Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Містобудування/архітектура

Спортивні події

Оздоровлення дітей

Об’єднання громад

ЦНАП


Звіт голови РДА

Адміністративні послуги

Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слобожанський ярмарок на “ВІДМІННО”

 

 

 29 - 30 вересня 2018 року відбувся Великий Слобожанський ярмарок на відкритому майдані ПВЦ «Радмир Експохол» міста Харкова за участю підприємств з усіх районів і міст Харківської області та м. Харкова, які представили  на ярмарку свої декоративно-художні і торгівельні експозиції.

Основним акцентом ярмарку цього року були торги сільгосппродукцією. У експозиції нашого району на  продаж у широкому асортименті були  представлені: хлібобулочні і кондитерські вироби, мед, безалкогольні напої, крупи, цукор, борошно. Також відвідувачів та учасників ярмарку на Барвінківському подвір’ї пригощали стравами слобожанської кухні: юшкою, варениками, млинцями, шашликами та іншими стравами. За це наш район отримав перемогу у номінації “Популяризація національної української кухні”.

У перший день роботи ярмарку на великій сцені Великого Слобожанського ярмарку «Веселкове розмаїття Слобожанщини» у концертній програмі за участі творчих колективів області  свою майстерність демонстрували ансамбль воїнів-афганців «Вірність» та ансамбль «Молоді серця» (керівник А. Салогуб) та були нагороджені дипломом за найкраще втілення в концертній програмі ярмаркового колориту.

Другий день ярмарку відкрив барвистий флеш-моб «Веселка» за участю всіх районів, серед яких взяли активну участь 11 тендітних учасниць хореографічного колективу «Феєрія» (керівник О. Буйницька). Під час танцю дівчата вигідно вирізнялися зеленими помпонами та кульками з гелем, що ще раз підкреслило колорит зеленого кольору, який випав при жеребкуванні нашому району.

На головній алеї ярмарку, де відбувся Парад – арт – інсталяцій  арка  «Барвінківщина», вироблена з природних матеріалів та дві ростові ляльки Шрек і Фіона, які невтомно розважали гостей і відвідувачів ярмарку та стали для них найпривабливішою фото зоною отримали перемогу у конкурсі “Веселкова арка” в номінації “Оригінальний підхід до створення арт-інсталяції”.

Не можемо також не згадати  конкурс з незвичайних овочів та фруктів, бо і тут нашу працю, загальні зусилля та творчий підхід до оформлення було відзначено Дипломом  за перемогу у конкурсі «Огородня книга рекордів» в номінації “Найкумедніший натюрморт”

І це ще не все - Барвінківський район у Великому Слобожанському ярмарку посів почесне місце серед інших районів та здобув перемогу у номінації “Найяскравіший український образ серед учасників ярмарку”, бо складно було не відмітити того колориту, різнобарв'я композиції, до створення якої з любов'ю,т онким смаком підійшли барвінківчани.

Прийняття участі у таких заходах надає стимул для подальшої плідної праці в ім’я процвітання України, області, району.

 

 

 

Працівники райдержадміністрації взяли участь у тренінгу
на тему «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями»

 21.09.2018  у місті Харкові відбувся тренінг організований Центром управління навчання учасників виборчих процесів за сприяння Центральної виборчої комісії та Міжнародної фундації виборчих систем в Україні на тему «Взаємодія органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями» учасниками якого стали начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Ірина Калашнік та головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Валерій Бацій.

Учасникам була надана можливість більш поглиблено ознайомитися з виборчим процесом та виборчими системами в Україні, взаємодією органів Державного реєстру виборців з виборчими комісіями, взяти участь в практичних вправах та обмінятися досвідом. За результатами проведеного тренінгу його учасники отримали відповідні сертифікати.

Угода про асоціацію з Євросоюзом щодня доводить свою дієвість – Президент

 

Про це Петро Порошенко заявив 20 вересня під час виступу у Верховній раді зі щорічним Посланням.

«Угода щодня доводить свою дієвість і правильність. Частка Євросоюзу в експорті коливається від 42 до 43%. І це вагомий компенсатор тих втрат, які через війну, економічну блокаду та закриття ринків спричинила нам Росія», - сказав Глава держави.

Водночас Петро Порошенко закликав Парламент та Уряд прискорити реалізацію всіх положень зазначеної Угоди.

«Щоб рухатися далі, перш за все, нам треба від першої до останньої літери виконати Угоду про асоціацію. Швидкість її реалізації наразі недостатня, і я закликаю Парламент і Уряд набрати кращий темп. Готовий бути партнером у цьому процесі», - сказав Президент, зауваживши, що саме тому минулого місяця під час щорічної наради керівників закордонних дипломатичних закордонних установ піддав критиці цілу низку наших посольств у Латинській Америці, Африці, Азії.

«Хіба ринки цих країн не важливі для збуту наших товарів і створення в Україні нових робочих місць? Нам потрібно шукати все більше і більше торговельних  партнерів, точки опори на регіональних ринках, що демонструють високі темпи зростання, де є попит на нашу продукцію», - додав Глава держави.

Петро Порошенко також повідомив, що протягом наступного року планує перевести у практичну площину реалізацію своїх ініціатив щодо інтеграції України до Цифрового спільного ринку, Енергетичного Союзу, а також поглиблення співробітництва у митній сфері.

 

Марк Беккер провів засідання штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників

 

З початку роботи оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів було отримано 79 звернень.

Зараз оперативним штабом відпрацьовано 67 звернень. За результатами розгляду фахівцями штабу факти рейдерства не підтверджені. У даний момент в роботі знаходяться 12 звернень.

На початку засідання члени штабу доповіли Марку Беккеру про виконану роботу. Землевпорядники, правоохоронці, фахівці ХОДА та представники органів юстиції минулого тижня розглянули звернення громадян та керівників сільськогосподарських підприємств з Кегичівського, Краснокутського, Сахновщинського, Зачепилівського, Зміївського та Харківського районів. Деякі звернення були передані на розгляд до органів слідства, інші земельні суперечки запропоновано вирішувати в суді.

Окрему увагу в ході засідання приділили ситуаціям у Зміївському та Санхновщинському районах. Члени штабу відзначили, що ситуація в Санхновщинському районі вже розрішилася законним шляхом, щодо Зміївського матеріали штабом направлені до органів поліції та Мін'юсту.

Також члени штабу розглянули звернення фермера з Сахновщинського району, який скаржився на припинення реєстрації земельних ділянок пайовиків, які мають намір віддати йому в оренду землю. Як зазначила начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяна Єгорова, дане питання не знаходиться в повноваженнях штабу та буде розглянуто комісією управління.

Кілька звернень від керівників сільгосппідприємств стосувалися спроб прибирання їх врожаю невідомими особами. Ситуація взята під контроль штабу, відповідні матеріали відправлені до органів поліції.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії із захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів.

До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області.

Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.

 

 

На обласній селекторній нараді

21.09.2018 о 12.00 голова районної державної адміністрації В.І. Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Є.Д. Шахненка, з  порядком денним:

- Про підсумки введення житла в експлуатацію за 9 місяців 2018 року. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Готовність шістьох районів області до опалювального сезону перевірив обласний штаб

Чергове засідання відбулось 18 вересня. Під час засідання обласного штабу розглянули стан справ у Лозівському, Ізюмському, Борівському, Балаклійському, Барвінківському та Близнюківському районах.

 За інформацією, озвученою у ході наради директором Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА Сергієм Магдисюком, у цілому по області житловий фонд підготовлений до роботи в осінньо-зимовий період на 96%. Що стосується розглянутих районів, у Лозівському житловий фонд готовий на 95%, у місті Ізюм - на 96 %. В інших районах та місті Лозова підготовку завершено та на 100% оформлено паспорти готовності.

 «Щодо виконання Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», в цілому по області рівень оснащення житлових будинків приладами обліку теплової енергії становить 94%. Найнижчий рівень оснащення житлового фонду тепловими лічильниками в місті Лозова - 44,6%. До кінця року планується обладнати ще 17 будинків. Житловий фонду Борівського району оснащено на 51% (22 з 43 будинків). З місцевих бюджетів Борівської селищної ради та Богуславської сільської ради виділені кошти на роботи з виготовлення ПКД на встановлення лічильників на 21 будинок, відсоток оснащення складе 100%, - розповів Сергій Магдисюк. - Балаклійський район, не враховуючи 84 будинки у смт. Донець, які планується перевести на індивідуальне опалення, оснащено лічильниками на 64,6% (82 зі 127 будинків, що мають технічну можливість). У Лозівському районі та місті Ізюм наразі відсоток оснащення складає 100%».

Заходи з підготовки об’єктів теплопостачання області на даний момент  виконані на 95%. В містах та районах, ситуацію в яких розглядали на штабі, крім Лозівського району та міста Ізюм, підготовка завершена.

«У Лозівському районі не підготовлена 1 котельня та 500 м теплових мереж, наразі ведуться ремонті роботи, які планується  закінчити найближчим часом.  На стадії завершення знаходиться підготовка теплових мереж Ізюма», - уточнив Сергій Магдисюк.

Водопровідно-каналізаційне господарство області підготовлене на 94%. Завершена підготовка в Балаклійському, Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах та м. Лозова. У стадії завершення знаходиться підготовка у Близнюківському, Лозівському районах та в Ізюмі. Роботи будуть завершені до 1 жовтня.

 

Ми пам’ятаємо! Ми пишаємося!

19.09.2018 запрошуємо всіх бажаючих до перегляду книжкової панорами  «Шляхами мужності і слави», яка діє в читальній залі бібліотеки, присвячена 75 річниці визволення Харківщини від нацистських загарбників.

Битва з фашизмом – далека історія для більшості сучасників. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від фашистської навали. Святий обов’язок – донести до нащадків історичну правду про війну та її героїв, їх подвиги, радощі перемог та біль втрати бойових друзів, зробити все для того, щоб ніколи не перервався зв’язок поколінь. Книги, альбоми, газетно-журнальні статті, представлені на експозиції, допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу проти фашизму та розкриють драматичність тих подій, від загальнолюдської трагедії до трагедій та перемог окремих людей.

Український народ безмежно вдячний тим, хто ціною власного життя здобув перемогу над жорстоким ворогом під час Другої світової війни, і завжди буде пам’ятати військову доблесть та героїзм наших співвітчизників.

 

Свято громади Іванівської сільської ради

 

 15.09.2018  голова районної державної адміністрації В.І. Ромах взяв участь в урочистих заходах присвячених дню територіальної громади Іванівської сільської ради Барвінківського району.

Святковий настрій, свої творчі надбання, позитивні емоції дарували жителям аматори районного Будинку культури, ансамбль «Вірність» та творчі колективи сільської ради.

Грамотами, подарунками та квітами, врученими головою райдержадміністрації, депутатом районної ради С.В.Несміяном та головою Іванівської сільської ради відзначені кращі працівники села та ветерани праці.

Після концерту свято продовжилося народним гулянням та яскравим феєрверком.

 

 

Ювілейні дати нашого краю

9 вересня 2018 року в м. Барвінкове відбулися урочисті заходи з нагоди 75 -  річчя визволення району від фашистських загарбників, 95 -  річчя заснування Барвінківського району та 365 - річчя заснування міста Барвінкового.

Цей день відзначений і такими подіями, як:

-  відкриття центрального входу стаціонарного відділення комунального закладу охорони здоров’я Центральна районна лікарня;

- відкриття нового спортивного комплексу на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1;

- відкриття Барвінківського районного Будинку культури після проведення капітального ремонту.

О 16.00 годині перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Беккер, депутат Харківської обласної ради А.Русецький, голова Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромах, голова районної ради В.Щолок, Барвінківський міський голова О.Бало зустрілися з колективом центральної районної лікарні, громадянами які знаходилися на лікуванні.

Марк Львович передав особисте привітання від голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної з нагоди ювілейних дат району, міста та провів відкриття центрального входу стаціонарного відділення комунального закладу охорони здоров’я  «Барвінківська ЦРЛ», яке відбулося завдяки спільним зусиллям обласної та районної влади.

 Беккер М.Л. підкреслив, що «Це перший крок до подальшого розвитку та приведення приміщень районної лікарні до відповідних санітарних зразків. На сесії обласної ради 30 серпня 2018 року додатково були виділені кошти для капітальних ремонтів приміщень холу та дитячого відділення центральної лікарні».

 У ході візиту М.Беккер відвідав приміщення центральної районної лікарні, де в стадії завершення два проекти по заміні вікон північної сторони стаціонарного корпусу, утеплення покрівлі та реконструкція системи опалення, та дитяче відділення, в якому планується провести ремонтні роботи в цьому році. Як запевнив М.Беккер, «Він буде проведений за європейськими стандартами. Це суттєво покращить умови лікування та перебування пацієнтів на стаціонарному лікуванні, зменшить витрати на утримання будівлі в належному технічному стані та обсяги споживання енергоносіїв».

 О 16.30 год. на території найбільшої школи району – опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, де навчається майже 500 дітей відбулося відкриття нового спортивного комплексу, до складу якого увійшли футбольний міні-майданчик та тренажерний комплекс з воркаутом.

У привітанні учителям, батькам дітей та шкільної молоді Марк Львович підкреслив, що «Ця подія стала можливою завдяки консолідації зусиль усіх гілок влади, і являє собою практичну реалізацію завдань голови Харківської обласної держаної адміністрації
Ю.О. Світличної, щодо розвитку матеріально-технічної бази закладів освіти та покращення умов навчання підростаючого покоління. Відкриття тренажерного комплексу та футбольного поля зі штучним покриттям, де діти зможуть займатись улюбленим видом спорту незалежно від пори року, дасть можливість маленьким футболістам не лише підвищувати спортивну майстерність, а й гартувати своє здоров’я та більше часу проводити на свіжому повітрі».

Також Марк Львович висловив сподівання, що ці заходи сприятимуть розвитку спорту на Барвінківщині в цілому. «Якщо ми сьогодні інвестуватимемо у дитячий спорт, то в майбутньому матимемо спортивні перемоги на олімпіадах, чемпіонатах Європи та світу», – зауважив М. Беккер та вручив подарунок – нову футбольну форму та м’ячі учням закладу.

         У ході візиту гості ознайомилися з умовами навчання першокласників, новими класами з сучасним обладнанням, музеєм школи, спортивним залом та ходом впровадження профільного навчання у старшій школі та рівнем забезпечення сучасних умов для здобувачів освіти.

          О 17.00 годині почесних гостей району біля районного будинку культури  зустрічали з урочистою програмою творчі дитячі колективи, працівники відділу культури та мистецтва, громадяни міста Барвінкове та району, які висловили свою щиру подяку губернатору Харківської області Світличній Ю.О., першому заступнику голови Харківської обласної державної адміністрації Беккеру М.Л., депутату Харківської обласної ради Русецькому А.А., голові Барвінківської районної державної адміністрації Ромаху В.І., голові районної ради Щолок В.С. за піклування про розвиток національної культури та народного мистецтва Барвінківщини.

         Після чого відбулися урочистості заходи по відкриттю  районного Будинку культури  після проведеного капітального ремонту. А саме:

-         здійснений ремонт покрівлі,

-         зали та сцени,

-         поточні ремонти: другого поверху,

-         сходового маршу та хореографічної зали,

-         придбання одягу сцени.

         З оновленої сцени районного будинку культури Марк Львович висловив впевненість, що діячи культури району, дитячі танцювальні колективи району  та аматори народного мистецтва покращать якість творчої роботи, для яких сьогодні владою  створено всі умови для досягнення чергових високих творчих досягнень.

     В 17.30  почесні гості відвідали Центральну площу міста, яка вже була  прикрашена  наметами дванадцяти сільських рад району, м. Барвінкове, будинком творчості дітей та юнацтва, художніми виставками та творами народних умільців, аматорів -  художників та майстрів декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва.

         Рівно о 18.00 годині розпочалася концертна програма присвячена ювілейним датам нашого краю. В ході якої найкращі представники громади міста Барвінкового отримали заслужені відзнаки -  Почесні грамоти та Подяки голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.Світличної.

За сумлінну наполегливу працю, високий професійний рівень, відповідальне ставлення до виконання своїх обов’язків, активну життєву позицію та з нагоди ювілейних дат перший заступник голови обласної державної адміністрації М.Л. Беккер на сцені особисто вручив нагороди:

-         Колективу опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області;

-         Васильєвій Олександрі Іванівні, завідуючій рентгенологічним кабінетом комунального закладу охорони здоров’я Барвінківська центральна районна лікарня;

-         Гриньову Івану Миколайовичу, учаснику бойових дій, ветерану Другої світової війни;

-         Кобченко Віті Іванівні, сільському голові Новомиколаївської сільської ради Барвінківського району;

-         Пономаренку Олександру Вікторовичу, голові громадської організації «Барвінківська районна спілка учасників антитерористичної операції»;

-         Седенку Віктору Олександровичу, голові Барвінківської районної організації ветеранів війни та праці;

-         Тацюку  Віктору Васильовичу, голові громадської організації воїнів-інтернаціоналістів у Барвінківському районі;

-         Тєльновій  Олені Сергіївні, завідувачу сектору з виплати соціальних допомог відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації;

-         Чухну Сергію Івановичу, голові громадської організації «Товариство інвалідів Барвінківського району»;

-         Шматко Світлані Вікторівні, начальнику відділу соціально-трудових відносин та праці управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації;

-         Щолок Галині Василівні, заступнику директора навчально-виховної роботи опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Барвінківської районної ради Харківської області.

Продовженням  свята  був концерт  гурту «Фрістайл», який відбувся під патронатом голови Харківської обласної державної адміністрації  Ю.Світличної, за підтримки першого заступника голови  Харківської обласної державної адміністрації  М.Беккера, депутата Харківської обласної ради  А.Русецького та спілки сільгосптоваровиробників  Барвінківського району.

         Продовжили святкову концертну програму творчі колективи та аматори міста та святковий феєрверк, який відбувся о 20.30 год.

Всього в заходах взяли участь понад 5000 жителів та гостей району.

 

 

 

 

 

 

Відзначення ювілейних дат

 

З нагоди 75 річниці визволення міста та району від фашистських загарбників та 95 річниці утворення Барвінківського району та 365-річчя заснування міста Барвінкове біля меморіалу загиблим Барвінківчанам та воїнам – інтернаціоналістам  відбувся урочистий мітинг. Зі словами вітання до ветеранів, мешканців та гостей Барвінківщини звернулися голова районної державної адміністрації В.Ромах, голова районної ради В.Щолок та міський голова О.Бало. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто визволяв наше місто ціною власного життя, подякували тим, хто сьогодні захищає територіальну цілісність та незалежність України.

Ветеранам учні міських шкіл вручили квіти. Зі сльозами на очах слухали  учасники мітингу  пісні, що линули у  виконанні аматорів Барвінківського районного будинку культури.

Учасники мітингу поклали квіти до Пам’ятника загиблим барвінківчанам, воїнам – афганцям та  Меморіалу Скорботна Мати.

 

 

Свято Першого дзвоника

Сьогодні, першого вересня в навчальних закладах Барвінківського району відбулося святкування з нагоди Дня знань.

Цього дня представники учнівської молоді стали головними дійовими особами свята, одразу по закінченні якого розпочнуться нелегкі і відповідальні, але цікаві й насичені подіями навчальні будні.

У перший день осені за доброю традицією взяли участь в урочистій церемонії першого дзвоника перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л. Беккер та голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах, які привітали учнів опорного закладу загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 та загальноосвітніх шкіл №2 та №3 м. Барвінкове з початком нового навчального року і з Днем знань.

«Сьогодні діти – а завтра державні діячі, дипломати, конструктори, вчені, педагоги. Я впевнений, що кожен з вас, дорогі учні, усвідомлює, що навчання це не лише бажання сягнути глибин наук, а й необхідність, вимога суспільства, оскільки будь-якій державі, суспільству потрібні висококваліфіковані, високопрофесійні громадяни, здатні забезпечити розвиток і процвітання країни. А ми докладемо максимум зусиль для підтримки закладів освіти, щоб створити максимально комфортні умови для навчання» відзначив Марк Беккер та подарував школам цінні дарунки.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Володимир Ромах. Побажав дітям здоров’я, наснаги,  сумлінного навчання, старанності й наполегливості, зазначивши, що завдяки підтримці керівництва обласної державної адміністрації в навчальних закладах району проведені ремонтні роботи, оновлені навчальні класи, спортзали та їдальні. «І цю добру справу ми будемо продовжувати» наголосив голова райдержадміністрації.

 

Після урочистих заходів перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л. Беккер та голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах ознайомилися з ходом будівництва та проведення капітального ремонту об'єктів соціальної сфери а саме: центральної районної лікарні; районного будинку культури; та мініфутбольного майданчика, який збудований на території ЗОШ №1.

В ході роботи відбулися зустрічі з педагогічними колективами навчальних закладів, лікарями та пацієнтами районної лікарні,  працівниками закладу культури. Був проаналізований хід виконання робіт, підведено підсумки на об'єктах та розглянуті питання, щодо покращення матеріально-технічної бази вищезазначених закладів, з метою покращення умов навчання дітей, надання медичної допомоги населенню району та розвитку національної культури та народного мистецтва Барвінківщини.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щиро вітаю всіх присутніх з Днем знань!

 

Початок нового навчального року  це завжди зустріч із друзями. Для першачків  знайомство з тими, хто буде поруч найближчі 12 років, а можливо  й усе життя.

Для всіх вас сьогодні розпочинається дуже цікава дорога, що відкриє світу кожного як особистість. Адже ваш успіх у школі  це перший і найважливіший крок до успіху в житті.

Усім школярам  цікавих уроків, відкриттів кожен день та тільки перемог. Усім учителям  наснаги й терпіння, сил та натхнення. Усім батькам  віри у своїх дітей. Ваша підтримка для них важливіша за всі підручники та зошити.

З днем знань!

Навчайтеся добре – допоможе у житті!

Юлія Світлична

 

 

Дорогі школярі, студенти, шановні вчителі, викладачі та працівники навчальних закладів!

 

Від усього серця вітаю вас із Днем знань!
Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – останнім чи черговим. Але день, яким він відкривається, однаково хвилюючий і незабутній – святковою атмосферою, барвами осінніх квітів, свіжістю оновлених класів. І, звичайно, закличним дзвоником.

Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю, за бездоганне виконання такої відповідальної місії, як виховання підростаючого покоління. Адже саме ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє!

Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої та плідної праці, надійним кроком у світ пізнання.

Ще раз вітаємо всіх, дорогі друзі, з новим навчальним роком! Успіхів Вам у праці та навчанні!

Голова Барвінківської районної державної адміністрації В. Ромах

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

НАДС інформує

Соціальний захист населення
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта