Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Містобудування/архітектура

Спортивні події

Оздоровлення дітей

Об’єднання громад

ЦНАП


Звіт голови РДА

Адміністративні послуги

Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обласний конкурс «Разом в майбутнє»

 

30.12.2018 року в Барвінківському районі презентовано проекти переможці обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Цього року переможцями стали дев’ять міні - проектів на загальну суму фінансування 1 372,270 тис. грн. з них: 686,135 тис грн. – фінансування з обласного бюджету; співфінансування з місцевого бюджету склало 617,521 тис. грн. та 68,614 тис. грн. – кошти внесені конкурсантами.

У рамках конкурсу було облаштовано навчальний кабінет обслуговуючої праці на базі опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, комп’ютерний клас у Барвінківській ЗОШ І-ІІ ст. №4 філії опорного закладу Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ст.№1», здійснено благоустрій території в Гусарівській ЗОШ І-ІІІ ст., зроблено ремонт та облаштовано меблями і технічними засобами навчання клас у Подолівському НВК, покращені санітарно-гігієничні умови в палатах інфекційного відділеня комунального закладу охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня», встановлене перукарське та швацьке обладнанн в комунальній установі «Барвінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), здійснено благоустрій навколо пам’ятника загиблим воїнам в с. Василівка Перша, встановлено сучасний ігровий майданчик на території с. Іванівка та облаштованно територію фізкультурного майданчика Іванівського ДНЗ (ясел-садка) сучасним ігровим обладнанням.

У заході взяли участь начальник управління з питань місцевого самоврядування, розвитку громад та міжнародних зв’язків виконавчого апарату обласної ради, член Конкурсного комітету обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» Кулик Олена Григорівна, голова районної ради Валентина Семенівна Щолок, голова Барвінківської районної державної адміністрації Ромах Володимир Іванович, начальник відділу освіти райдержадміністрації Коптєва Наталія Олександрівна.

Представник обласної ради Кулик О.Г. щиро привітала всіх переможців із завершальним етапом конкурсу та вручила сертифікати, що стало підтвердженням успішної реалізації міні-проектів.

 

 

 

На обласній селекторній нараді

 

 

 

30.11.2018 голова районної державної адміністрації В.І. Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Є.Д. Шахненка, з  порядком денним:

- Про стан освоєння коштів на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт об’єктів, що фінансуються у поточному році за рахунок різних джерел фінансування.

Також Володимир Іванович, в режимі відеоконференції «LifeSize», взяв участь у засіданні Харківської Ради регіонального розвитку та черговому засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області під головуванням М.Л. Беккера, першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації.

 

 

 

 

Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено. Юлія Світлична

 

Голова ХОДА запевнила, що через запровадження на території регіону воєнного стану конституційні права жителів Харківщини обмежувати не будуть.

«Ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована. Транспорт, у тому числі залізничний, аеропорт, заклади громадського харчування й торгівлі працюють у штатному режимі. Ніяких заходів, що обмежуватимуть конституційні права жителів регіону, не впроваджуватиметься. Усі заходи, які проводяться в регіоні, спрямовані на підвищення рівня безпеки та обороноздатності. Ми не скасовуватимемо спортивних змагань та масових свят. Наголошую: жоден ворог не порушить наші плани. Ми продовжуємо системно працювати, будувати та розвивати регіон. Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено», - підкреслила Юлія Світлична.

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні». Воєнний стан запроваджено в низці регіонів країни, в тому числі Харківській області.

 

 

 

 

Юлія Світлична вручила нагороди кращим працівникам сільського господарства Харківщини

 

Голова ХОДА привітала аграріїв регіону з професійним святом – Днем працівника сільського господарства.

«Праця сільського робітника завжди важка, але надзвичайно відповідальна. Від неї залежить добробут кожної української родини, - сказала керівник області, звертаючись до харківських аграріїв. - Ваші знання, ваша наполеглива праця, ваша природна мудрість надають можливість розвивати українське село та сільське господарство, яке робить дуже вагомий внесок у розвиток економіки нашого регіону».

Юлія Світлична відзначила здобутки аграріїв Харківщини, завдяки яким, попри складні погодні умови цього року, регіон займає провідні позиції в країні. Зокрема, у 2018-му Харківська область має 1-і місця в Україні за валовим збором гороху, соняшнику та ячменю, а також 2-е – за валом пшениці. Керівник області також підкреслила великий внесок, який роблять працівники сільського господарства у розвиток соціальної інфраструктури області, роботу промисловості та підтримку української армії.

«Попереду в нас з вами надзвичайно велика робота, маємо багато викликів, багато над чим потрібно попрацювати, - сказала голова ХОДА. - Дякую вам за вашу відданість та безкорисну любов до рідного краю. Бажаємо, щоб кожен день вам приносив задоволення, а Харківщині та всій Україні – зміцнення».

Під час заходу Юлія Світлична передала аграріям Харківщини державні нагороди. Ордени «За заслуги» ІІІ ступеня отримали голова фермерського господарства «Кириченко М.» з Борівського району Микола Кириченко та директор приватного підприємства «Агропрогрес» з Кегичівського району Андрій Хвесик. Почесні звання «Заслужений працівник сільського господарства України» надано директорові товариства «Агрофірма «Надія» (Чугуївський район) Віктору Вергуну та генеральному директорові сільськогосподарського підприємства «Вільшанське» (Дворічанський район) Віктору Лебединському. Аграрії області також отримали відзнаки Міністерства аграрної політики та продовольства України й Харківської обласної державної адміністрації. В даному заході взяв участь голова Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромах.

 

 

 

На Барвінківщіні вшанували пам’ять

жертв голодоморів в Україні

 

Четверта субота листопада в Україні, згідно з відповідним Указом Президента України, визнана Днем пам'яті жертв голодоморів.

З цієї нагоди 23.11.2018 напередодні скорботного дня голова районної державної адміністрації В. Ромах, голова  районної ради  В. Щолок та міський голова О. Бало спільно з трудовими колективами міста, представника громадських організацій та мешканцями району взяли участь у заходах з нагоди Дня пам'яті жертв голодоморів в Україні. 

Присутні поклали живі квіти до пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій та вшанували їх пам’ять хвилиною мовчання.

Також 24.11.2018 року на будинках органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Барвінківського району буде здійснено приспущення Державного прапора України.

 

 

 

 

 

 

 

 

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

 

21 листопада до першого заступника голови ХОДА зверталися здебільшого з транспортних та земельних питань.

За допомогою до Марка Беккера звернулися понад 10 жителів Харківської області. Так, жителі Ізюмського району звернулися до першого заступника голови ХОДА з проханням сприяти вирішенню питання щодо пільгового проїзду в громадському транспорті.

«Усі ми - учасники АТО, захищали нашу державу, але, повернувшись до мирного життя, зіткнулися з проблемою. Вчора, навіть коли ми прийшли придбати білети до Харкова, щоб потрапити до вас на прийом, у нас знову виникла проблема в касі автовокзалу. Ми викликали поліцію, щоб зафіксувати факт порушення наших прав. Ми всі є членами ветеранської спілки нашого району та, спілкуючись з представниками інших спілок, бачимо, що такі проблеми є лише в нас», - зазначили заявники.

Також воїни АТО поскаржилися, що вони не отримують необхідного оздоровлення та мають труднощі з оформленням земельних ділянок.

Марк Беккер повідомив заявникам, що це питання взято на особистий контроль і буде неодмінно вирішено.

«Ми розберемося в ситуації, буде спрямовано листа до РДА задля вирішення проблеми на місці», -  запевнив перший заступник голови ХОДА.

Також до Марка Беккера звернулася жителька Барвінківського району з проханням сприяти виділенню їй матеріальної допомоги на проведення оперативного лікування.

«У мене проблеми з колінним суглобом, лікарі впевнені, що він лікуванню не підлягає. Тепер лише заміна. Коштів на проведення такої вартісної операції в мене немає, тому дуже прошу вас сприяти виділенню мені матеріальної допомоги», - сказала жінка.

Марк Беккер пояснив заявниці, що цим питанням опікується профільний заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

«Сьогодні наші спеціалісти допоможуть вам зібрати всі необхідні матеріали для того, щоб подати заяву на отримання коштів. А вже після я передам їх на контроль Михайла Черняка», - відповів заявниці перший заступник голови ХОДА.

Це та інші питання, що були озвучені під час прийому громадян, Марк Беккер пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.

 

 

 

Щотижнева апаратна нарада

 

19.11.2018 о 08.30 голова районної державної адміністрації В. Ромах провів чергову апаратну нараду, в ході якої наголосив на актуальних питаннях цього тижня:

дотримання температурного режиму в навчальних закладах району;

в разі погіршення погодних умов, вжити заходи по розчистці доріг міста та Барвінківського району від снігових заметів;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської та Мечебилівської сільських рад;

проведення ремонту приміщень комунального закладу охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня».

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

 

День працівників сільського господарства

 

16.11.2018 районний Будинок культури зібрав трудівників галузі сільського господарства, керівників району,  гостей Барвінківщини на святковому концерті з нагоди Дня працівників сільського господарства.

З нагоди професійного свята зі словами привітань до всіх присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах та голова районної ради Валентина Семенівна Щолок.

Відзначення Дня працівників сільського господарства - це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

У ході урочистостей підведені підсумки роботи сільгосптоваровиробників району.

Грамотами, Подяками та цінними подарунками відзначені передовики та  найкращі працівники галузі. Висловлені щирі слова вдячності за нелегку працю, професіоналізм, бажання працювати на досягнення високих результатів та поповнювати продуктову скарбницю не лише району, а й держави  в цілому.

 

 

 

 

 

 

Президент доручив регіональній владі підготувати

 плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

 

Це Петро Порошенко наголосив під час Ради регіонального розвитку.

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос у реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх з суспільством і громадами і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив він.

Глава держави додав, що кожен член громади повинен мати можливість володіти інформацією про те, що буде зроблено у 2019, 2020 та 2021 році і куди підуть зароблені кошти громади.

«Наявність таких перспективних планів із затвердженими громадою проектами, механізмами фінансування в рази підвищить інвестиційні перспективи територій. І виграє той, хто буде першим», - сказав він. Президент зауважив, що і держава знайде можливість співфінансувати багато з цих проектів. «Тому, закликаючи вас до ухвалення планів розвитку, ми не зазіхаємо на кошти місцевого самоврядування. Це кошти, які ви будете самі визначати як використовувати. Навпаки – пропонуємо фінансову допомогу в реалізації особливо значущих проектів. Підставимо державне плече», - сказав Глава держави.

"https://www.youtube.com/embed/_AWwxywj6ag"

 

 

 

Харківська область – серед лідерів з реалізації програми розвитку медицини в сільській місцевості

 

Про це повідомив Президент України Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.

Розповідаючи про реалізацію президентської програми розвитку медицини в сільській місцевості, Петро Порошенко відзначив, що до фінансування урядом було схвалено 513 проектів з будівництва нових амбулаторій. Загалом фінансування складає 3 млрд грн. Ще 250 млн грн буде спрямовано на придбання 497 автомобілів для цих амбулаторій.

«На даний момент з 513 амбулаторій будуються 89, а решта стартують у найближчі тижні, - повідомив Президент. - Разом з Кіровоградщиною лідерами з реалізації проекту є Дніпропетровська, Луганська, Харківська та Рівненська області».

Глава держави також наголосив, що реалізація такого амбітного проекту стала можливою, «тому що Генеральна прокуратура України на чолі з Генеральним прокурором Юрієм Луценком змогла повернути до бюджету 44 млрд грн, вкрадених Януковичем та його оточенням».

Нагадуємо, що 12 листопада 2018 року в м. Київ відбулося засідання  Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П. Порошено в якій теж взяв участь голова Барвінківської районної державної адміністрації В. Ромах.

 

 

 

Потрібно на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує. Якщо цієї позиції не буде в Держбюджеті 2019 року, я його не підпишу – Президент на Раді регіонального розвитку

 

«В контексті питання про тарифи є невідкладні тактичні завдання, які треба вирішити протягом місяців та тижнів. Я спілкувався з Урядом і моя принципова позиція – захистити людей і вдосконалити та розширити систему субсидій, збільшити кошти на її виконання», - підкреслив Президент Петро Порошенко під час виступу на засіданні Ради регіонального розвитку.

«Принципова позиція – жодна бідна і жодна незахищена людина точно не має постраждати. Жодна бідна і жодна незахищена людина не має платити більше», - наголосив Президент.

«Ми маємо чітке порозуміння, що ми саме в такому напрямку і будемо діяти. Ба більше, є принципова позиція щодо монетизації субсидій. Що це таке? Бідна людина економить гроші, бідна людина встановлює за допомогою держави систему енергоефективності, менше споживає газу, вона має мати можливість отримати гроші за економію», - зазначив Петро Порошенко.

«Зараз треба на 100% забезпечити субсидіями тих, хто їх реально потребує», - наголосив Президент. «І це не просто мій заклик, а це принципова позиція щодо формування бюджету 2019 року до другого читання. Наголошую окремо, якщо цієї позиції не буде в бюджеті, якщо не врахують позицію Президента при підготовці в Парламенті, я бюджет цей не підпишу. Зроблю те, що ніколи не робив», - сказав Петро Порошенко.

Президент особливо підкреслив, що це його головна вимога до бюджету на 2019 рік. При цьому він закликав обласні державні адміністрації, міських та сільських голів підключитися до удосконалення цієї системи. «Не сидіти осторонь, що це позиція лише Уряду. Це позиція наша спільна, це позиція влади. Треба підключитися до удосконалення цієї системи і дійти до кожної хати і не пропустити жодної родини, яка має законне право на субсидію. Допомогти захистити людей», - додав він.

«Ті, хто заощаджує енергоресурси, ще раз наголошую, використовує суму меншу, ніж належить за законом, хоча ми все рівно за рахунок коштів платників податків з Державного бюджету витрачаємо живі гроші, це ніякі не заліки на субсидії. Так от, кожна родина, яка зекономила, має право зекономлену різницю отримати, наголошую – живими грошима. Ми маємо до цього підійти», - підкреслив Президент.

Він повідомив, що   такою можливістю вже користуються 1 млн 300 тис. домогосподарств, і «це коло Уряд має й надалі розширювати».

«Ми спільними зусиллями зробимо максимум, щоб захистити тих, хто реально потребує допомоги. Це є наше спільне завдання. І тут я точно не зупинюсь на цьому.  Я покладаюся на вас, на тих, хто найближче до простих людей – органи місцевого самоврядування», - підсумував Президент.

 

 

 

 

На обласній селекторній нараді

 

 

09.11.2018 о 12.00 голова районної державної адміністрації В. Ромах взяв участь в обласній селекторній нараді, під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації В. Данієлян, з  порядком денним:

-Про стан реалізації бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» у поточному році. 

 

 

 

 

 

 

 

 

«З Україною у серці, з піснею на вустах!»

          

07.11.2018 в оновленому районному Будинку культури пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.  Участь в яких взяли керівники клубних закладів, ветерани галузі,  творчі колективи району та майстри народного мистецтва.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів та бібліотек  висловили голова Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромах та голова Барвінківської районної ради В. Щолок. Під час заходу в знак глибокої поваги кращі працівники культури та аматори народного мистецтва були нагороджені почесними відзнаками за активну культурно-просвітницьку діяльність та розвиток галузі.

 

 

 

 

 

Особистий прийом громадян

 

07.11.2018 року відповідно до графіка голова районної державної адміністрації В.Ромах провів особистий прийом громадян.

До керівника району звернулися жителі м.Барвінкове, с.Новопавлівка, с.Гусарівка, с.Веселе з різноманітними питаннями.

За час прийому всі отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на  порушені питання, а працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації Володимир Іванович дав доручення для оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.

 

 

 

 

 

Апаратна нарада

 

05.11.2018 о 08.30  голова районної державної адміністрації В. Ромах провів чергову апаратну нараду. На нараді розглянуто наступні питання:

дотримання температурного режиму в закладах освіти району;

забезпечення якісного формування бюджету району на 2019 рік;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та військову службу за контрактом;

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської та Мечебилівської сільських рад;

проведення ремонту приміщень комунального закладу охорони здоров’я «Барвінківська центральна районна лікарня»;

вжиття заходів щодо економії енергоносіїв;

контроль за нарахуванням житлових субсидій населенню;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

Отримувачі субсидій не відчують коливань ціни на газ. Кабмін

 

 

 

 

Частка оплати субсидіантів залишається незмінною, наголошують урядовці.

Субсидія залежить від двох факторів - від розміру тарифу та від доходів громадян.  

Якщо доходи громадян не змінюються, а тариф зростає, то сума коштів, яку людина сплачує за опалення, не змінюється, а зростання тарифу компенсується збільшенням субсидії.

Тобто сума, яку сплачує держава за людину, зростає у мірі зростання тарифів, а для людини залишається без змін.

 

 

 

 

 

Відзначення Дня працівника соціальної сфери

 

Щороку, у першу неділю листопада, в Україні відзначається День працівника соціальної сфери. Встановлення цього професійного свята  –  вияв поваги до людей, завдяки яким втілюються у життя соціальні програми, контролюється трудова зайнятість громадян, здійснюється контроль за своєчасною виплатою заробітної плати, регулюються трудові відносини між працівником та роботодавцем надається вчасна допомога незахищеним верствам населення нашої держави.

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня  працівників соціальної сфери відбулися 01 листопада 2018 року у великій залі засідань районної державної адміністрації. Зі словами привітання до працівників соціальної сфери району звернувся голова районної державної адміністрації В.Ромах.  З нагоди професійного свята Володимир Іванович нагородив почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та спільними подяками районної державної адміністрації та районної ради людей, які з повною віддачою працюють на користь району, за сумлінну плідну працю, самовідданість і вірність обраній справі, чуйність і щирість душі, вагомий особистий внесок у розвиток сфери соціального захисту і обслуговування населення району.

 

 

 

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

НАДС інформує

Соціальний захист населення
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта