Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звернення голови районної державної адміністрації Володимира Ромаха до мешканців району

 

 

Шановні мешканці та гості району!

Стрімке поширення коронавірусу COVID-19 у світі та оголошення 11 березня 2020 ВООЗ цього вірусу пандемією все більше наводить острах на кожну людину. На жаль, не оминула ця інфекційна хвороба і Україну.

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» установлено з 12 березня до 3 квітня 2020 року на всій території України карантин.

Розпорядженням Харківської обласної державної адміністрації від 21 березня 2020 року №145 в Харківській області встановлений режим надзвичайної ситуації.

Наявність лабораторно підтверджених випадків зараження коронавірусом COVID-19, у тому числі і смерті від нього, спонукали до введення режиму надзвичайної ситуації . Люди часто не розуміють, що означає цей режим та часто плутають його з надзвичайним станом.

 

Режим надзвичайної ситуації:

 

підстава - виникнення надзвичайної ситуації з тяжкими наслідками

вводиться за рішенням Кабінету Міністрів України, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування
має тимчасовий характер
поширюється на всю державу або на окремі її території

має на меті недопущення розповсюдження надзвичайної ситуації та ліквідація її наслідків

 

 Надзвичайний стан — “жорсткіший варіант”, стосовно коронавірусу COVID-19 він може бути введений лише у разі виникнення особливо тяжкої пандемії цієї інфекції на загальнодержавному рівні, що створює загрозу життю і здоров’ю значних верств населення. Також надзвичайний стан в Україні або в окремих її місцевостях вводиться тимчасово (до 60 діб) Указом Президента України, який підлягає затвердженню Верховною Радою України протягом двох днів з моменту звернення Президента України.

 

Особливі умови життєдіяльності людей

 

У разі тимчасового введення режиму надзвичайної ситуації в такому ж режимі починає діяти єдина державна система цивільного захисту. Керівництво системою здійснює КМУ, а безпосереднє керівництво діяльністю – Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування за поданням відповідних головних державних санітарних лікарів у межах своїх повноважень у разі виникнення чи загрози виникнення або поширення особливо небезпечних і небезпечних інфекційних хвороб, можуть запроваджувати у встановленому законом порядку на відповідних територіях чи об'єктах особливі умови та режими праці, навчання, пересування і перевезення, спрямовані на запобігання та ліквідацію цих захворювань та уражень. (ст. 30 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»).

 

 

Варто пам’ятати, що режим надзвичайної ситуації завжди порушує нормальні умови життєдіяльності людей задля збереження їх життя, здоров’я та безпеки.

 

Поряд з кримінальною відповідальністю за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, передбаченою статтею 325 Кримінального кодексу України, недотримання умов режиму надзвичайної ситуації та небажання змінювати свій звичний графік життя може коштувати якраз і життя та здоров’я нам, нашим близьким і будь-якій пересічній людині, у якої теж є рідні та близькі. Будьмо свідомими і з гідністю сприймаймо виклики, які дає нам життя, в тому числі у боротьбі з коронавірусом COVID-19.

 

САМОІЗОЛЯЦІЯ

 

Хочу в першу чергу подякувати всім, хто дослухався поради влади й сьогодні залишився вдома. Наразі, ми спільно з вами зобов’язані забезпечити протидію  поширенню небезпечної хвороби – коронавірусу COVID-19. В районі на це спрямовано всі зусилля органів влади, медиків, поліції, служби надзвичайних ситуацій, держслужбовців тощо. Але суспільство потребує людської турботи та розуміння від керівників підприємств та аграрних формувань різних форм власності. Саме зараз той момент, коли ваша соціальна відповідальність має надзвичайне значення, та, без перебільшення, може врятувати життя.

Також звертаю вашу увагу на запровадження щоденного температурного скринінгу персоналу. Не допускайте до роботи осіб з ознаками захворювання на респіраторні інфекції. При виявленні випадку захворювання, спричиненого коронавірусом COVID-19, повідомте відповідного сімейного лікаря, зверніться до КНП «Барвінківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Барвінківської  районної ради за телефоном: 4-30-13, та відправляйте працівників додому на самоізоляцію.

Самоізоляція – це, в першу чергу, утримання від контакту з іншими людьми для того, щоб зменшити ризик інфікування. Якщо вам було рекомендовано або ви прийняли рішення про самоізоляцію, вона повинна тривати не менше, ніж 14 днів з дати настання випадку, який став причиною самоізоляції (подорож, контакт з хворим тощо). Якщо під час самоізоляції у вас з’явились симптоми (кашель, ускладнене дихання, підвищена температура, діарея) – негайно зверніться за медичною допомогою та повідомте про свою історію подорожей та можливі контакти з особами, хворими на гострі вірусні захворювання.

Особливо звертаюся до громадян Барвінківського району,які повернулися з-за кордону.

Дотримуйтесь вищезазначених рекомендацій, бережіть себе, ваших близьких та знайомих.

Тільки разом ми маємо подолати надзвичайну ситуацію.

 

 

 

«Ми повинні суворо дотримуватися вимог урядової постанови щодо карантину»

 

Підкреслив голова райдержадміністрації Володимир Ромах під час проведення екстренного позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 17.03.2020 року, на якій визначався алгоритм дій районної влади, спрямованих на виконання постанови Кабінету Міністрів України про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та позачергового засідання регіональної комісії від 17.03.2020 року під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера

Протоколом засідання районної комісії ТЕБ та НС попереджено голів міської та сільських рад, керівників усіх організацій, підприємств, незалежно від підпорядкування та форм власності, про персональну відповідальність за виконання визначених заходів  на період карантину.

 

 

 

Позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

 

11 березня 2020 року Кабінет Міністрів України  на своєму засідання ухвалив рішення щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти. Карантин триватиме 3 тижні з 12.03.2020 по 03.04.2020 року. Із зазначеного питання 12.03.2020 проведено позачергове засідання регіональної комісії  ТЕБ та НС під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера.

На виконання протокольного доручення обласної комісії 12.03.2020 року  в Барвінківській районній державній адміністрації було проведено позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням Володимира Ромаха, за участю голови районної ради Валентини Щолок та голів місцевих рад «Щодо невідкладних заходів протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19 у Барвінківському районі та про стан готовності районних служб та підрозділі до реалізації завдань Регіонального комплексного плану заходів протидії розповсюдженню коронавірусу».

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення районна комісія ТЕБ та НС проаналізувала хід виконання в районі організаційних заходів та визначила напрямки подальшої роботи всіх відповідних служб та організацій щодо заходів протидії з розповсюдження коронавірусу.

В районних закладах освіти всіх типів з 12.03.2020  по 03.04.2020 року оголошено карантин.

 

 

 

На засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС затвердили заходи із запобігання поширенню COVID-19

Виконання на території області заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України, розглянули 12 березня в ХОДА.

На початку засідання голова ХОДА Олексій Кучер наголосив, що на даний час у Харківській області не зареєстровано випадків зараження COVID-19, проте слід діяти на випередження й вжити низку відповідних заходів.

«Ці рішення потрібно прийняти відповідно до заходів, які були затверджені урядом», - підкреслив Олексій Кучер.

Профільний заступник ХОДА Михайло Черняк ознайомив учасників засідання з відповідною постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», якою, зокрема, забороняється відвідування закладів освіти її здобувачами.

«Враховуючи цю постанову та протоколи державної комісії, ми також розширюємо наші протоколи щодо карантину в усіх навчальних закладах. Пропоную долучити й позашкільну освіту. Прошу взяти за основу нашого протоколу всі зміни, що передбачені цією постановою», - звернувся до учасників засідання Михайло Черняк.

Також він повідомив, що на Харківщині до прийому людей з підозрою на інфікування COVID-19, готові 12 госпітальних баз.

«Учора провели інспекційний об’їзд 4-х об’єктів, де передбачається розміщення пацієнтів для проведення обсерваційних заходів», - зазначив заступник голови ХОДА.

Засідання комісії відбулося в режимі відеоконференції «LifeSize», в якій  взяв участь голова Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромах.

 

 

 

 

100-річний ювілей

 

09 березня 2020 року  голова районної державної адміністрації Володимир Ромах, голова районної ради Валентина Щолок, голова громадської організації «Барвінківська районна організація ветеранів України» Віктор Седенко та голова районної громадської організації воїнів-інтернаціоналістів Віктор Тацюк привітали Віктора Івановича Реву, ветерана Другої світової війни, учасника бойових дій, ветерана праці зі 100-річним ювілеєм.

В. І. Рева має бойові та трудові нагороди, брав активну участь у роботі районної організації ветеранів. Ветеран війни розповідає про свій нелегкий життєвий шлях: у 1940 року призваний до армії, спочатку служив у прикордонних військах  на фронті з 1942 року по 1945 рік, дійшов до Берліну… На початку 1950 року Рева B.I. почав свiй трудовий шлях. На пенсiю пiшов у 1980 роцi, а продовжив працювати до 1994 року.

Присутні побажали ювіляру здоров’я, щастя, добра, висловили найщиріші слова вдячності за  активну участь у житті району та життєвий досвід.

 

 

Любі жінки!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня!

Саме жінка робить цей світ прекрасним і добрим, сповненим усмішками й радістю.

Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро та любов. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях.

Від усієї душі бажаю вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Щоб кожен день вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість, творче натхнення та приємні несподіванки! Нехай у ваших родинах панує любов і злагода! Щастя вам, добра і краси!

 

 

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Ромах

 

 

 

 

 

 

Тематичний концерт до Міжнародного жіночого Дня

 

06.03.2020 в Барвінківському районному будинку культури відбувся Тематичний концерт до Міжнародного жіночого Дня - 8 Березня «І на тім рушникові…».  На святі були присутні жінки-керівники та працівники підприємств, загальноосвітніх  і дошкільних закладів та закладів охорони здоров’я, громадських організацій, комунальних закладів,  ветерани, матері-героїні.

Зі словами привітання виступили голова Барвінківської районної державної адміністрації В. І. Ромах, голова Барвінківської районної ради В. С. Щолок, які привітали зі святом весни і висловили  найкращі побажання усім присутнім жінкам, вручили Почесні грамоти, квіти та подарунки за особистий внесок у розвиток району кращим  представницям різних галузей.

Концерт пройшов у теплій святковій атмосфері, адже присвячувався жінці, яка, як і весна, зігріває душі та благословляє світ на добро. Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Затамувавши подих, глядачі насолоджувалися чудовими номерами, щедро нагороджуючи оплесками виступаючих.

        

 

 

Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Харків) (далі- Унравліиня) повідомляє, що в рамках Графіку роботи мобільних точок доступу до безоплатної правової допомоги по населених пунктах Харківської, Луганської та Донецької областей на період з 05.02.2020 по 31.03.2020, 11.03.2020 з 10:00 до 12:00 відбудеться виїзний прийом громадян начальником Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Філатовою Тетяною Дмитрівною за участю Першого заступника Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Журба Еліною Борисівною та начальника Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) Мотковою Оленою Миколаївною у приміщенні Міжрайонного відділу державної виконавчої служби по Барвінківському, Борівському, Ізюмському районах та м. Ізюм Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків).

Додатково о 13.00 планується продовжити виїзний прийом громадян у приміщенні Барвінківської районної державної адміністрації за адресою: вул. Центральна, 8, м. Барвінкове, Харківська обл., 64701.

Під час прийому громадянам будуть надані консультації по земельних питань та протидії рейдерському захопленню земель. Час проведення прийому може бути змінений.

 

 

 

Позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

 

 

На виконання протокольного доручення позачергового засідання регіональної комісії під головуванням голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера від 04.03.2020 року в Барвінківській районній державній адміністрації  05.03.2020 року було проведено позачергове засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням Володимира Ромаха, голови Барвінківської районної державної адміністрації «Щодо невідкладних заходів протидії розповсюдженню коронавірусу COVID-19 у Барвінківському районі та про стан готовності районних служб та підрозділі до реалізації завдань Регіонального комплексного плану заходів протидії розповсюдженню коронавірусу».

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення районна комісія ТЕБ та НС проаналізувала хід виконання в районі організаційних заходів та визначила напрямки подальшої роботи всіх відповідних служб та організацій щодо заходів протидії з розповсюдження коронавірусу.

 

 

Свято весни та краси

Кожного року 8 Березня весь світ відзначає  Міжнародний жіночий день, свято весни і кохання. Ми теж не стали порушувати цих традицій.

04 березня 2020 року в стінах комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Барвінківська дитяча музична школа» відбулося свято для найрідніших: мам, бабусь, сестричок, тіточок. Учні  та викладачі старанно готували захід і з нетерпінням очікували.

Своїм найріднішим діти подарували запальні танки (фламенко та ламбаду), ніжні пісні про маму, які так зворушили присутніх. Кожен номер зустрічався та винагороджувався гучними оплесками, а деякі були настільки проникливими і розчулювали глядачів, що можна було помітити сльози на очах жінок.

Вперше на сцені Барвінківської дитячої музичної школи ансамбль викладачів у новому складі продемонстрував «вищий пілотаж» своєї професійної майстерності, виконуючи незрівнянне «Попурі», продемонструвавши гармонійне звучання різних інструментів та виконавши знайомі та улюблені всім пісні. Глядачі, покидаючи стіни актової зали школи, дякували колективу за чудове свято.

Від усієї душі ми, колектив КПСМНЗ «Барвінківська дитяча музична школа», хочемо привітати усіх жінок зі святом. Бажаємо Вам, дорогі жінки, міцного здоровя, жіночого щастя, сімейного благополуччя та мирного неба! Зі святом!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Область забезпечена всім необхідним на випадок виявлення коронавірусу. Михайло Черняк

 

Заступник голови ХОДА розповів про заходи, які вживаються в регіоні для запобігання занесенню і поширенню коронавірусу 2019-nCoV.

Він нагадав, що Харківщина однією з перших у країні відреагувала на ситуацію, яка склалася в світі, – і вже 28 січня в нас відбулось позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене питанню коронавірусу 2019-nCoV. Також вже прийняте рішення про створення в області тимчасової протиепідемічної комісії, склад якої найближчим часом буде затверджено розпорядженням голови обласної державної адміністрації.

«Ми вже відпрацювали механізми роботи, розроблений план заходів. Ми готові у разі, якщо вірус буде зафіксований в області, діяти відповідним чином. Сьогодні ми маємо діагностичні тест-системи для виявлення коронавірусу, постійний запас лікарських засобів, зокрема, противірусних препаратів та антибіотиків, засобів індивідуального захисту персоналу, дезінфекційних засобів. У лікарнях є необхідне та готове до роботи медичне обладнання, у тому числі, реанімаційне для надання, за необхідності, інтенсивної допомоги хворим», - розповів Михайло Черняк

Для забезпечення медичних закладів регіону всім необхідним з обласного бюджету додатково виділені понад 600 тис. грн: на придбання лікарських засобів, діагностичних тест-систем, засобів індивідуального захисту персоналу. З цих коштів 100 тис. грн буде передано Харківському обласному лабораторному центру МОЗ України для посилення його функціональних можливостей.

Також в області проводяться додаткові навчання та тренінги медичного персоналу. Лікарів вчать, як реагувати у випадках підозри на коронавірус 2019-nCoV, правилам відбору матеріалу у хворих з підозрою на захворювання, правилам відправлення його до вірусологічної референс-лабораторії. Визначені бригади екстреної допомоги, які при підозрі на коронавірус будуть діяти відповідним чином.

Крім того, для запобігання розповсюдженню вірусу облаштовані санітарно-карантинні пункти у Міжнародному аеропорту «Харків» та на пункті перетину державного кордону «Гоптівка».

«На даний момент жодного випадку захворювання в області не виявлено. Громадяни, які за цей час прибували до нас з Китаю, були обстежені в інфекційній лікарні. Ті, в кого були симптоми ГРВІ, вилікувані, в жодного пацієнта не підтверджено коронавірус. При цьому ми розуміємо, що інкубаційний період становить до місяця, тому готові до будь-якого розвитку подій», - зазначив Михайло Черняк.

Заступник голови ХОДА закликав жителів області своєчасно звертатися за допомогою лікарів у випадку хвороби.

«Первинні прояви коронавірусу 2019-nCoV схожі на звичайне ГРВІ, тому його складно діагностувати одразу. З лікарями проведена робота, вони знають ознаки хвороби та мають при підозрі направляти пацієнтів до інфекціоністів. Багато залежить від самої людини. Потрібно своєчасно звертатися до лікарів. Не треба займатися самолікуванням», - наголосив заступник керівника області.

Також він закликав жителів області не панікувати через плітки та неперевірену інформацію щодо вірусу.

«Приємно, що коли ми приймали літак з Уханя, харків’яни поводились коректно та цивілізовано. На сьогодні немає жодного ризику, ситуація повністю під контролем, - сказав Михайло Черняк. – Сьогодні загалом розповсюджується багато чуток у сфері охорони здоров’я. Зокрема, й щодо закриття закладів. Це неправда, жодна лікарня не закриється, скорочення мережі неможливе відповідно до Конституції України. Будь-які політичні ігри навколо медичної сфери недоречні. Запевняю, що будь-яка людина, яка потребує допомоги, її отримає».

                                                                  

 

 

 

 

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Туристичні маршрути

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Дорожня карта

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта