Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Спортивні події

Об’єднання громад

ЦНАП


Адміністративні послугиМісце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Чорний біль і плач землі»

 

31-у річницю б’є Чорнобильський дзвін, нагадуючи нам, що є межа в печалі, але не має її в тривозі.

Саме 26 квітня всі заходи, всю увагу, тепло сердець ми присвячуємо людям, яких називаємо ліквідаторами аварії на ЧАЕС.

Представники всіх установ міста та самі учасники ліквідації наслідків найбільшої техногенної та екологічної катастрофи вшанували подвиг тих людей, які ціною свого власного життя захищали людство від тяжких наслідків аварії – покладаючи квіти біля підніжжя пам’ятного знаку «Дерево печалі».

Далі в РБК відбулася пізнавальна сторінка для підростаючого покоління де звучали вірші, пісні. 

В рамках 70 річчя ювілею  відбувся творчий вечір старійшини Чорнобильського руху СНД, почесного члена письменників України, Харківського поета-пісенника – Валерія Болотова, демонструвалися відео кадри про тих, хто виконував свій обов’язок і захистив людство від подальшого розповсюдження радіації.

А від творчих друзів В. Болотова:

1. Фіналіста шоу «Україна має таланти» - Олександра Кварти;

2. Лауреатів міжнародних фестивалів бардів, переможців міжнародного фестивалю «Чорнобильські наспіви» - Євгена Фрідлянда та Миколи Чернова;

3. «Золотиго акордеона»  Слобожанщини – Стаса Калиновського;

4. Лауреата премії Ніни Матвієнко – Катерини Ломіноги;

Ведуча концерту – дитяча поетеса, солістка, Доктор технічних наук  Інтанія Сів. Линули пісні, які несли глядачу позитив та гарний настрій.

А по завершенню концертної програми всіх ліквідаторів аварії на ЧАЕС та дружин померлих ліквідаторів. В іншому залі РБК голова райдержадміністрації В.І. Ромах та голова районної ради В.С. Щолок висловили слова вдячності та нагородили пам’ятною медаллю «за заслуги» ліквідаторів аварії та дружин померлих ліквідаторів. Слова вдячності за безмежну мужність багатьох тисяч наших громадян, за квітучу весну, висловила секретар міської ради Г.В. Блудова. Побажав міцного здоров’я своїм побратимам голова районної громадської організації «Союз. Чорнобиль. України» І.І. Держепільський. А весняного настрою в цьому залі, додали пісні що звучали у виконанні В. Плиса, К. Григор’євої, А. Будицької. Хочеться побажати всім, чия доля пов’язана з аварією на ЧАЕС міцного здоров’я, благополуччя, затишку в оселях, і щоб їхні серця ніколи не були одинокими

 

 

Обласна селекторна нарада

 

26.04.2017 о 15.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з  порядком денним:

- Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування. 

 

 

 

 

Апаратна нарада

 

24.04.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На нараді були розглянуті питання:

участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Балаклія та організація надання гуманітарної допомоги;

проведення в районі всеукраїнської акції «За чисте довкілля»;

забезпечення якісної підготовки та проведення в районі дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильськії АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

 

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Увага, конкурс на заміщення вакантної посади відділу освіти

 

Обласна селекторна нарада

 

21.04.2017 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з  порядком денним:

- Про хід виконання Урядової програми «Доступні ліки» у Харківській області. 

 

 

Звітний концерт Барвінківської дитячої музичної школи

20  квітня  2017 року  в комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладі «Барвінківська дитяча музична школа» відбувся звітний концерт «Моє улюблене захоплення».  В заході прийняло  участь 87 учнів школи. Поряд з інструментальними номерами глядачам була представлена виставка дитячих робіт з образотворчого мистецтва. Концерт проходив в новому актовому залі, який урочисто перед цим відкрили голова районної державної адміністрації Ромах В.І  та голова районної ради Щолок В.С. .  Глядачі були приємно вражені виступами піаністів, баяністів, акордеоністів,трубачів, скрипалів, народного та духового оркестру. Не менше вони були також вражені проведеним ремонтом приміщення школи. Тут зроблено повний ремонт вестибюлю та коридорів. Облаштовано внутрішні туалети, душеву кабіну, встановлено пластикові вікна, вхідні та внутрішні двері.

 

Мешканці Харківщини можуть у повному обсязі скористатися програмою «Доступні ліки». Юлія Світлична

13 квітня голова ХОДА взяла участь у всеукраїнській селекторній нараді, яка була присвячена запровадженню в регіонах урядової програми «Доступні ліки».

Засідання пройшло під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Юлія Світлична повідомила, що в Харківській області за програмою виписано 23 тисячі рецептів, за половиною з них пацієнти вже отримали ліки.

«Ми працюємо відповідно до поставлених урядом завдань. Щодо розподілення коштів - вони вже доведені до нижчого рівня. У реалізації програми задіяно 64 медичні установи. Укладені договори майже з 200 аптечними закладами, наразі розширюємо мережу реалізації медпрепаратів», - розповіла керівник облдержадміністрації.

Вона підкреслила, що коштів, які виділені урядом на забезпечення програми в Харківській області, достатньо.

«Тому кожний - на своєму місці: від лікарів до представників місцевої влади та самоврядування - має максимально долучитися до реалізації програми, щоб люди могли у повному обсязі використовувати цю послугу, - наголосила Юлія Світлична. - Державою розроблений механізм, який передбачає адресний підхід до розподілу ліків. Пацієнт приходить до лікаря, йому виписують рецепт на конкретний препарат і він обмінює його на ліки в аптеці. Механізм - новий, тому ми маємо зосередити максимум зусиль на його реалізації».

Говорячи про головні завдання щодо впровадження програми, голова ХОДА наголосила на важливості інформування населення.

«Залучаємо до цієї роботи засоби масової інформації, установи соцсфери, органи місцевої влади та самоврядування. Розміщуємо інформацію в мережах аптек та інформуємо людей через медичних працівників. У ХОДА створено спеціальну телефонну «гарячу лінію», - повідомила керівник області.

Вона також зауважила, що буде проведено роботу з представниками аптечних мереж, які беруть участь у реалізації програми.

«Необхідні ліки мають бути у наявності на аптечних складах. Жодних виправдань щодо затримок поставок не може бути», - підкреслила голова ХОДА.

 

Від усього серця вітаю жителів Харківщини зі святом

Воскресіння Христового!

 

 

Для кожного з нас Великдень – світле свято, що обєднує людей у їхніх кращих намірах. Це свято віри в невичерпну силу добра, свято перемоги світу над темрявою, життя над смертю.

У цей день хочу побажати всім землякам, усім українцям щастя, добра й миру. Нехай Великдень принесе в кожен дім любов і радість, затишок і родинне тепло.

Христос Воскрес!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

 

 

 

На обласній селекторній нараді

 

14.04.2017 о 14.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з порядком денним:

- Про хід проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2017 року на виконання Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році»

- Про хід проведення відбору кандидатів на військову службу за контрактом у II кварталі 2017 року.

 

 

 

Призов громадян на строкову військову службу

 

13.04.2017 об 09.00 під головуванням голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха за участю першого заступника голови районної державної адміністрації О.С.Калініна, представників Барвінківського відділення поліції та співробітників районного військового комісаріату. Під час наради розглянуті питання щодо забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом.

За результатами наради дані конкретні доручення.

 

Апаратна нарада

 

10.04.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На нараді були розглянуті питання:

участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Балаклія та організація надання гуманітарної допомоги;

проведення в районі всеукраїнської акції «За чисте довкілля»;

проведення весняно-польових робіт;

ліквідація аварійних дерев у м. Барвінковому;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

 

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Свято спорту та здорового способу життя

 

7 квітня 2017 року в Барвінківській  ДЮСШ за підтримки голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха відбулося спортивно-розважальне свято, присвячене  Всесвітньому Дню здоров’я. Захід проведений з метою виховання в дітей інтересу до фізичної культури і спорту, як вагомого засобу зміцнення здоров’я, усвідомлення необхідності ведення здорового способу життя, сприяння розвитку рухових якостей, почуття колективізму, дружби, взаємодопомоги.

 Юнаки та дівчата 7-10 класів навчальних закладів району змагалися в наступних   конкурсах – баскетбол: ведення м’яча на швидкість, кидки м’яча на точність, штрафний кидок: жонглювання м’ячем, ведення м’яча на швидкість, удари по  м’ячу на точність; легка атлетика: човниковий біг, стрибки в довжину з місця, стрибки зі скакалкою; настільний теніс.

Змагання пройшли у цікавій боротьбі, а юні спортсмени отримали можливість продемонструвати свої вміння.

За результатами конкурсів 6 медалів вибороли учасники Барвінківської ЗОШ № 2, по 5 медалей в скарбничці Барвінківської ЗОШ № 1 та Гаврилівського НВК, по 3 медалі на рахунку представників Барвінківської ЗОШ № 3 та Гусарівської ЗОШ, по 1 медалі в учасників з Барвінківської ЗОШ № 1 та Пригожівської ЗОШ.

Безліч посмішок, позитиву і заряду бадьорості отримали спортсмени, школярі та гості заходу!

Переможці були нагороджені грамотами та медалями Барвінківської районної державної адміністрації.

 

Уже стало доброю традицією зустрічати весну на Барвінківщині

яскравим парадом талановитої юні.

 

07 квітня 2017 року в Барвінківському Будинку творчості дітей та юнацтва за підтримки голови Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромаха пройшов гала  - концерт щорічного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Крок до зірок».

Номери до гала-концерту були підготовлені на високому професійному рівні і хвилювання керівників були марними, діти достойно представляли свої навчальні заклади.

Прекрасно показали свої творчі здібності учні навчальних закладів Барвінківського району: Ведмідь Анастасія та  найменша учасниця фестивалю Григор’єва Ангеліна (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1); хореографічний колектив естрадного танцю «Перлина», тріо «Гармонія»  ( Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №2); дитячий хор «Веселка» (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №3); вокальний ансамбль «Веселковий» (Барвінківська ЗОШ І-ІІ ст.№4); вокальна студія «Ясні зорі», дует Закутня Інна та Герасименко Євгенія ( Гаврилівський НВК І-ІІІ ст.); зразковий художній колектив народного танцю «Пролісок», хореографічні  колективи естрадного танцю «Феєрія»,  «Blackstars», Будицька Анастасія  (Будинок творчості дітей та юнацтва), «Грація» КЗ «Районний будинок культури», Літвінов Вадим (Великокомишуваська ЗОШ І-ІІІ ст.); вокально-хореографічний ансамбль «Світанок» (Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Цінні пам’ятні подарунки для переможців районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Крок до зірок» надано головою Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

 

 

«Увага! Спішіть-поспішайте!

Господарі й  гості, глядіть, не минайте!

На ярмарок, прошу гуртом, по одинці,

Чекають на всіх  тут чудові гостинці!» - залунало по Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, закликаючи шанованих гостей – голову Барвінківської районної державної адміністрації Ромаха Володимира Івановича, начальника відділу освіти Коптєву Наталію Олександрівну, представників преси – та всю дружну шкільну родину на веселий ярмарок українських страв.

Кожне містечко великої країни «Дивосвіт» намагалося вразити власними кулінарними талантами, смачно та артистично рекламуючи свій товар. А похвалитися було чим: пряниками медовими, рум’яними пирогами з різноманітними начинками, булочками та ватрушками, багатим духмяним короваєм, шишками, різнобарвними льодяниками, вишуканими кексами, мафінами, тістечками, тортами, печивом та улюбленцями всіх українців – апетитними млинцями, варениками і справжнісіньким козацьким кулішем.

А провести таке цікаве дійство вчителі, батьки та діти мали змогу завдяки великій підтримці і допомозі голови Барвінківської районної державної адміністрації Ромаха В.І., голови Барвінківської районної ради Щолок В. С., начальника відділу освіти Коптєвої Н.О. Саме вони, відклавши безліч турбот та проблем, своєю працею, доброчинністю організували роботу з обладнання приміщення харчоблоку, залу їдальні, допомогли зробити приміщення сучасним, затишним, привітним та гостинним.

А в такій красі і таланти плекати легше, в цьому мали змогу переконатися гості та присутні. Ромах В.І. нагородив сузір’я вчителів,  школярів, які в цьому році стали переможцями і призерами ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, творчих конкурсів. Свої нагороди отримали неодноразові переможці різних спортивних змагань та турнірів, група «Пошук», команди «Однодумці», «МНС», «Альфа», танцювальний колектив «Перлина».

Представник піклувальної ради школи Гражданова О.Ю. від імені батьків за небайдуже ставлення до проблем Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 і розуміння непересічної важливості шкільної освіти вручила Ромаху В.І. найкоштовнішу нагороду - «Знак народної подяки».

Свято промайнуло, та приємні враження, добрі слова вдячності і щирих побажань залишилися в серцях усіх учасників веселого шкільного ярмарку.

 

Відбулася оперативна нарада по вирішенню

актуальних питань сьогодення

 

07.04.2017 о 10.30 голова районної державної адміністрації В.І. Ромах провів оперативну нараду по вирішенню актуальних питань сьогодення.

На порядку денному:

-  підготовка та організація призову громадян на строкову військову службу навесні 2017 року станом на 07 квітня 2017 року;

-  активізація дій щодо проведення акції «За чисте довкілля» та всеукраїнського суботника 08 квітня 2017 року;

-  сплата оренди за використання земельних ділянок на території міста Барвінкового, населених пунктів району та стан сплати земельного податку;

-  хід виконання Програми розробки містобудівної документації.

В.І.Ромах наголосив на запровадженні чіткого контролю, активізації дій, дотриманні необхідних термінів та планових показників з усіх питань порядку денного.

За підсумками наради надані конкретні доручення відповідальним працівникам для неухильного виконання.

 

Увага, конкурс на заміщення вакантної посади УСЗН!

 

Спільна трагедія об’єднує

 

За дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної, райони області долучилися до участі в наданні допомоги жителям найбільш постраждалих мікрорайонів м. Балаклії.

Спільна трагедія об’єднує, додає сил витримати неочікувані проблеми, відкриває найбільш потаємні куточки людської душі. Стояти осторонь, залишитися байдужим до нагальних потреб пересічних мешканців просто неможливо.

Не залишився осторонь і Барвінківський район. На пропозицію голови районної державної адміністрації Володимира Ромаха про посильну гуманітарну допомогу відгукнулися керівники закладів торгівлі, сільгосптоваровиробники, сільські голови, освітяни району.

Із наданих продуктів харчування  довготривалого зберігання були сформовані такі необхідні постраждалим мешканцям балаклійщини «набори для виживання».

03 квітня 2017 року  жителі балаклійщини отримали благодійну допомогу від небайдужих барвінківчан – продуктові набори.

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах був щиро здивований душевними словами вдячності звичайних жителів балаклійщини за підтримку, розуміння наслідків біди, непередбачуваного скрутного становища.

Поспілкувавшись з мешканцями, В.Ромах  вивчив проблемні питання, нагальні потреби, визначився з термінами наступної такої необхідної усім зустрічі.

 

Апаратна нарада

 

03.04.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха. На нараді були розглянуті питання:

- участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Балаклія та організація надання гуманітарної допомоги;

- проведення в районі всеукраїнської акції «За чисте довкілля»;

- проведення весняно-польових робіт;

- приведення у належний стан стадіону «Колос» та прилеглої території;

- ліквідація аварійних дерев у м. Барвінковому;

- забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

- посилення заходів щодо виявлення осіб, які порушують громадський порядок у вечірній час;

- виявлення та ліквідація стихійних ринків та місць незаконного продажу алкогольних напоїв.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Відкрита першість Барвінківського району з важкої атлетики.

 

За підтримки Барвінківської районної державної адміністрації та Барвінківської міської ради 01 квітня 2017 року в приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи відбулася відкрита першість Барвінківського району з важкої атлетики серед юнаків та дівчат «Юні богатирі Слобожанщини».

Варто відзначити, що тренер-викладач дитячо-юнацької спортивної школи Олексій Андрійович Ведмідь в грудні минулого року був відзначений Президентом України та отримав звання «Заслужений тренер України».  Посвідчення про цю нагороду було вручено Ведмідю О.А. перед початком змагань головою районної державної адміністрації В.І.Ромахом. Володимир Іванович висловив щиру вдячність за популяризацію спортивної діяльності серед дітей та молоді, за досягнення високих спортивних результатів, побажав спортивного довголіття та наполегливих, вдячних учнів.

 «Бажаю всім успіху,  перемог та досягнення нових особистих рекордів», - сказав голова Володимир Іванович у зверненні до учасників змагань.

В підсумку І загальнокомандне місце вибороли вихованці Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи, на ІІ місці – команда з м. Білозерське, на ІІІ місці – м. Краматорськ. Також в змаганнях приймали участь команди м. Харкова та Роганської ДЮСШ.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та пам’ятними медалями.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта