Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМС



http://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увага, конкурс на заміщення вакантної посади!

 

До уваги мешканців Барвінківського району!

     Прокуратура інформує про можливість надання громадянами актуальних даних про порубки лісу, які проводяться, готуються або незаконне його перевезення задля оперативного реагування на такі заяви та повідомлення.

    Приймання відомостей зазначеного характеру здійснюється у робочий час щодня, крім вихідних, засобами телефонного зв’язку черговим прокурором Барвінківського відділу Лозівської місцевої прокуратури за номером гарячої лінії (05757) 4-22-18 або +380957568745, а також на електронну пошту: lozivska-mistseva-barvinkovo@ukr.net.

    Окрім того, інформацію можна надати до чергової частини Барвінківського відділення поліції Балаклійського відділу поліції ГУНП в області за номером «102» або (05757) 4-29-99.

 

 

 

Першість Барвінківського району з міні-футболу

 

25 січня 2020 року за підтримки голови районної державної адміністрації В.Ромаха розпочалася відкрита першість Барвінківського району з міні-футболу.  Окрім трьох наших команд, участь в змаганнях беруть дві команди із Олександрівського району.             

В перший день зіграні два матчі. "Сніжок" - "Хлібороб" (Новоолександрівка) - 5:5 (Пучков-2, Шам-2, Давидченко - Ларкін-2, В. Шавирін, Ведмідь-автогол, Бербенко). Григорівці вели в рахунку 3:0, але в підсумку ледве врятувалися від поразки. "Вогник" - "Ніка" (Олександрівка) - 11:5 (Ільїн-5, Бессараб-3, Р. Домбровський, Сидорченко, Стадніков - Пшиченко-4, М. Удовенко).

В наступні ігрові дні зустрінуться: 01.02.2020 року «Хлібороб» - «Динамо», «Ніка» - «Сніжок», 02.02.2020 року «Вогник» - «Хлібороб», «Динамо» - «Сніжок».

 

 

 

Картинна галерея  Барвінківського краєзнавчого музею

 

 В оновлених залах музейного закладу експонується нова виставка творів  образотворчого мистецтва. В експозиції представлені картини харківських художників П. Супоніна, Л. Матвієнка, Л. Чернова.

 Порадують глядача і творчі роботи  художника і скульптора І. В. Макогона, живописні полотна засновника  музею І.О. Плиса, заслуженого художника В.С. Лисиці.

 Гідне місце  в експозиції займають роботи барвінківських художників

В. Волкова, А.Харчинського, Ю. Гнієвської.

24 січня цього року, для лідерів учнівського самоврядування закладів освіти району, в картинній галереї відбувся семінар.

Цікавий  історичний екскурс  про традиції малярства на Барвінківщині, творчість художника І. Макогона та Заслуженого художника Криму В.Лисиці зробила екскурсовод старший науковий співробітник музею М. Гацуцова.

 

 

 

Першість Барвінківського району з важкої атлетики

 

 

 

25 січня 2020 року за підтримки голови районної державної адміністрації В.РОМАХА в залі важкої атлетики Барвінківської ДЮСШ з метою підготовки збірної команди району до обласних змагань відбулася відкрита першість Барвінківського району з важкої атлетики "Хто ти, майбутній олімпієць?" В змаганнях взяли участь команди з м. Краматорськ, м. Білозерськ. Змагання відбулися в особистому заліку. За підсумками наші спортсмени посіли 7  перших місць, 4 зайняли друге місце та 1 третє місце. Вітаємо з черговою перемогою та бажаємо успіхів на наступних змаганнях.

 

 

 

 

 

 

 

Україна повинна стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи. Президент

 

Виклики, що постали перед Україною, змушують нашу державу розвиватися швидше, а також надихають стати лідером Східної та Центральної Європи, наголосив Володимир Зеленський під час виступу на публічній сесії Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі.

«Виклики, які постали перед нами, українцями, мобілізують нас і змушують рухатися швидше, надихають робити неймовірне й неможливе. Ми програмуємо себе на позитивне мислення, на амбітні завдання. Яким, на вашу думку, є завдання для країни, що втратила частину своєї території та є далеко не найбагатшою на Старому континенті? Стати лідером. Так, стати лідером Східної та Центральної Європи», – зазначив Глава держави.

Він підкреслив, що для досягнення цієї мети Україна має сприятливі кліматичні умови, вигідне географічне розташування, невичерпний аграрний та індустріальний потенціал, креативних і талановитих людей.

«У нас поки що немає тільки двох речей. Немає іншого варіанту, ніж бути успішними. Це – перше. І немає достатнього інвестування», – наголосив Президент.

Саме тому Володимир Зеленський закликав усіх стати акціонерами успіху нової України.

«Моя мета – щоб у підручниках поруч з кейсами Японії, Південної Кореї, Сінгапуру з’явилась Україна. Тож долучайтесь! Україна повинна стати інвестиційною Меккою Східної та Центральної Європи. Головним драйвером для економічного розвитку є можливість отримувати прибуток. І ми – одна з небагатьох країн, що зараз дозволяє заробляти такий високий дохід на інвестований капітал», – сказав Глава держави.

При цьому, за його словами, наша країна стає стабільним і передбачуваним ринком зі значними можливостями для розширення бізнесу.

Володимир Зеленський переконаний, що Україна може досягти лідерства у Східній та Центральній Європі, попри відставання у розвитку за останні роки.

«Нова українська влада будує рівні правила гри для всіх, очищує судову систему, діджиталізує процеси, втілює життєво важливі реформи та ухвалює життєво важливі закони», – наголосив він.

Президент відзначив проєкти з ВЕФ, спрямовані на підтримку України, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю.

 

 

У ХОДА планують створити управління, яке відповідатиме за питання децентралізації

 

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер під час зустрічі з керівником Східного регіонального хабу Програми U-LEAD with Europe Денисом Ткачовим.

Під час зустрічі сторони обговорили співпрацю між облдержадміністрацією та програмою U-LEAD та новий етап реалізації міжнародної програми, що підтримує процеси децентралізації в Україні. Олексій Кучер відзначив, що керівництво області зацікавлене в підтримці з боку міжнародних партнерів, адже зараз Харківщина демонструє не найкращі показники за ходом процесів децентралізації та об’єднання громад.

«Мене бентежить ця ситуація, тому прошу попрацювати в нашому регіоні якомога краще. Всі умови для цього будуть створені», - сказав голова ХОДА.

Він повідомив, що зараз розглядають питання про створення окремого структурного підрозділу ОДА, який відповідатиме за децентралізацію.

Денис Ткачов, у свою чергу, повідомив про ті зміни, які відбулись у програмі U-LEAD.

«У нас завершився перший етап реалізації цієї великої програми. Зараз такий перехідний етап. Для нас дуже важливо донести певні меседжі до наших головних стратегічних партнерів на регіональному рівні. І ми вважаємо саме обласну державну адміністрацію та голову ХОДА такими партнерами на нашому спільному шляху. Адже, перш за все, саме ОДА доручено скерувати процеси децентралізації на цьому дуже непростому етапі, який ми очікуємо. Я маю на увазі завершення добровільного об’єднання громад. Саме для цього програма U-LEAD продовжується. На заміну тим центрам розвитку місцевого самоврядування, які були до цього створені, приходять регіональні офіси програми. Їх основна відмінність у тому, що ми надаємо певні консультаційні послуги, працюємо у сфері підвищення знань, кваліфікації як голів територіальних громад, що вже створені та будуть створені, так і працівників цих громад», - розповів керівник Східного регіонального хабу Програми U-LEAD with Europe.

Під час зустрічі він представив керівника регіонального офісу програми в Харкові Оксану Черкас. Сторони домовилися про подальшу комунікацію та взаємодію з усіх питань, що виникають у вже створених та нових громад області.

Вручення державної нагороди «За мужність»

 

22.01.2020 року в День Соборності України голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Ромах разом з районним військовим комісаром Валерієм Філюнкіним, керівником районної спілки учасників АТО Олександром Пономаренком та учасником АТО Володимиром Мірошниченком   вручили старшому солдату Збройних СилУкраїни, учаснику АТО Володимиру Ткаченку орден «За мужність» ІІІ ступеню. (Указ Президента України №742 від 10 жовтня 2019 року).

 

 

 

 

 

 

Олексій Кучер дав старт реальній розробці Стратегії розвитку області на період до 2027 року

 

Голова ХОДА доручив профільним фахівцям працювати в «турборежимі» та створити дієвий документ у найкоротші строки.

Це питання обговорювали 14 січня під час спільного засідання керівного комітету та робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років та Плану заходів на 2021 – 2023 роки.

«Ми всі знаємо, наскільки важлива ця стратегія. Це фактично дорожня карта нашого регіону. Багато чого від неї залежить. Усі мають розуміти, що в наступному, 2021 році, ми, якщо вчасно захистимо цю стратегію, можемо отримати близько півмільярда гривень від ДФРР. Якщо не захистимо, то ми ці гроші можемо загубити», - наголосив, розпочинаючи засідання, Олексій Кучер.

Офіційно займатися стратегією розпочали ще 28 лютого 2019 року – тоді старт процесу дала своїм рішенням Харківська обласна рада. Проте робочі групи, які напрацьовуватимуть документ, розпорядженням голови ХОДА затверджені не були. «Їх затвердив лише я зараз», - відзначив Олексій Кучер.

Він відзначив, що при цьому область подавала певну статистичну інформацію щодо розробки стратегії до Мінрегіону.

«Харківщина знаходилась на 5-му місці серед інших регіонів України. За день до мого призначення, була проведена певна аналітика, і наша область змістилася на 14-те місце. Реалії такі, що на сьогодні ми є передостанніми», - повідомив Олексій Кучер.

Він звернувся до всіх присутніх фахівців з проханням максимально включитися в процес.

«На цьому засіданні зібралися кращі у своєму напрямку фахівці - як у області, так і в країні. Для того, щоб встигнути розробити Стратегію, нам необхідно працювати не те, що в турборежимі, а в гіпертурборежимі», - зауважив керівник області.

Для розробки Стратегії розпорядженням голови ХОДА створена робоча група, до якої входять більше 200 фахівців, і керівний комітет, до якого увійшли 20 осіб. Усі залучені фахівці розподілені на 17 підгруп. За кожною підгрупою закріплений певний напрямок питань: децентралізації, освіти, охорони здоров’я, розвитку культури, ЖКГ, громадської безпеки, природокористування та екології, розвитку підприємництва та інституцій громадянського суспільства тощо.

«У мене велике бажання, щоб робота підгруп розпочалася вже завтра. Часу немає. При всіх негараздах, які є, я впевнений що наша стратегія буде однією з найкращих. Тому що над нею працюватимуть найкращі фахівці», - сказав Олексій Кучер.

Для того, щоб забезпечити інформаційний супровід процесів розробки Стратегії, вже створений web-сайт, який має адресу strategy.kharkiv.ua. На ньому можна знайти всі методичні матеріали щодо розробки документу. Там само будуть розміщуватися відеозаписи засідань керівного комітету, робочих груп, круглих столів, а також усі підсумкові документи.

 

 

Питання, що потребують вирішення

 

    11 січня 2020 року , на виконання доручення голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера та з метою упорядкування фінансування незавершених об’єктів будівництва та визначення переліку аварійних, соціально-значимих об’єктів, які пропонуються до фінансування у 2020 році за рахунок коштів обласного бюджету, головою Барвінківської районної державної адміністрації Володимиром Ромахом була проведена робоча нарада із зазначеного питання за участю голів сільських рад, міської ради, керівників підприємств та організацій району. В ході наради було визначено 17 соціально-значимих об’єктів району та міста, які потребують  фінансування в першу чергу.

 

 

 

 

 

«ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

Традиційно, на початку січня, під час зимових канікул, Будинок творчості дітей та юнацтва збирає у своїх стінах найрозумніші команди на щорічний районний інтелектуальний турнір на кубок голови Барвінківської районної державної адміністрації «Що? Де? Коли?», щоб визначити, хто з них стане переможцем. Дуже приємно, що з кожною грою школярів стає все більше і більше. От і 10 січня 2020 року було аж 17 команд. «Що? Де? Коли?» - це інтелектуальна гра, яка об’єднує! Її метою є: розширити кругозір гравців з різних шкільних предметів, розвивати логічне мислення, інтуїцію, вміння робити висновки, формувати вміння працювати в команді. 

В результаті напруженої боротьби призові місця визначилися наступним чином: ІІІ місце, згідно рейтингу, посіла команда «КВАНТ» Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2; ІІ місце – команда «ВЛАДИК ТА ЙОГО ДРУЗІ» опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1; І місце – команда «ОДІУМ» опорного закладу Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1; та І місце в молодшій лізі посіла команда «ЕДЕЛЬВЕЙС»  Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.                         Голова районної державної адміністрації Володимир РОМАХ  побажав учасникам ще більше перемог, віри в себе та нагородив переможців і призерів кубками, грамотами, а  всі учасники отримали  солодощі.                       

 

 

 

 

 

 

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Туристичні маршрути

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Дорожня карта

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ




 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта