Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання  тимчасової надзвичайної комісії щодо своєчасності сплати податків, виплати заробітної плати, інших соціальних виплат

 

28.02.2019 о 10.00 відбулося засідання тимчасової надзвичайної комісії щодо своєчасності сплати податків, виплати заробітної плати, інших соціальних виплат, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації С.Казьонного, за участю членів комісії, керівників підприємств. На засіданні були розглянуті питання щодо стану заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах району; про проведення моніторингу показників оплати праці в січні 2019 року.

За підсумками засідання рекомендовано керівникам підприємства здійснити всі можливі заходи з погашення заборгованості та надати уточнений графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати.

Проінформовано також про проведення моніторингу показників оплати праці на госпрозрахункових підприємствах та в установах бюджетної сфери.

 

 

 

Розвиток соціальної сфери на селі — пріоритет в роботі райдержадміністрації

 

22 лютого 2019 року голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Ромах з робочим візитом відвідали Іванівську сільську раду.

Головою райдержадміністрації був проведений детальний аналіз виконання доходної та видаткової частини бюджету Іванівської сільської ради  за 2018 рік. та визначені основні напрямки роботи сільської ради щодо розвитку соціально-культурної сфери на 2019 рік.

У 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету на території Іванівської сільської ради проведено ремонт доріг, освітлення сіл Високе, Велика Андріївка, Іванівка. За рахунок коштів місцевих бюджетів проведено ремонт школи, дитячого садка. За рахунок коштів державного бюджету розпочато будівництво амбулаторії сімейної медицини в с.Іванівка.

На 2019 рік планується виділення з обласного бюджету 500 тис. грн. на  освітлення села Червоне, продовжаться роботи по ремонту дороги Барвінкове — Мечебилове, буде продовжений  ремонт сільського будинку культури в с.Іванівка. Потребує вирішення питання щодо встановлення станції по очищенню води в с.Іванівка, що надасть змогу надавати населенню якісну питну воду.

Покращення умов життя сільського населення, надання якісних соціальних послуг, підтримка сільгоспвиробників є пріоритетом у роботі районної державної адміністрації.

 

 

 

 

«Небесна Сотня на варті пам’яті»

 

 20 лютого в Україні є днем річниці найстрашніших днів Майдану. Це день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. 20 лютого 2014 року навіки увійшов в історію України як день кровопролиття, день, коли у столиці країни в центрі Європи було застосовано вогнепальну зброю проти мирного населення, яке вимагало змін. Цей день став останнім у житті близько сотні українців, які віддали своє життя за нове майбутнє для своєї країни.

З нагоди цієї події у Барвінківській центральній районній бібліотеці була проведена патріотична година для вчителів міста та району «Зима, що нас змінила», за допомогою відеоматеріалу: «Євромайдан хронологія», «Пливе кача…», та книжкової виставки – хроніки «Живим уклін – загиблим слава» бібліотекарі розповіли про трагічні події Революції Гідності та постаті героїв Небесної Сотні. На заході були представлені нові книги: Олександра Стражного «Менталітет Майдану» - хроніка подій, свідчення очевидців; Марка Рудневича «Я з Небесної Сотні» – повість про три вирішальні доби на Майдані; Василя Базів «Армагеддон на Майдані» - документальна історія про те, що і як призвело до Повстання; Євгена Положія «П’ять секунд, п’ять днів» - погляд з середини.

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Герої не вмирають, вони завжди будуть в наших серцях!

 

 

Розвиток соціальної сфери на селі — пріоритет в роботі райдержадміністрації

 

19 лютого 2019 року голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Ромах відповідно до плану роботи  разом із першим заступником голови районної державної адміністрації О. Калініним, керівниками структурних підрозділів району з робочим візитом відвідали Новомиколіївську, Грушуваську та Великокомишуваську сільські ради.

Голови сільських рад разом з директорами загальноосвітніх шкіл, дитячих садків, завідуючими бібліотек, будинків культури, медичними установами та за участю керівників сільгосппідприємств ознайомили голову райдержадміністрації та присутніх з роботою закладів, установ, фермерських господарств, яка проводиться сьогодні, та планами на 2019 рік.

На засіданні за участю працівників сільських рад, депутатів, керівного складу, керівників сільгосппідприємств та заступника начальника Головного управління з питань реагування на надзвичайні ситуації у Харківській області полковника служби цивільного захисту Торяника Анатолія Олексійовича, яке відбулося в Новомиколаївській сільській раді, було розглянуто питання щодо створення в селі Нова Миколаївка “Центру безпеки громадян (створенню підрозділу місцевої пожежної охорони)”.

Будівництво Центру в с.Нова Миколаївка та створення умов для особового складу (11 робочих місць) планується провести за рахунок субвенції обласного бюджету. Створення комунального підприємства надасть можливість більш оперативно реагувати на ліквідацію надзвичайних ситуацій, рятування людей та гасіння пожеж на територіях Другої Іванівської, Мечебилівської, Новомиколаївської, Грушуваської та Великокомишуваської сільських рад.

На зустрічах з керівним складом установ, організацій та підприємств у сільських радах головою райдержадміністрації був проведений детальний аналіз виконання доходної та видаткової частини бюджетів сільських рад за 2018 рік та визначені проблемні питання, які потребують першочергового вирішення. Так у с. Грушуваха існує гостра проблема з питною водою та завершення ремонту сільського клубу.

Також потребує вирішення питання щодо відновлення мереж водопостачання в с. Велика Комишуваха, встановлення системи очищення води на існючій свердловині або будівництво нової.

Проблемою в селі Велика Комишуваха є необхідність встановлення сучасного освітлення вулиць. Покращення умов життя сільського населення, надання якісних соціальних послуг, підтримка сільгоспвиробників залишається пріоритетом у роботі районної державної адміністрації.

 

Відкритий турнір з баскетболу

 

 

 

 

16 лютого 2019 року в м. Куп’янськ відбувся відкритий турнір з баскетболу, присвячений  пам’яті  воїна-інтернаціоналіста О.Тараканкова, на якому збірна команда юнаків 2002-2003 р.н  Барвінківської ДЮСШ (тренери Гаркуша С.С., Шматько А.А.) виборола 3 місце!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кубок Харківської області із шотокан карате-до С.К.І.Ф.

 

 

16 лютого 2019 року в м. Харків відбувся відкритий Кубок Харківської області із шотокан карате-до С.К.І.Ф., в якому взяли участь 21 команда із загальною кількістю учасників – 595. Вихованці тренера Рибалки А.С. гідно представили Барвінківську ДЮСШ на цих змаганнях. В активі наших спортсменів чотири І місця і два ІІІ місця: Лой Сергій – І місце Куміте + 60 (14-15 р.); Рябченко Даніїл – І місце Куміте абс. (14-15 р.); Лакатош Дмитро – І місце КАТА (12-13 р.); Скляров Олександр – ІІІ місце Куміте -60 (14-15 р.);

Михайлюк Вероніка – І місце Куміте абс. (10-11 р.),  ІІІ місце Куміте +40 (10-11 р.).

Також Михайлюк Вероніка виборола  головний приз від спонсорів змагань- спортивний велосипед, з чим ми її щиро вітаємо!

 

 

 

 

 

 

 

Чемпіонат Харківської області з важкої атлетики

 

 

15-16  лютого 2019 року в м. Харків на базі обласного вищого училища фізичної культури та спорту відбувся чемпіонат Харківської області з важкої атлетики серед молоді до 23 років. В змаганнях взяли участь 11 команд, в тому числі і команда Барвінківської ДЮСШ, яка завоювала 10 медалей – 4 золотих, 3 срібних та 3 бронзових  та  посіла ІІ загальнокомандне місце!

 

 

 

 

 

 

30 річниця виводу військ з Афганістану

 

 

 

15.02.2019 о 10:00 з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30 річниці виводу військ з Афганістану відбулося урочисте покладання квітів до Пам’ятного знаку загиблим воїнам – інтернаціоналістам.

В заході взяли учать голова райдержадміністрації В.Ромаха, голова районної ради В.С.Щолок, міський голова,  учасники бойових дій в Афганістані, працівники райдержадміністрації та районної ради, представники громадських об’єднань та  трудових колективів району.

 

 

 

 

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

 

 

13.02.2019 о 09.00 відповідно до затвердженого графіку  голова районної державної адміністрації В. Ромах провів особистий прийом громадян.

Під час прийому до керівника району звернулися жителі міста та району, які порушили  ряд особистих питань. 

На всі порушені питання громадяни отримали вичерпні кваліфіковані відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Володимир Іванович взяв під особистий контроль та дав доручення відповідним службам вирішити проблемні питання по суті.

 

 

 

 

 

 

12.02.2019 року 0 14.00 годині на передодні Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 30-ї річниці виводу військ з Афганістану в районному Будинку культури відбувся концерт ансамблю «Вірність». Цей творчий колектив існує вже понад чверть століття. Він складається з ветеранів Афганістану. Репертуар складається з авторських та військово-патріотичних пісень. Колектив виступає не тільки в місті та районі, а й отримує запрошення з інших районів області.

Вшанувати учасників бойових дій та віддати шану загиблим воїнам-інтернаціоналістам зібралися представники районної та міської влади, колишні військові побратими, матері та дружини «афганців», герої сучасності – учасники АТО, волонтери і просто небайдужі.

Загиблих земляків та всіх, хто не повернувся додому з Афганістану, присутні вшанували хвилиною мовчання.

Зі щирими словами вітань звернувся до присутніх голова районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах та голова районної ради Валентина Семенівна Щолок, які нагородили відзнаками учасників ансамблю «Вірність».

На глядачів чекав 2-годинний концерт, живий виступ та душевна атмосфера.

 

 

Розвиток соціальної сфери на селі — пріоритет в роботі райдержадміністрації

 

12 лютого 2019 року голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Ромах разом із заступниками голови районної державної адміністрації, керівниками структурних підрозділів району з робочим візитом відвідали Іванівську Другу та Мечебилівську сільські ради.

Голови сільських рад разом з директорами загальноосвітніх шкіл, дитячих садків, музичної школи, завідуючими бібліотек, будинків культури, медичними установами ознайомили керівників району з роботою закладів, яка проводиться сьогодні, та планами на майбутнє.

На засіданнях робочої групи за участю відповідальних працівників сільських рад, депутатів, керівного складу, які відбулися в Іванівській Другій та Мечебилівській сільських радах, особлива увага головою районної державної адміністрації приділялася проблемним питанням сьогодення в організації роботи з надання послуг населенню та її покращення у майбутньому, розвитку матеріально-технічної бази закладів на підвідомчих територіях.

Головою райдержадміністрації був проведений детальний аналіз виконання доходної та видаткової частини бюджетів Іванівської Другої та Мечебилівської сільських рад за 2018 рік. Також Володимир Іванович підкреслив, що із районного бюджету на утримання закладів соціально-культурної сфери Іванівської Другої сільської ради було передано субвенцією 335,5 тис. грн., та 100 тис. грн. на поточний ремонт доріг, Мечебилівській сільській раді — 336,1 тис.грн. та на поточний ремонт доріг — 100 тис.грн.

На 2019 рік за рахунок субвенцій державного бюджету  передбачено будівництво медичної амбулаторії в с.Мечебилове, капітальний ремонт моста в с.Дмитрівка (Іванівська Друга с/р), поточний ремонт дороги від села Мечебилове до села Дмитрівка (Іванівська Друга с/р) та від села Дмирівка до селища Іванівка. Також буде продовжено виділення коштів з районного бюджету на покращення умов навчання та зміцнення матеріально-технічної бази Іванівської Другої ЗОШ І-ІІІ ст., музичної школи та Мечебилівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Покращення умов життя сільського населення, надання якісних соціальних послуг, підтримка сільгоспвиробників є пріоритетом у роботі районної державної адміністрації.

 

 

 

 

За лютий субсидіанти отримають готівку для оплати комунальних платежів

 

Про це повідомляють у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України.

Уже в березні стартує ще одна модель монетизації субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидії. Відповідне рішення було прийнято 6 лютого Кабінетом міністрів України.

Паралельно діятиме запущена з січня 2019 року монетизація, яка передбачає розрахунки за спожиті послуги субсидіантами через Ощадбанк, і за результатами вже цього опалювального сезону - виплату невикористаних субсидій одержувачам готівкою.

Отже, всі, кому призначено субсидію з 2018 року, отримають у березні готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу «комуналку».

Уся субсидія «старим» субсидіантам буде перерахована грошовим переказом через державний Ощадбанк, а пенсіонерам виплатить Пенсійний фонд одночасно з пенсією.

Для отримання грошового переказу необхідно буде звернутися до найближчого відділення Ощадбанку і надати паспорт та ідентифікаційний код. Одночасно з виплатою грошового переказу кожному одержувачу субсидії буде відкрито персональний банківський рахунок, на який перераховуватиметься сума субсидії у квітні та травні.

Пенсіонери, які отримають пенсійні виплати через інші банки, відповідно зможуть зняти свою субсидію безпосередньо у банкоматі цього банку. Тим, у кого немає пенсійної картки, субсидію разом з пенсією доставить Укрпошта.

Для прикладу. Якщо сім’я отримує щомісяця від держави субсидію у розмірі 1600 гривень, а платіжка за газ у лютому прийде на 1100 гривень, 500 гривень  залишиться їй на власні потреби або для оплати рахунку, скажімо, за воду чи електроенергію. Тобто, суть нового механізму полягає у тому, що домогосподарство отримуватиме підтримку від держави у вигляді субсидії готівкою і далі зможе самостійно розраховуватися за спожиті послуги, а зекономлені кошти використати на свій розсуд. Таким чином, таке поняття як обов’язковий платіж, скасовується.

Всі, хто звернувся вперше за субсидією у 2019 році, беруть участь у діючій моделі монетизації. Тобто розрахунки за спожиті послуги за цих осіб з підприємствами здійснюватиме Ощадбанк, а субсидіанти отримають за результатами вже цього опалюваного сезону залишок невикористаної субсидії готівкою через Ощадбанк.

Кожному одержувачу субсидії, якому допомогу призначено з 2018 року, у березні Укрпошта доставить повідомлення про те, скільки і яким чином надійде коштів субсидії від уряду для оплати «комуналки».

Таким чином, урядом буде здійснено пілотування паралельно двох моделей монетизації та за результатами аналізу їх ефективності прийматиметься рішення щодо впровадження однієї з них з травня 2019 року.

 

В обласній лікарні для чорнобильців завершують ремонт операційного блоку та першого поверху

 

З ходом робіт разом з представниками громадських організацій ліквідаторів аварії на ЧАЕС ознайомився заступник голови ХОДА Вадим Данієлян.

Він нагадав, що реконструкцію в головній чорнобильській лікарні регіону фінансують з двох джерел - коштом Європейського банку реконструкції та розвитку й обласного бюджету. Виділення необхідної суми домоглася голова ХОДА Юлія Світлична.

«Ми подивилися, як проходить ремонт першого поверху, де розміщені медичні кабінети, а також третього та четвертого поверху - операційного блоку. Всі роботи відбуваються згідно із затвердженим планом», - зазначив Вадим Данієлян.

За словами представника генеральної підрядної організації, що здійснює ремонт об'єкта, Володимира Циганкова, кошти, що були виділені з обласного бюджету, освоєні в повному обсязі.

«Заплановані роботи виконані. Зараз усуваємо деякі зауваження. Щодо робіт, які фінансуються коштом ЄБРР, - до 20 лютого повинні закінчити роботи в операційному блоці, а до кінця лютого - ремонт на першому поверсі», - пояснив представник підрядника.

Крім того, заступник директора Департаменту капітального будівництва ХОДА Володимир Норчак представив громадським активістам кілька варіантів виду оновленого фасаду будівлі, що спроектовані при розробці комплексного проекту капремонту лікарні.

«На тих роботах, які проходять зараз, вирішили не зупинятися й провести повний капітальний ремонт усієї установи, включаючи упорядкування території. Саме зараз проводиться таке проектування», - повідомила в.о. директора Обласного клінічного спеціалізованого диспансеру радіологічного захисту населення Ірина Пирогова.

Завершуючи зустріч, Вадим Данієлян зазначив, що всі питання, що виникають при ремонті лікарні, вирішуються оперативно та в тісному контакті з представниками чорнобильських організацій і керівництвом лікарні.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ

 
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта