Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Об’єднання громад

ЦНАП


Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спортивне свято «Зоряний Олімп»

 

Напередодні Нового Року, 30 січня, в залі Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи, за підтримки голови Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромаха, голови районної ради В.С. Щолок відбулося спортивне свято «Зоряний Олімп», на якому були відзначені найкращі вихованці, які захищають честь школи на районних, обласних, всеукраїнських змаганнях. Бурними оплесками в залі зустрічали команди футболістів, баскетболістів, вихованців відділення важкої атлетики та карате. На святі були присутні гості, які постійно підтримують ініціативи, спрямовані на розвиток спортивного потенціалу підростаючого покоління, які не байдужі до розвитку здібностей талановитих дітей, розуміють важливість підтримки здорового образу життя серед молодого покоління. З вітальним словом до дітей звернулись заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації С.М.Казьонний та начальник відділу освіти Н.О.Коптєва. А потім розпочалося справжнє свято! Свою майстерність з м’ячем показали вихованці відділення баскетболу, неабияку богатирську силу продемонстрували важкоатлети, із захопленням всі спостерігали за виступом вихованців відділення карате, а також оплесками і усмішкою  зустрічали найменших вихованців відділення футболу, які роблять свої перші кроки в спортивному житті, але які обов’язково вплетуть у національний вінок цвіт свого таланту.

    Квітами та оплесками привітали тренера-викладача з важкої атлетики Ведмідя Олексія Андрійовича, якому 13 грудня 2016 року наказом Міністерства молоді та спорту було присвоєно звання «Заслужений тренер України». Звучали слова подяки всім тренерам за наполегливість, творчість та результативність у роботі, а також щирі слова вдячності, глибокої поваги батькам, які дбають про здоровя своїх дітей, розділяють з ними радість перемог та смуток поразок.

     Наприкінці свята дітям побажали подальших успіхів, щоб обраний шлях був радісним, світлим і переможним! Ну, і, звичайно, кожен вихованець отримав свій новорічний  подарунок!

 

 

 

Засідання районної комісії

 

29.12.2016 о 9:00 перший заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін провів засідання районної комісії по розрахунках на енергоносії.

Були підведені підсумки за 2016 рік та визначені ліміти споживання енергоносіїв на 2017 рік згідно затвердженого бюджету району на 2017.

 

 

 

 

 

 

Новорічний концерт "Чарівна зимова казка"

 

Вслід за заходом, до відкриття міської ялинки 28 грудня в РБК відбулося свято, якого з нетерпінням чекали глядачі. А настрій піднімався у відвідувачів вже при вході в фойє, бо вони відразу потрапляли в атмосферу зимового, яскраво прикрашеного залу.

І виблискували своїми вогнями не лише ялинки в фойє, а і на сцені, де і пройшло головне дійство під назвою «Чарівна зимова казка». З чудовим святом радості і  мрій щиро і сердечно з новорічними святами привітали голова РДА В.І. Ромах, та голова районної ради В.С. Щолок. Та побажали добра в сім’ї і затишку в оселі, здоров’я, тепла і любові.  А головними персонажами свята стали Дід Мороз (О. Молгачов), та Снігуронька (Т. Сафіна). Тематикою свята стали новорічні пісні що звучали в виконанні В. Плис, Н. Пісковської, І. Гнатко, А. Будицької, А. Горпиняк, О. Козлової, дуету у складі Ю. Гражданової, А. Оліфіровської, дуету у складі В. Кондратської, Р. Богонос, О. Камєнєва, К. Григор’євої, Т. Пєнькової, дуету у складі Д. Кириленка, М. Медянського, а новий таночок подарували учасники молодшої групи хореографічного колективу естрадного танцю «Грація» РБК кер. А. Кабиш.  Атмосфера, яка була в залі окунула всіх глядачів  дійсно в чудову зимову казку. І подарувала гарний настрій, приємні враження від виступів аматорів народного мистецтва, та надала можливість побувати в зимовому, колоритному Новорічному дійстві.

 

 

 

Новорічне чудо

 

27 та 28 грудня 2016 року у Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося новорічне чудо, бо до наших вихованців прийшов Дід Мороз з подарунками! Святкування проходило біля чарівної ялинки, яка саме під Новий рік стала магічною і могла виконати будь-які бажання. Всі співали пісні, водили хороводи, грали у дуже цікаві ігри та конкурси, а найголовніше – веселилися і бажали всім добра і злагоди!

Після розважальної части, для дітей була проведена новорічна запальна дискотека, яку супроводжували пісні дівчаток і хлопців вокальної студії «Бревіс», керівник А.С. Оліферовська та новорічні танцювальні конкурси!

Наш педагогічний колектив бажає щирих посмішок на ваших обличчях та міцного здоров’я у Новому році! Зі святом!

 

 

 

 

Засідання комісії у заступника

голови районної державної адміністрації

 

27.12.2016 року в кабінеті заступника голови районної державної адміністрації відбулось заключне  засідання комісії з легалізації робочих місць . На засіданні були  підбиті підсумки роботи за 2016 рік.

 

 

 

 

 

На щотижневій апаратній нараді актуальні питання сьогодення

 

26.12.2016 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха. На порядку денному актуальні питання сьогодення:

  1. попередження надзвичайних ситуацій під час зимового періоду;

  2. питання призначення субсидій населенню;

  3. стан проведення ремонтів в загальноосвітніх навчальних закладах району;

  4. виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом;

  5. забезпечення якісної підготовки по відзначенню в районі Новорічних та Різдвяних свят.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

Відкрита першість Балаклійської ДЮСШ з баскетболу

 

       24 грудня у м. Балаклія відбулася «Відкрита першість Балаклійської ДЮСШ з баскетболу» присвячена Новорічним святам. В змаганнях прийняли участь команд м. Балаклія, м. Куп’янськ, м. Барвінкове та селище Волохів Яр.

       Команда Барвінківської ДЮСШ була представлена трьома командами різних вікових груп, а саме – юнаки 2002-2003,  2004-2005 років народження та дівчата 2002-2003 року народження.

       За результатами ігор наші команди вибороли наступні місця:

·        юнаки 2004-2005 р.н. – І місце

·        дівчата 2002-2003 р.н. – ІІ місце

·        юнаки 2002-2003 р.н. – ІІІ місце

 

   Вітаємо переможців та призерів змагань, а також їх тренерів Шматько С.Г. та Шматька А.А. з вдалим виступом!

 

 

На обласній селекторній нараді

 

23.12.2016 о 13.00 перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін взяв участь в обласній селекторній нараді з  порядком денним:

- про стан забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами.

На селекторну нараду також були запрошені головний лікар КЗОЗ «Барвінківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Васільєв В.І. та заступник головного лікаря КЗОЗ «Центральна районна лікарня» з лікувальної роботи Шаталінському В.П

 

Пленарне засідання сесії Барвінківської районної ради

21.12.2016 о 10.00  В.І. Ромах голова районної держаної адміністрації взяв учать у пленарну засіданні ІХ сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання.

На сесії депутатами  розглянуто  звіт голови районної ради  Щолок В.С.  про здійснення своїх повноважень   за  2016 рік   та затверджено  районний бюджет на 2017 рік

Також депутатами   розглянуто інформації про виконання 6 районних програм, схвалено внесення змін до 5 Програм та розглянуто 8 питань, пов'язаних з спільною власність територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

 

Комісія районної ради

20 грудня 2016 року голова районної державної адміністрації В.І. Ромах  взяв участь у засіданні постійної комісії з  питань бюджету та соціально - економічного розвитку  Барвінківської районної ради VІІ скликання.

В роботі комісії приймали  участь голова районної ради  Щолок В.С., заступник голови районної ради Ухань В.М., начальник  районного фінансового управління Чухно М.В.

На комісії детально було розглянуто питання щодо проекту бюджету на 2017 рік.  Окремо вивчалися розрахунки потреби в обсягах фінансування по галузі освіти, охорона здоров’я, галузі культури, а також видатки на соцзахист населення та утримання  територіального центру.

Рекомендовані на затвердження  зміни до  рішення районної ради від 23 грудня 2015 № 35 – УІІ «Про районний бюджет на 2016 рік» та додатків до нього (із змінами) та до 5 районних програм.

 

 

Турнір з міні-футболу серед ветеранів

18 грудня 2016 року в спортивній залі ДЮСШ проведений відкритий турнір з міні-футболу серед ветеранів, присвячений пам’яті  колишнього гравця та тренера районної футбольної команди «Колос» Віктора Єгоровича Бобуха. В змаганнях взяли участь футболісти міст Ізюма та Лозової, Олександрівського району та міста Барвінкове.

На початку змагань всі футболісти вшанували світлу пам’ять Віктора Бобуха  хвилиною мовчання.

До присутніх звернувся заступник голови районної державної адміністрації С.М.Казьонний, який висловив слова подяки від голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха за  прийняту активну участь у змаганнях. Він зазначив, що всі зібралися  не заради перемоги. Головна мета цього заходу - пригадати, яким був Віктор Єгорович  та зіграти в  те, що найбільше любив - якісний футбол.

За результатами змагань верхню сходинку п’єдесталу виборола команда з міста Барвінкове,   срібними призерами стали футболісти з   Лозової, бронза  – в кишені гравців з Олександрівки, четверте місце посіла команда з міста Ізюм. Переможець та призери нагороджені пам’ятним кубком  та грамотами.

 

 

 

 

20 років Барвінківському територіальному центру

 

«Життя людини до тих пір має цінність, доки вона може допомагати іншим людям» — ці слова великого Каменяра Івана Франка своїм життєвим кредо обрали директор та колектив територіального центру соціального обслуговування.

Ще в 1990 році в нашому районі розпочало роботу відділення соціальної допомоги вдома для одиноких непрацездатних громадян, яке очолила Т.І.Протасова. З часом все більше людей поважного віку потребували допомоги соціальних  працівників. Так, у 1996 році, саме 16 грудня  на базі відділення соціальної допомоги вдома, розпорядженням голови районної державної адміністрації було створено  районний територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. 

16 грудня цього року цей заклад  відсвяткував своє 20 річчя. Того дня до центру завітало багато гостей з привітаннями та подарунками. Працівники терцентру організували велику творчу виставку, на якій були представлені і вишиванки, і рушники, і картини з бісеру та стрічок.  А ще  звучали українські пісні.

Звертаючись до колективу центру, заступник  голови   райдержадміністрації С.М.Казьонний   передав привітання та побажання від керівників району, а від першого заступника голови обласної державної адміністрації М.Л.Беккера  він вручив подарунок для колективу – пилосос.

Вітаючи колег з ювілеєм, Т.І.Протасова за багаторічну і сумлінну працю, високу професійну майстерність відзначила грамотою   територіального центру соціального обслуговування   Г.В.Натолоку, А.В.Попову, Н. Б. Колісні ченко, Г.Й.Тар, С.А.Протасова. Подяки  територіального центру за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту населення та тісну співпрацю нагороджені голова Гусарівської сільської ради О.М.Бацій та  голова   районної організації ветеранів України Ю.І.Головко.

Підводячи підсумок  святкування, Тамара Іванівна від імені свого колективу висловила   вдячність за  підтримку і порозуміння  першому заступнику  голови обласної державної адміністрації М.Л.Беккеру, голові районної державної адміністрації В.І.Ромаху,  голові районної ради В.С. Щолок, головам сільських рад,  голові обласної профспілки працівників соціальної сфери України  Л.В.Пластун.  Велике спасибі всім організаціям  за те, що всі ці роки йшли поруч і надихали на плідну співпрацю.

 

 

 

 

День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

 

 

14 грудня 2016 року в районній державній адміністрації  відбулася зустріч голови районної державної адміністрації з  активом    громадської організації “Союз Чорнобиль України”, представниками інших громадських організацій району, керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Після застрічі в РДА відбулося покладання квітів біля пам’ятного знаку “Дерево скорботи” по вшануванню пам”яті померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за участю учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, уповноважених осіб райдержадміністрації, міської ради, представників трудових колективів району.

По закінченню мітингу був організований тематичний захід в районному будинку культури та обід для учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і дружин померлих учасників ліквідації аварії.

В районній газеті “Вісті Барвінківщини” були висвітленні статті присвячені учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та відзначенню в районі Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

14.12.2016 о 09.00 відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

Під час прийому до керівника району звернулися мешканці  міста з питань функціонування комунальних служб.

За підсумками особистого прийому голови районної державної адміністрації були надані конкретні доручення відповідальним працівникам району.

 

 

 

Чергова апаратна нарада

 

12.12.2016 о 08.30  голова райдержадміністрації В.І.Ромах провів щотижневу апаратну нараду   за участю першого заступника та заступника голови,  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів влади, міського голови.

На порядку денному актуальні питання сьогодення:

-            функціонування установ, організацій в зимовий період;

-            робота комунальних та екстрених служб  під час негоди, снігопадів, низьких температур;

-            про підготовку матеріалів на чергове засідання сесії районної ради;

-            про роз’яснювальну роботу серед установ, організацій, органів місцевого самоврядування з питань  децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад.

За підсумками щотижневої апаратної наради з усіх порушених питань відповідальним керівникам надані доручення.

 

 

 

Він любив Україну, він боровся за її волю і незалежність…

 

У вівторок, 6 грудня, на фасаді будівлі міської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 відкрито меморіальну дошку патріоту України Юрію Лінивенку.

Ця подія зібрала на подвір`ї навчального закладу керівників району та міста, волонтерів, учнів та вчителів, військовослужбовців, громадськість міста. Не стримують хвилювання батьки та рідні Юрія – втрата найдорожчої людини для них назавжди залишається невиліковною раною.

З патріотом прощалася вся Барвінківщина. Його смерть – втрата не тільки для близьких. Всі ми розуміли: перестало битися серце мужньої людини, для якої воля, незалежність і цілісність України були понад усе.

Указом Президента України від 22 червня 2015 року за особисту мужність і патріотизм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та українському народові, старший солдат резерву Ю.В. Лінивенко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеню.

Герої не вмирають! Вони тут, з нами, на Землі. Лише тихенько-тихенько сплять. Їхні душі горять героїчним жовто-блакитним полум’ям. Світла пам'ять тобі, Героє! Ти завжди будеш з нами – у спогадах, у вчинках.

 

Відзначили День волонтера

 

6 грудня в приміщенні центральної районної бібліотеки відбулася зустріч волонтерів Барвінківщини з учасниками АТО. Символічно, що пройшла ця зустріч День Збройних Сил України.

Саме волонтери, ризикуючи життям, доставляли і доставляють на передову вже протягом трьох років часточку тепла з рідних домівок.

Саме цього дня відбулася ще одна знаменна подія  – відкриття меморіальної дошки нашому загиблому земляку Ю.В. Лінивенку. Присутні на заході подивилися короткий відеофільм про Героя, а також про те, як сьогодні наші земляки боронять рідну землю від ворога. А потім вели щиру розмову. Про подвиг, про героїзм наших захисників, про патріотизм та відповідальність перед нащадками.

Заступник голови  районної державної адміністрації С.М. Казьонний передав вітання волонтерам та військовим від голови Барвінківської райдержадміністрації  В.І. Ромаха, голови Барвінківської районної ради  В.С. Щолок і побажав цим мужнім людям наснаги у подальшій волонтерській діяльності.

      

Поиск

  
 

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта