Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний педагогічний форум  «Роль освіти у зростанні інтелектуального, культурного, духовно-морального, економічного потенціалу суспільства та особистості»

        

 29 серпня 2019 року на базі опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Барвінківського району Харківської області відбувся районний педагогічний форум «Роль освіти у зростанні інтелектуального, культурного, духовно-морального, економічного потенціалу суспільства та особистості». У пленарній сесії форуму взяли участь  180 осіб. На форумі були присутні: Ромах Володимир Іванович, голова Барвінківської районної державної адміністрації, Ухань Віктор Михайлович, заступник голови Барвінківської районної ради, голови сільських та міської рад, голови профспілкових комітетів закладів освіти, спеціалісти відділу освіти, методисти районного методичного кабінету, керівники закладів дошкільної, загальної та позашкільної освіти та педагогічні працівники Барвінківщини.

Голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Іванович Ромах привітав усіх учасників педагогічного форуму, подякував  керівникам закладів освіти за підготовку закладів до нового  2019/2020 навчального року, за навчання та виховання підростаючого покоління, високу результативність у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, конкурсах, Малій академії наук, творчих конкурсах, спортивних змаганнях, фестивалях. Володимир Іванович зазначив, що освітяни району і надалі будуть забезпечувати якісно новий рівень дошкільної, загальної середньої та профільної підготовки, всебічний розвиток кожної особистості як найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових і фізичних цінностей, виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору.

Начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації  Коптєва Наталія Олександрівна  підвела підсумки роботи закладів освіти району за 2018/2019 навчальний рік, відзначила досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, окреслила пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2019/2020 навчальному році.

        Досвідом роботи закладів освіти «Нова українська школа – від концепції до перших результатів», «Організація інклюзивного навчання та корекційного супроводу дітей з особливими освітніми потребами», «Організація виховної роботи в умовах творення Нової української школи. Традиції та інновації у виховній роботі закладу» поділилися Г.В. Щолок, З.О. Лантух, заступники директорів з навчальної роботи опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1,  Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2, Л.М. Петренко, заступник директора з виховної роботи Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Форум дав старт для  подальшого розвитку реформи Нової української школи в закладах освіти Барвінківщини.

 

 

День пам’яті захисників України

 

Сьогодні, 29 серпня, в Україні вперше відзначають День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, заснований Указом Президента України Володимиром Зеленським.

На будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, що розташовані на території Барвінківського району відбулося приспущення Державного Прапору України, обмежено розважальні заходи.

Здійснено покладання квітів до меморіальних дощок загиблим, розміщених на будівлях загальноосвітніх шкіл №1, №2 та місць поховань наших земляків - захисників України.

У центральній районній  бібліотеці розміщено книжкову виставку "Іловайський котел: Герої завжди поміж нас" та у краєзнавчому музеї проведено урок мужності "Герої не вмирають". Присутні були ознайомлені з біографіями бійців, показані їх фото та особисті речі.

 

 

 

Іловайський котел: Герої завжди поміж нас

 

До Іловайської трагедії та вшануванню пам’яті загиблих захисників України в Центральній районній бібліотеці експонується книжкова виставка «Живим – уклін, загиблим - слава», на якій представлена література, де описується  даний період Історії України, побут бійців, бойові будні, портрети живих героїв, а також жахливі наслідки Іловайського котла.

29 серпня – п'ята річниця початку виходу українських військових з Іловайського котла Донецької області.  Бої за Іловайськ тривали з 6 серпня по 3 вересня 2014 року.

Ми не маємо права забути про їхній подвиг!

 

 

 

 

 

 

 

 

Слава Україні !!!

          Як же рідну землю не любити,

          Дух Карпат, Дніпровський наш поріг?

          Нас ніхто не може розділити,

          Україно, ти одна для всіх…

           В День народження країни у нашому славному місті Барвінковому відбулось урочисте святкування, присвячене 28-ій річниці Незалежності України.

          Атмосфера свята була насичена високим патріотизмом, любов’ю до рідного краю.

          Наша земля – неповторна, чарівна, незламна, неймовірна, дивовижна, казкова, чудесна, прекрасна. Якби не наша Батьківщина, людство могло б і не знати цих слів. Адже всі вони були створені для того, щоб описати Україну.

          Ми любимо нашу землю, бо кожен куточок України – це одна велика сім’я.

          Ми повинні рухатися вперед, разом будувати країну, разом робити неможливе і кожного ранку говорити собі: «Я українець, і я можу все!».

 З Днем народження, країно!

 

 

Коментар з нагоди Дня Незалежності України 

24 серпня ми вітаємо з Днем народження Незалежну Україну. Сьогодні їй 28. Це вік, у якому вже є знання та досвід, проте досі багато енергії, прагнення до пізнання нового та змін. Це вік відкритої свідомості та широких горизонтів. І саме такою ми сьогодні бачимо Україну – відкритою до нового, енергійною та активною, країною великих перспектив.

Майбутнє України залежить від кожного з нас. Навчаючись, працюючи, створюючи та винаходячи, ми робимо маленькі кроки, що складаються у великий шлях розвитку країни. Тому сьогодні – свято всіх громадян нашої держави, адже ми і є Україна.

Особливі слова вітання та подяки в цей день - нашим військовим, учасникам ООС, усім захисникам України. Ви знаходитесь на передньому краї боротьби за Незалежність та територіальну цілісність нашої держави. Щодня, ризикуючи життям, відстоюєте свободу країни та її майбутнє. Вічна пам’ять тим, хто загинув за Україну.

Дорогі земляки, щиро вітаю вас із головним державним святом року.

    З Днем народження, Незалежна Україно!

    Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична.

 

 Дорогі земяки!

Від усього серця вітаю вас із Днем незалежності – світлим святом Української Державності. Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбуття України. Минуле має вселяти мудрість. Майбуття повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

Нам випала висока історична місія здійснювати мрію багатьох поколінь наших предків – бути господарями на своїй землі, плекати її і прикрашати своєю працею, у добробуті, безпеці та злагоді.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов! Зі святом.

  Перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер.

 

 Зі святом, дорогі Барвінківчани!

Сердечно вітаю Вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України! Ця визначна дата навіки увійшла в історію молодої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпила його вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.

Від усієї душі зичу вам, вашим рідним та колегам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України, добробуту її народу.

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

 Голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Ромах.

 

 

Урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України

 

         Минає 28-й рік відтоді, як над столицею держави замайорів синьо-жовтий прапор України, який засвідчив велику перемогу національно-демократичних сил.

         Традиційно, 23 серпня, напередодні найбільшого національного свята – Дня Незалежності, український народ відзначає визнання найважливішої символіки державності, одного з трьох офіційних атрибутів України, що символізують суверенітет – День Державного Прапора України.

         Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Нам справді є чим пишатися і про що згадати у ці визначні дні. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою, працьовитістю та сумлінністю людей. Незалежність – це символ нашої нації, волі та суверенності.

         Так, 23 серпня 2019 року у місті Барвінкове відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України.

         На площі міста пройшла церемонія урочистого підняття Державного Прапора України. Учасниками урочистостей стали керівництво району та міста, учасники антитерористичної операції, воїни-афганці, представники органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадсько-політичних об’єднань, установ, підприємств та організацій міста, громадськість.

Увага конкурс

на заміщення тимчасово вакантної посади категорії «В»- головного спеціаліста сектору з виплати соціальних допомог відділу бухгалтерського обліку та звітності управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

 

 

Юлія Світлична назвала головні рішення, що були прийняті на сесії обласної ради

 

    Голова ХОДА відзначила, що більшість питань, які винесла на розгляд депутатів облдержадміністрація, стосувалися підготовки області до осінньо-зимового періоду.

    Підбиваючи підсумки пленарного засідання XХІ сесії Харківської облради VII скликання, керівниця області відзначила ті рішення, що стосувалися виділення додаткових коштів на реалізацію проєктів у різних сферах життя регіону.

    «Була збільшена кількість об’єктів, що потребують ремонту та реконструкції. До переліку додали близько 100 об’єктів, у тому числі сфери ЖКГ. Кошти були виділені для проведення відновлювальних робіт на колекторі в Лозовій; для того, щоб повністю налагодити водопостачання в одному з селищ Шевченківського району тощо. Також виділено кошти, щоб укріпити сферу освіти в Харківській області – завершити ті реконструкції та будівництва, які були розпочаті на початку року. Зокрема, додаткове фінансування виділено для того, щоб ліквідувати наслідки стихії, яка пошкодила покрівлю однієї зі шкіл Близнюківського району», - навела приклади Юлія Світлична.

    Вона також повідомила, що додаткові кошти з обласного бюджету виділені як співфінансування проєктів відновлення обласних лікарень, що реалізуються спільно з Європейським інвестиційним банком. Окрема низка змін до обласного кошторису стосувалася забезпечення своєчасних виплат зарплати працівникам бюджетних установ.

    «Також виділено фінансування для співробітників інтернатних установ та для виплати одноразової допомоги до Дня захисника України всім учасникам ООС й ветеранам АТО», - сказала голова ХОДА.

    Нагадаємо, що 15 серпня 2019 року відбулася чергова ХХІ сесії Харківської обласної ради VII скликання в якій взяв також участь перший заступник голови Барвінківської районної державної адміністрації О. Калінін.

 

 

Засідання комісії районної державної адміністрації

 

07 серпня 2019 року під головуванням першого заступника голови Барвінківської районної державної адміністрації  О.Калініна відбулося засідання комісії  по розгляду заяв з питання формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних,та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, і визначення дітей, яким буде придбано житло або призначено грошову компенсацію.

Розглядалися питання про перебування зазначених категорій на квартирному обліку, за місцем свого походження та затвердження загальної черги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відбулось засідання штабу мобільного реагування на випадки порушення прав землевласників

 

Захід пройшов 1 серпня під керівництвом першого заступника голови ХОДА Марка Беккера.

У 2019 році для розгляду на оперативному штабі надійшло 29 звернень. Більшість з них стосується незаконного продовження договору оренди земельних ділянок. На сьогодні штабом відпрацьовується 4 звернення.

Так, за даними правоохоронців, звернення землевласника з Дворічанського району, де заявник скаржився на знищення врожаю представниками сільгосппідприємства через взаємні суперечки, а також звернення Валківської РДА стосовно незаконного захоплення земельних ділянок місцевим виробником, розглядаються в ГУ Національної поліції та прокуратурі Харківської області.

За повідомленням директора Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександра Нездюра, в найближчий час комісійно в Зачепилівському районі буде розглянута скарга місцевих жителів щодо незаконної, на їхню думку, приватизації земельних ділянок місцевим підприємством. Стосовно звернення щодо захоплення земельних ділянок у Лозівському районі Олександр Нездюр заявив, що справа буде розглядатися в суді. 

Перший заступник голови ХОДА наголосив, що права землекористувачів не повинні порушуватися, а всі конфліктні ситуації сторони мають вирішувати виключно за законом.

Нагадаємо, штаб був створений розпорядженням голови ХОДА Юлії Світличної. Головною метою його діяльності є забезпечення захисту аграріїв від спроб рейдерських захоплень земель і зібраного врожаю, швидке й ефективне реагування на будь-які незаконні дії щодо захоплення майна аграріїв. Штаб не заміщає діяльність відповідних органів у фіскальній частині або рішення судів. До складу штабу входять представники силових структур області, громадських організацій, які об'єднують власників землі, фахівці Департаменту АПР ХОДА, фіскальної служби та Держгеокадастру області. Телефони «гарячої лінії» оперативного штабу мобільного реагування на випадки порушень прав землевласників і землекористувачів: (057) 705-01-59, (066) 339-10-58.

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ

 
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта