Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментар з нагоди Дня Конституції України

 

Щиро вітаю всіх жителів Харківщини з Днем Конституції України! Сьогодні нашому Основному Закону виповнюється 23 роки. Він молодший за Незалежну Україну, проте маємо пам’ятати, що конституційна історія нашої країни значно багатша.

Основи сучасної демократичної європейської України були закладені ще в 1710 році, коли світ побачила Конституція Пилипа Орлика. Цей документ був надзвичайно прогресивним для свого часу, а в наші часи залишається незаперечним свідченням історичного прагнення нашого народу до побудови демократичного суспільства та державотворення на базі суспільного договору. Сучасна українська Конституція – так само, як Конституція Пилипа Орлика у XVIII столітті – є одним із найпрогресивніших документів свого часу у світі. Основний Закон гарантує ключові права громадян України, закріплює відносини між громадянином та державою, що базуються на рівності та свободі слова, мислення й волевиявлення.

Як і понад три сторіччя тому, сьогодні український народ відстоює європейські демократичні цінності та бореться за них та за свою землю зі зброєю в руках. Тож День Конституції - це важливе свято для кожного громадянина вільної та гідної держави, в якій кожен – це особистість, а всі разом – велика сила.

 

Зі святом, дорогі земляки!

Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична

 

 

 

Зі святом, дорогі земляки!

 

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

 

В.РОМАХ, голова районної державної адміністрації

 

 

Випускні вечори на Барвінківщині

 

 

Шкільний випускний є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. Його чекають довгі 11 років, як випускники, так і батьки з вчителями. У кожній школі в підготовці до випускного вечора підходять з усією відповідальністю. Тож і цього року ця важлива подія в житті випускників, батьків та вчителів відбулась урочисто та на високому рівні.

З цією важливою подією випускників опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа №1 та загальноосвітньої школи №3 привітали голова районної держаної адміністрації В. Ромах та голова районної ради В.Щолок.

"Шановні випускники! Щиро бажаю вам найкращих, найуспішніших досягнень та здійснення ваших мрій. Вдячний вам за те, що ви даєте нам надію та віру в розбудову, розквіт нашого краю та рідної України. Висловлюю слова подяки  педагогічним колективам, а також батькам, що виховують гідне молоде покоління України. Особливо від молоді залежить, якою наша держава буде завтра", - зазначив у своєму вітанні Володимир Ромах.  

 

 

 

 

                     

 

 

Засідання президії районної ради

 

26.10.2019 голова районної державної адміністрації В. Ромах взяв учать у  засідання президії районної ради  під керівництвом голови районної ради В. Щолок , на якому розглянули і схвалили порядок денний чергової ХХХІІ сесії районної ради VII скликання. Участь в засіданні також взяли начальник управління фінансів райдержадміністрації М.В. Чухно та голови депутатських фракцій.

Члени Президії підтримали пропозицію голови районної ради В.С. Щолок скликати ХХХІІ сесію районної ради VII скликання 24 липня 2019 року о 10.00 год. та узгодили перелік питань, що будуть розглянуті депутатами, а саме:

1. Про виконання районного бюджету за перше півріччя 2019 року та внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року № 701-VІІ " Про районний бюджет на 2019 рік" та додатків до нього (зі змінами).

2. Про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 202-VІІ (зі змінами).

3. Про хід виконання Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40-VІІ (зі змінами).

4. Про хід виконання Програми "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії райради 7 скликання від 20 травня 2016 року № 122-VІІ.

5. Про хід виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 7 скликання від 26 липня 2017 року № 421- VІІ.

6. Про звіт директора Будинку творчості дітей та юнацтва Барвінківської районної ради Харківської області Малаканової Т.В. про роботу закладу.

7. Про звіт директора позашкільного навчального закладу Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи Барвінківської районної ради Харківської області Шматько С.Г. про роботу закладу.

8. Про депутатські запити.

9. Різне.

Також Президією було погоджено графік засідань постійних комісій районної ради:

- 18.07.2019 спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку АПК та земельних відносин та з питань функціонування та розвитку ЖКГ, будівництва, транспорту та зв'язку;

- 19.07.2019 спільне засідання комісій з питань функціонування та розвитку гуманітарної сфери та соціального захисту та з питань спільної власності територіальних громад міста та сіл району, законності та депутатської діяльності;

- 22.07.2019 засідання комісії з питань бюджету та соціально - економічного розвитку.

 

 

 

 

 

Уряд затвердив механізм підвищення пенсій для людей з великим стажем і невеликими зарплатами

Кабінет Міністрів України остаточно закріпив механізм підвищення пенсій для людей, які мають великий стаж, але протягом всього робочого періоду отримували невеликі зарплати. Рішення анонсував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду.

«Сьогодні ми приймаємо рішення, що 2,5 млн українців отримають підвищення і їхня пенсія становитиме не менше 2 тис. грн. З жовтня 2017 року – це вже 5-й перерахунок. Нам також вдалося відмінити оподаткування пенсій і зняти з порядку денного вимогу підвищення пенсійного віку, – сказав Володимир Гройсман. – Я розумію, що людям важко. І з першого дня перебування на посаді Глави Уряду питання виведення пенсійної системи на новий рівень – це щоденне питання моє і моїх колег».

Довідково

24 червня Кабінет Міністрів України фіналізував рішення про підвищення пенсій громадянам, які мають великий стаж роботи, але невеликі пенсії – через невеликі зарплати. Прем’єр-міністр наголошував, що підвищення пенсій – це черговий етап пенсійної реформи. Про його необхідність Володимир Гройсман говорив ще в січні 2018 року – під час робочої поїздки до Маріуполя. 

Тоді, після проведення перерахунку для понад 10 млн пенсіонерів, а також після ухвалення рішення про підвищення пенсій військовим пенсіонерам, категорія працівників з невеликими пенсіями і великим стажем залишалася найбільш незахищеною. За словами Глави Уряду, вже з 1 липня жінки, які мають стаж понад 30 років, і чоловіки зі стажем понад 35 років отримають підвищення пенсій. В середньому пенсія складатиме не менше 2 тис. грн. Це буде черговий етап перерахунку пенсій, і далі збільшення відбуватиметься в автоматичному режимі.

 

Вибори на Харківщині повинні пройти прозоро, чесно та відповідно до законодавства. Юлія Світлична

 

26 червня в ХОДА відбулась розширена нарада щодо забезпечення прозорості й законності під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України в 2019 році.

Відкриваючи нараду, голова ХОДА Юлія Світлична наголосила на відповідальності всіх силових органів та інших структур, які залучені до забезпечення виборчого процесу.

«Вибори в Харківській області повинні пройти чесно, прозоро та у повній відповідності до законодавства України. Жодних махінацій, підкупів або «чорних» схем в області не має бути, - акцентувала керівниця облдержадміністрації. - Розраховую на вашу компетентність, рішучість та оперативність у реагуванні».

Юлія Світлична відзначила, що на даний момент кількість виборців у Харківській області складає 2 млн 41 тисяча 420 осіб.

«Наше завдання: забезпечити безпеку людей, громадський порядок, повне виконання законодавства, а також оперативне реагування на ті виклики, які будуть поставати», - сказала голова ХОДА.

Під час наради про хід підготовки до позачергових виборів народних депутатів України, що відбудуться 21 липня, доповіли керівники силових структур, прикордонної та міграційної служб тощо.

Начальник Головного управління Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко повідомив, що координаційний центр ГУ НП працює в цілодобовому режимі. Наразі в області забезпечено цілодобовий моніторинг ситуації, а з особовим складом поліції проводять зайняття, в тому числі із залученням громадської організації «ОПОРА». Із залученням спеціалістів ДСНС створюються групи вибухотехніків та кінологів, які обстежуватимуть виборчі дільниці. А з моменту отримання виборчої документації дільниці візьмуть під цілодобову охорону. Для гарантування безпеки виборців будуть залучені додаткові сили. Крім 7000 працівників ГУ НП, у заходах братиме участь особовий склад Національної гвардії України, ДСНС, Харківського прикордонного загону, військових вишів тощо.

«На даний час уже надійшло 62 повідомлення про порушення виборчого законодавства – про підкуп виборця та поширення агітаційних матеріалів без вихідних даних. Серед виявлених порушень 3 - з ознаками кримінального правопорушення, за цими фактами відкрито кримінальні провадження», - відзначив Валерій Сокуренко.

Начальник Харківського прикордонного загону Роман Гоць повідомив про заходи з посилення безпеки та охорони кордону України, які будуть здійснені в Харківській області у виборчий період. Представники міграційної служби, у свою чергу, нагадали, що в день виборів підрозділи служби працюватимуть з 8-ї до 20:00, тож жителі Харківщини матимуть змогу отримати паспорти або вклеїти в них фотокартки, щоб мати змогу взяти участь у волевиявленні.

На завершення заходу Юлія Світлична наголосила на тому, що під час підготовки та проведення виборів у регіоні має бути якісна комунікація між усіма залученими до процесу структурами. Штаб з координації дій правоохоронних органів під час підготовки та проведення виборів при ХОДА уже розпочав свою роботу.

 

 

Шановні державні службовці, колеги!

 

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби.

Професійна діяльність державних службовців заслуговує шани, поваги і підтримки. Адже державні працівники – перші, до кого звертаються наші мешканці за різноманітною допомогою. Це стосується вирішення різних питань, а в першу чергу – соціально важливих.

Системне мислення, чітке розуміння та бачення перспективи у кожній справі, застосування правових та нових підходів у вирішенні важливих ситуацій для громадян мають стати надійними супутниками кожного державного службовця. Довіра до влади починається з людей, які здатні вирішити повсякденні проблеми населення. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо важливі завдання, чекає від них компетентності, ініціативи та відповідального ставлення до справи.

Нехай Ваш професіоналізм, старанність, розуміння  та великий практичний досвід і надалі служать на користь людям. Нехай Ваші добрі справи сприяють соціально-економічному та культурному розвитку Барвінківщини, розв’язанню повсякденних проблем мешканців району. Хай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні відповідального державного обов’язку.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя і миру, успіхів у професійній діяльності, віри у себе і щасливе майбутнє України!

 

В.РОМАХ, голова районної державної адміністрації

 

 

Урочистості з нагоди Дня державної служби

 

21.06.2019 року в районному Будинку культури відбувся концерт з нагоди відзначення Дня державної служби.

Вітаючи присутніх зі святом, голова районної державної адміністрації Володимир Ромах та голова районної ради Валентина Щолок подякували працівникам райдержадміністрації, керівникам та трудовим колективам територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади за високий професіоналізм, компетентність, ініціативність та відданість справі.

У цей день за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди професійного свята почесними грамотами та подяками голови Харківської обласної державної адміністрації, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради  були нагороджені найкращі державні службовці району.

 

 

Глава Уряду ініціює ухвалення жорсткого рішення щодо участі аптек при муніципальних лікарнях у програмі "Доступні ліки"

 

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ініціює ухвалення жорсткого рішення, яке зобов'яже аптеки, які працюють при муніципальних лікарнях, увійти у державну програму "Доступні ліки". Про це Глава Уряду сказав під час відвідання районної лікарні міста Носівка Чернігівської області. Володимир Гройсман перебуває у регіоні з робочою поїздкою.

Під час спілкування з лікарями і пацієнтами Глава Уряду нагадав, що за програмою, яка працює вже два роки, виписані вже понад 36 млн рецептів, а кількість аптек, що працюють у програмі, перевищує 7 тис.

"Але як може бути так, що лікарня, яка фінансується коштом бюджетів різних рівнів, не має аптеки, де є доступні ліки? - поставив питання Прем'єр-міністр. - Я бачу аптеку і вивіску "Знижки пенсіонерам", а треба мати наліпку "Доступні ліки". Тоді надважливі препарати для хворих із хронічними хворобами будуть не зі знижкою, а взагалі безкоштовні! Вважаю, тут потрібне жорстке рішення. Не можна зловживати бідою людей".

 

 

 

Харківщина знов очолила рейтинг соціально-економічного розвитку областей України

 

Кабінет міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2018 рік.

Третій рік поспіль під керівництвом голови ХОДА Юлії Світличної наш регіон посів перше місце серед областей України та друге – після міста Київ.

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України розрахувало загальну рейтингову оцінку регіонів за 62 показниками, що згруповані за 12 напрямами. За результатами оцінювання Харківщина підтвердила своє перше місце за напрямом «Доступність і якість послуг у сфері освіти», а також посіла другі місця за напрямами: «Розвиток малого та середнього підприємництва», «Відновлювана енергетика та енергоефективність» та «Соціальний захист і безпека».

Крім того, наш регіон продемонстрував відчутний прогрес за кількома ключовими напрямами. Так, за «Фінансовою самодостатністю» Харківщина піднялась за рік з 11-го на 4-е місце. За «Інвестиційно-інноваційним розвитком та зовнішньоекономічною співпрацею» область стала 7-ю (замість 16-го місця торік). Також на кілька сходинок у рейтингу область піднялась за «Розвитком інфраструктури», «Економічною та соціальною згуртованістю» й «Доступністю та якістю послуг у сфері охорони здоров’я».

За минулий рік Харківська область змогла покращити або підтвердити свої позиції по 42 з 62 показників, які враховувалися в рейтингу за 2018-й рік. Серед ключових показників, за якими регіон продемонстрував позитивну динаміку, – індекси обсягів сільськогосподарського та промислового виробництва, капітальних інвестицій та темп зростання обсягу прямих іноземних інвестицій. За темпом зростання доходів місцевих бюджетів Харківщина з 16-го місця за рік піднялася на 2-е, а за темпом зростання обсягу прийнятого в експлуатацію житла - з 13-го на 3-е місце.

При цьому область залишилась лідером у галузі освіти, розвитку альтернативної енергетики та енергоефективності. Харківщина має найнижчий рівень безробіття в Україні, найвищий у державі рівень охоплення населення соціальними послугами та є другою за рівнем зайнятості населення.

 

 

День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

 

Згідно Указу Президента України щорічно, 22 червня, в Україні проводяться пам’ятні заходи з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні. На виконання даного Указу сьогодні за участю голови районної державної адміністрації Володимира Ромаха, голови районної ради Валентини Щолок, представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ, підприємств району, громадських організацій, місцевих ЗМІ відбулись заходи, приурочені пам’яті загиблих захисників Вітчизни.

О девʼятій годині присутні вшанували пам'ять жертв війни, поклавши квіти до меморіалу загиблим Барвінківчанам та воїнам – інтернаціоналістам.

Нагадаємо, що 22 червня у місті Барвінковому та районі на усіх адміністративних будівлях, державних підприємствах, установах та організаціях будуть приспущені Державні прапори з чорними стрічками, обмежене проведення розважальних заходів та проведено хвилину мовчання.

 

 

Дороги, які ремонтуються в районі

18 лютого цього року розпорядженням першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М. Беккера був затверджений перелік об'єктів будівництва та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення. Відповідно до цього документу Барвінківському району було заплановано і профінансовано ремонт доріг Петрівське-Іванівка Друга, Мар'ївка-Мечебилове, Барвінкове-Мечебилове. Крім цього виділено кошти на капітальний ремонт мосту через річку Бритай, що знаходиться на автомобільній дорозі Мар'ївка-Мечебилове. Станом на сьогодні всі кошти на ремонті доріг освоєні,заплановані обсяги робіт виконані. Після завершення тендерних процедур розпочнуться роботи по капітальному ремонту мосту через річку Бритай. Крім того за рахунок коштів на утримання доріг у районі наразі Барвінківським дорожно-ремонтним пунктом філії Ізюмського райавтодору дочірнього підприємства Харківський облавтодор ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» проводиться поточний ремонт автодороги загального користування у напрямку Барвінкове-Велика Комишуваха (вже укладено близько 130 тонн асфальту), на дорозі Мар'ївка-Мечебилове (укладено 109 тонн асфальту), на мосту по вул. Мічуріна у Барвінковому (укладено 34 тонни асфальту). Ізюмський райавтодор розпочав ямковий ремонт автодороги Барвінкове-Ізюм через Малу Комишуваху, де укладено 65 тонн асфальту. Роботи по ремонту доріг у районі тривають.

 

 

Урочистості до Дня медичного працівника

 

За традицією у третю неділю червня відзначається День медичного працівника. 14 червня 2019 року голова районної державної адміністрації В.Ромах, голова районної ради В.Щолок, міський голова О.Бало, народний депутат України Д.Добкін взяли участь в урочистостях та привітали присутніх з їх професійним святом.

В своєму виступі Володимир Іванович подякував медикам за їх невтомну та віддану працю задля збереження життя і здоров’я людей.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги Володимир Ромах та Валентина Щолок вручили медикам Почесні грамоти Барвінківської  районної державної адміністрації та  районної ради.

З концертною програмою на святі виступили працівники культури.

                                    

 

 

 

Забезпечення безпеки дітей під час оздоровлення

 

 

12.06.2019  голова районної державної адміністрації В. Ромах, взяв учать у в обласній селекторній нараді під головуванням першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації М.Беккера в режимі відеоконференції «LifeSize» з порядком денним:

- про стан літньої оздоровчої кампанії 2019 року;

- початок роботи закладів оздоровлення та відпочинку, підписання актів на відкриття закладів;

- здійснення контролю за збереженням життя і здоров’я дітей під час літнього періоду.

 

 

 

 

 

 

 

 

У ХОДА обговорили актуальні питання підготовки до опалювального сезону чотирьох районів області

11 червня відбулось засідання обласного штабу з організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період.

Засідання пройшло під керівництвом заступника голови ХОДА Вадима Данієляна за участю керівників Куп’янського, Барвінківського, Дергачівського, Ізюмського районів та міст Куп’янськ та Ізюм, профільних структурних підрозділів ХОДА, служб газо- та електрозабезпечення, Служби автомобільних доріг.

«Завдання для всіх одне – якісно підготуватися та достойно пройти опалювальний сезон 2019-2020 років», - зазначив директор Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації Сергій Магдисюк.

На початку заходу учасники штабу заслухали доповіді керівників районів та міст Куп’янськ та Ізюм.

Окрему увагу було приділено обговоренню питань стану та ремонту місцевих доріг, підготовки водопровідно-каналізаційного господарства, розрахунків за послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, а також затвердження економічно обґрунтованих тарифів на житлово-комунальні послуги.

Підбиваючи підсумки, Вадим Данієлян зауважив, що питання підготовки господарського комплексу та об’єктів соцсфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період - на особистому контролі голови ХОДА.

 

 

 

 

Апаратна нарада

 

10.06.2019 о 08.30 голова районної державної адміністрації В. Ромах провів чергову апаратну нараду, в ході якої обговорено ряд актуальних питаннях цього тижня:

забезпечення безпечного оздоровлення дітей в пришкільних таборах району;

активізація роз’яснювальної роботи серед населення, щодо попередження виникнення пожеж;

підготовка господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років

забезпечення виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу;

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської сільської ради;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

Увага конкурс

на заміщення вакантної посади категорії «В» - провідного спеціаліста сектору прийняття заяв та документів відділу грошових допомог та компенсацій управління соціального захисту населення районної державної адміністрації згідно додатку, що додається.

 

 

Харківська область отримала золоту медаль на «Агро - 2019»

 

XXXI Міжнародна агропромислова виставка проходить у Києві 4-7 червня.

6 червня на виставці були відзначені найкращі експозиції. Харківська область вже п’ятий рік поспіль отримала золоту медаль «За кращу презентацію інноваційно-інвестиційного потенціалу регіону». Нагороду представникам нашого регіону вручила в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

Цього року до участі в експозиції Харківської області на виставці залучено понад 60 підприємств харчової та переробної промисловості. Своєю продукцію на заході представляють понад 30 підприємств.

«У загальній експозиції представлені кращі підприємства харчової та переробної промисловості, науково-дослідні розробки у сфері АПК, презентовано продукцію кращих виробників регіону», - зазначили в Департаменті АПР ХОДА.

Довідка. «Агро - 2019» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка є ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України.

 

 

 

Селекторна нарада Харківської обласної державної адміністрації

 

 

 

 

07.06.2019  голова районної державної адміністрації В. Ромах, взяв учать у в обласній селекторній нараді під головуванням заступника голови Харківської обласної державної адміністрації В.Данієлян в режимі відеоконференції «LifeSize» з порядком денним:

- Про підсумки ведення житла в експлуатацію за  І півріччя 2019 року.

          

 

 

 

 

 

 

 

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

 

До першого заступника голови ХОДА 5 червня зверталися переважно з питаннями, що стосувалися земельних відносин та транспорту.

Так, власники земельних ділянок звернулися до Марка Беккера з питанням щодо незаконного, на їх думку, утримання тварин однією з власниць земельної ділянки у населеному пункті.

«На території її ділянки знаходиться величезна кількість собак, що знаходяться у незадовільних умовах утримання, - зазначили заявники. – Цих собак з кожним днем все більшає, а навкруги стоїть сморід».

Заявники звернулися з проханням проведення обстеження відповідними службами.

«Вам необхідно написати заяву до поліції, де ви детально викладете всі факти, - відповів заявникам Марк Беккер. – На місце буде направлено комісію, яка перевірить дотримання санітарних умов власницею».

Також делегація жителів Циркунівської ОТГ звернулася до першого заступника голови ХОДА з питанням щодо оформлення земельних ділянок.

«Люди отримали земельні ділянки, отримали на них акти та мають кадастрові номери. Але виявляється, що ці земельні ділянки зареєстровані на інших осіб», - зазначив один із заявників.

Перший заступник голови ХОДА доручив представнику Держгеокадастру, який був присутній під час особистого прийому громадян, детально вивчити це питання та вирішити його згідно з чинним законодавством України.

Серед питань, що були порушені у ході особистого прийому, були також питання щодо надання житла дитині-сироті та організація пасажирських перевезень.

Це та інші питання, які були озвучені під час прийому громадян, перший заступник голови ХОДА пообіцяв детально вивчити та надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.

 

 

День захисту дітей

 

 

Сьогодні 1 червня - День Захисту дітей! 1 червня 2019 року на території стадіону "Колос" відбулося свято щастя, сонця і дитинства! Працівники Будинку творчості дітей та юнацтва, Дитчо-юнацької спортивної школи та Дитячої музичної школи підготували цікаві майстер-класи: виготовлення ляльки-мотанки, оригамі, тату, спортивні ігри: веелі старти, футбол, бадмітнон; сучасне караоке та малювання. Всі дітлахи отримали солодкі подарунки, які підготували В.І.Ромах, голова Барвінківської районної державної адміністрації та В.С.Щолок, голова Барвінківської районної ради! Щиро вітаємо наших любих дітей, бажаємо гарно відпочити і отримати море позитивних емоцій під час літніх канікул!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ

 
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта