Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Спортивні події

Об’єднання громад

ЦНАП


Адміністративні послугиМісце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області

 

30.06.2017 о 14.30 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах, взяв учать у  засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області в режимі відеоконференції з порядком денним:

         - Забезпечення протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей;

         -  Про стан забезпечення протипожежного захисту місць збирання та зберігання продуктів врожаю 2017 року;

         -  Про продовження заходів з технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту

 

Відбулося засідання штабу районної територіальної оборони

 

30.06.2017 об 11.30 під головуванням В.І. Ромаха, голови районної державної адміністрації,  проведено засідання штабу районної територіальної оборони, у якому взяли учать  військовий комісар Барвінківського районного військового комісаріату, начальники Барвінківського відділення поліції та Барвінківського РВ МНС України в Харківській області та представники інших силових структур.

Отримані конкретні завдання, необхідні до виконання. 

 

 

 

 

 

 

 

Район готується до збирання урожаю ранніх зернових культур

 

30.06.2017 о 10.00 голова районної державної адміністрації В.І. Ромах у Великій залі засідань провів нараду  по підготовці господарств  Барвінківського району  до збирання урожаю ранніх зернових культур урожаю 2017 року. На нараду були запрошені керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району, спеціалісти управління агропромислового розвитку, представники Барвінківського відділення поліції та Барвінківського РВ МНС України.

Під час засідання розглянуто наступні питання:

-  забезпечення збирання урожаю ранніх зернових культур у 2017 році та  підготовка до вирощування урожаю 2018 року;

- організація  первинного  обліку при збиранні  урожаю;

- заходи пожежної безпеки у період проведення збиральних робіт;

- надання медичної допомоги працівникам та робота ФАПів під час збирання урожаю;

- організація  приймання та зберігання  зерна нового  врожаю;

- умови змагання сільськогосподарських підприємств  району при збиранні ранніх зернових культур.

 

Шановні барвінківчани та гості району!

 

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом - Днем Конституції України.

Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї!

 

 

Голова районної державної адміністрації  Володимир Ромах

 

 

 

Колектив райдержадміністрації привітали з Днем державної служби України

 

23.06.2017  об 11.00  голова районної державної адміністрації В.І. Ромах та голова районної ради В.С. Щолок привітали працівників Барвінківської районної державної адміністрації з нагоди професійного свята – Дня державної служби України.

Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі були нагороджені найкращі державні службовці установи.

Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації В.Ромах підкреслив, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує фахової підготовки, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Кожен на своєму місці, ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення.

Нехай Ваша праця послужить джерелом відродження та процвітання нашої держави.

Від усієї душі бажаю Вам, шановні колеги, міцного здоров’я, творчої наснаги у вашій професійній діяльності та нових здобутків у справі сумлінного служіння народу України.

 

Шановні державні службовці району та ветерани державної служби!

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом – Днем державної служби України!

 

Довіра до влади починається з людини, яка вирішує суспільні повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи.

Я твердо вірю, що наші спільні зусилля й надалі будуть спрямовані на побудову демократичного суспільства, забезпечення конституційних прав і свобод громадян, стабільний розвиток країни, піднесення її престижу на міжнародній арені.

Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Сердечно зичу всім вам і вашим родинам світлих життєвих обріїв, добра та щастя, здоров’я, морального та матеріального задоволення від щоденної праці.

Бажаю міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України!

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

На Барвінківщині вшанували пам'ять жертв війни…

 

22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Ця пам'ятна дата була встановлена ​​згідно з Указом президента України  «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р. «… з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, їхнього подвигу та жертовності ... на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань».

У місті Барвінковому та районі на усіх адміністративних будівлях, державних підприємствах, установах та організаціях приспущені Державні прапори з чорними стрічками, обмежене проведення розважальних заходів.

22.06.2017 о 10.00  голова районної державної адміністрації В.Ромах, голова районної ради В.Щолок, представники установ та організацій району, ветерани, військові, поліцейські, рятувальники, громадські активісти та мешканці міста вшанували загиблих воїнів хвилиною мовчання й поклали квіти та вінки до Пам’ятника загиблим барвінківчанам.

 

Чергове засідання комісії із визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам

 

Відповідно до пункту 9 частини першої статті 39  Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 157 Земельного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 19 квітня 1993 року № 284  «Про Порядок визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам»(зі змінами) та з метою посилення контролю за використанням земель, створення єдиних організаційно-правових та економічних засад визначення розмірів збитків власникам землі та землекористувачам, керуючись статтею 6 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», на виконання розпорядження Барвінківської районної державної адміністрації № 108 від 23.05.2017 року утворено комісію із визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам.

21.06.2017 року о 10.00 голова районної державної адміністрації              В.І. Ромах провів чергове засідання. На порядку денному комісією розглянуто  питання щодо використання, без правовстановлюючих документів, земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території Григорівської сільської ради.

 

Проведено чергову апаратну нараду

 

19.06.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

Тримання на постійному контролі питання освоєння коштів виділених в поточному році на будівництво свердловин в м. Барвінкове та с. Іванівка;

проведення ремонту доріг на території району;

ліквідація аварійних дерев по місту Барвінкове;

забезпечення діяльності  районного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей  «Барвінок»;

активізація роботи в напрямку тваринництва;

забезпечення виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення для неухильного виконання.

 

 

Хвала і шана працівникам медичної галузі!

 

16.06.2017 голова районної державної адміністрації В. Ромах вітав із професійним святом – Днем медичного працівника  усіх медиків району.

Під час урочистих заходів, присвячених працівникам галузі охорони здоров’я, звучали слова щирої вдячності голові Харківської обласної державної адміністрації Ю.Світличній, першому заступнику голови обласної державної адміністрації М.Беккеру  за увагу до закладів охорони здоров’я району, сприяння у першочерговому виділенні коштів на проведення ремонтних робіт, придбання оргтехніки, медичного устаткування.

Не оминули увагою голова райдержадміністрації В.Ромах та голова районної ради В.Щолок і найкращих медичних працівників. Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджені Шаталінськой В.П., Гармаш С.В., Прихода Т.В., Васькова С.М., Герасименко К.І., Суходольська Л.А.

Вітаючи присутніх, голова райдержадміністрації В.Ромах підкреслив, що саме лікарі - запорука нашого здоров'я, наші рятівники та спасителі у найтяжчі хвилини нашого життя! Низький уклін вам за вашу невтомну працю та щире і відкрите серце. Завдяки вашій турботі та професійній майстерності у людини з'являється віра та надія на одужання і це найголовніше.
Від усієї душі бажа
ю і  вам здоров'я, щастя та віри у сьогодення та плідної праці задля формування здорової нації!

 

 

 

Обласна селекторна нарада

 

16.06.2017 голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді з порядком денним:

-   Про підсумки введення житла в експлуатацію за І півріччя 2017 року;

- Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування.

 

 

Шановні  працівники установ охорони здоров’я  району!

Щиро вітаю з професійним святом – Днем медичного працівника!

Висловлюю найтепліші слова вдячності усім представникам найгуманнішої у світі професії, тим, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Адже здоров'я нації є базовою умовою сталого розвитку країни, її благополуччя.

Прийміть побажання міцного здоров'я і благополуччя Вам, Вашим рідним і близьким.

Нехай збудуться всі ваші задуми і плани, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

 

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

 

 

Відкриття стадіону

 

8 червня в селі Подолівка Барвінківського району відбулось урочисте відкриття футбольного поля.
Футболістів та жителів села з відкриттям стадіону вітали голова районної державної адміністрації В.І.Ромах та голова районної ради В.С.Щолок, сільський голова Подолівської сільської ради О.В. Фетісов. Звертаючись до присутніх, Володимир Іванович подякував всім, хто долучився до цієї роботи та зазначив, що саме тут господарює наймолодший сільський голова в нашому районі, який дбає про дітей та молодь з перших днів роботи на посаді. Голова районної державної адміністрації подарував місцевій футбольній команді м’ячі.
Одним лише відкриттям футбольного поля дійство не обійшлось: на новій ігровій території відбувся футбольний матч між ветеранами команди «Колос» та футболістами ФК «Подолівка». Цей поєдинок видався напрочуд цікавий і видовищний.
В програмі святкувань відбувся також концерт, конкурси, розважальні програми та частування смачною кашою. Настрій у всіх був чудовий. Це свято стало спільним, об’єднуючим дійством.

 

 

Апаратна нарада – нові доручення

 

06.06.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

забезпечення ремонту доріг;

відкриття районного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей  «Барвінок»;

забезпечення виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення для неухильного виконання.

 

 

 

«Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь»

 

(інформаційний довідник)

 

Усі рішення схвалені. Коли очікувати запровадження ЄС візового режиму для України?

Рішення про запровадження безвізового режиму буде опубліковано та набере чинності через 20 днів після публікації в «Офіційному журналі ЄС» (цей час є об’єктивно необхідним для повідомлення прикордонних служб держав-членів ЄС про запровадження безвізового режиму поїздок громадян України). Детальніше

 

Яскраво, енергійно та насичено у Барвінківському районі

відзначили Міжнародний День захисту дітей

 

За підтримки голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха святкові концерти проходили в будинку творчості дітей та юнацтва та районному будинку культури. На центральній площі міста організовані ігрові атракціони та розважальні заходи для малечі. Серед їх числа малюнок на асфальті «Хай завжди буде сонце, хай завжди буде мир!», ігрові  естафети  з подарунками, майстер-клас з образотворчого мистецтва, виставка малюнків.

Концерт до Дня захисту дітей у будинку творчості дітей та юнацтва відвідав голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах.

Звертаючись до дітей,  Володимир Іванович побажав всім міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, а також мирного неба над головою. Він зазначив: «Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб усі діти росли щасливими, здоровими та радісними, вчилися, займалися улюбленою справою та стали достойними громадянами своєї країни. Районна влада і надалі буде робити  все можливе для закладів освіти, культури району, спортивних майданчиків, місць для дозвілля, відпочинку та розвитку дітей».

         Під час святкового концерту голова районної державної адміністрації за активну участь в творчому житті району нагородив почесними грамотами вихованців будинку творчості дітей та юнацтва.

         Жодне свято не залишається без уваги та подарунків від керівника району. Тож і сьогодні, учасники концертів отримали від Володимира Івановича солодощі та морозиво.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта