Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні хлібороби Барвінківського району!

 

Дозвольте привітати вас з почесним досягненням – з намолотом перших 100 тисяч тонн зернових культур серед районів області.

Ваш професіоналізм, працьовитість, дбайливе ставлення до землі та самовідданий труд винагороджується багатими врожаями, які мають велике значення для нарощування продовольчого і експортного потенціалу Харківської області.

100 тисяч тонн зернових нового урожаю, які ви вже намололи, стануть важливим доробком у загальній зерновій скарбниці Харківщини. Від щирого серця бажаю вам мирного неба, щастя, здоров’я, творчої наснаги і нових трудових успіхів.

 

З повагою 

Голова обласної

державної адміністрації                          І.Л. Райнін

 

Шановні хлібороби Харківщини!

 

Сердечно вітаю вас із трудовим здобутком – намолотом першого мільйона тон зернових культур.

Нинішній успіх – це результат вмілої організації праці, використання сучасних технологій вирощування зернових культур, високого професіоналізму та самовідданої праці аграріїв. Щедрий урожай зернових підтверджує позитивну динаміку розвитку аграрного сектору нашої області.

Я переконаний, що аграрії виконають поставлені перед ними завдання щодо як найшвидшого завершення жнив, забезпечать всі технічні та технологічні умови для збереження зібраного врожаю!

  

 З повагою

 Голова обласної

державної адміністрації                        І.Л. Райнін

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

20.07.2016 о 09.00 відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

Під час прийому до керівника району звернулися батьки учнів Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, голова фермерського господарства та пересічні мешканці району. Заявників турбували питання покращення матеріально – технічної бази закладу освіти, роз’яснення деяких земельних питань, якість роботи місцевих правоохоронних органів. 

На усі питання надані конкретні відповіді.

 

Відбір на службу за контрактом триває

19.07.2016 об 11.00 під головуванням голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха за участю першого заступника голови районної державної адміністрації О.С.Калініна та співробітників районного військового комісаріату проведено   нараду «Про хід виконання доручення Адміністрації Президента України щодо забезпечення встановлених Генеральним штабом Збройних Сил України обсягів відбору громадян на військову службу за контрактом у липні поточного року».

Увагу акцентовано на безумовному виконанні вимог зазначеного доручення.

 

Чергова апаратна нарада – чергові конкретні завдання

 

18.07.2016 о 08.30  голова райдержадміністрації В.І.Ромах провів щотижневу апаратну нараду   за участю першого заступника та заступника голови, керівника апарату,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів влади, міського голови.

В.І.Ромах акцентував увагу присутніх на необхідності здійснення наступних заходів:

виконання планового завдання щодо відбору громадян на військову службу за контрактом;

забезпечення якісного планового ремонту доріг міста Барвінкового;

завершення ремонтних робіт на стадіоні «Колос».

З усіх питань порядку денного напрацьовані конкретні доручення.

 

подих жнивного лану

Іванівські аграрії першими завершують збирання ранніх зернових. Жнивним маршрутом в Іванівку їдемо не випадково. За оперативними даними управління агропромислового розвитку, саме у ПОСП «Мрія» та ФГ «Несміян», які господарюють на землях цієї сільської ради, роботи на збиранні ранніх зернових ведуться на останніх гектарах.

— Тут одними з перших у районі розпочали жнива, одними з перших їх і завершують, та ще й з прекрасними намолотами, — говорить голова райдержадміністрації В.І. Ромах, який разом з  начальником управління агропромислового розвитку  Г.А. Роєм приїхав привітати жниварів з трудовою перемогою. Дякуючи за сумлінну працю, він відзначив, що показник іванівських господарників, станом на цю дату, є кращим у районі. Хоч і порівняно невеликий зерновий клин обробляють ці аграрії (разом посіви озимої пшениці тут займають 550га), але внесок у загальнорайонний коровай зробили вагомий.

— Коли в поле виїжджали не на календар дивилися, а на стан посівів. Як тільки колос дозрів і вологість після тривалих дощів увійшла в норму, й почали перші обкоси. І, думаю, із строками не прогадали, — розповідає, зустрічаючи нас на жнивному лані, керівник ПОСП «Мрія», депутат районної ради С.В. Несміян. – Колос налитий, не перестиг і не перестояв у полі. Погода дощами не шкодила. Ось за тиждень і впоралися. Збираємо без втрат. А урожайність говорить сама за себе – з гектара маємо по 75 центнерів.

Щоб ефективніше організувати роботу зернозбиральної техніки, її максимально концентрують на одному хлібному масиві – площі іванівських земель це дозволяють практикувати. Приємно було спостерігати, як з одного боку велично наближається комбайн «Нью Холланд», а з іншого не менш велично віддаляється інший такий потужний красень. Сьогодні їх у господарстві три – ще один завершує роботи на сусідньому полі. І за штурвалом кожної такої висококласної імпортної техніки вже досвідчені комбайнери, справжні професіонали – Віталій Пшеченко, Віталій Хмелівський, Олександр Дубінський та брати Микола й Олександр Несміяни. Всі працюють в одній команді, на один загальний результат, викладаючись по повній.

Несміян-старший не приховує: роботою колективу задоволений, результатом також. Хоча, легким цьогорічний врожай, як і кожен попередній, не був. Та труднощами вже аграрії загартовані. Роки господарювання на землі дозволили напрацювати власні методи, технології.

С.В. Несміян з тих керівників, який вміє озиратися на минуле і дивитися далекоглядно вперед. І з цьогорічних жнив він, безперечно, зробить певні висновки, проаналізує їх як досвідчений господарник.  Ще б пак – жнива-2016 для іванівських аграріїв особливі – тут досягли рекордної за всі роки існування «Мрії» врожай. У господарства є шанси стати лідером цьогорічного збирання. Та,  на скільки щедрим буде цьогорічний врожай для інших сільгосптоваровиробників Барвінківщини, остаточно стане зрозуміло вже після завершення жнивної кампанії. Адже збирання ранніх зернових у районі у розпалі.

 

Відбулося засідання обласного штабу з питання підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період

2016-2017 років

 

12.07.2016 р. об 11.00 у Великій залі засідань районної державної адміністрації відбулося засідання обласного штабу з питання підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016-2017 років під головуванням МАГДИСЮКА Сергія Володимировича, директора Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації.

На засідання штабу були запрошені керівники обласних підрозділів,  Барвінківського та Близнюківського районів з питань ЖКГ та соціальної сфери.

Серед проблемних питань району визначені наступні: 

завершення Реконструкції водогону в м. Барвінкове Харківської обл. вартістю 911,304 тис. грн.  У 2013 році розпочато будівництво зазначеного об’єкту, замовник - Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації. Збудовано 1425 м.п. водогону за власні кошти підрядника. Для завершення будівництва необхідно збудувати 125 м.п. водогону, але питання фінансування зазначеного об’єкту на цей час не вирішене.

Також у 2013 році розпочато будівництво об’єкту «Реконструкція водогону по вул. Леніна в м. Барвінкове Харківської обл.» вартістю 488,456 тис.грн., замовник - Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації . Збудовано 125 м.п. водогону за власні кошти підрядника. Для завершення будівництва необхідно збудувати 700 м.п. водогону, але питання фінансування зазначеного об’єкту не здійснено.

В 2013 році розпочато об'єкт «Реконструкція споруд біологічної очистки стічних вод в м. Барвінкове Харківської області» ІІ черга напірного колектору та реконструкція КНС №1 – ІІІ пусковий етап – вартістю 3111,977 тис. грн.  Замовник Департамент житлово-комунального господарства. За рахунок коштів підрядника прокладено 1200м.п. трубопроводу з 3200 м.п.. Фінансування відсутнє. Об'єкт є незавершеним.

Рішенням сесії Харківської обласної ради від 17.06.2016 року до Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2016 рік внесені об’єкти:

- «Будівництво свердловини № 5 на центральному водозаборі  м. Барвінкове Харківської області» (вартість 2641,6 тис. грн.);

- Реконструкція приміщень КЗОЗ Барвінківська центральна районна лікарня за  адресою: 64701 вул. Незалежності, 20 (стара назва вул. Котовського, 20) м. Барвінкове, Барвінківський район, Харківська область (вартість 3500 тис. грн.)

         Далі головами Барвінківської райдержадміністрації В.І.Ромахом та Близнюківської райдержадміністрації А.Ф.Калашником були проаналізовані заходи, вжиті задля якісного і вчасного початку опалювального сезону 2016 -2017 років.

 

Щотижнева апаратна нарада у голови райдержадміністрації

11.07.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

Серед численних питань, що потребують уваги, визначені пріоритетними на поточний тиждень наступні:

постійний контроль за функціонуванням районного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей  «Барвінок».

забезпечення якісного планового ремонту доріг міста Барвінковго;

здійснення благоустрою територій сільських будинків культури;

         виконання планового завдання щодо відбору громадян на військову службу за контрактом.

 

Відбулася обласна селекторна нарада

01.07.2016  о 12.00 голова райдержадміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді. Обговорене питання проведення місячника «Дні здоров’я» для учасників антитерористичної операції.

Зокрема по Барвінківському району варто відзначити, що у КЗОЗ «Центр первинної медико – санітарної допомоги » створений реєстр учасників АТО, в якому внесено 76 осіб, та реєстр ветеранів війни, куди внесено 120 осіб. Диспансерний огляд пройшли 62 чоловіка, 4 мешкають за межами району, 10 осіб тимчасово утримались від проходження медичного огляду. Довідки на санаторно-курортне лікування видано 17 учасникам АТО (Ф-70/0). Під час виїзду до району поліпрофесійної бригади з міста Харкова отримали консультації у психолога та психотерапевта 20 учасників АТО.

Проліковано ветеранів війни – 30 осіб у стаціонарних відділеннях Барвінківської ЦРЛ, 14 – осіб у Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни, 9 – осіб у 23 госпітальному відділенні  психіатричної лікарні м. Харкова № 15.

Учасникам АТО та ветеранам війни (за потреби) для проведення  амбулаторного лікування виписуються ліки безкоштовно. У структурних підрозділах лікарні налагоджена персональна робота з кожним учасником АТО та ветераном війни.

Також у ході селекторної наради акцентовано увагу на ході літньої оздоровчої кампанії 2016 року.

Як зазначено, з метою убезпечення учасників оздоровчої кампанії відділом освіти та адміністрацією оздоровчого закладу щоденно перевірялась якість продуктів харчування, в наявності відповідні сертифікати якості на кожен продукт.

Відділом освіти разом з працівниками управління ДПСС (Самелюк А.В., в.о. начальника управління ДПСС; Булава С.В., помічник лікаря- епідеміолога управління ДПСС) з 13.06.2016  по 17.06.2016 проведено виїзні перевірки щодо відповідності санітарним нормам утримання оздоровчого закладу, технології приготування страв та виконання норм харчування, відібрано обід на калорійність, бактеріологічне забруднення готових страв.

Фахівцями відділення лабораторних досліджень у Барвінківському районі проведено лабораторний контроль в   БРПЗОВД «Барвінок», взято змиви на наявність бактерій групи кишкової палички (20 шт.), обстежено воду на бактеріологічні та хімічні показники (триразово).

За результатами обстежень нестандартних проб не виявлено.

Порушені питання перебувають на особистому контролі профільних заступників голови райдержадміністрації

 

Господарства району готові до збирання урожаю ранніх зернових культур

01.07.2016  о 10.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах очолив нараду по підготовці господарств району до збирання урожаю ранніх зернових культур 2016 року та формування структури посівних площ на 2017 рік.

У ході наради обговорені питання якісного забезпечення збирання урожаю ранніх зернових культур; організації первинного обліку при збиранні врожаю 2016 року; неухильного дотримання заходів пожежної безпеки та правил охорони праці у період проведення збиральних робіт; про надання медичної допомоги працівникам та безперебійне функціонування  ФАПів. Окрема увага була зосереджена на питаннях безпеки дорожнього руху та приймання зерна нового   урожаю на зберігання.Присутнім сільгосптоваровиробникам були доведені до відома умови змагання підприємств під час жнив.

 

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта