Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Містобудування/архітектура

Спортивні події

Оздоровлення дітей

Об’єднання громад

ЦНАП


Звіт голови РДА

Адміністративні послуги

Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щиро вітаю всіх земляків з 22-ю річницею Головного Закону нашої держави!

 

Сучасна Конституція України видається молодою, порівняно з такими самими документами багатьох країн Європейського Союзу та США. Проте насправді історія українського суспільного договору та демократичних цінностей нараховує понад три століття. І в цей день ми традиційно згадуємо не лише розробників нинішньої Конституції, але й гетьмана Війська Запорозького Пилипа Орлика та документ його авторства, який побачив світ у 1710 році – за 77 років до затвердження Конституції США.

Чому конституційна історія є такою важливою для сучасної України? Документ, який створив Пилип Орлик, є ще одним доказом не просто значної історії державності нашої країни, але й нашої історичної вірності демократичним європейським цінностям. Це саме ті цінності та саме той вибір, який сьогодні боронить на сході українське військо, відстоюють у всьому світі наші дипломати та береже в душі кожен українець.

28 червня – це день ствердження української демократії, громадянських прав та свобод. Вітаю всіх із цим державним святом! Бажаю всім нам і нашій країні добра, миру та розвитку!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

 

 

Шановні жителі Барвінківського району!

 

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

З повагою!

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

З Україною в серці

 

Батьківщино, Вітчизно, країна моя!

Я пишаюсь твоєю красою!

Ти – вишневий садок

Біля хати – червона калина.

Ти – це спів соловя навесні, у гаю

Батьківщино моя – Україно!

                 

27.06.2018 року працівниками районного Будинку культури, учасниками художньої самодіяльності за підтримки районної державної адміністрації та районної ради був проведений святково-тематичний концерт до Дня Конституції України та Дня Молоді.

Учасники концерту в українському  вишуканому вбранні вишитому колоссям, калиною, виконали пісні лебедино, натхненно. Кожен виступ був неповторним та колоритним

Прикрасою концерту стала виставка декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва – це подарунок від учасниць клубного формування «Надвечіря» РБК. Свої роботи, літературні надбання продемонстрували ветерани праці: Колісник Лідія Олексіївна, Лісницька Олександра Дмитрівна  та Куликова Галина Яківна.

Після завершення концерту всі глядачі прийняли участь у танцювальній програмі. Танцювали всі – і дорослі, і малі. Діти мали можливість спускатися з гірок, стрибати на батутах і навіть випробувати власні сили – стати справжнім водієм.

Свято набирало все більших і більших обертів та переросло в народне масове гуляння.  

 

Розпочато обмін досвідом

27 червня відбувся виїзд робочої групи з вивчення діяльності музейних закладів Харківської області до КЗ «Барвінківський краєзнавчий музей», до складу якої увійшли представники Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, представники провідних музейних закладів Харківщини та громадських організацій.

Ділова зустріч розпочалася оглядовою екскурсією історичних та архітектурних пам’яток  міста Барвінкове: пам’ятний знак «Танк», меморіальний комплекс «Мати Скорботна» на Чумацькій горі, пам’ятник козаку Барвінку та архітектурні споруди кінця ХІХ-ХХ ст.

 Провідні спеціалісти в ході вивчення та перевірки діяльності закладу надали консультативно – методичні поради працівникам музею та висловили найкращі побажання та поповнення музейної колекції, яка їх щиро вразила.

 

 

 

Конституція – основа життя

Конституцію називають Основним Законом держави. І дійсно, це особливий закон, він відрізняється від інших нормативних актів.   Тому до Дня Конституції України у Центральних  районній та дитячій  бібліотеках підготовлено інформаційний дайджест «Конституція – основа життя – мій закон основний»  та книжкова виставка «В Україні наша воля і доля».  Кожна книга на цих книжкових  виставках  розповідає  користувачам  про історію створення Конституції   України, основні її засади, та закликає виховувати почуття патріотизму до своєї держави.

 

 

Засідання Президії районної ради

 

26 червня 2018 року  голова районної державної адміністрації взяв участь у  засіданні Президії районної ради.

Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок скликати ХХV сесію районної ради VII скликання 25 липня 2018 року о 10.00 год. та узгодили  перелік питань, що будуть розглянуті депутатами, а саме:

1.    Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2018 року та внесення змін до рішення районної ради від  21 грудня 2017 року № 503-VІІ " Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2.    Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 202-VІІ (зі змінами).

3.    Про хід виконання Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40-VІІ (зі змінами).

4.    Про хід виконання Програми "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії райради 7 скликання від 20 травня  2016 року № 122-VІІ.

5.    Про хід виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 7 скликання від 26 липня 2017 року  № 421- VІІ.

6.    Про звіт директора комунального закладу «Барвінківський районний Будинок культури» Барвінківської районної ради Харківської області Каменєва О.В. про роботу закладу.

7.    Про звіт директора комунального закладу Барвінківська централізована бібліотечна система» Барвінківської районної ради Харківської області  Черняк Л.С. про роботу закладу.

8.    Про звіт директора Будинку творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області Малаканової Т.В. про роботу закладу.

9.    Про звіт директора позашкільного навчального закладу Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи Барвінківської районної ради Харківської області Шматько С.Г. про роботу закладу.

10. Про депутатські запити.

11. Різне.

Наркоманія – дорога в безодню

У наші дні наркоманія – це надто поширена проблема, яка в будь-якому випадку призводить до трагічних наслідків. Про неї говорять у всьому світі, з нею пов’язують зростання злочинності та інших нещасних випадків. За приблизними даними у світі налічується понад один мільярд наркоманів. Це соціальна трагедія. Вирішення проблеми наркоманії означає позбутися майже половини проблем, які постають перед  державою та суспільством. Вкрай важливо навчити підлітків відрізняти хороше від поганого,  самостійно мислити і вміти говорити  «Ні наркотикам».

        Бібліотекарі  Центральної районної бібліотеки підготували  для читачів виставку-застереження, ознайомили  читачів з книгою  В. Юнака  «Наркоманія – трагедія наших днів» та тематичною текою статей  «Шкідливі звички – шлях у безодню».

 

 

Випускний вечір у опорному закладі Барвінківська школа №1

 

У опорному закладі Барвінківська загальноосвітня школа №1 відбулося урочисте свято Випускного вечора. На центральній площі вчителі, батьки та мешканці міста вітали неповторний вальс випускників 2018 року.

Дитинство… Шкільні роки… Юність… Одинадцять років наполегливої праці в складній, але чудовій країні знань завершено. Гордістю  закладу є переможець обласного етапу Малої академії наук, Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, історії,  географії, інформатики Білоконь Богдан, якому вручено золоту медаль «За високі досягнення у навчанні», а керівники району В.І.Ромах та В.С.Щолок вручили Богдану подарунковий сертифікат на отримання 3000 гривень.

Також подарунковий сертифікат на 1000 гривень отримали ще 13 випускників опорного закладу: Боровик Артем, Водолазька Марина, Кіян Ангеліна, Коршенко Дмитро, Лямцев Сергій, Пінега Аліна, Полупан Ярослава, Рижов Нікіта, Рощина Руслана, Сафіна Тетяна, Троян Анна, Чернік Віталій, Яремко Денис, які високими результатами у навчанні, досягненнями в спорті, активною роботою в учнівському самоврядуванні піднімали авторитет закладу, міста, району.

Під час звернення до випускників Володимир Іванович зазначив, що сьогодні, як ніколи, і Президент України П.Порошенко, і голова ХОДА Ю.Світлична пріоритетними завданнями визначають навчання, виховання та всебічний розвиток молодого покоління, якому завтра будувати оновлену державу. « Дорогі випускники! У цей чудовий день я хочу від усього серця привітати вас із закінченням школи! Ви пройшли надзвичайно важливий етап, і сьогодні символічно прощаєтеся з безтурботним життям. Попереду у вас самостійний шлях, здобуття професії, побудова власної сім'ї.

Вірю, що вступите ви на цей шлях достойно. Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане Україна. Бажаю вам побільше оптимізму, натхнення та наполегливості!» -  підсумував В.Ромах. 

 

 

Випускний в Барвінківській загальноосвітній школі № 2

 

 

23 червня 2018 року Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 проводжала в доросле життя своїх учнів. 11 років у школі  – це наполеглива праця, щоденне навчання, розвиток творчих здібностей. Ось всі ці здобутки увінчалися нагородою для дітей. За досягнення в навчанні та активну участь у суспільному житті громади вісім випусників отримали грошові сертифікати, які вручили голова Барвінківської районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович та голова Барвінківської районної ради Щолок Валентина Семенівна.

«Нехай світлим, радісним, плідним буде кожен ваш день, ваш крок» - побажав випускникам Володимир Іванович. «Ростіть здоровими, досягайте високих результатів, будьте активними у будівництві нашої держави» - звернулася Валентина Семенівна.

 

 

 

 

 

Чистота та прозорість мають бути характеристиками державної служби. Президент

 

Президент Петро Порошенко напередодні 100-річчя державної служби в Україні зустрівся з державними службовцями та вручив нагороди.

«Чистота і прозорість є сьогодні і мають бути характеристиками державної служби. Наші цілі, завдання дуже складні.  Ми зробили дуже багато, але те, що стоїть перед нами, аж ніяк не легше. Мені приємно констатувати, що ми маємо дуже потужну команду, яка здатна виконувати ці завдання, здатна відповідати на ці виклики», - зазначив Глава держави.

Він зауважив, що небагато держав можуть похвалитися історією державної служби, нагадавши, що цьогоріч відзначається 100-річчя державної служби в Україні – 1918 року гетьман Павло Скоропадський здійснив важливі установчі заходи, щоб заснувати славетний корпус державної служби України. Глава держави додав, що у тих керівників, які не приділяли належної уваги цьому питанню, держава була значно слабкішою.

Петро Порошенко наголосив, що Україна має сильний корпус держслужби. «Щасливий, що ми зробили висновки, і зараз, в умовах гібридної війни, в умовах агресії РФ, коли використовуються найсучасніші технології, щоб підірвати єдність зсередини, їм це не вдається. І потужним цементуючим фактором є державні службовці», - наголосив Петро Порошенко.

Він нагадав, що Закон про державну службу, який був створений із залученням досвіду багатьох держав, включав, зокрема, значне скорочення кількості державних службовців. За словами Президента, з 2015 року скорочення відбулося майже на 20%. «Прозорість роботи державної служби і виведення на світло рівня доходів», - також додав Глава держави.

Президент наголосив на необхідності зробити все можливе для відновлення престижу державної служби. «Прозорість конкурсів, незалежне оцінювання є потужним стимулом того, щоб державні службовці розвивалися», - зауважив він.

Водночас Глава держави зауважив, що є недоліки і потреба в удосконаленні служби. «Ми повинні забезпечувати відповідні «ліфти» у державній службі. І від начальника відділу, від начальника управління, від начальника департаменту має більше залежати», - зазначив Президент, додавши, що якщо людина себе добре зарекомендувала, то вона повинна мати можливості для розвитку.

«Те, що на державну службу приходить талановита молодь, яка не лякається заповнювати електронні декларації, думаю, також є вдалою характеристикою того, що це є рух вперед», - наголосив Петро Порошенко. Він підкреслив, що не можна зупинятися на досягнутому. Зокрема, було обговорено удосконалення роботи Національної академії державного управління при Президенті України із застосуванням іноземного досвіду, в тому числі Франції.

Президент привітав державних службовців зі святом: «Я приїхав сьогодні… не давати повчань чи вказівок, бо сьогодні свято. Я приїхав чітко продемонструвати, що ми з вами єдина команда - єдина команда державників, які мають і роблять надзвичайно важливу для держави справу». Петро Порошенко зауважив, що сьогодні депутати Верховної Ради прийняли важливі Закони про національну безпеку та валюту, а також Закон щодо запуску створення Антикорупційного суду.

Глава держави зазначив, що в часи, коли він працював Міністром закордонних справ, держслужбовці дотримувалися правила трьох «П» - порядність, патріотизм і професіоналізм. «Мені приємно, що ці три «П» точно характеризують і державну службу України. Я щиро вам дякую за те, що кожен з вас присвятив себе служінню державі в ці дуже непрості часи. Я вітаю вас зі сторіччям державної служби України. І я переконаний, що з такою потужною армією державних службовців ми з вами точно переможемо», - наголосив він.

 

 

 

23 червня святкують День державного службовця

 

День державної служби встановлено в Україні у 2003 році і відзначається щорічно 23 червня у День державної служби Організації Об’єднаних Націй.

Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям.

В цей день голова районної державної адміністрації В.І.Ромах та голова районної ради В.С.Щолок привітали державних службовців району зі святом. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди професійного свята почесними грамотами та подяками були нагороджені найкращі представники державної служби.

 

 

Шановні державні службовці, вітаємо вас з професійним святом!

 

Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни

Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у нашій роботі. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

Зичу всім вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

З повагою голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

Марк Беккер зустрівся з міністром закордонних справ Литовської Республіки Лінасом Лінкявічусом

 

Зустріч пройшла 22 червня у Міжнародному аеропорту міста Харкова.

Литовська делегація завітала на Харківщину під час робочої поїздки, у рамках якої також відвідає Луганську область.

Під час зустрічі в аеропорту перший заступник голови ХОДА привітав литовську делегацію на чолі з міністром від імені керівника області Юлії Світличної.

Він висловив вдячність за підтримку Литви  у питаннях імплементації угоди про асоціацію України з ЄС та питаннях протидії російській агресії на Сході нашої країни. Так, понад 200 українських воїнів - учасників АТО пройшли реабілітацію у Литовській республіці. З них 34 військових - з Харківщини, вони пройшли реабілітацію на базі військового центру в місті Друскінінкай.

Учасники зустрічі обговорили соціально-економічну ситуацію в Харківській області та визначили можливі шляхи подальшої співпраці.

Протягом 2017 року торговий оборот між Харківською областю та Литовською республікою склав майже 19 млн долл США. Експортні поставки наших підприємств до Литви склали 13,2 млн долл, що на 4,6% більше 2016 року.

У січні-травні торговий оборот між Харківщиною і Литвою склав 9,9 млн долл і збільшився на 37% порівняно з аналогічним періодом 2017 року. Експортні поставки склали 5,8 млн долл (збільшилися на 47%).

Найбільш перспективними сферами співпраці, на думку учасників зустрічі, є машинобудування та сільське господарство.

Також перспективним є співробітництво у сфері освіти - сьогодні вже 16 вишів Харкова мають угоди про співробітництво з 14 відповідними закладами Литви.

Також у ході зустрічі Марк Беккер та Лінас Лінкявічус обговорили участь литовської делегації у щорічному Харківському міжнародному економічному форумі «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», який пройде у вересні.

 

 

 

День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

 

Кожного року 22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Ця пам'ятна дата була встановлена ​​згідно з Указом президента України  «Про День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні» від 17 листопада 2000 р.

Так  22.06.2018  на Барвінківщині вшанували пам'ять жертв війни, поклавши квіти до меморіалу загиблим Барвінківчанам та воїнам – інтернаціоналістам.

У  цьому заході взяли участь голова районної державної адміністрації В.І Ромах, голова районної ради В.С. Щолок,  голова міської ради О.О. Бало, представники громадських об’єднань,  працівники трудових колективів району та жителі міста.

У місті Барвінковому та районі на усіх адміністративних будівлях, державних підприємствах, установах та організаціях приспущені Державні прапори з чорними стрічками, обмежене проведення розважальних заходів та проведено хвилину мовчання.

 

 

Нам жити та памятати

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті  жертв війни в Україні в  центральній районній та дитячій бібліотеці міста експонувалися книжкова виставка-пам'ять «Відважні сини мого краю», краєзнавчий куточок «Війною палала рідна земля», та виставка – спогад «Вогонь Скорботи в серці на віки».

Продемонстровано чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів. Зокрема, такі видання як альманахи „Пам'ять серця", збірник матеріалів «Нам жити та пам’ятати», книги «Україна у полум'ї війни. 1941-1945» , «Тих днів не змовкне слава» спогади земляків – ветеранів, «Загадка Харьковской трагедии мая 1942», «Ніхто не забутий ніщо не забуте» та багато інших.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління.

 

Козак Барвінок - від минулого до сьогодення.

 

Згідно запису у Синодику Святогірського Успенського монастиря, виповнюється 350 років з дня загибелі «преславного воїна – козацького отамана Івана Барвінка, на бранному полі убієнному». Пам'ять про нього залишалася в назві слободи з його прізвищем – «Слобода Барвінкова стінка». Про цю сторінку історії розповідає тематична виставка, яка експонується в художньому відділі Барвінківського краєзнавчого музею протягом червня  цього року. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати цей захід.

Виставка чекає на Вас!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

Нарада з питань соціально-економічного розвитку району.

21 червня 2018 року  голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах провів розширену нараду з питань соціально-економічного розвитку району.

На нараду були запрошені голова районної ради В.С. Щолок, міський та сільські голови, депутатський корпус районної та міської рад, представники районної державної адміністрації, галузі охорони здоров’я, правоохоронних органів та преси, керівники підприємств та організацій всіх форм власності.

Під час наради розглянуті наступні питання:

1. Про підготовку з відзначення  ювілейних дат в вересні місяці поточного року (365 років заснування міста Барвінкове, 95 років заснування Барвінківського району та 75 років визволення району від фашистських загарбників);

2. Про підсумки проведення весняно-польових робіт та підготовку до збирання ранніх зернових культур в господарствах Барвінківського району;

3. Про виконання районного бюджету.

За результатами наради головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення.

 

Все про Європу: читай,  слухай,  дізнавайся!.. 

В Барвінківській центральній районній бібліотеці  активно функціонує Пункт Європейської інформації за проектом Української бібліотечної асоціації  «Все про Європу: читай,  слухай,  дізнавайся  в пунктах європейської інформації в бібліотеках України» за підтримки Європейського Союзу по програмі «Еразмус +».

Кожен з відвідувачів може отримати просту та  доступну інформацію  з питань євроінтеграції та ЄС, познайомитися ближче з Європою, її  країнами та народами, їх життєвими постулатами,  дізнатися, як наша країна крокує в Європу.

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

 

 20.06.2018 о 09.00 відповідно до затвердженого графіку відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І. Ромахом.

Під час прийому до керівника звернулися громадяни району, в тому числі колектив мешканців міста. Заявників турбували питання з надання матеріальної допомоги, роз’яснення деяких земельних питань  та питання забезпечення функціонування системи опалення в зимовий період.

На усі питання надані конкретні відповіді та доручення відповідальним працівникам.

 

 

 

 

 

 

 

День медичного працівника

 

15.06.2018 року у приміщенні Барвінківського районного Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся урочистий концерт з нагоди Дня медичного працівника. Цей захід відвідав і голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, який привітав працівників галузі охорони здоров’я  із професійним святом – Днем медичного працівника.

Під час свого виступу Володимир Ромах зазначив, що завдяки підтримці Президента України П.О. Порошенка та голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світличної виділяються кошти з обласного бюджету на реконструкцію та ремонт закладів медицини району. Це і утеплення даху, і заміна вікон на енергозберігаючі, і капітальний ремонт системи опалення.

«Дякую Вам за багаторічну плідну працю, врятовані життя і відновлене здоров'я громадян, самовідданість і вірність обраній професії», -  додав голова райдержадміністрації.

 

Пишаємося видатними земляками!

 

15 червня цього року Барвінківщина радо розгорнула свої обійми на зустріч нащадкам Народного художника України Івана Васильовича Макогона. Син  Майстра, Ігор  Іванович Макогон, який мешкає в Києві, та його двоюрідний брат  Геннадій Петрович  Січугов, громадянин Німеччини, відвідали  Барвінківський  краєзнавчий музей, а також один із залів художнього відділу музею, де експонується постійно діюча виставка, присвячена творчості  нашого земляка, видатного скульптора І.В. Макогона.

Музейну колекцію творів митця було поповнено  бронзовою медаллю із зображенням  Олеся Гончара. Такий щедрий дар місту та музею залишили нащадки великого Українського Автора.

Приємним завершенням цієї теплої зустрічі стала подорож до малої Батьківщини Івана Васильовича в село Грушуваху, де знаходилася батьківська садиба.

«ЛІТО З КНИГОЮ В РУКАХ»

         Вже стало доброю традицією в першу половину червня зустрічати своїх юних читачів в Центральній районній бібліотеці.

Бібліотека - це чудове місце зустрічі дітей, де можна відпочити з книгою в руках, прийняти участь в конкурсах і вікторинах. Зараз канікули, і діти багато очікують від них. Працівники бібліотеки підготували і провели цикл інформаційно – розважальних заходів направлених на популяризацію літератури та залученню нових читачів.

За допомогою театралізованої вистави діти здійснили подорож до країни казок, а за чашкою ароматного чаю дізналися історію цього цілющого напою. Всі присутні мали масу позитивних вражень, а все побачене та почуте викликало не аби який інтерес.

Кожна дитина пішла від нас з бажанням повернутися сюди знову.

 

Звітній концерт танцювального колективу

«ФЕЄРІЯ»

 

 13.06.2018 року в Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося яскраве свято танцю - звітній концерт танцювального колективу «ФЕЄРІЯ». У дійстві взяли участь вихованці колективу від найменшого до найстаршого, порадувавши своєю майстерністю не лише родичів, а й гостів свята.

До перегляду були представлені різножанрові танці – від народних до сучасних. Керівник колективу Буйницька О.А. постійно працює над збагаченням репертуару, щоб щоразу заворожувати та дарувати глядачам незабутні емоції та радість.

На святі був присутній голова районної державної адміністрації В.І.Ромах. Звертаючись до присутніх, Володимир Іванович передав вітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світличної.  Акцентував увагу на тому, що одним з пріоритетних завдань є розвиток молодих талантів Харківщини. Юлія Світлична, як і керівництво району, особливо максимально приділяють увагу розвитку культури на Барвінківщині. Адже саме завдяки культурному розвитку дитини підростають виховані, розумні та чуйні патріоти України.

Талановитих дітей потрібно не тільки підтримувати, а й заохочувати. Голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах та голова районної ради Валентина Семенівна Щолок передали танцювальному колективу «ФЕЄРІЯ» грошовий сертифікат  для придбання елементів костюмів

 

 

 

 

 

 

 

 

«Олімпійський день»

 

За ініціативи голови Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромаха з метою розвитку олімпійського руху, популяризації здорового способу життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму 12 червня 2018 року в опорному закладі «Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1» пройшов спортивний захід «Олімпійський день».

На початку заходу заклад отримав від Володимира Івановича спортивний інвентар, який став в нагоді під час змагань.

В рамках проведення “Олімпійського дня” відбулися змагання з різних видів спорту, легкоатлетичні естафети, різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, спрямовані на поширення ідей олімпізму.

По закінченню змагань кожен учасник був нагороджений грамотами Національного олімпійського комітету.

 

 

Спорт – це запорука здоров’я нації та майбутнього нашої держави.

Юлія Світлична

 

 8 червня голова ХОДА взяла участь у розширеному засіданні колегії Управління у справах молоді та спорту ХОДА.

Учасниками засідання стали спортсмени, тренери, представники спортивних федерацій та керівники спортивних шкіл з усіх районів та міст області. Під час колегії обговорили питання розвитку фізкультури та спорту в області, зміцнення матеріально-технічної бази закладів сфери та підтримку масового спорту та спорту високих досягнень.

Відкриваючи засідання, керівник області повідомила його учасникам про заходи, які проводяться в області задля розвитку спортивної інфраструктури та популяризації спорту.

«За декілька років ми разом з вами зробили те, на що розраховували дуже довго. Ми почали розбудовувати інфраструктуру для того, щоб надати можливість кожному, хто любить спорт, ним займатися. Адже спорт – це запорука здоров’я нації та майбутнього нашої держави», - відзначила голова ХОДА.

Так, вона нагадала про процес будівництва фізкультурно-оздоровчих комплексів і спортивних майданчиків у районах області.

«Ми маємо збудовані ФОКи в Первомайському та Вовчанському районах і в Пісочині Харківського району. Цього року плануємо відкрити 2 нові ФОКи в Красноградському та Золочівському районах. На наступні роки також маємо плани. Нещодавно завершили реконструкцію стадіону «Авангард» у Змієві, будуємо стадіон у Дергачах та плануємо завершити його вже цього року. Продовжуємо роботи в спортивній школі «ХТЗ», яка не бачила ремонту останні 30 років», - сказала Юлія Світлична.

Досягнення Харківської області щодо розвитку спорту відзначив президент Федерації біатлону України, віце-президент НОК України Володимир Бринзак. Він повідомив, що за останній час у регіоні відкрито 5 нових відділень біатлону (не тільки в місті Харків, але й у Вовчанському, Чугуївському та Краснокутському районах).

«На стадії завершення підготовки до відкриття - відділення в Лозовій та Пісочині. Я в українському спорті вже 50 років і можу відзначити, що, напевно, у вас найбільш спортивний губернатор в Україні, - сказав Володимир Бринзак. - Тому що я знаю ситуацію та бачу, які справи робляться, в тому числі в тому виді спорту, який я за дорученням держави представляю. За 3 роки практично «з нуля» зроблено такий крок уперед, що ми просто дивуємося та ставимо це за приклад для всіх областей України».

Значні результати, які досягнуті за останні роки, відзначив і директор КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Леонід Задорожний.

«Великий прорив відбувся в 2017 році, коли нам дали близько 13 млн грн на ремонти. Коли нашу оновлену залу боксу відвідали збірні Казахстану, Узбекистану, Ірландії - вони говорили, що навіть у них таких залів немає. Манеж був у занедбаному вигляді, зараз - зроблений вже на 80%. Маю подякувати особисто голові ХОДА Юлії Світличній за ту увагу, яку вона приділяє нашій школі. Завдяки цьому ми сьогодні маємо впевненість у майбутньому», - сказав Леонід Задорожний.

Під час засідання колегії голова ХОДА передала кращим спортсменам регіону державні нагороди, нагороди Кабінету міністрів України, Міністерства молоді та спорту, почесні грамоти ХОДА. А також відзначила кращих за результатами 2017 року спортсменів і тренерів.

 

 

Вітання Героя Соціалістичної праці!

 

 

Третього червня відзначила свій день народження Герой Соціалістичної праці, мешканка Мечебилового Ольга Олексіївна Карнаух.

Іменинницю відвідали голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, голова районної ради ветеранів В.О. Седенко, керівник ТОВ АФ «Лан», депутат районної ради О.Л. Курочкін, голова Мечебилівської сільської ради В.М. Хавільова.

Ольга Олексіївна приймала вітання від гостей і щирі побажання міцного здоров`я, довголіття, тепла і затишку в оселі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітання Президента з нагоди Дня журналіста

 

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем журналіста.

З перших років незалежності нашої держави вітчизняна журналістика стала невіддільною складовою її інтеграційного поступу до європейської спільноти. Завдяки своїй принциповості, небайдужості та об’єктивності українські журналісти здобули визнання і глибоку повагу в суспільстві.

Свобода слова, яка продовжує існувати в Україні навіть попри війну, є одним із беззаперечних досягнень української влади.

Ми завжди пам’ятатимемо про тих журналістів, які, виконуючи свої професійні обов’язки, віддали життя за свободу і незалежність України на фронті та в тилу.

Сьогодні, у складні часи протистояння українського народу інформаційній та військовій агресії з боку Росії, від професійності, відповідальності та патріотичності кожного українського журналіста значною мірою залежить наближення нашої перемоги в цій безкомпромісній боротьбі за майбутнє української держави.

Зичу вам, шановні друзі, міцного здоров’я, невтомної енергії і творчих злетів, незламності духу, миру та процвітання.

Слава українським журналістам!

Слава Україні!

Петро ПОРОШЕНКО

 

 

 

Голова ХОДА та Міністр закордонних справ України поспілкувалися зі студентами-юристами

 

Під час візиту на Харківщину Павло Клімкін разом з Юлією Світличною зустрілись зі студентами НЮУ ім. Ярослава Мудрого.

Під час спілкування обговорили питання розвитку відносин України з іноземними країнами та міжнародного співробітництва на Харківщині, а також акцентували увагу на питаннях міжнародного права.

«Не випадково сьогодні міністр закордонних справ зустрічається зі студентством саме на Харківщині, - сказала, відкриваючи зустріч, Юлія Світлична. - Попри те, що ми близькі до кордону з Російською Федерацією, а також межуємо з Донецькою та Луганською областями, першочерговим завданням для Харківщини було визначено активізацію міжнародної співпраці та залучення іноземних інвестицій. І ми гарно себе позиціюємо на міжнародній арені. Харківська область залучає до себе міжнародні проекти, програми та співпрацює з міжнародними партнерами».

Голова ХОДА також повідомила, що під час зустрічі з міністром закордонних справ обговорили декілька проектів, які запроваджуватимуться в регіоні спільно з МЗС – задля активізації міжнародної співпраці та бізнес-стосунків.

Керівник області підкреслила, що перед молоддю регіону сьогодні відкривається велика кількість можливостей, та побажала студентам вірити в себе, ставити амбітні цілі та твердо йти до них.

Павло Клімкін відзначив, що цього року МЗС святкує неформальний ювілей – 20 років партнерства з Національним юридичним університетом ім. Ярослава Мудрого. Він наголосив на тому, що Харківська область має чи не найбільшу кількість своїх представників серед співробітників міністерства.

«Це 20-річне партнерство – це партнерство навколо знань та вашого досвіду. Від вас реально все залежить, - звернувся міністр до студентів. - Майбутнє буде виглядати не так, як було кілька років тому. Або ми зможемо стати відомими всьому світу, або ми будемо абсолютно в іншій реальності».

Павло Клімкін відзначив успіхи України у сфері міжнародного права, досягнуті в період російської агресії.

 

 

 

 

Нарада з питання «Правильність застосування засобів захисту рослин  сільськогосподарськими підприємствами району при  проведенні польових робіт»

 

05.06.2018 року в великій залі засідань Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах, голова райдержадміністрації провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств.

На нараду також запрошені спеціалісти управління агропромислового розвитку, працівники Барвінківської ВП Блаклійської ВП ГУНП в Харківській області, начальник Барвінківського районого відділу головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, голови сільських рад, представники спілки бджолярів Барвінківського району та преси.

Під час наради розглянуті питання:

1.     Підсумки соціально-економічного розвитку сільського господарства  за 5 місяців 2018 року

2.     Правильність застосування засобів захисту рослин  сільськогосподарськими підприємствами району при  проведенні польових робіт та охорона медоносних бджіл від хімічного токсикозу

3.     Проблемні питання щодо утримання бджілосімей в умовах широкого застосування засобів захисту рослин сільськогосподарськими підприємствами району

 

 

 

День захисту дітей на Барвінківщині

 

Традиційно 1 червня  Барвінківщина  разом із усім світом відзначає День захисту дітей.

У районі цей святковий день розпочався з відвідування головою районної державної адміністрації В.І. Ромахом дитячого майданчика,  який розташований по вул. Надеждівській у місті Барвінковому. Під час зустрічі голова райдержадміністрації В.І. Ромах разом з головою районної ради В.С. Щолок привітали всіх присутніх зі святом  та подарували дітям спортивний інвентар та солодкі дарунки.

А для вихованців загальноосвітньої школи № 3 м. Барвінкового це свято було особливе, бо саме цього дня відбулося відкриття пришкільного табору та оновленого шкільного майданчика. Керівники району подарували закладу грошовий сертифікат на придбання потужного кондиціонеру для актової зали.

 У своєму виступі В.І. Ромах наголосив, що піклування про підростаюче покоління, підтримка сім’ї, забезпечення та захист прав дітей — пріоритетні завдання Президента України П.О. Порошенка.

На цьому акцентує свою увагу і голова  Харківської обласної державної адміністрації Ю.О.Світлична: «Насправді кожен день має бути і є для нас Днем дітей. Адже саме ви – наше майбутнє. У вас ми віримо. На вас покладаємо сподівання. Для вас будуємо. Для вас створюємо країну, в якій хочеться жити».

Саме завдяки підтримці голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної та першого заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л. Беккера щороку в навчальних закладах району відбуваються зміни на краще: це і відремонтовані красиві школи, і нові сучасні класи, і спортивні майданчики та наповнення класів сучасною технікою.

Свято продовжилося в районному Будинку творчості дітей та юнацтва.

Звертаючись до дітей,  Володимир Іванович побажав всім міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, а головне  - миру. Він зазначив: «Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб усі діти росли щасливими, здоровими та радісними, вчилися, займалися улюбленою справою та стали достойними громадянами своєї країни. Районна влада і надалі буде робити  все можливе для розвитку закладів освіти, культури району, будівництва спортивних майданчиків, місць для дозвілля, відпочинку та розвитку дітей».

Під час святкового концерту за активну участь у творчому житті району вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва були нагороджені Почесними грамотами. Також жодне свято не залишається без уваги та подарунків від керівника району. Тож і сьогодні учасники концерту отримали від В.І.Ромаха солодкі подарунки.

 

 

 

 

 

Апаратна нарада

 

29.05.2018 о 08.30   голова районної державної адміністрації В.І. Ромах провів чергову апаратну нараду, в ході якої наголосив на актуальних питаннях цього тижня:

забезпечення пожежної безпеки під час весняно-літнього періоду в районі та проведенню оздоровчої кампанії в пришкільних таборах;

підготовка та відзначення на належному рівні в районі Дня захисту дітей;

питання підписання жителями району декларацій з сімейними лікарями;

проведення ремонтних робіт в навчальних закладах району;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

 

 

 

 

Розраховуємо, що рішення щодо миротворців на Донбасі буде прийнято найближчим часом. Президент

 

Петро Порошенко та Федеральний президент Федеративної Республіки Німеччина Франк-Вальтер Штайнмаєр детально обговорили ситуацію на Донбасі.

«Безумовно, ми велику частину нашого часу приділили ситуації на Донбасі. Є абсолютно неприйнятним, коли за останні декілька тижнів через абсолютно безвідповідальні дії російських військ і контрольованих ними бойовиків різко зросла інтенсивність обстрілів. І ми бачимо спроби наступальних операцій з боку бойовиків, яким надзвичайно ефективно дають відсіч Збройні сили України, кваліфікація, досвід і ефективність дій яких значно зросли», - наголосив Президент України під час спільної прес-конференції з Федеральним президентом Федеративної Республіки Німеччина.

Глава Української держави зазначив, що «Президент Штайнмаєр тримає руку на пульсі щодо деескалації ситуації на сході». «Я надзвичайно вдячний, що ми обговорили і деталі імплементації Мінських угод, у тому числі і як необхідну складову щодо безпекового компоненту Мінських угод, запровадження миротворчої місії за рішенням Ради безпеки Організації Об’єднаних Націй», - додав він.

Президент України повідомив також, що за його дорученням Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зараз знаходиться в Нью-Йорку. «Сьогодні розпочинається засідання Ради безпеки ООН, яке присвячене Україні, пан Клімкін буде там робити доповідь. Ми дякуємо і Німеччині за участь. І дуже важливо буде почути і позицію російського представника. Безумовно, ми дуже твердо розраховуємо на те, що рішення щодо миротворців має бути прийнято найближчим часом»,  - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави нагадав, що під час його візиту до німецького Аахена було досягнуто домовленості про спробу організувати якомога швидше зустріч у Нормандському форматі. «За моїм дорученням заступник Глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв 1 червня відвідає Берлін, де будуть проведені відповідні переговори про підготовку відповідної зустрічі. Для нас це надзвичайно важливо», - сказав він.

Франк-Вальтер Штайнмаєр висловив сподівання на відновлення роботи Нормандського формату. «Те, що стосується ситуації на сході України, я сподіваюся все-таки, що після тих переговорів, які ми мали у Берліні, які ви провели з Федеральним канцлером, була розмова з Президентом Макроном у Аахені, як ви сказали. Я думаю, що всі ці переговори, і розмова канцлера в Сочі, що вони приведуть до того, що Нормандський процес одержить новий статус активності, і ми зможемо сказати, що формати Нормандського процесу знову будуть активовані», - зазначив він.

Федеральний президент Республіки Німеччина також зауважив, що на даний момент важливо уникнути подальшої ескалації і намагатися якомога більше робити пропозицій, висувати ідей і виконувати програму Мінських домовленостей і досягати подальшого успіху, прогресу.

«До таких міркувань належить також і ситуація з миротворчою місією – зараз ООН про це говорить. Я сподіваюся, що двосторонні переговори відбуваються також у Нормандському форматі. І ті переговори, які відбуваються у Нью-Йорку, зрештою приведуть до того, що і ця ідея буде успішною», - зазначив Франк-Вальтер Штайнмаєр.

 

Юлія Світлична бере участь у Міжнародній конференції жінок-лідерів, що проходить в Ізраїлі

 

Голова ХОДА стала єдиною представницею України на заході, який зібрав 60 учасниць більш ніж з 40 країн.

Юлія Світлична бере участь у конференції на запрошення уряду Ізраїля та Ізраїльського центру міжнародного співробітництва МАШАВ. Міжнародний захід має 60-річну історію та проводиться раз на два роки, збираючи представників з усіх куточків світу. Цьогорічна тема заходу - «Видатні жінки, які досягають змін».

«Нинішній форум присвячений тим темам, які турбують весь світ. Це не тільки гендерні питання, але й питання сталого розвитку країн. Ділимося досвідом щодо того, як вирішувати проблеми, що постають у різних країнах. Обговорюємо розширення міжнародної співпраці, політичний та економічний розвиток, соціальні та гуманітарні програми», - розповіла голова ХОДА.

Триденна програма конференції, окрім дискусійної частини, передбачає зустрічі з Президентом Ізраїлю, представниками уряду та різних впливових кіл.

«На конференції присутні представники урядів різних країн світу, місцеві депутати, представники міжнародних інституцій, організацій, керівники різних установ, - відзначила Юлія Світлична. - Україна виступає однією з перших. Вважаю, що захід буде дуже корисним для досвіду Харківської області, зокрема».

Довідка. Цьогорічна Міжнародна конференція жінок-лідерів стала вже тридцятою в історії. Перша відбулась у 1961 році. Проведенням конференції відзначають також 2 ювілеї – 70-річчя Держави Ізраїль та 60-ту річницю МАШАВа. Конференція проходить у місті Єрусалим та Кармельському Міжнародному навчальному центрі GoldaMeirMASHAV (MCTC) у м. Хайфі (Ізраїль) - одному з найперших світових міжнародних центрів для жінок, що мають справу з питаннями гендеру.

«Цьогорічна спеціальна конференція призначена для видатних жінок, які привносять позитивні зміни в їх суспільства», - відзначають організатори заходу.

 

 

 

 

Барвінківщина відзначила свято Останнього дзвоника

 

Сьогодні, 25 травня 2018 року, у загальноосвітніх закладах Барвінківщини відбулося Свято останнього  дзвоника. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул, для випускників  – це важливий день, адже це символічне прощання зі школою та вчителями, які були поруч всі ці 11 років.

На урочисті лінійки до опорного закладу ЗОШ №1 та ЗОШ № 2 завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації М.Л. Беккер та голова районної державної адміністрації В.І.Ромах. Вони щиро привітали учнів, випускників, вчителів, батьків та гостей зі святом останнього дзвоника. Побажали успіхів, миру, добра, щасливої долі й здійснення найзаповітніших мрій і висловили велику вдячність всьому педагогічному колективу за наполегливу і результативну працю. Побажали учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

У своєму виступі Марк Львович зазначив, що для кожного цей день має своє особливе значення. Для дітей - це нова валіза знань за плечима, для вчителів - гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків - мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік. Випускникам побажав щасливого дорослого життя , самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутнім нашої держави. Головне — бути чесними і добрими людьми.

В свою чергу Володимир Іванович зазначив, що завдяки підтримці голови обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної кожний школяр району приходить першого вересня до школи і бачить щось нове та приємне: це відремонтована красива школа, нові сучасні класи, спортивні майданчики та нове різноманітне обладнання.

Посмішки, квіти, пісні та слова вдячності лунали для учнів, вчителів та гостей від випускників шкіл. Справжній зорепад нагород, відзнак та дипломів щедро сипався на учнів-переможців та призерів олімпіад та конкурсів, найактивніших відмінників навчання.

 

                

 

 

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

 

Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! 

Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.

Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.

Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

 

 

 

 

Позачергова сесія районної ради

 

 

24.05.2018 о 10.00 В.І. Ромах голова районної держаної адміністрації взяв учать у пленарному засіданні ХХІV сесії Барвінківської районної ради VIІ скликання. На засіданні депутатами  розглянуто  інформації про виконання  районних програм та схвалено внесення змін до них.

 Депутатами розглянуті та схвалені зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ" Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього.

 Також в ході пленарного засідання депутати погодили внесення змін до Програми соціального захисту населення Барвінківського району на 2018-2022 роки.

 

 

 

 

 

Бойові можливості ЗСУ значно зросли. Президент перевірив готовність американських Javelin

 

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України Петро Порошенко здійснив робочу поїздку на один з військових полігонів та перевірив готовність ЗСУ до бойового використання американських протитанкових ракетних комплексів «Джавелін» (Javelin).

«Нарешті цей день настав. І сьогодні вперше в Україні відбулось випробування протитанкового комплексу третього покоління «Джавелін». Я впевнений у тому, що на сьогодні бойові можливості українських Збройних сил, підрозділів ракетних військ і артилерії значно зросли», - сказав Президент.

«Звичайно, що це оборонна зброя і буде застосована лише тоді, коли ми будемо мати наступ Російської федерації на позиції українських військ», - зазначив він.

Петро Порошенко наголосив на тому, що підрозділи українських Збройних сил пройшли відповідні тренінги для використання цього озброєння.

Глава держави зауважив, що американські протитанкові комплекси показали надзвичайно високу ефективність. «Ви бачили щасливі обличчя солдат. Сьогодні здійснилася їх мрія. Це має дуже символічне значення, бо це є символом співпраці з нашими американськими партнерами», - додав він.

Глава держави подякував Президенту США Дональду Трампу, Віце-президенту Майклу Пенсу, Міністру оборони США, Державному секретарю США, Сенату та Конгресу, всім американським партнерам за підтримку України та ухвалення відповідного рішення про надання протитанкових ракетних комплексів «Джавелін».

Главі держави були продемонстровані контрольні пуски по наземних цілях, які виконали українські військовослужбовці. Всі цілі були успішно вражені. Також відбулися навчальні запуски ракет українських ПТРК, зокрема, «Стугна», які так само показали високі результати.

 

 

 

Харківщина втретє поспіль очолила рейтинг соціально-економічного розвитку областей України

 

Кабінет міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2017 рік.

Наша область підтвердила результати попередніх двох років і посіла перше місце серед інших областей України та друге - після міста Київ.

Відповідні дані розміщено на офіційному сайті Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Загальну рейтингову оцінку регіонів розраховано за 64 показниками, що згруповані за 12 напрямками. За половиною напрямків та 22 показниками Харківська область входить до п'ятірки лідерів.

Друге місце наша область посідає за напрямками «Розвиток малого та середнього підприємництва», «Відновлювана енергетика та енергоефективність», «Соціальний захист та безпека».

При цьому за підсумками 2017 року Харківська область укріпила свої позиції в економіці та соціальній сфері, посівши перші місця відразу за трьома напрямками: «Ефективність ринку праці», «Доступність та якість послуг у сфері освіти» та «Раціональне природокористування та якість довкілля». За результатами попередніх рейтингових оцінювань (у 2015 та 2016 роках) Харківщина випереджала місто Київ лише у сфері освіти.

Важливим підсумком роботи Харківської області стало відразу 9 перших місць за ключовими показниками, які стосуються соціального забезпечення населення, розвитку підприємництва, підвищення енергоефективності, якості освіти, соціального захисту дітей та поліпшення екологічної ситуації в регіоні (у 2016 році таких показників було 7, у 2015 році - 4).

Довідка. Рейтингове оцінювання соціально-економічного розвитку регіонів проводиться відповідно до Постанови Кабінету міністрів України від 21.10.2015 № 856 «Про затвердження Порядку та Методики проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації державної регіональної політики». З моменту появи рейтингу Харківщина є його незмінним лідером серед областей країни.

 

 

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

 

23.05.2018 о 09.00 відповідно до затвердженого графіку відбувся прийом громадян з особистих питань головою районної державної адміністрації В.І. Ромахом.

Під час прийому до керівника району звернулися громадяни району. Заявників турбували питання з надання матеріальної допомоги та роз’яснення деяких земельних питань. 

На усі питання надані конкретні відповіді.

 

 

 

 

 

 

 

 

Інформаційний семінар

з питань реалізації реформи місцевого

самоврядування та активізації процесу об’єднання

 

22.05.2018 об 11 годині в великій залі засідань Барвінківської районної державної адміністрації відбувся семінар з питань реалізації реформи місцевого самоврядування та активізації процесу об’єднання за участю директора  Д.С. Барінової та спеціалістів Харківського центру розвитку місцевого самоврядування. В семінарі взяли участь голова районної держаної адміністрації В.І. Ромах, голова районної ради В.С. Щолок, голови місцевих рад, депутати різних рівнів, члени робочої групи  з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, керівники структурних підрозділів та представники засобів масової інформації.

Під час семінару обговорені наступні питання:

1. Про хід та перспективи реалізації реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади на території Харківської області.

2. Фінансові параметри діяльності ОТГ.

3. Про досвід роботи об’єднаних територіальних громад Харківської області. Процедура об’єднання територіальних громад. Практичні аспекти.

 

 

 

Позитивний результат роботи харківської промисловості за рік збільшився в 100 разів

 

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична під час засідання колегії Міністерства соціальної політики України.

Захід відбувся в Харкові 17 травня під керівництвом Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Участь у колегії взяли представники всіх регіонів країни, об’єднаних громад, центральних органів виконавчої влади та регіональних органів соціальної політики.

Відкриваючи засідання, Прем’єр-міністр України відзначив зростання національної економіки та наголосив, що напрацьоване економікою має бути реінвестоване в якість життя українських громадян.

«Кілька днів тому Держстат оприлюднив нові дані, що ми маємо зростання економіки в 1 кварталі 2018 року 3,1 %. Мовою реальних цифр – Україна цього року має виробити на 471 млрд продукції та послуг більше, ніж торік», - навів дані Володимир Гройсман.

Говорячи про ситуацію в Харківської області, Юлія Світлична підкреслила пріоритетність роботи обласної влади щодо посилення регіональної економіки.

«Для Харківщини це, перш за все, промисловість, де зайнята третина всіх працюючих. За минулий рік позитивний фінансовий результат в цьому секторі склав майже 4 млрд грн. Це в 100 разів більше, ніж було торік. І це вже дозволило забезпечити підвищення зарплат та додатково створити у промисловості близько 4 тисяч робочих місць. Вперше за останні 4 роки», - навела дані керівник області.

 

 

Ще 201 учасник АТО (ООС) отримав у власність земельні ділянки

 

18 травня відбувся черговий захід з вручення військовим наказів про передачу у власність земельних ділянок та надання дозволів на розробку документації із землеустрою.

Зустріч пройшла під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера та за участю в.о. голови Держгеокадастру Олександра Колотіліна.

На початку заходу Марк Беккер передав військовим слова глибокої подяки від голови ХОДА Юлії Світличної - за мужність у відстоюванні кордонів нашої держави. Він відзначив, що питання соціального захисту учасників АТО (ООС) знаходиться на особистому контролі керівника області.

«Сьогодні 201 учасник АТО (ООС) отримає у власність земельні ділянки, ще 54 – дозволи на розробку документації із землеустрою, - відзначив Марк Беккер. - За весь цей час ми отримали від учасників АТО (ООС) 12 тисяч заяв, було надано майже 9 тисяч дозволів на розробку документації із землеустрою, 6700 осіб отримали землю у власність».

Олександр Колотілін відзначив, що за результатами 2017 року Харківщина посідає друге місце в країні щодо видачі земельних ділянок учасникам антитерористичної операції (ООС) (видано понад 4 тис. дозволів). Він також подякував за активну роботу керівництву ХОДА та громадським організаціям воїнів АТО (ООС).

Землевпорядники відзначили, що серед земельних ділянок, які цього разу отримали учасники АТО (ООС), 64 призначені для ведення особистого селянського господарства в Ізюмському районі, інші - для ведення садівництва в Зміївському, Харківському та Дергачівському районах.

Зокрема, дві земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства в Ізюмському районі отримала родина загиблого ветерана АТО (ООС) Сергія Бризгайла та одну земельну ділянку - для ведення садівництва в Харківському районі – родина загиблого воїна Івана Литвинова.

 

 

 

День вишиванки на Барвінківщині

 

В Україні сьогодні відзначають День вишиванки. Це  свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Дата проведення — щороку в третій четвер травня. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Не оминуло це свято і Барвінківський район. Державні службовці, працівники різних напрямків, школярі та всі охочі вдягли національний одяг з метою підтримати традиції та звичаї українського народу.

 

 

Весь український народ пишається своїми героями. Президент – про національні «Ігри нескорених»

 

Петро Порошенко разом з дружиною взяв участь у церемонії закриття Національних змагань «Ігри нескорених 2018 року».

Глава держави вручив нагороди переможцям змагань, які стануть членами національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях «Ігри нескорених» у м. Сіднеї, Австралія, в жовтні 2018 року.

«Надзвичайно радий бути присутнім тут, коли вже стає традицією за підсумками змагань «Ігор нескорених» формувати нашу делегацію для світових змагань у Сіднеї», - зазначив Президент. 

«На тих, хто полетить до Сіднея, - величезна відповідальність: високо тримати українську планку на «Іграх нескорених» в Австралії. Забезпечити, і це моє президентське прохання, результат принаймні не гірший, ніж у Канаді. Ми вміємо. Я переконаний, що у нас це вийде», - звернувся до спортсменів Петро Порошенко. Він також висловив сподівання, що учасники тогорічних змагань у Канаді поділяться своїм досвідом. 

«Переконаний у тому, що українці і зараз будуть найкращими. Україна пишається вами і вірить у вас. І нехай по всьому світу нашим спільним гаслом буде гасло: «Слава Україні!», - сказав Петро Порошенко.

За словами Глави держави, багато хто з учасників був у Торонто минулого року. «Ми пам’ятаємо, як нас зустрічав світ. Як українських воїнів, спортсменів, героїв вітали канадці на вулицях - упізнавали, брали автографи, фотографувалися. І дуже раділи, що Україна, нарешті, приєдналася до цієї важливої ініціативи», - наголосив Петро Порошенко.

«На «Іграх нескорених» у Торонто ви продемонстрували силу і незламність України, фізичну і моральну міць воїнів української армії», - сказав Президент, нагадавши, що минулого року 15 українських військовослужбовців та ветеранів на цих змаганнях здобули 14 медалей, з яких - 8 золотих, 3 срібні та 3 бронзові. А у марафоні морської піхоти всі десять наших учасників отримали медалі за успішне завершення дистанцій у 42 та 10 кілометрів. «Це дуже добра демонстрація можливостей України», - підкреслив він.

«Дивлячись на вас, вкотре пересвідчуєшся, що з такими хлопцями, як ви – перемога завжди буде за Україною», - зазначив Глава держави. 

Петро Порошенко наголосив: «Цю силу ви продемонстрували у перші дні російської агресії. Ви демонструєте її й зараз, дивуючи увесь світ звитягою нескорених. Весь український народ пишається українськими героями».

Президент привітав всіх учасників змагань і подякував кожному за участь, яка потребувала особливих фізичних, моральних психологічних зусиль.

«Ви всі вже перемогли. Це я завжди стверджую. Перемогли тим, що ви зараз тут, на цьому стадіоні. Перемогли своєю наполегливістю, перемогли своєю завзятістю. Перемогли вірою в себе. І головне -  перемогли вірою в Україну та нашу перемогу. Перемогли тим, що ви – нездоланні», - сказав Президент.

 

 

Ніщо не може загрожувати безпеці та здоров’ю дітей у літніх оздоровчих таборах. Юлія Світлична

 

15 травня в ХОДА відбулась нарада, присвячена питанням пожежної безпеки під час весняно-літнього періоду в регіоні та проведенню оздоровчої кампанії.

Відкриваючи нараду, голова ХОДА Юлія Світлична наголосила на персональній відповідальності керівництва ГУ ДСНС у Харківській області та Держпродспоживслужби щодо забезпечення дотримання норм пожежної безпеки та належних санітарних умов у дитячих таборах відпочинку на території області.

«У Харківській області заходами оздоровлення планується охопити майже 80 тисяч дітей. Для цього - підготувати понад 700 закладів, які проводитимуть це оздоровлення, - навела дані Юлія Світлична. – Особливу увагу необхідно приділити заходам пожежної безпеки та санітарній готовності зазначених закладів. Ці питання особливо важливі, коли йдеться про оздоровчі табори, де знаходяться діти. Ніщо не може загрожувати безпеці та здоров’ю дітей у літніх оздоровчих таборах».

Керівник області доручила створити в кожному районі мобільні групи, до складу яких увійдуть представники РДА, ДСНС, Держпродспоживслужби та Національної поліції. Ці групи здійснюватимуть моніторинг підготовки та подальшої роботи дитячих закладів охорони здоров’я та відпочинку. Юлія Світлична наголосила, що питання підготовки таких закладів до прийому дітей мають взяти на особистий контроль керівники райдержадміністрацій.

У ході наради про стан підготовки дитячих таборів до сезону та хід перевірок у цих закладах доповіли начальник ГУ ДСНС України в Харківській області Олександр Волобуєв та в.о. начальника ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області Тетяна Колпакова.

Так, Олександр Волобуєв повідомив, що цього року приймати людей на відпочинок планують 90 стаціонарних закладів оздоровлення Харківщини (27 – дитячих та 63 бази відпочинку).

«Станом на 14 травня 2018 року перевірені 43 заклади відпочинку та оздоровлення (з них - 19 закладів відпочинку та оздоровлення дітей та 24 бази відпочинку), які вже розпочали підготовку до проведення оздоровчої кампанії, - відзначив керівник ГУ ДСНС. - За результатами проведених перевірок керівникам об’єктів вручені акти перевірок та приписи про усунення порушень вимог законодавства для їх обов’язкового виконання. Приписами запропоновано до усунення понад 600 порушень вимог пожежної та техногенної безпеки. За допущені порушення 51 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності».

Держпродспоживслужба цього року вже надала 160 пропозицій щодо покращення матеріально-технічної бази закладів відпочинку та оздоровлення, з яких поки що виконано лише 15%.

«Керівникам закладів відпочинку (наметового містечка, таборів з денним перебуванням) надано 64 пропозиції, з яких виконано лише 29,7%. Виконання заходів залишається на контролі», - відзначила Тетяна Колпакова.

За підсумками наради голова ХОДА дала доручення ДСНС та Держпродспоживслужбі щодо подальшої роботи в напрямку підготовки до оздоровчого сезону в області.

«Доручаю: перше, ДСНС – провести перевірки пожежної безпеки та дотримання законодавства в кожному закладі, який організовуватиме відпочинок. Друге – встановити контроль за усуненням зазначеними закладами тих приписів або недоліків, які ви встановлюєте. Третє – провести роботу з власниками дитячих закладів щодо забезпечення неухильного дотримання вимог чинного законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, відповідності евакуаційних шляхів та виходів установленим законодавством нормам, а також наявності засобів пожежогасіння та водопостачання. Робити все задля того, щоб і персонал, і люди, які відпочивають або оздоровлюються, знали у разі загрози їх життю що та як робити. Те ж саме стосується й Держпродспоживслужби», - сказала керівник області.

В даній нараді в режимі відеоконференції "LifeSize" також взяв участь голова районної державної адміністрації В.І.Ромах.

 

 

 

Майбутнє моєї громади»

 

15.05.2018 року   голова районної державної адміністрації В.І. Ромах взяв участь церемонії нагородження переможців конкурсу творів  на тему «Майбутнє моєї громади».

Учасників заходу – конкурсантів та їх наставників щиро вітали голова районної ради Щолок В.С., голова Барвінківської райдержадміністрації Ромах В.І.,  начальник відділу освіти Барвінківської райдержадміністрації  Коптєва Н.О. та голова Наглядової ради Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області Дема В.І.  разом із  координатором Фонду регіонального відділення  в Барвінківському районі  Макаревичем І.М.

Цього року участь у творчому змаганні взяли учні 97 шкіл Харківського регіону, в тому числі школярі всіх загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району. На адресу Фонду надійшло 730 робіт, до оцінювання яких дуже уважно підійшли члени журі.

Переможців конкурсу творів «Майбутнє моєї громади» визначали представники Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області спільно з експертами ГО «Експерти ЗА Реформ». Роботи оцінювалися за трьома критеріями: практичність, оригінальність, креативність. 
       За результатами конкурсу переможцями та призерами на рівні загальноосвітніх навчальних закладів району стали 23 школяра – вони відзначені Дипломами Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та отримали від Фонду пам’ятні подарунки: портативні музичні колонки, накопичувачі енергії та флеш-носії. 
       Автори кращих робіт на рівні району відзначені Дипломами конкурсу та цінними подарунками, якими цього року стали смартфони та планшети.

Дипломами Благодійного фонду соціального розвитку Харківської області та подарунками відзначені: 

Учні Барвінківської ЗОШ №1 І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Пінега Аліна - 1 місце, Кіян Ангеліна - 2 місце, Коршенко Дмитро - 3 місце

Учні Барвінківської ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Магда Марія - 1 місце, Магда Дарина - 2 місце, Масько Дмитро - 3 місце

Учні Барвінківської ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Богатирьова Дар’я - 1 місце, Кіян Таісія - 2 місце, Іншина Яна - 3 місце

Учні Гаврилівського  НВК Барвінківської районної ради Харківської області:

Гончарова Дар’я - 1 місце, Кулініч Антон - 2 місце, Онипченко Артем -3 місце

Учні Гусарівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Майборода Катерина - 1 місце, Цуканов Микола - 2 місце, Довженко Поліна - 3 місце

Учні Грушуваського  НВК Барвінківської районної ради Харківської області:

Сурма Єлизавета - 1 місце, Войтенко Катерина - 2 місце, Щербак Ольга - 3 місце

Учні Другої Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Єршова Варвара -1 місце, Мартюк Ангеліна - 2 місце, Лисенко Максим - 3 місце

 Учні Мечебилівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Барвінківської районної ради Харківської області:

Дрозд Дмитро - 1 місце, Албу Дар’я - 2 місце

Найкращими роботами визнані твори: 
- учениці Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Барвінківської районної ради Харківської області Кіян Ангеліни  (ІІІ місце; 
- учениці Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Барвінківської районної ради Харківської області  Пінеги Аліни (ІІ місце). 
Обидві дівчини отримали в подарунок від Фонду сучасні смартфони.
       Абсолютним переможцем конкурсу творів «Майбутнє моєї громади» стала Магда Марія, учениця Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Барвінківської районної ради Харківської області, якій були вручені Диплом за І місце серед учасників Барвінківського  району та цінний подарунок – планшет.

 

 

Чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ

 

 Продовжується  друге коло чемпіонату Харківської області з футболу серед ДЮСШ сезону 2017/2018 р.р. Вихованці відділення футболу Барвінківської ДЮСШ виступають двома групами – U/12, U/13 (2005/2006 р.н.) та U/16,U/17 (2001/2002 р.н.). Разом з нашими футболістами в 4 підгрупі змагаються такі команди: ДЮСШ Балаклія, ДЮСШ Зміїв, «Колос» Балаклія, ДЮСШ «Ізюм», «Енергетик» Слобожанське, «Колос» Зміїв та «Газовик» Донець. Чергову календарну гру наші вихованці зіграли на виїзді проти команди ДЮСШ м.Зміїв. Рахунок гри команд молодшої вікової групи 0:3       (тренери Хорунжий В.Ю., Плаксій К.О.). Голи за Барвінківську ДЮСШ забивали Жадан Кирило – 2, Каландєров Вадим. Команда старшої вікової групи під керівництвом Бугакова О.П. та Одинодченка О.В. зі своїми однолітками із Зміївської  ДЮСШ зіграли внічию 2:2. Голи забивали Смірнов Віктор та Тимченко Єгор. Футболістам Барвінківської ДЮСШ залишилось зіграти 2 календарних гри у 2 колі чемпіонату Харківської області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл: дома прийняти команду Балаклійської ДЮСШ та на виїзді зіграти з командою «Колос» - Балаклія. Бажаємо нашим вихованцям перемог у наступних іграх!

 

 

Турнір з шотокан карате-до «С.К.І.Ф.»

 

 12.05.2018 року в м. Харкові на базі Комунального закладу «Школи вищої спортивної майстерності»  відбувся турнір серед команд Харківської області з шотокан карате-до С.К.І.Ф., в якому прийняли участь 200 спортсменів  із різних клубів.  Вихованці тренера Рибалки А.С. гідно представили Барвінківську ДЮСШ на цих змаганнях. В активі наших спортсменів 23 медалі різного ґатунку: Лакатош Дмитро – КАТА,  -1 місце , КУМІТЕ, 10-11 р.,  - 37 кг. - 2 місце;  Лой Сергій – КАТА -  3 місце, КУМІТЕ, 14-15 р.,  - 46 кг. - 1 місце ; Рябченко Данило – КУМІТЕ, 16-17 р.,  - 65 кг. - 1 місце, Плис Родіон – КАТА – 2 місце, КУМІТЕ, 10-11 р.,  - 32 кг. - 1 місце ; Хрістон Ілля – КУМІТЕ, 12-13 р.,  - 40 кг. – 2 місце; Скляров Олександр – КУМІТЕ, 12-13 р.,  + 46 кг. – 2 місце; Дмитренко Андрій – КУМІТЕ, 14-15 р.,  + 68 кг. – 3 місце; Молчанов Артем – КУМІТЕ, 12-13 р.,  + 46 кг. -  1 місце ; Євсюков Тимур – КУМІТЕ, 9 р., – 30 кг. – 3 місце, КУМІТЕ + 343 кг. – 2 місце; Семенов Денис – КУМІТЕ, 12-13 р.,  + 46 кг. – 1 місце; Гололобов Володимир –  КАТА - 1 місце , КУМІТЕ, 14-15 р.,  -  60 кг. -3 місце;  Рюма Назар – КУМТЕ, 14-15 р.,  - 55 кг. - 2 місце;  Шаригін Ілля – КУМІТЕ, 14-15 р.,  + 60 кг. – 1 місце; Цвентух Альона КУМІТЕ,  12-13 р., +54 кг. – 2 місце , Михайлюк Вєроніка – КАТА - 2 місце , КУМІТЕ,  10-11 р., - 38 кг. – 1 місце, Кузнєцова Тетяна – КУМІТЕ, 12-13 р., - 45 кг. – 1 місце,  Огарь Анастасія – КАТА – 1 місце, КУМІТЕ, 10-11 р., - 28 кг. -  1 місце.  Бажаємо нашим вихованцям і надалі перемог на змаганнях самого високого рівня!

 

 

 

 

Увага конкурс!

На зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» -  начальника відділу економічного розвитку, містобудування та архітектури, адміністративних послуг та цивільного захисту Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області

Ситуаційні завдання

 

 

 

 

Лідери України, Німеччини та Франції обговорили питання продовження санкцій

 

Під час робочої поїздки до Німеччини Президента Петра Порошенка відбулась тристороння зустріч з Президентом Франції Еммануелем Макроном та Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

«Ми мали дуже амбітний порядок денний. Обговорили також питання продовження санкцій. Обговорили серйозне занепокоєння ескалацією напруженості і бойових дій з боку Російської федерації проти українських військ. Лише за останню добу в районі Катеринівки ми втратили одного українського героя, п’ятеро були поранені», - повідомив Петро Порошенко про хід зустрічі у коментарі для представників ЗМІ.

Президент також зазначив, що докладно проінформував керівників Франції та Німеччини про ситуацію на Донбасі. «Ми чітко наголошуємо і наполягаємо на тому, щоб перемир’я, яке було оголошено перед Великоднем, російськими терористичними військами обов’язково дотримувалось»,  - підкреслив він.

Президент також повідомив, що обговорював з лідерами Франції та Німеччини питання про деокупацію Криму. «Очевидно, що говорили про деокупацію і запровадження санкцій за незаконне проведення виборів. Я говорив про це з самого початку», - сказав Петро Порошенко.

«Ми координуємо дії. Пакет санкцій щодо імплементації Мінських домовленостей і припинення агресії Росії на Донбасі нерозривно пов'язаний з пакетом санкцій за незаконну анексію Криму»,  - наголосив Глава держави.

Президент також нагадав, що вчора мав зустріч із Президентом Європейської Ради Дональдом Туском, під час якої дуже ретельно обговорювалась політика санкцій. «Санкції мають бути продовжені і запровадженні нові додаткові санкції, особливо для тих, хто брав участь в організації і проведенні виборів у Криму – незаконних виборів Президента Російської федерації», - сказав Петро Порошенко.

 

Юлія Світлична вручила ключі від нових квартир у Пісочині семи дітям-сиротам

 

Дво- та трикімнатні квартири повністю готові до заселення мешканців: у них зроблено ремонт, є меблі та побутова техніка.

«Вперше за роки незалежності України держава нарешті повернулася обличчям до людей і виконує свої соціальні зобов'язання, - підкреслила керівник області. - Сьогодні ми передаємо чотири нові квартири дітям-сиротам і дітям, які позбавлені батьківського піклування. Це лише початок. Цього року плануємо забезпечити близько 50 дітей-сиріт житлом».

Державна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запрацювала минулого року, коли за ініціативи Президента України Петра Порошенка на ці цілі вперше була виділена субвенція з держбюджету. Цим коштом у Харківській області придбали 15 об'єктів: 12 квартир і таун-хаус на чотири квартири для забезпечення житлом 20 дітей-сиріт (у Зміївському, Харківському та Первомайському районах), а також 2 житлових будинки - для дитячих будинків сімейного типу в Красноградському і Зміївському районах. Цього року Харківщина також отримає субвенцію з держбюджету для продовження реалізації програми.

«Ми дуже чекали на ці квартири, - сказала Галина Кононова, сирота, яка виховує трьох дітей. - Спасибі вам, що ми можемо з нашими сім'ями заїхати туди й відразу жити, тому що є меблі та все облаштовано».

Нагадаємо, в лютому 2018 року діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, отримали ключі від трьох квартир у Первомайському районі, також голова ХОДА Юлія Світлична передала ключі від нового будинку в Красноградському районі сім'ї, яка виховує прийомних дітей.

 

 

Коментар з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

    У ці травневі дні українці разом зі всім світом згадують події найкривавішої війни всіх часів. Це дні нашої спільної пам’яті про тих, хто загинув: героїв, які врятували світ, та невинних жертв нацизму. Пам’ять про ту війну є особистою для кожного з нас, адже в кожній родині є власна історія про долі рідних, які назавжди змінила Друга світова.

    Українці зазнали непоправних втрат, але своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу. І разом зі всім світом у ці дні ми промовляємо: «Ніколи знову». Ми розділяємо з десятками народів спільну перемогу та спільне горе від тих втрат і точно знаємо, що тільки разом, пліч-о-пліч, ми перемогли нацизм у Другій світовій війні. І так само – тільки підтримуючи один одного, можемо сьогодні протистояти новому світовому агресору.

    Як і в 1939 – 1945 роках сьогодні українці знаходяться на передовій боротьби з ворогом, який прагне перекроїти не тільки карту України, а й мапу всієї Землі. У цій боротьбі ми не одинокі. Маємо підтримку абсолютної більшості держав світу, й з часом розуміння того, що відбувається нині в Україні, а разом із ним - і підтримка нашого народу - тільки зростають.

    У ці дні ми згадуємо всіх, хто віддав життя за Україну – на фронтах Другої світової війни та на нинішньому східному фронті. Вшановуємо подвиги дідів та їх онуків. Щиро бажаю здоров’я та сил нашим ветеранам, а всім нам – мирного неба.

    Ніколи знову!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

 

 

 

З Днем Великої Перемоги!

Від усього серця вітаю Вас з 73-ю річницею Великої Перемоги, шановні жителі Барвінківського району, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови!

Багато років минуло від незабутнього травня 1945 року, але й сьогодні величний подвиг захисників і визволителів залишається невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народу.

Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невмовний біль та горе учасників воєнних подій. З чоловіків 1922-1923 років народження в горнилі війни живими залишилось лише три відсотки. Майже вісім мільйонів кращих синів і дочок України полягли на полях бою, загинули від тяжких ран у повоєнні роки. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам'яті.

У цей славний день ми згадуємо всіх, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та складаємо глибоку шану ветеранам, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки. Ми уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога.

Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, яку не знало людство. За роки війни щодоби гинуло 20 тис. людей. Страшна війна забрала життя кожного п’ятого українця

Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю.
     День перемоги - значиме і хвилююче для кожного жителя нашої країни свято, яке ми відзначаємо як данину пам'яті і глибокої поваги славним захисникам Вітчизни, всім, хто самовіддано, героїчно на фронті і в тилу наближав довгоочікуваний день Великої Перемоги.
     Це те, що об'єднує нас і робить непереможними перед обличчям будь-яких випробувань. Завойована старшими поколіннями Перемога і сьогодні надихає нас на нові звершення, зміцнює наш дух, допомагає долати труднощі і йти вперед.
      Від усієї душі бажаю Вам здоров'я, щастя, благополуччя, мирного неба над головою і невичерпної віри в краще майбутнє України.
      З Днем Великої Перемоги!

      Перший заступник голови обласної державної адміністрації Марк Беккер
 

 

Дорогі ветерани Другої світової війни, воїни визволителі, працівники фронту і тилу,

вдови та діти війни, жителі району!

 

Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги та Міжнародним днем пам’яті й примирення!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті й примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

В цей день, 73 роки тому, земля була остаточно звільнена від фашистських загарбників. Всі ми пишаємося подвигом визволителів нашої країни. Пам’ять про цей подвиг ми маємо берегти та передавати нашим дітям і онукам. З Україною пов’язані основні події найстрашнішого в історії людства воєнного протистояння. Саме тут вирішувалася подальша доля війни в Європі, доля Перемоги.

Страшні випробування випали на долю вашого покоління. Нищівний вал бойових дій двічі прокотився українськими землями, не оминувши жодного міста, містечка, села. Протягом тих трагічних днів і ночей Україна була ареною смертельних битв.

Ті, хто кував перемогу – для нас символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу.

Ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави. Хай завжди на вільній українській землі будуть мир і згода.

Слава ветеранам, всім тим, хто боронив Батьківщину від страшного ворога, хто відвойовував українські землі, жертвуючи життям заради майбутнього!

Нажаль так сталося , що цю знаменну дату ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. Ми господарі на своїй землі, правда за нами - тож ми знову здобудемо перемогу в ім’я европейського майбутнього рідної Батьківщини.

 Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів- визволителів.

Дорогі ветерани!

Сердечно бажаю Вам доброго здоров’я, щасливих і довгих літ життя, добробуту і благополуччя кожній родині.

 

З повагою, голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

Своєю мужністю, силою та сміливістю українці зробили незаперечний внесок у перемогу. Юлія Світлична

9 травня на меморіалі в Дергачівському районі відбуваються заходи з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

У покладанні квітів до монументальної стели загиблим воїнам взяли участь ветерани Другої світової війни, учасники бойових дій на території інших держав, воїни АТО, громадськість та керівництво області. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання, після якої прозвучав військовий салют.

«Українці зазнали непоправних втрат у Другій світовій війні, але своєю мужністю, силою та сміливістю зробили незаперечний внесок у перемогу. І разом зі всім світом у ці дні ми промовляємо: «Ніколи знову». Ми розділяємо з десятками народів спільну перемогу та спільне горе від тих втрат і точно знаємо, що тільки разом, пліч-о-пліч, ми перемогли нацизм у Другій світовій війні. І так само – тільки підтримуючи один одного, можемо сьогодні протистояти новому світовому агресору», - наголосила голова ХОДА Юлія Світлична.

Разом із ветеранами вона відвідала музейний комплекс меморіалу та оглянула виставку сучасної військової техніки, яка працює просто неба.

«Сьогодні ми дякуємо всім, хто воював за Україну. На знаковому місці для мирної Слобожанщини зібралися тисячі людей. Сьогодні вся Харківщина святкує перемогу над нацизмом, вшановує наших дідів та їх онуків, які сьогодні боронять кордони на сході нашої держави. Сьогодні зібралися всі: й ветерани Другої світової війни, і поствійськове покоління, і учасники бойових дій на сході нашої держави. Усі разом ми відзначаємо знакову подію для України. І розуміємо, що тільки в єдності - сила, - підкреслила Юлія Світлична. - Ми дякуємо кожному ветерану за їх бойові подвиги та трудові звитяги. Бажаємо міцного здоров'я, родинного затишку. Ветеранам та учасникам бойових дій на сході нашої держави бажаємо міцного духу, незламного характеру». 

Разом з тим, делегація від Барвінківського району взяла участь в обласних урочистих заходах з нагоди 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбулися в смт.Солоницівка Дергачівського району на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С.Конєва».

 

 

Мітинг-реквієм присвячений 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

 9 травня 2018 року в м.Барвінкове  відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочистою ходою до пам’ятника загиблим барвінківчанам, під звуки духового оркестру Барвінківської музичної школи, розпочато захід, в якому взяли участь перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л.Беккер, керівники району та міста, ветерани війни, праці та військової служби, військовослужбовці, керівники та представники підприємств, установ, організацій, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, учні загальноосвітніх шкіл, жителі та гості міста.

  У довічному боргу наше покоління  перед тими хто в тяжких випробуваннях, на фронті і в тилу, не шкодуючи сил і самого життя отримав Велику Перемогу над нацизмом. Ваша сила духу, любов до Батьківщини, самовідданість і героїзм завжди будуть для нас прикладом. Словами вдячності дорогим ветеранам розпочався мітинг Пам’яті.

Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернувся перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л.Беккер.

Президентом України Петром Олексійовичем Порошенко за декілька років була створена нова боєздатна українська армія, яка може виконати всі завдання щодо захисту держави.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Олександрівна Світлична консолідує всі зусилля, щодо розвитку промисловості, економіки, підвищення рівня життя та безпеки громадян Харківщини.

Спільними зусиллями і тільки об'єднавшись ми в змозі побороти ворога, захистити суверенітет, свободу та територіальну цілісність держави, наголосив перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Львович Беккер.

 

Привітали зі знаменним святом учасників війни голова райдержадміністрації В.І.Ромах, голова районної ради В.С.Щолок, міський голова О.О.Бало, голова Барвінківської районної ради ветеранів В.О.Седенко, голова Барвінківської районної спілки учасників АТО О.В.Пономаренко. 

Після привітань та покладання квітів  сформувалась святкова колона з державними прапорами та рушила до меморіалу Скорботна мати на Чумацькій горі.

 

По закінченню мітингу всіх ветеранів та бажаючих чекала солдатська каша.

Під час чествування гостей М.Л. Беккер зустрів колишнього співробітника райдержадміністрації, товариша, наставника, ветерана, учасника багатьох бойових дій та локальних війн полковника Зиму Миколая Миколайовича.

 

А ввечері на центральній площі міста відбудеться святковий концерт та феєрверк.

Всього в заході взяли участь понад три тисячі громадян.

 

 

 

 День Пам’яті та примирення

 

08.05.2018 року о 09:00   відбулося традиційне покладання квітів до меморіалу загиблим Барвінківчанам та воїнам – інтернаціоналістам з нагоди Дня пам’яті та примирення.

День пам'яті та примирення встановлений Указом Президента України Петра Порошенка № 169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» від 24 березня 2015 року.

У  цьому заході взяли участь голова районної державної адміністрації В.І. Ромах, голова районної ради В.С. Щолок,  представники громадських об’єднань та працівники трудових колективів району.

Також керівництво району взяли участь у мітинзі-реквіємі та покладанні квітів до Пам'ятника загиблим воїнам в роки Другої світової, який розташований в мікрорайоні Хлібна база, вшанувавши память загиблих хвилиною мовчання. А на базі загальноосвітньої школи №3 учні подарували тематичний концерт та нагодували всіх гостей смачною солдатською кашею.

Напередодні великого свята Перемоги голова райдержадмінстрації Ромах В.І. спільно з головою районної ради Щолок В.С., міським головою Бало О.О. та головою Барвінківської районної організації ветеранів Седенко В.О. особисто відвідали кожного ветерана, учасника Другої світової війни. Побажали міцного здоров’я, довгих літ життя та вручили продуктові набори та цінні дарунки.

                

               

 

Ми прагнемо збудувати нову систему міжнародної безпеки. Президент

 

Це Петро Порошенко наголосив під час заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення у Києві.

«Лише сильна і боєздатна армія є головним чинником нашої безпеки», - підкреслив Президент під час відкриття фотовиставки «Герої».

«Розбудова армії – наш обов’язок перед прийдешніми поколіннями українців. У цьому наша шана світлій пам’яті полеглих у Другій світовій війні та усіх борців за українську державність», - наголосив Президент.

Глава держави також зазначив: «Разом з нашими партнерами ми прагнемо збудувати нову систему міжнародної безпеки, що була зруйнована агресивними діями країни-агресора Російської Федерації. Для цього необхідно створити надійний захист нашого суверенітету та територіальної цілісності, нашої незалежності в єдиній євроатлантичній системі колективної безпеки».

Президент особливо привітав військових курсантів та ліцеїстів, усіх молодих патріотів, які саме у цей час обрали для себе найпочесніший і найсвятіший фах – захищати свою рідну Україну, свою землю, свої родини від зазіхань ворогів. Обрали шлях захищати мир.

«Я вітаю усіх українських захисників, які зараз на передовій забезпечують мир та спокій нашої держави. Усіх тих, хто безкорисно допомагає нашим воїнам – наших волонтерів», - сказав Президент.

Петро Порошенко також подякував героям-воїнам, присутнім на відкритті фотовиставки, а також ветеранам. «Нехай український непереможний дух надихає усіх нас на віддане служіння Україні, на нові звершення і нові наші спільні перемоги», - сказав Президент.

 

 

 

На Меморіалі слави в Лісопарку відбулися заходи з нагоди Дня пам'яті та примирення

 

У традиційному покладанні квітів взяли участь ветерани Другої світової війни та локальних війн, учасники АТО, волонтери, представники громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування.

«Сьогодні Україна разом з Європою та всім світом відзначає День пам’яті та примирення. Ми вшановуємо мужність та відданість усіх тих, хто здобував перемогу в Другій світовій війні. Сьогодні ми повинні відкинути всі політичні та ідеологічні моменти, які роз’єднують наше суспільство, адже головною метою тих часів було визволити рідну землю від ворога. І, тільки об’єднавшись, ми досягли перемоги. Тому будуймо майбутнє разом та єднаймося заради майбутнього», - сказала голова ХОДА Юлія Світлична.

Вона повідомила, що 8 та 9 травня в області відбудеться близько 1300 заходів, що присвячені Дню пам’яті та примирення та Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Так, 8 травня о 23:01 Харківщина долучиться до акції «Перша хвилина миру» - у цю мить буде запалено свічки пам'яті на згадку про тих, хто загинув у Другій світовій війні.

 

Увага конкурс!

На зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору культури і туризму Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області

Ситуаційні завдання

 

 

Увага конкурс!

 

На заміщення  вакантної посади державного службовця категорії «В» -  головного спеціаліста сектору прийняття заяв та документів відділу грошових допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області

 

 

 

Нарада з питань підготовки та проведення заходів з нагоди

Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

 

 

 

 

         02.05.2018 року в малій залі засідань голова районної державної адміністрації В.І.Ромах провів нараду з питання відзначення Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Барвінківському районі.

        На нараді  розглянуті основні заходи, які будуть проходити, час та місце їх проведення. Окремим питанням було забезпечення громадської безпеки під час масових заходів.  За результатами наради відповідальним керівникам надано доручення.

       Детальна програма заходів буде опрелюднена в районній газеті "Вісті Барвінківщини".

 

 

Шановні барвінківчани!

 

Перше травня українці відзначають День міжнародної солідарності трудящих.

В цей день бажаю, щоб праця була посильною, гідною, сумлінною та чесною. Бадьорості, світла і знань, емоційної насиченості, результатів, ідей, завжди твердо йти обраним шляхом до своєї мрії.

Хай першотравневі свята принесуть Вам і Вашим близьким радість та задоволення! Хай панує мир, злагода та добробут у Ваших оселях!

 

 

 

 

З повагою, голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

НАДС інформує

Соціальний захист населення
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта