Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Фестиваль дитячої творчості «Сонячне коло»

 

25 квітня 2019 року розпочався щорічний VII інтернет – фестиваль дитячої творчості «Сонячне коло». 6 травня 2019 року у місті Харкові відбувся I відбірковий тур конкурсу, в якому взяли участь і вихованці класу образотворчого мистецтва КПСМНЗ «Барвінківська дитяча музична школа» у супроводі викладача Харчинського Анатолія Сергійовича.

За результатами відбору, 18 травня 2019 року наших учнів було запрошено до м. Харкова для подальшої  участі у II завершальному турі інтернет – фестивалю дитячої творчості,  де Молокаєва Валерія,  Бобух Владислава (1 клас), Фесенко Софія (2 клас),  Трипольська Анна, Бабак Валерія (3 клас), Понімаш Анастасія (5 клас),   Ворон Дмитро, Шарута Анастасія, Сердюк Поліна (6 клас)  стали дипломантами конкурсу. А учень 6 класу Сахно Максим за свою наполегливу, сумлінну працю отримав запрошення до Німеччини  для обміну досвідом в липні 2019 року.

Ми пишаємося, що в нашому  закладі навчаються такі талановиті діти. Сподіваємося, що це не остання наша спільна перемога, а тільки  початок!

 

 

 

Марк Беккер привітав учнів Барвінківської ЗОШ №3 зі святом Останнього дзвоника

 

24 травня перший заступник голови ХОДА відвідав «Парад дітей-квітів» у місті Барвінкове.

Звертаючись до дітей, випускників, батьків та вчителів, він передав вітання від голови ХОДА Юлії Світличної та висловив побажання успіхів, миру, добра, щасливої долі й здійснення найзаповітніших мрій.

«Для Харківської обласної державної адміністрації оновлення закладів освіти є одним з пріоритетних напрямків діяльності. Керівник області Юлія Світлична особисто приділяє особливу увагу сфері освіти. Ми добре розуміємо, що інвестиції в освіту – це інвестиції в майбутнє», - підкреслив Марк Беккер.

Він зазначив, що за сприяння голови обласної державної адміністрації з обласного бюджету виділено кошти на проведення капітального ремонту покрівлі школи, та запевнив, що виконання відповідних робіт взято на контроль.

Марк Беккер побажав школярам Барвінківщини цікавого й змістовного літнього відпочинку, а випускникам – здійснення всіх мрій, задумів і планів.

У ході заходу перший заступник голови ХОДА вручив почесні грамоти Харківської обласної державної адміністрації педагогам навчального закладу. Також відзначив відмінників навчання, переможців конкурсів та фестивалів різних рівнів.

 

 

 

І пролунав останній дзвоник

 

24.05.2019 голова Барвінківської районної державної адміністрації В. Ромах взяв участь у святі останнього дзвоника в опорному закладі Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

У своєму виступі Володимир Іванович передав вітальні слова від голови Харківської обласної державної адміністрації Ю.О. Світличної, першого заступник голови Харківської обласної державної адміністрації М.Л. Беккера. Подякував вчителям за наполегливу працю з навчання та виховання дітей, школярам, на яких чекає пора канікул та відпочинку побажав міцного здоров’я, благополуччя, творчих успіхів та невичерпної наснаги, одинадцятикласникам - успіхів в опануванні знань, виважено обрати професію на все життя, реалізації ідей та досягнення поставлених цілей. Батькам випускників - оптимізму і віри у щасливе майбутнє їх дітей.

Приємною несподіванкою стало нагородження педагогів закладу подяками голови Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дорогі школярі, вчителі, батьки!

 

Вітаю вас зі святом Останнього дзвоника! Цей день особливий для кожного з вас. Сьогодні для вас востаннє пролунає шкільний дзвоник. Він сповістить про закінчення важливого етапу у житті кожної людини – шкільної пори.

Я впевнений, школа дала вам багато знань, навичок і доброго життєвого досвіду, який тепер ви будете удосконалювати самостійно. Ці знання обов’язково стануть вам у нагоді, допоможуть досягти нових вершин у майбутній професійній діяльності та в особистому житті. І кожен з вас зможе достойно приймати виклики дорослого життя, у якому щодня доводиться робити вибір, відстоювати власні переконання та відповідати за прийняті рішення.

По – особливому урочистий та хвилюючий цей день для батьків. Адже для випускників розпочинається доросле життя. Тож дякую вам за виховання дітей та бажаю оптимізму і віри у щасливе майбутнє випускників.  Я бажаю вам, дорогі випускники, впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети. Саме від ваших ідей, творчості та наполегливості залежить майбутнє Барвінківщини та всієї України.  Зичу міцного здоров’я, любові, нових відкриттів і гарного настрою під мирним українським небом!

 

З повагою, М. БЕККЕР, перший заступник голови ХОДА, депутат районної ради.

 

 

Дорогі учні! Шановні освітяни, батьки, рідні!

 

Щиро вітаю вас зі Святом Останнього дзвоника та успішним завершенням навчального року!

У цей святковий день звертаюся до всіх школярів з побажанням добра, щастя і здоров’я.  Бажаю під час канікул - набратися сил, зустріти нових друзів.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, для яких рік був надзвичайно важливим, вирішальним і відповідальним. Бажаю кожному з вас, шановні одинадцятикласники, успішно пройти випробування, здобути омріяну професію, реалізувати всі свої життєві плани і задуми. Досягаючи значних результатів в особистому і професійному житті, не забувайте своїх батьків, шкільних друзів, отчий дім, ваших наставників - учителів, рідний край.

По-особливому урочистий цей день і для батьків, рідних. Дорогі діти! Цінуйте і шануйте їхню любов, підтримку, турботу і піклування. Пам’ятайте, що саме батьки є вашою надійною опорою в житті.

У День Останнього дзвоника щиро вітаю та висловлюю особливу подяку освітянам. Ваша праця є запорукою духовно-морального та патріотичного виховання, інтелектуального зростання молодого покоління.

Переконаний, що ваші зусилля й надалі будуть спрямовані на розвиток шкільної освіти, виховання у юних серцях почуття добра, людяності, любові до України й рідного краю, сім’ї і школи.

Вітаю барвінківчан і гостей району, адже День Останнього дзвоника є по справжньому всенародним святом. Вірю, що спільними зусиллями ми й надалі плекатимемо сучасне  й майбутнє району – дітей та учнівську молодь, які розбудовуватимуть українську державу, гідно представлятимуть її у світі.

 

З повагою, В.РОМАХ, голова районної державної адміністрації

 

 

 

Одягнемо свій край у вишиванку!

 

Щороку, у третій четвер травня, відзначається міжнародне свято - День вишиванки. Це свято хоч і не так давно започатковане, але досягло протягом останніх років особливої уваги і розквіту. Воно покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави. Просто в будній день українці одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок. Ми вбираємось в вишиванки не тільки для краси, а ще й для того, щоб зберегти наш рід. А головне – показати всьому світу, що є така країна – Україна, яка має свою національну культуру, звичаї, традиції, історію.

Колектив центральної бібліотеки  приєднався до Всеукраїнської акції – одягти вишиванки і разом з завідуючем сектору культури і туризму Позняковою Л. В. та провели  флешмоб у центральному парку міста, де була  організована фото-зона, в якій кожен бажаючий міг «вбратися» у вишиваний одяг та зробити пам’ятне фото. Для учнів і вчителів шкіл міста Барвінкового завідуюча читальною залою Тульпа І. В. провела бібліографічний огляд літератури біля книжкової виставки-експозиції «Вишиванка – молитва без слів», на якій представлена література про історію вишивки, традиції українського народу, а також різноманітні схеми та методики вишивок, а головне роботи наших умільців: Жир Л. В., Пінчук С. В., Григоренко С. О. та ін..

Тож, запрошуємо до нашої бібліотеки не лише за цікавою та пізнавальною літературою, а й за незабутніми враженнями та чудовим настроєм!

 

 

Функціонування ринку землі

 

15.05.2019 о 10.00 в великій залі засідань голова Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромах, взяв участь у нараді з питання «функціонування ринку землі в Україні» яку проводили представники громадської спілки «Всеукраїнська аграрна рада». Також на нараді були присутні керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств району.

На нараді обговорено питання, такі як функціонування ринку землі в Україні, звіт голови ради сільськогосподарських товаровиробників за 2018 рік, участь у Міжнародній виставці «АГРО-2019» та обрання голови асоціації фермерських господарств Барвінківського району.

 

 

 

 

Питання підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання в області обговорили під час розширеної наради в ХОДА.

 

Зустріч відбулась під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера. Він підкреслив, що це питання знаходиться на особистому контролі глави області Юлії Світличної.

«Ми повинні відповідно до вимог законодавства якісно організувати та провести ЗНО, забезпечити безпеку та охорону заходу. Наголошую, що голови райдержадміністрацій, міські голови та керівники ОТГ несуть персональну відповідальність за якість проведення ЗНО», - наголосив перший заступник голови ХОДА.

«Наше завдання - щоб кожен з учасників ЗНО отримав оцінку об’єктивну, чесну й прозору, а це забезпечується, в першу чергу, дотриманням нормативних документів. Наразі ЗНО переходить від того формату, з якого воно починалося, – відбір абітурієнтів - до формату основної форми державної атестації всіх тих, хто навчається», - підкреслив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко.

Як зауважила директор Департаменту освіти і науки ХОДА Лариса Карпова, цього року ЗНО стартує 21 травня. На участь у проходженні оцінювання зареєструвались 21 тис. 228 осіб.

«Усього в Харківській області заплановано організувати роботу 93 пунктів тестування, з них 47 - на базі закладів загальної середньої освіти, 12 - професійно-технічних закладів і 34 - на базі закладів вищої освіти. У місті Харків – 65 пунктів тестування. Планується залучити до роботи 4,5 тис. педагогів», - надала дані Лариса Карпова.

Також вона зазначила, що кожен зареєстрований учасник ЗНО 2019 року має право скласти тести не більше ніж з 4 навчальних предметів. Результати ЗНО зараховуються як результати державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти. Для учнів закладів загальної середньої освіти - з трьох навчальних предметів: української мови й літератури, математики або історії за вибором учня та одного з навчальних предметів за вибором учня. Для студентів закладів професійної, професійно-технічної, вищої освіти - з двох навчальних предметів: української мови й літератури, а також з математики або історії за вибором студента.

Новим у 2019 році, за словами Лариси Карпової, є запровадження порядку організації проведення вступних випробувань, що проводяться за технологією ЗНО для вступу на магістерський рівень вищої освіти.

Основна сесія єдиного вступного іспиту відбудеться 2 липня, єдиного фахового вступного випробування - 4 липня.

«Звертаюсь до керівників закладів вищої освіти з проханням забезпечити організоване проведення всіх етапів іспитів у формі ЗНО і створити всі необхідні умови, відповідно до нормативних умов. Учасникам ЗНО з особливими освітніми потребами у разі запиту будуть створені спеціальні умови», - наголосила Лариса Карпова.

 

 

 

Подарунки для нащадків

15.04.2019 р. Барвінківський краєзнавчий музей приймав гостей з Києва та Німеччини. До нас завітали нащадки народного художника України, скульптора і педагога  Івана Васильовича Макогона.

Гості приїхали з дарунками та поповнили колекцію музею творами Івана Васильовича: картинами "Сестра" 1992 р. (Сичугова Катерина Василівна), "Онука"1986 р. (Олена Сичугова), скульптурою актора кіно Бориса Федоровича Андрєєва, якого ми пам’ятаємо з культового радянського кіно «Два бойца», «Трактористы», «Большая жизнь» та ін.. Син митця Макогон Ігор  Іванович розповів про життя та творчу діяльність свого батька, а племінник  Сичугов Геннадій Петрович доповнив його розповідь своїми спогадами.

Після зустрічі в музеї гості відбули на малу батьківщину художника в с. Грушуваху.

 

Коментар з нагоди Дня пам'яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Цього року виповнюється 80 років із початку найбільш нищівної війни всіх часів – Другої світової. Історія цієї війни живе в пам’яті кожного українця, адже події 1939 – 1945 років торкнулися кожної родини та кожної людини на нашій землі. У ці дні ми згадуємо всіх, хто загинув.

У ці дні дякуємо тим, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну перемогу, знаходячись у підпіллі. Щиро бажаємо сил і здоров’я нашим ветеранам та дітям війни.

Скільки б не минуло років від тих подій, маємо пам’ятати їх завжди. Пам’ять об’єднує нас: один - з одним, покоління - з поколінням, українців - з усім світом.

І всі разом промовляємо ключові слова, які є наслідком нашої спільної пам’яті: «Ніколи знову!».

     Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

 

Дорогі ветерани Другої світової війни, герої фронту і тилу, вдови та діти війни, жителі району!

 

Сувора правда війни залишиться з нами як найбільший за силою духу приклад мужності, патріотизму, важкої ратної праці і вічної скорботи за тими, хто віддав у ім’я Перемоги власне життя. У кожній українській сім’ї є свої сторінки літопису, які розповідають про ратний подвиг та  про героїчну непосильну працю в тилу.  

Перемога 1945-го возвеличила нашу країну, уславила народ  і загартувала його. І сьогодні, коли ми дивимося на Перемогу з нового століття, коли в нашій державі знову здійняла голову війна, найбільшої цінності за мир та спокій уявити неможливо.  Українська земля своєю багатостраждальною історією втрат і поневірянь заслужила право на мирне та щасливе майбутнє. Право, яке вибороли ви, дорогі ветерани сімдесят чотири роки тому.

Щиросердно зичу вам доброго здоров'я, бадьорості духу, добробуту, теплоти і турботи рідних та близьких людей! Хай мир і благополуччя завжди будуть у ваших оселях!

 Перший заступник голови Харківської  обласної державної адміністрації Марк Беккер.

 

 

Дорогі земляки!

Від усієї душі вітаю вас, ваших рідних та близьких із знаменним днем – Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу і братства народів. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Ми завжди пам’ятатимемо, що наші батьки і діди віддали свої життя за сьогоднішній мир в Україні, за надану можливість наступним поколінням жити, народжувати і виховувати дітей.

Для нас, нащадків, це уроки честі й слави, героїзму й самопожертви, патріотизму і вірності Батьківщині і наш обов’язок – бути гідними безприкладного життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Нехай мир і злагода завжди живуть у наших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень! Зі святом!

 Голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Ромах.

 

Барвінківчани відзначили 74-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

09.05.2019  о 10.00 біля Пам’ятника загиблим барвінківчанам відбувся мітинг, присвячений 74-ій річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто виборов перемогу ціною власного життя, поклали квіти до Пам’ятника загиблим барвінківчанам, воїнам – афганцям та Меморіалу Скорботна Мати.

В своєму виступі голова районної державної адміністрації Володимир Ромах зазначив: «День Перемоги назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого та величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом - це істинний приклад патріотизму для нащадків. Ми пишаємося героїчним подвигом нашого народу! І наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про тих, хто довгими кроками йшов до цієї перемоги».

Пізніше ветерани війни та всі бажаючі були запрошені на традиційну солдатську кашу.

 

 

 

 

День пам'яті та примирення

 

 

08.05.2019 о 09.00 в місті Барвінкове з нагоди Дня пам’яті та примирення відбулась урочиста хода та покладання квітів до меморіалу загиблим Барвінківчанам та воїнам – інтернаціоналістам.

Цей пам'ятний день в Україні, відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини. Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».

У цьому заході взяли участь голова районної державної адміністрації В. Ромах, голова районної ради В. Щолок, міський голова О.Бало, представники громадських об’єднань та працівники трудових колективів району.

Стало доброю традицією на передодні великого свята відвідувати на дому ветеранів Другої світової війни. Так голова районної державної адміністрації В. Ромах, голова районної ради В. Щолок та голова районної ради ветеранів В Седенко відвідали учасників бойових дій за місцем мешкання, побажали останнім міцного здоров’я, довгих літ життя та вручили продуктові набори та цінні дарунки.

Ввечері на базі загальноосвітньої школи № 3 м. Барвінкове відбулася акція «Перша хвилина миру» в ході якої запалено символічний вогонь, а до  Пам'ятника загиблим воїнам в роки Другої світової, який розташований в мікрорайоні Хлібна база, керівництво району поклали квіти, вшанувавши память загиблих хвилиною мовчання.

 

 

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ

 
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта