Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Спортивні події

Об’єднання громад

ЦНАП


Адміністративні послугиМісце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага, конкурс на заміщення вакантної посади!

 

Барвінківщина долучилася

 до збору гуманітарної допомоги для  мешканців Балаклії

 

Трагедія  міста Балаклії не залишила осторонь жодного регіону України.

Барвінківщина у найкоротші терміни організувала збір гуманітарної допомоги для мешканців постраждалих населених пунктів.  Невідкладно організований пункт прийому необхідних речей та продуктів харчування.  До збору допомоги долучилися голови міської та сільських рад району, депутати,  підприємці, працівники установ та організацій різних форм власності, пересічні мешканці району.

Продукти харчування, одяг, харчі довготривалого зберігання, консервація, гігієнічні засоби, медикаменти  26 березня 2017 року доправлені до місця збору гуманітарної допомоги у м. Балаклія.

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах висловив вдячність усім, хто не залишився байдужим та надав гуманітарну допомогу мешканцям міста Балаклія та прилеглих населених пунктів.

 

Апаратна нарада

27.03.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На нараді були розглянуті питання:

- підведені підсумки проведеної роботи по ліквідації надзвичайної ситуації у м.Балаклія.

- про роз’яснювальну роботу серед установ, організацій, органів місцевого самоврядування з питань децентралізації та створення об’єднаних територіальних громад;

- забезпечення виконання планових показників по відбору громадян на військову службу за контрактом;

- призначення субсидій населенню;

- ремонт доріг у населених пунктах району;

 

З усіх порушених питань відповідальним керівникам надані доручення.

 

Барвінківщина готова допомагати

 

Барвінківщина не залишилася осторонь від біди, що сталася у місті Балаклія. Голова райдержадміністрації В.І. Ромах вже ранком 23 березня провів оперативну нараду з начальниками районних підрозділів, керівниками агропромислових підприємств з питання надання допомоги жителям сусіднього міста та прилеглих населених пунктів Балаклійщини, які постраждали від вибухів  на складі боєприпасів.

Паралельно проведена робота із головами міської та сільських рад, які підтвердили свою готовність допомагати людям, які потрапили в біду.

Пізнім вечором 23 березня до Барвінкового прибула група мешканців із Балаклії, які змушені були в оперативному порядку залишити домівки. 23 громадян, у тому числі двох діток, розмістили у приміщенні, повністю облаштованому та придатному для проживання, що по вулиці Московській у Барвінковому.

Вже ранком із дітьми та дорослими працювали лікарі сімейної медицини, психологи.

В одному із кафе організовано безкоштовне триразове харчування, крім того в самому приміщенні центру є кухня, харчоблок, де можна готувати їжу.

- Люди тут можуть проживати стільки, скільки треба буде до стабілізації ситуації у їх рідному місті, - говорить голова райдержадміністрації В.І. Ромах, який разом з головою районної ради В.С. Щолок та міським головою О.О. Бало спілкувався із мешканцями м.Балаклія.

А вони , в свою чергу, щиро дякували районній владі за теплий прийом, співчуття і допомогу.

 

Всеукраїнський фестиваль дружин юних пожежних

 

16  березня на базі Будинку творчості дітей та юнацтва пройшов перший етап Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних серед загальноосвітніх навчальних закладів району. В даному заході взяли участь 8 команд.

Основною метою фестивалю було формування в учнів навичок поведінки в надзвичайних ситуаціях. Програма фестивалю передбачала проведення трьох конкурсів під назвою «Візитка», «Безпечна прогулянка» та «Домашнє завдання». Діти розкрили свій творчій потенціал та артистизм щодо безпеки життєдіяльності.

За результатами виступів команд, журі визначило переможців. І місце посіла команда Барвінківської ЗОШ № 1, ІІ місце виборола команда – Барвінківської ЗОШ № 2,  ІІІ місце зайняла команда Барвінківської ЗОШ № 3.

Всі учасники фестивалю були яскравими у тематичних костюмах, на високому рівні продемонстрували  правила поводження під час виникнення надзвичайних ситуацій та запобігання їм.

Присутні отримали величезний позитив від заходу.

 

Фінальний  етап першості Барвінківського району з баскетболу 

 

15 березня  2017 року за сприяння голови Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромаха в спортивній залі Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 відбулися фінальні ігри першості з баскетболу  серед команд  дівчат загальноосвітніх навчальних закладів  Барвінківського  району.

В змаганнях взяли участь 4 найсильніших команд району:

Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2,

Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, Гаврилівський НВК.

 

За результатами ігор в ході запеклої боротьби  місця розподілилися наступним чином:

І місце - Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3, тренер А.А.Шматько

ІІ місце - Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, тренер В.О.Гаркуша

ІІІ місце - Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, тренер М.П. Кулик

Переможці та призери були нагороджені медалями та грамотами Барвінківської районної державної адміністрації.   Вітаємо переможців!!!

 

Апаратна нарада

 

13.03.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На нараді були розглянуті питання:

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

вжиття заходів щодо наповнення бюджету міської ради;

 

У рамках акції «За чисте довкілля» вжити заходів щодо:

здійснення прибирання громадських місць;

приведення у належний стан стадіону «Колос» та прилеглої території;

ремонту доріг у населених пунктах району;

озеленення вулиць міста Барвінкового;

 

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Завершилася першість району з міні-футболу.

 

12 березня 2017 року завершилася першість району з міні-футболу.

Голова районної державної адміністрації В.І.Ромах, звертаючись з вітальним словом до команд, вболівальників, подякував за прийняту участь в змаганнях. Володимир Іванович зазначив, що й надалі велика увага буде приділятися розвитку спорту в районі, зокрема футболу. Цьогорічні змагання показали – в нас є гравці, які можуть представляти район на турнірах різного рівня.

Нагадаємо, що змагання розпочались 28 січня поточного року,  про участь у них заявили 15 футбольних команд - аматорів.

Як результат, місця розподілилися наступним чином:

1 місце – команда «Гусарівський «ГЗК»,

2 місце – команда «Фортуна»,

3 місце – команда «Вогник».

За результатами ігор також були визначені кращі гравці у таких номінаціях:

«Кращий нападник» – А.Дудуков  («Оріон»),

«Кращий воротар» – Д.Рубан («Тайфун»),

«Кращий захисник» – А.Пахомов  («Фортуна»),

«Кращий бомбардир» – А.Сидорченко («Вогник»),

«Кращий гравець» – О.Руденко («Гусарівський «ГЗК»).

Переможці першості району з міні-футболу нагороджені пам’ятним Кубком від голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха, призери одержали медалі та Грамоти, а кращі гравці  – Грамоти та статуетки.

 

Семінар з підвищення кваліфікації відповідальних

за трудові архіви міської та сільських рад

 

10 березня 2017 року архівним відділом районної державної адміністрації проведено семінар з підвищення кваліфікації відповідальних за трудові архіви міської та сільських рад за темою: «Організація роботи трудових архівів органів місцевого самоврядування Барвінківського району у 2017 році». Начальник архівного відділу районної державної адміністрації Ольга Троян підвела підсумки роботи трудових архівів району у 2016 році, ознайомила присутніх із новими нормативно-правовими актами та змінами, що стосуються виконання запитів юридичних та фізичних осіб на підставі архівних документів та оформлення архівних довідок (копій, витягів), нагадала про особливості заповнення облікових документів відповідно до вимог Правил роботи архівних установ України та інструкції з обліку документів, звернула увагу на якість підготовки та своєчасність надання річної та квартальної звітної документації.

Окремо розглядалося питання упорядкування архівних документів сільськими радами в частині порядку передавання документів відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад». 

 

 

8 Березня, у Міжнародний Жіночий день, за сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної,  голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Ромах  зустрівся з матерями воїнів, загиблих у зоні проведення антитерористичної операції.

Передаючи найщиріші вітання та подарунки від голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, Володимир Ромах сказав :

«Все найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, — пов’язане з жінкою. 

Ми не могли до вас сьогодні не прийти, тому що там, де живуть матері, що змогли виховати Героїв своєї Держави,  роль жінки складно переоцінити, адже ви своїм власним прикладом підтримуєте, надихаєте тих, хто поряд з вами. Це викликає ще більшу повагу, ще більше захоплення, тому що на тендітних жіночих плечах знаходиться всесвіт.

Низький вам уклін за ваше тепло, за вашу любов, за стійку життєву позицію.

Керівництво області та району завжди готове дослухатися до ваших побажань, зауважень, пропозицій. Готове надати будь – яку необхідну допомогу, забезпечити необхідний соціальний захист та підтримку».

 

Подарунок міській школі №3

06.03.2017, напередодні Міжнародного жіночого дня, голова районної державної адміністрації В.І.Ромах та голова районної ради В.С.Щолок прийняли участь в урочитому відкритті актової зали міської школи №3, після проведення ремонту. Свято було сповнене позитивних емоцій, гарного настрою, весняних надій.

 

 

 

 

Засідання колегії

06.03.2017 о 11.00 відбулося спільне засідання колегії Барвінківської районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з наступним порядком денним:

1. Про підготовку сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт;

2. Про стан роботи із соціального захисту малозахищених верств населення;

3. Про стан роботи  щодо розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

4. Про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками 2016 року;

5. Звіт міського  голови  про стан  виконання повноважень, делегованих  Барвінківською   районною  державною адміністрацією.

З результатами проведення засідання колегії були внесені зміни до проектів рішень щодо звітів голів місцевих рад.

 

Апаратна нарада – нові доручення

 

06.03.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

ремонт доріг в населених пунктах району;

озеленіння вулиць міста Барвінкове;

здійснення заходів щодо створення та реєстрації ОСББ в районі;

перегляд договорі оренди землі;

вжиття постійних  заходів щодо економії енергоносіїв;

стовідсоткове здійснення закупівель із використанням електронної системи «ProZorro»

забезпечення виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення для неухильного виконання.

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

01.03.2017 о 09.00 відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

Під час прийому до керівника району звернулися громадяни міста Барвінкове. Заявників турбували питання надання матеріальної допомоги, роз’яснення деяких земельних питань, діяльність місцевих правоохоронних органів. 

На усі питання надані конкретні відповіді.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта