Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Вшануймо жертв Голодомору 1932-1933 років

 

 

 

 З нагоди  83-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні  та Дня пам’яті жертв голодоморів   25 листопада  2016 р. о 10-00 годині відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку Хрест. У заході брали участь підрозділи районної державної адміністрації, районна рада, трудові колективи міста, представники громадських організацій, мешканці міста.

 

Це має пам’ятати кожен!

Не одному поколінню українців довелося ціною власного життя здобувати право прийдешніх поколінь на незалежність.
Загиблі хлопці своїми життями спокутували цю вину за всіх! Це має пам’ятати кожен! Сьогодні, завтра, завжди. Без цього ми не зможемо відбудувати свою країну!

13 листопада 2014 року Президент Україні Петро Олексійович Порошенко підписав указ про відзначення щорічно 21 листопада Дня Гідності та Свободи.

Трагічні події в Україні тривожать та не залишають байдужими жодного громадянина країни. Кожному з нас необхідно усвідомити, за що боролися учасники Євромайдану і заради чого пожертвувала своїм життям Небесна сотня та воїни, які загинули і гинуть у боротьбі за свободу, цілісність та єдність держави.

До цієї дати в Центральній районній бібліотеці був проведений он-лайн екскурс «Ви мріяли про гідність та свободу, ви не чекали нагород та слави».  Також в бібліотеці експонується патріотичний куточок  «Україна – свята і єдина», з яким були ознайомлені присутні.

 

 

Хай не буде переводу хліборобському роду

 

18.11.2016 о 13.00  районний Будинок культури зібрав трудівників галузі сільського господарства, керівників району, пересічних мешканців та гостей Барвінківщини на святковому концерті «Хай не буде переводу хліборобському роду».

З нагоди професійного свята -  Дня працівників сільського господарства України зі словами привітань до всіх присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах, голова районної ради Валентина Семенівна Щолок.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна та іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави.

У ході урочистостей підведені підсумки роботи сільгосптоваровиробників району.

Грамотами, Подяками та цінними подарунками відзначені передовики та  найкращі працівники галузі. Висловлені щирі слова вдячності за нелегку працю, професіоналізм, бажання працювати на досягнення високих результатів та поповнювати продуктову скарбницю не лише району, а й держави  в цілому.

 

Голову району просили сприяти соціальному захисту чорнобильців

 

16.11.2016 о 09.00 відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

Під час прийому до керівника райдержадміністрації звернувся житель Барвінківського району з питання соціальної підтримки ліквідаторів аварії на ЧАЕС.

Громадянину були надані конкретні відповіді на питання, що його турбують.

 

 

Відбулася нарада у сфері екології та природних ресурсів

 

15.11.2016 року було проведено нараду з сільгосптоваровиробниками з питання отримання дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсі.

         На нараду були запрошені заступник начальника управління раціонального використання природних ресурсів Департаменту екології та природних ресурсів Харківської обласної державної адміністрації - Топчий Дмитро  Валерійович, Директор КП Регіональний центр Природних ресурсів та екології  Мовчан Олексій Леонідович.

 

 

Проведено зустріч з сільгосптоваровиробниками

 

15.11.2016 о 09.00 год. у великій залі засідань Барвінківської районної державної адміністрації відбулася нарада під керівництвом голови райдержадміністрації В.І. Ромаха за участю сільськогосподарських товаровиробників Барвінківського району.

Під час наради акцентовано увагу на наступних питаннях:

- повний розрахунок за оренду землі з власниками земельних ділянок (паїв);

- про перегляд розміру заробітної плати підпорядкованих працівників та приведення у відповідність із середнім показником по області;

- про відзначення у районі  Дня працівників сільського господарства. 

 

Чергова апаратна нарада

 

14.11.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І. Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

виконання  Наказу Міністерства охорони здоров’я від 17.03.2011. року №145 «Про затвердження санітарних норм та правил утримання територій населених місць»;

стан призначення субсидій населенню;

оновлення музичної апаратури в районному Будинку культури;

забезпечення виконання планових показників по відбору громадян на військову службу за контрактом;

підготовка та якісне проведення заходів по відзначенню Дня працівників сільського господарства.

За підсумками щотижневої апаратної наради з усіх порушених питань відповідальним керівникам надані доручення.

 

Всеукраїнський день працівників культури та

майстрів народного мистецтва

 

9 листопада в малій залі районного Будинку  культури відбувся святковий захід з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Зі словами привітання до присутніх звернулись заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації Казьонний С.М. та заступник голови Барвінківської районної ради Ухань В.М. Грамотами та цінними подарунками були нагороджені кращі працівники культури району та аматори сцени.

 

 

 

На обласній селекторній нараді

 

08.11.2016 о 12.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з  порядком денним:

- Проведення призову на строкову військову службу восени 2016 року на виконання Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122/2016 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році»;

- Про хід виконання доручення Адміністрації Президента України від 05 лютого 2016 року № 03-01/255 щодо сприяння реалізації планів Генерального штабу Збройних Сил України з відбору громадян на військову службу за контрактом;

- Про стан ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в Харківській області.

 

Пріоритетні завдання цього тижня

 

07.11.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І. Ромаха.

На порядку денному актуальні питання сьогодення:

стан проведення ремонтів в загальноосвітніх навчальних закладах району;

призначення субсидій населенню;

забезпечення виконання планових показників під час проведення осіннього призову громадян та відбору на військову службу за контрактом.

За підсумками щотижневої апаратної наради з усіх порушених питань відповідальним керівникам надані доручення.

 

Шановні працівники соціальної сфери!

 

Вітаю вас із професійним святом!

Ваша робота – одна з найважливіших складових реалізації державної політики, завдяки якій кожен громадянин України, що опинився в скрутному становищі, може отримати допомогу.

Саме до вас звертаються зі своїми труднощами мешканці Харківської області, саме ви кожного дня простягаєте руку допомоги ближнім. Це нелегка робота та велика відповідальність. Упевнена, що працювати в соціальній сфері можуть лише люди з великим щирим серцем, гострим розумом та високим рівнем професійної підготовки.

Сьогодні перед вами стоїть багато важливих завдань, адже допомоги потребують і переселенці, і воїни антитерористичної операції та їх родини. Ви безпосередньо здійснюєте державну політику у сфері призначення субсидій населенню. Працівники соцсфери Харківщини гідно виконують всі завдання та вирішують найболючіші проблеми кожної людини та суспільства в цілому.

У цей день прийміть слова вдячності за вашу щоденну працю. Від щирого серця вітаю вас зі святом та бажаю здоров’я, сил, наснаги та успіхів у роботі на благо Харківщини!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

 

Щирі вітання!

 

Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери.

Ваша наполеглива, самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, відчуває себе захищеною у цей непростий для України час.

Ви ті, хто приймає на себе першими людські проблеми, біль та життєві негаразди. Ви ті, хто від них не відвертається, а прагне допомоги і підтримати кожного.

Шановні працівники соціальної сфери! Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, наснаги та завзяття в служінні Українському народові!

 

З повагою голова районної державної адміністрації  Володимир Ромах

 

 

 

                                    Селекторна нарада

Харківської обласної державної адміністрації

 

04.11.2016 о 14.00 перший заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін разом із  заступником голови райдержадміністрації Казьонним С.М., головним лікарем КЗОЗ «Центральна районна лікарня» Халєєвим О.А. та головним лікарем  КЗОЗ «Барвінківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Васильєвим В.І. взяли участь в обласній селекторній нараді з  порядком денним «Про стан захворюваності населення Харківської області на туберкульоз».

 

 

 

Урочистості до Дня працівника соціальної сфери

04.11.2016 року в районному Будинку культури відбувся святковий концерт до Дня працівника соціальної сфери України. кращих нагороджували спільними відзнаками заступник голови районної державної адміністрації С.М.Казьонний та заступник голови районної ради В.М.Ухань.

 

 

 

 

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта