Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Надані доручення з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій у регіоні

 

31.05.2016 об 11.00  голова райдержадміністрації В.І.Ромах взяв участь у засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області в режимі відеоконференції.

На порядку денному питання стану виконання заходів щодо підготовки дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровчої кампанії 2016 року; підготовки місць масового відпочинку населення на водних об'єктах області; підготовки органів виконавчої влади, лісових господарств та лісокористувачів до пожежо - небезпечного періоду 2016 року; стану забезпечення протипожежного захисту місць збирання, переробки та зберігання продуктів врожаю 2016 року; стану захисних споруд цивільного захисту на території підприємств Харківської області.

 

Відбувся прийом громадян з особистих питань

 

31.05.2016 о 10.00 заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний розпочав прийом громадян з особистих питань.

До С.М.Казьонного зверталися за допомогою у забезпеченні оздоровлення дітей учасників АТО, наданні допомоги на лікування.

Порушені громадянами питання вирішені позитивно.

 

 

Підведені підсумки проведення акції з благоустрою «За чисте довкілля»

 

30.05 2016 об 11.00 перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін очолив засідання робочої групи з питань проведення акції з благоустрою «За чисте довкілля».

На засіданні підведені підсумки якості благоустрою територій району, визначені колективи, що найкраще впоралися із поставленими завданнями.

 

Щотижнева апаратна нарада – нові пріоритетні питання

 

30.05 2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

Серед численних питань, що потребують уваги, визначені пріоритетними на поточний тиждень наступні:

стан підготовки до прийому дітей на літній відпочинок Барвінківського районного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «БАРВІНОК» Барвінківської районної ради Харківської області;

забезпечення виконання планових показників призову військовозобов’язаних на строкову військову службу;

здійснення належного контролю за виплатами особам з числа вимушено переміщених;

продовження ремонтних робіт будівлі районного Будинку Культури;

завершення робіт на стадіоні «Колос».

 

Дорогі школярі! Шановні вчителі та батьки!

 

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника!

 

Для дітей останній день навчального року в першу чергу означає початок довгоочікуваних літніх канікул. Бажаю вам провести їх цікаво, відпочити, набратися нових вражень і 1 вересня повернутися до школи натхненними, з жагою до знань.

Випускникам бажаю досягти головного успіху, про який ви мрієте в ці дні, - вступити до тих вишів, які ви для себе обрали. Попереду на вас ще чекає складний та відповідальний червень – пора зовнішнього незалежного оцінювання.

Переконаний, що ви пройдете це останнє у вашому шкільному житті випробування гідно. Упевнений у цьому, тому що ми можемо пишатися успіхами, яких ви досягли. Понад 180 школярів нашого регіону цього року стали переможцями всеукраїнських олімпіад та конкурсу-захисту робіт Малої академії наук. Це абсолютний рекорд у країні. Ви залишили далеко позаду учнів престижних столичних гімназій та ліцеїв. Отже місця в кращих вищих навчальних закладах України чекають на дітей Харківщини.

Шановні освітяни! Ви багато вклали своїх сил і знань у школярів, а ще більше ви вклали в них своєї душі. У ці святкові дні висловлюю вам сердечну вдячність за натхненну працю, за розуміння та підтримку, за покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідної Харківщини!

Бажаю всім вам добра та успіхів, міцного здоров’я та мирного неба над головою! В добрий путь, дорогі діти! Нехай вам щастить завжди і у всьому!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін

 

Дорогі учні! Шановні освітяни, батьки, рідні!

 

Щиро вітаю вас зі Святом Останнього дзвоника та успішним завершенням навчального року!

У цей святковий день звертаюся до всіх школярів з побажанням добра, щастя і здоров’я.  Під час канікул  - набратися сил, зустріти нових друзів.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, для яких рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним. Бажаю кожному з вас, шановні одинадцятикласники, успішно пройти випробування, здобути омріяну професію, реалізувати всі свої життєві плани і задуми. Досягаючи значних результатів в особистому і професійному житті, не забувайте своїх батьків, шкільних друзів, отчий дім, ваших наставників - учителів, рідний край.

По-особливому урочистий цей день і для батьків, рідних. Дорогі діти! Цінуйте і шануйте їхню любов, підтримку, турботу і піклування. Пам’ятайте, що саме батьки є вашою надійною опорою в житті.

У День Останнього дзвоника щиро вітаю та висловлюю особливу подяку освітянам. Ваша праця є запорукою духовно-морального та патріотичного виховання, інтелектуального зростання молодого покоління.

Переконаний, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на розвиток шкільної освіти, виховання у юних серцях почуття добра, людяності, любові до України й рідного краю, сім’ї і школи.

Вітаю барвінківчан і гостей району, адже День Останнього дзвоника є по справжньому всенародним святом. Вірю, що спільними зусиллями ми й надалі плекатимемо сучасне  й майбутнє району – дітей та учнівську молодь, які розбудовуватимуть українську державу, гідно представлятимуть її у світі.

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

Стартувало тактико-спеціальне навчання по гасінню лісових пожеж

 

25.05.2016 о 10.00 голова  райдержадміністрації В.І.Ромах взяв участь у тактико-спеціальному навчанні за темою: «Гасіння лісових пожеж», яке очолив заступник голови – керівник апарату  Харківської обласної державної адміністрації  В.Ю.Аббакумов в учбовому центрі оперативно-рятувальної служби  цивільного захисту у с. Ватутіне Нововодолазького  району.

У ході навчань були відпрацьовані ситуації виникнення лісової пожежі, евакуації населення, знешкодження боєприпасів, пошкодження аміакопроводу, порятунку людей з-під завалів тощо.

За підсумками заходу голови райдержадміністрацій області отримали завдання проаналізувати ситуацію в кожному районі і вжити необхідних заходів, щоб бути повністю готовими до усунення наслідків надзвичайних ситуацій, пов'язаних з лісовими пожежами.

 

 

Урочисте відкриття меморіальної дошки Солодовніку Є.О.

           

25.05.2016 о 10.00 перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін, заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний були запрошені на урочисте відкриття меморіальної дошки учаснику антитерористичної операції Солодовніку Є.О. на будівлі Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, де він навчався.

Схиляючи голову перед рідними та присутніми, О.С.Калінін зазначив:  « Від імені голови Барвінківської райдержадміністрації В.І. Ромаха, від себе особисто дозвольте висловити найщиріші слова вдячності батькам загиблого Солодовніка Євгена Олеговича за виховання сина справжнім патріотом незалежної суверенної держави.

Указом Президента України  Петра Порошенка від 13 серпня 2015 року № 47 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Євген Олегович Солодовнік нагороджений Орденом «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно).

Хай завжди його життя служить нам прикладом патріотичного виховання  молоді, любові до Батьківщини, до нашої рідної України.

Відкриття меморіальної дошки пам’яті у школі, де навчався Євген Олегович – це найкраща дань пам’яті його подвигу.

Він -  вічна наша скорбота,  він -  наша велика гордість».  

 

Проведене семінарське заняття для бібліотечних працівників району

 

25.05.2016 за участю заступника голови райдержадміністрації С.М.Казьонного розпочалося семінарське заняття для бібліотечних працівників району на тему: «Бібліотечне краєзнавство публічних бібліотек»

Метою бібліотечної реклами є надання інформації про бібліотеку та послуги потенційним і нинішнім користувачам. Матеріал на цю тему був закріплений  показом слайдів та практичним заняттям, на якому кожен бібліотекар прорекламував свою бібліотеку.

У вересні 2016 року на державному рівні відзначатиметься 150-річчя від дня народження видатного українського державного та політичного діяча, історика і організатора української науки Михайла Грушевського. До цієї дати зроблений бібліографічний огляд книжкової виставки «Борець за незалежність України» з слайдова презентація. Бібліотечні працівники зупинилися на невідомих сторінках біографії, отримали  методико – бібліографічні матеріали.

Бібліотечне краєзнавство займає основну частину роботи бібліотечних працівників, адже вони продовжують писати літопис історії села.

Бібліотечним працівникам було запропоновано взяти участь у обласному конкурсі серед публічних бібліотек Харківської області на кращу краєзнавчу роботу «Ваш гід - бібліотека».

 

Відбулося чергове засідання  Ради по роботі з кадрами

 

24.05.2016 об 11.00 керівник апарату райдержадміністрації Д.С.Сухар очолив засідання  Ради по роботі з кадрами при районній державній адміністрації.

На порядку денному питання підведення  підсумків проведення щорічної оцінки виконання державними службовцями покладених на них обов’язків і завдань у 2015 році; узагальнення результатів перевірки декларацій за 2015 рік, поданих державними службовцями апарату районної державної адміністрації та керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації; формування складу державних службовців у районній державній адміністрації.

 

Триває весняний призов на строкову військову службу

 

24.05.2016 о 10.00 відбулася зустріч голови райдержадміністрації В.І.Ромаха з працівниками районного військкомату з питання призову громадян України на строкову військову службу весною 2016 року.

Обговорили питання забезпечення планових показників весняного призову строковиків, зупинилися детально на наступних роз’ясненнях:

Після отримання повістки про призов в армію військовозобов'язаний повинен з'явитися в пункт, який зазначений у повістці, в призначений час. У разі, якщо повістка не прийшла, а рішення про початок призову в армію вже підписано Указом Президента України, призовник повинен з'явитися в чергове відділення протягом 10 днів, а у разі зміни місця проживання, прізвища, стану здоров'я, адреси проживання, освіти, місця роботи і посади - стати на облік протягом 7 днів.

Призовник може не з'явитися до військкомату в призначений час тільки з таких причин: стихійне лихо, хвороба або інші обставини, через які він не зміг особисто з'явиться в частину, смерть близького родича. Решта причин не є поважними і будуть розцінені як ухилення від призову в армію.

Право на відстрочку від військової строкової служби в армії України можуть отримати такі категорії громадян:

1. Єдиний працездатний член сім'ї або опікун.

2. Має вагітну дружину, 2 дітей або дитину до 3-х років;

3. Має дитину чи дружину-інваліда;

4. У разі призову одного брата з двох;

5. За станом здоров'я відстрочка на рік;

6. Студент стаціонару, аспірант, інтерн до першого відрахування або переведення на заочну форму навчання;

7. Педагог, медик, священик, резервіст, поліцейський при певних умовах;

8. Підозрюваний у кримінальному правопорушенні.

Призовники, які отримали відстрочку, зобов'язані щорічно до 1 жовтня подавати у свої військкомати підтверджуючі документи. Ті ж, хто не має права на відстрочку від служби в армії або втратив її - повинні будуть покликані на службу в найближчому призові.

Термін проходження військової служби в армії України для призовників без вищої освіти - 18 місяців, зі ступенем спеціаліста або магістра - 12 місяців. У разі настання військової загрози, для військовослужбовців - термін військової служби продовжується понад встановлені строки.

Проведено огляд – презентацію «Моя країна – Україна»

     

       23.05.2016 відповідно до Комплексної програми з історико - патріотичного  виховання «Історична доля України» працівниками Центральної дитячої бібліотеки  було проведено огляд – презентацію «Моя країна – Україна»

         Подорожувати по нашій Батьківщині можна залізницею, літаком або морем.  Барвінківська Центральна дитяча бібліотека  запросила дітей  ЗОШ I-III ст. №1 здійснити подорож по книзі Алли Сокол та Олени Конечної «Моя країна – Україна».

Мета цієї подорожі-розширити знання дітей про Україну, розвинути  почуття патріотизму, гордості за свою Батьківщину, виховувати любов до рідного краю. Бібліотекар ознайомила дітей з історією України, її державним устроєм, символікою, природними багатствами та культурою.

         А доповнили захід працівники дитячої бібліотеки майстер-класом з виготовлення листівок,  які діти  адресували  своїм ровесникам, що проживають в зоні конфлікту та воїнам АТО.  З листівок, виготовлених дітьми у Центральній дитячій бібліотеці зроблено виставку робіт, а кращі листівки візьмуть участь у міжрегіональному дитячому мистецькому конкурсі листівок «Дім. Родина. Батьківщина», який присвячений 25-й річниці незалежності України та сприяння реалізації Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас».

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

18.05.2016 о 09.00 розпочався особистий прийом громадян головою райдержадміністрації В.І.Ромахом.

До керівника району громадяни зверталися з питаннями про відмову в призначенні або припиненні виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям; про роз’яснення низки земельних питань.

На усі питання надані конкретні відповіді.

 

Визначилися з основними завданнями поточного тижня

 

16.05.2016 о 08.30  голова райдержадміністрації В.І.Ромах провів чергову щотижневу апаратну нараду  за участю першого заступника та заступника голови, керівника апарату,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів влади, міського голови.

Під час наради визначилися з основними завданнями поточного тижня, а саме:

якісне впровадження Закону України від 10.12.2015 № 889 – VIII «Про державну службу», який набрав чинності 01.05.2016;

забезпечення планових показників весняного призову громадян на строкову військову службу;

завершення  в усіх населених пунктах району приведення у належний стан лісосмуг у рамках екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»;

продовження ремонтних робіт на стадіоні «Колос».

З усіх питань порядку денного напрацьовані конкретні доручення.

 

Обговорили питання сталого функціонування об’єктів району в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років

 

13.05.2015 об 11.00 голова райдержадміністрації В.І.Ромах очолив проведення штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років у Барвінківському районі за участю першого заступника голови райдержадміністрації О.С.Калініна, заступника голови райдержадміністрації С.М. Казьонного, керівників структурних підрозділів.

Обговорили проблемні питання щодо підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Барвінківського району до сталого функціонування в  осінньо-зимовий період 2016 -2017 років, зокрема: житлового фонду міста Барвінкове, теплового та водопровідно - каналізаційного господарства міста Барвінкове, закладів охорони здоров'я, закладів освіти, закладів культури, дорожнього господарства.

Надані конкретні доручення для неухильного виконання

 

Обговорене питання проведення Чемпіонату району з футболу

 

11.05.2016 о 10.00 на розширеному засіданні виконкому Барвінківської районної федерації футболу  за участю заступника голови райдержадміністрації С.М.Казьонного, завідувача сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Л.М.Склярової,  представників футбольних команд – аматорів  обговорене питання проведення Чемпіонату району з футболу 2016 року.

Під час наради акцентована увага на розробці чіткої системи проведення ігор, термінів подачі заявок на участь у Чемпіонаті, присутні ознайомлені з Регламентом проведення змагань.

Окремо наголошено на необхідності проявляти високу дисципліну і повагу до суперників і глядачів.

Відкриття Чемпіонату з футболу відбудеться 21 травня 2016 року.

 

Дорогі земляки!

 

8 та 9 травня – одні з головних днів для нашої держави та нашої Харківщини. Минулого року за ініціативи Президента України Петра Порошенка ми започаткували добру традицію – відзначати 8 травня День пам’яті та примирення. Це день пам’яті тих людей, які не повернулися додому з війни. Тих, хто захищав нашу країну в часи Другої Світової, тих, хто воював на чужині, приймаючи участь у миротворчих операціях у різних країнах світу, тих, хто протягом двох останніх років боронить мир і спокій нашої країни, стоячи в окопах на сході України. У День пам’яті та примирення ми вшануємо героїв та вклонимося їх світлій пам’яті.

9 Травня – це Велике свято. У цей день ми згадаємо всіх, хто зробив внесок у найголовнішу перемогу людства – перемогу над нацизмом. Ми вклонимося тим, завдяки кому завершилася найстрашніша та найкровопролитніша війна в сучасній історії – Друга світова.

Як і торік, у ці два дні поряд стоятимуть сиві ветерани та молоді хлопці, які щойно повернулися із зони АТО, - герої різних часів, яких поєднує любов до рідної землі та готовність захищати її до останнього подиху.

Запевняю: ми зробимо все для того, щоб ці дні в нашій області пройшли мирно та безпечно, не дозволимо нікому використати святі дати для розхитування ситуації в регіоні!

Закликаю всіх 8 та 9 травня приєднатися до заходів, що пройдуть у Харкові та районах області, принести квіти на меморіали та братні могили, вшанувати справжніх героїв.

Бажаю всім нашим ветеранам - і тим, хто святкував цей день у далекому 1945-му, і тим, хто тільки нещодавно повернувся до Харківської області з фронту - здоров'я, життєвих сил, віри в краще і, звичайно ж, мирного неба над головою!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін

 

 

Шановні ветерани, діти війни, земляки і гості району!

 

         Сьогодні ми з великою повагою вшановуємо тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом.

Нехай не зітруться з пам’яті поколінь переможні дні сорок п’ятого. Нехай мир буде міцним, а між людьми панує добро і злагода.

Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Доблесть, честь, відвага, терпіння, любов, вірність Батьківщині — ці якості проявили колись нинішні ветерани, щоб захистити рідний край. Ці якості я бажаю мати всім, хто пам’ятає, шанує і святкує цей Великий день — День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дорогі ветерани! Ваш подвиг це високий приклад для нащадків.

Від імені районної державної адміністрації щиро бажаю вам міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років активного життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях.

         Зі святом вас, із Днем Перемоги!

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

Барвінківчани відзначили 71-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

09.05.2016  о 10.00 біля Пам’ятника загиблим барвінківчанам відбувся мітинг, присвячений 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Вітаючи ветеранів війни, земляків і гостей міста та району, голова райдержадміністрації В.І.Ромах зазначив: «Сьогодні ми з великою повагою вшановуємо тих, хто виборов нашу свободу у страшному поєдинку з нацизмом. Наш земний уклін усім, хто бився на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край, хто проніс через лихоліття війни любов до Батьківщини і бажання бачити її заможною та квітучою.

Доблесть, честь, відвага, терпіння, любов, вірність Батьківщині — ці якості проявили колись нинішні ветерани, щоб захистити рідний край. Ці якості я бажаю мати всім, хто пам’ятає, шанує і святкує цей Великий день — День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!»

Щирими та теплими були привітання голови районної ради В.С.Щолок, міського голови О.О.Бало, військового комісара Барвінківського районного військового комісаріату, підполковника О.А.Щиковського.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто виборов перемогу ціною власного життя, поклали квіти до Пам’ятника загиблим барвінківчанам, воїнам – афганцям, Меморіалу Скорботна Мати та  Пам’ятного знаку «Танк».

Пізніше ветерани війни були запрошені на традиційну солдатську кашу,  а мешканцям і гостям міста та району цікаву концертну програму підготували місцеві аматори. Аналогічні заходи відбулися в усіх сільських радах району.

Закінчилося святкування салютом на честь ветеранів та 71-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

День пам’яті та примирення у районі

 

08.05.2016  ветерани війни, учасники бойових дій, мешканці і гості міста та району відзначали День пам’яті та примирення  — пам'ятний день в Україні, що відзначається з 2015 року 8 травня, в річницю перемоги над нацизмом у Європі.

День пам'яті та примирення встановлений Указом Президента України Петра Порошенка № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» від 24 березня 2015 року:

« …з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів — переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України…установити в Україні День пам'яті та примирення, який відзначати щороку 8 травня…»

Цього дня голова райдержадміністрації В.І.Ромах, голова районної ради В.С.Щолок разом зі співробітниками підпорядкованих  колективів,  працівники установ та організацій району вшанували пам'ять загиблих та поклали квіти до Пам’ятника загиблим барвінківчаним, воїнам – афганцям.

 

Завершився розіграш Кубка з футболу

07.05.2016 на стадіоні «Колос» фінальними матчами завершився розіграш Кубка з футболу, присвяченого пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи.

У турнірі взяли участь 7 команд району. В результаті зональних (відбіркових) матчів 30 квітня  2016 до півфіналу потрапили команди «Колос», «Степок», «Дружба», с. Африканівка.

Фінальна гра викликала бурхливі емоції чисельних глядачів. Цікавий двобій між командами «Колос» та «Степок» закінчився з рахунком 2:1. Срібним призером стала команда «Степок», бронзовим – команда с. Африканівка.

Зі словами привітань до присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації С.М.Казьонний, побажав наполегливості, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах, а в житті - перемог в усіх справах!

Команда - переможець нагороджена пам’ятним Кубком, призери грамотами голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха.

 

Зі словами привітань та конкретними справами до виборців

 

06.05.2016 о 15.00 голова райдержадміністрації, депутат районної ради В.І.Ромах зустрівся з сільським головою Іванівської сільської ради В.М.Задніпровським та виборцями с. Іванівка.

В.І.Ромах вшанував пам'ять загиблих та поклав квіти біля пам’ятних знаків у населених пунктах Іванівської сільської ради,  відвідав сім’ї ветеранів війни, визначився з колом нагальних питань, що потребують термінового вирішення.

За ініціативи голови райдержадміністрації, депутата районної ради у               с. Іванівка відбувся святковий концерт, присвячений Дню пам’яті та примирення і 71-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Обговорені шляхи посилення охорони публічного порядку

 

06.05.2016 о 14.00 розпочалася обласна селекторна нарада, у якій взяли участь  голова райдержадміністрації В.І.Ромах,  перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін, заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний, працівники силових структур району.

Обговорені питання посилення охорони публічного порядку та забезпечення безпеки громадян, об'єктів критичної інфраструктури, з метою запобігання підготовці та скоєнню злочинів терористичного та диверсійного характеру, загострення криміногенної ситуації у Харківській області напередодні та під час відзначення в області Дня пам'яті та примирення (08 травня) і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (09 травня);про  заходи  з   відзначення   в  області  Дня   пам'яті  та   примирення (08 травня) і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (09 травня).

 

Набрав чинності Закон України від 10.12.2015 року № 889- VIII

« Про державну службу»

 

04.05.2016 о 10.00 під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Д.С.Сухаря, за участі завідувача сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації О.П.Поліщук відбувся семінар щодо впровадження  Закону України «Про державну  службу» для керівників окремих структурних підрозділів та осіб, на яких покладені обов’язки по забезпеченню кадрових питань,.

Д.С.Сухар зосередив увагу присутніх на наступних аспектах:

у законі зазначено, що українській мові надано статус мови офіційного спілкування посадових осіб державних органів та органів місцевого самоврядування під час виконання посадових обов’язків, а також це мова діловодства і документації цих органів та посадових осіб. При цьому йдеться про те, що державний службовець повинен вільно володіти державною мовою "і, за потреби, регіональною мовою або мовою національних меншин, визначеною відповідно до закону".

Дія цього закону поширюється на державних службовців, зокрема, Секретаріату Кабінету міністрів України; міністерств та інших центральних органів виконавчої влади; місцевих державних адміністрацій; органів прокуратури; органів військового управління; закордонних дипломатичних установ України.

Водночас дія закону не поширюється, зокрема, на президента України; главу Адміністрації президента України та його заступників, членів Кабінету міністрів України, перших заступників та заступників міністрів; народних депутатів України та депутатів місцевих рад.

Законом передбачено, що фонд оплати праці держслужбовців формуватиметься за кошти державного бюджету, а також "кошти, які надходять до державного бюджету від Європейського Союзу та інших міжнародних організацій".

У ст. 50 Закону № 889 чітко визначено складові зарплати держслужбовця:

— посадовий оклад. З метою встановлення розмірів окладів запроваджуються 9 груп з оплати праці, а держоргани поділяються за юрисдикцією;

—  надбавка за вислугу років. Її розмір становить 3 % посадового окладу за кожний календарний рік стажу держслужби, але не більше 50 % посадового окладу;

— надбавка за ранг держслужбовця. Її розмір визначає КМУ при затвердженні схеми посадових окладів;

— виплата за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків тимчасово відсутнього держслужбовця (50 % окладу тимчасово відсутнього колеги);

— виплата за додаткове навантаження у зв’язку з виконанням обов’язків за вакантною посадою держслужби за рахунок економії фонду посадового окладу за відповідною посадою;

— премії (за результатами щорічного оцінювання службової діяльності, місячні, квартальні).

Крім того, слід ураховувати й інші новації: змінюється класифікація посад держслужбовців за категоріями, передбачається 9 рангів, визначено умови проходження випробування при призначенні на посаду, прописано підстави для припинення держслужби, грошова допомога під час щорічної відпустки надаватиметься у розмірі середньомісячної зарплати.

О.П.Поліщук зупинилася на вимогах Типового положення про службу управління персоналом (наказ Нацдержслужби України від 03.03.2016 № 47, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 23 березня 2016 р. № 438/28568)

та підзаконних актах Кабінету Міністрів України:

від 20 квітня 2016 року № 306 затверджений Порядок присвоєння рангів державних службовців та співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями;

від 25 березня 2016 року № 229 — Порядок обчислення стажу державної служби;

від 25 березня 2016 року № 230 — Порядок відкликання державних службовців з відпустки;

від 25 березня 2016 року № 231 — Порядок відшкодування непередбачуваних витрат державних службовців у зв’язку з їх відкликанням із щорічної основної або додаткової відпустки;

від 25 березня 2016 року № 246 Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби;

від 06 квітня 2016 року № 271 — Критерії визначення переліку посад керівників державних органів, які виконують функції з обслуговування;

від 06 квітня 2016 року № 268 — Умови оплати праці працівників державних органів, які виконують функції з обслуговування, у 2016 році;

від 06 квітня 2016 року № 270  — Порядок надання державним службовцям додаткових оплачуваних відпусток;

від 06 квітня 2016 року № 289  — Положення про застосування стимулюючих виплат;

від 06 квітня 2016 року № 292 — Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році.

            Акцентувала увагу присутніх на першочергових заходах, які мають бути здійснені для ефективного впровадження зазначеного Закону.

 

Розпочинається весняний призов військовозобов’язаних на строкову військову службу

 

04.05.2016 о 10.00 голова райдержадміністрації В.І.Ромах зустрівся з військовим комісаром районного військового комісаріату підполковником О.А.Щиковським, відповідальними працівниками військкомату.

На порядку денному  - питання забезпечення весняного призову військовозобов’язаних.

Як зазначив військовий комісар, черговий призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань почнеться з 5 травня і триватиме до 30 червня 2016 року.

Призову підлягають громадяни України, яким до дня відправки у військові частини виповнилося 20 років, а також старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від строкової служби.

Призовники з вищою освітою служитимуть рік, без вищої освіти - півтора року. Як наголошують службовці  Міністерства оборони, солдати-строковики будуть проходить службу виключно за межами зони АТО.

Протягом квітня - червня поточного року Міноборони планує звільнити у запас військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр і відслужили встановлені терміни строкової служби.

У цілому, район готовий до весняного призову та якісного забезпечення планових показників

 

Чергова апаратна нарада – чергові конкретні завдання

 

04.05.2016 о 08.30  голова райдержадміністрації В.І.Ромах провів щотижневу апаратну нараду   за участю першого заступника та заступника голови, керівника апарату,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів влади, міського голови.

В.І.Ромах акцентував увагу присутніх на необхідності здійснення наступних заходів:

завершення  в усіх населених пунктах району приведення у належний стан пам’ятників, братських могил, місць захоронення померлих ветеранів, прибирання зелених зон та благоустрою територій у рамках екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом!»;

забезпечення належного відзначення у місті та районі Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

продовження ремонтних робіт на стадіоні «Колос»;

здійснення якісного ремонту фасаду районного Будинку культури та прилеглої до порогу території;

З усіх питань порядку денного напрацьовані конкретні доручення.

 

Пробіг по місцях бойової слави

                                              

02.05.2016 о 16.00 місто Барвінкове у рамках здійснення МАРАФОНУ МИРУ- 2016 відвідали гості на інвалідних візках, велосипедисти та бігуни  з міста Слов’янська Донецької області, де на сьогодні триває антитерористична операція.

Зазначений пробіг ініційований Слов’янською міською організацією інвалідів і ветеранів спорту «Спортивно – реабілітаційний клуб «Марафон» за підтримки Слов’янської міської Асоціації громадських організацій інвалідів (Голова Асоціації – Лариса Миколаївна Фіртич).

Жаданих гостей вітали перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін, керівник апарату райдержадміністрації Д.С.Сухар, міський голова О.О. Бало, мешканці міста Барвінкове.

Вражені теплою зустріччю, організатори зазначили: « Дякуємо вам за відкрите серце, чуйність, турботу, увагу, щедру доброчинність і підтримку інвалідів – спортсменів у бажанні миру та укріпленні єдиної незалежної України.»

Учасники МАРАФОНУ МИРУ- 2016 поклали квіти до Пам’ятника загиблим барвінківчанам та  воїнам – афганцям.

 

Дорогі земляки!

 

Від усього серця вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христового!

Цього року свято Великодня майже співпало з двома вагомими днями для нашої держави – Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги. І це символічно, адже Великдень – це свято перемоги добра над злом і життя над смертю. У цей день нас надихає віра в перемогу загальнолюдських цінностей, вона дає нам можливість долати всі труднощі, що постали перед нашою країною і перед кожним з нас.

У непрості часи наші земляки продемонстрували найкращі свої людяні якості – любов до ближнього, готовність допомагати тим, хто цього потребує, велику силу та мужність у захисті рідної землі. Впевнений, що разом ми зможемо подолати ті випробування, які випали на долю нашої країни, відстояти своє майбутнє у незалежній, демократичній, вільній державі, тому що правда й добро завжди перемагають.

У цей світлий день хочу побажати вам добра, любові та миру. Нехай цей день принесе у кожний будинок радість і надію, благополуччя, щастя та весіннє тепло.

Христос Воскрес!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін

 

Шановні жителі Барвінківщини!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята - Воскресіння Христового.

Великдень - воістину особливий для нас день. Незгасиме світло Христової науки і віри понад тисячу років освітлює нашому народові дорогу правди, добра і любові. Воно зміцнює нас духовно, збагачує інтелектуально, наповнює наші серця гордістю за відроджену вільну й незалежну українську державу.

У цей день просимо Божого благословення для всіх нас і звертаємо один до одного найкращі побажання щастя, добра і впевненості у здоланні будь-яких випробувань. Хай Господь захистить нас і підтримає у всіх добрих починаннях, дарує кожній родині мирне небо, земну благодать, добробут, окрилений настрій, злагоду й душевну велич.

Хай цей Великий День принесе усім вам щастя, здоров'я, та непохитну віру в кращий завтрашній день, а величальні церковні дзвони наповнюють земною радістю ваші серця.

Бажаю вам та вашим родинам віри, любові та Божого благословення. Радісних вам свят, пахучих пасок, яскравих писанок.

Христос Воскрес!  Воістину Воскрес!

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта