі проводилася інформаційна кампанія щодо детального роз’яснення  особливостей організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2016 році. Розглядалися питання щодо проведення ЗНО-2016 на нарадах керівників ЗНЗ, на районних засіданнях методичних об’єднань учителів - предметників. Як результат, у кожному загальноосвітньому навчальному закладі І - ІІІ ступенів оформлені інформаційні куточки «Пробне ЗНО – 2016», «ЗНО – 2016», визначені особи, відповідальні за формування комплектів реєстраційних документів учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні - 2016 зареєструвалося 126 випускників Барвінківського району.

З метою ознайомлення учнів 11-х класів із сайтом Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти та надання допомоги в реєстрації на основну та пробну сесії ЗНО-2016 організовано проведення уроків інформатики з даного питання. Усі 126 учнів 11-х класів отримали поліграфічну продукцію, яка містить необхідну інформацію щодо реєстрації та участі у пробному ЗНО-2016.

Питання проведення зовнішнього незалеж­ного оцінювання та вступної кампанії до вищих на­вчальних закладів України в 2016 році висвітлювалися у районній газеті «Вісті Барвінківщини».

Випускники, які бажають ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, формами тестових завдань, правилами заповнення бланків відповідей, психологічно підготуватися до складання тестів (таких виявилося 69 осіб, що становить 55% від загальної кількості випускників) та зареєструвалися для участі у пробному ЗНО-2016.

02 квітня 2016 року 54 учня взяли участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні з української мови та літератури (52 чол. в м. Ізюм, 2 чол. – в м. Лозова).

09 квітня 2016 року 36 учнів району візьмуть участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні ( в м. Ізюм, м. Лозова) з інших предметів, а саме:

-         математика – 12 учнів;

-         історія України – 9 учнів;

-         фізика – 3 учня;

-         біологія – 4учня;

-         хімія – 1 учень;

-         англійська мова – 5 учнів;

-         німецька мова – 1 учень:

-         французька мова – 1 учень.

З метою якісного забезпечення проведення зовнішнього незалежного оцінювання (відповідно до графіка проведення ЗНО) відділом освіти районної державної адміністрації сплановано організоване підвезення учасників тестування до пунктів тестування шкільними автобусами. Учні будуть супроводжуватися вчителями, представниками правоохоронних органів та медичними працівниками.

Питання участі випускників району у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО – 2016) перебуває на контролі районної державної адміністрації.

 

Мешканці району переймаються якістю роботи закладів культури 

 

06.04.2016 о 09.00 розпочався прийом громадян з особистих питань головою райдержадміністрації В.І.Ромахом.

Питання, що порушували громадяни,  стосувалися якості роботи закладів культури  у сільській місцевості, забезпечення діяльності профспілкових організацій, приведення у належний стан прилеглих територій.

З усіх порушених питань надані необхідні роз’яснення.

 

 

Відбувся конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців

 

         05.04.2016  та 06.04.2016 пройшли  два засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад державних службовців під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови комісії О.С.Калініна.

         Подані документи відповідають вимогам Постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців»; учасники допущені до участі в конкурсі на заміщення тимчасово вакантної посади ( до фактичного виходу основного працівника) головного спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Барвінківської районної державної адміністрації; складений іспит та відбулася конструктивна співбесіда.

         Вирішується питання про призначення переможця конкурсу на вакантну посаду.

 

Відкрито відремонтований дитячий заклад у селі Іванівка

 

05.04.2016 голова райдержадміністрації В.І.Ромах взяв участь в урочистому  відкритті дитячого садочка у селі Іванівка Барвінківського району після здійснення капітального ремонту.

На свято іванівських дошкільнят завітали їх батьки та рідні, сільський голова Іванівської сільської ради В.М.Задніпровський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.О.Коптєва, депутат районної ради С.В.Несміян, гості, причетні до фінансування та здійснення ремонтних робіт.

Це свято є результатом сумлінної наполегливої праці і спільних зусиль виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів та приватних підприємців.

В оновленому дошкільному закладі передбачені усі необхідні умови для перебування малечі: затишні кімнати, сучасні меблі, програмна підготовка до школи, цікаве дозвілля, гарний відпочинок.

Винуватці зібрання - маленькі дошкільнята - подарували усім присутнім неповторні хвилини гарного настрою, співаючи пісні, розповідаючи вірші, а запрошені гості вручили їм цінні подарунки та солодощі. 

 

До заступника голови райдержадміністрації зверталися з соціальними питаннями

 

05.04.2016 о 10.00 розпочався прийом громадян   з особистих питань  заступником голови райдержадміністрації С.М. Казьонним.

На прийомі у заступника голови громадяни порушували питання, що їх турбують: скрутне матеріальне становище та необхідність термінового лікування дитини; поновлення виплат внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають на території району.

Зазначені звернення взяті на контроль до остаточного позитивного вирішення.   

 

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» набирає обертів

 

04.04.2016 о 10.00  на засіданні організаційного комітету з питань проведення на території  району Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та Дня благоустрою перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін повідомив, що зазначені заходи відбуваються відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 11.03.2016 року № 75 «Про проведення в Харківській області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою», розпорядження голови районної державної адміністрації  від 20 березня 2015 року  № 76 «Про проведення в Барвінківському районі щорічної Всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» та дня благоустрою".

У м. Барвінковому та сільських радах району розроблені правила благоустрою населених пунктів та схеми їх санітарного очищення.

Заходи згідно планується провести у 60 населених пунктах району.

На цей час підприємства , установи  та організації, які забезпечують виконання робіт із санітарного очищення власної та закріпленої території, розпочали проведення комплексу робіт, спрямованих на наведення чистоти і порядку, а саме: прибирання, тротуарів, вивезення побутових відходів, сміття із території загального користування та від населення, що мешкає в будинках державного та громадського   фонду, з домоволодінь приватного житлового фонду. Здійснюється очищення опор ліній електропередач по місту Барвінковому, знесення сухих дерев. Розпочато проведення рейдів щодо належного санітарного утримання підпорядкованих територій.    

Організаційним комітетом районної державної адміністрації з питань проведення в районі акції, з урахуванням проблемних питань попередніх років, визначені основні напрямки.

На сьогодні уже здійснені такі заходи:

- залучено 32 підприємства, 1410 осіб, у тому числі 260 осіб - учнівської молоді;

- прибрано 38,4 тис. м2 прибудинкових територій, 6 скверів,      очищено понад 60 км. узбіч доріг;

- упорядковано 11 дитячих та 13 спортивних майданчиків;

- ліквідовано 11 стихійних звалищ,  наведено порядок на 32 кладовищах, 28 братських могилах та місцях почесних поховань;

- приведено в належний санітарний стан 190 тис.м2 вулиць і доріг комунальної власності, 16 зупинок міського транспорту;

Одночасно особливу  увага необхідно приділити очищенню скверів та парків від торішнього листя  та знищенню бур'янів біля об'єктів соціальної сфери, стел, пам’ятних знаків, приватних будинків.

 

Обговорені важливі питання поточного тижня

 

04.04.2016 о 08.30  під час щотижневої апаратної наради у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха були обговорені важливі питання поточного тижня. Серед них пріоритетними визначені наступні:

проведення в районі запланованих заходів у рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» і соціально - екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій «Зробимо Україну чистою разом!»;

забезпечення якісного функціонування загонів територіальної оборони;

підготовка до відзначення Року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи;

визначення переліку та здійснення ремонту доріг міста;

приведення у належний стан стадіону «Колос».

З усіх питань порядку денного надані доручення для неухильного виконання.

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта