Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація

Бюджет

Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції  

Містобудування/архітектура

Спортивні події

Оздоровлення дітей

Об’єднання громад

ЦНАП


Звіт голови РДА

Адміністративні послуги

Місце знаходження
Довідкова інформація


Відділ ДРВ
ВИБОРИ

Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.

Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

  
Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості
 

 

РЕЗЮМЕ, ЯК ДЖЕРЕЛО САМОРЕКЛАМИ

 

В Барвінківській районній філії ХОЦЗ  24  травня проведено профкосультаційний семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме». Відвідувачів ознайомили з  основними вимогами та правилами складання резюме, з його типами та структурою. Учасників заходу хвилювало питання яким має бути резюме, щоб воно справило належне враження на роботодавця. З метою формування навичок написання резюме кожен з відвідувачів  мав можливість скласти власне резюме так, щоб після ознайомлення з ним, роботодавець запросив на співбесіду.

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів з пошуку роботи, тому було повідомлено про інноваційну можливість складання відео-резюме. Також присутнім розповіли про конструктор резюме, який дозволяє швидко створити власне резюме.

Під час семінару кожен відвідувач отримав всю необхідну інформацію для ефективного складання резюме та його використання в пошуку підходящої роботи в найкоротші терміни.

 

 

 

 

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ

 

23 травня 2019 року в Барвінківській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість».  Захід відбувся за участю начальника відділу Барвінківського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Пісковського О.М.

Учасники семінару отримали всебічну інформацію про переваги легального працевлаштування та законодавчих аспектів у сфері зайнятості, навчилися розпізнавати схеми шахрайства при працевлаштуванні. А також дізналися про можливість тимчасового працевлаштування громадян України в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль та отримали індивідуальні консультації з теми семінару.

 

 

МОЛОДЬ БАРВІНКІВЩИНИ РОЗШИРЮЄ ЗНАННЯ ПРО СВІТ ПРОФЕСІЙ

 

Для шкільної молоді 9 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Барвінкове Барвінківською РФ ХОЦЗ 17 травня було організовано професіографічну екскурсію до 61 Державної пожежної рятувальної частини Головного Управління Державної служби  з надзвичайних ситуацій України в Харківській області.

Командир відділення 61 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Харківській області Колісник В.Б. провів екскурсію до чергової частини, де приймають телефонні дзвінки щодо надзвичайних ситуацій та відбувається повна комплектація особового чергового складу, які миттєво виїздять на  телефонні виклики громадян. Під час екскурсії   для школярів було організовано показ пожежно-рятувальної техніки та оснащення, яке залучається для виконання робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій. Старшокласники розширили уявлення про роботу пожежників, ознайомилися з правилами пожежної безпеки, дізналися про способи гасіння пожеж. Головний інспектор служби цивільного захисту ГУ ДСНСУ в Харківській області Бондаренко Д.В. надав ґрунтовну інформацію про професії, які використовуються в пожежній службі: пожежний-рятувальник, водій, командир відділення, командир відділення - водій, диспетчер.

Також для учнівської молоді було проведено професіографічну екскурсію  до Барвінківського відділення АТ «МЕГАБАНК». Школярі ознайомились з роботою банківської установи, умовами праці в банку,  графіком прийому громадян. Учасники екскурсії дізнались про професії, які потрібно мати для роботи в банківській сфері: банкіра, економіста, бухгалтера, менеджера, касира-операціоніста, спеціаліста з надання кредитів та обслуговування клієнтів, інкасатора. Керуючий відділенням Борисовський О.С. розповів про завдання і послуги банку, про співпрацю з юридичними та  фізичними особами, які користуються послугами банку, про вакансії  та потреби банку у кваліфікованих спеціалістах. Олександр Сергійович ознайомив присутніх з секторами відділення, про сервіс переказу коштів на будь-яку картку, автоматичне здійснення платежів. Керуючий відділенням звернув увагу, що працівники банку до кожного клієнта використовують індивідуальний підхід. Старшокласники цікавилися, яка необхідна освіта для роботи в банківській сфері, запитували про рівень заробітної плати різних спеціалістів банку, про можливість кар'єрного росту.

Учні отримали відповіді на всі запитання і відзначили, що екскурсії виявився пізнавальними та корисними, які необхідно продовжувати і надалі. Сподіваємось, що такі заходи стануть у нагоді при виборі майбутньої професії.

Загалом до екскурсій долучилось 18 учнів.

 

 

 

ШКОЛЯРІ ЗАВІТАЛИ ДО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

17 травня у Барвінківській районній філії ХОЦЗ відбувся день відкритих дверей центру зайнятості. На захід завітали 18 учнів Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Для школярів фахівці філії провели екскурсію центром зайнятості, зокрема інформаційним сектором та сектором самостійного пошуку роботи, відділами надання соціальних послуг населенню та  взаємодії з роботодавцями. Учні мали можливість на власні очі зсередини побачити роботу служби зайнятості.

Їх проінформували про ринок праці Барвінківщини, затребувані у роботодавців регіону професії. Відвідувачів проінформували про переваги легального працевлаштування в Україні та розповіли про ризики нелегальної міграції. Учні дізналися про навчальні заклади, де можна отримати фах, зокрема й про можливість професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Спеціалісти ознайомили присутніх  із профорієнтаційними послугами служби зайнятості для молоді, намагалися школярам сформувати правильне уявлення про професії, позитивне ставлення до робітничих професій та порадили обдумувати свій професійний вибір з урахуванням не тільки власних бажань, а й можливостей та потреб ринку праці. Учні мали нагоду переглянути інформаційні матеріали, описи різноманітних професій, паспорти підприємств та установ міста.

Також було презентовано школярам Інтернет-платформу державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри", на якій є можливість пройти онлайн-тестування, ознайомили із інтегрованим ресурсом для ефективного пошуку роботи в цифровому світі  дистанційним помічником "SmartJob". Крім того, старшокласники отримали консультацію спеціаліста щодо складання резюме та  запису відео-резюме.

Екскурсія продовжилась проходженням професійно-діагностичного консультування, яке пройшли всі бажаючі з метою визначення можливості перевірити відповідність професійних намірів індивідуальним здібностям та стану здоров’я.

Майбутнім випускникам співробітники служби зайнятості побажали обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь!

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Барвінківська районна філія ХОЦЗ

 
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта