Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Шановні освітяни!

                                                                                        Від щирого серця вітаю вас із Днем працівників освіти!

     Учитель – це професія, що обрана серцем, найблагородніша серед інших, яка об’єднує людей щирих помислів та почуттів. Важко назвати іншу професію, від якої залежить майбутнє нашої держави, адже саме вам довірено найцінніше – виховання наступних поколінь.

    Історія щоразу переконує, що успіху досягає те суспільство, в якому питання освіти посідає особливе, вагоме місце.

    Сьогодні освіта є одним із пріоритетів піднесення Харківщини, яка в усі часи була осередком формування інтелектуальної еліти України. З розвитком і реалізацією науково-освітянського потенціалу пов’язується майбутнє нашого регіону як потужного центру інноваційної активності.

    Педагоги Харківщини вносять визначний вклад у розвиток України, формують нове покоління її громадян, передаючи кожній молодій людині неоціненний скарб освіченості, багатої духовності та прагнення змінювати на краще своє   життя і долю своєї країни.

    Прийміть щиру вдячність за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Нехай у Вас завжди буде привід пишатися трудовими звершеннями та благородними справами своїх вихованців!

    Упевнена, що праця, якій ви віддаєте всі свої сили, знання та енергію, примножить славу рідної Слобожанщини, де Ваші вихованці є та будуть гордістю держави!

    У цей святковий осінній день бажаю вам довгої та світлої долі, міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та творчої наснаги заради підготовки висококваліфікованих фахівців для рідної України!

Вітання керівника Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної

 

Підведення підсумків

29 вересня 2016 року в великій залі райдержадміністрації було проведено підведення підсумків комплексної перевірки реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, стану організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил Барвінківської  районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області за участю

Першого заступника голови Барвінківської районної державної адміністрації Калініна Олега Сергійовича;

Заступника начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Харківській області полковника служби цивільного захисту Торяника Анатолія Олексійовича;

Начальника управління цивільного захисту  ГУ ДСНС України у Харківській області полковника служби цивільного захисту Бабенка Андрія Петровича;

Провідного інспектора відділу техногенної безпеки управління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту ГУ ДСНС України у Харківській області, майора служби цивільного захисту Черній Ірини Юріївни.

 

Надання матеріальної допомоги

27.09.2016 року під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Казьонного С.М. відбулося засідання районної ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення. Всі звернення громадян розглянуто.

 

 

 

 

На щотижневій апаратній нараді актуальні питання сьогодення

 

26.09.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На порядку денному актуальні питання сьогодення:

стан призначення субсидій населенню;

проведення поточних ремонтів в навчальних закладах району;

підготовка та якісне проведення заходів по відзначенню Дня вчителя;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

Шановні барвінківчани та гості!

Від щирого серця вітаю вас з Днем міста!

 

День міста  - це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Рідне місто славиться людьми - талановитими, щирими, добрими й працездатними, які створюють його матеріальне й духовне сьогодення та майбутнє. Саме завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці воно живе.

Дякую всім мешканцям Барвінкового, які небайдужі до долі рідного міста, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов і війну, і голод, і руйнування, але не зломився, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще.

Нехай же зростає та процвітає наше улюблене місто!

Нехай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду!

З Днем міста, дорогі земляки!

 

Голова районної державної адміністрації                                            Володимир Ромах

 

Відбувся Децентралізаційний марафон -  2016

 

06.09.2016 о 14:00 відбувся інформаційний захід "Децентралізаційний марафон -  2016", в якому взяли участь Виконавчий директор Харківського регіонального відділення Асоціації міст України, регіональний консультант з правових питань, регіональний консультант з питань бюджету, регіональний консультант з питань комунікацій, голова райдержадміністрації та його заступники, заступник голови районної ради, міський та сільські голови, депутатський корпус міської ради.

Напрацьована низка питань, які взяті до виконання.

 

На щотижневій апаратній нараді актуальні питання сьогодення

 

05.09.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На порядку денному актуальні питання сьогодення:

підготовка господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період;

створення та функціонування  в районі батальйону територіальної оборони;

дотримання плану заходів щодо недопущення збудника АЧС на території району;

підготовка та якісне проведення заходів по відзначенню Дня міста та Дня визволення Барвінківщини;

продовження роботи по підготовці до Великого Слобожанського ярмарку.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Мрії про Україну: дитячий погляд

Переможцями обласного туру конкурсу дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд» у Харківській області стали і читачі  Барвінківської Центральної дитячої бібліотеки

На виконання Указу Президента України № 675/2015 від 03.12.2015 «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» з 1 березня  2016 року  Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» та Національною бібліотекою України для дітей (м. Київ)  проводився  конкурс дитячої творчості «Мрії про Україну: дитячий погляд»  присвячений 25-й річниці незалежності України.

Основним завданням конкурсу є утвердження у свідомості та почуттях юних громадян патріотичних цінностей, переконань і поваги до своєї країни, українського народу, його культури, звичаїв та традицій; спонукання учасників до творчості.

У конкурсі взяли участь користувачі районної дитячої, сільських бібліотек Барвінківського  району, учні 5-11 класів. На розгляд  у районному етапі конкурсу надійшло 53 роботи, які були представлені у трьох номінаціях: поетичні твори, прозові твори та малюнки.  Відібрано  творчі роботи учасників і визначено  8 переможців, які найбільш змістовно, творчо, оригінально, нестандартно представили свої роботи, це:  Гончарова Ліза ,  Оніпченко Ангеліна , Зуєльнік Ганна , Хренов Дмитро , Наумова Вероніка , Цапліна Женя , Чухно Кароліна , Кремінуць Микола . Роботи  цих дітей були направлені для участі в обласному етапі конкурсу .

Обласне журі визначило переможців Конкурсу у вікових категоріях та кожній номінації, роботи яких направлені до головного оргкомітету Національної бібліотеки України для дітей. Переможцями Конкурсу на обласному рівні  стали і читачі Барвінківського району: І місце зайняла Гончарова Ліза ( учениця ЗОШ № 1, с.Курулька ) ІІІ місце зайняла  Оніпченко Ангеліна ( с. Малинівка)

 

Шановні педагоги, дорогі учні, студенти!

 

Щиро вітаю з Днем знань - справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.

Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаю усім школярам, студентам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконаний, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому - високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.

Найщиріші слова подяки - вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину!

Зі святом!

 

Голова районної держаної адміністрації                                                             Володимир Ромах

 

 

Школи району відсвяткували День знань

 

У школах району відсвяткували День знань. Голова райдержадміністрації В.І. Ромах разом з заступником голови обласної державної адміністрації М.Л. Беккером взяли участь в першовересневих урочистостях у міських ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та №2.

Керівник району привітав зі святом першого дзвоника учнів, вчителів, батьківську громадськість.

Виступаючи на урочистій лінійці у міській ЗОШ №1, В.І. Ромах підкреслив, що районна влада визначає для себе пріоритетною роботу по зміцненню матеріально-технічної бази установ освіти. Прикладом тому є  ця школа, де останнім часом районним коштом виконано великий обсяг робіт: проведено капітальний ремонт даху, замінені вікна, двері, облаштований пришкільний ганок, а головне – оновлено спортивну залу, яка була й залишиться центром спортивного гарту юні. Як подарунок до свого ювілею сприйняв заклад нову сучасну мультимедійну дошку, яка придбана за кошти обласного бюджету.

 В.І. Ромах та М.Л. Беккер відвідали шкільні урочистості і у міській ЗОШ №2. Щирі слова поздоровлень і побажань гості доповнили  подарунком – вони передали для учнівських кабінетів два плазмових телевізори.

Заступник голови облдержадміністрації відзначив великий обсяг робіт, які проведені в освітніх закладах Барвінківщини по підготовці до нового навчального року.

- Я вітаю і розділяю зусилля районної влади, спрямовані на підтримку закладів освіти. Інвестиції в освітню галузь – це інвестиції в майбутнє. Зроблено за останній рік справді багато і цей важливий напрямок діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування треба продовжувати.

 

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта