Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Містобудування/архітектура

Спортивні події

Оздоровлення дітей

Об’єднання громад

ЦНАП


Звіт голови РДА

Адміністративні послуги

Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Твоїми говоритиму вустами до всіх народів і до всіх віків...

 

Важко знайти у світовій культурі людину такого безмежного діапазону як Іван Франко. Поет, прозаїк, драматург, перекладач, літературознавець, журналіст, етнограф, видавець, філософ, мовознавець, економіст, історик, один із найвизначніших політиків Галичини XІX – початку XX століття. Враховуючи все зазначене, беззаперечною є істина: він – геній!

З нагоди дня народження великого Каменяра  всі  користувачі  бібліотеки  ознайомилися з різноманітною палітрою цікавих фактів з життя Івана Франка та творів класика української літератури, як для дорослих, так і для дітей на книжковій виставці «Велегранна спадщина Франка», адже його шлях не один раз досліджувався й описувався митцями. Творчий доробок Франка налічує кілька тисяч творів загальним обсягом понад 100 томів українською, німецькою, російською, польською, болгарською та іншими мовами. Він залишив нащадкам цілу духовну скарбницю, повну перлин мудрості і краси.

Поетичні твори Франка вже давно визнані одним із шедеврів світової лірики. Його поезія хвилювала і буде вічно хвилювати людські серця. Франкове поетичне слово володіє особливою чудодійною силою. Воно будить думки людини, сповнює її наснагою, хвилює емоційною образністю. Справжня поезія завжди пристрасна і емоційна, це «вогонь в одежі слова», як сказав Франко.

Живе, огненне Франкове слово промовляє "до всіх народів і до всіх віків", у тім числі й до сучасного читача, голосом людської туги і віри - "віри в силу духу".

 

 

 

 

Легалізація робочих місць та заробітної плати –

 соціальна захищеність кожного працюючого громадянина.

 

Гарантований рівень мінімальної заробітної плати чимало роботодавців просто ігнорують і змушують робітників працювати на невелику зарплату, часом зовсім не декларуючи оплату їх праці.

Бажаючи уникнути зайвих, на їхню думку, витрат, видають працівникам зарплату готівкою. У цьому випадку йдеться про „тіньові” заробітки, з яких не утримуються податки та не здійснюються відрахування до Пенсійного фонду. Мають місце негативні наслідки цього явища і для самого працівника, який позбавляє себе гідної пенсії у майбутньому.

Дуже важливо, щоб громадяни усвідомили, що їх згода отримувати зарплату „в конвертах” позбавляє їх соціального захисту. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

Шановні громадяни!  Не позбавляйте себе соціальних благ, забезпечте собі старість, не сприяйте порушенням трудового законодавства.

 Шановні працедавці! Не чекайте проведення перевірки, своєчасно оформляйте найнятих робітників, виплачуйте і відображайте в звітності реальну зарплату.

Пам’ятайте, ухилення від сплати податків в усіх проявах, у т.ч. шляхом використання нелегальної найманої праці тягне фінансову, адміністративну та карну відповідальність.

Вивести заробітну плату з «тіні» можливо, лише застосовуючи комплекс законодавчих заходів.

Згідно з новим законодавством, підприємців, що використовують найману працю, тепер штрафуватимуть за фактичне допущення людей до роботи без оформлення трудового договору у тридцятикратному розміру мінімальної заробітної плати стягуватимуть за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

 

 

 

                                     Шановні жителі Барвінківського району!

 

 

 

Щиро вітаю вас з нагоди величних державних свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. Ці свята є вираженням суверенної волі українського народу, його споконвічного прагнення до незалежності та процвітаючої України.

У ці святкові дні зичу вам здоров’я та наснаги для виконання всіх ваших добрих починань та задумів. Нехай життєва мудрість, високий професіоналізм та наполегливість і надалі служать справі відродження та розбудови  України.

Від щирого серця бажаю вам щастя й радості, добра, достатку і щедрої долі!

З повагою!

 

 

 

 

                                                                           Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

 

 

 

 

Заходи з нагоди Дня Державного Прапора України

 

Державний прапор є національним символом нашої держави.  Починаючи з 2004 року, 23 серпня відзначається як День Державного Прапора України. 

23.08.2018 о 09.00 на центральній площі міста пролунав Гімн України. Так розпочалося урочисте зібрання присвячене Дню Державного Прапора України.

В заході взяли участь керівництво району, трудові колективи, громадські організації, підрозділи національної поліції, НС ГУМНСУ, військовослужбовці та жителі району.

 

 

Увага конкурс!

        На заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» -  провідного спеціаліста відділу соціальних компенсацій та персоніфікації управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області

 

 

В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна і сильна

 

Україна – наша земля, рідний край. Наша країна з багатовіковою історією, мальовничою природою, чарівною піснею, мудрими і талановитими людьми. В рамках святкування Дня Прапору та Дня Незалежності України та з метою національно-патріотичного виховання громадян, в бібліотечних закладах району протягом серпня діють тематичні експозиції. В них представлено документальні, літературні, творчі та художні роботи, присвячені історії формування української державності, боротьбі українського народу за незалежність своєї держави, вшануванню пам’яті громадян, які загинули у боротьбі за територіальну цілісність та державний суверенітет України.  

Сьогодні в незалежній Україні настав час учитися історії. Книги авторів, які представлені на виставці в читальному залі «Єдина країна – рідна Україна» можуть вважатися одними із найкращих учителів з історії нашої Батьківщини.

Ніколи не треба забувати, що незалежність держави – свято пам’яті про предків, що творили націю і боролися за державність, це велика подія, яка дала народові можливість самому вирішувати свою долю, а розвиток і процвітання України залежить від єдності, взаємоповаги та високої громадянської позиції.

Загальнолюдські цінності завжди об’єднували і сім’ї, і нації, і держави. Сьогодні ніщо не може зупинити відродження національного духу всім нам треба плекати у серці любов до села чи міста, де живемо, до рідних своїх, до духовної і культурної спадщини нашої Батьківщини.

 

 

 

Цього року в області капітально ремонтують 200 шкіл

 

Поточні ремонти й оновлення матеріально-технічної бази проводять майже в усіх навчальних закладах регіону.

«Готуємо школи регіону до навчального року. Чекаємо на майже 240 тисяч учнів, серед яких 27 тисяч - першокласники», - повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

Роботи в загальноосвітніх навчальних закладах області фінансуються з бюджетів усіх рівнів. Реконструкції та капремонти проходять у 200 закладах освіти. Загалом у них вже відремонтували майже 5 тис. квадратних метрів покрівель, 18 харчоблоків, 12 їдалень, 18 спортивних залів, 13 актових залів, 34 туалети, замінили 7,1 тис. кв. м вікон. Також реконструювали 30 систем внутрішньої та зовнішньої тепломережі, 140 систем водопостачання та водовідведення, 52 котельні.

За інформацією керівника області, велику увагу цього року приділено розвитку інклюзивної освіти та фізичного виховання школярів. В області працюватимуть 383 інклюзивні класи, створюються 27 інклюзивно-ресурсних центрів, 15 ресурсних кімнат та 25 медіатек.

«Окрема увага – створенню в школах сучасних спортивних залів та майданчиків – це розвиток та здоров’я дітей», - акцентувала голова облдержадміністрації.

Серед шкіл, які суттєво оновили цього року, - два заклади в селищі Шевченкове, в тому числі опорна школа.

«Те, що ми стали опорним закладом, відкрило для нас великі можливості щодо розвитку матеріально-технічного оснащення. Це ми істотно відчули в цьому навчальному році, - говорить директор Шевченківського ліцею Тетяна Шмігельська. - З обласного бюджету на розвиток нашого навчального закладу було витрачено близько 4 млн грн. У закладі стовідсотково замінено вікна на енергоощадні пластикові, відремонтовано покрівлю. У цьому навчальному році ми отримали три сучасних навчальних кабінети: фізики, хімії та біології, а протягом літа - ще й 2 навчальні кабінети для учнів перших класів».

Роботи тривають і в Шевченківській ЗОШ №1. Тут оновлюють спортивну залу.

«Проводиться капітальний ремонт повністю – стіни, стеля, плануються дві роздягальні – для дівчат та хлопців, та душові кабінки, - розповідає директор Шевченківської загальноосвітньої школи № 1 Надія Приходько. – Цього року ми ще придбали гімнастичний комплекс. Зроблений поточний ремонт усіх туалетів. Також отримали новий кабінет біології та обладнання для двох перших класів за концепцією «Нової української школи».

Ремонту покрівель та новому обладнанню для кабінетів радіють і в школах на Богодухівщині.

Опорний заклад району – ЗОШ № 2 - отримав кабінети хімії, фізики та біології, коштом обласного бюджету тут провели капремонт покрівлі. Також у закладі з’явилися ресурсна кімната, якою зможуть користатися учні двох інклюзивних класів, та медіатека. У 3-му ліцеї Богодухова також ремонтують покрівлю, заклад отримав 2 кабінети – фізики й хімії - та чекає на обладнання для перших класів.

Завершити роботи в більшості шкіл регіону традиційно планують до 1 вересня, але в деяких закладах оновлення триватиме й після свята Першого дзвоника.

 

Обласна селекторна нарада

 

 

 

17.08.2018 об 11.00 годині голова районної державної адміністрації В.І.Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Є.Д. Шахненка, з  порядком денним:

- Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування;

Про підготовку навчальних закладів Харківської області до нового навчального 2018/2019 навчального року.

 

 

 

 

 

 

 

 

Підготовка до ювілейних дат

 

 

17.08.2018 року в великій залі засідань відбулося засідання робочої групи з питання належної підготовки та відзначення ювілейних дат в вересні місяці поточного року, а саме 365 років заснування міста Барвінкове, 95 років заснування Барвінківського району та 75 років визволення району від фашистських загарбників.

Під час засідання робочої групи, заслухано питання про хід підготовки для належного проведення вересневих свят, відкоректовано план заходів та надані додаткові відповідні доручення.

 

 

 

 

 

Робочий візит до Гаврилівської сільської ради

 

15.08.2018 відбувся робочий візит  голови районної державної адміністрації В. Ромаха до Гаврилівської сільської ради, Барвінківського району.

Під час візиту Володимир Іванович  провів зустріч з мешканцями Гаврилівської сільської ради. Під час зустрічі були обговоренні питання соціально-економічного розвитку сільської ради,  поточного ремонту доріг комунальної власності,  вжиття заходів по благоустрою території.

Також голова районної державної адміністрації В.І. Ромах провів прийом громадян з особистих питань.

 

 

 

Увага конкурс!

        На заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» -  провідного спеціаліста сектору опрацювання заяв та прийняття рішень відділу грошових допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області

 

 

Щотижнева апаратна нарада

 

13.08.2018 о 08.30   голова районної державної адміністрації В. Ромах провів чергову апаратну нараду, в ході якої наголосив на актуальних питаннях цього тижня:

належна підготовка до відзначення ювілейних дат в вересні місяці поточного року, а саме 365-років заснування міста Барвінкове, 95 років заснування Барвінківського району та 75 років визволення району від фашистських загарбників;

проведення ремонтних робіт на дорогах міста та сільських рад району;

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської та Мечебилівської сільських рад;

підготовка господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період;

проведення збиральних робіт ранніх зернових і зернобобових культур;

підготовка закладів освіти до нового навчального року;

питання підписання жителями району декларацій з сімейними лікарями;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

Слова «Слава Україні! Героям слава!» будуть офіційним вітанням ЗСУ. Президент

 

За його словами, таке звернення, як військове вітання, вперше пролунає цьогоріч 24 серпня – у День незалежності України - під час параду на честь чергової річниці.

«Ми порадились з міністром оборони на Раді національної безпеки і оборони, з урядом, і я прийняв рішення, що починаючи з 24 серпня ці слова вперше пролунають, як частина офіційної церемонії військового параду на честь Дня незалежності України», - сказав Петро Порошенко під час відвідин ДАХК «Артем» Державного концерну «Укроборонпром».

Президент також додав, що питання запровадження слів «Слава Україні! Героям слава!», як офіційного вітання військових, ретельно обговорювалося з військовослужбовцями, службовцями військових частин, ветеранами ООС, трудовими колективами, і лише після цього було ухвалено таке рішення.

Глава держави також зауважив, що офіційно в документах нове військове вітання буде закріплене після початку чергової сесії Верховної Ради та відповідного рішення парламенту, оскільки потребує внесення змін, зокрема - до статутів всіх військ Збройних сил України. Але після завершення належних процедур «ці слова і це вітання стане офіційним військовим вітанням Збройних сил України».

 

 

 

 

Ціною свого життя         

 

Серед найголовніших порушень прав людини в сучасному світі актуальним є злочин, який має багато назв – «біле рабство», «торгівля людьми», «контрабанда людьми». За оцінками експертів щорічно 1-2 млн. людей стають «живим товаром». Наприкінці ХХ сторіччя з його проявами зіткнулась і Україна.

Торгівля людьми є одним із найбільш небезпечних кримінально караних діянь. Вона є третім за своїми масштабами видом організованої злочинності, що поступається лише нелегальній торгівлі наркотиками та зброєю. Історія свідчить, що проблема торгівлі людьми має глибоке коріння. На різних етапах свого розвитку ставлення суспільства до цієї проблеми було різним.
      07.08.2018р. з метою підвищення рівня поінформованості з питання протидії торгівлі людьми спільними зусиллями працівників в Центральніої районної бібліотеки та районного Будинку культури було організовано  та проведено інформаційний дайджест «Не стань жертвою злочину».

Заклад радо зустрів відвідувачів книжковою виставкою – застереженням «Твоя інформаційна безпека».        До їх уваги було представлено лекцію морально – етичного спрямування, яку влучно було доповнено показом серії соціальних відеороликів, які відбувлися під гаслом «Торгівля людьми. Як уникнути та запобігти».

Наприкінці всі присутні отримали від ініціаторів заходу буклети для власного використання від благодійного фонду «Картіас Харків» проект «Протидія торгівлі людьми», які люб’язно надав представник бюро безоплатної вторинної правової допомоги в Барвінківському районі Пісковський О.М.

Проведення  таких заходів сприяє вихованню поваги до прав та основних свобод людини, підвищенню суспільного та політичного рівня  їх знань щодо проблеми торгівлі людьми, розповсюдженню необхідної інформації серед молоді.

 

 

Марк Беккер провів засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

 

Під час заходу 6 серпня розглянули результати роботи за минулий тиждень та обговорили хід вирішення порушених раніше питань.

З початку роботи оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів надійшло 65 звернень. Оперативним штабом відпрацьовуються 8 звернень.

Зокрема, одне з питань, що розглядали в ході засідання, стосувалося розгляду відносин між пайщиками і керівником одного з сільгосппідприємств Кегичівського району. За словами заявників, вони мають право на вихід із господарства, оскільки термін дії договору закінчився, проте їхні землі продовжують обробляти в підприємстві. Також пайщики розповіли про, на їхню думку, фальсифікацію документів з боку орендаря та конфлікт з керівником господарства. Крім цього, вони заявили, що їхньою справою на даний час займаються правоохоронні органи.

«Ваше звернення - на контролі штабу, підтримуємо відстоювання законних прав на володіння земельними ділянками. За нашим дорученням до роботи залучаються не лише правоохоронці, але й керівники району, землевпорядники, відповідні фахівці ХОДА», - відповів заявницям Марк Беккер.

Також члени штабу доповіли Марку Беккеру про проведену роботу. Землевпорядники, правоохоронці, фахівці ХОДА та представники органів юстиції на минулому тижні відпрацьовували звернення громадян та керівників сільгосппідприємств з Красноградського, Первомайського, Сахновщинського, Зачепилівського, Близнюківського, Дергачівського районів та м. Харкова. За результатами роботи факти рейдерства не підтверджені.

Перший заступник голови ХОДА надав відповідні доручення членам штабу та зазначив, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області.

Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.

 

 

 

В обласній лікарні для чорнобильців почався капітальний ремонт

 

З ходом робіт разом з активом громадських чорнобильських організацій регіону ознайомилася голова ХОДА Юлія Світлична.

В Обласному диспансері радіологічного захисту населення почався перший за 25 років капітальний ремонт. Зараз будівельники відновлюють покрівлю над корпусом, де розташований стаціонар, роботи також йдуть у приймальному відділенні, фізіотерапії, відділеннях функціональної діагностики та статистики. Паралельно звільняють для подальших робіт приміщення 4-го поверху, де розташувалися оперблок і реанімація.

Реконструкцію в головній чорнобильській лікарні регіону фінансують з двох джерел - коштом Європейського банку реконструкції та розвитку й обласного бюджету. Виділення необхідної суми домоглася голова ХОДА Юлія Світлична.

«Щорічно до 100 тисяч людей отримують медичну допомогу в стінах цього диспансеру. Багато хто обіцяв чорнобильцям зробити капітальний ремонт у диспансері радіаційного захисту. Ми не обіцяли, ми його робимо, - сказала голова ХОДА, ознайомившись з роботами, що вже стартували, та проектними планами. - Ремонтні роботи почалися. Фінансування є. Сьогодні ми прийняли низку рішень спільно з чорнобильським активом, керівництвом лікарні, а також підрядниками, щоб якомога швидше провести відновлення лікарні. За якістю та дотриманням термінів проведення робіт стежитимемо разом».

У планах капремонту диспансеру - заміна всіх комунікацій, віконних блоків у корпусах, ремонт санвузлів, покрівлі над овочесховищем і складом, фасаду та низки внутрішніх приміщень будівлі.

Представники громадських організацій чорнобильців, які разом з керівником області оглянули хід робіт і вислухали пояснення підрядника, відзначають: ремонту домагалися понад 10 років, але досі отримували лише обіцянки.

«Той стан, в якому диспансер перебував до 2005 року, нас влаштовував. З 2005 року ми порушували перед керівництвом області питання про проведення капітального ремонту. Були обіцянки, на жаль, вони залишилися невиконаними. Тільки дякуючи Юлії Світличній, за її ініціативи, обласна рада нас підтримала, і ми прийшли до того, що вже сьогодні йдуть практичні кроки з проведення ремонту», - говорить голова Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» Анатолій Вінник.

Колегу підтримує віце-президент Харківської асоціації громадських організацій інвалідів-ветеранів Чорнобиля Петро Прокопенко.

«Ми вдячні голові Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличній, і керівництву облдержадміністрації, і Харківській обласній раді за те, що нас почули та виділили гроші. Такого не було ніколи», - підкреслює Петро Прокопенко.

Чорнобильці наголошують: активно контролюють роботи та висловлюють свої побажання, які чують і враховують.

«Наприклад, не були передбачені пандуси для візочників, це виправили. Не було передбачено оновлення пожежної сигналізації, нас почули, питання вирішується. Йде нормальна взаємодія влади та громадськості», - каже Петро Прокопенко.

На час проведення першої активної фази ремонту - до вересня - стаціонар диспансеру працювати не буде. Вже з вересня ті відділення, де роботи проведуть, почнуть приймати пацієнтів.

«Зараз ми працюємо тільки на амбулаторно-поліклінічну допомогу, - пояснила в.о. головлікаря лікарні Ірина Пирогова. - У цілому на рік лікування в стаціонарі в нас проходять близько 5,5 - 6 тис. осіб, поліклініка приймає від 90 до 100 тисяч пацієнтів щорічно».

 

 

Відкрий для себе інформаційне вікно

 

Періодичні видання, а саме: газети та журнали, відіграють значну роль у житті кожної людини: науковця, простого пересічного громадянина, студента, учня  оскільки в них друкується найактуальніша інформація, яка складається з сучасних порад, подій, сенсацій, фактів, винаходів, розробок та інше.

Популяризація періодичних видань набула в бібліотеках особливої значущості. У зв`язку з цим виникла необхідність реклами кращих зразків періодичних видань з використанням традиційних бібліотечних форм роботи.

З метою популяризації періодичних видань бібліотека використовує періодику і в оформленні книжкових виставок, і в проведенні масових заходів, що значно збагачує тематичне наповнення, актуальність і новизну матеріалу. На даний час оформлено виставку – рекламу «Новини друкарського двору».

Часом важко собі уявити, який багатий і незамінний арсенал думок, поглядів, відомостей вміщують у собі газети і журнали і як багато вони можуть дати будь-якому читачеві. В цих виданнях містяться оперативні відомості практично по будь-якій темі. Потрібно тільки уміти їх знайти, а бібліотека в цьому найкращий помічник.

 

 

Харківський обласний військовий комісаріат запрошує військовозобов’язаних до участі в проведенні 10 денних навчальних зборів з 28 серпня по 6 вересня 2018 року у складі бригади територіальної оборони

Відповідно до розпорядження начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, щодо проведення навчальних зборів з резервістами та військовозобов’язаними оперативного резерву другої черги з 28.08 по 06.09.2018 року будуть проведені навчальні збори терміном на 10 (десять) діб з управлінням та підрозділами бригади територіальної оборони, яку формує Харківський обласний військовий комісаріат. Керівництво територіальною обороною в Харківській області здійснює голова Харківської обласної державної адміністрації, а в районах області – голови районних державних адміністрацій. Основу бригади складають управління бригади та 6 окремих батальйонів територіальної оборони, які формуються на базі Дергачівського, Куп’янського, Ізюмського, Лозівського, Зміївського, Чугуївського районів, які будуть виконувати завдання за призначенням на території Харківської області. Для формування бригади територіальної оборони відповідно до штатної чисельності буде призвано військовозобов'язаних оперативного резерву другої черги (категорія до 60 років, придатних (обмежено придатних) за станом здоров'я, які не залучаються з різних причин на доукомплектування бойових частин. Для призову будуть задіяні 34 районних (міських) військових комісаріатів м. Харкова та Харківської області. На вимогу районних військових комісаріатів виконавчі комітети сільських, селищних та міських рад, державні органи, підприємства, установи та організації, житлово-експлуатаційні організації, інші організації або підприємства та установи, що здійснюють експлуатацію будинків, а також власники будинків здійснюють оповіщення військовозобов’язаних за місцем їх роботи та проживання під особистий підпис. У разі відсутності військовозобов’язаних за місцем їх проживання доводять вимогу про виклик до відома власників будинків, у яких вони проживають, а також письмово повідомляють районному (міському) військовому комісаріату про результати оповіщення та виконання вимог законодавства військовозобов’язаними та власниками будинків, забезпечують контроль за прибуттям військовозобов’язаних за викликом районного (міського) військового комісаріату, звертаються до органів Національної поліції щодо громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку для їх розшуку, затримання і доставки до районного (міського) військового комісаріату. В ході навчань з управлінням бригади територіальної оборони та її окремими батальйонами територіальної оборони будуть проводитися заняття з бойової підготовки (вогнева, інженерна, тактична, військово – медична) у місцях їх формування та розміщення. У ході проведення занять з бойової підготовки будуть проведені стрільби зі штатної стрілецької зброї. Військовозобов’язані, які пройдуть навчальні збори до комплектування бойових військових частин залучатися не будуть, навіть під час можливого оголошення мобілізації, а будуть проходити військову службу лише в підрозділах територіальної оборони (до служби в ООС залучатися не будуть). На час проходження зборів резервісти будуть забезпечені безкоштовним медичним обслуговуванням , якісним харчуванням та речовим майном, їм також буде забезпечений соціальний пакет та здійснені фінансові виплати, згідно чинного законодавства. По підсумкам навчань кращим військовозобов’язаним будуть присвоєні чергові військові звання. Військовозобов'язані, які ухиляються від навчальних зборів будуть притягнуті до адміністративної та кримінальної відповідальності, згідно положень Кодексу України про адміністративні правопорушення та Кримінального Кодексу України.

Керівники або інші відповідальні за військово-облікову роботу посадові особи підприємств, установ, організацій, колективних сільськогосподарських підприємств і навчальних закладів, які на вимогу військових комісаріатів не здійснили сповіщення військовозобов'язаних про їх виклик у військові комісаріати або перешкодили їх своєчасній явці на збірні пункти будуть притягнені до адміністративної відповідальності.

За інформацією та роз’ясненнями просимо звертатися до Барвінківського військового комісаріату м. Барвінкове вул. Центральна 1 або до обласного військового комісаріату за адресою: м. Харків вулиця Коцарська, 56, телефони: 712-08-77, 099-161-77-03.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

НАДС інформує

Соціальний захист населення
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта