Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Спортивні події

Об’єднання громад

ЦНАП


Адміністративні послугиМісце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Урочистий захід присвячений Міжнародному дню поважного віку та Дню ветерана

 

Нещодавно у стінах Територіального центру соціального обслуговування  відбувся урочистий захід присвячений Міжнародному дню поважного віку та Дню ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстаріших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави.

На урочистому заході лунали слова привітання найстаршому поколінню від голови районної державної адміністрації Володимира Івановича Ромаха і голови районної ради Валентини Семенівни Щолок, які висловили свою повагу та глибоку вдячність людям поважного віку, та побажали міцного здоров`я, довгих років життя, сердечного тепла, любові та душевного спокою. Також звучали вітання від директора Протасової Тамари Іванівни, яка наголосила, що найбільше багатство старшого поколінняє практичний життєвий досвід, знання та мудрість. Під час святкового концерту в залі  звучали музичні привітання від директора музичної школи Ткаченко Петра Леонідовича та Мотової Людмили, які своїми піснями звеселили сірі будні підопічних.

Після концертної програми відвідувачів чествували святковою кашою  приготовленою працівниками територіального центруза сприянням районною державною адміністрації.

 

Нарада  міжвідомчих робочих груп

29.09.2017 року відповідно до доручення голови Харківської обласної державної адміністрації  Ю.О. Світличної проведено нараду  міжвідомчих робочих груп для вирішення питань  щодо реабілітації  демобілізованих  учасників  антитерористичної  операції. Нарада відбулась під головуванням Ромаха В.І. голови районної державної адміністрації за участю Бондарчука Геннадія Вадимовича заступника начальника Управління охорони здоров’я  Харківської обласної державної адміністрації, Федченко Юрія Григоровича головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я  «Обласний госпіталь інвалідів війни», Васильєва Володимира Івановича головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Центр первинної медико –санітарної допомоги Барвінківського району», Халєєва Олександра Анатолійовича головного лікаря комунального закладу охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня", Пономаренко Олександра Вікторовича голови громадської організації «Барвінківська районна спілка учасників  АТО» та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

       День учителя

 

28 вересня вчителі, вихователі, ветерани педагогічної праці   Барвінківського району вже традиційно зібралися у районному будинку культури, щоб відзначити професійне свято – День працівників освіти. До освітян Барвінківщини приєдналися  голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах та голова районної ради Валентина Семенівна Щолок.

Напевне, жодна відзнака не може повністю винагородити викладачів за їх кропітку, наполегливу працю, за прагнення посіяти добро у дитячих серцях. Але визнання досягнень – це завжди приємно.

Під гучні оплески Грамотами Міністерства освіти і науки України за багаторічну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток сфери освіти та за підсумками 2016/2017 навчального року нагороджені Коптєва Наталія Олександрівна, начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації, Черний С.І., директор опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Мірошніченко Л.М., директор Гаврилівського навчально-виховного комплексу, Рева Г.Я., вихователь-методист Барвінківського дошкільного навчального закладу № 3 «Золотий ключик».

11 педагогів були нагороджені Грамотами  Департаменту науки і освіти України за сумлінну  плідну працю, значні досягнення в реалізації державної політики галузі національної освіти і науки, навчанні та вихованні підростаючого покоління , високий рівень професійної майстерності та з нагоди святкування професійного свята – Дня працівників освіти.

Грамотами Барвінківської районної держаної адміністрації та Барвінківської районної ради за плідну співпрацю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток освітньої галузі району та з нагоди відзначення Дня працівників освіти були нагороджені 7 голів сільрад.

Почесною грамотою Барвінківської районної держаної адміністрації та Барвінківської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справи навчання та виховання підростаючого покоління було нагороджено 5 педагогів.

Подяками  голови Барвінківської районної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справи навчання та виховання підростаючого покоління було відзначено 12 працівників освіти.

Приємною несподіванкою для 10 шкіл Барвінківщини стали Подарункові сертифікати на придбання телевізорів та комп’ютерної техніки від голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха та від голови районної ради В.С. Щолок.

 

 

 

Перевірка у сфері цивільного захисту

 

 В період з 26 вересня по 02 жовтня 2017 року співробітниками Головного управління ДСНС України у Харківській області проводиться контрольна  перевірка з реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, стану організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки, готовності органів управління та сил Барвінківської  районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Харківської області.

 

 

 

П’ятнадцятий Великий Слобожанський ярмарок

 

23 та 24 вересня 2017 у м. Харкові відбувся ювілейний, п’ятнадцятий, Великий Слобожанський ярмарок, у якому взяв участь і Барвінківський район.

Захід відкрила голова Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світлична, яка зазначила: «На ярмарку зібралися всі райони Харківщини, щоб показати, чим вони багаті. Тут представлено майже 2 тисячі товарів вартістю нижче, ніж в середньому по області. Кожен охочий може придбати продукцію безпосередньо у виробника. Два дні поспіль на ярмарку проходитимуть святкові заходи, і мешканці області можуть не тільки придбати необхідні товари, а й зарядитися гарним настроєм. Три роки тому ми відстояли мир, і сьогодні можемо проводити спортивні, масові та масштабні торговельні заходи, які надають нам впевненості. Ми вміємо працювати і кожного дня робимо все, щоб наша область була найуспішнішою».

Делегацію від району очолив голова районної державної адміністрації В.І. Ромах.

За підсумками участі у ярмарку Барвінківський район відзначений трьома Дипломами.

 

Увага, конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «В»

 

Увага, конкурс на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б»

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

20.09.2017 о 09.00 відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І.Ромахом.

Під час прийому до керівника району звернулися громадяни міста Барвінкове. Заявників турбували питання надання матеріальної допомоги, роз’яснення деяких земельних питань, діяльність закладів культури в районі. 

На усі питання надані конкретні відповіді.

 

 

Засідання обласного штабу

19.09.2017 року у великій залі засідань Балаклійської райдержадміністрації відбулося кущове засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об'єктів соціальної сфери районів та міст Харківської області до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Євгенія Дем'яновича Шахненка.

Під час засідання була заслухана інформація про підготовку об’єктів житлово-комунального господарства Балаклійського,  Барвінківського,  Близнюківського, Борівського районів, м. Ізюма та Ізюмського району, району, м. Лозової та Лозівського району.

Розглядалися питання про підготовку об’єктів енергетичного та газового господарства, про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до опалювального сезону, дорожнього комплексу, про підготовку пунктів обігріву та інші.

Про стан підготовки до зими в Барвінківському районі інформув голова районної державної адміністрації В.І.Ромах. У ході свого виступу Володимир Іванович зазначив, що роботи на запланованих об'єктах, відповідно до графіків, виконані в повному обсязі та звернув увагу на кілька проблемних питань, які потребують вирішення.

На засіданні були присутні члени обласного штабу, керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб, що надало можливість з’ясувати окремі проблемні питання та означити шляхи їх вирішення.

Питання стану готовності господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до опалювального сезону 2017-2018 років знаходиться під постійним контролем голови Барвінківської районної державної адміністрації Володимира Івановича Ромаха.

 

 

 

Комісія з питань призначення виплат  надання матеріальної допомоги

 

18.09.2017 року о 14.00 заступник голови районної державної адміністрації С.М.Казьонний провів засідання комісії з питань призначення виплат внутрішньо переміщеним особам.

Особи, які підтвердили своє місце проживання чи перебування за вказаними адресами на території району будуть отримувати соціальні виплати та пенсії.

 

День територіальної громади

      15 вересня Іванівська сільська рада відсвяткувала День територіальної громади. Аматори районного Будинку культури подарували мешканцям села колоритну, різножанрову програму.

        Линули вітання від голови райдержадміністрації депутата районної ради, В.І.Ромаха, голови районної ради, депутата районної ради В.С.Щолок, депутата районної ради С.В.Несміяна, які нагородили кращих працівників села та ветеранів праці.

       Завершенням свята був святковий феєрверк за сприянням депутатів районної ради.

 

Апаратна нарада

 

11.09.2017 о 08.30  голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів щотижневу апаратну нараду.

Під час  заходу голова акцентував увагу на наступних питаннях:

підготовка господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період;

проведення ремонту доріг на території сільських рад району;

підготовка території дитячо-юнацької спортивної школи та встановлення спортивного майданчика;   

активізація роботи в напрямку тваринництва;

продовження заходів по підготовці до участі в Слобожанському ярмарку;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

9 вересня Барвінківщина святкувала 74-у річницю

визволення району від німецько-фашистських загарбників.

На мітингу з щиросердними привітаннями до присутніх звернулися голова районної ради, В. С. Щолок, перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін .

Традиційно звучали мелодії у виконанні духового оркестру дитячої музичної школи.

Прикрасою свята було містечко майстрів. Всіх бажаючих по закінченню мітингу пригощали польовою кашею.

За сприяння районної державної адміністрації та районної ради о 18 –ій годині розпочався святково-тематичний концерт.

В урочистостях, що проходили в Барвінковому, взяв участь перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер.

Перший заступник губернатора вручив Почесні грамоти обласної державної адміністрації кращим представникам аграрного сектору, державним службовцям, спортсменам, ветеранам, освітянам, лікарям Барвінківщини.

Вітав Марк Беккер і юних барвінківчан, яким в цей пам’ятний день в урочистій обстановці були вручені паспорти громадян України (ID-картки)– перший документ посвідчення особи, що відкриває двері у доросле життя.

Привітання линули від голови райдержадміністрації, депутата районної ради В.І.Ромаха, голови районної ради В.С.Щолок, які виконали приємну місію нагородження. 

     У святковій програмі звучали тематичні пісні про рідне місто, взяв участь ВІА «Ексклюзив», а далі на мешканців чекала танцювально-розважальна програма.

      Подарунком для всіх присутніх був святковий феєрверк.

 

 

Дорогі барвінківчани та гості міста!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста та 74 річниці визволення міста та району від фашистських загарбників!

Найбільша гордість нашого міста це, звичайно, його мешканці. Саме завдяки вашим рукам творилася унікальна спадщина міста, його історія.

Ми любимо Барвінкове, пишаємось його історією, прагнемо для нього європейського майбутнього. Ми й надалі будемо розбудовувати наше місто і робити його ще більш красивим та затишним. Вірю, що спільними зусиллями, ми досягнемо цієї мети.

У сьогоднішній святковий день бажаю вам міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

Нехай зростає та процвітає наше улюблене місто! Хай щастя, любов і достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, в кожній родині, об’єднуючи всіх нас у згуртовану і небайдужу громаду.

Зі святом! З Днем народження, рідне місто!

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

Цивільний захист

В Барвінківському районі проходить навчання фахівців у сфері цивільного цахисту, які проводять викладачі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області,  навчально-консультаційний пункт міста Ізюм.

 

 

 

Сесія районної ради

04.09.2017 о 10.00 В.І. Ромах голова районної держаної адміністрації взяв учать у пленарну засіданні позачергової ХVІ  сесії VІІ скликання. На засіданні депутатами  розглянуто   та затверджено внесення змін  до  районного бюджету на 2017 рік та затвердженно 7 технічних документації  з нормативної  грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються для ведення фермерського та товарного сільськогосподарського виробництва за межами населених пунктів на території  сільських рад Барвінківського району. 

 

Свято Першого дзвоника

Уже традиційно 1 вересня в усіх навчальних закладах району відбулося святкування з нагоди Дня знань, які пройшли зі зворушливими лінійками, концертними програмами, з подарунками та величезною кількістю квітів.
    Голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Ромах завітав із привітаннями до Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст №3.
     В.І.Ромах побажав учням хороших оцінок, здоров’я та наполегливості, вчителям висловив подяку за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління.

 

Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом - Днем Знань!

 

Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас. Це день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням і студентам - до своєї другої домівки - у школи та вузи.

Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця. Щиро дякуємо вам, дорогі наші вчителі, - ми завжди залишаємося вашими учнями!

Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів. А особливо, нашим дорогим першокласникам - ніколи не зупиняйтеся на дорозі Знань, вона цікава і по-справжньому нескінченна!

                                                     Щасти Вам!

 

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Марк Беккер

 


 

Від усього серця вітаю вас із Днем знань!

 

Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. Перед вами, молодими, відкрито всі дороги. Я глибоко вірю, що ви підете обраним шляхом твердо і впевнено, здобудете багато славних перемог, досягнете вершин професійного успіху.

Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Сподіваюсь, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання.

З нагоди свята бажаю вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта