Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Містобудування/архітектура

Спортивні події

Оздоровлення дітей

Об’єднання громад

ЦНАП


Звіт голови РДА

Адміністративні послуги

Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Першість Барвінківського району з важкої атлетики

 

З метою популяризації занять важкою атлетикою, пропаганди здорового способу життя 31 березня 2018 року в приміщенні Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи відбулася відкрита першість Барвінківського району з важкої атлетики серед юнаків та дівчат  під девізом: «Богатирі Слобожанщини», присвячена 80 – ти річчю з Дня народження Заслуженого тренера України Олексія Андрійовича Ведмідя.

У заході взяв участь голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромах.

Володимир Іванович від імені першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Беккера Марка Львовича привітав учасників змагань, побажав вдалих виступів та перемоги. Також, Володимир Іванович привітав з ювілеєм Заслуженого тренера України Ведмідя Олексія Андрійовича, побажав міцного здоров’я, довголіття та душевної рівноваги. 

«Професіоналізм, багаторічна послідовна та наполеглива праця Олексія Андрійовича це  вагомий внесок у розвиток важкої атлетики. Імена його учнів звучать не тільки по Україні, а й за її межами», - зазначив голова районної державної адміністрації В.І.Ромах. Володимир Іванович побажав ювіляру невичерпної життєвої енергії та безліч перемог в подальшому.

За результатами змагань перше загальнокомандне місце посіла команда м. Барвінкове, друге місце виборола команда Роганської дитячо-юнацької спортивної школи, а третє – команда міста Краматорськ.

 

 

Як обрати свого лікаря. Роз’яснення уряду

 

Кампанія з вибору терапевта, сімейного лікаря, педіатра (для дитини) стартує вже з 2 квітня.

Ви обираєте лікаря і підписуєте з ним декларацію на обслуговування, яка засвідчує, що ви стали пацієнтом саме цього фахівця. Лікар надає вам медичну допомогу, а заклад, де він працює, отримує фінансування з розрахунку на кожного його пацієнта. Декларація з пацієнтом є підставою для перерахування медзакладу коштів з державного бюджету. І таким чином реалізується принцип «гроші йдуть за пацієнтом» – тобто, кожен медзаклад, лікар отримає конкретні гроші за конкретних пацієнтів. Вже з липня медичні заклади почнуть фінансуватись за цим принципом. Щоб кожен українець отримував якісну медичну допомогу, а лікар – гідну зарплату.

Якщо ви вже маєте лікаря, до якого звертались за допомогою і задоволені результатом, або лікаря, що лікує членів вашої родини, і ви йому довіряєте, ви зможете підписати декларацію з ним. Якщо ж такого немає – запитайте у друзів, родичів, колег, чи можуть вони когось вам рекомендувати. Розпитайте знайомих про лікарів, які працюють у найближчій до вашого місця проживання поліклініці чи амбулаторії. Прив’язка медичного обслуговування до місця проживання скасовується, проте вам буде зручно, якщо лікар практикує поруч.

Щоб обрати свого лікаря, потрібно: взяти паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон і прийти до фахівця та підписати з ним декларацію. Для обрання лікаря дитині (педіатра) необхідно взяти ще свідоцтво про її народження. Дитину приводити необов’язково. Декларацію з лікарем у цьому випадку підписує один з батьків або інший законний представник дитини.

Підписати декларацію можна лише в медзакладах, що під’єднані до електронної системи. Вони матимуть наліпку «Тут можна обрати свого лікаря».

Лікар, або представник медзакладу (медсестра, працівник реєстратури) введе ваші дані в електронну систему. Після чого на ваш мобільний надійде СМС з кодом, який потрібно повідомити працівнику закладу. Декларацію роздруковують з електронної системи, ви перевіряєте правильність внесених даних та підписуєте її у двох примірниках, один з яких забираєте з собою.

До обов’язків вашого лікаря входить лікування та обстеження, призначення необхідних аналізів, направлення до профільних спеціалістів, вакцинація, профілактика захворювань, видача рецептів, медичних довідок та лікарняних листків.

Лікар не може відмовити у підписанні декларації через хронічні захворювання пацієнта, його вік, стать, соціальний статус, матеріальне становище, зареєстроване місце проживання. Єдина причина для відмови — лікар уже має оптимальну кількість пацієнтів: для терапевта – це 2000, для сімейного лікаря – 1800, для педіатра – 900. У такому разі заклад, до якого ви звернулися, має запропонувати вам іншого лікаря.

Термін дії декларації з лікарем необмежений. Вона діє до того часу, доки ви не вирішите підписати декларацію з іншим лікарем, якщо з якихось причин захочете його змінити. В такому випадку попередня декларація анулюється автоматично.

Кінцевого терміну підписання декларації немає. Її можна підписати будь-коли, наприклад, під час вашого найближчого візиту до лікаря. Але не відкладайте це на кінець року. Оберіть лікаря, якому довіряєте, і під час наступного візиту підпишіть з ним декларацію.

Якщо ваш лікар у відпустці чи на лікарняному, адміністрація медзакладу, в якому він працює, визначає лікаря, що впродовж цього часу виконуватиме обов’язки основного фахівця.

Якщо ви захворіли під час перебування в іншому місті, ви не залишитесь без допомоги. Вам потрібно звернутись до найближчого закладу з надання первинної допомоги. Підписувати декларацію для одноразового звернення не потрібно.

 

Децентралізація - це ефективний баланс інтересів. Юлія Світлична

 

Керівник області виступила з доповідями під час засідання Палати регіонів Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Одним з ключових питань для обговорення під час засідання Палати регіонів 28 березня стала тема регіональної самобутності та єдності нації й держави. Про досвід України в питанні збереження територіальної цілісності та безпеки розповіла Віце-президент Палати регіонів Конгресу Юлія Світлична. Вона підкреслила, що інколи прагнення регіонального самовизначення або розширення автономії реалізується незаконними методами, що стає прямою загрозою для європейської безпеки.

«Набагато простіше запобігти виникненню проблеми, ніж усувати її наслідки, - сказала керівник області. - Саме тому Україна почала масштабну децентралізацію. Ця реформа закладає ефективний баланс національних, регіональних і локальних інтересів. Вона має вражаючі результати, за оцінкою самих українців і наших європейських колег. І я переконана, що сучасний досвід України може та повинен бути використаний на новому етапі удосконалення загальноєвропейських підходів до регіональної політики, необхідність в якому ми всі відчуваємо».

Вона відзначила, що досвід протистояння деструктивним технологіям є на Харківщині, адже в регіоні вдалося зберегти мир, на відміну від сусідніх Донецької та Луганської областей.

Окрім теми балансу регіональної самобутності та державної єдності, в ході засідання Палати регіонів обговорили питання регіональних референдумів та викликів і ризиків, які вони несуть. У другій половині дня 28 березня відбувається пленарне засідання 34-ї сесії Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, під час якого розглядають ситуацію з безпритульними дітьми біженців і роль та відповідальність місцевих органів влади у цьому питанні. Також окремий блок в обговоренні присвячено імплементації Європейської хартії місцевого самоврядування в малих державах (Монако, Ліхтенштейні, Сан-Марино).

Нагадаємо, Юлію Світличну в жовтні 2016 року було обрано Віце-президентом Палати регіонів Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, вона входить до складу Бюро Конгресу та є членом Моніторингового комітету. Під час засідання Бюро Конгресу 26 березня керівник Харківщини порушила важливе для України питання поновлення дії програми «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні», яка надавала широкі можливості для навчання депутатам та співробітникам органів місцевого самоврядування.

 

 

 

 

Особлива увага розвитку інфраструктури села

 

27 березня 2018 року відбувся робочий візит голови Барвінківської районної державної адміністрації Ромаха Володимира Івановича до Гаврилівської сільської ради.

На прийомі громадян основними питаннями були напрями розвитку інфраструктури сільської ради, проведення ремонту доріг, освітлення вулиць с.Гаврилівка, покращення матеріально-технічної бази Гаврилівського НВК (дитячий садок — загальноосвітня школа І-ІІІ ст), вжиття заходів щодо поповнення бюджету сільської ради.

Всебічно було розглянуте питання щодо проведення робіт по реконструкції системи водопостачання в с.Гаврилівка загальною вартістю 7 млн. 145, 4 тис. грн.

Громадяни сільської ради  висловили щиру подяку голові Харківської обласної державної адміністрації  Світличній Юлії Олександрівні за піклування щодо забезпечення мешканців с.Гаврилівка питною водою та виділення 3 млн. грн з обласного бюджету у 2018 році  на реалізацію реконструкції водогону.

Під час робочого візиту голова  райдержадміністрації Ромах В.І. вручив вихователю та практичному психологу Гаврилівського НВК Потапенко Олені Сергіївні за відповідальне ставлення до виконання свої посадових обов’язків, високий рівень професійної майстерності Подяку голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни.

 

 

Апаратна нарада

 

 

26.03.2018 о 08.30   під час щотижневої апаратної наради голова райдержадміністрації В.І. Ромах наголосив на актуальних питаннях цього тижня:

попередження надзвичайних ситуацій при ймовірному паводку в Барвінківському районі;

стан проходження опалювального сезону;

забезпечення температурного режиму в навчальних закладах району;

контроль за нарахуванням субсидій;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на військову службу за контрактом;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

Визначено населені пункти Харківщини, де побудують 50 нових амбулаторій

 

Перелік складено таким чином, що від 1 до 3 нових медичних закладів первинної ланки з’явиться в кожному з районів області.

«Харківщина долучається до реалізації ініційованої Президентом України реформи сільської медицини, - наголосила голова ХОДА Юлія Світлична. - Цього року побудуємо 50 нових медичних амбулаторій. Зміцнюватимемо матеріально-технічну базу закладів охорони здоров’я, розвиватимемо телемедицину. Потрібно налагодити роботу цієї системи так, щоб мешканці найвіддаленіших районів могли отримувати якісні послуги. Закон про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості містить багато нововведень, які дозволять втілити це у життя».

Керівник області відзначила, що при визначенні місць розташування медичних амбулаторій враховували пропозиції керівництва місцевих адміністрацій та органів самоврядування, а також медичної спільноти з районів області. Нові амбулаторії забезпечать сучасним обладнанням, необхідним для діагностики та лікування, буде придбано службовий транспорт для лікарів.

Кошти, що необхідні для будівництва амбулаторій, уже надійшли в область у вигляді субвенції з держбюджету. Робоче проектування, а згодом і будівництво розпочнуться після затвердження Мінрегіоном типового проекту амбулаторії.

«Така потужна та системна робота щодо укріплення первинної ланки медицини вперше проводиться в Україні. Впевнена, що Харківська область готова якісно імплементувати реформу Президента, адже ми розуміємо її важливість та хочемо змін», - підкреслила Юлія Світлична.

 

Засідання оперативного штабу

 

 

 

23.03.2018 о 09.30 в малій залі засідань під головуванням голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха відбулося засідання оперативного штабу із подолання наслідків весняної повені, на якому розглянуто питання щодо координації та дій служб цивільного захисту при ймовірному паводку в Барвінківському районі.  

Ромах В.І. наголосив на неухильній та опративній роботі всіх служб за призначенням з попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації ймовірних наслідків.

 

 

 

 

Створено 3 нові залізничні маршрути, що поєднають віддалені райони області з Харковом

Це стало результатом домовленостей, що були досягнути між головою ХОДА Юлією Світличною та керівництвом «Укрзалізниці».

Керівник ХОДА підтримала прохання жителів області повернути зручний маршрут між Харковом, Лозовою, Близнюками та Барвінковим. Відповідне питання вона порушила під час наради з в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євгеном Кравцовим, що відбулась у Харкові 19 березня. У результаті вже з 25 березня Південна залізниця відновлює курсування приміського поїзда Харків – Лозова – Лиман.

Поїзд №7035/7037/7038 Харків-Пасажирський – Лозова – Лиман вирушатиме щодня, крім вівторка, о 17:10 та прибуватиме до Лозової о 19:51 (до Близнюків – о 20:16, до Лиману – о 22:31). Під час слідування він здійснюватиме зупинки на станціях Покотилівка, Мерефа, Бірки, Шурине, Безпалівка, Трійчате, Лихачове, Біляївка, Краснопавлівка, Лозова, Близнюки, Дубове, Гаврилівка, Язикове, Барвінкове, Гусарівка, Бантишеве, Шидловська, Словянськ, ім. Кожушко, Слав.курорт. У зворотному напрямку потяг вирушатиме щодня, крім середи, о 5:55 (зупинка в Близнюках – о 7:55, у Лозовій – о 8:11) та прибуватиме до Харкова об 11:00. При слідуванні з Лиману потяг додатково зупинятиметься на станціях Панютине та Герсеванівський.

Ще однією приємною транспортною новиною є поява додаткового залізничного маршруту до обласного центру з Близнюків. З 25 березня Південна залізниця подовжила маршрут курсування поїзда №7022 Лозова – Харків до станції Близнюки. З Близнюків потяг вирушатиме щодня о 5:18, у Лозовій зупинятиметься о 5:42, а до Харкова прибуватиме о 8:23. Під час слідування здійснюватимуться зупинки також на станціях Понютине, Герсиванівський, Краснопавлівка, Біляївка, Лихачове, Тройчате, Беспалівка, Шурине, Бірки, Мерефа.

Крім цього, поверненням одного маршруту вирішення питання зручного сполучення віддалених районів із обласних центрів не обмежиться.

«Нами спільно з Південною залізницею було прийнято рішення щодо курсування з 1 квітня прискореного приміського поїзду сполученням Харків - Лозова», - повідомила Юлія Світлична.

Звичний шлях від Харкова до Лозової потяг долатиме за 2 години замість 3 – 3,5. З Лозової поїзд №7024 вирушатиме щодня, крім четверга, о 7:10 та прибуватиме до Харкова о 9:10 (єдина зупинка – на станції Лихачове о 7:58). З Харкова до Лозової (поїзд №7023) буде повертатися щодня, крім середи, о 16:00 (зупинка на ст. Лихавоче о 17:10, прибуття – о 18:00).

 

Увага конкурс!

 

На заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» -  заступника начальника відділу соціальних компенсацій та персоніфікації управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області

 

Ситуаційні завдання

 

Катар готовий надати Україні скраплений газ. Президент

 

 

Президент України Петро Порошенко повідомив про «надзвичайно важливі переговори по диверсифікації джерел газопостачання», які відбулися в ході його офіційного візиту до Держави Катар.

«Ми домовилися про те, що Катар готовий надати нам скраплений газ», - сказав Президент України у коментарі та повідомив, що постачання катарського природного скрапленого газу можливе через термінал в Польщі, а також за турецьким маршрутом через Босфор. Глава держави зауважив, що переговори з цього питання відбудуться вже найближчим часом.

Президент також підкреслив, що «ці джерела постачання скрапленого газу від надійного партнера України – Катару створять унікальні можливості підвищення нашої енергетичної безпеки».

 

 

 

 

 

 

2500 грн на теля: Уряд компенсуватиме аграріям утримання великої рогатої худоби

 

 

 

Мінагрополітики інформує про державні програми підтримки аграріїв.

Що потрібно зробити для того, щоб стати учасником урядової програми підтримки утримання молодняку великої рогатої худоби, можна дізнатися, переглянувши відеоролик.

Допомога надаватися фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.  Зокрема, програмою держпідтримки передбачено компенсацію у 2500 грн громадянам за утримання молодняку великої рогатої худоби до 13 місяців.

У бюджеті-2018 на підтримку розвитку тваринництва виділено 4 млрд грн.

 

 

 

Голова ХОДА зустріла на Харківщині героїв Паралімпіади в Пхьончхані

 

Харківські спортсмени здобули на зимових Паралімпійських іграх 12 медалей.

2 золоті медалі у біатлоні завоював Віталій Лук’яненко, Оксана Шишкова здобула 1 золоту, 2 срібні медалі у біатлоні, а також 1 золоту в естафеті, 1 срібну та 1 бронзову у лижних гонках. Людмила Ляшенко завоювала 2 бронзові медалі у біатлоні, 1 золоту в естафеті та 1 бронзову медаль у лижних гонках. 1 бронзову медаль у біатлоні та золото в естафеті отримав Юрій Уткін.

Переможців, які прибули на Батьківщину з Південної Кореї, зустрічали на площі Конституції в Харкові.

«Дякую вам за ваші здобутки. Упевнена, що попереду у вас ще велика кількість перемог. Ми за вас вболіваємо, ми вами пишаємося, ще не раз зустрінемося та будемо підтримувати вас», - сказала Юлія Світлична.

Паралімпійська чемпіонка, володарка 6 медалей Оксана Шишкова подякувала всім харків’янам, які опівночі зібралися для того, щоб привітати спортсменів.

«Для нас це дуже важливо: ваша підтримка та ваша увага. Ми, харків’яни, привезли найбільшу кількість нагород», - підкреслила чемпіонка.

На зимовій Паралімпіаді збірну команду України представляли 33 спортсмени, серед яких 10 помічників для атлетів з вадами зору, з 9 регіонів. Вони виступали у трьох видах спорту - біатлоні, пара-сноуборді  та лижних гонках. У загальному заліку наша збірна посіла 6 місце, завоювавши 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.

Усі харківські спортсмени, які здобули медалі Паралімпіади, отримають грошові винагороди з обласного бюджету: за перше місце - до 100 тис. грн, за друге - до 70 тис. грн, за 3 місце - до 50 тис. грн. Крім того, спортсмени отримають відзнаки від держави.

 

 

 

Розвиток фізичної культури та спорту району

 

 

 

21.03.2018 року  в великій залі засідань під керівництвом голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха відбулася нарада стосовно стану та перспектив розвитку фізичної культури та спорту в районі. На нараду були запрошені голови місцевих рад, інструктори з фізичної культури і спорту, тренери ДЮСШ. В ході її проведення обговорено питання стану спортивних споруд. Володимир Іванович зазначив, що протягом минулого року здійснено капітальний ремонт спортивних залів загальноосвітніх навчальних закладів, та  наголосив на необхідності проведення цієї роботи і в поточному році. Також під час наради обговорили питання проведення Чемпіонату району з футболу.

 

 

 

 

 

 

 

 

У Харкові відкрився XIII Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва

 

Для участі в заході, що відбувається за підримки голови ХОДА Юлії Світличної, подали більше 60 заяв піаністи з 10 країн: США, Канади, Австралії, Литви, Чехії, Грузії, Румунії, Казахстана, Австрії, України.

Конкурс традиційно проходить у стінах Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату та триватиме з 19 по 27 березня.

Під час урочистого відкриття конкурсу усіх його учасників, гостей та журі привітала голова ХОДА.

«Настільки, наскільки наші діти, настільки, наскільки ми самі будемо наповнені любов’ю до мистецтва, настільки буде світ цікавішим та світлішим, - сказала Юлія Світлична. - І це залежить від великої роботи всіх: дітей, батьків, викладачів, органів державної влади, а також усіх меценатів та поціновувачів мистецтва, тому що справу легше робити, коли всі об’єднуються».

Конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва проходить у Харкові з 1992 року (1 раз на 2 роки). З 1997-го він входить до Європейської Спілки молодіжних музичних конкурсів (EMCY). Учасники розподілені на дві вікові групи: молодшу (7 - 13 років) та старшу (14 - 18). Також із 2016 року в рамках цього творчого проекту проводиться однотуровий конкурс в номінації «Дебют» за трьома віковими групами (7 - 9, 10 - 11 та 12 - 13 років).

«Протягом 20 років відкривав цей конкурс наш вихованець Володимир Крайнєв, - нагадав директор Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату Валерій Алтухов. - Це єдиний піаніст з України, який отримав 1-у премію в 1980-му році на Міжнародному конкурсі Чайковського. Тоді це було неймовірне досягнення, ніхто до сьогодні не може повторити цей подвиг».

Цього року відкриття конкурсу Крайнєва було відзначено здійсненням його мрії та мрії всіх викладачів і вихованців музичної школи – в дар від меценатів конкурс отримав рояль Steinway, на якому й будуть проводитись конкурсні прослуховування у Великій залі школи.

«Це як казка. У цьому році ми отримаємо 3 нових роялі для нашої школи, - розповів Валерій Алтухов. - У конкурсу багато друзів. Я вдячний, що всі ми єдині в цьому конкурсі - і обласна державна адміністрація, і Харківська філармонія, й опера, і молодіжний симфонічний оркестр, і меценати».

І тур конкурсних прослуховувань юних піаністів відбудеться 20 -22 березня, ІІ – 22 – 23. Конкурсні прослуховування в номінації «Дебют» відбудуться 21-22 березня.           У ІІІ турі конкурсу учасники молодшої групи будуть виконувати фортепіанні концерти у супроводі Молодіжного академічного симфонічного оркестру «Слобожанський». Учасники конкурсу старшої групи будуть виконувати фортепіанні концерти у супроводі Академічного симфонічного оркестру Харківської обласної філармонії.

Урочисте закриття конкурсу та концерт лауреатів відбудеться 27 березня у Великій залі Харківської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату (початок - о 15:00).

 

Щотижнева апаратна нарада

 

19.03.2018 о 08.30 голова районної державної адміністрації В.І. Ромах провів щотижневу апаратну нараду.

На нараді були розглянуті питання:

забезпечення розчистки доріг по місту та Барвінківському району від снігових заметів;

попередження надзвичайних ситуацій під час зимового періоду;

стан проходження опалювального сезону;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на військову службу за контрактом;

контроль за нарахуванням субсидій населенню;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

 

 

Володіння українською створює сприятливі умови для розвитку та вдалої кар’єри. Голова ХОДА

 

Голова ХОДА привітала переможців обласного етапу двох мовних конкурсів – імені Петра Яцика та Тараса Шевченка.

Дипломи кращим юним знавцям української мови на Харківщині вручали в Харківській гуманітарно-педагогічній академії 16 березня. Вітаючи гостей та учасників заходу, Юлія Світлична відзначила, що ці весняні дні для Харківщини та всієї України є Шевченківськими, адже нещодавно ми відзначали 204-у річницю з дня народження видатного поета. Керівник області наголосила, що наші часи є часами подолання штучно створюваного впродовж багатьох століть занепаду національної мови.

«Реальним шляхом прискорення цього процесу має стати широке впровадження української мови в освітні процеси, - сказала голова ХОДА. - Також багато залежить від громадської думки про національну українську мову як таку, що є втіленням державного та правового мислення.  Впевнена, що учнівська та студентська молодь розуміють, що якісне володіння українською мовою забезпечить для них більш сприятливі умови для успішного розвитку і вдалої кар’єри».

Керівник області відзначила, що, усвідомлюючи значення популяризації української мови на Харківщині, облдержадміністрація надає підтримку проведенню в регіоні мовних та мовно-літературних конкурсів.

«Особливе місце серед цих змагань посідає Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, в якому беруть участь учні 5 – 11 класів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти та студенти закладів вищої освіти. У всеукраїнському етапі конкурсу щороку Харківська область має значну кількість переможців. Так, минулого року переможцями на всеукраїнському рівні стали 22 учні та студенти Харківщини. Щороку переможцям фінального етапу Конкурсу призначається Стипендія Президента України. У 2017 році цю Стипендію було призначено чотирьом харківським  учасникам. Я дуже сподіваюся, що цього року ми розширимо коло переможців», - підкреслила Юлія Світлична.

Ректор Харківської гуманітарно-педагогічної академії Галина Пономарьова у свою чергу подякувала керівнику області за підтримку розвитку освіти в регіоні. 

«Стільки  скільки ви приділяєте уваги розвитку освіти та науки в нашій області, це заслуговує на дуже велику увагу. Хочу подякувати від усіх студентів, викладачів та співробітників вам за те, що ви вирішили дуже важливе питання для нашого вишу - питання будівництва фізкультурно-оздоровчого комплексу, зараз будемо готувати відповідний проект», - відзначила Галина Пономарьова.

Цього року в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка змагалися 292 учасники. Звання переможців вибороли 39 юнаків: 21 школяр, 15 студентів та 3 учні закладів професійно-технічної освіти. У Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика змагалися 280 мовознавців. 45 з них стали переможцями (27 учнів закладів середньої освіти, 12 студентів та 6 представників профтехосвіти).

Усім переможцям вручили відповідні дипломи. Вони візьмуть участь у національних етапах конкурсу, які відбудуться в березні-квітні 2018 року.

 

 

Закінчилася першість району з волейболу

 

За підтримки голови районної державної адміністрації В.І.Ромаха  проведена першість району з волейболу. Даний захід проводився з метою активізації волейболу серед населення, зміцнення здоров’я,  підвищення спортивної майстерності гравців для участі в обласних змаганнях.

В змаганнях брали участь 9 команд, за результатами ігор до фіналу вийшли 4 команди: с. Іванівка, с. Мечебилове та 2 команди з с. Іванівка Друга.

Кожна з команд гідна перемоги, але змагання є змагання. 17 березня 2018 року відбулися фінальні ігри, за результатами яких перемогу здобула команда ветеранів з Іванівської другої сільської ради, ІІ місце посіла команда з Мечебилівської сільської ради, ІІІ місце виборола також команда Іванівської Другої сільської ради (молодь).

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями від голови районної державної адміністрації Володимира Івановича Ромаха.

 

 

У районі відзначені кращі працівники сфери ЖКГ та побутового обслуговування

 

16 березня 2018 року в районному будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення.

Зі словами поздоровлення до присутніх звернулися голова районної державної адміністрації В.І.Ромах та голова районної ради В.С.Щолок, які відзначили позитивні моменти в роботі комунальних служб міста у 2017 році та окреслили плани поліпшення добробуту населення району на 2018 рік.

Особливі слова подяки за розвиток інфрастуктури району та комунальних служб міста були сказані на адресу голови обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни та першого заступника голови обласної державної адміністрації Беккера Марка Львовича.

Голова райдержадміністрації та голова районної ради нагородили за сумлінну працію , відповідальне ставлення до виконання  покладених обов’язків та високі показники у роботі грамотою голови Харківської обласної державної адміністрації Трубнікова М.Ф. - слюсаря з ремонту устаткування теплових мереж V розряду Барвінківської філії комунального підприємтсва “Обласний інформаційно-технічний центр”; грамотами Департаменту житлово-комунального господарства  Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної організації профспілки робітників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення Жадана С.А. - механіка Барвінківського комунального підприємства “Благоустрій”, Козлова С.М. - водія Барвінківської філії комунального підприємства “Обласний інформаційно-технічний центр”, Голотіна Ю.І. - слюсаря-ремонтника Барвінківської філії комунального підприємства “Обласний інформаційно-технічний центр”;  спільною грамотою  Барвінківської районної державної адміністрації та Барвінківської районної ради — Федоренка О.С. - слюсаря-ремонтника Барвінківської філії комунального підприємства “Обласний інформаційно-технічний центр”; грамотами голови Барвінківської районної державної адміністрації  - фізичних осіб-підприємців Завгороднього В.М., Рябуху С.М. , Федоренко О.М.

Музичну сторінку в честь професійного свята подарували хореографічний колектив естрадного танцю “Грація” - РБК, зразковий колектив народного танцю “Пролісок” - БТДЮ, аматори народної творчості В.Плис, Л.Закутня, В.Шлома, Н.Пісковська, В.Покотило, О.Камєнєв, О.Осадча, В.Лесів, К.Григор’єва, В.Федоренко, С.Колісник, К.Плис і дуети І.Закутня та Б.Здєльнік, “Два А”,. Гумор дарували учасники театру “МіМоСи” та М.Тимошенко.

 

 

Розширене засідання колегії ХОДА

13 березня 2018 року голова районної державної адміністрації взяв участь у розширеному засіданні колегії ХОДА та представників прокуратури Харківської області. Центральним питанням було  - своєчасна виплата зарплат та ліквідація боргів підприємств області перед своїми працівниками.

Загалом на порядку денному колегії ХОДА 5 питань, у тому числі:

Про стан оплати праці, погашення боргів з виплати заробітної плати та діяльність органів державної влади, що забезпечують безпеку праці на підприємствах області;

Про організацію ремонтних робіт на автомобільних дорогах державного, місцевого значення та комунальних дорогах Харківської області;

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2017 році.

 

Розвитку села особливу увагу!

 

 10 березня 2018 року  відбувся робочий візит першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації  Беккера Марка Львовича до села Іванівка Іванівської сільської ради Барвінківського району.

Під час візиту Беккер Марк Львович ознайомився з щойно збудованою свердловиною вартістю 1 млн. 295,6 тис.грн., яка на цей час забезпечує питною водою понад 1250 мешканців села, Іванівську ЗОШ І-ІІІ ст. та дитячий садок.

Також у ході візиту Беккер Марк Львович ознайомився з планами сільської ради, щодо розвитку інфраструктури її населених пунктів на 2018 рік (капітальний ремонт освітлення сіл Червона Поляна, Високе, В. Андріївка, на які передбачено з обласного бюджету виділити  500 тис.грн., проведення поточного ремонту вулиць комунальної власності в населених пунктах сільської ради), відвідав місце будування в селі Іванівка нової амбулаторії вартістю понад 4 млн.грн., згідно з реалізацією обласної бюджетної програми "Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетом на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості".

При ознайомленні з роботою Іванівської ЗОШ І-ІІІ ст. голова районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович розповів про об’єм виконаних робіт у 2017 році з метою покращення умов навчання дітей, плани на 2018 рік та подякував першому заступнику Беккеру Марку Львовичу за всебічну підтрику району у вирішенні життєвих питань громадян. 

Під час зустрічі з депутатським корпусом Беккер Марк Львович визначив основні напрямки роботи депутатів та побажав плідної праці на благо людей, поздоровив жінок з нагоди Міжнародного дня 8 Березня та вручив Почесну грамоту обласної державної адміністації Загнетко Інні Степанівні, секретарю Іванівської сільської ради, Подяку голови обласної державної адміністрації Шрамко Наталії Володимирівні, медичній сестрі амбулаторії загальної практики сімейної медицини Іванівської сільської ради.  

Депутати сільської ради висловили щиру подяку голові Харківської обласної державної адміністрації Світлічній Юлії Олександрівні щодо сприяння включення в перелік об’єктів на фінансування в 2018 році медичної амбулаторії та ремонт дороги Барвінкове – Мечебилове довжиною 3,5 км (вартість ремонту понад 11 млн. грн.), яка з’єднує 5 сільських рад та в подальшому забезпечить надійне сполучення, яким будуть користуватись понад 6 тис. селян.

 

Покращення медичного обслуговування населення району!

 

10 березня 2018 року  відбувся робочий візит першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації  Беккера Марка Львовича до КЗОЗ Барвінківська центральна районна лікарня.

У ході візиту та зустрічі з керівництвом району, головними лікарями медичних закладів та керівним складом медичних підрозділів центральної районної лікарні, хворими, які проходять лікування, були обговорені проблемні питання щодо подальшого покращення медичного обслуговування населення району, придбання новітнього медичного обладнання та перебування хворих, створення сучасних умов обслуговування населення, всебічно розглянуто питання розробки нового проекту по капітальному ремонту центральної районної лікарні вартістю  понад 11 млн. грн.

Головою Харківської обласної державної адміністрації Світлічною Юлією Олександрівною були  підтримані проекти "Реконструкція системи опалення стаціонарного відділення КЗОЗ Барвінківська центральна районна лікарня" вартістю 1 млн. 852,3 тис.грн., та 2 млн. 19,1 тис.грн. проекту "Реконструкція стаціонарного відділення КЗОЗ Барвінківської центральної районної лікарні (утеплення покрівлі та заміна вікон і дверей на енергозберігаючі)".

З метою ефективного використання коштів першим заступником голови Харківської обласної державної адміністрації  Беккером Марком Львовичем рекомендовано головному лікарю КЗОЗ Барвінківська центральна районнна лікарня Халєєву Олександру Анатолійовичу вжити дієвих заходів, щодо проведення процедури відкритих торгів відповідно до Закону Україні "Про публічні закупівлі".

 

Також під час робочого візиту за дорученням голови Харківської обласної державної адміністрації Світлічної Юлії Олександрівни  перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації  Беккер Марк Львович зустрівся з лікарями та молодшим медичним персоналом з нагоди Міжнародного жіночого дня 8 Березня та вручив за багаторічну сумлінну працю, відданість обраній справі, високий професіоналізм, творчість, ініціативність

Почесні грамоти обласної державної адміністрації:

Воробйовій Галині Іванівні, лікарю-терапевту терапевтичного відділення Комунального закладу охорони здоров’я Барвінківська центральна районна лікарня;

Ковальовій Гульнарі Маратівні, сімейному лікарю загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини міста Барвінкове Комунального закладу охорони здоров’я "Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району".

 

Шановні жінки!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди чудового весняного свята — 8 Березня! Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у нашому житті — щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою.

Сьогодні важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, адже неможливо уявити собі жодну професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.

Сердечно бажаю вам міцного здоров’я, великого жіночого щастя, добра, любові. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму.

Нехай у ваших оселях панують спокій та добробут, а ваші серця будуть зігріті теплом та повагою рідних і близьких.

 

                                                               З повагою, голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

Міжнародний  жіночий День 8 Березня

06.03.2018 року о 13.00 в районному будинку культури відбулося урочисте зібрання та святковий концерт присвячений  Міжнародному  жіночому Дню 8 Березня.

Привітати чарівних жінок зі святом  завітав голова  Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах та побажав всім присутнім в залі жінкам щастя, міцного здоров’я та здійснення всіх мрій.

За віддану працю та з нагоди свята найкращі працівниці міста та району були відзначені спільними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради.

 

 

 

Приміщення районної лікарні чекають кардинальні зміни

 Нинішній рік стане знаковим для центральної районної лікарні. Сюди будуть спрямовані серйозні капіталовкладення на осучаснення будівлі, її утеплення, енергозбереження.

«Протягом останніх років бюджетним коштом було немало зроблено в галузі освіти Барвінківщини: відремонтовані спортивні зали, їдальні, харчоблоки, облаштовані сучасні класи. Приємні зміни у школах вже могли оцінити вчителі, учні, їх батьки. Цього року пріоритетне фінансування ми спрямовуємо на галузь охорони здоров’я, — відзначив голова райдержадміністрації В.І. Ромах під час робочого візиту до Центральної районної лікарні, — Наше завдання – створити належні умови для роботи районної лікарні.»

Серйозним кроком для вирішення цього завдання стане реалізація двох проектів,  що фінансуватимуться з обласного бюджету. Мова йде про реконструкцію системи опалення стаціонарного відділення ЦРЛ та реконструкцію самого стаціонарного відділення – утеплення покрівлі, заміна вікон і дверей на енергозберігаючі. Кошти у сумі 4 млн. грн. вже виділені із обласного бюджету.

Керівник району висловив щиру вдячність голові Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличній, її першому заступнику М.Л. Беккеру за увагу до проблем медицини нашого району.

Головний лікар районної  лікарні О.А. Халєєв  відзначив, що обсяги запланованих робіт  можна назвати глобальними. І це справді так. Будівля лікарні потребує серйозних капіталовкладень і ремонтів. Коштом районного бюджету, спонсорською допомогою, власними силами ми намагаємося щороку підтримувати заклад, робимо поточні ремонти, облаштовуємо свої робочі місця. Добротний ремонт зроблено в поліклінічному холі, в денному стаціонарі, впорядковується інфекційне відділення. Але найзатратніші і найпроблемніші питання – утеплення покрівлі, заміна вікон і дверей, реконструкція системи опалення - залишалися проблемними. Цього року, нарешті, ці обсяги робіт будуть виконані.

Незабаром за кошти районного бюджету також планується провести ремонтні роботи по центральній районній лікарні.

«Почнемо із дитячого відділення, — зазначає  В.І. Ромах. – Тут умови для лікування маленьких пацієнтів бажають бути кращими. Відновимо функціонування дитячого санпропускника, зробимо ремонт у палатах, процедурних кабінетах, санвузлі, коридорі. Багато проблем бачу і в кабінетах поліклініки, де надаються фізіотерапевтичні процедури – тріщини у стінах і на стелі, нерівності підлоги, примітивне освітлення. Наведемо порядок у дитячому відділенні і візьмемося за ремонт цього крила будівлі.»

Отож, наша ЦРЛ в очікуванні значних фінансованих скерувань, де роботи розпочнуться найближчим часом.

 

Дуже дякую українцям за національну солідарність. Президент - про скорочення споживання газу в Україні

 

Президент Петро Порошенко особливо відзначив солідарну підтримку всіма українцями дій влади щодо забезпечення стабільної роботи газотранспортної системи України у зв’язку з погрозами РАО «Газпром» припинити виконання контракту з постачання природного газу.

«Я дуже дякую українцям за національну солідарність, яку вони проявили вчора, відгукнувшись на звернення щодо скорочення споживання газу. На 25 млн кубічних метрів газу вчора Україна скоротила споживання. Це і є ознака нашої солідарності. Це 14% від загального обсягу споживання», - зазначив Глава держави під час наради на підприємстві  «Укртрансгаз».

«Оскільки система вже збалансована і стабілізована, я ще раз хочу подякувати українцям, подякувати НАК «Нафтогаз України» за цілодобову рішучу роботу, Уряду, який в енергетичному штабі позавчора і вчора спрацював дуже ефективно, обмежуючи споживання в освітніх закладах і переключивши споживання енергогенерації з газу на мазут», - додав Глава держави.

Як доповів Президенту перший заступник голови правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Перелома, за даними «Укртрансгазу» споживання газу, завдяки спільним діям українців, Уряду, зверненню Президента, на сьогоднішній день складає 180 млн кубічних метрів природного газу на добу на відміну від попереднього обсягу в 205 млн кубічних метрів газу.

Президент особливо відзначив таке значне скорочення у споживанні газу: «Бачите 205 і 180 млн кубів на добу. Це ознака національної солідарності усіх українців (які відгукнулись - ред.) на вчорашній заклик».

 

В області за рік реалізують понад 130 проектів з освітлення населених пунктів

 

Необхідні для цього кошти за ініціативи голови ХОДА Юлії Світличної виділили з обласного бюджету під час сесії облради 1 березня.

У 2018 році в області планують реалізувати 137 відповідних проектів – по декілька в кожному з районів. Серед проектів – капітальне будівництво та реконструкція вуличного освітлення на окремих вулицях та в цілих селах, капітальні ремонти та технічне переоснащення наявних мереж. У декількох населених пунктах запланована заміна світильників на енергоощадні.

«Питання освітлення населених пунктів в області комплексно не вирішувалось не просто роками – десятиліттями. За цей час мережі дійшли до гнітючого стану, у багатьох селах та селищах освітлення взагалі немає чи воно працює лише на кількох вулицях, - сказала голова ХОДА. – З проханням вирішити цю проблему до мене постійно звертаються люди під час зустрічей у районах та виїзних прийомів громадян. Упевнена, що цю ситуацію необхідно вирішувати терміново, якісно та комплексно. Фінансуватимемо ці роботи з обласного бюджету. Розраховую, що до цієї роботи долучаться й місцеві громади, адже зараз, завдяки децентралізації, вони мають значно більші фінансові можливості».

Танцювальна феєрія

         Танець – хвилюючий і прекрасний вид мистецтва, бо він не тільки відображає життя, а й сам є життям. Танець – це казка, яка дає змогу насолоджуватися всім без винятку.

         Саме так було на фестивалі у Будинку творчості дітей та юнацтва, де проведено районний фестиваль  танцю «Танцювальна феєрія».

У святі взяли участь найкращі хореографічні колективи Барвінківського району. Маша (Будицька Анастасія) та Ведмідь (Богос Артем) запрошували усіх бажаючих у казкову і чарівну країну хореографії «Танцювальна феєрія.   

На казковій сцені радували новими хореографічними постановками  зразковий хореографічний колектив народного танцю «Пролісок», керівник О.І.Тітченко (БТДЮ), хореографічний колектив естрадного танцю «Феєрія», керівник О.А.Буйницька (БТДЮ) та хореографічний колектив естрадного танцю «Перлина», керівник О.А.Буйницька (Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), які нагадали глядачам про зимові свята та розваги, хореографічний колектив естрадного танцю «Грація» (районний Будинок культури) – це яскраві костюми, хореографічний колектив естрадного танцю «Фаворит», керівник Г.А.Ільченко (ІІ-Іванівська музична школа) дивували глядачів та конкурсантів колоритними танцями,  хореографічний колектив «Асорті», керівник М.В.Шатрава (Подолівський НВК), звернулися до сучасної хореографії, хореографічний колектив Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 подарував часточку теплого літечка, на яке ми всі так чекаємо.

 На фестивалі зі словами привітання виступили голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І.Ромах, голова Барвінківської районної ради В.С.Щолок, які передали вітання учасникам фестивалю від голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної, першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л. Беккера та зазначили, що дуже приємно бачити, що молодь нашого району любить хореографію і з радістю відвідують заняття в новому, сучасному танцювальному класі, який було нещодавно відкрито.

Кращим  колективам були вручені пам’ятні статуетки та грамоти , а  зразковому хореографічному колективу народного танцю «Пролісок», керівник О.І.Тітченко, було вручено сертифікат на 30 тис. грн. для участі у Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях, конкурсах.                 

 

100 РОКІВ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТРИЗУБА ДЕРЖАВНИМ ГЕРБОМ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ І ЗАПРОВАДЖЕННЯ ГРИВНІ

25 лютого 2018 року відзначатимемо 100 років, відколи Тризуб став державним гербом УНР, а 1 березня виповнюється 100-річчя ухвалення закону УНР про гривню. (детальніше)

 

Актуально: погіршення погодних умов та припинення навчального процесу у навчальних закладах

 

02 березня 2018 року в Харківській обласній державні адміністрації відбулося позачергове засідання регіональної комісії за участю першого заступника голови регіональної комісії, першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л.Беккера, заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Шахненко Є.Д. та Бабічева А.В.в режимі селекторної наради, де було розглянуто питання "Щодо подолання наслідків кризової ситуації, пов’язаної із зниженням об’ємів постачання природного газу на території Харківської області та погіршення погодних умов на території області".

На виконання протокольного засідання Кризового комітету при Маненерговугілля про введення заходів щодо подолання наслідків кризової ситуації, рівня надзвичайної ситуації в період з 02.03.2018 року по 07.03.2018 року (включно), відповідно до національного плану дій, затвердженого наказом Міненерговугілля від 02.11.2015 року №687 02 березня відбулося позачергове засідання Барвінківської районної комісії з питань ТЕБ та НС, де були обговорені заходи щодо виконання протоколу засідань Кризового комітету та прийнято рішення про оголошення канікул у закладах освіти (загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних) з 03.03 по 07.03.2018 року на території району.

У зв’язку з оголошенням канікул також було прийнято рішення щодо зменшення використання енергоносіїв (особливо природного газу). Особлива увага приділена питанню щодо зменшення подачі теплоносіїв у навчальні заклади до мінімального об’єму споживань.

Надані доручення районному управлінню ДНС України в Харківській області сумісно з місцевими органами влади вжити заходи щодо розгортання пунктів обігріву (у разі необхідності) для надання допомоги людям на період проходження кризової ситуації та погіршення погодних умов.

 

Цього року продовжимо будівництво регіональних об’єктів національного масштабу. Юлія Світлична

 

Про плани розвитку інфраструктури в регіоні голова ХОДА розповіла, підбиваючи підсумки сесії обласної ради.

Юлія Світлична відзначила, що коштом обласного бюджету цього року буде профінансовано реконструкцію та будівництво близько 200 інфраструктурних об’єктів.

«Виділятимемо фінансування й на розбудову дорожнього комплексу, ремонтуватимемо водогони, каналізаційні мережі, окрему увагу приділимо питанням енергоефективності та енергоощадження. Комплексно підійдемо до вирішення проблем освітлення в населених пунктах області. Будемо вирішувати цю проблему, зосереджуючись на освітленні доріг з пішохідними зонами, житлових районів, зон відпочинку та зон біля об’єктів соціальної інфраструктури. Енергія світла нарешті дійде до кожного району Харківської області», - сказала Юлія Світлична.

Вона наголосила, що 2018 рік стане роком будівництва на Харківщині.

«Продовжимо будівництво великих регіональних об’єктів національного масштабу, - відзначила керівник області. - Це стосується й реконструкції філармонії. Зробимо все, щоб завершити цю реконструкцію в 2019 році. У місті Харків продовжиться будівництво метрополітену, а також сучасного комплексу з перероблення твердих побутових відходів. Також на продовження розвитку спортивних споруд в області буде завершено будівництво двох фізкультурно-оздоровчих комплексів – у Красноградському та Золочівському районах. У планах – створення подібних комплексів у кожному районі області. Також продовжимо роботу зі створення в районах майданчиків зі штучним покриттям для заняття футболом. Необхідні для цього кошти є. Будівництво розпочнемо, як тільки дозволять погодні умови».

 

Дороги в області розчищають 370 одиниць техніки

 

Про ситуацію, що склалася в регіоні у зв'язку з рясними снігопадами та поривами вітру, повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко.

«На дорогах області працює 370 одиниць техніки, обмеження руху на центральних дорогах регіону немає, - зазначив Євгеній Шахненко. - Перемети та затори - на трасі Київ - Харків - Довжанський, однак транспорт пропускаємо. Близько 14 населених пунктів області повністю знеструмлені (3 - у Валківському районі, 5 - у Близнюківському, 3 - у Борівському та 3 - у Куп'янському). 10 знеструмлені частково. Згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації Юлії Світличної всі служби регіону працюють у посиленому режимі. При облдержадміністрації постійно діє оперативний штаб, який координує роботу в регіоні. Ситуація контрольована».

За інформацією диспетчерської служби Департаменту цивільного захисту ХОДА, на дорогах області за цю добу працювали 295 робочих. На проїжджу частину висипали понад 1560 кубометрів піщано-сольової суміші та 36 тонн солі.

За прогнозом синоптиків, удень 1 березня в області продовжить йти сильний сніг, пориви вітру сягатимуть 17-22 м/с, місцями - до 25 м/с. Температура повітря вдень - від 0 до 5 градусів морозу.

Дорожні та рятувальні служби області закликають водіїв утриматися від поїздок. Тих, хто змушений сісти за кермо, просять бути уважними та дотримуватися правил дорожнього руху, а також не залишати свій автотранспорт уздовж проїжджої частини доріг, щоб комунальні служби могли вчасно прибирати снігові замети.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

НАДС інформує

Соціальний захист населення
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта