Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Містобудування/архітектура

Спортивні події

Оздоровлення дітей

Об’єднання громад

ЦНАП


Звіт голови РДА

Адміністративні послуги

Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фінал турніру з футболу "Кубок відкриття сезону 2018"

 

28.04.2018 року на стадіоні с. Гусарівка, за сприяння голови Барвінківської райдержадміністрації Ромаха Володимира Івановича, з метою впровадження масовості футболу,  відбувся фінал турніру з футболу "Кубок відкриття сезону 2018", в якому взяли участь 3 команди. Зі словами привітань до присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації О.С.Калінін. Він побажав командам чесної гри і, звичайно, перемоги.

За результатами змагань місця розподілилися наступним чином: III місце - ФК "Іванівка", II місце - "Барвінківська стіна", I місце отримали господарі стадіону - "Гусарівські вовки".

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, грамотами від голови районної державної адміністрації Ромаха В.І.

 

 

 

 

 

 

 

Районний етап всеукраїнського дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОК

ІЛ» («ДЖУРА»)

     27.04.2018 року відбувся районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-спортивної патріотичної гри українського козацтва «Сокіл» («Джура»), у якій приймали участь сильні, мужні та відважні команди із загальноосвітніх навчальних закладів міста та Барвінківського району.

На початку змагань до команд та усіх присутніх звернувся перший заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації О.С.Калінін, який побажав учасникам бути сміливим та впевненими в собі і, звичайно, перемоги!

         Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військо-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходив у VIетапів, під час проходження яких, рої змагали у знаннях з історії козацтва та стройового статуту («Відун»), у спортивних уміннях («Смуга перешкод військово-спортивна» та «Смуга перешкод туристська») та стрільбі, у теорії і практиці показували уміння з медицини («Рятівник») і у важливому етапі «Впоряд»!

Призове ІІІ місце виборола команда «Побратими», Гаврилівського навчально-виховного комплексу, ІІ місце, з невеликим відривом, посіла команда «Побратими» Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2  і І почесне місце посіла команда «Сокіл» опорного закладу «Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1».

         Всі переможці нагороджені грамотами та медалями голови районної державної адміністрації Володимира Івановича Ромаха.

 

 

 

День вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

 

26.04.2018 року в рамках заходів з нагоди 32 річниці Чорнобильської катастрофи в великій залі засідань  районної державної адміністрації  відбулася зустріч голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха з  активом    громадської організації “Союз Чорнобиль України”. Також в зустрічі взяли участь голова районної ради В.С. Щолок, міський та сільські голови представники управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, галузі охорони здоров’я, правоохоронних органів та преси.

Після зустрічі  відбулося покладання квітів біля пам’ятного знаку “Дерево скорботи” по вшануванню пам’яті померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС за участю учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, уповноважених осіб райдержадміністрації, міської ради, представників трудових колективів району та громадськості.

 

                                  Звітують юні таланти!

 

25.04.2018 року в приміщенні Барвінківської дитячої музичної школи відбувся звітній концерт «Моє улюблене захоплення», в якому взяли участь всі відділення школи. Почесними гостями на заході були голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах Володимир Іванович та голова районної ради Щолок Валентина Семенівна.

 Всі гості відвідали виставку робіт юних художників, з якою ознайомлював викладач класу образотворчого мистецтва Харчинський А.С. Рівно о 16 годині фанфари сповістили про початок концерту, і в актовому залі школи зазвучали чарівні мелодії фортепіано, скрипки, баяна, акордеону та труби.

Наші юні таланти дарували свої музичні подарунки, заряджаючи глядачів позитивною енергією, а гості, в свою чергу, зустрічали і підтримували гарячими оплесками кожен виступ юних дарувань.

Зі словами вдячності на адресу юних артистів і викладачів школи виступити Ромах В.І. та Щолок В.С., які були приємно вражені атмосферою та самим концертом. І в нагороду, всі його учасники, отримали солодкі подарунки.

 

 

 

Сесія районної ради

 

25.04.2018 о 10.00 голова районної держаної адміністрації В.І. Ромах взяв учать у пленарну засіданні чергової ХХІІІ сесії VII скликання.

Депутати розглянули виконання районного бюджету за 1 квартал 2018 року та внесли зміни до районного бюджету на 2018 рік, питання про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області» та затвердили Порядок використання коштів, передбачених в районному бюджеті для надання матеріальної допомоги малозабезпеченим верствам населення Барвінківського району Харківської області.

 Також заслухали та схвалили інформації про хід виконання 5 районних програм, розглянули звіти 2 керівників комунальних закладів про роботу закладів та низку питань пов’язаних з управлінням майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

 

 

Апаратна нарада

 

23.04.2018 о 08.30   голова районної державної адміністрації В.І. Ромах провів чергову апаратну нараду, в ході якої наголосив на актуальних питаннях цього тижня:

продовження в районі заходів у рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля»;

проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах комунальної власності;

питання будівництва медичних амбулаторій в Барвінківському районі;

забезпечення якісної підготовки та проведення в районі дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильськії АЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи;

проведення ремонтних робіт районного будинку культури та музею;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

Увага конкурс!

 

На заміщення  заміщення вакантної посади державного службовця категорії «Б» - заступника начальника відділу соціальних компенсацій та персоніфікації управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації

 

Ситуаційні завдання

 

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"

 У цьому році День благоустрою територій населених пунктів проводиться 21 квітня. Цього дня в районі пройшли  заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища, очищення водних джерел, озеленення, збереження заповідних об’єктів, поширення екологічних знань.

Для організації проведення в районі щорічної всеукраїнської акції з благоустрою  "За чисте довкілля" в районі створена робоча група та затверджено її персональний склад.

21 квітня до акції  долучилися всі підприємства, установи, організації, навчальні заклади  району, громадські організації, представники державної влади, небайдужі громадяни.

         За період проведення акції в районі залучені 50 підприємств та організацій, 10100 чоловік в.ч. 2 400 студентської та учнівської молоді.

Всього  прибрано 69,2  тис.м кв. прибудинкових територій, 17 скверів, 18 спортивних майданчики, 17 дитячих  майданчиків та відремонтувати 3;  ліквідовано 24 стихійних звалища,  наведено  порядок на 52 кладовищах, 37 братських могилах, висаджено 497 дерев , упорядковано 1 тис. м2 квітників

Також до участі у щорічній всеукраїнській акції "За чисте довкілля" залучені  громадяни, що перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Акція "За чисте довкілля" продовжується.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Президент провів нараду щодо інформаційної безпеки держави

 

Під час заходу Петро Порошенко дав старт роботі системи протидії антиукраїнському мовленню в зоні проведення АТО.

Президент повідомив, що РНБОУ за активної участі Міністерства інформаційної політики, Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони, Національної ради телебачення і радіомовлення, СБУ розробила і реалізувала систему протидії антиукраїнському мовленню в зоні проведення АТО.

«Ми захистимо українців від «інформаційної отрути», яка приходить до нас з Російської Федерації», - заявив Петро Порошенко та наголосив на важливості сьогоднішнього рішення Верховної Ради «у захисті територіальної цілісності в релігійному і конфесійному сенсі» (Звернення до Вселенського Патріарха щодо надання Томосу на автокефалії Українській Православні Церкві – ред.).

«Вітаю вас з початком ефективного функціонування системи протидії антиукраїнському мовленню в зоні АТО. Впевнений у тому, що сьогодні це значна віха, значний прогрес у захисті України від факторів російської гібридної агресії і дуже дякую всім за роботу», -  сказав Президент.

Система комплексної протидії російській інформаційній агресії в зоні проведення Антитерористичної операції блокує аналогові та цифрові телевізійні сигнали понад 40 каналів російського і проросійського телебачення на території проведення АТО. Вона спрямована на протидію інформаційної експансії та поширенню пропаганди Росії на території АТО і дозволяє захистити громадян України, які проживають більш ніж у 150 населених пунктах на лінії розмежування.

Президент доручив забезпечити надійний захист як системи протидії антиукраїнському мовленню в зоні проведення АТО, так і захист українських передавачів, які забезпечують мовлення на тимчасово окуповану територію.

Глава держави подякував усім, хто був причетний до створення та роботи цієї системи та наголосив, що мова йде не лише про систему протидії російському антиукраїнському мовленню. «Мова йде про те, щоб донести сигнал українських засобів масової інформації, які сьогодні можуть вважатися щепленням проти російської пропаганди», - зауважив Президент. Він додав: «І допомога, в тому числі іноземних партнерів, які передали нам передавачі не менш важлива, ніж передача нам летальної зброї, бо це також є ключовою системою захисту суверенітету України від гібридної агресії».

«Ми не можемо бути тут безтурботними, не можемо не підготувати відповідну реакцію з боку Української держави на ті загрози і виклики, які ми сьогодні бачимо. В першу чергу, на сьогодні ця отрута діє з території окупованої, зі сходу нашої країни для того, щоб забезпечити донесення пропагандистських російських месседжей тим громадянам України, які живуть недалеко від лінії зіткнення - на території Донецької, Луганської, Харківської, Запорізької областей», - наголосив Президент. За його словами, розповсюджуються ці сигнали через радіопередавачі, які стоять саме вздовж лінії зіткнення.

Глава держави повідомив, що планує найближчим часом відвідати Донецьку і Луганську області. «Хочу сказати, що я особисто перевірю якість трансляції сигналів українських мовників у зоні проведення АТО», - сказав Президент.

Президент також доручив Секретареві Ради національної безпеки і оборони Олександру Турчинову опрацювати питання розміщення подібних систем протидії не лише у зоні АТО, а й у місцях підвищеної небезпеки таких загроз.

«Щоб ми розглянули можливість застосування відповідних технологій систем протидії антиукраїнському мовленню не лише вздовж українсько-російського кордону, а й вздовж неконтрольованої ділянки українсько-молдовського кордону на ділянках Придністров’я», - сказав він.

«Там теж є можливість організації інформаційної диверсії в Одеській області, і стабільність і спокій в Одеській області є для нас також пріоритетним завданням», - додав Петро Порошенко.

 

 

Юлія Світлична порушила 5 знакових питань розвитку регіону

на нараді з Прем’єр-міністром України

 

18 квітня голова ХОДА взяла участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана з головами обласних державних адміністрацій.

Прем'єр-міністр України зосередив увагу керівників регіонів на підтримці реалізації урядових програм на місцях. Зокрема, увагу було приділено розвитку сфер освіти та охорони здоров'я, реалізації програми «Доступні ліки», урядових програм з підтримки бізнесу, а також розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації.

У ході наради керівник Харківщини порушила низку питань, вирішення яких потребує урядової підтримки. Серед них - завантаження замовленнями державних промислових підприємств регіону.

«Держава багато зробила, щоб завантажити харківські заводи. Промислове виробництво в області зростає вже третій рік поспіль – починаючи з лютого 2016-го. Подальші резерви бачимо у розвитку суміжних виробництв, що дозволить додатково завантажити провідні підприємства області», - відзначила Юлія Світлична.

Вона запропонувала надати доручення органам державної влади, щоб розпочати активне залучення державних промислових підприємств до програм модернізації у ключових галузях економіки України.

«Це транспорт, дороги, енергетика, житлово-комунальне господарство та інші стратегічні сфери. За нашими підрахунками, це дозволить забезпечити подальше зростання виробництва на Харківщині не менш, ніж на 5%, та створити додатково не менше 3 тисяч нових робочих місць», - відзначила керівник області.

Юлія Світлична також звернулась до прем’єр-міністра з проханням підтримати реалізацію великих проектів у регіоні. По-перше, прискорити виділення коштів на будівництво Харківської обласної філармонії з Державного фонду регіонального розвитку.

«Роботи ведуться максимальними темпами. Тому важливо прискорити видачу розпорядження про фінансування з ДФРР на цей рік, яке вже пройшло погодження в усіх комісіях», - відзначила голова Харківської ОДА.

Другий великий проект, де Харківщина потребує підтримки держави, - це створення нового онкоцентру.

«Будувати будемо за кошти місцевих бюджетів. Але новому диспансеру потрібно нове, сучасне обладнання. Тому звертаюся до вас, щоб встановити таке обладнання коштом державного бюджету», - сказала керівник області.

Третім проектом, реалізація якого потребує державної підтримки, є ремонт дороги Р-78 «Харків – Зміїв – Балаклія – Горохуватка», яка об’єднує 6 районів Харківської області.

«Є численні звернення людей, які просять надати цій дорозі пріоритет. І я з ними повністю згодна, - сказала Юлія Світлична. - Я звернулася до керівництва «Укравтодору», і з його боку вже є розуміння щодо поточного ремонту на цей рік. Але я підтримую людей, що цю дорогу потрібно ремонтувати капітально. Тому мною вже спрямовано листа, аби включити її до Державного плану капітального ремонту та будівництва доріг на 2019 рік».

Останнім питанням, яке порушила голова ХОДА на нараді з прем’єр-міністром, стало фінансування медичного обслуговування внутрішньо переміщених осіб, які не враховуються при визначенні розміру медичної субвенції для регіону.

«За розрахунками, лише на цей рік Харківській області не вистачає 170 млн грн. Така ситуація склалася, починаючи з 2014 року. Щоб вирішити проблему, обласна влада звернулася до профільного міністерства, і я прошу вас, Володимире Борисовичу, підтримати нашу позицію», - звернулася керівник області до голови уряду.

Володимир Гройсман запевнив Юлію Світличну, що для вирішення порушених питань область отримає урядову підтримку.

 

Чергове засідання регіональної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

19.04.2018 року під головуванням першого заступника обласної державної адмінстрації М.Л.Беккера відбулося чергове засідання регіональної комісії ТЕБ та НС Харківської області. У зазначеному засіданні взяв участь у режимі відеоконференції  голова районної державної адміністрації В.І.Ромах. На порядку денному були розглянуті наступні питання:

- стан впровадження систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення на об’єктах підвищеної небезпеки.

- про стан виконання заходів щодо недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней на територію Харківської області.

- підготовка дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до оздоровчої компанії 2018 року

- підготовка місць масового відпочинку населення на водних об’єктах області.

- підготовка органів виконавчої влади, лісових господарств та лісокористувачів до пожежонебезпечного періоду 2018 року.

- про стан виконання норм чинного законодавства в галузі забезпечення техногенної, пожежної та екологічної безпеки на військових об’єктах, які дислокуються на території Харківської області.

 

Президент провів зустріч з предстоятелями православних церков України

 

Під час заходу Петро Порошенко офіційно прийняв Звернення для передачі Вселенському Патріарху Варфоломію про надання українській церкві Томосу про автокефалію з підписами усіх архієреїв, які підтримали це рішення.

Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет офіційно передав Президенту Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання українській церкві Томосу про автокефалію, підписане усіма архієреями УПЦ КП.

«Я думаю, дуже багато років мільйони українців мріяли про те, щоб Господь послав нам нашу Об’єднану Православну Помісну Церкву. Дехто втратив надію, дехто продовжував вірити. І Божа допомога дає мені зараз підстави стверджувати, що ми близькі до отримання Томосу на Автокефальну Помісну Церкву, як ніколи», - сказав Президент.

Патріарх Філарет підтримав слова Глави держави: «Це є духовна основа будь-якої держави. Без цієї духовної основи держава не може існувати. Так само, як не може існувати держава без армії, не може – і без церкви. Це буде великий поштовх до об’єднання всього українського суспільства – визнання української церкви». Він додав, що церква цього прагнула всі 26 років.

Патріарх Філарет зауважив, що Звернення підписане всіма архієреями, і висловив надію, що рішення Вселенського Патріарха Варфоломія стане початком визнаної Української Помісної Православної Церкви: «Українська держава пройшла випробування війною, і війна довела, що Україна є і буде. А раз Україна є і буде, то в цій Україні, щоб вона була державою, повинна бути церква – духовна основа. Тому ми і боремось за те, щоб Українська держава мала цю духовну основу. І ми дякуємо Вам, що Ви такий Президент, який поставив за мету досягти цього. І досягнете. І ми молимось за це. І віримо, що це станеться».

Глава держави також провів зустріч з Митрополитом Київським і всієї України Макарієм, Предстоятелем Української Автокефальної Православної Церкви та офіційно прийняв Звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія про надання українській церкві Томосу про автокефалію з підписами усіх архієреїв УАПЦ.

Предстоятель УАПЦ подякував Главі держави за зустріч. «Якщо людина прагне і працює, старається, Бог милосердний нам допомагає. Я вам дуже вдячний», - сказав Митрополит Макарій та подякував за зусилля Президента зі створення Єдиної Помісної Православної Української Церкви.

Глава держави подякував за зібрані підписи та підготовлене Звернення до Вселенського Патріарха. «Вдячний за ці підписи, але просив би щоб  ми зараз спрямували наші молитви до Господа, щоб Він допоміг і захистив Україну, і допоміг отримати цей Томос», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави також провів зустріч з Предстоятелем Української православної церкви Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм.

Президент повідомив Митрополиту про свій візит до Стамбула, де провів зустрічі зі Вселенським Патріархом Варфоломієм та членами Синоду Вселенського Патріархату, які були присвячені перспективам надання Томосу на автокефалію Українській Православній Церкві.

«Відбулася багатогодинна розмова про долю України, про долю Української Церкви. Його Всесвятість дуже активно передавав турботу про усіх громадян України, підтримку нашій країні у відбитті агресії у дуже непрості часи, коли Україна втрачає найкращих своїх синів та доньок», - повідомив Президент.

Президент України та Предстоятель Української православної церкви (МП) обмінялися думками щодо активізації міжконфесійного діалогу в Україні.

 

Юлія Світлична зустрілася з Послом Австралії в Україні

 

Під час зустрічі голова ХОДА та Меліса О’Рурк обговорили результати двосторонніх відносин і намітили плани щодо подальшої співпраці.

Юлія Світлична окреслила соціально-економічну і суспільно-політичну ситуацію у регіоні, відзначивши значний потенціал Харківщини у багатьох сферах.

«За соціально-економічним розвитком Харківська область займає провідні позиції. Незважаючи на те, що ми маємо спільний кордон з Росією та Донецькою й Луганською областями. Саме в цьому і особливість, що прикордонний регіон розвивається динамічніше і швидше, ніж ті, що знаходяться на кордоні з Євросоюзом», - сказала Юлія Світлична.  

Вона відзначила результати, які регіон має у промисловості, освітній сфері та спорті.

«Маємо імідж безпечного регіону, де проводяться спортивні змагання міжнародного рівня. Це дозволяє не тільки популяризувати спорт, а й пожвавити економіку, показати міжнародним партнерам, що Харківщина - стабільний регіон, - зазначила Юлія Світлична. - Ми цінуємо підтримку іноземних партнерів. Завдяки прямій співпраці з міжнародними представництвами маємо можливість розказати про потенціал та можливості Харківської області. І тим самим активізувати двосторонні відносини. Найкращим результатом є відкриття нових виробництв на території регіону або підписання договорів і контрактів щодо співпраці з харківськими підприємствами». 

Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії в Україні відзначила, що Харківщина є пріоритетним регіоном. 

«На Харківщині проходить низка важливих подій і цікавих заходів. Окрім того, мені було цікаво приїхати до вашої області, тому що ви єдиний в Україні губернатор-жінка. Для мене дуже важливо, що на місцевому рівні жінки мають можливість підніматися по кар’єрних сходах», - сказала Меліса О’Рурк.

Вона також висловила впевненість у подальшому розвитку співпраці з Харківською областю.

«Відносини з вашим регіоном почалися завдяки не дуже приємній події – авіакатастрофі у 2014 році. Але ця трагедія стала гарною основою для розвитку подальшої співпраці. Ми вдячні вам за допомогу, яка була надана нашій та іншим країнам», - сказала Меліса О’Рурк.

Вона також відзначила співпрацю у культурній сфері. Зокрема, за її словами, було проведено декілька спільних заходів. Мова йде про приїзд одного з австралійських диригентів, який зіграв у Харкові з молодіжним оркестром. Також до регіону була привезена мистецтвознавська виставка. Ще одна - експозиція масок – харків’янам буде представлена незабаром.

 

Естафета пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги»

 

 

18.04.2018 в рамках святкування 75-ї річниці визволення Харківської області від нацистів, у лютому 2018 року, стартувала естафета пам’яті «Горить в серцях вогонь Перемоги», в рамках якої Барвінківський район прийняв Прапор Перемоги.

         Під час заходу голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах, голова районної ради В.С. Щолок, голова Харківської обласної організації ветеранів України А.П. Хіневич,  представники громадських об’єднань та працівники трудових колективів району поклали квіти  до  меморіалу загиблим Барвінківчанам.

Також голова Харківської обласної організації ветеранів України  Анатоій Хіневич вручив керівництву району історично-біографічні книги «Герої другої Світової війни Харківської області».

 

 

Харківська «Укрпошта» отримала 37 нових автомобілів

 

Сучасну техніку обласній філії передали голова ХОДА Юлія Світлична та в.о. генерального директора ПАТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.

16 квітня керівник області зустрілася з колективом Харківської філії ПАТ «Укрпошта» та провела нараду з керівництвом підприємства. Питаннями для обговорення стали подальший розвиток «Укрпошти», підвищення якості послуг, що надаються населенню області, та покращення умов праці для співробітників підприємства. Під час візиту до Харківської філії «Укрпошти» голова ХОДА також взяла участь у презентації нового автопарку компанії.

«Харківській філії «Укрпошти» передано 37 нових авто. Це оновлення автопарку на 25 відсотків – такого в нашій області не було дуже давно, - відзначила Юлія Світлична. – Нові автівки обслуговуватимуть не тільки місто Харків, але й 7 районів області - їздитимуть у найвіддаленіші села прикордонних районів. Сьогодні домовилися про те, що «Укрпошта» буде розвивати, в тому числі, й логістичні свої можливості на території області, а обласна державна адміністрація цьому сприятиме».

Ігор Смілянський відзначив, що ще нещодавно середній вік автопарку «Укрпошти» складав близько 14 років, деякі з автівок були старші за 30 років, що відбивалося на швидкості доставлення посилок.

«Якість техніки впливає на якість послуги. Коли машини не зупиняються, ви отримуєте посилку згідно з розкладом, вона ніде не затримується», - відзначив керівник «Укрпошти».

Говорячи про плани розвитку компанії, Ігор Смілянський розповів, що разом з оновленням автопарку оновлюватиметься й комп’ютерна техніка.

«Ми поставили за мету до кінця червня цього року обладнати комп’ютерами всі відділення «Укрпошти» в селах, де мешкають понад 2000 населення, – це близько 1900 населених пунктів у країні», - повідомив в.о. гендиректора ПАТ «Укрпошта».

Під час спілкування з колективом компанії Юлія Світлична та Ігор Смілянський також повідомили співробітникам гарну новину про заплановане цього року зростання зарплат у харківській філії.

 

Робимо все, щоб створити умови, за яких студентство залишатиметься працювати в Україні.

Юлія Світлична

 

13 квітня керівник області взяла участь у презентації інноваційного проекту, який реалізують у НТУ «ХПІ».

В одному з головних технічних вишів Харківщини побудують інноваційний кампус, де поєднають ІТ-навчання, школу підприємництва та коворкінг. Роботи розпочнуться вже у квітні, а завершити будівництво розраховують до кінця року. До фінансування соціально-освітнього проекту будуть залучені інвестиції держави, підприємств та місцевого бізнесу.

«Харків входить до десятки найбільших вишівських європейських центрів. Такий проект надає студентам нові можливості, відкриває майданчики для спілкування та співробітництва. І це не тільки підіймає авторитет вишу, а ще й допомагає області завойовувати нові позиції в освітній сфері, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Усе це робиться задля того, щоб у нашій державі запроваджувати такі підходи й такі умови, щоб студентство залишалося в Україні, щоб вони могли тут працювати та отримувати гідну зарплату. Розвиток нових підходів у освіті та науці є тим завданням, яке ставить перед нами Президент України, і, безумовно, обласна державна адміністрація не залишається осторонь цих процесів».

Ректор НТУ «ХПІ» Євген Сокіл відзначив, що створення інноваційного кампуса у виші націлено на підвищення якості підготовки, в першу чергу, спеціалістів у сфері ІТ.

«Це проект трансформації інженерної освіти в напрямку ІТ. У нас є велике бажання, щоб наші спеціалісти відповідали тим вимогам, які висувають на ринку праці представники ІТ-бізнесу, адже головне завдання університету – це підготовка фахівців, які задовольняють роботодавця. Цей проект, ми сподіваємося, буде кроком уперед для вирішення цього важливого завдання», - пояснив Євген Сокіл.

За задумом ініціаторів проекту - НТУ «ХПІ» та проекту UNIT.City - інноваційний кампус (innovations campus) має стати простором освіти й розвитку підприємництва.

«Серце» кампуса - інноваційна освітня програма, що розроблена фахівцями UNIT.Factory у співпраці з НТУ «ХПІ», де талановита молодь буде навчатися інформаційних технологій безкоштовно. Також там продовжить свою роботу Школа малого і середнього підприємництва, а сучасний коворкінг дасть можливість креативним молодим фахівцям отримати робочі місця, кваліфіковану професійну підтримку бізнесу, безпеку, доступ до знань.

 

 

У Мінрегіоні визнали Харківщину кращою в Україні за активізацією процесу об'єднання громад

 

Питання впровадження реформи місцевого самоврядування та державної підтримки розвитку інфраструктури ОТГ обговорили 13 квітня під час урядового селектору.

Захід пройшов під головуванням Віце-прем’єр-міністра - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. Відкриваючи нараду, він повідомив, що на даний час в Україні вже створено 728 ОТГ.

«Хтось очікує виборів весною, хтось готується до прийняття рішень ЦВК, але це 728 управлінських і менеджерських команд, які готові впроваджувати проекти», - наголосив Геннадій Зубко.

Як зазначив перший заступник голови ХОДА Марк Беккер, наразі Перспективним планом формування територій громад області охоплено 98% території Харківщини.

«Сьогодні в Харківській області створено 16 об’єднаних територіальних громад. Зокрема, в 2017 році створено 9 ОТГ, а цього року – 3 (Циркунівська сільська, Великобурлуцька та Пісочинська селищні ОТГ). Протягом 2018 року на території області заплановано утворити 15 ОТГ», - навів дані Марк Беккер.

Успіхи Харківської області в процесі формування об’єднаних громад відзначив перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода.

«Ми оцінюємо ефективність команд, які працюють в областях, також за динамікою зміни місця області в рейтингу. Лідером є Харківська область, яка перейшла на вищі позиції у порівнянні з 2017 роком», - сказав В’ячеслав Негода.

У ході селектору Геннадій Зубко зазначив, що, за прогнозними розрахунками, місцеві бюджети за результатами 2018 року зростуть до 230 млрд грн. Так, протягом січня-березня 2018 р. до загального фонду місцевих бюджетів надійшло 51,6 млрд грн. Приріст надходжень до відповідного періоду минулого року - 10 млрд гривень.

«Хотів би наголосити, що вперше 51 % державного бюджету є безпосередньо в локальних місцевих бюджетах. Це ті кошти, які повинні бути використані при впровадженні реальних проектів, що пов’язані з освітою, охороною здоров’я, соціальними і адміністративними послугами, а також дорожньою й іншою соціальною інфраструктурою», -  сказав Геннадій Зубко.

Також під час селекторної наради обговорили питання підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості, зокрема - формування спроможних мереж надання первинної медичної

 

Проведення Чемпіонату району з футболу

 

 

13.04.2018 року під керівництвом голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха відбулася нарада з питань підготовки до проведення Чемпіонату району з футболу. На нараду були запрошені голови місцевих рад, інструктори з фізичної культури і спорту, тренери ДЮСШ.  Були обговорені питання визначення дати початку ігор, затвердження Регламенту змагань, організації суддівства, підготовки футбольних полів. За результатами наради були дані відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

 

Робочий візит до Гусарівської сільської ради

 

11.04.2018 відбувся робочий візит  голови районної державної адміністрації В.І. Ромаха до села Гусарівка, Барвінківського району.

Під час візиту Ромах В.І. провів зустріч з мешканцями Гусарівської сільської ради, керівництвом служби автомобільних доріг та керівниками підприємств, які розташовані на території сільської ради. Під час зустрічі були обговоренні питання необхідності проведення ремонту мосту через річку Сухий Торець в с. Гусарівка, поточного ремонту доріг комунальної власності, виробництво промислової продукції, в рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  вжиття заходів по благоустрою території та проведення освітлення вулиць.

Також голова районної державної адміністрації В.І. Ромах у приміщенні Гусарівської сільської ради провів прийом громадян з особистих питань.

 

Сподіваємося на підтримку спільної пропозиції України, Німеччини, Франції та США щодо миротворців. Президент

 

Це Петро Порошенко заявив під час спілкування з представниками ЗМІ по завершенні двосторонньої зустрічі з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Глава держави підкреслив, що ця ініціатива зумовлена відсутністю прогресу в мирних перемовинах та можливості контролювати дії проросійських бойовиків і представників Росії в окупованих районах на сході України щодо виконання ними зобов’язань згідно з Мінськими домовленостями.

«Ми не маємо спільного центру координації і контролю російських представників на окупованій території, які б могли ефективно забезпечувати режим припинення вогню. Ми не маємо, поки що, прогресу на переговорах по Мінському процесу. І ми сподіваємося, що пропозиції, які спільно висувають Франція, Німеччина, Україна, Сполучені Штати щодо проекту рішення Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй щодо запровадження миротворчої місії, яка буде не ескортом для спостерігачів ОБСЄ, а буде повноцінною, повномасштабною, яка зможе роззброювати незаконні збройні формування, захистити людей, які живуть на окупованих територіях, і наблизити безпекові кондиції для початку політичного процесу місцевих виборів», - заявив Петро Порошенко.

Він висловив жаль з приводу того, що Росія, поки що, не висловила підтримку цих пропозицій. «На жаль, ми поки що позицію Росії не маємо, позицію підтримки. Але ми не втрачаємо надії на те, що наша наполеглива робота має привести до позитивного результату», - сказав Президент України.

За словами Глави держави, під час сьогоднішніх перемовин ситуації на cході України було приділено багато уваги і вона обговорювалася детально. «Я поінформував пані Канцлера про те, що не дотримуються перемир’я, навіть незважаючи на те, що ми мали спільну заяву учасників Нормандського формату – Президента Макрона, Канцлера Меркель, Президента Порошенка і Президента Путіна. В десять разів більше контрольовані Росією бойовики і російські солдати порушують перемир’я і лише дванадцять разів українські воїни відкривали вогонь у відповідь для того, щоб захистити себе», - констатував він. Президент зауважив, що під час зустрічі також обговорювалося питання продовження санкцій у випадку невиконання Мінських домовленостей.

Петро Порошенко вкотре подякував Ангелі Меркель за принципову позицію на підтримку України, в тому числі і щодо Криму. «Невизнання незаконної анексії Криму, невизнання, до речі, російських президентських виборів в Криму – це голос світу, де потужний голос Німеччини є складовою частиною, для нас є надзвичайно важливий», - наголосив Президент.

Глава держави назвав символічним той факт, що його візит до Берліна відбувається після останніх виборів у Німеччині. «Я пишаюся тим, що сьогодні це один з перших візитів глав держав до Німеччини після виборів. Це, в тому числі символічно щодо пріоритетів німецької політики. Я дуже вдячний пані Канцлеру, що питання України є складовою частиною коаліційної угоди, так само, як і питання запровадження миротворців, які чітко визначають позицію Німеччини щодо допомоги Україні у встановленні мирі. І як лідера сильної і об’єднаної Європи», - підкреслив Петро Порошенко.

 

 

На Харківщині відремонтують 80 доріг місцевого значення та 238 вулиць у населених пунктах

 

Про плани роботи Дорожнього фонду області на 2018 рік розповів заступник голови ХОДА Євгеній Шахненко в ході прес-конференції 6 квітня.

«За ініціативи Президента України в рамках реформи децентралізації минулого року дороги місцевого значення були передані на баланс обласної адміністрації. З 9600 км доріг області ми отримали понад 7000 км доріг загального користування місцевого значення, - нагадав Євгеній Шахненко. - На першому етапі їх балансоутримувачем став Департамент капітального будівництва ХОДА. На наступному етапі буде створено окреме підприємство, яке буде займатися господарською діяльністю, пов'язаною з місцевими дорогами».

За інформацією начальника управління місцевих доріг Департаменту капітального будівництва ХОДА Ігоря Турченка, в цьому році обласний Дорожній фонд отримав з держбюджету найбільшу з усіх виділених регіонам цільових субвенцій. Це пояснюється тим, що наша область має найбільшу протяжність як державних, так і місцевих доріг.

«За дорученням керівника області Юлії Світличної спільно з районами і громадами ми сформували список доріг, які необхідно ремонтувати в першу чергу. До нього увійшли 80 доріг місцевого значення та 238 вулиць комунальної власності. Список був узгоджений з «Укравтодором», - розповів Ігор Турченко. - Наші фахівці вже обстежили 15 доріг у 6 районах. Зараз готується документація, на наступному тижні будуть оголошені перші тендери, які визначать підрядників».

Особливу увагу при виконанні ремонтних робіт, за словами Євгенія Шахненка, будуть приділяти їхній якості. Кожен підрядник буде укладати договори з ДП «Дор'якість», яке буде проводити щоденний моніторинг якості проведених робіт на всіх об'єктах.

«Крім того, за дорученням глави ХОДА Юлії Світличної, в кожному районі створено спеціальну комісію, яка контролює якість проведених ремонтів на дорогах. Сьогодні ми вже підбиваємо підсумки робіт, здійснених у минулому році. Так, у комісії є зауваження до дороги в районі Первомайського - підрядники будуть усувати недоліки своїм коштом», - розповів Євгеній Шахненко.

До початку планових ремонтних робіт як на місцевих, так і на державних дорогах в області проведуть роботи щодо усунення ямковості, щоб забезпечити безпечний проїзд.

 

 

Щотижнева апаратна нарада

 

10.04.2018 о 08.30  голова райдержадміністрації В.І. Ромах  провів чергову щотижневу апаратну нараду.  

Під час наради були обговорені важливі питання сьогодення:

завершення опалювального сезону;

в рамках проведення всеукраїнської акції «За чисте довкілля»  вжиття заходів по благоустрою території району та міста;

здійснення заходів з забезпечення своєчасної сплати податків, інших обов’язкових платежів та ефективного використання бюджетних коштів;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

Шановні барвінківчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди найбільшого християнського свята - Воскресіння Христового!

Нехай Ваша душа завжди буде багатою на добро, як щедрий святковий стіл, чиста, як Великодній рушник, весела та багатогранна, як українські писанки.

Здоров’я Вам, натхнення, здійснення усіх сміливих планів та благородних починань.

Нехай малинові дзвони Великодня несуть у Вашу оселю тільки взаємопорозуміння, віру, надію та любов!

 

З повагою, голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

 

 

На обласній селекторній нараді

 

 

06.04.2018 о 12.00 голова районної державної адміністрації В.І. Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді порядком денним:

- Про проведення в області щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»;

- Про стан отримання суб’єктами господарювання Харківської області дозвільно-погоджувальної документації у сфері екології та природних ресурсів. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В області створюють нові умови для підготовки фахівців у професійно-технічних навчальних закладах

 

Це заявила голова ХОДА Юлія Світлична під час розширеної урядової наради з питань децентралізації та регіонального розвитку.

Керівник області розповіла про досвід Харківщини в рамках панельної дискусії на тему «Децентралізація освіти, реалізація проекту «Нова українська школа» та розвиток профтехосвіти».

«У Харківській області вже створено 8 регіональних центрів професійно-технічної освіти. Також за підтримки держави відкрили 2 навчально-практичних центри. Цього року плануємо відкрити ще 3», - повідомила Юлія Світлична.

Вона наголосила, що йдеться не про об’єднання юридичних осіб, а про якісні зміни.

«Ми створюємо якісно нові умови для підготовки фахівців, встановлюємо сучасне обладнання, інтерактивні тренажери, укладаємо договори про дуальну освіту з провідними національними виробниками та іноземним бізнесом. І для Харківської області це перші кроки до побудови інфраструктури професійних коледжів західного зразка», - відзначила Юлія Світлична.

Міністр освіти України Лілія Гриневич відзначила, що зараз у країні триває робота з укрупнення професійно-технічних навчальних закладів. За останні два роки їхня кількість скоротилася з більш ніж 900 до 700. При цьому важливим є підвищення якості навчання.

«Ви інвестуєте в профтехосвіту, і це дуже правильно. Ви розвиваєте спроможність регіональних ринків праці, - сказала Лілія Гриневич. - Я думаю, що такі центри, які є в наших деяких регіонах – на базі аграрних училищ, наприклад, у Харківській області – це просто дивина. Туди треба їхати набиратись досвіду. І нам зараз дуже важливо, щоб ми розвивали конструктивну взаємодію з роботодавцями. Тому ми пропагуємо дуальну освіту, ми підписуємо меморандуми з роботодавцями, які мають конкретні пропозиції, як нам співпрацювати».

Нагадаємо, у своїй доповіді керівник області також розповіла про новий механізм фінансування сфери освіти, який дозволив Харківщині за три роки втричі збільшити обсяги коштів, які залучаються в розвиток цієї галузі.

 

Аграрії області стовідсотково готові до початку посівної

 

Про підготовку до весняно-польових робіт у регіоні розповів під час брифінгу 5 квітня перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Він повідомив, що в цьому році аграрії області планують посіяти ярові зернові культури на площі 1 млн 47 тис. га. З них близько 285 тис. га будуть засіяні кукурудзою на зерно, 140 тис. га - ярим ячменем. Збільшуються площі посіву під горіх - його, згідно з прогнозами, посіють на 48 тис. га.

Що стосується технічних культур, то соняшник планують посіяти на рівні минулого року - на площі 470 тис. га. Картоплю і овочі будуть вирощувати на площі 90 тис. га, кормові культури - також на 90 тис. га.

Аграрії готові взятися до весняно-польових робіт, як тільки дозволять погодні умови, і техніка зможе зайти в поле.

«Аналіз свідчить, що незначна затримка початку посівної не вплине на врожайність. На даний момент ніяких ризиків немає. Навпаки, умови більш сприятливі, ніж у минулому році, коли була коротка весна, і комплекс робіт проводився максимально інтенсивно. Зараз роботи будуть проводитися в оптимальні терміни, - пояснив Марк Беккер. - Найголовніше, що у нас є продуктивна волога і повна забезпеченість посівним матеріалом, засобами захисту, добривами, паливно-мастильними матеріалами».

Зокрема, посівним матеріалом господарства області забезпечені на 111%, дизельним паливом - на 109%, бензином - на 115%. При потребі в мінеральних добривах 108 тис. тонн запас аграріїв становить 136 тис. тонн - 125%.

«Значно покращилася матеріально-технічна база наших господарств. У минулому році вони придбали понад 100 одиниць новітньої техніки, в тому числі, зернозбиральних комбайнів. Також на вигідних умовах були закуплені трактори виробництва «ХТЗ», - розповів перший заступник керівника області.

Що стосується озимого клину, який становить 525 тис. га, то сьогодні, за даними Марка Беккера, 75% сходів знаходяться в доброму та задовільному стані, 25% - слабкі і розріджені.

«Уже в весняний період в області випала велика кількість снігу, при таненні якого утворювалися кірки. Рослини, що опинилися під корками, втратили 10-15% вуглеводної маси, - пояснив перший заступник голови ХОДА. - Але в цілому це незначно вплинуло на сходи. Сьогодні активно проводиться їх підгодівля. Завдяки тому, що вона проводиться по мерзлоталому ґрунту, рослини отримали добрива, як тільки зійшов лід».

 

Голова райдержадміністрації зустрівся з мешканцями села Рідне

 

04.04.2018  відповідно до затвердженого графіка відбувся робочий візит голови Барвінківської районної державної адміністрації Ромаха Володимира Івановича до Іллічівської сільської ради Барвінківського району.

Під час візиту у с. Рідне В.І. Ромах відвідав сільський будинок культури,  амбулаторію загальної практики сімейної медицини, провів зустрічі  з трудовими колективами  та здійснив особистий прийом громадян.

На прийомі мешканців, що звернулися, турбували питання розвитку інфраструктури сільської ради, проведення ремонту доріг та вжиття заходів щодо поповнення сільського бюджету. На всі питання були надані вичерпні роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства.

 

 

 

На Харківщину буде залучено 700 млн грн іноземних інвестицій. Юлія Світлична

 

3 квітня голова ХОДА провела зустріч з генеральним директором Nestlé в Україні та Молдові Ансгаром Борнеманом.

Під час зустрічі було обговорено питання залучення інвестицій у регіон. Зокрема, мова йшла про впровадження проекту модернізації підприємства «Мівіна». Метою модернізації є подальший розвиток фабрики, покращення умов праці та підвищення конкурентоспроможності продукції.

«Проект розрахований на 2-3 роки. Його реалізація надасть можливість у перспективі збільшити кількість робочих місць, а до кінця 2018 року - підвищити зарплату на підприємстві в середньому на 15%. Ми, безумовно, сприяємо тим ініціативам, які нададуть можливість розширити виробництво, залучити нові  технології, модернізувати потужності, збільшити кількість виробленої продукції, яку можна буде відправляти на експорт, - сказала Юлія Світлична.  -  Розраховуємо на співпрацю з керівництвом Nestlé. Хочу подякувати компанії за ту довіру, яку вона надає Харківській області, тим самим надаючи можливість розвивати внутрішній та зовнішній ринки Харківщини та підвищити активність бізнесу».

Як зазначив Ансгар Борнеман, розмір інвестицій у Харківську область складе близько 700 млн грн.

«Ми плануємо модернізувати виробництво, вдосконалити всі процеси, покращити умови праці та технології виготовлення продукції, - сказав генеральний директор Nestlé в Україні та Молдові. – Харківська область має велику перевагу на сьогодні. Це той регіон, де сконцентровано велику кількість висококваліфікованих кадрів. Будемо сподіватися, що інвестиції принесуть користь Харківському регіону зараз і в довгостроковій перспективі».

Юлія Світлична наголосила, що в регіоні приділяється велика увага міжнародній співпраці та залученню іноземних інвестицій.

«Той факт, що іноземні інвестори готові вкладати кошти в модернізацію підприємств у Харкові, свідчить про довіру до області та впевненість у безпеці нашого регіону, - сказала Юлія Світлична. - Якщо Nestlé матиме плани щодо розширення свого виробництва, ми надамо належні умови для розвитку бізнесу. Ми чекаємо на іноземних партнерів, щоб мати змогу будувати на Харківщині нові заводи, розвивати підприємства, створювати нові робочі місця, збільшувати надходження до бюджету - задля подальшого розвитку нашого регіону».

 

 

Ваш приклад дає наснагу і віру у власні сили. Президент – паралімпійцям

 

Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко зустрівся зі спортсменами української команди – учасниками ХІІ Зимових Паралімпійських ігор 2018 року.

Глава держави відзначив, що перемога спортсменів важлива для України.

«Паралімпійські медалі української збірної – це ті крила, які несуть нас вгору. І дуже важливі вони, ваші перемоги, наші спільні перемоги, для (травмованих – ред.) українських воїнів, для ветеранів АТО, до яких, дивлячись на вас, повертається бажання жити повноцінним життям», - наголосив Глава держави після перегляду відеоролика, присвяченого українським учасникам Паралімпійських ігор 2018 року.

Він зауважив, що під час зустрічі з паралімпійцями має схожі відчуття, які мав під час зустрічі з учасниками Invictus Games у Канаді восени минулого року.

Президент наголосив, що Україна зараз переживає дуже непрості часи – українці боронять свою землю від російського агресора і, на жаль, ховають своїх героїв-захисників. Глава держави додав, що понад 13 тис. українських військових поранені в цій страшній війні. «Вони потребують медичної допомоги, уваги суспільства, але головне, що вони потребують – психологічної допомоги. І кожен з вас відіграє цю надзвичайно важливу для України роль. Валерій (Уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич – ред.) багато сказав про те, як важливо бачити прапор України на п'єдесталі, і яка велика гордість - представляти цю фантастичну і найкращу в світі державу – Україну», - зазначив Петро Порошенко.

Президент зауважив: «Було нелегко і не було відчуття такого свята, яке зараз демонструється у фільмі. Це була страшенно виснажлива концентрація зусиль, яка веде нашу націю до перемоги. І кожна з 22 медалей є гордістю України».

Глава держави наголосив, що завдяки перемогам українських паралімпійців Україна увійшла в перелік країн, які є лідерами Паралімпійських ігор 2018 року за кількістю золотих медалей і у загальному заліку. «Це ще одна нагода привернути увагу всього світу до України і стати поруч з нами, пліч-о-пліч в нашій боротьбі за наше майбутнє, за європейську та євроатлантичну перспективу України, за реформи і за власний суверенітет і територіальну цілісність», - зауважив Президент.

Глава держави підкреслив, що підтримував і надалі буде підтримувати паралімпійський рух. «Він аж ніяк не менш важливий для нас, ніж рух олімпійський. Саме тому це було спільне рішення – моє, уряду, міністра, коли ми розмір фінансової підтримки і винагород зробили однаковими для паралімпійців і олімпійців. Чому? Бо це справедливо. І паралімпійські перемоги для України аж ніяк не менш важливі, ніж перемоги олімпійські», - наголосив Президент.

«Дуже важливо, що ми разом. Дуже важливо, що це спільні перемоги всієї держави Україна», - сказав Петро Порошенко. Він додав, що мільйони прихильників спортсменів-паралімпійців підтримували їх у соцмережах.

«Ваш приклад надає наснаги і віри у власні сили тисячам і тисячам українських громадян, тисячам осіб з інвалідністю», - сказав Петро Порошенко.

Президент зазначив, що держава змінюється, в тому числі в питанні підтримки людей з інвалідністю. Він наголосив на важливості загальноукраїнських проектів розвитку інклюзивної освіти, які ініціювала та активно підтримує їх впровадження його дружина Марина Порошенко. «Я йду з дому - Марина пише підручник для інклюзивної освіти, повертаюся - вона планує їхати й відкривати в областях нові школи, об’єкти, нові програми. Три роки тому, коли говорили «інклюзивна освіта», ніхто не розумів, що це таке», - додав Президент.

Глава держави зазначив, що зараз внесені відповідні зміни до законодавства, надається бюджетна підтримка, започаткована програма в кожній області. «Це є ознака цивілізованої країни, ознака європейської країни. Ознака того, що ми рухаємось у правильному напрямку», - підкреслив він.

Президент висловив переконання, що інклюзивна освіта надихатиме тисячі дітей з інвалідністю займатися спортом, активно включатись в життя. «Давайте разом популяризувати спорт серед ветеранів та людей з інвалідністю. Давайте разом відкривати нові спортивні майданчики, нові спортивні зали. Робити все можливе для того, щоб створити гідні умови українським бійцям, які повертаються з фронту», - звернувся він до спортсменів-паралімпійців.

Глава держави побажав спортсменам доброго здоров’я і перемог, мирного неба та миру нашій країні.

 

 

Юлія Світлична зустрілась з делегацією Американської Ради з питань зовнішньої політики

 

Делегація на чолі з головою Ради Германом Пірчнером відвідує Харківщину 2 квітня.

«Ваші старання дійшли до Вашингтону, і я знаю особисто, наскільки високо американський посол у Києві оцінює ваші старання та ваші успіхи», - відзначив Герман Пірчнер, звертаючись до голови ХОДА на початку зустрічі.

Під час зустрічі Юлія Світлична презентувала членам делегації соціально-економічний потенціал Харківської області, відзначивши позитивні зрушення, що відбулися в регіоні за останні роки. Говорячи про розвиток області, голова ХОДА підкреслила динаміку в логістичному напрямку.

«Цього року до Харківського міжнародного аеропорту зайшли 3 нові авіакомпанії, відкрито 8 нових напрямків авіасполучення з країнами Європи. Кожного тижня маємо близько 100 рейсів з Харківського аеропорту», - навела дані Юлія Світлична.

Вона також повідомила про суттєве зростання обсягів будівництва протягом останніх 3-х років, хід процесу об’єднання громад та вирішення проблем внутрішньо переміщених осіб. Особливу увагу голова ХОДА приділила безпековій ситуації в регіоні, відзначивши високий рівень координації роботи між усіма службами та відомствами, що працюють у цій сфері.

Нагадаємо, у співпраці зі Сполученими Штатами Америки на Харківщині реалізовано низку проектів. Зокрема, при підтримці USAID побудовано та введено в дію Регіональний центр надання адміністративних послуг. Також діє меморандум про взаєморозуміння, що передбачає співробітництво в усіх сферах, та план спільних дій, що спрямовані на боротьбу з корупцією. У рамках цього плану, зокрема, проведено конкурс грантових проектів «Протидія корупції в Харківській області».

Довідка. Американська Рада з питань зовнішньої політики – консерваторський аналітичний центр зовнішньої політики США, що діє у Вашингтоні (округ Колумбія) з 1982 року. Фахівці з питань зовнішньої та оборонної політики надають інформацію членам Конгресу США, виконавчої гілки влади та американської політичної спільноти, а також світовим лідерам за межами США.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

НАДС інформує

Соціальний захист населення
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта