Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Спортивні події

Об’єднання громад

ЦНАП


Адміністративні послугиМісце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Апаратна нарада

 

27.02.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха.

На нараді були розглянуті питання:

про підготовку до чергового засідання колегії районної державної адміністрації;

про зовнішнє незалежне оцінювання в 2017 році.;

про організацію роботи щодо економічного використання енергоносіїв та матеріальне забезпечення навчально – виховного процесу;

про виконання заходів щодо профілактики та попередження виникнення збудника АЧС на території району;

про забезпечення виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Публічний звіт голови Барвінківської районної державної адміністрації

 

Відповідно до ст. 45 Закону України «Про державну службу» та Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016  № 277, 24.02.2017 року о 10.00 годин у Великій залі засідань районної державної адміністрації за адресою: вул. Центральна, 8, м. Барвінкове Харківської області відбувся публічний звіт голови Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області В.І. Ромаха про підсумки діяльності органу виконавчої влади за 2016 рік.

Звіт відбувся за участю громадськості, депутатського корпусу районної ради, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та установ і організацій району, представників громадських організацій, засобів масових інформацій та голів місцевих рад.

Також повідомляємо, що оголошення про звіт голови райдержадміністрації було розміщене 16.02.2017 року на офіційному сайті Барвінківської районної державної адміністрації у рубриці оголошення http://barvinkove-rda.gov.ua/Publik%20new/2017/povidomlennia.pdf

 

Зміст звіту

Ветеранській організації - 30

 

21.02.2017 року  відбулась зустріч голови районної державної адміністрації Ромаха Володимира Івановича з активом Барвінківської районної організації ветеранів Харківської області з нагоди 30-ї річниці її заснування і здійснення діяльності.

Ромах В.І. привітав ветеранів зі значною подією, подякував за їх активну громадську позицію, розуміння  та  підтримку діяльності влади, вручив відзнаки від райдержадміністрації та районної ради.

Під час зустрічі  було обговорено ряд питань, які стосувалися співпраці ветеранської організації з місцевою владою, надання соціальних послуг найуразливішим категоріям населення, пільгового перевезення, об’єднання територіальних громад.  

Ветерани активно обмінювалися думками, надавали слушні пропозиції, які взято до уваги.

 

Завдання на поточний тиждень

 

20.02.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

продовження виконання заходів по попередженню виникнення збудника АЧС на території району;

вжиття заходів щодо економії енергоносіїв;

підготовка та проведення заходів з нагоди 30-ї річниці заснування районної ради ветеранів;

забезпечення виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

 

Чемпіонат області з шотокан карате-до

 

 

19 лютого 2017 р. в м. Харків відбувся Чемпіонат області з шотокан карате-до С.К.І.Ф. Прихильників цього виду спорту з кожним роком становиться все більше. На участь в цих змаганнях зареєструвалися 590 учасників, серед яких були і вихованці Барвінківської ДЮСШ під керівництвом молодого тренера Рибалки А.С. Наші спортсмени показали високі результати: Огарь Анастасія- КАТА – І місце, Рябченко Данило – вага до 55 кг. куміте – І місце, Лой Сергій – вага до 55 кг. – І місце, КАТА – ІІ місце, Локотош Дмитро – КАТА – І місце, в своїй вазі до 40 кг. – ІІІ місце, Бондаренко Віталій – куміте, вага до 60кг.- ІІ місце, абс. – ІІ місце, Цвентух Альона – куміте абс. – ІІ місце, Михайлюк  Вероніка – куміте абс. – ІІ місце, Рюма Назар – куміте, вага до 55 кг. – ІІІ місце, Гололобов Володимир – вага до 55 кг. – ІІІ місце, Шаригін Ілля – абс. – ІІІ місце, Пономаренко Ілля – куміте абс. – ІІІ місце.

Слід зазначити, що в березні поточного року відбудеться Чемпіонат України з шотокан карате-до С.К.І.Ф в м. Києві, на який запрошені  наші переможці.

 

 

 

 

Чемпіонат  області з важкої атлетики

 

 

17-18 лютого 2017 р. в Харківському Вищому обласному училищі фізичної культури і спорту відбувся відкритий Чемпіонат  області з важкої атлетики. В цих змаганнях взяли участь 9 команд із різних навчальних закладів м. Харкова та області. Барвінківський район був представлений вихованцями та випускниками відділення важкої атлетики  ДЮСШ (тренер О.А.Ведмідь). Як завжди був досягнутий високий результат. В скарбниці нашої команди чотири золотих, шість срібних та дві бронзові медалі. В підсумку команда району посіла  ІІ загальнокомандне місце, поступившись лише господарям Чемпіонату.

Переможцями у своїх вагових категоріях стали:  до 34 кг .-  Приймак-Троян Вадим (ЗОШ № 4), до 50 кг .-  Рідний-Бєлік  Ілля (ЗОШ № 3), який вперше взяв участь в змаганнях такого рівня, до 77 кг. -  майстер спорту Поволоцький Владислав  і до 90 кг наша прославлена спортсменка, майстер спорту міжнародного класу Ірина Деха, яка показала найкращий результат: 110 кг. в ривку і 140 кг. в поштовху! Ірина визнана найкращою спортсменкою Чемпіонату та нагороджена пам’ятним Кубком.

Другі місця у своїх вагових категоріях зайняли Локотош Максим, Тоїчкін Олександр, Панченко Данило, Колєсніков Павло, Парфілко Вадим, Скрипник Ліана; треті місця – Троян Богдан, Тоїчкіна Софія. Інші учасники нашої команди, хоча і не зайняли призові місця, але показали достойні результати: Санжаревська Світлана – 4 місце, Приймак-Троян Владислав – 4 місце, Чегринець Володимир – 4 місце, Чегринець Сергій – 5 місце, Зірка Іван – 6 місце.

 

 

Районне свято  танцю     

 

17 лютого 2017 року у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся фестиваль  танцю «Танцювальна феєрія».

У заході взяв участь заступник голови районної державної адміністрації С.М.Казьонний. Звертаючись до учасників  фестивалю, він передав слова привітань від голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха за активне заняття хореографією, мистецтвом, за прийняту участь у фестивалі. Саме танець – хвилюючий і найпрекрасніший вид мистецтва, він не тільки відображає життя, а й сам є життям, розвиває почуття ритму, виробляє правильну поставу.  

На казковій сцені радували  новими хореографічними постановками  зразковий хореографічний колектив народного танцю «Пролісок», хореографічні колективи естрадного танцю «Феєрія», «Перлина», «Грація», «Фаворит», «Асорті», «Калинка» та хореографічний колектив Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3.                                                                      

Кожен колектив був відзначений дипломом та хореографічною статуеткою, які будуть нагадувати учасникам про участь у казковому святі!      

 

28 річниця виводу військ з Афганістану 

 

15.02.2017 в м. Барвінковому з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 28 річниці виводу військ з Афганістану відбулося урочисте покладання квітів до Пам’ятного знаку загиблим воїнам – інтернаціоналістам за участі учасників бойових дій в Афганістані, голови райдержадміністрації В.І.Ромаха, голови районної ради В.С.Щолок та представників  трудових колективів району.

 

 

Інвентар для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи

 

 

14.02.2017 голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах урочисто вручив вихованцям дитячо-юнацької спортивної школи м. Барвінкового спортивний інвентар на загальну суму 30 тисяч гривень.

 

 

Апаратна нарада

 

13.02.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

неухильне виконання заходів по попередженню виникнення збудника АЧС на території району;

посилення заходів  по впровадженню добровільного об’єднання територіальної громади Барвінківського району;

дотримання температурного режиму в навчальних закладах району;

забезпечення виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом;

уточнення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 28 річниці виводу військ з Афганістану;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

Оновлено спортивну залу школи

 

10.02.2017 відбулося урочисте відкриття оновленої спортивної зали в приміщенні загальноосвітньої школи № 3 м. Барвінкове.

Святкову стрічку перерізали голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах та голова Барвінківської районної ради В.С. Щолок.

«Ми хотіли розділити радість нашої урочистої події з тими, хто, по суті, і подарував нам її,—говорить директор школи Н.Є. Щегурова. У нас починає функціонувати нова спортивна зала. І хоча це не новобудова, але ремонт тут зроблено такий, що його можна ототожнювати з будівництвом. Світлі, затишні роздягальні  з новенькою кахельною плиткою на підлозі, повністю відновлені водопостачання та каналізація у сучасних туалетних кімнатах, а про саму відремонтовану залу можна говорити до безкінечності. Впевнена, що заняття фізкультурою і спортом саме в цій залі стануть найяскравішими  спогадами наших учнів у майбутньому.

На власному прикладом районні керівники показали значущість спорту та здорового способу життя, необхідність долучатися та здобувати результативні перемоги.

Своїм сприянням у проведенні ремонтних робіт голова райради В.С. Щолок та голова райдержадміністрації В.І.Ромах підкреслили, що влада позначила пріоритетом у своїй роботі осучаснення закладів освіти, створення комфортних умов для гармонійного навчання і виховання учнів. А підсумки вже реалізованих проектів у рамках програми розвитку шкільної та позашкільної освіти підкреслюють важливість і значущість такої турботи.

 

 

 

Позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області

 

09.02.2017 о 10.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах, взяв учать у позачерговому  засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області в режимі відеоконференції з порядком денним:

 - Підведення підсумків функціонування територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області у 2016 році та основні завдання на 2017 рік.

 

Підготовка до відзначення 28 річниці виводу військ з Афганістану 

 

09.02.2017 В.І.Ромах, голова районної державної адміністрації провів засідання оргкомітету по організації та проведенню заходів до 28 річниці виводу військ з Афганістану у рамках реалізації завдань Президента України щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій.

На засіданні оргкомітету були присутні заступник голови райдержадміністрації Казьонний С.М., голова громадської організації воїнів-інтернаціоналістів у Барвінківському районіТацюк В.В. та голова районної ради ветеранів Головко Ю.І.

Обговорено питання щодо уточнення та затвердження Плану заходів з відзначення 28 річниці виводу військ з Афганістану; організації зустрічей з активом громадської організації воїнів – інтернаціоналістів; відвідування сімей загиблих; здійснення маршруту пам’яті до місць поховання воїнів – афганців.

 

 

На обласній селекторній нараді

 

08.02.2017 о 12.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з порядком денним:

- Виконання планового завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у І циклі І кварталу 2017 року та постановка завдань на ІІ цикл І кварталу поточного року.

На селекторну нараду також були запрошені перший заступник голови райдержадміністрації та військовий комісар Барвінківського районного військового комісаріату.

 

 

 

Особистий прийом громадян

 

07.02.2017 о 10.00 заступник голови районної державної адміністрації С.М. Казьонний провів прийом громадян   з особистих питань. 

Громадян турбували питання скрутного становища, необхідності  лікування, можливості отримання матеріальної допомоги. Заступником голови райдержадміністрації були надані вичерпні роз’яснення щодо позитивного вирішення проблем та переліку документів, необхідних для подання на розгляд районної Ради з питань надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення.

 

Апаратна нарада – нові доручення

 

06.02.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

забезпечення розчистки доріг;

стовідсоткове забезпечення виконання заходів по попередженню виникнення збудника АЧС на території району;

проведення ремонтних робіт у приміщенні музичної школи;

дотримання температурного режиму в навчальних закладах району;

забезпечення розчистки доріг по місту та Барвінківському району від снігових заметів;

забезпечення виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення для неухильного виконання.

 

Нарада з орендарями земель водного фонду

 

03.02.2017 о 10.30 голова районної державної адміністрації В.І. Ромах провів нараду з орендарями земель водного фонду. В заході також взяли учать сільські голови та керівники районних служб, до повноважень яких належить координація та контроль діяльності орендарів водних об’єктів району.

На нараді розглянуті наступні питання:

-                     забезпечення безпеки в період пропуску льодоходу, повені і паводків у 2017 році;

-                     утримання та страхування гідроспоруд;

-                     сплата податків за оренду ставків.

 

 

Комісія з надання матеріальної допомоги

 

02.02.2017 року о 15.00 заступник голови районної державної адміністрації С.М.Казьонний провів засідання комісії з надання мітеріальної допомоги.

Всього до комісії звернулися 20 мешканців міста та Барвінківського району. Всі звернення були задоволені.

 

 

 

Позачергове засідання комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

 

01.02.2017 В.І.Ромах, голова районної державної адміністрації, провів позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС.

На засіданні розглянуто питання:

- про створення на території Барвінківського району місць для тимчасового перебування внутрішньо переміщених  осіб з числа жителів міста Авдіївка Донецької області;

- про організацію реєстрації, постановки на облік, надання необхідної первинної медичної допомоги  ;

- про охорону публічної безпеки під час перебування значного скупчення людей .

Напрацьовані  заходи щодо роботи в екстремальних умовах, дані доручення для неухильного виконання.

 

На обласній селекторній нараді

 

01.02.2017 о 11.3голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді, де обговорювалося питання вжиття заходів щодо запобігання гуманітарної катастрофи, яка може статись у м. Авдіївка   Донецької області;

Запрошені до районної студії заступник голови комісії ТЕБ та НС, голова комісії з питань евакуації Барвінківської райдержадміністрації та інші відповідальні працівники отримали до виконання конкретні доручення.

 

 

 Змагання з настільного тенісу

1 лютого 2017 року в спортивних залах Барвінківської ДЮСШ та Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 відбулись  змагання з настільного тенісу серед навчальних закладів Барвінківського району. В змаганнях прийняли участь  75 учнів з 12 навчальних закладів.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином:

Серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів: І місце – Гаврилівський НВК, вчитель Рожкевич В.І.; ІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, вчитель Гаркуша В.О.;ІІІ місце – Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, вчитель Шматько А.А.

Серед навчальних закладів І-ІІІ ступенів ІІгрупа: І місце – Мечебилівська ЗОШ  вчитель Андрієнко В.В.; ІІ місце – Грушуваський НВК, вчитель Смагін Ю.М.; ІІІ місце – І-Іванівська ЗОШ  вчитель Михайленко М.А.

Серед навчальних закладів І-ІІ ступенів: І місце – Пригожівська ЗОШ , вчитель Кулик Ю.В.; ІІ місце – Григорівський НВК, вчитель Стоян О.О.; ІІІ місце – Великокамишуваська ЗОШ,  вчитель Смагін М.М.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта