Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМС 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Селекторна нарада Харківської обласної державної адміністрації

 

 

 

25.03.2019  голова районної державної адміністрації В. Ромах, взяв учать у в обласній селекторній нараді під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації В.Данієлян в режимі відеоконференції «LifeSize» з порядком денним:

         - Про стан реалізації бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості» у поточному році.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На Харківщині пройшли заняття з бійцями територіальної оборони

 

Понад 150 тероборонівців під керівництвом досвідчених інструкторів на практиці вдосконалили свої знання та навички з тактичної, інженерної, військово-медичної та вогневої підготовки.

Навчальні збори пройшли на базі 92 ОМБр.

Заняття відбулося у два етапи – теоретичний та практичний. На кожному навчальному місці резервісти отримали новий досвід, а під час складання заліків показали високий рівень підготовки та довели свою спроможність виконувати бойові завдання за призначенням.

«Ми не вперше проводимо заняття у такому форматі, - розповів начальник Харківського обласного військового комісаріату Юрій Калгушкін. – Втім, приємно все частіше бачити на таких заходах нових людей – це свідчить про готовність наших громадян до оволодіння військовою справою для захисту рідного краю, що і є нашою спільною метою».

 

 

 

 

Володимир Гройсман та Юлія Світлична провели у Харкові

засідання Ради регіонального розвитку

 

Захід за участю Прем'єр-міністра України та голови ХОДА відбувся в Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого.

Голова ХОДА разом із Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку в Харкові.

Відкриваючи захід, прем’єр-міністр відзначив ті зміни, які відбулися в країні з 2014-го року, в тому числі завдяки децентралізації.

«За 4 роки ми провели реформу децентралізації, яка дала нам можливість втричі збільшити місцеві бюджети, у 5 - 7 разів збільшити бюджети розвитку громад. Це відкриває абсолютно нову сторінку історії нашої держави. Але важливо, щоб ми ефективно використовували ці ресурси», - сказав Володимир Гройсман.

Він акцентував, що ключовими завданнями зараз є «дати абсолютно нову якість освіти, медицини, інфраструктури».

Глава уряду також відзначив внесок Харківщини в розвиток національної економіки.

«Ви потужний науковий та промисловий регіон, який дає сьогодні достатньо позитивну динаміку та робить свій внесок у розвиток національної економіки, - сказав Володимир Гройсман. - Ваш промисловий комплекс є достатньо конкурентним. Сьогодні ви гідно представляєте Україну на міжнародних ринках».

Про стан розвитку економіки Харківщини під час засідання Ради доповіла голова ХОДА Юлія Світлична. Вона повідомила, що за останні 3 роки машинобудівна промисловість області зросла на 35%, а кількість робітників промисловості збільшилася на 5 тисяч.

«Така динаміка - вперше за останні роки. Маємо найкращий рівень зайнятості населення в країні та найкращий рівень якості освітніх послуг», - відзначила голова ХОДА.

Вона наголосила, що ще кілька років тому в такі результати розвитку Харківщини багато хто не вірив.

«Пам’ятаю, як ми чули від тих, хто не вірив в Україну, що інвестори підуть з Харкова, тому що поряд - кордони, поряд - війна; що європейський ринок для нас так і не відкриють, а без російського ми пропадемо; нас переконували, що харківська промисловість рухне. І знову в усіх, хто бачив схід України у розпачі та розрусі, нічого не вийшло. Жодний великий інвестор з Харківщини не пішов, навпаки, більшість інвесторів розширює своє виробництво, і 2,7 млрд доларів капітальних інвестицій, які національний та іноземний бізнес за останні п’ять років вклав в економіку Харківської області, це тільки підтверджують», - сказала Юлія Світлична.

Керівник області також повідомила, що зведений місцевий бюджет Харківщини став втричі потужнішим. І саме це дозволяє регіону реалізовувати будівельні проекти, ремонтувати та відновлювати важливі об’єкти.

«Обласна філармонія, на яку Харків чекав з 1989 року. Нова станція метро, яку харків’янам обіцяли ще з дев’яносто другого. Нова сучасна школа на 640 місць у молодіжному селищі під Харковом, яка побудована «з нуля» вперше за останні десять років, найсучасніший – навіть за європейським рівнем – Регіональний центр адміністративних послуг», - навела приклади Юлія Світлична.

Нагадаємо, 14 березня на Харківщині відбулося розширене засідання Ради регіонального розвитку під головуванням Прем’єр-міністра України. У заході взяли участь представники всіх районів області, керівники підприємств, закладів освіти, охорони здоров’я, голови сільських рад в  тому числі з Барвінківського району спільно з головою районної державної адміністрації В. Ромах та головою районної ради В. Щолок.

 

 

 

Особистий прийом громадян головою райдержадміністрації

 

13.03.2019 о 09.00 відповідно до затвердженого графіку  голова районної державної адміністрації В. Ромах провів особистий прийом громадян.

Під час прийому до керівника району звернулися жителі міста та району. За час прийому всі отримали кваліфіковані роз'яснення та відповіді на  порушені питання, а працівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації Володимир Іванович дав доручення для оперативного опрацювання та остаточного вирішення звернень громадян.

 

 

 

 

 

 

 

Щотижнева апаратна нарада

 

 

11.03.2019 о 08.30 голова районної державної адміністрації В. Ромах провів чергову апаратну нараду, в ході якої наголосив на актуальних питаннях цього тижня:

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу та службу за контрактом;

розпочати заходи щодо благоустрою територій Барвінківського району;

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської сільської ради;

дотримання температурного режиму в навчальних закладах району;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

Шановні жінки!

 

Прийміть щирі вітання з прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Ніжність і краса, турбота й любов, надія та кохання – усім найціннішим у житті ми зобов’язані вам - нашим дорогим жінкам. Заради вас ми здійснюємо подвиги, шляхетні вчинки та добрі справи. Завдяки вам життя набуває гармонійного змісту, позитивних емоцій та яскравих барв. Віки і тисячоліття світової історії осяяні вашою мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою.

Сьогодні немає галузі у нашому житті, де б не працювали і не творили жінки, показуючи при цьому зразки професійної майстерності, сумлінності, творчості і самовідданості. Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов.

Нехай весна живе у ваших серцях щодня, за будь-якої погоди та за будь-якого настрою, а у ваших домівках панують спокій та добробут! Від щирого серця бажаю вам щастя, миру, любові й добра! Зі святом!

 

Перший заступник гоови обласної державної адміністрації Марк Беккер

 

Шановні жінки!

 

Прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом Весни, Любові, Краси – Міжнародним жіночим днем 8 Березня!

Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Ви, жінки, невтомно працюєте в усіх сферах  життєдіяльності. Дякуємо за ваші красу та розум, мудрість та терпіння. Ваші небайдужість, професіоналізм, працьовитість є запорукою успіхів рідного краю і держави.

Дорогі матері, сестри, дружини, доньки, колеги, від усієї душі бажаю вам міцного здоров’я, безмежного щастя, нев’янучої молодості, радості та краси. Нехай довкола вас панують любов і гармонія. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму! Зі святом!

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

 

 

 

 

 

4 березня 2019 в приміщені Барвінківської РДА відбулася нарада голови Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромаха з головою призовної комісії О.Калініним та військовими комісаром В.Філюнкіним з питань підготовки та проведення заходів з призову на строкову військову службу у квітні-червні 2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Юлія Світлична назвала головні рішення, що були прийняті на сесії обласної ради

 

Підбиваючи підсумки пленарного засідання ХІХ сесії Харківської обласної ради VII скликання, голова ХОДА відзначила, що 2019-й рік буде роком розвитку та будівництва на Харківщині.

«Минулого року ми багато чого зробили: відремонтували та реконструювали або збудували майже 500 об’єктів по всіх куточках Харківської області. На цей рік плани такі ж амбітні. Ми приділимо увагу соціальній та гуманітарній сферам. Фінансування виділено на більше ніж 70 об'єктів охорони здоров’я, понад 20 об’єктів освіти, ЖКГ, освітлення, інфраструктурні проекти тощо. Також плануємо приділити увагу розвитку освіти та збільшити кількість місць у дитячих садочках на 1,5 тисячі», - повідомила Юлія Світлична.

Вона відзначила, що в області триватимуть масштабні ремонти доріг та реалізація програми «Енергія світла», яка за минулий рік дуже добре себе зарекомендувала.

«Програма «Енергія світла» набуває додаткових функцій. Ми будемо освітлювати під’їзди в багатоквартирних будинках, тому що люди зверталися з цією пропозицією, щоб забезпечити безпеку та комфорт проживання», - сказала голова ХОДА.

Вона відзначила, що цього року також збільшено фінансування Дорожнього фонду.

«Ми приділимо увагу ремонту доріг. Ми дійсно розуміємо ту напругу, яка є на місцях. Дороги потрібно ремонтувати. І потрібно було ще 20 - 30 або більше років тому, але, на жаль, такої роботи не було проведено. Тому зараз нам доводиться наздоганяти все те, що не зробили до цього часу. Будемо реагувати на потреби людей. Фінансування Дорожнього фонду збільшено. Маємо надію, що укріпляться й місцеві бюджети. Тому будемо співпрацювати з громадами для того, щоб вони долучалися до ремонту, реконструкції доріг», - сказала Юлія Світлична.

Керівник області також повідомила, що під час сесії обласної ради було прийнято низку важливих соціальних питань. Зокрема, виділено фінансування на компенсацію з обласного бюджету частини вартості житла для учасників АТО, закупівлю путівок для оздоровлення дітей та пільговиків, надання матеріальної допомоги різним категоріям громадян тощо.

«Бюджет розвитку повинен мати й соціальну складову», - наголосила голова ХОДА.

Нагадаємо, що 28.02.2019 року відбулося пленарне засідання ХІХ сесії Харківської обласної ради VII скликання в якому теж взяв участь голова Барвінківської районної державної адміністрації В. Ромах.

 

 

Селекторна нарада Харківської обласної державної адміністрації

 

 

01.03.2019  голова районної державної адміністрації В. Ромах, взяв учать у в обласній селекторній нараді в режимі відеоконференції «LifeSize» з порядком денним:

 - Про хід проведення підготовчих заходів з призову на строкову військову службу у квітні-червні 2019 року;

 - Про виконання планового завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у І кварталі 2019 року;

 - Про стан військового обліку в області за 2018 рік та завдання на 2019 рік.

 

 

 

 

 

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ

 
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта