Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Спортивні події

Об’єднання громад

ЦНАП


Адміністративні послугиМісце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комісія з надання матеріальної допомоги 

31.07.2017 року о 14.00 заступник голови районної державної адміністрації С.М.Казьонний провів засідання комісії з надання мітеріальної допомоги.

Всього до комісії звернулися 13 мешканців міста та Барвінківського району. Всі звернення були задоволені.

 

Апаратна нарада  

31.07.2017 о 08.30 перший заступник голови районної державної адміністрації О.С. Калінін провів розширену апаратну нараду. На нараді розглянуто наступні питання: підготовка господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період, проведення збиральних робіт ранніх зернових і зернобобових культур, підготовка закладів освіти до нового навчального року, забезпечення діяльності  районного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей  «Барвінок», контроль за нарахуванням субсидій населенню, освоєння коштів виділених в поточному році на будівництво свердловин в м. Барвінкове та с. Іванівка, а також питання проведення ремонту доріг на території міста.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Шановні хлібороби Барвінківського району! 

       Сердечно вітаю Вас із значним досягненням - намолотом 100 тисяч тонн зерна. Ваш високий професіоналізм, дбайливе ставлення до землі та самовідданий труд винагороджується багатими врожаями, які мають велике значення для нарощування продовольчого та економічного потенціалу Харківської області. Упевнена, що 100 тисяч тонн урожаю, які ви зібрали, стануть важливим доробком у загальній зерновій скарбниці Харківщини. Від щирого серця бажаю вам нових трудових успіхів, щастя, здоров’я та мирного неба!

 Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

26.07.2017 о 10.00 В.І. Ромах голова районної держаної адміністрації взяв учать у пленарну засіданні ХV сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання. На засіданні депутатами  розглянуто  інформації про виконання  районних програм та схвалено внесення змін до них.

 

 

26.07.2017 о 09.00 з метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів Барвінківського району голова райдержадміністрації В.І. Ромах, згідно затвердженого графіка,  провів особистий прийоми громадян. Всього на прийом звернулися шість жителів району. Останніми були порушені питання надання матеріальної допомоги,  виплати субсидії та земельні питання.     На усі питання надані конкретні відповіді.

 

 

 

 

24.07.2017 голова районної державної адміністрації Ромах В.І взяв учать у засіданні постійної комісії з  питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради ХV скликання під головуванням голови районної ради В.С. Щолок.

На засіданні розглянуто питання  про виконання районного бюджету за І півріччя 2017 року та внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та додатків до нього (зі змінами). Погоджено та рекомендовано для розгляду на пленарному засіданні 15 сесії 7 скликання внесення змін до 8 районних програм.

 

21 липня в селі Іванівка Барвінківського району відбулось урочисте відкриття стадіону.
Спортсменів, громаду  та гостей  з нагоди цієї події  вітали  голова районної державної адміністрації В.І.Ромах ,сільський голова Іванівської сільської ради В.М.Задніпровський. Звертаючись до присутніх, Володимир Іванович подякував всім, хто долучився до цієї роботи та зазначив, що відродження в сільській місцевості спортивної інфраструктури та спорту в цілому - є одним з пріоритетів діяльності районної державної адміністрації. Керівник району передав сільській громаді подарунковий сертифікат на придбання спортивного майданчика.
Першим на оновленому стадіоні зіграли  ФК «Іванівка» та  команда ветеранів «Колос» . Цей поєдинок видався напрочуд цікавий і видовищний.
В програмі святкувань відбувся також концерт, конкурси, розважальні програми та частування смачною кашою. Настрій у всіх був чудовий. Це свято стало спільним, об’єднуючим дійством.

 

20 липня 2017 року під головуванням голови районної  державної  адміністрації В.І. Ромаха було проведено нараду  з питання підготовки теплового господарства до роботи в осінньо-зимовий   2017-2018 років та забезпечення населення міста Барвінкове стабільним водопостачання та водовідведення в умовах припинення діяльності ХОКП «ДРІТ».

 

 

 

17 липня 2017 року голова Барвінківської районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович з робочим візитом відвідав об’єкти освіти та охорони здоров’я, в яких за кошти районного бюджету тривають ремонтні роботи. У Барвінківській ЗОШ  І-ІІІ ступенів №1 Барвінківської районної ради виконано в повному обсязі поточний ремонт м’якої покрівлі, в Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3  Барвінківської районної ради завершуються ремонтні роботи в шкільній їдальні та обідній залі. Розпочався ремонт фасаду центрального входу та холу поліклінічного відділення КЗОЗ «Центральна районна лікарня».

 

Апаратна нарада

17.07.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

- підготовка закладів освіти до нового навчального року;

- проведення ремонту в приміщені музею;

- забезпечення діяльності  районного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей  «Барвінок»;

- контроль за нарахуванням субсидій населенню;

- освоєння коштів виділених в поточному році на будівництво свердловин в м. Барвінкове та с. Іванівка;

- проведення ремонту доріг на території міста;

- забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

15 липня відбувся VІІІ тур чемпіонату з футболу серед аматорських команд Барвінківського району. В Іллічівці (с. Рідне) ФК  «Степок» з рахунком 5:0 переграв ФК «Іллічівку», ФК «Африканівка» 1:4 поступився господарям поля ФК  «Гусарівські вовки», в нічию 2:2 завершилася зустріч між  ФК «Фортуна» та ФК «Подолівка».

Центральним матчем туру стала зустріч в Григорівці між командами «Колос» та «Сніжок», які не втратили ще жодного очка.  Гра завершилася  2:0 на користь ФК «Колос».

Після 8 турів в гонці бомбардирів лідирує Роман Бобух («Африканівка») – 8, Роберт Макаревич, Андрій Сидорченко («Колос») – по 7, Євген Ільїн («Колос»), Олександр Оленєв («Сніжок»), Анатолій Гнездилов («Дружба») – по 6 голів.

22 липня відбудеться 9 тур, в якому зустрінуться:

«Африканівка» - «Сніжок», «Подолівка» - «Гусарівські вовки», «Фортуна» - «Степок», «Дружба» - «Іллічівка». «Колос» цей тур пропускає.

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 12.07.2017 о 09.00 відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

Під час прийому до керівника району звернулися громадяни району. Заявників турбували питання оформлення соціальних виплат та роз’яснення деяких земельних питань.

На усі питання надані конкретні відповіді.

 

Апаратна нарада

 

10.07.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

На нараді були розглянуті питання:

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

приведення в належний вигляд території районного будинку культури;

підвищення розміру  середньомісячної заробітної плати працівників сільського господарства та встановлення його рівня в усіх господарствах району на рівні не нижче ніж середній по області;

забезпечення діяльності  районного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей  «Барвінок»;

контроль за нарахуванням субсидій населенню;

підготовка до Слобожанського ярмарку;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Відкриття другої зміни

У районному позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей  “Барвінок” розпочалася друга зміна: 5 липня заклад  прийняв ще 65 дітлахів, які будуть оздоровлюватися тут протягом 21 дня. Майже всі гості - вже досвідчені барвінчата, які відпочивали в цьому таборі у попередні роки. Раз побувавши у “Барвінку”, діти залюбки повертаються сюди знову.

Відкриття другої зміни розпочалося з  урочистої лінійки та посвяти у барвінчата. Поздоровити дітей з початком відпочинку у “Барвінку” приїхав голова районної державної адміністрації В.І.Ромах.  

«Цей табір - справжня перлина Барвінківщини. Тут немає моря, зате є мальовничі пейзажі, цілюще повітря та чуйний колектив, який прагне догодити кожній дитині,» - зазначив Володимир Іванович. Він також підкреслив, що попереду на всіх чекає багато цікавого та побажав усім гарного та незабутнього відпочинку!

 

Виїзне засідання обласного штабу

4 липня у великій залі засідань Ізюмської райдержадміністрації відбулося виїзне засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери районів та міст Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Дем'яновича Шахненка.

В нараді взяли участь керівники Ізюмського, Барвінківського і Борівського районів та міста Ізюм, начальники структурних підрозділів райдержадміністрацій та міськвиконкому, керівники підприємств, організацій, установ, сільські та селищні голови.

Про підготовку до зими в Барвінківському районі інформув голова районної державної адміністрації В.І.Ромах. У ході свого виступу Володимир Іванович зазначив, що роботи на запланованих об'єктах виконуються відповідно до графіків, складених після завершення минулорічного опалювального сезону, на даний час їх виконання становить понад 60%.

На засідані були присутні члени обласного штабу, керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб, що надало можливість з’ясувати окремі проблемні питання та означити шляхи їх вирішення.

Підсумовуючи роботу, заступник губернатора зазначив, що на сьогодні є всі передумови, щоб опалювальний сезон розпочати вчасно і пройти його в сталому режимі.

 

 

Апаратна нарада – нові доручення

 

03.07.2017 о 08.30 відбулася щотижнева апаратна нарада у   голови райдержадміністрації В.І.Ромаха.

В.І. Ромах наголосив на пріоритетних цілях цього тижня:

організоване відкриття  другої зміни районного позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей  «Барвінок»;

забезпечення діяльності штабу районної територіальної оборони;

приведення в належний вигляд прилеглої території дитячо-юнацької спортивної школи та стадіону «Колос»;

підготовка господарств  району  до збирання урожаю ранніх зернових культур;

контроль за нарахуванням субсидій населенню;

підготовка до Слобожанського ярмарку;

забезпечення виконання планових показників під час  відбору громадян на військову службу за контрактом.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення для неухильного виконання.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта