Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чергова апаратна нарада

 

31.10.2016 о 08.30  перший заступник голови райдержадміністрації О.С. Калінін  провів щотижневу апаратну нараду   за участю заступника голови, керівника апарату,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів влади, секретаря голови міської ради.

О.С Калінін наголосив на пріоритетних цілях сьогодення:

стовідсоткове використання коштів субвенції Державного бюджету виділених на проведення капітального ремонту відрізку дороги по вул. Центральній м. Барвінкове;

забезпечення контролю за температурним режимом в загальноосвітніх навчальних закладах району;

призначення субсидій населенню;

проведення призову громадян на строкову військову службу;

підготовка та якісне проведення заходів по відзначенню Дня працівників соціальної сфери України;

З усіх питань порядку денного напрацьовані конкретні доручення.

 

Мітинг-реквієм з нагоди 72-ї річниці

визволення України від фашистських загарбників

 

 

28.10.2016 відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до пам’ятника загиблим барвінківчанам з нагоди 72-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. В заході взяли учать: В.І. Ромах -  голова  районної державної адміністрації, В.М. Ухань - заступник  районної ради, голова районної організації ветеранів Ю.І. Головко, ветерани, представники трудових колективів, організацій, підприємств, установ міста, громадськість.

 

Засідання колегії Барвінківської районної державної адміністрації

26.10.2016 о 12.00 відбулося спільне засідання колегії Барвінківської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з наступним порядком денним:

1.  Про підсумки збирання ранніх зернових культур та хід проведення осінньо-польових робіт у господарствах Барвінківського району ;

2. Підведення підсумків  підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2016/2017 років.

3. Про стан надання медичної допомоги учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам;

4. Про підсумки оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2016 року та завдання на 2017 рік;

У порядку контролю заслухані наступні питання:

         звіт сільського голови Гусарівської сільської ради про стан виконання повноважень, делегованих Барвінківською районною державною адміністрацією .

          звіт сільського голови Іванівської Другої сільської ради про стан виконання повноважень, делегованих Барвінківською районною державною адміністрацією .

звіт міського голови про стан виконання повноважень, делегованих Барвінківською районною державною адміністрацією .

З результатами проведення засідання колегії були внесені зміни до проектів рішень щодо звітів голів місцевих рад.

 

 

 

Сесія Барвінківської районної ради

 

 

26.10.2016 о 10.00  В.І. Ромах голова районної держаної адміністрації взяв учать у пленарну засіданні ІХ сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання.

В ході пленарного засідання депутати розглянули 46 питань порядку денного.

 

 

Освітянський автопарк знову поповнився. 

26.10.2016 року заклади освіти району отримали ключі від двох новеньких шкільних автобусів марки «АС-Р 4234 МРІЯ» директори Мечебилівської та Іллічівської загальноосвітніх шкіл. В урочистому врученні взяли участь головні ініціатори події - голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах  та голова Барвінківської районної ради Валентина Семенівна Щолок. Цей вагомий подарунок придбано за кошти державного та районного бюджетів у рамках програми «Шкільний автобус». Це черговий внесок влади у розбудову територіальної громади. Від імені учнів, педагогів, батьків керівникам району подякувала начальник відділу освіти Барвінківської державної адміністрації Наталія Олександрівна Коптєва. Зважаючи, що рівень освіти є одним із ключових чинників соціально-економічного розвитку регіону, районна влада приділяє постійну увагу вдосконаленню цієї галузі у всій багатогранності її складових. Впевнені, що спільними зусиллями органів виконавчої влади різних рівнів, місцевого самоврядування та працівників освітянської галузі ми здатні повною мірою реалізувати поставлену мету – розвинути та вдосконалити районну систему доступної і якісної освіти, забезпечити належні умови для самореалізації кожного учня. Переконані, що це придбання значною мірою полегшить життя та зробить щоденні навчальні будні наших школярів значно комфортнішими.

 

 

Чергова апаратна нарада – чергові конкретні завдання

 

24.10.2016 о 08.30  голова райдержадміністрації В.І.Ромах провів щотижневу апаратну нараду   за участю першого заступника та заступника голови, керівника апарату,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів влади, міського голови.

В.І.Ромах акцентував увагу присутніх на необхідності здійснення наступних заходів:

стан проходження опалювального періоду;

забезпечення контролю за температурним режимом в загальноосвітніх навчальних закладах району;

пільгове перевезення громадян;

призов громадян на строкову військову службу.

З усіх питань порядку денного напрацьовані конкретні доручення.

 

На обласній селекторній нараді

 

21.10.2016 о 09.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з  порядком денним:

- Проведення призову на строкову військову службу восени 2016 року на виконання Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році»;

- Про хід виконання доручення Адміністрації Президента України від 05 лютого 2016 року № 03-01/255 щодо сприяння реалізації планів Генерального штабу Збройних Сил України з відбору громадян на військову службу за контрактом;

- Про стан ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в Харківській області;

- Про активізацію роботи щодо реалізації реформи місцевого самоврядування та об’єднання громадян на території Харківської області.

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

19.10.2016 о 09.00 відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

Під час прийому до керівника району звернулися жителі разом з головою сільської ради с. Велика Камишеваха. Заявників турбувало питання можливості створення навчально-виховного комплексу на території сільської ради. 

На усі питання надані конкретні відповіді.

 

 

Робочий візит до Іванівської сільської ради

І-Іванівська ЗОШ І-ІІІ ст. – одна із тих сільських шкіл району, де від часів будівництва не проводилося жодного капітального ремонту. Останнім часом заклад невпізнанно змінився. Ще до початку нового навчального року тут повністю замінили дах.

Тепер покрівля надійна, добротна, сучасна, вона додала красивого естетичного вигляду всій споруді. А ось із спортивною залою – тут ціла проблема: обшарпані стіни, тьмяне освітлення, старі дерев'яні віконні рами, які не зберігали тепло, підлога, що прогнила й просіла. Та й якою може бути спортивна зала, якщо вона не ремонтувалася 45 років?!  Як збудували  школу у 1971 році, так жодного разу капітальних робіт по оновленню чи реставрації спотзали не проводилося. 

Тож, коли до школи почали завозити будматеріали для ремонту спортзали – радості учнів і вчителів не було меж. Наразі  роботи вже на завершальному етапі. Виконано справді дуже багато.

Замість старих вікон встановили сучасні енергозберігаючі склопакети і тепер тут не тільки світло, а й тепло. Повністю замінили освітлення – інша система і нові економні лампи. Переслали й стару підлогу, поштукатурено й пофарбовано стіни. Ще кілька штрихів – і учні зможуть справляти новосілля у спортивній залі, яку справді зараз не впізнати.

Під час робочого візиту до Іванівської сільської ради голова райдержадміністрації В.І. Ромах та голова районної ради В.С. Щолок ознайомилися з ходом ремонтних робіт у школі, зустрілися з педагогічним колективом закладу, обговорили нагальні проблеми установи.

Відвідали керівники району й дошкільну дитячу установу. Сюди на минулому тижні завезли обладнання для дитячого ігрового майданчика, який придбано за кошти обласного бюджету. Це справді чудовий спортивно-ігровий комплекс, якого не вистачало сільській малечі.

— Встановити цього року майданчик ми вже не зможемо, — розповідає сільський голова В.М. Задніпровський. – Зробимо це повесні. Сплануємо прилеглу до дитсадочка територію, знайдемо місце для кожного ігрового елементу, щоб це було максимально зручно для дитячих розваг і відпочинку.

Додамо, що Іванівська ЗОШ – не єдина навчальна установа,  де наразі тривають ремонтні роботи. У трьох ЗОШ І-ІІІ ступенів у місті зараз в активній фазі реалізація міні-проектів по заміні вікон, оновлюється фасад і Будинку дитячої та юнацької творчості. На цих об’єктах ми також побуваємо найближчим часом.

 

Пріоритетні завдання цього тижня

 

17.10.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І. Ромаха.

На порядку денному актуальні питання сьогодення:

стан проходження опалювального періоду;

контроль за температурним режимом в загальноосвітніх навчальних закладах району;

пільгове перевезення громадян;

призов громадян на строкову військову службу.

За підсумками щотижневої апаратної наради з усіх порушених питань відповідальним керівникам надані доручення.

 

 

 

 

На Барвінківщині  пройшли урочисті заходи до Дня українського козацтва,

Дня захисника України та свята Покрови Пречистої Богородиці.

 

14 жовтня 2016 року на стадіоні «Колос» відбулися фінальні матчі Турніру району з футболу, присвяченого Дню захисника України. У відбіркових матчах, які відбулися 01жовтня 2016 року, взяло участь 8 команд району, до півфіналу потрапили команди «Барвінківська Стунка», «Африканівка», «Сніжок», «Фортуна». За результатами ігор І місце посіла команда «Барвінківська Стінка», ІІ місце – команда «Фортуна», ІІІ місце виборола команда «Сніжок». Переможець турніру отримав нагородний кубок від районної державної адміністрації.

 

13 жовтня 2016 року в районному Будинку культури відбувся  захід до Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Дня Покрови.

Згідно з указом Президента України, вже вдруге, 14 жовтня відзначався День захисника України.

На цьому районному заході ми вшанували мужність та відвагу тих, хто відстояв нашу землю у воєнні роки, захистив від рабства і сьогодні охороняє нашу волю, честь і незалежність.

  В цей день, оборонців та визволителів рідної землі, вітали голова райдержадміністрації В.І. Ромах та голова районної ради В.С. Щолок, які  нагородили відзнакою президента України, ювілейною медаллю «70 років перемоги над нацизмом», Реву Віктора Івановича, а також нагороди отримали учасники АТО та воїни-афганці.

Була висловлена щира подяка  захисникам України – мужнім, відважним чоловікам.

 

 

12 жовтня 2016 року на березі річки Сухий Торець з метою патріотичного виховання молоді, дотримання принципів і традицій духовно-культурної самобутності українського народу пройшли спортивні змагання серед учнівської молоді «Козацькі розваги».
На заході були присутні заступник голови  райдержадміністрації С.М.Казьонний, секретар міської ради Г.В.Блудова, начальник районного відділу освіти Н.О.Коптєва, військовий комісар райвійськкомату О.А.Щиковський, отаман Барвінківської богатирської козацької паланки О.В.Топал, гості і жителі Барвінківщини.

В змаганнях взяли участь учні загальноосвітніх шкіл району та професійного аграрного ліцею. Учні продемонстрували всі свої спортивні навички, проявили спритність, швидкість, стійкість, мужність. Протягом змагань між командами йшла напружена боротьба за перемогу.  За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

І місце посіла команда Барвінківської ЗОШ № 1

ІІ місце зайняла команда Барвінківського професійного аграрного ліцею

ІІІ місце посіла команда Барвінківської ЗОШ № 2

Переможець та призери змагань отримали кубки, медалі та грамоти, всі учасники отримали солодкі подарунки від районної державної адміністрації.

 

 

 

 

 

Шановні захисники України!

 

Вітаю Вас із професійним святом!

Це дійсно день вшанування  мужності й самовідданості, лицарства і благородства, якими володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

З нагоди урочистої дати вітаю усіх, хто носить високе звання захисника України та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду.

Сердечно вітаю ветеранів, учасників війни, військовослужбовців, воїнів запасу, батьків та матерів солдатів та зичу міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

Призов громадян на строкову військову службу

11.10.2016 об 11.00 під головуванням голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха за участю першого заступника голови районної державної адміністрації О.С.Калініна, співробітників районного військового комісаріату та голів сільських рад Барвінківського району  проведено   нараду «Про призов громадян на строкову військову службу у жовтні – листопаді 2016 року».

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта