Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Порушені на колегії питання не залишаться поза увагою на районному рівні

 

30.06.2016 о 10.00 голова райдержадміністрації В.І.Ромах взяв участь у колегії обласної державної адміністрації.

Серед численних питань пріоритетними стали питання про хід щорічної посівної кампанії; якісну підготовку до збирання ранніх зернових та зернобобових культур; обговорення ознак порушення законодавства державними підприємствами агропромислового комплексу області; розвиток мережі дошкільних навчальних закладів регіону та модернізація мережі загальноосвітніх закладів області.

Порушені на колегії облдержадміністрації питання не залишаться поза увагою на районному рівні.

 

Апаратна нарада окреслила коло актуальних питань

 

29.06.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

Під час  наради В.І.Ромах зосередив увагу присутніх керівників на наступних питаннях:

стан підготовки до збирання ранніх зернових та зернобобових культур;

перебіг оздоровчої кампанії в районі;

проведення законодавчо обґрунтованих процедур придбання шкільних автобусів;

аналіз здійснення закупівель із використанням електронної системи ProZorro;

якісне забезпечення планового ремонту доріг міста Барвінковго;

забезпечення виконання планових показників призову військовозобов’язаних на строкову військову службу під час весняного призову та відбір кандидатів на службу за контрактом у ІІ півріччі 2016 року;

завершення благоустрою території районного Будинку культури;

рівень готовності до термінових дій в екстремальних ситуаціях у пожежонебезпечний період та період масового купання громадян на водних об’єктах району.

 

Дорогі земляки!

      28 червня ми відзначаємо важливу дату в історії нашої держави - 20 років з дня прийняття Конституції України. Це Основний Закон нашої країни, який визначає права і свободи всіх громадян. 20 років тому, прийнявши Конституцію України, ми підтвердили своє прагнення бути демократичною європейською державою. І сьогодні йдемо цим шляхом.

     2 червня Верховна Рада України підтримала ініційовані Президентом Петром Порошенком зміни в Основний Закон, які дозволять дати старт судовій реформі в Україні. Це найважливіше рішення, яке покликане зробити суди такими, якими вони повинні бути, і такими, якими їх хочуть бачити громадяни України: незалежними і дійсно справедливими. Ця реформа дасть можливість зробити ще один крок на шляху боротьби з корупцією. Харківська область - серед лідерів в країні у галузі впровадження сучасних технологій, що дозволяють мінімізувати особистий контакт замовників і виконавців адміністративних послуг. Державні організації та комунальні підприємства нашого регіону активно включилися в роботу системи ProZorro, яка ліквідує корупційні ризики в сфері закупівель. В цьому році було укладено угоду між обласною державною адміністрацією та Посольством США в Україні, що відкриває можливості для спільної роботи в сфері боротьби з корупцією. Корупціонерів в Харківській області затримують ледь не щодня. Зміни, внесені до Конституції в частині судової реформи, дозволять довести їх кримінальні справи до логічного завершення, яким, безумовно, є вердикт суду.

     Переконаний, що спільними зусиллями центральної і місцевої влади, оновлених правоохоронних органів і нової судової системи ми досягнемо того результату, якого вимагає сучасне українське суспільство.

 Вітаю всіх з Днем Конституції України! Бажаю миру, добра і взаєморозуміння.

 Голова Харківської обласної державної адміністрації                                                                     Ігор Райнін

 

Шановні барвінківчани та гості району!

Щиро вітаю вас із визначним святом - Днем Конституції України!

Нехай у цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній державі.

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу, наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини.

Від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України.

 

Голова районної державної адміністрації                                                                                        Володимир Ромах

 

До заступника голови зверталися з питаннями соціального спрямування

 

07.06.2016 о 09.00 заступник голови райдержадміністрації С.М.Казьонний розпочав прийом громадян з особистих питань.

До С.М.Казьонного зверталися з питаннями виплат учасникам бойових дій до Дня Перемоги, за допомогою у забезпеченні оздоровлення дітей учасників АТО.

Порушені громадянами питання взяті на контроль до позитивного вирішення.

 

Обговорене питання здійснення поточних ремонтів доріг комунальної власності

 

06.06.2016 о 15.00 перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін очолив робочу нараду з питання стану дорожнього покриття та здійснення поточних ремонтів доріг комунальної власності.

Як зазначив головуючий, відповідно до чинного законодавства оцінку стану вулиць та доріг виконують на підставі результатів таких видів технічних оглядів та обстежень:

а) поточних технічних оглядів, які постійно здійснюють дорожньо -експлуатаційні організації;

б) сезонних технічних (періодичних) оглядів, які здійснюють керівники дорожньо-експлуатаційних організацій щонайменше 2 рази на рік після закінчення зимового та літнього сезонів;

в) спеціальних (детальних) обстежень, які здійснюють спеціалізовані організації через кожні 3 - 4 роки, а також комісії з питань щодо стану вулиць та доріг, які за потребою створюються балансоутримувачами вулиць та доріг.

Під час технічних оглядів доріг району виявлені та зафіксовані пошкодження дорожнього покриття, бордюрів, елементів інженерного обладнання. У більшості своїй мають  непридатний стан засоби регулювання дорожнього руху, що порушує нормальну експлуатацію вулично-дорожньої мережі.

Ремонт дорожнього покриття із застосуванням гарячої або холодної асфальтобетонної суміші, а також з щебеневих (гравійних) матеріалів, оброблених органічними в'яжучими матеріалами виконують у суху погоду навесні і влітку, коли температура повітря не нижче ніж + 5С0, а восени не нижче ніж +10 С0. Ремонт дорожнього покриття із застосуванням теплої асфальтобетонної суміші і литого асфальту виконують у суху погоду, коли температура повітря не нижче - 10 С0.

На сьогодні ведеться робота щодо узгодження графіків визначення черговості ремонту доріг, виділення та отримання коштів.

 

Про безпеку поводження на воді у літній період

 

06.06.2016 о 10.00 перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін провів  нараду з відповідальними працівниками з питання: «Безпека поводження на воді у літній період»

У ході наради було відзначено, що основна причина нещасних випадків при купанні - недооцінка небезпек і невміння виходити з важкої ситуації. Часто людина тоне не тому, що не вміє плавати, а тому, що піддається паніці. Найчастіше до трагедії призводять такі причини, як стан алкогольного сп'яніння, запливи на далекі дистанції, купання в штормову погоду, переохолодження організму, м'язові судоми, розриви надувних плавзасобів, відсутність догляду за дітьми, стрибки з висоти.

Техніка безпеки на воді вимагає обов'язкового дотримання наступних правил:

Бажано купатися тільки на обладнаних пляжах, де є всі засоби для порятунку і надання першої допомоги. Статистика показує, що 80 відсотків нещасних випадків відбувається в місцях, не призначених для плавання. У незнайомих водоймах дно може нести небезпеку у вигляді розбитих шибок, корчів, металевих прутів та іншого сміття. Не можна купатися в заболочених місцях і там, де є водорості. Найкраще вибирати водойми з піщаним дном або галькою.

Не запливати за буйки, адже тоді шанси на порятунок різко зменшуються, бо людина знаходиться далеко від берега.

Суворо забороняється купатися у водоймах у нетверезому стані. Алкоголь додатково розширює судини, і після занурення в холодну воду настає різкий спазм. В умовах відкритого водоймища це може коштувати життя. Не варто забувати, що нетверезий чоловік не в змозі адекватно оцінювати ситуацію і може робити вчинки, які ніколи б не вчинив в тверезому вигляді. Як результат - 90 відсотків потонулих були в стані алкогольного сп'яніння.

Правила безпеки на воді забороняють підпливати близько до плавзасобів, човнів - при їх наближенні рівень води різко підвищується. Крім того, відомі випадки затягування людей під дно.

Забороняються стрибки у воду з човнів, катерів, пірсів та інших об'єктів, не пристосованих для цих цілей. Це може коштувати щонайменше розбитої голови.

Не рекомендується купатися у водоймах, якщо температура води нижче +15 градусів. Також не можна купатися під час шторму або в місцях з сильним прибоєм.

Купання у відкритому водоймищі або басейні - це прекрасна оздоровча процедура, від якої при правильному підході можна отримати масу позитивних емоцій як дітям, так і дорослим. Але правил безпеки на воді потрібно дотримуватися неухильно, адже розплатою може стати власне життя або життя близької людини.

 

 

Пріоритетні питання чергової апаратної наради

 

06.06.2016 о 08.30 відбулася чергова щотижнева апаратна нарада у голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

У ході наради В.І.Ромах зупинився на необхідності зосередити увагу поточного тижня на наступних питаннях:

проведення законодавчо обґрунтованих процедур придбання шкільних автобусів;

впровадження системи та здійснення закупівель із використанням електронної системи ProZorro;

забезпечення якісного планового ремонту доріг міста Барвінковго;

здійснення благоустрою території районного Будинку культури;

забезпечення виконання планових показників призову військовозобов’язаних на строкову військову службу;

завершення робіт на стадіоні «Колос».

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта