Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Містобудування/архітектура

Спортивні події

Оздоровлення дітей

Об’єднання громад

ЦНАП


Звіт голови РДА

Адміністративні послуги

Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Робочий візит до Новомиколаївської сільської ради

 

 

 

31.10.2018 відбувся робочий візит голови районної державної адміністрації В. Ромаха до Новомиколаївської сільської ради Барвінківського району.

В приміщенні сільської ради Володимир Іванович, відповідно до затвердженого графіку, провів особистий прийом громадян. На прийомі мешканців, що звернулися, турбували питання розвитку інфраструктури сільської ради, проведення ремонту доріг.

 Всіх присутніх було уважно вислухано, надано вичерпні роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства н та надані доручення керівникам відповідних органів.

Також у рамках візиту Володимир Іванович зустрівся з сільською головою В.Кобченко, з якою були обговорені ряд питань, що стосувалися, поповнення сільського бюджету, покращення благоустрою та підвищення рівня соціально-економічного розвитку сільської ради.

 

 

 

 

 

 

На щотижневій апаратній нараді

 

29.10.2018 о 08.30 голова районної державної адміністрації В. Ромах провів чергову апаратну нараду.

На нараді розглянуто наступні питання:

проведення роз’яснювальної роботи серед населення щодо порядку оформлення житлових субсидії;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської та Мечебилівської сільських рад;

проведення ремонту приміщень комунального закладу охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня»;

вжиття заходів щодо економії енергоносіїв.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

Завершився футбольний сезон 2018 року.

У суботу, 27 жовтня, відбулася фінальна гра розіграшу Кубку Барвінківського району з футболу 2018 року, яка завершила цьогорічний футбольний сезон в  районі. У фінальному матчі зустрілися ФК «Барвінківська Стінка»  та ФК «Іванівка».

До останніх хвилин матчу гравці тримали вболівальників у напрузі, адже обидві команди грали на високому рівні. В напруженій боротьбі перемогу отримала команда «Барвінківська Стінка».  Переможці отримали від голови районної державної адміністрації Володимира Івановича Ромаха нагородний Кубок закриття футбольного сезону.

«Щиро вітаю переможців і бажаю кожній футбольній команді Барвінківського району гарно відпочити, набратися сил, але при цьому не забувати про тренування, аби зустрітися вже у новому футбольному сезоні, показати ще кращі результати, здобути нові перемоги і, звісно ж, порадувати своїх вболівальників і усю футбольну спільноту району гарним футболом!», - зазначив Володимир Іванович.

Навесні на команди чекатиме новий, не менш цікавий та насичений на події футбольний сезон, в якому, як показав попередній Чемпіонат,  кожен колектив боротиметься лише за найвищі місця.

 

 

 

 

Уряд компенсує комунальні витрати сім’ям, котрі не встигли оформити субсидію

 

Це буде зроблено, навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні.

Незалежно від виду опалення - централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне опалення – у разі надходження заяви про призначення субсидії, до прикладу у грудні, безповоротна допомога уряду буде призначена з початку опалювального сезону. 

«Держава відшкодує комунальні витрати родини за два місяці. Це гарантовано Постановою КМУ № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», - зазначають на урядовому порталі.

Нагадаємо, механізм оформлення житлових субсидій й надалі простий. Для отримання державної допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг необхідно заповнити лише заяву та декларацію про доходи. Жодних інших документів не потрібно.

Готові документи можна:

- самостійно подати до місцевих управлінь праці та соціальної політики, сільських і селищних рад;

- надіслати рекомендованим листом до органів соціального захисту населення за місцем проживання;

- відправити через Інтернет (заповнити заяву та декларацію можна на сайті subsidii.mlsp.gov.ua).

Протягом кількох тижнів з моменту отримання документів соціальна установа письмово повідомить про рішення з приводу надання допомоги та її розміру. З липня 2018 року розмір своєї субсидії можна дізнатися також онлайн

«Якщо вам безпідставно відмовляють, звертайтеся на урядову «гарячу лінію» 15-45. Звернення буде зафіксовано та надіслано відповідним структурам для оперативного реагування», - наголошують урядовці.

 

 

Покладання квітів з нагоди відзначення

 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

 

26 жовтня 2018 року з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників керівний склад району та міста зібравшись на священному для кожного з нас місці, на меморіалі слави загиблих, вшанували пам'ять визволителів покладанням квітів до Вічного вогню та пам’ятнику загиблим барвінківчанам. В заході взяли учать: В. Ромах -  голова  районної державної адміністрації, В. Ухань – заступник голови  районної ради, О. Бало  -  міський голова, ветерани, громадські організації, представники трудових колективів, організацій, підприємств, установ міста, громадськість.

 

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

 

24.10.2018 о 09.00 відповідно до затвердженого графіку  голова районної державної адміністрації В. Ромах провів особистий прийом громадян.

Під час прийому до керівника району звернулися громадяни, які порушили  ряд особистих питань. 

На всі порушені питання громадяни отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Володимир Іванович взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.

 

 

 

 

 

 

Увага конкурс!

 

На зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» -  начальника архівного відділу Барвінківської районної державної адміністрації Харківської області

 

Ситуаційні завдання

 

 

 

 

Увага конкурс!

        На заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» -  провідного спеціаліста сектору прийняття заяв та документів відділу грошових допомог та компенсацій управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації

 

 

 

ВОЇНСЬКА СЛАВА ЗЕМЛІ КОЗАЦЬКОЇ

 

У неділю, 21 жовтня 2018 року, курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба мали нагоду відвідати Барвінківський краєзнавчий музей.  Такий їх вибір став невипадковим, а саме у зв’язку з вивченням навчальної дисципліни «Історія війн та воєнного мистецтва». Для кращого опанування знань з такої великої теми, як «Визволення та битви за Харківщину», до уваги майбутніх захисників Вітчизни було запропоновано тематичну екскурсію.

У музеї майбутнім офіцерам було представлено у хронологічній послідовності історію Барвінківщини від заснування до сьогодення. Основну увагу було приділено історії козацької доби та подіям Другої Світової війни.

Пам`ятки експозиції допомогли курсантам краще зрозуміти складні і трагічні сторінки нашої історії, ту жертовність кращих синів та дочок нашого краю, які боролись та гинули, але не ставали перед ворогом на коліна.

 

 

 

 

19 жовтня 2018 року голова районної державної адмінстрації В.Ромах взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання, під головуванням голови районної ради В. Щолок.

Депутати розглянули виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року та погодили внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року № 503-VІІ "Про районний бюджет на 2018 рік" та додатків до нього (зі змінами). З метою визначення механізму відшкодування перевізникам компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян Барвінківського району, які мають право на пільги в автомобільному транспорті міжміського, приміського та міського сполучення рекомендували для розгляду на пленарному засіданні в новій редакції «Порядок відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян транспортом загального користування за рахунок коштів місцевого бюджету в Барвінківському районі.

Також на комісії були розглянуті проекти рішень про внесення змін до 4 районних програм, про участь у обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє», що будуть реалізовані у 2019 році та «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Барвінківського району».

 

 

Щотижнева апаратна нарада

 

16.10.2018 о 08.30 голова районної державної адміністрації В. Ромах провів чергову апаратну нараду, в ході якої наголосив на актуальних питаннях цього тижня:

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

продовження проведення ремонтних робіт на дорогах міста та сільських рад району;

дотримання температурного режиму в навчальних закладах району;

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської та Мечебилівської сільських рад;

проведення ремонту приміщень комунального закладу охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня»;

вжиття заходів щодо економії енергоносіїв.

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

 

Завершився чемпіонат району по футболу

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах підтримує ініціативу голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Олександрівни Світличної з розвитку спорту в регіоні, особливо це стосується відродження Барвінківського футболу.

 Керівник району  вважає футбол  найпопулярнішим  видом спорту в районі. Саме тому, вже третій рік поспіль за ініціативи та підтримки голови райдержадміністрації В.І.Ромаха протягом травня-жовтня проводився Чемпіонат району з футболу серед аматорських команд.

В змаганнях брали участь 10 команд: «Фортуна» с. В.Комишуваха, «Сніжок» с. Григорівка, «Барвінківська Стінка» м. Барвінкове, «Іллічівка» с. Рідне, «Гусарівські вовки» с. Гусарівка, «Африканівка» с. Африканівка, «Подолівка» с. Подолівка, «Степок» с. Іванівка Друга, «Дружба» с. Н.Миколаївка, «Іванівка» с. Іванівка.

13 жовтня відбувся останній тур. Підводячи підсумки чемпіонату відзначаємо, що перемогу в Чемпіонаті здобула команда «Барвінківська Стінка», друге місце посіла команда «Іванівка», почесне третє місце здобула команда «Сніжок» .

Голова районної державної адміністрації В.І.Ромах привітав переможців та учасників Чемпіонату з футболу та вручив нагородні кубки та медалі.

 

День захисника України

 12.10.2018 о 12.00 годині голова районної державної адміністрації В.Ромах та голова районної ради В.Щолок взяли участь у святковому концерті, присвяченому Дню захисника України, що відбувся на передодні державного свята в районному Будинку культури.

«Я вдячний тим, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконував та виконує свій громадянський і військовий обов'язок.  Переконаний, нам вистачить мужності, сили духу, взаєморозуміння та мудрості аби зберегти Україну єдиною і незалежною державою. Бажаю всім миру, міцного здоров’я та щастя. Нехай Мати Божа захистить Україну та українців і подарує мир і спокій нашій землі!» -  зазначив у своєму виступі Володимир Ромах.

Також за відданість Батьківщині та українському народу, мужність та стійкість, зразкове виконання службових обов'язків, вірність військовій присязі та з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено учасників антитерористичної операції та воїнів-інтернаціоналістів.

А чудовим подарунком для всіх присутніх у залі став святковий концерт.

                                                        

 

 

 

КОЗАЦЬКОМУ РОДУ – НЕМА ПЕРЕВОДУ!

 

У теплий та привітний осінній день, 12 жовтня 2018 року, відбулися «Козацькі забави – 2018» серед восьми  команд міста та нашого мальовничого району!

Завітали на змагання та привітали зі святом Дня Захисника України і Покрови Пресвятої Богородиці та побажали тільки перемог нашим командам голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах, начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації Наталія Олександрівна Коптєва,  голова  громадської організації Барвінківського району «Спілка учасників АТО»  Олександр Вікторович  Пономаренко.

Конкурси були дуже цікавими та різноманітними! Це «Висмикни стрічку» на спритність та швидкість, «Підійми мішок» на швидкість та кількість підйомів, «Стрільба» на точність та влучність, у конкурсі «Осідлай коня» 1 представник на швидкість мав подолати певну дистанцію на час, одним із найцікавіших завдань було під назвою «Шапка», мабуть, конкурсом, який сподобався найбільше дівчаткам був «Порятунок дівчат», де козаки мали переправити дівчат на руках та останнім, але найсильнішим конкурсом, де приймала участь вся козацька команда – це «Перетягування канату».

Як і кожному змаганні є переможці, а є переможені! За активну участь в районному святі «Козацькі забави» отримали грамоти відділу освіти:

команда «Побратими» Барвінківської  ЗОШ І-ІІІ ст.. № 2,  команда «Сокіл», Мечебилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  команда Грушуваського навчально-виховного комплексу «Отаман», команда «Іванівські козаки»,  І-Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., команда «Козачата» Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3.

Призове ІІІ місце посіла команда Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,  ІІ місце зайняла  команда «Січові орли» Гаврилівського навчально-виховного комплексу,  почесне І місце виборола команда  «Сокіл» опорного закладу «Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1». Команди, які зайняли І, ІІ і ІІІ місця отримали кубки,  медалі та солодкі подарунки від голови Барвінківської районної державної адміністрації Володимира Івановича Ромаха.  Підсумком свята «Козацькі забави» стала смачна козацька каша! Якою команди ласували після отримання нагород!

 

 

 

Голова районної державної адміністрації провів особистий прийом громадян

 

 

 

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким приділяється постійна увага голови Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромаха. 10 жовтня 2018 року до голови райдержадміністрації звернулися мешканці міста Барвінкове.  Питання, які піднімали заявники, стосувалися покращення матріально-технічної бази Барвінківської загальноосвітньої школи №2.

Під час особистого прийому громадяни отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на всі порушені питання, а працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації голова РДА дав відповідні доручення щодо оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.

 

 

Зустріч з мешканцями міста

 

09.10.2018 голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах провів зустріч з мешканцями вул. Софіївська, Мічуріна, Торецька міста Барвінкове, де  кожен учасник мав змогу висловити  свою думку.

Під час зустрічі з громадянами було обговорено ряд проблемних питань, а саме: освітлення вулиць, поточного ремонту доріг комунальної власності та вжиття заходів по благоустрою території.

 Уважно вислухавши усі запитання, Володимир Ромах надав конкретні роз’яснення на них, а також подякував присутнім за участь у зустрічі.

 

 

Шановні освітяни! Дорогі вчителі!

 

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти.

Разом із нами вас вітають по всій країні – мільйони і мільйони українців.

Тому що День учителя – це щось глибоко особисте.

Це свято, про яке пам’ятаємо навіть тоді, коли давно вийшли за шкільний поріг.

І скільки б років не пройшло, а з нами завжди залишаються спогади про першого вчителя. Лишається вдячність педагогам з рідної школи, коледжу, університету, які навчили, підтримали, допомогли обрати шлях у житті.

Дитину потрібно надихати та підтримувати. Зробити так, щоби дітей тягнуло до школи, бо там цікаво, сучасно та комфортно. Зробити так, щоби праця педагога мала гідну оплату та заслужений престиж, – ось та мета, до якої потрібно прагнути кожній цивілізованій державі.

Ми пишаємося тим, що команда саме Харківської області знов і знов підтверджує: освіта – це наш пріоритет. Освіта – це та сфера, де ми є і будемо надалі лідерами в державі.

Шановні педагоги!

Кожен учитель – це творець. І якщо художник живе у своїх полотнах, письменник – у творах, а вчений – у своїх відкриттях, то справжній наставник живе у вчинках і подумах людей. Зростити патріота рідної землі, виховати успішну, внутрішньо свободну, мислячу людину, допомогти їй розкрити таланти та обрати шлях у житті – це є вища творчість і вище мистецтво.

Бажаю вам всього найкращого!

Дякую за вашу натхненну, самовіддану працю! За ваші безсонні ночі. За ваше велике серце. За ваш поклик постійно рости над собою і разом з дітьми ринути у світ нових відкриттів!

Щастя, здоров’я, благополуччя, успіхів вам і вашим учням!

Зі святом!

 

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

 

 

Дорогі працівники освіти, ветерани педагогічної праці та молоді педагоги!

 

Вітаю вас з чудовим святом – Днем вчителя!!!

Учитель у всі часи залишається опорою суспільства і держави. Саме в його руках майбутнє країни, майбутнє нових поколінь. Якими виростуть наші діти, яке суспільство вони будуватимуть, які моральні цінності будуть сповідувати, багато в чому залежить від таланту і особистості педагога

Щиро бажаю вам нових творчих досягнень, впевненості у своїх силах, здоров'я та благополуччя! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка, а посмішки дітей - найголовніша нагорода за ваш благородний труд - супроводжують вас на всьому життєвого шляху!

 

Перший заступник голови обласної державної адміністрації Марк Беккер

 

 

Шановні освітяни !

 

Щиро вітаю вас з професійним святом! Висловлюю  сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і теплом. Вам вірять, вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях. Сьогодні маємо нагоду низько вклонитися вчителям, вихователям, викладачам, зусиллями яких твориться майбутнє нашої держави.

Бажаю вам, дорогі вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а  усі ваші починання супроводжуються  успіхом та вдячністю.

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

 

МУЗИКА – ОКРАСА ЖИТТЯ

 

 1 жовтня – Міжнародний день музики. Його почали відзначати за рішенням ЮНЕСКО з 1975 року.

 Цей день святкується щорічно у всьому світі великими концертними програмами, за участю кращих артистів і художніх колективів. Цього дня звучать твори, що увійшли до світової культури.

5 жовтня 2018 року велика музична родина зібрала гостей у своїх стінах на святковий концерт,  присвячений  Міжнародному дню музики та Дню вчителя.

У виконанні юних вихованців Барвінківської дитячої музичної школи прозвучали шедеври класиків та сучасних авторів. Ці виступи стали справжнім подарунком для вчителів, батьків та гостей, бо всі мали змогу почути та насолодитися грою учнів на фортепіано, трубі, баяні, акордеоні та скрипці. Також запальними танками вразили глядачів учні хореографічного відділення.

 Яскравими фарбами та багатогранністю привернула увагу відвідувачів виставка юних художників, які в своїх роботах показали сьогодення та історичне минуле нашої держави.

Родзинкою свята музики стали виступи юних музикантів народного та духового оркестрів КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «БАРВІНКІВСЬКА ДИТЯЧА МУЗИЧНА ШКОЛА».

Нехай у наших душах завжди буяє музика, а натхнення і жага до нових творчих перемог буде невичерпною!

 

 

 

Всесвітній День учителя урочисто відзначили в районі

 

 

Щорічно, в першу неділю жовтня, всі освітяни відзначають своє професійне свято – День учителя. Напередодні в кожному куточку країни проходять урочисті святкування з цієї нагоди.

04.09.2018  в районний будинок культури на святкове зібрання прийшли працівники освіти й науки району та представники районних установ і організацій. Привітали їх із таким святом голова районної державної адміністрації В.Ромах, голова районної ради В.Щолок, міський голова О.Бало, представник депутата Харківської обласної ради А.Русецького.

Володимир Ромах, крім побажань здоров’я, благополуччя, морального задоволення від роботи та здібних учнів,  зазначив, що завдяки підтримці голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної школи району отримують нове обладнання, спортивні майданчики, сучасні кабінети, здійснюється ремонт учбових закладів.

У рамках святкування  керівники району виконали приємні місії – нагородили  педагогів району за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята Подяками від Міністерства освіти і науки України, грамотами Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та грамотами від Барвінківської районної державної адміністрації та Барвінківської районної ради.

Не забули й про ветеранів педагогічної праці, які зараз перебувають на заслуженому відпочинку, але душею і серцем залишаються вірними рідній освітянській ниві.

Після нагородження  всіх присутніх чекав святковий концерт.

 

 

                                                                            

 

 

 

Увага конкурс!

        На заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» -  провідного спеціаліста відділу соціальних компенсацій та персоніфікації управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації

Увага конкурс!

        На заміщення вакантної посади державної служби категорії «В» -  провідного спеціаліста сектору опрацювання заяв та прийняття рішень відділу грошових допомог та компенсацій  управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації

 

 

 

Міжнародний день похилого віку та ветерана

 

02 жовтня 2018 року відбувся урочистий захід присвячений Міжнародному дню людей похилого віку, який проходив за участі голови райдержадміністрації В.І. Ромаха, голови районної ради В.С. Щолок,  голови районної організації ветеранів України В. О. Седенко, учасників Другої світової війни, дітей війни та ветеранів праці.

Тепло привітав присутніх зі святом голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах та побажав міцного здоров’я, довголіття, добра та залишатись в душі та серці завжди молодими, бадьорими і веселими.

За активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток ветеранського руху, вирішення питань соціального захисту ветеранів та з нагоди Дня ветерана і Міжнародного дня людей похилого віку, Почесною грамотою голови Барвінківської районної державної адміністрації та голови Барвінківської районної ради нагороджено голову громадської організації Барвінківської районної організації ветеранів України В. О. Седенко.

Подарунком для ветеранів став чудовий концерт, під час якого лунали пісні їхніх молодих років у виконанні артистів районного будинку культури.

 

 

 

 

Ремонтні дороги у районі

 

За рахунок субвенцій обласного бюджету Департаментом капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації на цей час здійснюються ремонтні роботи дороги місцевого значення Барвінкове-Мечебилове.  З 27 кілометрів цього шляху, що проліг від Барвінкового через села Архангелівку, Андріївку аж до траси Сахновщина-Ізюм-Купянськ, проведено ямковий ремонт на 18 км. дороги.

До мережі доріг Барвінкове-Мечебилове відноситься вулиця Скрипника у м.Барвінковому. Суцільний асфальт прокладається двома відрізками: від заправки «Авіас» до офісу агрофірми «Подолівська» і від тракторної бригади цього господарства в напрямку с.Архангелівка.

Також за кошти обласного  бюджету йде капітальний ремонт аварійного відрізку шляху по вулиці Штирова від магазину «Ягідка» до перехрестя з вулицею Мічуріна. На стадії завершення й капітальний ремонт дороги по вулиці Центральній біля будинків № 39-35 поблизу ринку (кошти місцевого бюджету).

Разом з тим проблемним питанням на сьогодні залишається проведення ремонтних робіт дороги загального користування Барвінкове-Ізюм через с.Мала Комишуваха. Службою автомобільних доріг Харківської області у вересні місяці вдруге проведено тендер по визначенню підрядника на ремонт аварійних ділянок зазначеної дороги, але  результати проведеного тендеру були оскаржені будівельною компанією з м.Полтава, тому Антимонопольним комітетом призупинена процедура підписання доровору на проведення вказаних робіт до з’ясування обставин.

 

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

НАДС інформує

Соціальний захист населення
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта