Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Публічний звіт голови районної державної адміністрації

 

25.02.2020 о 10.00 відповідно Наказу Національного агентства України з питань державної служби від 20.12.2016  № 277 в великій зала засідань Барвінківської районної державної адміністрації, яка розташована за адресою: Харківська область, м. Барвінкове, вул. Центральна 8,  відбувся публічний звіт голови райдержадміністрації Володимира Івановича Ромаха.

Серед запрошених були присутні голова районної ради, депутати районної ради, заступники та начальники відділів, управлінь районної державної адміністрації, керівники силових структур та районних служб, міський та сільські голови,  представники громадських організацій, та засобів масових інформацій.

 

 

Голова ХОДА та Посол Грузії в Україні обговорили шляхи активізації міжрегіонального співробітництва

     Олексій Кучер зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Грузії в Україні Теймуразом Шарашенідзе.

Під час зустрічі обговорили взаємини, які склалися між Грузією та Україною, а також співпрацю Харківської області з Грузією.

«Ми цінуємо ту підтримку, яку надає Грузія Україні. Для нас це важливо. Ми готові до співпраці. Провівши аналіз наших взаємин, я вважаю, що нам необхідно укласти міжрегіональні договори, тому що у вас є регіони, які могли б співпрацювати з Харківською областю – як економічно, так і в гуманітарній сфері», - сказав Олексій Кучер.

Очільник області зазначив, що один з головних пріоритетів у його роботі – це залучення інвестицій та розвиток економіки області. Він також запропонував послу Грузії розглянути можливість участі делегації країни в економічному форумі в Харкові.

Теймураз Шарашенідзе підкреслив, що Україну і Грузію пов'язує єдність напрямків розвитку. Це і націленість на європейську, євроатлантичну інтеграцію, і питання деокупації територій країн.

«Нас зближує мета, до якої ми йдемо. Це становлення України і Грузії дуже важливими і дуже передовими демократичними державами, які посядуть гідне місце в світовій спільноті. Це «червона лінія» у наших відносинах, і ми будемо її підтримувати», - сказав Теймураз Шарашенідзе.

Що стосується економічного співробітництва, пан посол виділив кілька напрямків, що найбільш активно розвиваються. Серед них - енергетичне співробітництво, спільні проєкти у сфері транспорту та туризму. За інформацією, озвученою Теймуразом Шарашенідзе, кількість туристів, які подорожують з України до Грузії і з Грузії в Україну, стабільно зростає.

«Минулого року, наприклад, у нас був рекордний показник – Грузію відвідали 9,5 млн туристів – це в 2 рази більше, ніж населення Грузії», - навів дані Надзвичайний і Повноважний Посол Грузії в Україні.

Він погодився з пропозицією Олексія Кучера про необхідність зміцнювати міжрегіональне співробітництво.

«Я з вами дуже згоден у тому, що потрібно якось поглиблювати питання саме співпраці між регіонами. Це вже ми повинні зробити так, щоб наші зустрічі були систематичними, і велика увага приділялася спрямованості економіки вашого регіону», - зазначив Теймураз Шарашенідзе

 

Ми хочемо, щоб молоді підприємці отримали реальний шанс втілити свої сміливі ідеї у життя. Президент

     Це Володимир Зеленський заявив під час церемонії нагородження переможців конкурсу на здобуття грантів Українського фонду стартапів.

«Україна повинна розвивати та втілювати в життя прогресивні ідеї й новітні технології, щоб бути успішною та конкурентоспроможною в сучасному світі, - сказав Президент. - Велику частину свого свідомого життя я присвятив генерації та пошуку нових розумних, цікавих, крутих ідей і, найголовніше, людей. Я знаю, чого вартують ідеї у наш час. Сьогодні, у ХХІ сторіччі, – це, я вважаю, найцінніше. Адже гарних ідей та інтелектуальних рішень потребують усі: і маленький бізнес, і потужні корпорації, невеличкі міста та багатомільйонні мегаполіси».

Водночас Президент зауважив, що гарним ідеям дуже потрібна підтримка та віра. Він зазначив, що українська земля завжди була багата талантами, які залишались непоміченими державою. Український фонд стартапів покликаний це змінити, надаючи гранти молодим підприємцям.

«Це допомога маленькому бізнесу стати великим бізнесом. Ми хочемо, щоб молоді підприємці отримали реальний шанс втілити свої сміливі мрії, сміливі ідеї у життя. А разом з ними – й нашу спільну мрію про нову, сучасну, прогресивну Україну», – наголосив Володимир Зеленський.

За його словами, надання такого державного фінансування – не сліпе слідування тренду, а розуміння, що для держави це питання власного виживання.

«Для того, щоб у сучасному світі бути успішними та конкурентоспроможними, ми маємо розвивати й втілювати у життя прогресивні ідеї, діджиталізацію та новітні технології», – зазначив Глава держави й підкреслив, що Україна має стати найбільшим стартап-хабом у Європі.

 

Барвінківчани вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

 

Щороку 15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Цей день відзначають згідно з Указом Президента від 11 лютого 2004 року.

Так 15.02.2020 о 9.00 з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 31 річниці виводу військ з Афганістану відбулося урочисте покладання квітів до Пам’ятного знаку загиблим воїнам-інтернаціоналістам, що розташований в місті Барвінкове.

В заході взяли учать голова райдержадміністрації В. І. Ромах, голова районної ради В.С.Щолок, міський голова О. О. Бало,учасники бойових дій в Афганістані, працівники райдержадміністрації та районної ради, представники громадських об’єднань та трудових колективів району, мешканці та гості міста.

 

 

 

 

Додаток «Дія» – це перший крок на шляху до побудови держави-сервісу. Президент

 

Це Володимир Зеленський наголосив під час презентації проєкту 6 лютого.

«Під час президентської кампанії я говорив, що і я, і вся наша команда мріємо про державу «у смартфоні». Що мрію кардинально змінити формат відносин між державою і громадянином країни. Держава має бути для людини просто сервісом. Зручним та, найголовніше, – простим і зрозумілим», – сказав Президент. 

Володимир Зеленський зазначив, що завдяки мобільному додатку «Дія», який відсьогодні доступний в Apple Store та Google Play, дев’ять мільйонів українців можуть користуватися посвідченням водія та свідоцтвом про реєстрацію транспортного засобу у своєму смартфоні.

Глава держави зауважив, що робота зі створення сервісу тривала лише пів року.

«Україна стала третьою країною Європи, яка має щось подібне. Вітаю нашу країну! Дуже важливо, що на створення цього додатка не було витрачено жодної гривні з державного бюджету», – зауважив Президент.

За словами Володимира Зеленського, до кінця зими українці мають отримати доступ до цифрових паспортів.

«За допомогою смартфона громадяни України зможуть посвідчувати особу, подорожуючи залізницею, під час медичного обслуговування, банківських операцій тощо», – зазначив він.

Крім того, з нового року в пілотному режимі стартувала послуга «є-малятко». Зараз вона доступна у Харкові, Вінниці, Кривому Розі та Луцьку, а за кілька місяців з’явиться ще у десятках великих міст України.

«Є-малятко» об’єднує до десяти державних послуг, що потрібні при народженні дитини. Тепер ці послуги можна отримати за однією заявою одразу в пологовому будинку чи взагалі онлайн. Без подавання 37 різних документів та походу до 11 установ, як це було раніше», – повідомив Володимир Зеленський.

«Загалом наша мета – зробити так, щоб усі відносини з державою людина могла здійснювати за допомогою звичайного смартфона та Інтернету. Зокрема, голосувати – і це наша мрія, і ми це зробимо – на президентських, парламентських чи місцевих виборах. Це виклик. Амбітний, але досяжний», – додав Президент.

Володимир Зеленський наголосив, що «Держава у смартфоні» змінює ставлення держструктур до громадянина.

«Це – принципово інше ставлення до українця. Це економить громадянам – платникам податків найголовніше – їхній час. Економить гроші та нервові клітини», – сказав Глава держави.

Президент визнав, що на шляху цифровізації є такі перешкоди, як застаріле законодавство, спротив чиновників та недостатні потужності Інтернету.

«Але у нас є найголовніше – талановиті люди, які вміють досягти мети, вміють досягти змін. Кажуть, що до цього потрібна ще політична воля. У мене є воля. А, отже, у нас буде є-країна», – наголосив Володимир Зеленський.

 

 

 

Україна стає стабільним і зрозумілим ринком потенційно великих можливостей. Президент

 

Це Володимир Зеленський заявив під час українсько-турецького бізнес-форуму в Києві.

Глава держави зазначив, що велике значення має виконана двома країнами робота зі створення сприятливих умов для бізнесу та інвестицій. І зараз, за його словами, Україна робить «домашню роботу», на яку громадяни та інвестори очікували майже 20 років.

«Сьогодні ми втілюємо безпрецедентні реформи настільки швидко, наскільки це можливо. Ми працюємо 25 годин на добу і 8 днів на тиждень. Ліквідація адміністративних бар’єрів, розширення прав суб’єктів господарювання, діджиталізація державних процесів, впровадження прозорого ринку землі, масштабна приватизація та багато інших дуже важливих реформ втілюються нами з єдиною метою: Україну повинна «накрити» лавина інвестицій – як зовнішніх, так і внутрішніх», – наголосив Президент.

Глава держави зазначив, що наразі Україна демонструє позитивний тренд сталого зростання економіки та макроекономічну стабільність, зокрема, збільшення ВВП, зниження інфляції, зростання міжнародних резервів, підвищення кредитного рейтингу зі зміною прогнозу на «стабільний» і «позитивний».

«Усе це – красномовні сигнали кожному як чинному, так і потенційному майбутньому інвестору про те, що Україна стає стабільним і зрозумілим ринком потенційно великих можливостей. Ми – одна з небагатьох країн, що дозволяє заробити такий високий дохід на інвестований капітал», – зауважив Володимир Зеленський.

Також Президент нагадав, що в Україні триває процес запровадження прозорого ринку землі, що зробить нашу країну ще привабливішою для інвестування. «Іноземці хоч і не матимуть можливості купити землю, але зможуть інвестувати в переробку аграрної продукції», – пояснив він.

Звертаючись до тих, хто вагається щодо запуску нового чи розширення наявного бізнесу в Україні, Володимир Зеленський наголосив, що етап ознайомлення з інформацією, складання перспективних планів і підготовчої роботи позаду – настав час діяти.

«Ми живемо в епоху активних дій. Нерішучість чи недалекоглядність породжують втрачені можливості. Не втрачайте їх та інвестуйте в Україну. Не лише в нерухомість, виробництво чи в товари. Інвестуйте в українців, і це дасть неймовірні результати. Я запрошую всіх до активної співпраці, щоб спільно творити нову історію успіху нашого з вами співробітництва, співробітництва наших держав», – сказав Президент України.

Зі свого боку, Президент Турецької Республіки Реджеп Таїп Ердоган зазначив, що Туреччина надає великого значення розвитку двосторонніх відносин з Україною та посиленню торговельно-економічної співпраці. Він також висловив упевненість, що сьогоднішній бізнес-форум відкриє нові можливості для його учасників.

 

 

Кучер – правоохоронцям: «Що вам ще повідомити, щоб ви припинили незаконне вирубування лісу?»

 

4 лютого голова ХОДА взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Харківської області.

На заході в обласній прокуратурі підбивали підсумки роботи в минулому році та позначали пріоритети - 2020. Два пріоритети для правоохоронців виокремив керівник області Олексій Кучер.

«Я хочу особливу увагу звернути на стан розслідування корупційних правопорушень, а також на все те, що відбувається в розслідуванні справ щодо незаконного вирубування лісів. Саме на ці дві проблеми в Харківській області звертав особливу увагу Президент», - наголосив голова ХОДА.

Говорячи про ситуацію з незаконними вирубуваннями лісу, Олексій Кучер підкреслив: статистика щодо кількості повідомлень про підозру, які вручені фігурантам справ, не вирішує проблему.

«Наша область щодо боротьби з вирубуванням лісу - попереду. У нас 34 повідомлення про підозру вручено за тими даними, які є в мене. І що? Що з цього? – запитав присутніх керівник області. - На мій погляд, краще, щоб жодного повідомлення про підозру не було вручено, але ліс у нас би незаконно не рубався. Ось це є результат. Проблема незаконного вирубування лісу піднята на найвищий рівень. Ну, куди вже вище? Сам Президент звернув увагу на наш регіон. Я звертаюсь зараз до всіх правоохоронців. Скажіть, будь ласка, що вам ще потрібно повідомити, щоб ви припинили на місцях незаконне вирубування? Я впевнений, що ви можете це зробити. У вас немає бажання. Ви хочете отримувати кошти за те, що там незаконно відбувається? Ми ж теж володіємо цією інформацією. У мене є впевненість, що кожен з вас, хто покриває таких злочинців, він наприкінці сяде».

Окрім питання вирубування лісів, голова ХОДА акцентував увагу на боротьбі з корупцією, зокрема - в органах влади та місцевого самоврядування. Так, він запросив правоохоронців перевірити, в тому числі, діяльність обласної державної адміністрації.

«Ми знаємо, що останні 5 років до мого призначення жоден правоохоронець не мав права заходити в стіни Харківської обласної державної адміністрації. Зараз у рамках закону вам двері відкриті, щоб ми запобігали незаконним діям, зокрема, й співробітників ОДА, - сказав керівник області. - Не забувайте про Харківську міську раду. Харків’яни дуже багато про це говорять, але, на мій погляд, належної реакції - адекватної, активної - від правоохоронних органів немає. Посильте, будь ласка, увагу в цьому напрямку».

Під час наради також обговорили питання ефективності протидії злочинності, гральному бізнесу та нелегальному обігу палива. Прокурор Харківської області Олександр Фільчаков повідомив підлеглим та колегам про ключові пріоритети роботи, визначені генеральним прокурором на 2020-й рік. Окремо обговорили порушене керівництвом Національної поліції питання щодо роботи системи «Безпечне місто».

 

 

 

 

Позачерговій сесія районної ради

 

 

05 лютого 2020 року голова районної державної адміністрації В.Ромах взяв участь в позачерговій 35 сесія районної ради 7 скликання.

У ході засідання розглянули питання про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року «Про районний бюджет Барвінківського району на 2020 рік». Як зазначив в своєму виступі начальник фінансового управління районної державної адміністрації М. Чухно, у зв’язку зі зміною структури Барвінківської районної державної адміністрації вносяться зміни до районного бюджету на 2020 рік. В зв’язку із перейменуванням сектору культури та туризму районної державної адміністрації у сектор культури, молоді та спорту районної державної адміністрації визначено цей відділ головним розпорядником коштів по галузях «Культури» та «Молодь та спорт». З метою забезпечення своєчасного використання виділених коштів надана згода головним розпорядникам коштів на перерозподіл затверджених асигнувань.

У зв'язку зі змінами у структурі районної державної адміністрації, розглянуто інформації про виконання та дострокове припинення дії Програми розвитку культури Барвінківського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 20.02.2019 року № 759– VІІ, Комплексної соціальної Програми розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 23.12.2015 року № 40– VІІ (зі змінами) та затверджено Програму розвитку культури, молоді та спорту в Барвінківському районі на 2020-2021 роки. Також затвердили в новій редакції статути по 5 комунальним закладам культури що підпорядковуються сектору культури, молоді та спорту.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Туристичні маршрути

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Дорожня карта

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта