Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Маємо робити все, щоб війна не стала для наступних поколінь звичним явищем. Президент

 

У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Президент Володимир Зеленський наголосив, що сучасники мають пам’ятати подвиг тих, хто захищав нашу країну, й докласти зусиль, аби війна не стала звичною для наступних поколінь.

Глава держави нагадав, що рано-вранці 22 червня 1941 року відбулося бомбардування Києва.

«Друга світова, що увірвалася в наш дім, відтоді охопила всю територію України. Торкнулася кожної сім’ї, кожної людської долі. Маємо пам’ятати ті страшні роки, подвиг тих, хто захищав нашу країну. Війна приносить лише кров, горе й страждання. Маємо робити все, щоб вона не стала для наступних поколінь звичним явищем життя», – зазначив Володимир Зеленський.

 

 

Ми пам’ятаємо!

 

22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Сьогодні  голова районної державної адміністрації Володимир Рєзніков, спільно з головою районної ради Валентиною Щолок, міським головою Олександром Бало, головою громадської організації Барвінківської районної організації ветеранів України Харківської області Віктором  Седенко та головою районної організації воїнів - інтернаціоналістів Віктором Тацюком вшанували пам'ять жертв війни, поклавши квіти до меморіалу загиблим Барвінківчанам та воїнам – інтернаціоналістам. А у місті Барвінковому та районі на усіх адміністративних будівлях, державних підприємствах, установах та організаціях  приспущені Державні прапори з чорними стрічками та проведено хвилину мовчання.

 

 

На Харківщині карантин продовжено до 31 липня, обмежувальні заходи – не послаблюють

 

Відповідне рішення ухвалили під час засідання регіональної комісії з питань техногенної та екологічної безпеки 22 червня.

На початку заходу голова ХОДА Олексій Кучер зазначив, що на даний час ситуація в Харківській області залишається негативно стабільною.

«Динаміка захворюваності в нас збільшується, і це дуже погано. До п’ятниці ми вже вийшли на показник, який перевищив 12 осіб  на 100 тис населення. Якщо б з п’ятниці по сьогоднішній день ситуація не змінилась, то ми б повинні були взагалі посилювати карантинні заходи. На сьогоднішній день ситуація стабілізувалася: за вчора в нас при тому, що була зроблена достатня кількість тестів, зафіксовано 6 випадків», - сказав Олексій Кучер.

При цьому він підкреслив, що 90% випадків зафіксовано в місті Харкові і лише 10 % - в районах області.

«Взагалі ситуація по області, я з впевненістю можу сказати, досить контрольована, але місто Харків нам власне дає ці цифри. З цього приводу ми вже проводили нараду, я особисто зустрічався з мером, проводилися наради з медичними працівниками. Я сподіваюсь, що після цього ситуація в місті Харкові стабілізується», - зазначив керівник ОДА.

За інформацією завідувачки відділенням особливо небезпечних інфекцій обласного лабораторного центру Анни Сухорукової на даний час найбільша напруженість епідпоцесу фіксується саме в обласному центрі.

«В місті Харкові захворюваність перевищує показник 12 на 100 тис. населення протягом тижня. За останні дні цей показник дещо знизився, проте він все ще перевищує 12,0. В районах області показник перевищує поріг тільки в Богодухівському районі, де він складає 13,1. Це наслідки спалаху, яким ми реєстрували на минулому тижні. В районах, які межують з обласним центром, інтенсивність також знизилась. У Харківському районі вона складає 8,48, у Чугуївському - 8,9, в Дергачівському – 5,34», - повідомила Анна Сухорукова.

Також вона зазначала, що на сьогодні на Харківщині проводиться у 2,5 рази більше досліджень, ніж рекомендовано міністерством. При вимозі не менше 12 досліджень на 100 тис населення, на минулому тижні в області проводилося 30,89 досліджень на 100 тис. населення.

Олексій Кучер повідомив, що у разі, якщо динаміка захворюваності в області буде стабільно покращуватися хоча б протягом тижня, КТЕБ прийме рішення про послаблення карантинних заходів. Але поки що всі заходи – зберігаються.

«Хочу повідомити, що у зв’язку з тим, що взагалі по Україні і в Харківській області динаміка демонструвала антирекорди, я вже звертався до представників силового блоку і до патрульної поліції щодо того, що нам необхідно більш ретельно реагувати на порушення карантинних заходів. Я прошу жорстко реагувати на порушення», - наголосив Олексій Кучер.

Начальник ГУ Національної поліції в Харківській області Валерій Сокуренко запевнив, що з сьогоднішнього дня поліція буде більш активно здійснювати перевірки. У першу чергу увагу приділятимуть закладам харчування та пляжам.

«Будемо звертати увагу на масочний режим, наявність засобів гігієни, антсептичних засобів, дотримання соціальної дистанції. Не може бути столиків більше, ніж дозволяє приміщення. Стосовно пляжів – шезлонги не повинні стояти один біля одного. Відповідати за порушення будуть не громадяни. З ними ми будемо проводити роз’яснювальну роботу. Відповідальність накладатимуть на директора і господаря закладу», - розповів Валерій Сокуренко.

Також поліція реагуватиме не порушення карантину в громадському транспорті.

«Якщо десь виникне напруга, людей буде набагато більше, ніж здоровий глузд дозволяє, поліція буде на підхваті», - заявив головний поліціянт області.

 

Не підлягає забуттю…

 

День Скорботи і вшанування пам'яті жертв війни — день пам'яті в Україні. Відзначається щорічно 22 червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

Безсмертному подвигу, ратній звитязі рядових бійців і командирів, партизанів і підпільників, відомих воєначальників, учасників Руху Опору за межами Батьківщини, усім тим, хто в червні 1941 року піднявся на священний бій з нацистами, а також тим, хто кував перемогу в тилу, працюючи на заводах і фабриках, на ланах і фермах, хто не скорився і загинув у концентраційних таборах присвячена виставка-пам'ять «За тих,  хто впав за крок до перемоги». З якою ви зможете ознайомитись після закінчення карантинних заходів, або на офіційній сторінці соціальної мережі  Facebook «Барвінківська центральна районна бібліотека».

Не забуваймо! Пам’ятаймо тих, хто так і не повернувся до рідної хати і хто першим прийняв на себе ці страшні удари воєн, і тих, чиї життя були покалічені і зруйновані, як у ті далекі воєнні часи, так і у теперішні роки…

Вічна пам’ять і вічна пошана кожному, хто ціною життя відстояв і відстоює наше право на свободу!

 

 

 

 

ШАНОВНІ ФЕРМЕРИ, ХЛІБОРОБИ ВІТАЮ ВАС З ДНЕМ ФЕРМЕРА!

 

19 червня 2020 року в Україні відзначається День фермера. Це важливе свято, яке об’єднує всіх працівників фермерського господарства. Ваша праця – дуже важлива!  Ми з великою повагою ставимось до всіх, хто обрав цей відповідальний фах, пишаємося результатами кропіткої праці досвідчених спеціалістів аграріїв.

Нехай ваші професійні задуми та плани будуть реалізовані на благо рідної землі, покращення добробуту наших земляків та всього українського народу. Бажаю усім вам міцного здоров’я, щастя, радості, щедрих врожаїв, злагоди і добробуту. Зі святом!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації Володимир РЄЗНІКОВ

 

 

 

У Барвінківській ЦРЛ розпочали ремонт покрівлі поліклінічного відділення.

Кошти на капітальний ремонт – майже 1,5 млн грн - були виділені з обласного бюджету.

З ходом робіт ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер, який 18 червня відвідав район з робочою поїздкою. Він оглянув заклад та поспілкувався з його колективом, привітав медиків з прийдешнім професійним святом.

«Хочу привітати вас із Днем медичного працівника та подякувати вам за роботу від себе особисто, від колективу обласної адміністрації та взагалі від жителів нашого регіону. Ви знаєте, що зараз медики - на ціну золота. Наша медицина взагалі в такому стані, що потребує особливої уваги. А в тих умовах, в яких ми знаходимось, - надособливої уваги. Тому я бажаю вам міцного здоров’я і, звісно, підвищення заробітних плат. Це дуже важливо, ми над цим працюємо, і це обов’язково буде», - сказав керівник обласної адміністрації.

Він наголосив, що район і надалі матиме підтримку обласного керівництва у питаннях розвитку інфраструктури.

«Кошти, які виділені на ремонт лікарні, - це кошти платників податків, зокрема, й жителів Барвінківського району. Ми лише коригуємо та спрямовуємо ці кошти. Звісно, коли є потреба, ми ці кошти будемо спрямовувати на розвиток району», - зауважив Олексій Кучер.

Також 18 червня Барвінівський Центр первинної медико-санітарної допомоги отримав два автомобілі для сімейних лікарів Іванівської та Гусарівської сільських амбулаторій.

Директор центру Володимир Васильєв наголосив, що новий транспорт дуже важливий для району, протяжність якого становить понад 130 км, а віддаленість деяких населених пунктів від районного центру перевищує 70 км.

«Наш центр не найбільший в області, але має найбільшу кількість структурних підрозділів - 32. Ми не закрили жоден ФАП чи амбулаторію, намагаємося зберегти весь потенціал, який є», - зазначив директор ЦПМСД.

 

В Іванівці Барвінківського району завершують будівництво нової амбулаторії

Це одна з десятків амбулаторій області, які розпочали будувати ще 2018 року.

Але попри обіцянки влади завершити будівництво за рік – довгоочікуваний заклад перетворився на довгобуд.

Зараз роботи в амбулаторії активізувалися. Будівля вже готова, залишилося виконати роботи з упорядкування та придбати медичне обладнання, передбачене проєктом.

18 червня голова ХОДА Олексій Кучер відвідав Барвінківський район з робочою поїздкою та завітав до Іванівської амбулаторії, щоб дізнатися, яка допомога обласної адміністрації потрібна, щоб нарешті відкрити об’єкт.

Як пояснив Іванівський сільський голова Віталій Задніпровський, проєктно-кошторисна документація на амбулаторію була розроблена ще 2018 року, і коштів, які вона передбачає, за сьогоднішніми цінами вже недостатньо для того, щоб придбати необхідне обладнання.

«Будівництво було розпочато 2018 року, вже третій рік пішов, інфляція трошки пішла вверх, підрядна організація вже не вкладається в ці кошти», - розповів голова сільради.

За його словами, своєчасно здати об’єкт підрядна організація не могла через те, що попереднє керівництво Департаменту капітального будівництва ХОДА затягувало підписання актів.

Зараз усі питання узгоджуються, проводиться коригування проєкту і визначається сума, яка необхідна для придбання медичного обладнання. Завершити всі роботи планують вже у липні.

«Треба завершувати роботи. Сільські амбулаторії - це дуже болюча тема для нашого регіону. Всі знають, скільки їх було розпочато – десятки. А завершено - одиниці. Іванівська амбулаторія буде завершена однією з перших», - наголосив Олексій Кучер.

Він також запевнив, що питання з обладнанням буде вирішене.

«Що стосується обладнання, я з’ясую це питання, дізнаюся цифри. Будемо вирішувати це питання, якщо воно потребує нашого втручання», - пообіцяв керівник області.

За словами головного лікаря Центру сімейної медицини Барвінківського району Володимира Васильєва, мешканці району з нетерпінням чекають на добудову амбулаторії.

«Це буде сучасна амбулаторія, з усім необхідним обладнанням, з можливістю використовувати послугу телемедицини. Це дуже актуально. Район за протяжністю – понад 130 км, і відстань до районного центру дуже велика, тому є потреба у кваліфікованій медичній допомозі за місцем проживання. А таку можливість дає телемедицина. Тому ми дуже чекаємо на цю амбулаторію. І сподіваємося, що процес прискориться. Бо вже тричі відкладалося відкриття», - поділився Володимир Васильєв.

В Іванівській амбулаторії працюватиме 2 сімейні лікарі та 5 медсестер. Вони обслуговуватимуть понад 3700 мешканців 13 населених пунктів.

 

 

У Барвінківському районі збудували елеватор потужністю 25 тис. тонн

 

У рамках робочої поїздки в район голова ХОДА Олексій Кучер ознайомився з потужностями нового агропідприємства, в яке інвестували понад 120 млн грн.

Елеватор компанії «Агро Інвестиційна Група» буде надавати сільгоспвиробникам та зернотрейдерам послуги з приймання, очищення, сушіння, зберігання та відвантаження у автомобільний та залізничний транспорт.

Підприємство має можливість надавати якісні послуги та забезпечити надійне зберігання зерна завдяки новому та сучасному обладнанню, автоматизованій системі управління технологічними процесами та системі контролю за температурою зерна.

Потужність транспортного обладнання елеватору становить 175 тонн за годину, що дозволяє оперативно приймати зерно без черг та простою автотранспорту, а наявність власних залізничних ваг дозволяє оперативно та без зайвих витрат здійснювати відправлення зерна залізничним транспортом.

Підприємство розраховане передусім на роботу з малими та середніми агровиробниками – таких у Барвінківському районі більшість.

Крім того, все обладнання, використане на елеваторі, - українського виробництва, у тому числі харківських підприємств.

Ознайомившись з об’єктом, Олексій Кучер зазначив, що аграрний сектор - це одна з головних складових економіки Харківської області.

«Тому нам дуже важливий його розвиток. З боку ХОДА, в разі потреби, буде надана необхідна підтримка», - сказав голова обласної адміністрації.

 

 

Харківська область – у трійці лідерів за виконанням протиепідемічних заходів у рейтингу Кабміна

 

Уряд здійснив перевірку обласних державних адміністрацій на предмет виконання рішень Кабінету міністрів та Прем’єр-міністра України щодо запобігання поширенню на території України COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Про це на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій Анна Коваленко.

Вона зазначила, що за результатами перевірки на основі сумарної оцінки виконання доручень уряду та прем’єр-міністра було складено рейтинг облдержадміністрацій. Всі області оцінювалися за п’ятибальною шкалою за семи показниками. 

Ці показники були розділені за двома великими напрямами: виконання доручень уряду та виконання доручень прем’єр-міністра. Зокрема, здійснювався моніторинг виконання таких рішень уряду:

- дотримання режиму в’їзду-виїзду з областей;

- ситуація із забезпеченням обсервації; 

- ситуація в лікарнях стосовно виплат зарплат; 

- соціальний захист під час карантину.

Також здійснюється моніторинг виконання таких рішень прем’єр-міністра: 

- відповідність рішень місцевих комісій техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій рішенням Державної комісії та регіональних комісій ТЕБ та НС; 

- організація та проведення дезінфекційних заходів у регіонах; 

- забезпечення ПЛР-тестування населення на коронавірус.

Максимальна оцінка, яку могла отримати область, загалом складала 35 балів.

У результаті оцінювання Харківська область увійшла до першої трійки серед регіонів з показником 25 балів. Попереду - Луганська (31 бал) та Хмельницька (27 балів) області.

Найгірші показники виконання протиепідемічних заходів - у Чернігівській, Волинській та Тернопільській (по 15 балів), Запорізькій (14) та Львівській (13) областях.

 

 

 

Обласна інфекційна лікарня отримала два нові апарати штучної вентиляції легень

 

На даний час у головному закладі регіону, який приймає хворих на COVID-19, вже понад 20 апаратів ШВЛ і 11 з них – нові.

Два апарати ШВЛ французького виробництва, які передали обласній інфекційці 16 червня, - благодійна допомога від фонду Ріната Ахметова, який закупив загалом 200 апаратів для медичних закладів України.

«Ми вдячні за те, що роблять бізнесмени, фонд Ріната Ахметова, за підтримку футболістів «Шахтаря». Тому що ми розуміємо: якби не було підтримки всіх цих активних людей, наша медицина, мабуть, не витримала б», - зазначив голова ХОДА Олексій Кучер, який відвідав інфекційну лікарню разом з представниками благодійної організації.

«Ця допомога 100%-во на часі. На жаль, інфекційна лікарня сьогодні завантажена, як і палати інтенсивної терапії, в реанімації весь час знаходиться досить багато людей», - повідомив керівник обласної адміністрації.

За інформацією директора інфекційної лікарні Павла Нартова, зараз на лікуванні у закладі перебувають понад 200 хворих, з них 162 людини - з підтвердженим діагнозом коронавірусної інфекції.

«На сьогодні в реанімаційному відділенні знаходяться 12 хворих з тяжким перебігом коронавірусної інфекції. З них на апаратах ШВЛ на ранок було 9 осіб. Ці апарати нам украй необхідні», - розповів Павло Нартов.

Він також повідомив, що в лікарні планують збільшити кількість реанімаційних палат.

«Разом з обласною адміністрацією ми вирішили, що, можливо, відкриємо ще реанімаційні ліжка на другому поверсі лікарні, якщо буде така необхідність», - сказав директор закладу.

 

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

 

На цьому тижні під головуванням голови районної державної адміністрації Володимира РЄЗНІКОВА відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

На порядок денний винесено 5 питань,  саме: клопотання перед Барвінківським районним судом  щодо позбавлення батьківських прав одинокої матері по відношенню до її малолітнього сина, 2 питання – дарування житлових будинків своїм малолітнім дітям, 1 питання  - зміна юридичного статусу дитині, позбавленій батьківського піклування, 1 питання  - повернення до біологічної родини двох малолітніх дітей із державного закладу.  

Як зауважив голова районної державної адміністрації: діти – це наше майбутнє, а значить майбутнє нашої держави.

 

 

Президент розпорядився пришвидшити страхові виплати медикам, постраждалим від COVID-19

 

Це питання Володимир Зеленський порушив на традиційній селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусу, що відбулась під його головуванням.

«Наші медики – герої. Це безсумнівно. Держава має дякувати їм не просто на словах. Я вже порушував питання страхових виплат медикам, постраждалим у боротьбі з коронавірусом. Був час на бюрократію, тепер час виплачувати допомогу. Кабмін має зробити це якнайшвидше», – сказав Володимир Зеленський.

Президент нагадав, що Верховна Рада ухвалила законопроєкт, згідно з яким у разі смерті працівника державного або комунального закладу охорони здоров'я або державної наукової установи внаслідок інфікування коронавірусною хворобою такий працівник прирівнюється за своїм статусом до військовослужбовця.

У відповідь урядовці повідомили, що документи, необхідні для страхових виплат, були підготовлені.

«Медики не мають боятися ходити на роботу, вони повинні відчувати не лише нашу моральну підтримку, а й знати, що держава дбає про них і здатна подбати про їхніх близьких і дітей. Також ми повинні розуміти, що сьогодні не лише від медиків, а й від кожного з нас залежить, наскільки швидко Україна впорається з наслідками епідемії та зможе повернутися до звичного життя. Тому треба дотримуватися вказаних карантинних норм навіть після пом’якшення», – наголосив Глава держави.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що вноситимуться зміни до постанови, яка регламентує дотримання карантинних заходів. Вони визначатимуть, за яких обставин та чи інша область може зробити певні обмеження жорсткішими. Це буде потрібно на випадок погіршення епідемічної ситуації.

Також Президент поставив завдання міністру інфраструктури Владиславу Криклію закупити електропоїзди, які матимуть хорошу систему кондиціювання та вентиляції, щоб зменшити ризики інфікування.

Нагадаємо, 7 травня Верховна Рада ухвалила законопроєкт «Про внесення змін до статті 39 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» (щодо додаткових гарантій прав медичних та інших працівників, зайнятих у сфері захисту населення від інфекційних хвороб, та членів їхніх сімей)». Згідно з документом, медики, які заразилися коронавірусом під час виконання професійних обов’язків і через це протягом року їм було встановлено групу інвалідності, залежно від ступеня втрати працездатності будуть застраховані на суму не менш ніж 300 прожиткових мінімумів. Нині це 608 тисяч 100 гривень. У разі смерті медичного працівника від коронавірусу його сім’я отримає допомогу в розмірі 750 прожиткових мінімумів, що сьогодні становить 1 млн 520 тис. 250 грн.

 

 

Найбільше диво на Землі - диво природи!

 

Щороку   світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища. Всесвітній день охорони довкілля – це один з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля. Цікаво, що приводом для відзначення цього дня послужило звернення, що надійшло 11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН, яке підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв’язку із забрудненням навколишнього середовища.

Щорічне відзначення Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища допомагає привернути увагу суспільства до проблем довкілля і підкреслює гостру необхідність в зміні відношення людини до раціонального використання та відтворення природних ресурсів.

У Барвінківській  центральній районній бібліотеці оформлена книжкова виставка «Природа і людина: екологічне мислення», на якій представлена література з охорони навколишнього природного середовища. Адже на сьогодні ця проблема стоїть у ряді найважливіших і визначає рівень благополуччя всієї світової цивілізації й, зокрема, нашої країни.

Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити навколишнє середовище чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас.

В зв’язку з карантинними заходами всі бажаючі можуть ознайомитися з книжковою виставкою на сторінці Facebook.

 

 

У ХОДА обговорили заходи безпеки під час проведення ЗНО в області

 

Селекторна нарада, присвячена питанню, відбулась 10 червня під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Євгенія Грицькова.

На початку наради він зазначив, що цього року ЗНО проводиться в умовах карантину та обмежувальних заходів.

«Тому гарантування безпеки для здоров’я його учасників має першочергове значення. Всі структури, залучені до проведення оцінювання, мають працювати максимально злагоджено. Наші головні задачі - суворе дотримання епідеміологічних умов на всіх етапах проведення тестування, організація роботи всіх пунктів тестування, медичне забезпечення та підвезення учасників ЗНО», - сказав Євгеній Грицьков.

В.о. директора Департаменту науки і освіти ХОДА Лариса Карпова, говорячи про ключові організаційні моменти проведення тестування, зауважила, що всі пункти будуть забезпечені засобами індивідуального захисту. На пунктах уникатимуть скупчення учасників: допуск до пункту проведення тестування здійснюватиметься за графіком. Потрапити на тестування можна буде лише після проведення термометрії, обов’язково у захисній масці або респіраторі. Люди, в яких температура буде вища за 37,2 С, та ті, хто матиме ознаки респіраторних захворювань, не будуть допущені до тестування. Вони зможуть скласти іспит у додаткову сесію. Також на входах до пунктів тестування будуть місця для оброблення рук антисептиками, в аудиторіях проводитимуть дезінфекцію.

«Дезінфекція проводитиметься напередодні ЗНО та після його проведення. І це не просто прибирання - це очищення і дезінфекція абсолютно усіх поверхонь, провітрювання не менше 30 хвилин та  інше», - уточнила Лариса Карпова.

Заступник директора Департаменту охорони здоров’я ХОДА Геннадій Бондарчук повідомив, що за кожним пунктом тестування закріплені медпрацівники, які пройшли спеціальне навчання. Бригади екстреної допомоги будуть чергувати максимально близько до пунктів ЗНО.

За інформацією директора регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, у цьому році в Харківській області для участі у ЗНО зареєструвалися 22 тисячі 710 учасників. З них учні шкіл – 13250.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться на Харківщині 15 червня, з інших навчальних предметів – 17 червня. Для тих, хто скористається можливістю визначення результатів пробного ЗНО за допомогою онлайн-сервісу, результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Інформацію про результати з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня.

В області працюватимуть, як і раніше, округи з центрами у Балаклії, Ізюмі, Краснограді, Куп’янську,  Лозовій, Чугуєві, Харкові.

Загалом тестування проходитимуть у 107 пунктах. До роботи залучено 4310 працівників освіти.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 24 липня – 10 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня.

Нагадуємо, що 10 червня 2020 року відбулася селекторна нарада в якій взяв участь голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Рєзніков.

 

 

Це наша велика перемога. Президент – про транш МВФ

 

Затвердження Міжнародним валютним фондом програми співпраці з Україною на 5 млрд доларів США протягом 18 місяців та виділення першого траншу на суму 2,1 млрд доларів є великою перемогою для Української держави, наголосив Президент Володимир Зеленський.

«Я вважаю, що це наша велика перемога. Вночі з учора на сьогодні все було повністю узгоджено. МВФ ухвалив повністю нашу програму», – заявив Глава держави, відповідаючи на запитання представників ЗМІ під час робочої поїздки на Чернігівщину.

Володимир Зеленський розповів, що спочатку МВФ планував виділити у першому транші 1,9 млрд доларів. Але завдяки його особистій домовленості з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою фонд виділить 2,1 млрд доларів.

«Я пояснив, що ситуація складна, і нам не вистачає грошей. І ми через великі кредити минулих часів повинні виплачувати страшенні відсотки. Тому я дуже просив і наполягав, щоб ми знайшли порозуміння й збільшили перший транш», – зазначив Президент.

Володимир Зеленський розповів, що перший транш надійде в Україну найближчим часом. 

Глава держави додав, що в межах співпраці з фондом Україна отримає 3,5 млрд доларів США до кінця 2020 року.

 

 

 Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 10.06.2020

 

 

Відбулась нарада щодо проведення призову

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Рєзніков провів робочу нараду з військовим комісаром Валерієм Філюнкіним та виконуючим обов’язки начальника Барвіківського відділення поліції Сергієм Барановим.

На нараді обговорені питання щодо забезпечення виконання Указу Президента України щодо призову громадян на строкову військову службу у 2020 році, робота з розшуку і доставки до військових комісаріатів громадян, які ухиляються від виконання військового обов'язку та ведення військового обліку на підприємствах, установах та організаціях незалежно від форм власності згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 07 грудня 2016 року № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов'язаних».

 

Правила відпочинку дітей в умовах коронавірусу мають бути серйозно продумані. Президент

 

 За минуле літо в дитячих таборах було зафіксовано понад 80 спалахів різних інфекцій. Тому робота таких закладів в умовах епідемії коронавірусу має підвищені ризики.

Про це йшлося на традиційній нараді під головуванням Президента Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню COVID-19.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов зазначив, що кожного року в літніх таборах відпочиває 1-1,2 млн дітей.

«Це багато дітей, і правила їхнього відпочинку в умовах коронавірусу мають бути серйозно продумані. Водночас більшість таборів у нас у доволі застарілому стані. Нині маємо хорошу можливість провести їхній аудит, відремонтувати, де потрібно, підвищити критерії їхньої якості, комфорту, харчування дітей», – наголосив Володимир Зеленський.

Максим Степанов додав, що Кабінет міністрів уже дозволив роботу баз відпочинку й розгляне пропозицію Президента щодо покращення якості роботи літніх таборів.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що уряд уважно ставиться до інформації ВООЗ щодо погіршення ситуації з коронавірусом у глобальному масштабі й того, що найбільшою загрозою нині є самозаспокоєння.

 

 

У Харківській області субсидію призначено більш ніж 202 тисячам сімей

 

Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення ХОДА.
Так, на кінець опалювального сезону 2019-2020 років житлову субсидію в області отримували 257,4 тис. сімей (23% від загальної кількості домогосподарств).
«Станом на 3 червня субсидію призначено 202,1 тис. сімей, по інших справах робота з перепризначення триває. З початку року житлові субсидії нараховані на загальну суму 1157,9 млн грн», - надали інформацію в Департаменті соціального захисту населення.
Фахівці нагадують, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р. № 247 «Про особливості надання житлових субсидій» з метою додаткових заходів соціальної підтримки громадян в умовах карантину, з 1 травня 2020 року питання призначення житлової субсидії на наступний період усім домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному періоді 2019-2020 років, буде розглянуто автоматично без звернень.
З новою заявою повинні звернутися лише громадяни, у яких відбулися зміни, зокрема щодо:
- складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарств;
- складу сім’ї члена домогосподарства;
- переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання.
Також громадяни зобов’язані протягом 30 календарних днів поінформувати управління соціального захисту населення про зміни, зокрема щодо:
- соціального статусу членів домогосподарства;
- переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;
- управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;
- придбання транспортного засобу, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менш ніж п’ять років (крім мопеда і причепа);
- здійснення купівлі або іншим законним способом набуття права власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплати (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує 50 тис. гривень.
Також важливо пам’ятати, що громадянам, які станом на 1 травня 2020 р. мали прострочену понад три місяці заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів (340,0 грн), житлову субсидію на наступний період може бути призначено за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, або оскарження заборгованості в судовому порядку (ухвали про відкриття провадження у справі).
Для призначення житлової субсидії документи громадяни можуть надати за допомогою електронного сервісу або надіслати до органів соціального захисту населення за місцем проживання поштою.

 

 Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 04.06.2020

 

 

Дорогі медики, наші бійці карантинного фронту!

 

Я вкотре щиро дякую вам за вашу роботу. Знаю, всі дуже втомилися. Днями й ночами ви невпинно й самовіддано рятуєте життя наших співвітчизників.

Зараз ваша підтримка та взаємопоміч дуже потрібні колегам із обласної інфекційної лікарні. Саме вони взяли на себе основний удар боротьби з коронавірусом. Прийняли найбільшу кількість хворих та більше за всіх перебували в зоні постійного ризику зараження. Деякі, на жаль, захворіли.

Ми вже зверталися до медичних закладів офіційно та повідомляли, які спеціалісти потрібні інфекційці. Але офіційні листи не містять емоцій. Тому звертаюся ще раз - особисто. Ви дійсно дуже потрібні!

Анестезіологи, інфекціоністи, кардіологи, рентгенологи, пульмонологи, медичні сестри й лаборанти! Ми чекаємо на вас! Розроблено юридичний механізм і оформлення, і оплати праці.

Боротися легше разом!

 

 

 

За попередню добу в Україні зафіксовано 588 нових випадків коронавірусу

 

Це новий антирекорд, який пов’язаний з тим, що українці нехтують протиепідемічними рекомендаціями МОЗ.

Якщо ситуація буде погіршуватися, міністерство рекомендуватиме посилення карантину. Це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.  

«Сьогодні в нас рекорд за кількістю людей, які одужали, – це 602 особи, але з іншого боку – антирекорд, оскільки маємо 588 нових випадків COVID-19. Ще раз хочу звернутися до всіх українців: пом’якшення карантину чітко регламентує протиепідемічні заходи. Це користування засобами індивідуального захисту, масками, респіраторами, антисептиками, дотримання соціальної дистанції тощо. Всі ці заходи розроблені провідними фахівцями нашої країни. Якщо не дотримуватися цих рекомендацій, можемо отримати зростання кількості захворілих і, як наслідок, МОЗ буде рекомендувати введення додаткових заходів», - підкреслив Максим Степанов.

За словами Міністра охорони здоров’я, відомство аналізує кожен випадок зараження коронавірусом, а також збільшує кількість тестувань. Зокрема, за попередню добу було загалом здійснено 14301 тест. З них 10563 дослідження методом ПЛР, а також 3738 ІФА-тестів.

 

 

 

 

Голова ХОДА та Посол Латвії в Україні домовились провести в Харкові спільний IT-форум

 

4 червня Олексій Кучер та Юріс Пойканс провели зустріч у режимі онлайн.

Темою спілкування стала співпраця у сфері IT – її голова ХОДА та Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської республіки визначили як одну з найбільш перспективних ще під час першої зустрічі у січні цього року.

«Я хочу вже переходити до конкретних пропозицій. Ми можемо провести на Харківщині спільну конференцію після того, як карантинні заходи будуть послаблені. Ми залучимо до організації наш IT-кластер, який об’єднує понад 120 компаній. Вони зможуть запропонувати і свої продукти, і відповідні теми сесій. З вашого боку ми також чекаємо на пропозиції. Все узгодимо, домовимось і проведемо досить масштабний захід. І вже на ньому визначимо подальші шляхи співпраці», - запропонував Олексій Кучер.

Юріс Пойканс підтримав цю пропозицію, зауваживши, що в посольстві вже визначили людину, яка відповідатиме за співпрацю в сфері IT.

«Відновлення зв’язків між Латвією та Україною, Латвією та Харківщиною сьогодні - головне питання. І робити це потрібно якомога швидше. Тому я абсолютно підтримую ідею цієї конференції. Ми в посольстві вже призначили людину, яка зможе відповідати за цей захід. Я прошу визначити таку людину від обласної адміністрації, щоб вони напряму спілкувалися. Ми повідомимо про це нашим IT-компаніям, щоб вони допомогли організувати все. Сподіваюся, що до осені ми все організуємо», - відповів посол.

Олексій Кучер також зазначив, що має намір організувати на Харківщині надалі більш масштабний захід із залученням інших лідерів IT-індустрії України – компаній Києва та Львова.

«Як правило, такі зустрічі проводить столиця, місто Київ. Але ми можемо перейняти цю ініціативу. В нас все є для цього», - зауважив Олексій Кучер.

Юріс Пойканс відповів, що подібні заходи в Харкові будуть більш цікавими, ніж у Києві, адже це дозволить міжнародним партнерам більше дізнаватися про регіони.

Також Юріс Пойканс повідомив, що планує відвідати Харківську область 17-18 червня та зустрітися з Олексієм Кучером, щоб обговорити подальші спільні проєкти. Серед іншого – участь харківських підприємців у міжнародному бізнес-форумі в Латвії.

«Я хотів би, щоб харківські бізнесмени сформували групу і приїхали до Латвії. Щоб вони демонстрували свої можливості та розвивали зв'язки напряму», - сказав посол.

Голова ХОДА підтримав цю ініціативу та пообіцяв допомогти з організацією такого візиту.

«Ми візьмем на себе відповідальність організувати пул активних бізнесменів, які зможуть представити наш регіон», - сказав Олексій Кучер.

 

 

 

Відвідування закладів соціальної сфери

 

Голова районної державної адміністрації Володимир Рєзніков з робочим візитом відвідав Барвінківський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення райдержадміністрації та Барвінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).    

У рамках візиту голова поспілкувався з керівниками та робочими колективами закладів, оглянув робочі кабінети, приміщення. Під час зустрічі були обговорені нагальні питання, зокрема щодо організації роботи в умовах карантину для забезпечення якісного та безпечного надання соціальних послуг населенню. Також Володимир Рєзніков наголосив на обов’язковому дотриманню всіма працівниками заходів індивідуальної безпеки під час карантину.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Карантинні обмеження будуть поступово послаблюватися – рішення Уряду

 

На засіданні Уряду 3 червня було ухвалено рішення про подальше поступове зняття карантинних обмежень.

Виступаючи на засіданні Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль наголосив, що зараз Україна продовжує перебувати на плато захворюваності. «Ось уже тиждень кількість тих, хто захворів, у нас фактично і не росте, і не падає. Тому ми маємо залишатися обережними та відповідальними», - підкреслив він.

При цьому Денис Шмигаль переконаний, що в більшості регіонів ситуація повністю контрольована.  «Тому модель адаптивного карантину дозволила з 1 червня запустити чергову хвилю послаблення карантину. В більшості наших областей була дозволена робота спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів, а також запустилося міжобласне та залізничне сполучення».

Прем’єр-міністр додав, що наступні послаблення карантинних обмежень стосуватимуться роботи закладів громадського харчування, церковних служб та запуску авіасполучення. «З 5 червня ми запустимо внутрішні авіаперельоти, а з 15 червня закордонне авіасполучення. Так само ми хочемо, аби з 5 червня кафе та ресторани почали приймати відвідувачів всередині. Звичайно, всі правила по дистанції та дезінфекції мають виконуватися», - наголосив Прем’єр-міністр.

Відповідно до змін, які Уряд вніс до Постанови №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів», з 5 червня дозволяється: приймання відвідувачів у приміщеннях закладів громадського харчування, за умови дотримання протиепідемічних заходів; особам старше 60 років дозволяється не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції; дозволяється проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 кв. м ; проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.


 

 

 

Найважливіше – гарантувати безпеку для учасників ЗНО. Олексій Кучер 

3 червня голова ХОДА відвідав Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти.

Він ознайомився з роботою закладу та обговорив з його колективом підготовку до проведення ЗНО, зокрема, організацію протиепідемічних заходів при проведенні тестування.

За інформацією директора регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра Сидоренка, у цьому році в Харківській області для участі у ЗНО зареєструвалися 22 тисячі 710 учасників. З них учні шкіл – 13250.

Порядок проведення ЗНО-2020 у порівнянні з попередніми роками залишається незмінним. Однак сама процедура його проведення з урахуванням епідемії COVID-19 матиме певні вимоги. Зокрема, на пунктах уникатимуть скупчення учасників: допуск до пункту проведення тестування здійснюватиметься за графіком. Потрапити на тестування можна буде лише після проведення термометрії, обов’язково у захисній масці або респіраторі. Люди, в яких температура буде вища за 37,2 С, та ті, хто матиме ознаки респіраторних захворювань, не будуть допущені до тестування. Вони зможуть скласти іспит у додаткову сесію. Також на входах до пунктів тестування будуть місця для оброблення рук антисептиками, в аудиторіях регулярно здійснюватиметься провітрювання, чергуватимуть медичні працівники.

«Мене тішить, що Харківська область в підготовці до ЗНО знаходиться попереду. Це дуже важливе питання - за умов карантинних заходів гарантувати безпеку дітям, які будуть проходити тестування. Це обов’язковий скринінг, це певний інтервал надходження людей. Впевнений, при тому, що кількість дітей, які заявились на тестування, збільшилась, ми виконаємо всі вимоги», - сказав Олексій Кучер.

Він передав центру частину засобів індивідуального захисту, необхідних для проведення ЗНО.

Олександр Сидоренко зазначив, що зараз головними питаннями підготовки до ЗНО є саме забезпечення засобами індивідуального захисту, а також доставлення цих засобів у 107 пунктів тестування, які діятимуть на території області.

«Головне питання на сьогодні – це забезпечення пунктів тестування медичним оснащенням згідно з вимогами головного санітарного лікаря. Для проведення пробного тестування ми вже все маємо, завдяки благодійній допомозі. Також важливе питання логістики на основну сесію ЗНО: всі засоби індивідуального захисту необхідно доставити до пунктів оцінювання», - пояснив директор центру.

Він також зауважив, що Харківська область – перша з усіх регіонів, де вже підписано розпорядження голови ОДА щодо підготовки до проведення ЗНО.

«Для нас це дуже важливо. Тепер ми маємо всі нормативні документи на регіональному рівні, це нам розв’язує руки по включенню логістики. Нам фактично є на що спиратися в роботі», - пояснив директор регіонального центру.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться на Харківщині 15 червня, з інших навчальних предметів – 17 червня. Для тих, хто скористається можливістю визначення результатів пробного ЗНО за допомогою онлайн-сервісу, результати тестування з української мови і літератури буде оприлюднено до 21 червня, з решти предметів — до 23 червня.

Основна сесія ЗНО розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Інформацію про результати з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 29 липня.

В області працюватимуть, як і раніше, округи з центрами у Балаклії, Ізюмі, Краснограді, Куп’янську,  Лозовій, Чугуєві, Харкові.

Загалом тестування проходитимуть у 107 пунктах. До роботи залучено 4310 працівників освіти.

Додаткова сесія ЗНО запланована на 24 липня – 10 серпня, а результати буде розміщено до 14 серпня.

 

 

 

Продовження співпраці з Благодійною організацією «ХАРКІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

 

СЕРЦЕ МАТЕРІ»

 

За сприяння голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера 03 червня 2020 голова районної державної адміністрації Володимир Рєзніков передав медичним працівникам комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвінківського району» та «Барвінківська центральна районна лікарня» 180 літрів дезінфектанту антисептика «BioSTERILLIN». Це стало можливим  завдяки продовженню співпраці з Благодійною організацією «ХАРКІВСЬКИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД СЕРЦЕ МАТЕРІ».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 03.06.2020

 

 

Щотижнева інформація щодо ситуації з COVID-19   

 

Барвінківська районна державна адміністрація інформує, що до сімейних лікарів дорослого та дитячого населення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвініквського району» у період з 26.05.2020 по 02.06.2020 з приводу ГРВІ звернулось 7 осіб, з них 3 дітей. «На самоізоляції» після перебування за кордоном залишається 6 осіб.

Всього некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвініквського району» швидкими тестами перевірено 38 осіб.

Станом на 02 червня 2020 року в Барвінківському районі відсутні підтверджені випадки захворювання на CОViD-19.

 

 

Усі проєкти «Великого будівництва» будуть реалізовані до кінця цього року. Олексій Кучер

 

1 червня голова ХОДА ознайомився з ходом робіт у Наталинській школі, яку реконструюють у рамках програми Президента України.

Проєкт передбачає капітальне відновлення наявної будівлі школи, а також будівництво нового двоповерхового корпусу зі спортивною та актовою залами. Також у новій будівлі розміщуватимуться чотири класні кімнати та інші робочі приміщення.

«Зараз ми фактично знаходимось в епіцентрі «Великого будівництва». Ця президентська програма є дуже важливою. Усі голови обласних адміністрацій взяли на себе зобов’язання до кінця цього року реалізувати 15 проєктів: це реконструкція та будівництво 5 шкіл, 5 дитячих садочків та 5 спортивних об’єктів. Наталинська школа – один з наймасштабніших проєктів, який реалізується на Харківщині, у Красноградському районі. Упевнений, що ми матимемо тут наприкінці року дуже потужну та красиву школу», - сказав Олексій Кучер.

Реалізація проєкту дозволить організувати в закладі навчання в одну зміну, адже до цього 350 учнів Наталиного вимушені були розпочинати заняття в різний час.

«Місця в закладі було мало, бо він розрахований на школу-восьмирічку, а зараз тут навчаються від 1 по 11 класи. Нам було досить важко. Додаткові 4 навчальні кабінети дозволять нам навчатися в одну зміну», - розповіла директорка школи Олена Гаврилова.

Крім того, будівництво нових актової та спортивної зал забезпечить не лише повноцінний навчальний процес, а й активний відпочинок для усіх мешканців Наталиного. Актовою та спортивною залами зможуть користуватися усі мешканці селища – у вечірній час. Для цього проєктом передбачені окремі входи до приміщень.

За словами голови Наталинської ОТГ Віолетти Боровської, реконструкція школи – це давня мрія мешканців селища. Школу намагалися добудувати ще наприкінці 90-х років минулого сторіччя, але через економічну кризу не змогли.

«У 2017 році ми виготовили проєкт добудови школи з реконструкцією. І зараз, нарешті, завдяки допомозі держави, маємо змогу добудувати школу. Ми повинні були завершити нашу реконструкцію у 2021 році. Але завдяки президентській програмі «Велике будівництво» ми на 1 рік скорочуємо терміни - і завершимо роботи вже до кінця 2020 року», - повідомила Віолета Боровська.

 

У дошкільному підрозділі Красноградського НВК №3 відкрили додаткову групу

 

До нової групи ходитимуть 20 дітлахів наймолодшого віку.

Під час робочої поїздки до Красноградського району голова ХОДА Олексій Кучер оглянув приміщення, яке відремонтували під відкриття додаткової групи ДНЗ.

У приміщенні площею 100 кв. м обладнали сучасну ігрову, спальну кімнату, роздягальну. Відремонтували туалетну кімнату з душовою для дітей. Для проведення ремонтних робіт з районного бюджету було спрямовано 600 тис. грн, на меблі, іграшки та інвентар – близько 300 тис. грн.

Директор НВК Григорій Кашуба розповів, що зараз іде підготовка до прийняття дітей - відповідно до вимог другого етапу послаблення карантину.

«Заяви від батьків, які хочуть віддати дітей до нової групи, вже є, вони приходили знайомилися з умовами. Дітей будемо набирати по черзі, поступово. Оскільки це малюки до трьох років, їм потрібно адаптуватися, тож одразу в групі не буде багато дітей», - повідомив директор НВК.

Загалом до складу дошкільного підрозділу Красноградського НВК №3 входять 8 груп на 130 дітей різного віку.

«З відкриттям нової групи ми зняли взагалі проблему щодо черги до садочків у місті. Тепер у нас навіть є вільні місця у в садочках», - розповіла начальниця відділу освіти Красноградської РДА Антоніна Турова.

Також, перебуваючи в районі, Олексій Кучер завітав до дитячого будинку сімейного типу родини Скрипників, для яких було придбано дім за державні кошти. Наразі в родині виховуються 9 дітей.

Голова ХОДА привітав їх із Днем захисту дітей.

«Я вас вітаю зі святом. Головне – міцного здоров’я, все інше буде обов’язково», - сказав Олексій Кучер

Він також подякував батькам-вихователям ДБСТ.

«Я вам дякую за вашу роботу. Те, що ви робите, – вартує дуже багато», - сказав очільник облдержадміністрації.

 

 

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 02.06.2020

 

 

Робочий візит голови районної державної адміністрації до Мечебилівської сільської ради

 

01 червня 2020 року голова районної державної адміністрації Володимир Рєзніков відвідав Мечебилівську сільську раду Барвінківського району, де зустрівся з головою сільської ради Валентиною Хавільовою. Під час зустрічі обговорювались питання розвитку громади та виконання заходів, спрямованих на попередження захворювання на CОViD-19.

Голова райдержадміністрації також відвідав Мечебилівську загальноосвітню школу І-ІІІ ст. та Мечебилівський ДНЗ (ясла-садок) Мечебилівської сільської ради, де  обговорив з директорами нагальні питання функціонування закладів та хід підготовки до нового 2020/2021 навчального року. Голова наголосив на необхідності виконання Тимчасових рекомендацій протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти району на період карантину, затверджених заступником Міністра охорони здоров’я – головним державним санітарним лікарем України за умови відновлення  діяльності  закладу у період карантину.

 

 

Хай щастю дитини не буде кінця!

 

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей.

Враховуючи карантинні обмеження,  комунальний заклад «Барвінківська централізована бібліотечна система» запрошує всіх бажаючих ознайомитися з книжковою виставкою «Сонцю і квітам всміхається літо» та «Хай щастю дитини не буде кінця» на сторінці FACEBOOK.

Діти - продовження роду людського й здійснення мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб вони зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Любі наші діти, у вас почалися довгоочікувані літні канікули! А у книг не буває канікул! А де живуть книги? Звичайно - у БІБЛІОТЕЦІ !!!

Шановні наші юні читачі, сподіваємося, що проводячи літні канікули в бібліотеці ви отримаєте море позитивних емоцій від зустрічі з літературними героями, покращуючи творчі та інтелектуальні здібності, поповнюючи свої знання, змістовно проводячи вільний час.

 

 

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 01.06.2020

 

 

 

 

У ХОДА збирають дитячі малюнки про навчання онлайн

 

Збір малюнків починається 1 червня, у День захисту дітей, та триватиме до 10 червня.

Роботи школярів Харківщини будуть розміщені в онлайн-галереї на сайті ХОДА, а також у виставковому центрі «Бузок».

Про акцію повідомив голова облдержадміністрації Олексій Кучер.

«Я щиро вітаю всіх маленьких жителів Харківщини зі святом! І щоб зробити його більш цікавим та веселим, пропоную вам намалювати картини того, як навесні ви навчалися онлайн», - запропонував керівник ХОДА.

Фото та скан-копії малюнків потрібно присилати на електронну адресу: first_palace@ukr.net до 10 червня включно.

Дату початку виставки буде оголошено пізніше.

 

 

 

 

 

 

 

Дорогі діти! Шановні батьки!

Щиро вітаю вас із світлим та прекрасним святом – Міжнародним днем захисту дітей!

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними прославляли свої родини та рідний край.

У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Одвічна істина – «діти – наше майбутнє». Тому ми повинні зробити все можливе, щоб це майбутнє було квітучим, радісним та спокійним. То ж давайте сіяти в дитячих серцях зерна поваги, терпеливості, взаєморозуміння, турботи та любові. Тоді, над нашими головами завжди буде мирне небо, довкола ряснітимуть засіяні хлібами поля, а звідусіль лунатиме безтурботний сміх прийдешніх поколінь.

Зі святом!

 

З повагою,

голова районної державної адміністрації Володимир РЄЗНІКОВ

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Туристичні маршрути

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Дорожня карта

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта