Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Містобудування/архітектура

Спортивні події

Оздоровлення дітей

Об’єднання громад

ЦНАП


Звіт голови РДА

Адміністративні послуги

Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цього року на розвиток регіонів держава надасть понад 30 млрд грн

 

Ця сума передбачена у державному бюджеті. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Так, у держбюджеті-2019 закладено 7,7 млрд грн на Державний фонд регіонального розвитку (ДФРР). Кошти спрямовуватимуться на розбудову Нового освітнього простору в школах та дитсадках, будівництво та реконструкцію медичної, соціальної, культурної та спортивної інфраструктури. Обов’язковим при реалізації проектів є спрямування 10% коштів на об’єкти спортивної інфраструктури, 10% - на енергоефективні заходи для освітніх і медичних закладів, а також 0,5 млрд грн - для реалізації проектів-переможців «Всеукраїнського громадського бюджету».

«Уперше, у 2019 році, ми підтримаємо проекти без «твердої основи» – стартапи, які будуть реалізовуватися в громадах коштом ДФРР. Йде мова про проекти регіонального розвитку, які будуть обиратись на конкурсній основі та спрямовуватись на реалізацію стратегій розвитку обласного, міжобласного рівня, а також у рамках секторальної підтримки Європейського Союзу», - розповів Геннадій Зубко.

Також, це:

- програма ЄС з підтримки секторальної політики України – 0,5 млрд грн. У 2018 році в рамках програми було обрано 70 інвестиційних проектів-переможців, які будуть реалізовані в регіонах України протягом наступних років;

- субвенція на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад – 2,1 млрд грн;

- субвенція на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості – 1,0 млрд грн. Додатково понад 4 млрд грн – перехідних з 2018-го. Нині на різних стадіях реалізації – 517 проектів нового будівництва амбулаторій первинної медичної допомоги у всіх регіонах України;

- субвенція на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах – 14,7 млрд грн;

- субвенція на соціально-економічний розвиток окремих територій – 4,7 млрд грн.

 

 

З Новим роком!

 

Кожна людина, кожна родина напередодні Новорічних і Різдвяних свят має сподівання і вірить в те, що Новий рік принесе позитивні зміни, в усі сфери людського життя. Що  зимові свята подарують нам те, чого  найбільш бракує у повсякденному бутті. Всі ми у ці дні прощаючись з роком пережитим, сподіваємося на краще життя в майбутньому, на певні власні здобутки та перемоги,  на мир і злагоду в нашій країні.

Та зараз нам усім непросто без хвилювання дивитися у рік прийдешній. Адже надто багато викликів попереду, і надто багато сумних подій увійде в історію року, що минає.

Ми прожили надзвичайно складний та напружений 2018 рік. Та я щиро вірю, що за тяжкими і, подекуди, болючими періодами настане мирне та врівноважене життя, що кожен із вас у 2019 році зробить усе заплановане, здійснить свої найзаповітніші мрії.

Головне, дорогі мої земляки, пам’ятати, що Бог посилає нам випробування, аби зробити нас сильнішими та відкрити себе із кращої сторони. Про це нагадує і святий день Різдва Христового. Адже, немає нічого ціннішого за людське життя, і немає нічого у житті радіснішого та щасливішого, від миті народження нового на землі.

Тож нехай для усіх вас Новий 2019 рік буде благодатним. Бажаю щастя вашим рідним та близьким. Нехай наша стійкість та непоборність ознаменуються щедрою винагородою – миром на нашій рідній землі та добробутом у кожній домівці.

 Бажаю всім, щоб у 2019 році здійснилися ваші гарні задуми та сподівання. Нехай все добре та щасливе, що було у минулому році, примножиться і увійде у рік наступаючий.

 Зичу вам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди й добробуту. Хай Новий рік принесе щедрі здобутки, а Різдвяні свята – радість та віру у світле майбутнє.

 З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

 

 

Новорічне  свято «Здійсни мрію»

 

18.12.2018 року в Будинку творчості дітей та юнацтва відбулось незвичайне казкове новорічне  свято «Здійсни мрію», бо на концерт зібралися маленькі Мрійники та дорослі Чарівники. Це свято добра, милосердя та дитячої мрії. Що може бути більш важливим, аніж  мрії дітей? Якщо намалювати мрію, то можна зробити її реальною. Тож з цією метою вперше у Харківській області і саме у Барвінківському районі проведений районний тур Всеукраїнського проекту «Здійсни мрію». Учасниками цього проекту стали діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах загальної середньої освіти.

Дитячі малюнки – мрії, сьогодні зіткали кольоровий Промінь, який у новорічну ніч полетить далеко до зірок і про дитячі мрії дізнається Всесвіт. Мрії у дітей різні, але понад усе вони хочуть миру на рідній землі та щасливого Нового року!

Свято відбулося за сприянням голови Барвінківської районної адміністрації В.І.Ромаха та голови Барвінківської районної ради В.С.Щолок, які першими здійснили мрію маленьких мріників і подарували такі бажані для них подарунки та звернулися до всіх присутніх і побажали веселих канікул, міцного здоров’я та здійснення мрій!

Ми разом надихнули дітей мріяти, особливо тих, хто бореться за кожен впевнений крок, надихнули  бачити нові горизонти, не здаватися, наповнювати свої дні яскравими фарбами,  вірити  у себе,  відчувати радість від того, що світ не без добрих людей!

 

 

 

 

 

 

18.12.2018 року голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах урочисто вручив почесну грамоту голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної члену президії Барвінківської районної організації ветеранів України, голові первинної організації ветеранів України Осьмухі Віктору Івановичу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комісія з питань бюджету та соціально-економічного розвитку

 

18.12.2018 року голова Барвінківської районної державної адміністрації В.І. Ромах взяв участь у засіданні постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Барвінківської районної ради VІІ скликання, в якій взяв участь

На комісії детально було розглянуто питання щодо проекту бюджету на 2019 рік.

Розрахунок обсягу доходів районного бюджету на 2019 рік здійснювався з урахуванням фактичного виконання дохідної частини районного бюджету за 2017 рік, очікуваних надходжень доходів за 2018 рік та прогнозних показників на 2019 рік, основних показників економічного і соціального розвитку району на 2020-2021 роки.

Вивчалися розрахунки потреби в обсягах фінансування по галузі освіти, охорона здоров’я, галузі культури, а також видатки на соцзахист населення та утримання територіального центру. Практично по кожній галузі був проведений аналіз витрат коштів у звітному році, поставлено завдання розробити заходи по виявленню резервів, а також економії витрат та спрямувати кошти на забезпечення стовідсоткового фінансування виплати заробітної плати працівникам установ.

Загальна сума надходжень до загального та спеціального фондів бюджету району, з врахуванням базової дотації та цільових субвенцій з Державного бюджету складає у 2019 році – 202637,3 тис. грн.

Рекомендовані на затвердження зміни до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року № 280-VІІ «Про районний бюджет на 2017 рік» та погоджено внесення змін до 2 районних програм.

 

 

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

 

14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Вшановують цю дату тому, що саме у цей день 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

З нагоди цього дня 14.12.2018 року в великій залі засідань районної державної адміністрації відбулася зустріч керівництва району з учасниками ліквідації аварії на ЧАЕС.  Також на зустріч були запрошені міський та сільські голови , представники громадських організацій, управління соціального захисту населення, Пенсійного фонду, галузі охорони здоров’я, правоохоронних органів та преси.

В ході зібрання обговорились ряд проблемних питань, зокрема – пільгового проїзду, надання матеріальної допомоги, перерахунку пенсій та ін. Всі учасники заходу отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на  порушені питання, а працівникам відповідних структурних підрозділів голова районної державної адміністрації В. Ромах дав доручення для оперативного опрацювання та остаточного вирішення питань, які хвилювали  учасників ліквідації  наслідків аварії на ЧАЕС.

З метою вшанування пам’яті померлих учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, після зустрічі відбулося покладання квітів біля пам’ятного знаку «Дерево скорботи».

 

 

 

День місцевого самоврядування

 

07.12.2017 у районному Будинку культури  пройшли урочисті заходи до Дня місцевого самоврядування.

Зі святом працівників органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад привітали голова районної державної адміністрації В. І. Ромах, голова районної ради В. С. Щолок та   депутат Харківської обласної ради від Партії «БПП «Солідарність» А.А. Русецький, які висловили щиру вдячність за нелегку працю, професіоналізм, бажання працювати задля досягнення високих результатів.

Під час заходу були вручені почесні грамоти та подяки.

Аматори сцени, подарували присутнім змістовну концертну програму зачарувавши своїми виступами. Линули пісні, які несли глядачам позитив та гарний настрій.

 

 

 

 

 

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати!

 

 

З нагоди свята висловлюю вдячність за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашої країни.

Щиро вітаю Вас з Днем місцевого самоврядування! Сьогодні на органи місцевого самоврядування покладена велика відповідальність за соціально-економічний стан територіальних громад, за благополуччя їхніх жителів, за створення комфортних умов для проживання громадян України. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою, вдається вирішувати чимало непростих питань, реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Нехай розуміння і підтримка завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях, а цей урочистий день додасть сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя нашого народу. Зі святом!

 

 

 

 

Юлія Світлична взяла участь у нараді щодо створення безперешкодного середовища для людей з інвалідністю

 

Загальнодержавний захід відбувся під головуванням Президента України 3 грудня.

Темою наради стало питання створення безперешкодного середовища для осіб з інвалідністю. Також у рамках заходу Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України презентувало розроблені згідно з указами Президента України нові державні будівельні норми «Інклюзивність будівель та споруд» та відповідні законопроекти, які вносяться на розгляд Верховної Ради України.

Під час відкриття наради Президент України наголосив, що питання безбар'єрності стосується не тисяч і навіть не десятків тисяч людей в Україні, а 2 млн 630 тис. наших співгромадян. Президент відзначив, що на реалізацію принципів доступності має бути спрямована робота всіх без винятку органів влади.

«Ніколи до цього влада не приділяла стільки часу та стільки уваги проблемам людей з інвалідністю, - сказав Глава держави. - Забезпечення наскрізної участі людей з інвалідністю в житті соціуму є однією з ключових передумов становлення України як європейської держави».

Президент підкреслив, що розраховує на те, що наслідком реалізації проектів, що презентували в ході наради, стане прийняття програм доступності в усіх регіонах України.

Голова ХОДА Юлія Світлична, підбиваючи підсумки наради для відповідних структурних підрозділів ХОДА та служб області, наголосила на важливості порушеного питання та необхідності неухильного виконання всіх завдань, що пов’язані зі створенням безперешкодного середовища на Харківщині.

«Інклюзія в України продовжує набирати обертів. І створення сприятливих та належних умов як для людей з інвалідністю, так і для дітей з особливими освітніми потребами на рівні області та на рівні України є пріоритетом, - підкреслила голова ХОДА. - У нас за 3 роки зроблена вагома робота – як у місті Харків, так і по області в цілому. І за 3 роки нам вдалося скоротити кількість недоступних будівель на 1671. Цього недостатньо, й роботу потрібно продовжувати».

Юлія Світлична відзначила, що всі ті будівлі, які здаються в експлуатацію в області зараз, уже здаються з урахуванням всіх норм щодо доступності. Зокрема, повна доступність забезпечена в новій школі «Мобіль», яку збудували в селищі Пісочин Харківської області (першій школі, що була побудована в регіоні за останні 12 років).

«За оцінками керівництва держави, ця школа є однією з найкращих в Україні. Сподіваюся, що таку динаміку й такий курс ми продовжимо йт надалі, адже, окрім законодавчо врегульованих позицій, повинен бути ще й рівень виховання суспільства, - сказала Юлія Світлична. – Тож продовжуємо роботу».

 

 

Будівництво амбудаторії

 

 

03.12.2018 року голова Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромах здійснив робочий візит до Іванівської сільської ради під час якого відвідав об’єкт будівництва амбулаторії загальної практики-сімейної медицини (з житлом для двох лікарів) по вул. Миру в с. Іванівка, яка будується за рахунок державного бюджету.

Завдяки підтримці Президента України Петра Порошенка стало можливим будівництво так необхідної амбулаторії.  Після завершення її будівництва мешканці нашого району зможуть отримувати більш оперативну медичну допомогу – наголосив Володимир Іванович.

 

 

 

 

 

Місцеві бюджети на Харківщині зросли втричі проти 2014 року

 

Питання соціально-економічного розвитку області обговорили під час засідання Обласної ради регіонального розвитку.

Захід відбувся 30 листопада під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера. У нараді взяли участь голови РДА, районних рад та ОТГ області.

Відкриваючи засідання, Марк Беккер зазначив, що, за попередніми підсумками року, Харківська область продовжує займати провідні позиції серед регіонів країни.

«Ми маємо достатньо високі показники соціально-економічного розвитку, демонструємо зростання промислового виробництва, виробництва продукції сільського господарства тощо. Головне завдання сьогодні, яке ставить голова ХОДА Юлія Світлична, - зробити все, щоб кожен житель області відчував ці зміни», - сказав перший заступник голови ХОДА.

Заступник директора Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Олександр Лукашов у своєму виступі наголосив, що результати, які досягнуті Харківщиною, великою мірою стали можливими завдяки реформі децентралізації.

«Це найуспішніша реформа, запроваджена в Україні, що відзначають і наші міжнародні партнери. Це основа розвитку економіки та впровадження всіх інших реформ. Як приклад: за 4 роки впровадження реформи доходи місцевих бюджетів по країні збільшилися з 69 млрд грн до 231 млрд грн. Державна підтримка на розвиток регіональної інфраструктури збільшилася в 40 разів. По Харківській області місцеві бюджети зросли втричі проти 2014 року. Капітальні інвестиції з місцевих бюджетів в область у 2014-му становили 569 млн грн, а за 9 місяців цього року маємо 2 млрд 190 млн. І за підсумками четвертого кварталу ця сума значно збільшиться», - розповів Олександр Лукашов.

За підсумками засідання керівники районів отримали розпорядження – створити ради регіонального розвитку на місцях. Їхнім головним завданням стане розробка комплексних трирічних планів розвитку територій.

«Ці плани дадуть змогу людям знати, що буде відбуватися в їхніх громадах. А бізнес зможе розуміти, як буде розвиватися місцева інфраструктура, як можна долучитися до розвитку і чи варто взагалі долучатися, куди варто вкласти кошти», - пояснив Олександр Лукашов.

Районні плани будуть враховані при створенні обласного трирічного плану розвитку.

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

НАДС інформує

Соціальний захист населення
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта