Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Спортивні події

Об’єднання громад

ЦНАП


Адміністративні послугиМісце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Позачергове засідання 

Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

 

30.01.2017  під головуванням В.І. Ромаха голови Барвінківської районної державної адміністрації проведено позачергове засідання  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барвінківській райдержадміністрації.

Відповідальні особи відзвітували щодо виконання Плану заходів по ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання АЧС на території Іллічівської сільської ради.

В.І. Ромах наголосив щодо необхідності продовження виконання   Плану заходів, проведення інвентаризації худоби у населення Барвінківського району та висвітлення в засобах масової інформації оголошень щодо превентивних заходів по попередженню виникнення АЧС.

 

 

На щотижневій апаратній нараді

 

30.01.2017 о 08.30 відбулася розширена апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха. В нараді взяла учать також голова Барвінківської районної ради В.С. Щолок.

Під час наради були обговорені важливі питання сьогодення:

дотримання температурного режиму в навчальних закладах району;

забезпечення розчистки доріг по місту та Барвінківському району від снігових заметів;

попередження надзвичайних ситуацій під час зимового періоду;

стовідсоткове забезпечення виконання заходів по попередженню виникнення збудника АЧС на території району;

стан нарахування виплат на внутрішньо переміщених осіб;

забезпечити виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Розпочалася відкрита  першість району з міні-футболу

 

Традиційно на початку року проходить відкрита  першість району з міні - футболу.  Цього року свою майстерність аматори шкіряного м’яча почали демонструвати 28.01.2017 року  у спортивній залі дитячо-юнацької спортивної школи. У футбольних поєдинках за круговою системою беруть участь 15 команд.

У церемонії відкриття змагань взяв участь заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації С.М.Казьонний. Звертаючись до команд він висловив слова привітань від першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л.Беккера, голови Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромаха за прийняту активну учать у турнірі з міні-футболу. Даний захід проводиться з метою активізації футболу серед населення, зміцнення здоров’я, залучення до регулярних занять футболом дітей та підлітків, підвищення спортивної майстерності гравців для участі в обласних змаганнях.

Заступник голови зазначив, що лише завдяки тісній співпраці з органами  місцевого самоврядування  в районі продовжується відродження не лише футболу, а і масового спорту взагалі.

С.М.Казьонний побажав учасникам азарту, натхнення і перемоги,  закликав вести боротьбу чесно, поважати суперника.

Першість району з міні – футболу триватиме до 12 березня 2017 року.

 

 

Обласна селекторна нарада

 

27.01.2017 о 12.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з  порядком денним:

- Про стан розрахунків споживачів за спожиту електричну енергію та природний газ;

- Про стан розрахунків споживачів за надані послуги з тепло-, водопостачання та водовідведення. 

 

 

 

Виїзд до Гусарівської сільської ради

 

25.01.2017 голова районної державної адміністрації В.І. Ромах провів виїзний прийом громадян на території Гусарівської сільській ради.

Після прийому В.І.Ромах відвідав дитячий садок, бібліотеку та амбулаторію сімейної медицини.

У ході зустрічі з сільським головою Гусарівської сільської ради обговорені питання щодо впровадження добровільного об’єднання територіальної громади Барвінківського району, забезпечення підготовки міні-проектів для участі в обласному конкурсі, спрямованому на розвиток територіальних громад «Разом у майбутнє», забезпечення виконання заходів по попередженню виникнення збудника АЧС на території сільської ради.

 

Позачергове засідання  

Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

 

23 січня 2017 року В.І. Ромах, голова Барвінківської районної державної адміністрації провів позачергове засідання  Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Барвінківській районній державній адміністрації.

В комісії взяли участь:  Калінін О.С., Самелюк А.В., Рой Г.А.,  Глущенко В.О., Кучерява Н.О., Шаталінсь ка А.Є., Куплевацький С.М., Туренко А.М. керівники свиногосподарств:  Курочкін Олександр Леонідович - директор ТОВ АФ «Лан», ФОП Воронов Івн Юрійович, Шаворський Сергій Миколайович - керуючий п/г «Гусарівський ГЗК», ФОП Підмогильна Ольга Михайлівна, Коптєва Наталія Олександрівна – начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації, Соколов Віталій Миколайович – начальник Барвінківського району РЕМ, Котенко В. І. – начальник Барвінківського районного відділення енергозбуту АК «Харківобленерго», голови селищної та сільських рад, Барвінківський міський голова Бало О.О., директор ПП «Барвінківський ринок» – Москаленко А.Л.

На порядку денному розглянуто питання «Про встановлення карантину щодо АЧС  в с. Іллічівка  Іллічівської сільської ради Барвінківського району та затвердження Плану заходів щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання».

 

 

Пріоритетні завдання цього тижня

 

23.01.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у  

голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На порядку денному актуальні питання сьогодення:

попередження надзвичайних ситуацій під час зимового періоду;

забезпечення розчистки доріг по місту та Барвінківському району від снігових заметів;

стан проведення ремонтів в загальноосвітніх навчальних закладах району;

стовідсоткове забезпечення виконання заходів по попередженню виникнення збудника АЧС на території району;

призначення субсидій населенню;

За підсумками щотижневої апаратної наради з усіх порушених питань відповідальним керівникам надані доручення.

 

 

Шановні земляки!

Щиро вітаю вас зі святом, що є одним із ключових та найсимволічніших для нашої держави!

У цей день дві частини українського народу, які були насильно роз’єднані та жили в складі двох імперій, підтвердили своє прагнення разом будувати єдину вільну Україну. На жаль, для українців підписання Акту злуки стало не тріумфальним завершенням боротьби за національну свободу та право жити у власній державі, а лише кроком на шляху до мрії. Проте цей крок був потужним та важливим.

Память про Соборність давала сил українцям протягом століття. Ми боролися та вибороли. Ми маємо те, про що мріяли ті, хто підписував Акт злуки 22 січня 1919 року. Маємо власну державу. Єдину, соборну та вільну.

І сьогодні, коли одна з тих імперій, до складу якої входили українські землі, намагається взяти реванш, маємо розуміти: головна наша сила – у єдності. Разом ми змогли дати відсіч агресії. Спільними зусиллями відбудували армію. Найяскравішим вираженням вміння українців діяти разом та допомагати одне одному став потужний волонтерський рух, який об’єднав абсолютно різних людей із різних частин країни.

Кожного дня та кожної хвилини ми доводимо всьому світу: українці – єдині, наші мрії та прагнення спільні, Україна – Соборна. Щиро вітаю із Днем Соборності!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації                              Юлія Світлична

 

 

Дорогі барвінківчани!

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.

Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня 1990 року наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.
Сердечно бажаю вам, шановні громадяни, міцного здоров’я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє рідного краю та України!

 

Голова районної державної адміністрації                                                Володимир Ромах

 

Увага, конкурс на заміщення вакантної посади!

 

Свято рідного краю, свято нашої держави

 

В районному Будинку культури відбувся тематичний захід, до дня незалежності і Соборності України. На якому було присутнє керівництво районної державної адміністрації, трудові колективи району, громадськість.

Це свято рідного краю, свято нашої держави. В тематичному заході звучали пісні про Україну: «За долю, за волю», «Моя Україна», « Край, мій рідний край», « Їхали козаченьки », та інші. А так, як захід відзначається в перший місяць року,  який багатий новорічними святами, то у виконанні маленької зірочки – Ангеліни Мусієнко прозвучала пісня «Новый год» .

 

Працівниками бібліотеки  була представлена  книжкова – ілюстративна виставка « Україна – наш спільний дім », де кожен з присутніх мав змогу ознайомитись з літературою цієї тематики, а саме: А. Сокол « Моя країна – Україна », П Сергієнко « Соборна Україна », М. Вівчарик « Українська нація: шлях до самовизначення », І Патер « Проблеми державності і соборності» та багато інших.

 

В Барвінківському краєзнавчому музеї експонується  виставка приурочена до дня Соборності . Матеріали виставки розповідають про історичні події тих часів. Виставку відвідали барвінківчани та гості міста.

 

 

Дорогі земляки!

 

Вітаю вас з одним із найбільших християнських свят – Богоявленням Господнім!

Цей радісний і світлий день, який називається в народі Водохрещам, завершує цикл новорічно-різдвяних свят.

На спомин про хрещення Ісуса Христа сьогодні всі річки та водойми освячуються хрестом і молитвою. З цього часу вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я та сили, захищає від лиха та сповнює життєвою енергією. Тому сьогодні й надалі, щоб свячена вода приносила користь, маємо дбати про чистоту власних думок і вчинків.

Свято Водохреща завжди було для українського народу символом зміцнення віри у перемогу добра, у краще майбутнє, очищення душі, джерелом світлої радості.

Тож бажаю всім здоров`я, сили духу та миру. Хай завжди з вами будуть віра, надія та любов.

Хай береже вас Господь.

 

Голова районної державної адміністрації                                                Володимир Ромах

 

Стартував обласний етап учнівських олімпіад

та конкурсу-захисту робіт МАН

 

Учнівські змагання стартували15 січня в ХНУ ім. В.Н. Каразіна з математичної олімпіади та захисту робіт у науковому відділенні хімії Малої академії наук.

«Сподіваємося, що наші учні продемонструють гарні результати - не тільки на обласному, але й на всеукраїнському рівні. Адже на Харківщині є сталі позиції лідирування у МАН та олімпіадах, - наголосила голова ХОДА Юлія Світлична. - Мені приємно відзначити, що 2016 року на Всеукраїнському конкурсі-захисті робіт Малої академії наук наша область стала першою серед усіх регіонів. Харківські учні торік завоювали 16 перших місць на конкурсі-захисті робіт МАН. Другий результат – 8 перших місць - був у міста Київ. Такі показники - це результат системної роботи, яка ведеться на Харківщині як з обдарованою молоддю, так і з викладацьким колективом. Цього навчального року ми запровадили нові підходи до підготовки школярів до всеукраїнських олімпіад, закупили нове мультимедійне обладнання, що дозволяє проводити заняття більш цікаво».

Юлія Світлична відзначила, що за останні два роки завдяки бюджетній децентралізації, що була ініційована Президентом України, вдалося суттєво збільшити фінансування закладів освіти. Так, тільки в 2016-му до шкіл області надійшло 28 сучасних навчальних кабінетів та більше 1400 комп’ютерів.

Слід відзначити, що харківські школярі стають переможцями не лише всеукраїнських, а й міжнародних учнівських олімпіад. Так, у 2016 році всі 7 учасників здобули медалі на міжнародних олімпіадах з математики, фізики та хімії.

 

Питання бюджету

та соціально-економічного розвитку

 

17.01.2017 голова районної державної адміністрації Ромах В.І взяв учать у засіданні постійної комісії з  питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання під головуванням голови районної ради В.С. Щолок.

В комісії також взяли учать заступник голови районної ради Ухань В.М. та начальник районного фінансового управління Чухно М.В.

У зв'язку з прийняттям Закону України «Про Дерджавний бюджет України на 2017рік» на засіданні розглянуто питання про  внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року   № 280-VІІ " Про районний бюджет на 2017 рік" та додатків до нього.

Рекомендовано на затвердження структури  та штатні розписи закладів

культури Барвінківської районної  ради на 2017 рік , Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Барвінківського району Харківської області та зміни до 2 районних програм.

 

Нарада з питання

 

 «Попередження виникнення збудника АЧС на території району»

16.01.2017 о 13.00 під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації О.С. Калініна відбулася нарада з питання «Попередження виникнення збудника АЧС на території району». На нараду були запрошені начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації, начальник Барвінківського районного  сектору   ГУ Державної служби з  надзвичайних ситуацій України у Харківській області, представник Барвінківського відділення поліції (м. Барвінкове) Балаклійського відділу поліції (м. Балаклія) ГУНП в Харківській області, начальник Управління Держспоживслужби в Барвінківському районі та керівники фермерських господарств.

 

Апаратна нарада

 

16.01.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

попередження надзвичайних ситуацій під час зимового періоду;

забезпечення виконання заходів по попередженню виникнення збудника АЧС на території району;

проведення інвентаризації худоби;

забезпечення підготовки міні-проектів для участі в обласному конкурсі, спрямованому на розвиток територіальних громад «Разом у майбутнє»;

 розробити та затвердити заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 28 річниці виводу військ з Афганістану;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

До районної державної адміністрації завітали щедрівники

13 січня 2016 року  до районної державної адміністрації та районної ради завітали щедрівники з фольклорного гурту “Барвінок”.  Лунали українські щедрівки, щирі новорічні побажання, які додали святкового настрою. Наприкінці виступів голова районної державної адміністрації Володимир Ромах і голова районної ради Валентина Щолок тепло подякували щедрувальникам, побажали миру, щастя, здоров'я, радості, віри у власні сили.

 

 

Відбулася нарада з важливих питань

 

11.01.2017 о 10.00  в малій залі засідань районної державної адміністрації під головуванням В.І. Ромаха, голови райдержадміністрації відбулася нарада за участю голови районної ради В.С. Щолок,  першого заступника, заступника голови районної державної адміністрації,  начальника районного фінансового управління, начальника відділу освіти районної державної адміністрації, заступника начальника – начальника Барвінківського відділення Ізюмської ОДПІ ГУ ДФС у Харківській області, головного лікаря КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району», лісничого Барвінківського лісництва Державного підприємства «Ізюмське лісове господарство», міського та сільських голів.

На порядку денному  наради розглянуто наступні питання:

1. Стан сплати податків за 2016 рік суб’єктами господарської діяльності;

2. Розробка містобудівної документації (генеральних планів населених пунктів) у 2017 році;

3. Учать у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє»;

4. Про передачу на баланс сільських рад навчальних закладів району;

5. Спрямування вільних залишків на розвиток населених пунктів району;

6. Впровадження добровільного об’єднання територіальної громади Барвінківського району.

 

На черговій  апаратній нараді актуальні питання сьогодення

 

10.01.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На порядку денному актуальні питання сьогодення:

початок навчального процесу в закладах району;

дотримання температурного режиму в навчальних закладах;

питання призначення субсидій населенню;

виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

За рік у районах області відремонтували понад 250 об’єктів

 

 

Про це повідомила, підводячи підсумки 2016 року, голова Харківської облдержадміністрації  Юлія Світлична.

Вона зазначила, що минулого року для проведення капітальних робіт на об’єктах соціальної сфери, культури, освіти та комунального господарства регіону з обласного бюджету було виділено майже 120 млн грн - удвічі більше, ніж у 2015-му.

«Кожного року ми збільшуємо фінансування розвитку інфраструктури регіону. У 2014 році на це було спрямовано 33 млн грн, минулого року ми збільшили обсяги фінансування до 60 млн. У 2016-му, завдяки бюджетній децентралізації та грамотному розподілу коштів, ми змогли направити на розвиток регіону з обласного бюджету майже 120 млн грн, - розповіла Юлія Світлична. - Крім того, нам вдалося залучити до фінансування наших об’єктів понад 150 млн грн державного фонду регіонального розвитку».

Загалом з обласного та державного бюджетів, а також державного фонду регіонального розвитку, державного та регіонального фондів охорони навколишнього середовища на ремонти та реконструкції об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфер області було спрямовано понад 500 млн. грн

«За ці кошти вдалося відновити та побудувати понад 250 об’єктів. Важливо, що більшість відновлювальних робіт – це капітальні ремонти з використанням енергозберігаючих технологій, - підкреслила Юлія Світлична. - Енергозбереження та енергоефективність - загальнонаціональний пріоритет, і Харківщина в цьому напрямку безумовний лідер».

Одним із найбільш важливих напрямків фінансування для обласного керівництва у 2016 році стало створення комфортних умов для дітей, які навчаються у школах та дитячих садках області. Капітальні ремонти шкіл пройшли практично у всіх районах області, у близько 30 закладах - із заміною вікон на енергозберігаючі.

«Важливо, що цього року ми не тільки ремонтуємо, але й будуємо навчальні заклади, - зауважила Юлія Світлична. - Безумовно, найбільш масштабним проектом для області є будівництво школи в мікрорайоні «Мобіль» Пісочина. Зараз це єдина в Україні школа, що будується з нуля і такими темпами. Ми докладемо максимум зусиль, щоб діти змогли піти в нову школу вже у 2017 році».

Ще один важливий напрямок роботи - створення умов для фізичного розвитку молоді Харківщини. Цього року в області будувалася низка масштабних спортивних об’єктів - багатофунцкональні фізкультурно-оздоровчі комплекси у Вовчанську, Первомайському Краснограді, Пісочині.

Ремонтувалися спортивні школи, зокрема, на реконструкцію будівлі та басейну ДЮСШ «Юність» міста Лозова, завдяки державній субвенції, вдалося направити близько 10 млн. грн. Значні кошти були спрямовані на ремонт об’єктів ЖКГ області. Зокрема, було побудовано та відновлено водопровідні мережі та об’єкти в населених пунктах Барвінківського, Богодухівського, Борівського, Дергачівського, Зачепилівского, Зміївського, Золочівського, Ізюмського, Кегичівського, Красноградського. Лозівського, Первомайського, Печенізького, Сахновщинського, Харківського, Чугуєвського та Шевченківського районів. Частина населених пунктів - наприклад, с. Діброва Ізюмського району, с. Дар-Надежда Сахновщинського району - вперше отримали централізоване водопостачання. Велика увага приділялася ремонтам місцевих доріг Харківщини.

«За підтримки народних депутатів від Харківської області у поточному році на ремонт доріг комунальної власності у населених пунктах отримана субвенція з державного бюджету на розвиток окремих територій. Завдяки цьому капітально відремонтовані вулично-дорожну мережу у Барвінківському, Богодухівському, Великобурлуцькому, Дергачівському, Зміївському, Коломацькому, Краснокутському, Харківському районах, Ізюмі, Люботині, Первомайському», - уточнила Юлія Світлична.

Також у 2016-му було виконано великий обсяг робіт з встановлення та реконструкції вуличного освітлення в населених пунктах області. Освітлення з’явилося у Шарівській селищній радй Балаклійського району, Заміської сільради Валківського району, Костянтинівської ради Краснокутського району, селі Нагірне Зачепилівського району, селі Діброва Ізюмського району, у Комсомольській сільраді та селах Кінне, Лагідне, Миколаївка, Олексіївка, Поди, Литовщина, Мар’ївка Лозівського району, тощо.

 

Різдвяний концерт

 

  2016 рік завершився заходами до відкриття міської ялинки та новорічним заходом «Чарівна зимова казка». І ось перші новорічні дні 2017 року. 7 січня в РБК за ініціативи парафіян  Православної церкви Свято-Успенського храму м. Барвінкове традиційно пройшов Різдвяний концерт. З кожним роком заходи до Різва Христового стають все яскравішими, колоритнішими, різножанровими. У програмі були представлені театралізовані вистави, виступи хорових колективів Свято-Успенського храму та РБК, танцювальних колективів «Грація», «Феєрія», «Пролісок», вокальних та інших творчих колективів нашого міста та району. Активними учасниками заходу, які і брали участі в його організації та підготовці, є Тетяна Гармаш, Олег Молгачов, Аліна Сакідон, Ліля Киян, Яна Плотнікова. Від всіх глядачів за добрі серця, відкриті душі,  благословенні наставляння Миколаю Сакідону, настоятелю Свято-Успенського храму, висловили подяку та вручили в знак вдячності квіти. Слова подяки линули також отцю Мстиславу Сакідону та матушці Ірині.   

Свято відбулося за сприяння голови райдержадміністрації В.І. Ромаха, голови районної ради В.С. Щолок, СТОВ «Барвінківська». 

Різдво Христове — велике християнське свято, день Народження Ісуса Христа, Спасителя світу і Відкупителя людей з полону гріха. Свято Різдва Христового вважається другим після Пасхи (Великодня) великим святом. Саме про обрядність цього великого свята розповів у своєму виступі Микола Ананійович та побажав всім здоров’я благополуччя та достатку сім’ям, миру Україні.

 

Дорогі земляки!

 

Новий рік вступає у свої права.

Кожен з нас бажає, щоб він приніс лише найкраще. Нашій країні. Нашим рідним і близьким.

Ми дивимося уперед, і у нас є конкретніплани на наступний рік. Без популізму, без зайвих слів, а з дбайливим ставленням до фінансів та відповідальністю за результат.

Жодна ключова сфера не залишиться поза увагою. У кожній визначено свій пріоритет.

Я вітаю з Новим роком всіх освітян,які побачать реальні зрушення в оновленні матеріальної бази шкіл. Вперше за багато років на Харківщині відкриє двері нова школа, яка будується у Пісочині. І це – зміни на краще в галузі освіти.

Я вітаю всіх, хто присвятив себе охороні здоров’я. Вже на початку року капітально відремонтуємо відразу 14 обласних лікарень. І далі будемо лише нарощувати наступ на розруху в медичних закладах.

Я вітаю з Новим роком культурну спільноту області. Кращий орган в Україні вже зазвучав. Попереду – нова велика зала філармонії. А це – нова динаміка культурного життя, яку ми разом повертаємо до Харкова.

Новорічні вітання всім спортсменам Харківщини, з якими ми не просто працюємо, а дружимо. Повернення до Харкова великого футболу та інших міжнародних змагань, нові сучасні спортивні комплекси у районах і містах області, нові програми підтримки – це лише частина планів, які спільно втілимо у життя за наступний рік.

Я вітаю з Новим роком всіх, хто піднімає економіку області на великих підприємствах і в малому бізнесі. У промисловості та сільському господарстві. В енергетиці і комунальній сфері.На виробництві і в торгівлі. Всіх, хто створює унікальний інтелектуальний продукт в університетах і наукових центрах, за монітором комп’ютера.

Укріпити позиції на нових ринках, покращити умови для бізнесу в області – осьта мета, яку зможемо досягти тільки разом. І я впевнена, що регіональний центр адміністративних і соціальних послуг, який розпочне роботу вже навесні наступного року, стане реальним внеском у цю справу.

Я вітаю з Новим роком громадський актив Харківщини. Попереду у нас багато спільних проектів і програм.

Окремі щирі вітання адресую сьогодні всім, хто береже наш мир і нашу безпеку у новорічну ніч. Хто виконує свій громадянський обов’язок на фронті, на передовій. Правоохоронцям, які борються з ворогом і злочинністю у тилу та знаходяться у патрулі.

Переконана, зараз до цих вітань приєднуються мільйони українців, які змогли зібратися за традиційним святковим столом завдяки вам – захисникам.

 

Дорогі харків’яни! Жителі області!

Ставимо перед собою великі, але реальні завдання.

Наступний рік відкриває перед Харківщиною багато нових можливостей. І тільки від нас самих залежить, як ними скористатись.

Переконана, спираючись на підтримку Президента України та міжнародних партнерів, об’єднуючи зусилля, разом ми обов’язково досягнемо успіху.

Я бажаю здоров’я, миру, щастя і добробуту кожній родині.

Вірю в Харківщину! Вірю в кожного з нас!

З Новим, 2017-м роком! З Різдвом Христовим!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації         Юлія Світлична

 

 

Дорогі барвінківчани!

 

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом! Бажаю Вам міцного здоров'я, величезного особистого щастя, благополуччя, невичерпної енергії, реалізації всіх професійних планів! Нехай в Новому році Вас незмінно супроводжує успішність у тій важливій справі, якою Ви займаєтеся! Нехай Ваші кращі починання завжди супроводжує творче натхнення і творча ініціатива, а Ваша енергія і кмітливість служать запорукою успішного виконання намічених планів. Хочеться побажати Вам, завжди бути оточеними теплом і любов'ю своїх близьких, повагою колег і друзів, а відмінний настрій і душевний підйом завжди супроводжували Ваше життя! Любові, добра і благополуччя!

 

Голова районної державної адміністрації         Володимир Ромах

 

 

 

Засідання тендерного комітету

 

03.01.2017  під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації О.С. Калініна відбулося засідання тендерного комітету Барвінківської районної державної адміністрації. На засіданні затверджено  річний план закупівель на 2017 рік.

 

 

 

На щотижневій апаратній нараді

 

02.01.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

попередження надзвичайних ситуацій під час зимового періоду;

питання призначення субсидій населенню;

впровадження добровільного об’єднання територіальної громади Барвінківського району;

забезпечення своєчасної подачі електронних декларацій за 2016 рік працівниками районної державної адміністрації;

забезпечення якісної підготовки по відзначенню в районі Різдвяних свят.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта