Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання Барвінківської районної Ради регіонального розвитку

 

31.01.2019 о 10.00 голова районної державної адміністрації В. Ромах провів засідання Барвінківської районної Ради регіонального розвитку. В обговоренні питань порядку денного взяли участь голова районної ради В.Щолок, голови місцевих рад, представники районної державної адміністрації, галузі охорони здоров’я, силових структур, громадських організацій та преси, керівники підприємств та організацій різних форм власності. На засіданні ради обговорено звіт  щодо соціально-економічного розвитку Барвінківського району за 2015-2018роки  та затверджено перспективний план соціально-економічного розвитку району на 2019-2021 роки.

 

 

 

 

 

 

 

Засідання районної комісії з легалізації робочих місць та тимчасової надзвичайної комісії щодо своєчасності сплати податків, виплати заробітної плати, інших соціальних виплат

 

30.01.2019 о 10.00 у малій залі засідань Барвінківської районної державної адміністрації відбулося засідання районної комісії з легалізації робочих місць та тимчасової надзвичайної комісії щодо своєчасності сплати податків, виплати заробітної плати, інших соціальних виплат, під головуванням голови районної державної адміністрації В.Ромаха, за участю членів комісії, з порядком денним:  -  про рівень оплати праці, стан підвищення мінімальної заробітної плати;

  -  легалізація зайнятості та виплати заробітної плати,

  - сплата податків та єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування.

Наголошено, що з 1 січня 2019 року встановлено розмір мінімальної заробітної плати в розмірі 4173 грн., з якої повинні бути сплачені податки та єдиний соціальний внесок. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм вланості і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників, за будь-якою системою оплати праці.

Рекомендовано всім структурам, що входять до складу комісії,  активізувати інформаційно-розяснювальну роботу серед роботодавців та населення з питання дотримання законодавства про працю, дотримання трудових прав найманих працівників та отримання легальних доходів, сплати в повному обсязі податків та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, законодавчого закріплення за легально влаштованими працівниками їх прав на отримання матеріального забезпечення (допомога по тимчасовій непрацездатності, допомога по вагітності та пологах, допомога на поховання) та соціальних послуг (відновлювальне лікування в реабілітаційних відділеннях санаторіїв) у разі настання страхових випадків.

 

Щотижнева апаратна нарада

 

28.01.2019 о 08.30 голова районної державної адміністрації В. Ромах провів чергову апаратну нараду, в ході якої наголосив на актуальних питаннях цього тижня:

дотримання температурного режиму в навчальних закладах району;

в разі погіршення погодних умов, вжити заходи по розчистці доріг міста та Барвінківського району від снігових заметів;

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на військову службу за контрактом;

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської сільської ради;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

 

В області створюють регіональну службу телемедичних послуг

 

Це питання обговорили під час селекторної наради під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка.

Звертаючись до керівників районів, він наголосив на необхідності дотримання визначених термінів будівництва амбулаторій. Згідно із затвердженим графіком, вже у першому кварталі року в області мають ввести в експлуатацію близько 15 нових закладів.

«Прошу приділити особливу увагу не лише темпам виконання, але й якості робіт», - підкреслив Михайло Черняк.

Він нагадав, що Харківщина є одним з п’яти пілотних регіонів, де почнеться впровадження послуг телемедицини.

«У найкоротші терміни маємо виконати низку завдань. Потрібно створити регіональну службу телемедичних послуг, яка буде відповідати за побудову приватної захищеної мережі медичних закладів, створення захищеної поштової служби, віртуального дата-центру, розробку системи відеоконференцій тощо», - зазначив заступник керівника області.

Він дав доручення головам РДА провести повний аудит локальних інтернет-мереж у районах. За результатами аудиту підготувати локальні схеми мереж та рекомендації щодо їх удосконалення для забезпечення безперебійного функціонування системи телемедичних послуг.

«Програмний продукт і телемедичне обладнання, яким лікарі користуватимуться на відстані, будуть працювати одразу після відкриття нових амбулаторій у березні. Окрім запуску телемедицини, з наступного кварталу запрацюють електронні лікарняні та рецепти за програмою «Доступні ліки». Це все має бути забезпечено якісним програмним продуктом та безперебійною мережею», - підкреслив Михайло Черняк.

 

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Пацієнт має право»

 

У публікаціях МОЗ покроково розглядатиме, як мають реалізуватися права пацієнтів, як запобігати їх порушенням і як себе захистити.

Права пацієнтів закріплені у найвищих законах країни: Конституції України, Законі України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» та Цивільному кодексі України.

Пацієнт має право:

- на медичні профілактичні заходи;

- на доступність у галузі охорони здоров'я;

- на згоду на медичне втручання та право на відмову від медичного втручання;

- на свободу вибору в галузі охорони здоров'я, а саме: право на вільний вибір лікаря, право на заміну лікаря, право на вибір методів лікування відповідно до рекомендацій лікаря, право на вибір закладу охорони здоров'я, право на лікування за кордоном у разі неможливості надання такої допомоги у закладах охорони здоров'я України;

- на медичну таємницю;

- на якісну медичну допомогу;

- на безпечну медичну допомогу;

- на інновації, зокрема - право на медико-біологічний експеримент, репродуктивні технології, донорство, право на корекцію (зміну) статі;

- на попередження про можливість страждань і болю;

- на індивідуальний підхід до лікування;

- на оскарження неправомірних рішень і дій працівників, закладів та органів охорони здоров'я;

- на відшкодування шкоди, заподіяної здоров'ю;

- на життя та на повагу до гідності при наданні медичної допомоги;

- захист від будь-яких незаконних форм дискримінації, пов'язаних зі станом здоров'я.

«Реалізація цих прав не знімає відповідальності з пацієнтів. Навпаки - стан здоров’я кожного з нас, передусім, залежить саме від наших дій: чи намагаємось перейти на здорове харчування, позбутись шкідливих звичок, чи вчасно звертаємось до лікаря, дотримуємось його рекомендацій (зокрема - не призначаємо собі лікування самостійно), проходимо профілактичні огляди, вакцинуємось тощо», - нагадують у МОЗ.

Основні обов’язки пацієнтів згідно із Законом України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»:

- піклуватися про своє здоров'я та дітей, не шкодити здоров'ю інших громадян;

- проходити профілактичні медичні огляди і робити щеплення;

- надавати невідкладну допомогу іншим громадянам, які знаходяться в небезпечному для життя і здоров'я стані;

- виконувати медичні приписи та правила внутрішнього трудового розпорядку закладу охорони здоров'я;

- у невідкладних випадках, коли є реальна загроза життю, отримувати медичну допомогу без своєї згоди чи згоди законного представника.

 

 

Юлія Світлична та Арсен Аваков взяли участь у заходах з нагоди Дня Соборності України в Харкові

 

100-річчя з дня підписання Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відзначили біля монумента Тарасу Шевченку.

В урочистому заході та покладанні квітів до пам’ятника Шевченку взяли участь представники органів влади, громадськості, воїни АТО (ООС), духівництво, жителі й гості Харківщини.

«День Соборності – це не лише історичне свято. Це ідея сьогодення, - відзначила голова ХОДА Юлія Світлична. - Адже для того, щоб побудувати міцну та незалежну державу, потрібні час та бажання. Сьогодні українці розуміють, як ніколи, що наша сила та правда – по обидва береги Дніпра. Єдність та розвиток – це база створення сильної держави».

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков відзначив, що вирішив святкувати 100-річчя Соборності саме в Харкові.

«Сьогодні є нові виклики. Це виклики поруч з Харковом, виклики в нашому суспільстві та зовні – з нашими ворогами. А в нашому суспільстві є багато проблем, які потрібно вирішувати. І ми сьогодні будемо працювати весь день з Юлією Олександрівною по питаннях Харкова. І це доречно», - сказав міністр.

Арсен Аваков наголосив, що День Соборності України – це добрий привід думати про державність та аналізувати уроки минулого.

«Дуже вірно сьогодні згадувати, як не встояла Українська республіка в 1920-х роках, і як нам потрібно поводитися, щоб встояти», - сказав Міністр внутрішніх справ України.

 

 

«З вічною думкою про єдність на своїй землі»

 

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

22 січня у Барвінківській ЗОШ № 2 з учнями 5а і 5б класів працівниками  дитячої  бібліотеки Міськовою О.І. і Романовою Н.Г. було проведено історичний екскурс «Майбутня доля мислиться соборно».  Школярі з зацікавленістю слухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття Соборності України, а також ознайомилися з книжковою  виставкою «Моя Соборна Україна». На виставці представлена література, яка висвітлює тернистий шлях України до Соборності та процеси державотворення і формування території української незалежної держави.

З великим задоволенням учні взяли участь у вікторині «Символи моєї Батьківщини».  Цей екскурс направлений на поглиблення знань учнів про історію виникнення свята Соборності України, виховання патріотичних почуттів, поваги до державних свят та викликати інтерес до вивчення історії України.

 

 

 

 

 

Селекторна нарада та засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області

 

 

17.01.2019  голова районної державної адміністрації В. Ромах, взяв учать у в обласній селекторній нараді в режимі відеоконференції під головуванням заступників голови обласної державної адміністрації В. Данієляна та М. Черняка з питання «Про стан реалізації бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» та черговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС Харківської області під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації М. Беккера з порядком денним:

         - Про стан забезпечення техногенної безпеки охоронних зон магістральних та розподільчих газопроводів;

         -  Стан готовності захисних споруд цивільного захисту Харківської області;

         - Про затвердження переліків потенційно-небезпечних об’єктів Харківської області.

 

 

 

 

Виплата субсидій у готівковій формі почнеться з березня

 

Про це повідомив Міністр соціальної політики України Андрій Рева.

«Була нарада у Президента України за участю прем'єр-міністра, міністрів, зацікавлених сторін, а саме - «Укрпошти», «Нафтогазу», Пенсійного фонду, громадських організацій, представників ОСББ. Було ухвалене політичне рішення про те, щоб тих людей, яким призначена субсидія з жовтня, перевести на грошові розрахунки уже в готівковій формі з березня. Це робиться для того, щоб до травня мати уявлення про те, який механізм є більш ефективним. Безготівковий механізм ми запустили з 1 січня, а тепер опрацьовуємо готівковий - в експериментальному порядку всім видати гроші і подивитися, як це буде працювати», - пояснив Андрій Рева.

Він окремо зазначив те, що обидва механізми монетизації, готівковий і безготівковий, працюватимуть паралельно.

«Сьогодні у нас 4 мільйони отримувачів субсидій, середній розмір субсидії становить 1,5 тисячі гривень. Тобто 6 мільярдів гривень на місяць ми видаватимемо готівкою», - розповів міністр. А в безготівковій формі субсидію отримуватимуть ті громадяни, які звернулися до управлінь соцзахисту після 1 січня 2019 року.

 

 

 

 

 

 

Щотижнева апаратна нарада

 

08.01.2019 о 08.30  голова районної державної адміністрації В.Ромах провів щотижневу апаратну нараду.

На нараді були розглянуті питання:

попередження надзвичайних ситуацій під час зимового періоду;

забезпечення розчистки доріг від снігових заметів;

вжиття постійних  заходів щодо економії енергоносіїв;

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської сільської ради;

контроль за нарахуванням субсидій населенню відповідно до норм чинного законодавства;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ

 
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта