Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

  
Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості
 

Підвищення кваліфікації безробітних за професією «Оператор котельні»

 

За направленням Барвінківської  районної філії Харківського обласного центру зайнятості на базі "Учбово-діагностичного центру Техінформсервіс" з 27 вересня по 02 жовтня поточного року відбулося професійне  навчання за курсами підвищення кваліфікації групи операторів котельні.

Навчання проводилося за кошти ФЗДССУВБ за напрямком «Спеціальне навчання з питань охорони праці операторів котельні» під конкретне замовлення  роботодавців району: Барвінківської філії КП «Обласний інформаційно-технічний центр» та відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації.

Після  успішного проходження курсів цільового призначення, слухачі групи  загальною кількістю 10 осіб із числа зареєстрованих безробітних філії, отримали допуск до роботи із системами опалення приміщень на газоподібному паливі та з початком опалювального сезону будуть працевлаштовані на вказані підприємства району.

 

 

ПРОФЕСІЙНЕ НАВЧАННЯ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ РОБОТОДАВЦЯ

 

 

На базі Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗУ з 26 вересня поточного року за направленням Барвінківської районної філії ХОЦЗ розпочалося навчання за курсами підвищення кваліфікації  для 2 осіб, із числа зареєстрованих безробітних.

Навчання проводиться в Барвінківській РФ ХОЦЗ дистанційно за напрямком «Актуальні питання з охорони праці» під конкретне замовлення роботодавця з гарантованим працевлаштуванням після проходження навчання.

 

 

 

 

За сприянням Харківського обласного центру зайнятості за участю тренера-психолога  Сдобнової Надії  та  директора   ТОВ «Центру  управління   кар’єрою»  Сінгуцької Яни 23-24 вересня  2019 року в залі засідань Барвінківського відділу освіти  відбулися тренінги  на тему «Втрата роботи: аналіз ситуації, оцінка потенціалу, пошук можливостей». В заходах прийняли участь 80 безробітних осіб - 56 жінок та 24 чоловіки, які перебувають на обліку в Барвінківській РФ ХОЦЗ, в т. ч. особи категорії 45+, особи передпенсійного віку та особи, які тривалий час перебувають на обліку в районній філії.

Метою проведення тренінгів було формування позитивної мотивації безробітних до активного пошуку роботи, їх активації та допомоги  опанувати окремі навички пошуку роботи, якими вони не володіють, формування адекватного (реального) ставлення безробітних до підходящої роботи, самопізнання та самопрезентації.

Тренінги спрямовані на посилення активації власних зусиль для пошуку альтернативних шляхів працевлаштування, реалізації трудового потенціалу вказаної категорії осіб шляхом організації власної справи, отримання нової професії тощо.

 «Тренінг виявився повчальними, і надзвичайно сподобався мені», - зауважила Костелей Світлана, безробітна особа категорії 45+.  «На заході я отримав корисну інформацію та відповіді на особисті запитання», - відповів Псялига Вадим.

Сподіваємось, що висновки проведеного тестування стануть в нагоді та  будуть корисними при пошуку роботи кожного з учасників тренінгу.

 

 

 

Барвінківська РФ ХОЦЗ запрошує всіх бажаючих пройти професійне навчання та отримати нову професію «Верстатник широкого профілю» на базі Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗУ. Строк навчання на курсах професійної підготовки та перепідготовки  складає 8,5 місяців з присвоєнням 2 розряду. Термін навчання з 16.09.2019 по 20.05.2020.

Верстатник широкого профілю – фахівець, який обробляє деталі з металлу і інших матеріалів на токарних, фрезерних, свердлувальних і шліфувальних верстатах.

Верстатник широкого профілю – це професія, яка поєднує кілька верстатних професій. Процесс оволодіння цим комплексом професій потребує глибоких комплексних знань, поступового вивчення загально-технічних дисциплін з переходом до професійної підготовки, потім виробничої діяльності. Предметом виробничої діяльності верстатника широкого профілю є технологія і цілісна система: верстат - пристрій – інструмент – заготовка. Засобом його діяльності є різальні, контрольно-вимірювальні та допоміжні інструменти, технологічне устаткування у вигляді токарних, фрезерних, свердлильних і деяких інших верстатів, пристроїв та технологічних засобів. Суть виробничих завдань, які вирішує робітник – верстатник, зводиться до того, що на основі креслення деталі, заготовки, наявного технологічного процессу, оснастки і верстата виготовити деталь потрібної точності і жорсткості. При цьому він повинен уміти користуватися контрольно-вимірювальними інстументами, виконувати настройку верстата на заданий розмір, налагоджувати інструмент і проводити його заміну.

За  більш детальною  інформацією звертайтеся до  Барвінківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою м. Барвінкове, вул. Богдана Хмельницького, 5 або за  тел. 4 -11 -03

 

 

 

05 серпня 2019 року в приміщенні Барвінківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості  було проведено міні-ярмарок вакансій за участю представника підприємства  АТ «Новий стиль». На сьогоднішній день АТ «Новий Стиль» є лідером у виробництві офісних крісел і стільців у країнах СНД і Східної Європи. Фахівцем з найму та адаптації виробничого персоналу АТ «Новий стиль» Левченко О.С. був показаний відео-ролик про роботу підприємства, умови роботи в цехах, про прийом на роботу, соціальні гарантії, оплату праці та можливість проходження виробничої практики на підприємстві. На ярмарку вакансій для шукачів роботи було представлено більше десяти вакансій за професіями: електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, оббивальник, складальник, ливарник пластмас, швачка, оператор-гальванік на автоматичних та напівавтоматичних лініях, оператор котельні, комплектувальник, укладальник-пакувальник, водій навантажувача, різноробочий. Під час заходу безробітні активно спілкувались з роботодавцем, ставили питання, на які отримували вичерпні відповіді. У заході прийняли участь 27 осіб.

    Фахівці районної філії впевнені що міні-ярмарок принесе позитивний результат роботодавцю в укомплектуванні кадрами підприємства і громадянам які шукають роботу

 

 

Орієнтовний графік організації професійного навчання зареєстрованих безробітних на замовлення роботодавців у Харківській області в серпні 2019 року

 

 

В 2019 році триває процес розширення видів громадських робіт в Барвінківському районі. Барвінківська  районна  філія Харківського обласного центру зайнятості   особливу увагу приділяє громадським роботам соціальної спрямованості, а саме:

-   роботи при проведенні ремонту, або реконструкції об’єктів  соціальної сфери.

Яскравим  прикладом таких  робіт  є   організація роботи в  одній з найбільших сільських рад  Барвінківського району -  Гаврилівській  сільській раді.  Районна   філія успішно співпрацює з сільською радою в напрямку по залученню  безробітних громадян  до громадських  робіт. Завдяки їм  ремонтуються   дитячі майданчики, будуються   автобусні  зупинки, збудована  огорожа   навколо дитячого садочку в селі Африканівка,  пандуси  біля  будинку культури  та бібліотеки в селі Африканівка.

В цих роботах взяли участь 33 особи. У період безробіття,коли пошук роботи затягується, одним із джерел матеріальної підтримки  та морального заохочення для незайнятих громадян  стають  громадські роботи,   які також  є суспільно корисними для сільської  ради.

 

 

 

 

В секторі самостійного пошуку  роботи  Барвінківської  районної філії Харківського обласного центру зайнятості знаходиться Touch screen  - комп’ютер вільного доступу до бази даних Єдиної інформаційно-аналітичної системи Державної служби зайнятості. За допомогою комп’ютера вільного доступу  особи, які шукають роботу та безробітні  можуть отримати на екран та роздрукувати  оперативну інформацію про вакансії  не тільки по нашому району, а по всій території України.  Інформація на Touch screen оновлюється щоденно.

 

 

 

 

Барвінківська РФ ХОЦЗ запрошує всіх бажаючих пройти професійне навчання та отримати нову професію «Монтажник гіпсокартонних конструкцій» на базі Харківського центру професійно-технічної освіти ДСЗУ. Строк навчання на курсах професійної підготовки та перепідготовки  складає 5,9  місяців з присвоєнням 3 розряду. Термін навчання з 05.08.2019 по 28.01.2019 рік.

Монтажник гіпсокартонних конструкцій - це спеціаліст по гіпсокартонних конструкціях, від якого залежить естетичний вигляд інтер’єру. Здебільшого – це стелі (євро) із різними підсвітками площинами, об’ємами, кольорами. Це нова і водночас сучасна професія на ринку будівельної індустрії, але жоден будівельник вже не може уявити себе без маловитратних і більш швидких технологій “сухого” будівництва.

Здобувши в ХЦПТО ДСЗУ професію монтажник гіпсокартонних конструкцій, ви навчитесь: створювати найвишуканіший інтер'єр будь-якого приміщення, змонтовувати віконну чи дверну арку, виконувати монтаж вишуканого дизайну підвісної стелі, облаштовувати стінні вітражі, виготовляти найрізноманітніші перегородки стін. Потреба у робітниках цієї професії постійно має тенденцію до зростання та користується найбільшим попитом у будівельних організаціях, житлово-комунальних управліннях, домобудівних комбінатах, ремонтних фірмах та ін.

Монтажники гіпсокартонних конструкцій можуть працевлаштуватися на підприємствах  м.Харкова: ТДВ «Житлобуд-2»; ПП "СПЕЦСТРОЙПРОЕКТ-1»,  ТОВ "Будівельна компанія "МЕГАБУД-2012",  ТОВ "Будівельна компанія "ВВС-БУД", ТОВ "ІСТОК", ТОВ"ІПРІС-ПРОФІЛЬ", ТОВ "БУДКОМПЛЕКТ", ПФ "БУДСЕРВІС-97", ТОВ «ГОРІНВЕСТСТРОЙ» тощо.

За  більш детальною  інформацією звертайтеся до  Барвінківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості за адресою м. Барвінкове, вул. Богдана Хмельницького, 5 або за  тел. 4 -11 -03.

 

 

Барвінківська  районна філія Харківського обласного центру  зайнятості повідомляє, що на порталі Державної служби зайнятості www.dcz.gov.ua активовано сервіс «Електронний кабінет». За допомогою даного сервісу пошукач роботи або безробітний має можливість переглянути свої реєстраційні дані, внесені до персональної картки, інформацію для пошуку роботи, дані про фактичні та заплановані відвідування фахівців центру зайнятості та інформаційних заходів, отримати інформацію про нарахування та виплату допомоги по безробіттю. Бажаючі можуть створити власне резюме, здійснити пошук роботи, дізнатися про заходи, що заплановані в центрі зайнятості та записатися на ті, що зацікавили.

Для створення електронного кабінету пошукача роботи або безробітного необхідно зайти на сайт www.dcz.gov.ua, вибрати вкладку «Електронний кабінет» та зареєструватися, користуючись інструкцією.  Якщо особа має статус безробітного, вона повідомляє фахівцю центру зайнятості електронну адресу, логін, пароль, що використані для реєстрації. Фахівець вносить відповідні дані до закладки ЕКШ   до персональної картки безробітного. Після збереження цих даних в персональній картці, безробітний матиме доступ до інформації щодо відвідування центру зайнятості, виплати допомоги по безробіттю тощо.

 

 

З початку липня в роботу центрів зайнятості впровадився новий «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості». В Барвінківській РФ ХОЦЗ передбачено планування такого семінару як постійно діючого.

09 липня 2019 року в Барвінківській РФ ХОЦЗ проведений «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості», на якому розглянуто основні питання діяльності державної служби зайнятості. Присутніх заходу проінформували про соціальні послуги та особливості взаємодії між клієнтами та службою зайнятості, розповіли про стан ринку праці та переваги легальної зайнятості, ознайомлено з електронними сервісами державної служби зайнятості тощо.

 

 

 

 

Однією з фінансових підтримок роботодавця з боку служби зайнятості є компенсація витрат роботодавця на оплату праці внутрішньо переміщеним особам на умовах строкового трудового договору.

Хочемо розповісти про долю однієї молодої людини. Це Митько Тарас, який  в 2012 році закінчив  Донецький національний  університет економіки і торгівлі. Здавалось би що всі шляхи відкриті для молодої освіченої людини,  дитинство та юнацькі роки якої пройшли в улюбленому місті Донецьку,  але війна внесла свої корективи,  прийшлося залишити рідну  домівку.          

До центру зайнятості Тарас звернувся в грудні 2017 року. За час перебування в центрі зайнятості брав участь у тимчасових роботах в супермаркеті «Барвінок», де проявив  себе як спеціаліст комп’ютерних програм. Також стала в нагоді спеціальність «технологія харчування», яку він отримав в Донецькому національному  університеті економіки і торгівлі.

Фахівці   районної філії запропонували роботодавцю компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування Митька Тараса на посаду менеджера (управителя) з постачання та в серпні 2018 року  заключили договір про компенсацію витрат роботодавцю на оплату праці працевлаштованої особи із числа внутрішньо переміщених між  Фізичною особою - підприємцем Жигайло І.І. та Барвінківською  РФ ХОЦЗ.

В ході проведення моніторингу обидві сторони,  як роботодавець так  і працівник, задоволені  роботою.

 

ВЕТЕРАНИ: ВІД ДІАЛОГУ ДО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості долучилася до проекту «Ветерани: від діалогу до працевлаштування», що реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Обєднання дружин і матерів бійців учасників АТО», за фінансовою підтримкою Міністерства соціальної політики України. З метою підвищення власного рівня конкурентоспроможності на ринку праці 60 ветеранів АТО з Харківської та Сумської областей взяли участь у 3-х денному семінарі у місті Харків. На заході були присутні три представники Барвінківського району.

Учасниками заходу було відпрацьовано навички комунікації, самопрезентації, аналізу ситуацій, що пов’язані з працевлаштуванням.   

20 роботодавців Харкова презентували присутнім діяльність своїх компаній, підприємств, ознайомили з вакансіями та очікування щодо претендентів на них.

Ветеранам пропонувалось працевлаштування за різноманітними вакансіями: електрогазозварювальник, машиніст крана, слюсар, електромонтер, штукатур, водій, фельдшер, машиніст, охоронник, інженер, страховий агент, продавець, поліцейський, інспектор-кінолог, стрілець, спеціаліст прикордонної служби, тощо.

Учасники заходу проходили інтерв'ю, співбесіду з роботодавцем, залишили свої резюме, обмінялися контактами.

Всі залишилися задоволені: і ветерани, і роботодавці. Одні підвищили свою обізнаність з приводу можливостей працевлаштування, інші – отримали надію знайти гарних працівників.

 

 

ГЕНДЕРНИЙ ТИЖДЕНЬ НА БАРВІНКІВЩИНІ

 

З 01.07.2019 року по 05.07.2019 року в Барвінківській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся гендерний тиждень, у рамках якого пройшли  семінари та тренінги для 75 безробітних громадян: «Запобігання нелегальній трудовій міграції та  торгівлі людьми», тренінг для молоді «Побудова професійної кар’єри» та ін.

Метою гендерних заходів - дотримання гендерної рівності в Україні, сучасного погляду на гендерні відмінності та гендерної дискримінації, оцінка жіночої праці, особливості соціального захисту жінок з дітьми та молоді.

Учасники заходів набули впевненості у власних силах, підвищили рівень самооцінки у вирішенні життєвих питань з  пошуку підходящої роботи та подальшого працевлаштування

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

Запровадження інституту кар’єрного радника – це одна із головних змін , які відбуваються в державній службі зайнятості в 2019р., що пов’язані з модернізацією послуг. Кар’єрні радники – це фахівці, які здійснюють прийом відвідувачів в центрі зайнятості, головною метою якого є досягнення працевлаштування клієнта. З кожним шукачем роботи складається індивідуальний план дій , в якому конкретно вписані спільні зобов’язання шукача роботи та фахівця щодо пошуку місця праці.

З метою відпрацювання нових підходів у роботі та відпрацювання функцій реєстратора на практиці сьогодні прийом шукачів роботи провела директор Барвінківської РФ ХОЦЗ Людмила Курілова . Вона з'ясувала потреби клієнта та поінформувала про послуги , які надає служба зайнятості. З метою якісного підбору підходящої роботи та прискорення працевлаштування реєстратор провела первинне профілювання – оцінку можливостей працевлаштування.

Також безробітному було запропоновано відвідати 02.07.2019 року міні – ярмарок вакансій ДП “Хлібна база №85” та призначено зустріч з кар’єрним радником.

Впровадження нового підходу в обслуговуванні клієнтів спонукає нас постійно розвиватися як професіоналам! Кожен з нас несе функцію підтримки для шукачів роботи .
Рекомендуємо звертатися до Барвінківської районної філії ХОЦЗ . Ми знаходимося за адресою : м.Барвінкове , вул.Б.Хмельницького б.5, тел. 4-11-03.

 

 

 

Барвінківська районна філія Харківського обласного центру зайнятості

 

Інститут кар'єрного радника запроваджено задля того, щоб надавати громадянам послуги за індивідуальним підходом, яких потребує кожен клієнт

 

 

 

 

 

 

 

Більше року Рябко Михайло Анатолійович веде підприємницьку діяльність в сфері сільського господарства. Сьогодні на засіданні комісії з питань здійснення підприємницької діяльності учасників пілотного проекту "Рука допомоги" звітував про успішний розвиток власної справи.

Державною службою зайнятості з січня 2019 року впроваджено в роботу інститут кар’єрного радника, який дозволяє забезпечити індивідуальний підхід до кожного клієнта служби зайнятості, якісне надання послуг потреб роботодавців та можливостей шукачів роботи.

 

БЕЗКОШТОВНА ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ БЕЗРОБІТНИХ

19 червня 2019 року в Барвінківській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість».  Захід відбувся за участю начальника відділу Барвінківського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Пісковського О.М.

 Під час заходу присутнім було надано інформацію про порядок отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги особам, згідно ст.13 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», а також про перелік необхідних документів для її отримання. Досить детально було розглянуто питання здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах та в інших державних органах, а також про можливість складання документів процесуального характеру.
       На завершення було акцентовано увагу безробітних, в центрах безоплатної правової допомоги, що юридичну консультацію та допомогу може отримати кожен громадянин, без винятку.

 

 

РЕЗЮМЕ, ЯК ДЖЕРЕЛО САМОРЕКЛАМИ

 

В Барвінківській районній філії ХОЦЗ  24  травня проведено профкосультаційний семінар з техніки пошуку роботи «Підготовка резюме». Відвідувачів ознайомили з  основними вимогами та правилами складання резюме, з його типами та структурою. Учасників заходу хвилювало питання яким має бути резюме, щоб воно справило належне враження на роботодавця. З метою формування навичок написання резюме кожен з відвідувачів  мав можливість скласти власне резюме так, щоб після ознайомлення з ним, роботодавець запросив на співбесіду.

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів з пошуку роботи, тому було повідомлено про інноваційну можливість складання відео-резюме. Також присутнім розповіли про конструктор резюме, який дозволяє швидко створити власне резюме.

Під час семінару кожен відвідувач отримав всю необхідну інформацію для ефективного складання резюме та його використання в пошуку підходящої роботи в найкоротші терміни.

 

 

 

 

ЛЕГАЛЬНА ЗАЙНЯТІСТЬ

 

23 травня 2019 року в Барвінківській районній філії Харківського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість».  Захід відбувся за участю начальника відділу Барвінківського бюро правової допомоги Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Пісковського О.М.

Учасники семінару отримали всебічну інформацію про переваги легального працевлаштування та законодавчих аспектів у сфері зайнятості, навчилися розпізнавати схеми шахрайства при працевлаштуванні. А також дізналися про можливість тимчасового працевлаштування громадян України в будівельній галузі на ринку праці Держави Ізраїль та отримали індивідуальні консультації з теми семінару.

 

 

МОЛОДЬ БАРВІНКІВЩИНИ РОЗШИРЮЄ ЗНАННЯ ПРО СВІТ ПРОФЕСІЙ

 

Для шкільної молоді 9 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 м. Барвінкове Барвінківською РФ ХОЦЗ 17 травня було організовано професіографічну екскурсію до 61 Державної пожежної рятувальної частини Головного Управління Державної служби  з надзвичайних ситуацій України в Харківській області.

Командир відділення 61 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Харківській області Колісник В.Б. провів екскурсію до чергової частини, де приймають телефонні дзвінки щодо надзвичайних ситуацій та відбувається повна комплектація особового чергового складу, які миттєво виїздять на  телефонні виклики громадян. Під час екскурсії   для школярів було організовано показ пожежно-рятувальної техніки та оснащення, яке залучається для виконання робіт з ліквідації надзвичайних ситуацій. Старшокласники розширили уявлення про роботу пожежників, ознайомилися з правилами пожежної безпеки, дізналися про способи гасіння пожеж. Головний інспектор служби цивільного захисту ГУ ДСНСУ в Харківській області Бондаренко Д.В. надав ґрунтовну інформацію про професії, які використовуються в пожежній службі: пожежний-рятувальник, водій, командир відділення, командир відділення - водій, диспетчер.

Також для учнівської молоді було проведено професіографічну екскурсію  до Барвінківського відділення АТ «МЕГАБАНК». Школярі ознайомились з роботою банківської установи, умовами праці в банку,  графіком прийому громадян. Учасники екскурсії дізнались про професії, які потрібно мати для роботи в банківській сфері: банкіра, економіста, бухгалтера, менеджера, касира-операціоніста, спеціаліста з надання кредитів та обслуговування клієнтів, інкасатора. Керуючий відділенням Борисовський О.С. розповів про завдання і послуги банку, про співпрацю з юридичними та  фізичними особами, які користуються послугами банку, про вакансії  та потреби банку у кваліфікованих спеціалістах. Олександр Сергійович ознайомив присутніх з секторами відділення, про сервіс переказу коштів на будь-яку картку, автоматичне здійснення платежів. Керуючий відділенням звернув увагу, що працівники банку до кожного клієнта використовують індивідуальний підхід. Старшокласники цікавилися, яка необхідна освіта для роботи в банківській сфері, запитували про рівень заробітної плати різних спеціалістів банку, про можливість кар'єрного росту.

Учні отримали відповіді на всі запитання і відзначили, що екскурсії виявився пізнавальними та корисними, які необхідно продовжувати і надалі. Сподіваємось, що такі заходи стануть у нагоді при виборі майбутньої професії.

Загалом до екскурсій долучилось 18 учнів.

 

 

 

ШКОЛЯРІ ЗАВІТАЛИ ДО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

17 травня у Барвінківській районній філії ХОЦЗ відбувся день відкритих дверей центру зайнятості. На захід завітали 18 учнів Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2. Для школярів фахівці філії провели екскурсію центром зайнятості, зокрема інформаційним сектором та сектором самостійного пошуку роботи, відділами надання соціальних послуг населенню та  взаємодії з роботодавцями. Учні мали можливість на власні очі зсередини побачити роботу служби зайнятості.

Їх проінформували про ринок праці Барвінківщини, затребувані у роботодавців регіону професії. Відвідувачів проінформували про переваги легального працевлаштування в Україні та розповіли про ризики нелегальної міграції. Учні дізналися про навчальні заклади, де можна отримати фах, зокрема й про можливість професійного навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. Спеціалісти ознайомили присутніх  із профорієнтаційними послугами служби зайнятості для молоді, намагалися школярам сформувати правильне уявлення про професії, позитивне ставлення до робітничих професій та порадили обдумувати свій професійний вибір з урахуванням не тільки власних бажань, а й можливостей та потреб ринку праці. Учні мали нагоду переглянути інформаційні матеріали, описи різноманітних професій, паспорти підприємств та установ міста.

Також було презентовано школярам Інтернет-платформу державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри", на якій є можливість пройти онлайн-тестування, ознайомили із інтегрованим ресурсом для ефективного пошуку роботи в цифровому світі  дистанційним помічником "SmartJob". Крім того, старшокласники отримали консультацію спеціаліста щодо складання резюме та  запису відео-резюме.

Екскурсія продовжилась проходженням професійно-діагностичного консультування, яке пройшли всі бажаючі з метою визначення можливості перевірити відповідність професійних намірів індивідуальним здібностям та стану здоров’я.

Майбутнім випускникам співробітники служби зайнятості побажали обрати у майбутньому саме ту професію, яка б приносила їм матеріальне та моральне задоволення, а суспільству користь!

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ

 
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта