Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Спортивні події

Об’єднання громад

ЦНАП


Адміністративні послугиМісце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

31.05.2017 о 09.00 відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

Під час прийому до керівника району звернулися громадяни району. Заявників турбували питання ремонту доріг, оформлення пенсій та роз’яснення деяких земельних питань.

На усі питання надані конкретні відповіді.

 

Апаратна нарада

 

29.05.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

проведення ремонту доріг по Барвінківському району;

підготовка до опалювального сезону;

проведення оздоровчої кампанії в літку 2017 року;

забезпечення участі учнів у зовнішньому незалежному оцінюванні;

посилення профілактичної роботи для недопущення порушень громадського порядку.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Свято «Останнього дзвоника»

 

26 травня 2017 в 17 загальноосвітніх навчальних закладах Барвінківського району проведено свято «Останнього дзвоника» для 2115 учнів.

На святі у Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 та Барвінківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 були присутні Беккер Марк Львович, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, Ромах Володимир Іванович, голова Барвінківської районної державної адміністрації, Коптєва Наталія Олександрівна, начальник відділу освіти.

Сьогодні останній дзвінок сповіщає нас про завершення ще одного навчального року,  початок літніх канікул для школярів, а для випускників – успішне складання державної підсумкової атестації, зовнішнього незалежного оцінювання, вибір подальшої життєвої кар’єри.

 Вітаємо всіх учнів, батьків, вчителів зі святом «Останнього дзвоника»!

 

Дорогі учні, випускники! Шановні учителі та батьки!

 

Сьогодні водночас святковий і дуже відповідальний день. Сьогодні в доросле життя вирушають 16 тисяч 11-класників Харківщини.

Дорогі випускники, найближче літо стане без перебільшення вирішальним у вашому житті. Адже від вибору вишу та професії залежить не лише ваша подальша карєра. Від цього вибору залежатиме ваше оточення та коло знайомств. Саме там ви знайдете нових друзів, а, можливо, й свої другі половини.

Отже хочу побажати вам зробити сьогодні вибір так, щоб ніколи не розчаруватися в ньому. І, звичайно, бажаю, щоб ті цілі, які ви ставите зараз, втілилися в життя. Успішного складання ЗНО, успішного вступу, успішного подальшого навчання.

Дорогі школярі, для вас сьогоднішній дзвоник є останнім у черговому навчальному році. Бажаю вам добре відпочити влітку. А у вересні з новими силами повернутися до рідних шкільних стін та продовжити похід за знаннями.

Шановні батьки, сьогодні ви хвилюєтесь, мабуть, більше за своїх дітей. Тримайтеся! Підтримуєте своїх випускників. Усе буде добре!

Шановні вчителі, вам у цей день хочу черговий раз подякувати за професіоналізм. За вашу любов до обраної професії. За відданість своїм учням.

Щиро бажаю всім учасникам свята добра, успіхів, міцного здоровя та завжди мирного неба!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

Візит до Барвінківщини

23  травня 2017 року    Барвінківський  район з робочим візитом відвідав заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Євгеній Дем’янович Шахненко.

Відповідно до плану перебування Є.Д. Шахненко ознайомився з роботою таких установ, підприємств:

Барвінківською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області, яку визначено опорною, де Євгеній Дем’янович ознайомився з якістю ремонтних робіт у актовій та спортивній залах, шкільній їдальні та інших приміщень;

водозабору КЗОЗ «Центральна районна лікарня», де оглянув ділянку під будівництво свердловини та визначив шляхи вирішення забезпечення якісною питною водою центральну районну лікарню та мешканців мікрорайону;

філії Харківського обласного комунального підприємства «Дирекція розвитку інфраструктури території» «Барвінківське підприємство комунального господарства», де  у зв’язку з оптимізацією теплових мереж передбачено відмова від використання центральної газової котельні та планується встановлення двох модульних котелень на твердому паливі;

дитячої музичної школи,  Будинку  творчості дітей та юнацтва, дитячо-юнацької спортивної школи,  районного Будинку культури, де познайомився з виконанням заходів по підготовці до сталого проходження опалювального сезону та ознайомився з обсягами здійснених ремонтних робіт. 

У великій залі районної державної адміністрації також  відбулися збори адміністративно-господарського активу Барвінківського району за участю заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Є.Д. Шахненко, голови Барвінківської районної державної адміністрації  В.І. Ромаха.

Звітуючи про закінчення опалювального сезону 2016-2017 рр. та стан підготовки до опалювального періоду 2017-2018 рр. голова районної державної адміністрації  В.І. Ромах зупинився на основних проблемних питаннях, які потребують вирішення.

Заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Є.Д. Шахненко зосередив увагу присутніх на основних напрямках роботи при підготовці до опалювального періоду 2017-2018 рр., поспілкувався з керівниками установ та організацій району, відповів на поставлені питання.

По закінченню зборів адміністративно-господарського активу заступник голови Харківської обласної державної адміністрації  провів особистий прийом громадян. 

 

Ремонтні роботи на дорогах

22 квітня 2017 року під головуванням голови Барвінківської районної державної адміністрації Ромаха Володимира Івановича відбулася нарада з питання проведення ремонтних робіт на дорогах загального користування та комунальної власності м. Барвінкове та району.

В нараді взяли участь голови сільських рад та голова міської ради, керівництво філії "Ізюмський райавтодор" ДП "Харківський облавтодор", Будяков С.С. - головний спеціаліст відділу якості та технічного контролю Служби автомобільних доріг у Харківській області.

На нараді розглядалося питання про визначення напрямків роботи щодо поліпшення стану дорожнього господарства та обсяг спів фінансування з місцевих бюджетів на проведення робіт з ремонту доріг міста і району.

За рахунок місцевого бюджету в цьому році на ремонт доріг планується залучити  понад 2,5 млн.грн.

 

Харківщина очолила рейтинг соціально-економічного розвитку областей України

 

Кабінет міністрів України опублікував дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2016 рік.

Наша область посіла перше місце серед інших областей України та друге - після міста Київ.

Відповідні дані розміщено на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Загальну рейтингову оцінку регіонів розраховували за 64 показниками, які згруповані за 12 напрямками. За 5-ма напрямками Харківська область входить до п'ятірки лідерів. Уже другий рік поспіль наш регіон є лідером в освітній сфері країни – за напрямком «Доступність і якість послуг у сфері освіти» Харківщина посідає 1-е місце серед регіонів, випереджаючи навіть місто Київ. Також наша область лідирує за напрямками «Розвиток малого та середнього підприємництва» (2 місце), «Ефективність ринку праці» (3), «Відновлювана енергетика та енергоефективність» (4), «Соціальний захист та безпека» (4).

«Для нас особливо важливим є те, щоб економічний розвиток регіону відчував кожен мешканець Харківщини, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Щоб для харків’ян це були не лише цифри в рейтингу, але реальні робочі місця, можливість розвивати власний бізнес, дати дітям якісну освіту тощо. Саме тому вважаю першість нашого регіону в країні за такими напрямками як «Розвиток малого та середнього підприємництва» й «Ефективність ринку праці» свідченням того, що обрана нами стратегія - ефективна».

Довідка. Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів проводиться відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 21.10.2015 № 856 «Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики». Харківщина очолює рейтинг вдруге - за даними моніторингу за 2015 рік, наш регіон також був першим серед областей і другим після міста Київ.

 

Апаратна нарада – чергові завдання для виконання

 

22.05.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На нараді були розглянуті такі питання:

виконання доходної частини бюджету;

недопущення виникнення заборгованості по виплаті заробітної плати по закладах охорони здоров’я;

забезпечення підготовки та проведення в навчальних закладах району Дня Останнього дзвоника;

забезпечення участі учнів у зовнішньому незалежному оцінюванні;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення для неухильного виконання.

 

Відродження Барвінківського футболу

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах підтримує ініціативу голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної з розвитку спорту в регіоні, особливо це стосується відродження Барвінківського футболу.

 Керівник району  вважає футбол  найпопулярнішим  видом спорту в районі. Саме тому, вже другий рік поспіль за ініціативи та підтримки голови райдержадміністрації В.І.Ромаха проводиться Чемпіонат району з футболу серед аматорських команд.

20 травня 2017 року на стадіоні «Колос» відбулося урочисте відкриття Чемпіонату, яке супроводжувалося виступами нашої талановитої молоді.  Футболістів та  вболівальників вітали хореографічний колектив естрадного танцю районного будинку культури «Грація», пісні про Україну виконували Т.Сафіна та Д.Єресько.

В цьому році участь у футбольних змаганнях приймають 9 команд. У І турі зустрілися команди «Колос» - «Африканівка», «Фортуна» - «Дружба», «Гусарівські вовки» - «Степок», «Сніжок» - «Подолівка».

ІІ тур ігор відбудеться 03 червня 2017 року.

 

Оновлена їдальня в першій школі

 

Подія, яку  з нетерпінням чекали учні, батьки та вчителі Барвінківської загагальноосвітньої школи № 1, відбулася 19 травня 2017 року. Відкрито оновлену їдальню навчального закладу. Закладу який має свої традиції і звичаї, але в той же час залишається сучасним та інноваційним. В урочистостях з цієї нагоди взяли участь голова районної державної адміністрації  В.І. Ромах, голова районної ради В.С.Щолок, начальник відділу освіти Н.О. Коптєва, керівник будівельної організації  В.П. Вирмаскін. Цей проект вдалося втілити у життя завдяки коштам районного бюджету. Повністю замінено технологічне обладнання, віконні блоки, придбано нові столи, стільці та посуд, стіни, стеля та підлога оздоблені сучасними матеріалами. Після символічного перерізання стрічки розпочалося святкове театралізоване дійство. Маленькі кухарі, українські козаки доповнили гумором та дотепністю виступи вокалістів та хореографічного колективу школи. «З відкриттям після капітального ремонту сучасної їдальні у школі створено всі належні умови для якісного харчування дітей. Щиро радію, що хорошу справу завершено. Ми повинні піклуватися про підростаюче покоління, і відкриття харчоблоку є частиною нашої турботи про здоров’я дітей»,- наголосив на святі В.І Ромах. Обов’язок дорослих – це створення таких  умов зростання наших дітей, щоб вони росли здоровими, щасливими, розумними, впевненими у завтрашньому дні. І нехай кожного дня підтверджується істина про те, що здорова дитина – це здорова нація.

 

 

 

На обласній селекторній нараді

 

19.05.2017 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з порядком денним:

- Про хід відбору кандидатів на військову службу за контрактом у II кварталі 2017 року.

 

 

У Європу – з Україною у серці

 

15 травня у Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулося свято «У Європу – з Україною у серці». День Європи в Україні став символом нового початку вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях: прагненні до миру, демократії, справедливості, добробуту людей. 

У центрі уваги стала історична для нашої країниподія - затвердження Радою ЄС рішення про безвізовий режим для громадян України.

В урочистій церемонії відбулося підняття Державного прапора України та прапора Європейського союзу.

До учнів та вчителів звернувся заступник голови Барвінківської райдержадміністрації С.М.Казьонний. Він наголосив, що Україна давно обрала свій шлях розвитку згідно з європейськими цінностями та державними стандартами. «Ми – частина європейської сім’ї, Європа – наш надійний друг і партнер. Сьогодні ми впевнено затвердили своє європейське прагнення, а попереду чекає велика робота, яка вимагає від нас об’єднання зусиль, політичної волі та високого професіоналізму і відповідальності» - підкреслив Сергій Миколайович.

Щиро лунали слова старшокласників про бажання жити в унісон з Європою, тримаючи європейський курс у виборі пріоритетів і цінностей.

Це свято в черговий раз нагадало, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного із нас.

 

Долучилися до церемонії підняття прапорів

 

Україна — найбільша європей­ська країна, яка заявила про своє бажання увійти до європейського співтовариства. Європейська інтеграція України та її ефективна модернізація є визначальними державними пріоритетами на сьогоднішній день.

З 2003 року відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 р. у третю суботу травня в Україні відзначається День Європи.

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, який ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Саме рішення Ради ЄС про схвалення законодавчої пропозиції щодо запровадження безвізового режиму для громадян України Барвінківський район, як і всі райони Харківщини, відзначив підняттям прапорів.

12 травня 2017 року у рамках відзначення Дня Європи в Україні у центрі міста Барвінкового, біля будівлі районної державної адміністрації пройшла урочиста церемонія, під час якої разом із Державним прапором був піднятий прапор Євросоюзу.

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації В.І.Ромах, голова районної ради В.С.Щолок, трудові колективи міста.

Аналогічні заходи відбулися у загальноосвітніх школах району.

 

Травневі свята на Барвінківській землі

 

Цими травневими днями відбулися заходи до Дня пам’яті та примирення і

72 – річниці перемоги над нацизмом у II світовій війні.

8 травня біля меморіалу загиблим Барвінківчанам та воїнам – інтернаціоналістам  відбулося покладання квітів. Мешканці міста  бережуть світлу пам'ять загиблих солдат в буремні роки.

 9 – го травня Барвінківчани та гості свята відзначили в 72- й  раз  Велику Перемогу.

Зі святам Великої Перемоги ветеранів війни , мешканців та гостей міста, привітали, голова райдержадміністрації В.І. Ромах, голова районної ради В.С. Щолок, міський голова О.О. Бало. Загиблих земляків вшанували хвилиною мовчання. Ветеранам II світовій війні, учні міських шкіл, вручили квіти. Зі сльозами на очах слухали  учасники мітингу  пісні, що линули у  виконанні В. Плахотіна – «Я не хочу гратись у війну»,  В. Федоренка «Поклонимся  великим тем годам». Покладання квітів до меморіалу загиблим Барвінківчанам та пам’ятнику «Скорботна мати» проходила в супроводі духового оркестру ДМШ.

Після закінчення мітингу всіх бажаючих, як і кожного року, чекала солдатська каша, де всі бажаючі мали змогу підняти фронтові сто грам, поспілкуватись та поспівати фронтових пісень.

О 18.30 на Барвінківчан та гостей міста чекав змістовий святково -тематичний концерт: «Перемога одна на всіх».

У  першій тематичній частині цієї програми линули пісні у виконанні            А. Оліферовської та Ю. Гражданової «Маки червоні», «А мати жде». А. Волкова «Жди меня», «Кленова балада», Н.Пісковської «А на войне как на войне», Д. Єресько «Я хочу чтобы не было больше войны», О. Осадчої «Ты помни». Веселого гарного настрою додали аматори РБК в другій частині програми даруючи ліричні та жартівливі пісні про весну та про кохання. Поповнили ряди аматорів і нові учасники художньої самодіяльності: дует «Джипси Войс», дует «Два А», К. Чухно, О. Чех, Б. Здєльнік.

Наступною сторінкою стала танцювальна - розважальна програма.

За сприяння першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л. Беккера, голови РДА В.І. Ромаха, голови районної ради В.С. Щолок, міського голови О.О. Бало линув святковий салют.

Святковий день приніс багато позитиву та гарний настрій всім Барвінківчанам та гостям міста.

 

На обласній селекторній нараді

 

05.05.2017 о 14.00 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з порядком денним:

- Про хід проведення призову громадян України на строкову військову службу навесні 2017 року на виконання Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році»;

- Про хід проведення відбору кандидатів на військову службу за контрактом у II кварталі 2017 року;

- Про стан ведення військового обліку військовозобов’язаних та призовників у Харківській області

 

 

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта