Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оголошення

 

Кабінетом Міністрів України 26 червня 2019 року  прийнята Постанова       № 616, якою затверджено «Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».

        Законом України «Про державний бюджет України на 2019 рік» передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно – ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних.

         З метою  виконання вищезазначених постанов Барвінківською районною державною адміністрацією здійснюється пошук об’єктів для придбання житла для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, що перебувають на обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, та дитячих будинків сімейного типу.

      Бажаючих громадян та суб’єктів щодо участі з вище зазначених питань просимо надати пропозиції за тел..4-12-36 (управління соціального захисту населення Барвінківської районної державної адміністрації).

 

 

Питання збереження та відтворення лісів області обговорили на нараді в ХОДА

 

Захід відбувся 24 липня під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Марка Беккера.

Розпочинаючи захід, він зазначив, що порушені питання знаходяться на особистому контролі голови ХОДА Юлії Світличної. Марк Беккер нагадав присутнім, що особливу увагу цій сфері приділяє Президент України Володимир Зеленський, який 17 липня особисто провів нараду в Українському НДІ лісового господарства та агролісомеліорації з питань боротьби з незаконною природно-ресурсною діяльністю.

«Однією з умов сталого економічного і соціального розвитку області є розвиток лісового господарства, збереження лісів у державній власності та вирішенні низки проблемних питань, які мають місце у діяльності лісгоспів області», - сказав Марк Беккер.

За його словами область характеризується лісистістю на рівні майже 12%, посідає 15 місце по Україні, а, відтак, одним з головних завдань є доведення відповідних показників до загальноукраїнського рівня (16%). Усі умови для виконання цього завдання є. Збільшити лісистість на один відсоток означає створити в області нові лісові насадження
на площі близько 3 тис. га.

«Однак послідовність дій щодо відтворення лісових насаджень зводить нанівець наявна проблема незаконних рубок та зловживання деякими керівниками державних підприємств лісових господарств», - зазначив Марк Беккер.

У ході наради начальник Державної екологічної інспекції у Харківській області Євген Оберемок доповів про основні порушення лісового законодавства, які виявлялися інспекцією у діяльності спеціалізованих лісогосподарських підприємств.

Так, представник ГУ Державної екологічної інспекції в Харківській області Наталія Рубинська в ході наради повідомила, що лісомисливські господарства не дозволяють інспекторам провести планові перевірки.

«На червень були заплановані три перевірки лісогосподарських підприємств, і лише одне з них дозволило проводити перевірку», - сказала Наталія Рубинська.

Також перед присутніми виступили заступник начальника ГВ БКОЗ Управління Служби безпеки України в Харківській області Олександр Максютин та начальник Управління захисту економіки в Харківскій області ДЗЕ Національної поліції України Роман Розумяк, які наголосили на відповідальністі за порушення лісового законодавства.

Про хід розслідувань незаконних вирубок лісів на території регіону розповів заступник начальника ГУ Національної поліції в Харківській області Сергій Чиж.

«На даний час на території Харківської області внесено до Єдиного реєстру досудового розслідування 103 кримінальні провадження, 2 з них спрямовано до суду, третє провадження, по Харківському району, до кінця місяця буде спрямовано до суду», – сказав Сергій Чиж.

Він зазначив, що слідчі дії щодо незаконної вирубки лісонасаджень продовжуються.

«На цьому ми не зупиняємося. Начальником ГУ НП у Харківській області чітко поставлено завдання для керівників територіальних підрозділів. Ми розуміємо, в якому напрямку діяти, - сказав Сергій Чиж. - Завдання, що поставлені перед нами Президентом України та головою ОДА, в короткі строки будуть виконані».

Підбиваючи підсумки, перший заступник голови ХОДА повідомив присутнім, що з прийняттям Указу Президента України від 09.07.2019 № 511/2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів» та набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів» (№ 2708-VІІІ від 25.04.2019) передбачено посилення обласними державними адміністраціями контролю за використанням та охороною лісів, у тому числі щодо вжиття відповідних до законодавства заходів протидії незаконним рубкам.

Він наголосив на необхідності удосконалення системи державного управління з відділення функцій розроблення політики, регулювання та контролю від управлінської і господарської функцій лісомисливських господарств, проведення повної інвентаризацію лісів, вдосконалити контроль за ринком деревини загалом та забезпечити прозору систему ліцензування, а також широке залучення громадськісті.

 

Сесія Барвінківської районної ради

 

24 липня 2019 року голова районної державної адміністрації В.Ромах взяв участь у засіданні 32 сесії Барвінківської районної ради 7 скликання, під головуванням голови районної ради В.С. Щолок. У роботі пленарного засідання сесії взяли участь 24 депутати районної ради. На порядок денний було винесено 18 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісіях районної ради.

На пленарному засіданні депутати заслухали інформацію начальника фінансового відділу райдержадміністрації М.В. Чухно про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року та проголосували за внесення змін до районного бюджету на поточний рік. Потім депутати заслухали інформації та затвердили проекти рішень про виконання районних програм: розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії райради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 202-VІІ (зі змінами, Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 3 сесії райради 7 скликання від 23 грудня 2015 року № 40-VІІ (зі змінами), "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії райради 7 скликання від 20 травня 2016 року № 122-VІІ та боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії райради 7 скликання від 26 липня 2017 року № 421- VІІ. На пленарному засіданні було прийнято рішення «Про встановлення вартості харчування учнів пільгових категорій в комунальних закладах загальної середньої освіти Барвінківського району», яким затверджено категорії учнів закладів загальної середньої освіти для забезпечення безкоштовним харчуванням (сніданки) та встановлено вартість харчування учнів пільгового контингенту з 01.09.2019 по 31.12.2019 в сумі 13,00 грн. на одну дитину в день за рахунок районного та місцевих бюджетів.

Також депутати, у зв'язку з переходом на нову систему фінансування охорони здоров’я, передбаченого Законом України “Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення”, розглянули та погодили проект рішення про припинення Комунального закладу охорони здоров’я Барвінківська центральна районна лікарня в результаті реорганізації шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Барвінківська центральна районна лікарня» Барвінківської районної ради Харківської області. Крім того на розгляд депутатів винесено блок питань підготовлених виконавчим апаратом районної ради, зокрема про призначення на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Барвінківської районної ради Харківської області», внесення змін до Програми розвитку місцевого самоврядування в Барвінківському районі на 2019-2021 роки, затвердженої рішенням 28 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 714- VІІ, внесення змін до Положення про надання платних послуг закладами культури Барвінківського району, заснованими на комунальній формі власності та встановлення тарифів на платні послуги, затвердженого рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 21 липня 2016  року № 210-VІІ та інше. По кожному питанню, яке було розглянуто та обговорено депутатами районної ради на пленарному засіданні прийнято відповідні рішення.

 

 

 

У день виборів на дільницях області чергуватимуть 5500 правоохоронців

 

Стан підготовки до проведення позачергових виборів народних депутатів України на Харківщині розглянули під час селекторної наради 18 липня, в якій взяв участь голова районної державної адміністрації В.Ромах.

Нарада з представниками силових структур та керівниками районів і ОТГ відбулась під керівництвом заступника голови ХОДА Михайла Черняка. Він наголосив, що провести такий захід напередодні 21 липня доручила голова ХОДА Юлія Світлична.

«Звертаю увагу учасників селекторної наради на необхідність забезпечення належної взаємодії щодо оперативного обміну інформацією, посилення охорони громадського правопорядку та вжиття додаткових заходів безпеки», - звернувся до присутніх заступник голови ХОДА.

Також він підкреслив необхідність запровадити посилені заходи охорони та безпеки стратегічно-важливих об’єктів інфраструктури, у тому числі будівель органів державної влади, військових, промислових та транспортних об’єктів, виборчих дільниць, місць проведення масових заходів тощо.

Як зазначив директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Олексій Максимов, у всіх силових структурах регіону створені ситуаційні центри, які забезпечуватимуть постійний моніторинг та максимально швидку реакцію на будь-які загрози та ризики, що можуть виникнути під час проведення виборів. Олексій Максимов повідомив, що на даний час Харківська область у повному обсязі готова до проведення позачергових виборів народних депутатів, які відбудуться 21 липня.

«Звертаюся до голів районів та посадових осіб органів місцевого самоврядування з проханням забезпечити повну цілодобову комунікацію з органами правопорядку, ХОДА. Слід негайно повідомляти про будь-яке загострення ситуації або очікувані ризики, які можуть виникати під час виборчої кампанії, - для максимально швидкої реакції», - підкреслив директор департаменту.

На посилений режим роботи в області вже переведені прикордонний загін та пункти пропуску. Удень виборів службу нестимуть 1759 чоловік особового складу та 236 одиниць техніки обласного управління ДСНС України.

За даними заступника начальника ГУ Національної поліції в Харківській області Віталія Гузя, у період проведення виборів для реалізації безпекових заходів буде залучена максимальна кількість особового складу всіх підрозділів правоохоронної системи -це майже 9600 осіб. Зокрема, 5500 правоохоронців нестимуть службу безпосередньо на виборчих дільницях.

Михайло Черняк також нагадав учасникам наради про необхідність забезпечення безперешкодного доступу до виборчих дільниць для людей із особливими потребами, а також - залучення робітників комунальних служб до прибирання агітаційних матеріалів напередодні виборів.

 

 

 

 

За порядком під час виборів слідкуватимуть майже 7000 правоохоронців

 

Питання забезпечення прозорості та законності під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України на Харківщині розглянули під час селекторної наради 9 липня.

«Вибори на території Харківської області повинні пройти максимально прозоро та чітко, відповідно до законодавства України. Також хочу зосередити увагу територіальних представництв і правоохоронних органів на необхідності акумулювати максимальну кількість сил для гарантування громадської безпеки й порядку на території дільниць упродовж усього періоду голосування», - наголосила, відкриваючи розгляд питання, голова ХОДА Юлія Світлична.

Про підготовку до проведення виборів на Харківщині доповів заступник голови ХОДА Олександр Скакун. Він відзначив, що в області створено 14 окружних виборчих комісій та 1800 територіальних виборчих дільниць, з яких 89 – спеціальні. Дільниці розміщуються на 1393 об’єктах, з яких 11 об’єктів установ виконання покарань та 5 - Міністерства оборони України.

«З метою забезпечення публічного порядку та безпеки в день проведення позачергових виборів народних депутатів України в Харківській області, 21 липня, планується залучити 6900 працівників поліції, курсантів та викладачів вищих навчальних закладів систем МВС, ДСНС та службовців Нацгвардії України.  В Харківській області планується залучити до чергування 1694 співробітників ДСНС та 188 одиниць техніки. На випадок надходження повідомлень про мінування під час виборчого процесу для оперативного реагування створено ще 9 груп вибухотехнічної служби. За 5 днів до початку виборчого процесу кожну дільницю буде взято під цілодобову охорону силами Нацполіції», - повідомив Олександр Скакун.

У день виборів посилено охоронятимуть об’єкти критичної інфраструктури та кордон.

Заступник голови ХОДА також повідомив, що станом на 9 липня до підрозділів ГУ Національної поліції в Харківській області надійшло більше 200 повідомлень про виявлені факти порушення правил проведення передвиборчої агітації. За 20 фактами відомості внесені до ЄРДР, дані кримінальної справи розслідуються органами поліції.

Юлія Світлична доручила напередодні позачергових виборів провести селекторну нараду з усіма учасниками процесу, правоохоронцями, керівництвом РДА та органів місцевого самоврядування. Керівник області також наголосила на необхідності забезпечити вільний доступ до виборчих дільниць для людей з інвалідністю

 

 

Харківська область більш ніж на 40% готова до опалювального сезону

 

Стан підготовки регіону до осінньо-зимового періоду 2019 – 2020 років розглянули під час селекторної наради 9 липня.

Під час обговорення голова ХОДА Юлія Світлична наголосила на особистій відповідальності керівників органів місцевого самоврядування за хід опалювального сезону на території міст та районів.

«Підготовка до опалювального сезону розпочинається одразу після завершення опалювального сезону минулого року, - відзначила керівник області. - Для підготовки вже було кілька місяців: щоб привести у відповідність інженерний стан усіх мереж, налагодити взаємодію між органами влади та підприємствами, а також провести превентивну роботу щодо дотримання законодавства та підготовки документів для отримання номінацій та підписання договорів».

За інформацією заступника голови ХОДА Вадима Данієляна, обласний штаб, який був створений розпорядженням голови ХОДА, тримає на контролі питання підготовки до опалювального сезону 2019 - 2020 років. Засідання штабу проводяться за графіком – уже відбулось 6 таких заходів.

«Готовність котелень складає 43% - це 340 з 741, 40,2% становить готовність теплових мереж. Водопровідно-каналізаційні мережі підготовлено на 47,7%, - сказав Вадим Данієлян. - Житловий фонд комплексно підготовлено на 40,5%. Також станом на сьогодні в Харківській області вже підготовлено 1113 об’єктів соціальної сфери, що складає 40,3% від запланованого».

Заступник голови ХОДА також повідомив, що в регіоні триває планова підготовка дорожньо-мостового господарства. На даний момент заплановані поточні та експлуатаційні ремонти виконано на 40,2% - це майже 500 тисяч квадратних метрів відновленого покриття.

 

 

 

Обласна селекторна нарада

 

 

09.07.2019  голова районної державної адміністрації В. Ромах, взяв учать у в обласній селекторній нараді під керівництвом   голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. Світличної в режимі відеоконференції «LifeSize» з порядком денним:

1. Про стан підготовки Харківської області до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року.

2. Про стан дотримання вимог безпеки життя та здоров’я дітей під час оздоровлення та відпочинку влітку 2019 року.

3. Про стан забезпечення прозорості і законності під час підготовки та проведення позачергових виборів народних депутатів України 21 липня  2019 року.

 

 

 

 

 

 

Апаратна нарада

 

 

08.07.2019 о 08.30 голова районної державної адміністрації В. Ромах провів апаратну нараду, в ході якої обговорено ряд актуальних питаннях цього тижня:

підготовка господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років

хід збирання ранніх зернових культур в господарствах Барвінківського району;

забезпечення прозорості та законності під час проведення позачергових виборів народних депутатів України

будівництво амбулаторій загальної практики – сімейної медицини на території Іванівської сільської ради;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

 

 

Марк Беккер провів особистий прийом громадян

 

3 липня до першого заступника голови ХОДА зверталися переважно за допомогою у вирішенні земельних та транспортних питань.

Так, жителька Харкова попросила розібратися в ситуації з наданням кадастрового номера земельній ділянці. Зі слів заявниці, вже три роки вона не може оформити землю на території міста (в колишньому селищі Кулиничі). Марк Беккер доручив юристу ГУ Держгеокадастру в Харківській області Костянтину Рибалку розібратися в питанні.

З ще одним питанням щодо оформлення земельної ділянки до Марка Беккера звернувся житель Кегичівського району. Складнощі у заявника виникли на етапі оформлення зміни цільового призначення наділу.

«Тут немає повноважень обласної адміністрації, але ми візьмемо вирішення питання під свій контроль - розпишемо алгоритм, яким вам необхідно слідувати для оформлення ділянки», - відповів Марк Беккер.

Також консультацію від спеціаліста ГУ Держгеокадастру в Харківській області отримала заявниця з Сахновщинського району.

Житель Харківського району під час прийому громадян просив сприяти відновленню маршруту Харків - Ржавець. Як зазначив начальник відділу транспортної інфраструктури та зв'язків Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Олександр Неділько, зараз проводиться робота в цьому напрямку.

Вирішення всіх питань, озвучених у ході прийому, Марк Беккер взяв під особистий контроль.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ

 
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта