Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Промисловість - це серце нашої економіки. Олексій Кучер

 

У Харкові відбувся круглий стіл: «Інтеграція виробництва та науки – основа стійкого розвитку економіки».

Захід відбувся 30 липня за участю Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера, голів комітетів Верховної Ради України, народних депутатів України, членів Національної академії правових наук України та провідних фахівців науково-дослідних інститутів. 

Вітаючи учасників заходу, Дмитро Разумков відзначив, що для розвитку держави необхідно об’єднувати всіх представників науки, освіти, підприємств - як державних, так і приватних.

«Виходячи з цієї кризи, ми можемо рухатись вперед. Ми зможемо розбудовувати державу. Тут буде потрібна допомога всіх. Тут не може бути хтось - осторонь, хтось - поруч, хтось - просто спостерігає, - зазначив Дмитро Разумков. - Якщо ми з вами ставимо за мету розвиток держави, об’єднання держави, повернення територій, які поки що знаходяться не під нашим контролем, то це ми зможемо зробити лише разом».

Олексій Кучер, звертаючись до присутніх, зазначив, що для розвитку економіки необхідно не лише покращувати виробництво, а й напрацьовувати наукові доробки.

«Промисловість - серце нашої економіки, - зазначив голова ХОДА. - Сьогодні ми ведемо розмову з науковцями, адже наука - її мозок».

Дмитро Разумков підкреслив, що Харків - одне з небагатьох міст, яке може демонструвати поєднання історичних можливостей, що закладалися в плані освіти, науки та сучасних потужностей.

«Рівень освіти, рівень знань, науки та підприємств, які ми спостерігали, - це гарний приклад, який можна було б розширювати на всю державу», - додав Дмитро Разумков.

Ректор Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василь Тацій відзначив взаємодію між владою та наукою на території Харківської області.

«Мені особливо приємно, адже в Харкові, як ніде, є глибоке відповідальне розуміння керівництва нашого регіону того, що треба робити все можливе, а інколи - неможливе, щоб Харків став інноваційним містом», - сказав Василій Тацій.

 

Навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно, - Прем’єр-міністр

 

У четвер, 30 липня, під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулася всеукраїнська селекторна нарада з керівниками областей. Серед питань, які обговорювалися, — організація навчального року 2020/2021 в умовах адаптивного карантину, забезпечення закладів освіти підручниками та використання коштів субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам.

«Навчальний рік по всій території України розпочнеться вчасно з 1 вересня відповідно до особливостей епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні або окремій адміністративно-територіальній одиниці», — наголосив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр нагадав, що з 1 серпня починають діяти нові правила адаптивного карантину, за якими всі регіони України поділятимуться на чотири зони: зелену, жовту, помаранчеву та червону. Він уточнив, що в залежності від епідеміологічної ситуації, на окремих територіях, у районах, містах «червоної» зони будуть ухвалюватися окремі рішення.

Заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко зазначив, що в постанові від 22 липня 2020 р. №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» прописані чіткі норми щодо організації роботи закладів освіти.

«Вони спрямовані насамперед на розрив можливого спілкування дітей різних вікових груп. Ми просимо організувати початок уроків у різний час, щоб діти не відвідували навчальних закладів одночасно з дорослими і сторонніми людьми, які не є учасниками освітнього процесу», — заявив Віктор Ляшко.

Головний державний санітарний лікар додав, що викладацький склад повинен буде проходити щоденну термометрію й бути в масках до початку уроку. «Для дітей інші норми. Ми відмовляємося від термометрії, але запроваджуємо опитування дітей щодо стану здоров’я. І в разі появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції їм потрібно забезпечити проведення термометрії та консультації медичного працівника», — додав Віктор Ляшко.

Під час наради Денис Шмигаль підкреслив, що критично необхідно забезпечити заклади освіти книжками, завершити всі реконструкції та ремонти: «Все це має бути зроблено до 1 вересня».

Дуже важливий момент, за словами Прем’єр-міністра, — це використання коштів субвенцій із державного бюджету місцевим бюджетам. Зокрема, він підкреслив, що в областях дуже низький відсоток використання коштів за програмами «Спроможна школа» та «Нова українська школа».

«Прошу ОДА дати відповідні завдання своїм працівникам і поставити на контроль ефективне використання коштів. Тому що ресурси надані, але вони не використовуються. Процент використання критично низький», — зазначив очільник Уряду.

За підсумками засідання Прем’єр-міністр доручив головам обласних державних адміністрацій забезпечити організований початок 2020/2021 навчального року з урахуванням особливостей епідеміологічної ситуацій в закладах освіти та створення безпечних умов для організації освітнього процесу.

 

 

Денис Шмигаль: Університети можуть самі визначати, коли і в якій формі їм починати освітній процес у новому навчальному році

 

30 липня під головуванням Прем’єр-міністра відбулася всеукраїнська селекторна нарада з представниками місцевих органів влади, а також профільними міністерствами. Серед інших тем обговорювали підготовку до нового навчального року. 

Денис Шмигаль відзначив, що відповідно до закону про вищу освіту, університети мають такий рівень автономії та самоврядування, який дозволяє їм самостійно визначати форми навчання та форми організації освітнього процесу. Вчена рада закладу вищої освіти ухвалює рішення з питань організації освітнього процесу та визначає строки навчання на відповідних рівнях.

«В Україні фактично 1,2 млн студентів, і важливо, щоб навчальний процес для них проходив у безпечних умовах. Рішення про те, чи будуть студенти вчитися дистанційно, чи будуть ходити в університет треба приймати з огляду на епідеміологічну ситуацію в кожному конкретному регіоні. Звичайно, що всі рішення треба приймати з огляду на безпеку наших дітей», – відзначив Прем’єр-міністр.  

Міністерство освіти і науки України рекомендує закладам вищої освіти планувати початок навчального року з урахуванням карантинних обмежень, встановлених Урядовою постановою №641. У разі сприятливої ситуації МОН рекомендує розпочати 2020/2021 навчальний рік за наступним розкладом:

— для студентів 1 курсу (ОС Бакалавр), які в цьому році вступають на навчання до закладів вищої освіти у період з 1 по 15 вересня 2020 року;

— для студентів старших курсів, починаючи з другого, з 1 вересня 2020 року;

— для студентів ОС Магістр першого року навчання – у період з 11 по 15 вересня 2020 року.

 

 

Чергова сесія Барвінківської районної ради

 

29 липня 2020 року голова районної державної адміністрації Володимир РЄЗНІКОВ взяв участь у ХХХVІІІ сесії VІI скликання Барвінківської районної ради під головуванням голови районної ради Валентини ЩОЛОК. В роботі пленарного засідання прийняли участь 21 депутат районної ради, відповідальні працівники виконавчого апарату районної ради, районної державної адміністрації та доповідачі згідно питань порядку денного пленарного засідання. На порядок денний сесійного засідання голова районної ради запропонувала депутатам винести 19 питань, які були попередньо вивчені членами постійних депутатських комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії районної ради.

Депутати розглянули питання про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року та внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2019 року № 859- VIІ «Про районний бюджет Барвінківського району на 2020 рік» та додатків до нього (зі змінами). Начальник фінансового управління РДА Микола ЧУХНО проінформував присутніх, що районний бюджет за І півріччя 2020 року по власним доходам виконаний на 102,7%. При плані 18747,0 тис грн. надійшло 19244,7 тис грн. доходів, що на 497,7 тис грн. більше, ніж було заплановано. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження збільшилися на 2034,1 тис. грн. Виконані всі затверджені доходні джерела. Районний бюджет по доходам разом із трансфертами по загальному фонду виконаний на 99,1%. Затверджений план з урахуванням змін становить 68452,1 тис. грн., отримано доходів 67836,7 тис грн. Разом з вільними залишками та передачею коштів до спеціального фонду виконання доходної частини становить 94,3%. Спеціальний фонд за І півріччя 2020 року виконаний на 101,9%.

Видаткова частина загального фонду районного бюджету за І півріччя 2020 року виконана на 84,9%. При плані 80630,1 тис грн., касові видатки склали 68445,0 тис грн. На фінансування соціально-культурних закладів витрачено 59507,1 тис грн., що складає 86,9% від обсягу бюджету по видаткам загального фонду. Із них: по закладам освіти – 47204,1 тис грн., охорони здоров’я – 8014,9 тис грн., по закладам культури – 3507,9 тис грн., по фізичній культурі та спорту – 780,2 тис грн. На соціальний захист населення спрямовано 2529,5 тис грн., що становить 3,7% видатків районного бюджету. Інші видатки районного бюджету складають 9,4%. Виконання видаткової частини спеціального фонду становить 58,8%. При плані 5324,3 тис грн., касові видатки становлять 3128,9 тис грн. З урахуванням внесених постійною комісією районної ради з питань бюджету та соціально - економічного розвитку пропозицій, погоджено зміни до районного бюджету на 2020 рік.

Відповідно до порядку денного були розглянуті інформації про хід виконання Програми розвитку архівної справи в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 21 липня 2016 року № 202-VІІ (зі змінами), Про хід виконання Програми "Питна вода Барвінківського району на 2016-2020 роки", затвердженої рішенням 6 сесії районної ради 7 скликання від 20 травня 2016 року № 122-VІІ, Про хід виконання Програми боротьби з амброзією полинолистою у Барвінківському районі на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням 15 сесії районної ради 7 скликання від 26 липня 2017 року № 421- VІІ. Внесли зміни до Програми Цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки в Барвінківському районі на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням V сесії районної ради VІІ скликання від 02 березня 2016 року № 88 – VІІ (зі змінами), Програми надання невідкладної медичної допомоги населенню Барвінківського району на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням 28 сесії райради 7 скликання від 20 грудня 2018 року № 720-VІІ (зі змінами), районної програми «Цукровий діабет» на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 20 сесії райради 7 скликання від 21 грудня 2017 року № 508-VІІ (зі змінами) та до Положення про призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району. Депутатами розглянули звіти керівників комунальних закладів Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва та Барвінківської дитячо-юнацької спортивної школи про роботу закладів. Було затверджено Шульгу Ірину Миколаївну на посаду директора Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Барвінківської районної ради. Також депутати розглянули 6 питань стосовно управління майном спільної власності територіальних громад міста та сіл Барвінківського району.

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 28.07.2020

На Харківщині зібрали 2,5 млн тонн ранніх зернових

 

Зокрема, пшениці вже намолочено 2 млн тонн, ячменю – 400 тис. тонн, гороху – 43,6 тис. тонн, озимого жита – 6,7 тис. тонн, вівсу – 5 тис. тонн.

На даний час урожай зібрано з площі понад 535 тис. га – це 75 % посівної площі під озимими культурами в області.

Середня врожайність ранніх зернових наразі становить 46,1 ц/га.

Повністю завершили збирання ранніх зернових та зернобобових культур господарства Богодухівського району.

П’ять районів області зібрали понад 100 тис. тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур. Найбільший вал отримали господарства Вовчанського (141,4 тис. тонн), Балаклійського (125,6 тис. тонн), Великобурлуцького (124 тис. тонн), Первомайського (116,2 тис. тонн) та Барвінківського (108,4 тис. тонн) районів.

Найвищу врожайність наразі отримують сільгоспвиробники Чугуївського району - 63 ц/га. Також серед лідерів - Красноградський район (55,4 ц/га), Великобурлуцький (53,6 ц/га), Первомайський (51,8 ц/га) та Валківський (50,8 ц/га) райони.

 

 

 

 

Комісія з питань захисту прав дитини

 

 

 

28 червня 2020 року під головуванням голови  районної державної адміністрації  Володимира  Рєзнікова  відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому було розглянуто питання про  негайне  відібрання малолітньої дитини,здоров’я та  життя  якої було під загрозою. Були  вжиті  відповідні  заходи.          

На даний час дитина перебуває під наглядом лікарів та медичного персоналу КНП «Барвінківська центральна лікарня».

Згідно  з  чинним  законодавством  України  до  Барвінківського  районного   суду  буде  надіслане  клопотання   щодо позбавлення батьківських прав одинокої матері по відношенню до її малолітньої  доньки.

 

 

 

 

 

 

 

 

Від роботи керівника делегації України в ТКГ залежить територіальна цілісність і суверенітет країни. Президент

 

Володимир Зеленський відзначив, що вибір кандидата на цю посаду відбувається з особливою відповідальністю.

«Коли ми точно знаємо, наскільки це складна робота, ми так само складно обираємо людину, яка може очолити групу (делегацію України в Тристоронній контактній групі. – Ред.). Треба знайти баланс. Людина, з якою розмовляє Росія. Людина, яку – найголовніше – поважають в Україні. Людина, яка може домінувати за столом перемовин. Людина, яка може зреагувати, не зрадити Україну в дуже складні моменти. На вагах – наша територіальна цілісність, наш суверенітет. А значить, не тільки наша сучасність, але й майбутнє України, – зауважив Глава держави під час спілкування зі ЗМІ після відвідання Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит».  - Тому цей вибір – не просто чергова посада. Це один з найскладніших кадрових виборів».

Глава держави зазначив, що на посаду керівника української делегації в ТКГ є декілька претендентів. Зокрема, це Віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков та перший Президент України Леонід Кравчук. Також ведуться переговори з іншими кандидатами на цю посаду.

«Це не просто керівник. Буде керівник, і люди, які разом з керівником (делегації України. – Ред.) Тристоронньої контактної групи повинні всі бути командою. Тому найближчими днями з’явиться офіційне підтвердження тієї чи іншої людини», – констатував Володимир Зеленський.

Також Президент подякував Леоніду Кучмі за важку та відповідальну роботу на посаді глави делегації України в ТКГ.

 

 

Важливо!

 

2561 пожежа на відкритих територіях та у природних екосистемах  виникло на Харківщині з початку року та 92 лісових пожеж. Зокрема на території Барвінківського району 44 пожежі на відкритих територіях.

Найчастіше, така негативна тенденція спостерігається як тільки громадяни масово починають спалювати сміття на присадибних ділянках та навмисно випалюють сухостій на полях. Тож, вогнеборці продовжують ліквідовувати численні пожежі сухої трави, сміття, очерету, тощо.

Тож, зважаючи на збільшення кількості таких загорянь, Служба порятунку закликає усіх суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Перш за все, не слід розводити відкритий вогонь біля лісової зони, в полях, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Категорично заборонено випалювати сміття та рослинні залишки!

Пам'ятайте, що пожежі в екосистемах також можуть спричинити тяжкі наслідки, зокрема, неконтрольоване поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту та загибель тварин.

 

 

Адаптивний карантин в Україні буде продовжено до 31 серпня

 

Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня.

«У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Рівень визначається автоматизованим програмним забезпеченням на основі визначених алгоритмів та зібраних даних та затверджується Національною комісією ТЕБ та НС», — зазначив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

При цьому очільник МОЗ Максим Степанов наголосив, що навіть для «зеленої зони» продовжують діяти певні карантинні обмеження.

«Усі критерії розроблені на основі нашого досвіду та досвіду західних партнерів... «Зелена зона» не означає повне зняття карантину», — підкреслив Максим Степанов.

Відтак, йдеться про такі карантинні обмеження для «зеленої зони»:

- у громадських будівлях обов'язковим є носіння маски або респіратора;

- проведення масових заходів може відбуватися за умови перебування не більше 1 особи на 5 квадратних метрів;

- кінотеатри мають бути заповнені не більше, ніж на 50%;

- пасажирські перевезення мають відбуватися тільки для пасажирів на сидячих місцях.

Відповідно до постанови, регіоном зі значним поширенням COVID-19 вважається такий, у якому наявна хоча б одна з таких ознак:

- завантаженість ліжок у закладах охорони здоров'я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19, становить більш як 50%;

- середня кількість тестувань методом ПЛР та ІФА становить менше ніж 24 на 100 тис. населення протягом останніх семи днів;

- коефіцієнт виявлення випадків інфікування COVID-19 становить більш як 11%;

- показник динаміки зростання випадків інфікування COVID-19 становить більш як 10%.

У залежності від рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території регіону або окремих адміністративно-територіальних одиницях застосовуються відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи.

Зазначимо, дія нової постанови стосується періоду з 1 серпня по 31 серпня 2020 року.

Первомайська ЦРЛ отримала сучасний рентген-апарат

 

Нова діагностична система придбана коштом обласного бюджету і замінить апарат радянського виробництва 1989 року.

Документацію на нове обладнання керівництву ЦРЛ передав голова ХОДА Олексій Кучер під час робочої поїздки до Первомайського району.

«Це не наш подарунок, це подарунок для лікарні, для жителів, платників податків, - власне, за їх кошти. Я хочу змінити уяву громадян: ні голови ХОДА, ні самостійно депутати обласної ради, ні мер, ні голови райради не дарують такі подарунки. Ми лише спрямуємо кошти платників податків. Такі рентген-апарати придбані для трьох районів, зокрема, Первомайського», - сказав Олексій Кучер.

Нова рентгендіагностична система GMM Calypso F виробництва Італії змінить апарат, який обслуговує пацієнтів вже понад 30 років. Головний лікар Первомайської ЦРЛ Іван Панарін відзначив, що наявний рентген давно морально та технічно застарів, потребує постійного ремонту, не дає змогу проводити рентгенологічне обстеження на сучасному рівні. При цьому рентгенівський кабінет поліклінічного відділення ЦРЛ працює в дві зміни і дає змогу обстежити до 50 пацієнтів в день.

«Поява цифрового апарату дозволяє побачити найдрібніші зміни в легенях, у кістках, інших частинах тіла. Тепер ми зможемо набагато якісніше діагностувати різні захворювання, - розповів Іван Панарін. – Крім того, це обладнання в 2,5 рази виділяє менше шкідливого радіоактивного випромінювання, ніж старе. Тобто щадить і професіоналів, які працюють, і пацієнтів. Цей апарат дає можливість не просто на екрані комп'ютера побачити патологію, записати та архівувати її, він ще має здатність робити касетні рентгенівські знімки».

Іван Панарін відзначив, що, зокрема, новий рентген дозволить якісніше обстежувати хворих з COVID-19 та підозрою на нього. За інформацію головного лікаря, за час пандемії в стаціонарі Первомайської ЦРЛ лікувалися 22 пацієнти з COVID-19, усі вони одужали. Зараз у лікарні знаходиться один хворий з підтвердженим діагнозом та ще 2 – з підозрою на коронавірус.

Під час спілкування з головою ХОДА головний лікар також поставив питання щодо можливості реконструкції приймального відділення ЦРЛ за державний кошт. На даний час Первомайська районка не увійшла до списку лікарень, де цього року відновлять приймальні відділення.

Олексій Кучер відзначив, що в Харківській області такі ремонти пройдуть у 15 лікарнях, і ця кількість більша ніж в інших регіонах країни.

«Ми розуміємо, що такі лікарні як ваша, що обслуговують величезну кількість людей, також потребують уваги. Тож ми розглянемо це питання – можливо, про проведення робіт у цьому році не йдеться, але на наступний рік», - сказав голова ХОДА.


 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 23.07.2020

 

 

 

Рятувальники застерігають: будьте вкрай обережні на воді!

 

Купальний сезон у розпалі, адже спекотна погода сприяє тому, що громадяни масово вирушають на водойми, щоб освіжитися. Однак не всі українці дотримуються правил безпечної поведінки на воді.

Барвінківський РС ГУ ДСНС у Харківській області звертається до населення з проханням будьте вкрай обережні на воді . На території Барвінківського району знаходиться велика кількість річок та ставків, а з настанням спекотної погоди населення все частіше виходять для відпочинку та купання в необладнані для цього місця. Такий відпочинок може призвести до трагедії, оскільки на дні водоймищ знаходиться безліч небезпечних сторонніх предметів, а жодна акваторії дна не обстежена на предмет виявлення цих самих сторонніх предметів.

Ситуація з безпекою на водних об’єктах залишається напруженою і вимагає вжиття додаткових заходів щодо попередження нещасних випадків на воді, особливо в місцях масового відпочинку людей. 

Основними причинами загибелі людей є порушення правил безпеки відпочиваючими.

ЩОБ УНИКНУТИ ТРАГЕДІЙ НА ВОДІ, НЕОБХІДНО ЗНАТИ Й ВИКОНУВАТИ ПРОСТІ, АЛЕ ОБОВ'ЯЗКОВІ ПРАВИЛА, СЕРЕД ЯКИХ:

1. Ніколи не пірнайте в незнайомому місці, а спочатку обстежте водойму й переконайтесь, що під водою немає каміння, залізяк, гострих кілків або ж мілин;

2. Уникайте води зі швидкою течією;

3. Ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах;

4. Не заходьте у воду в нетверезому стані;

5. Не купайтеся в необладнаних, неперевірених для цього місцях.

 

Власникам та орендарям водних об’єктів нагадуємо, що згідно наказу МВС № 301 «Про затвердження Правил охорони життя людей на водних об'єктах України» необхідно:      

- встановити знаки «Купатися заборонено» в місцях  не визначених офіційно для купання;

- обладнати пірс та під’їзд  до нього твердим покриттям для забору води пожежним автомобілем;

- заборонити використання плавзасобів на які власники не мають ліцензії та спеціального посвідчення чи проходження навчання за даними напрямками;

- встановити роз’яснювальні стенди для населення правила поведінки на воді під час відпочинку людей на воді.

 

Дівчина-сирота з Кегичівки отримала житло за державною програмою

 

На придбання квартири площею 54 кв. м для Анастасії Лось було виділено 386 тис. грн.

22 липня голова ХОДА Олексій Кучер, перебуваючи в Кегичівському районі з робочою поїздкою, завітав до Анастасії та ознайомився з умовами, в яких відтепер житиме 23-річна дівчина.

На квартирний облік Анастасію Лось взяли у 2009 році як дитину, позбавлену батьківського піклування. У 2017-му її включили до загальної черги на забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Минулого року кошти на придбання житла для Насті нарешті були виділені. Квартиру дівчина обирала сама – і отримала саме ту, яка сподобалася їй найбільше.

«Я довго шукала квартиру, дуже хвилювалася. Служба у справах дітей та молоді мені допомагала, я дуже вдячна їм. Не так багато людей, які допомагають, - поділилася дівчина. – І я дуже вдячна, що виділили достатньо коштів, щоб купити саме цю квартиру, вона мені дуже сподобалася».

До цього Анастасія мешкала в селі. Тепер шукатиме роботу в Кегичівці.

Олексій Кучер доручив голові райдержадміністрації Джамалу Стаценко допомогти дівчині з працевлаштуванням.

«Я вас вітаю з тим, що ви тепер маєте власне житло. Бажаю всього найкращого, в першу чергу - здоров’я. Щоб у новому помешканні ви створили нову сім’ю. Звертайтеся за допомогою, яка буде потрібна, будемо й надалі підтримувати вас», - сказав голова ХОДА.

 

 

Завдяки «Великому будівництву» в області створять 100 місць у школах та 715 - у дитсадках

 

На даний час загальний рівень виконання будівельних та ремонтних робіт у школах та дошкільних навчальних закладах області складає близько 80%.

Питання реалізації програми Президента України «Велике будівництво» на Харківщині розглянули 22 липня під час наради під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера.

На початку зібрання він звернувся до голів РДА та ОТГ, на території яких розташовані об’єкти, наголосивши на відповідальності кожного з них за реалізацію програми.

«Проєкт обов’язково потрібно завершити у встановлені строки. Я зараз відвідую кожен район і бачу результати проведених робіт. Є голови РДА, яким можна подякувати за відповідальність, декому потрібно активізувати роботи. Потрібно тримати на контролі ці процеси кожного дня, щоб до 1 вересня завершити роботи. Кожен з вас особисто - і я разом з вами - відповідаємо перед Президентом», - сказав Олексій Кучер.

У 2020 році в Харківській області на реалізацію проєктів у рамках «Великого будівництва» по галузі «Освіта» передбачено 149 млн грн. Ці кошти спрямовані на будівництво та реконструкцію 5 шкіл та 5 дитячих садочків. Завдяки реалізації програми в області додатково буде створено 100 місць у загальноосвітніх школах та 715 місць у садочках.

Наразі на всіх 10 освітніх об’єктах «Великого будівництва» роботи ведуться згідно із затвердженими календарними графіками робіт. Відстежувати, як проходять роботи на об’єктах, можна онлайн: для цього на них встановлені засоби відеоспостереження, забезпечено трансляцію.

Крім того, перелік проєктів, що реалізації в рамках «Великого будівництва», пропонується доповнити. До нього хочуть внести Черкаськолозівський ліцей Малоданилівської селищної ради (Дергачівський район). Там вже розпочаті роботи за кошти селищної ради. У разі виділення додаткових коштів з обласного бюджету капітальний ремонт ліцею також встигнуть завершити до 1 вересня.

Також у рамках реалізації програми «Велике будівництво» здійснюються роботи з ремонту під’їзних шляхів до навчальних закладів.

За інформацією, озвученою директором ДП «Дороги Харківщини» Ігорем Турченком, на 5 об’єктах ремонт під’їзних шляхів уже виконано, на 1 об’єкті ремонт - у стадії виконання, по 2 об’єктах проводяться тендерні процедури.

«Роботи виконуються згідно із затвердженими графіками та будуть виконані до 1 вересня», - запевнив Ігор Турченко.

 

 

 

 

 

На Харківщині намолотили перший мільйон тонн зерна нового врожаю

 

 

Голова ХОДА Олексій Кучер привітав із досягненням аграріїв регіону.

Станом на 20 липня в області зібрали вже 1,2 млн тонн зерна ранніх зернових та зернобобових культур. Врожай уже зібрали на 264,1 тис. га (37% до прогнозу). Середня врожайність зараз складає 44,3 ц/га.

Так, уже намолочено:

- 1 млн тонн пшениці (з площі 231,4 тис. га – 43%);
- 92,2 тис. тонн ячменю (20,8 тис. га – 14%);
- 27,5 тис. тонн гороху (11,6 тис. га – 55%).

Крім того, зібрано 25,2 тис. тонн озимого ріпаку – з площі 10,7 тис. га (80%).

 

 

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 20.07.2020

 

До уваги споживачів природного газу

 

Куп’янське відділення АТ «Харківгаз» повідомляє, що у зв’язку з проведенням робіт по підключенню знов збудованої ділянки магістрального газопроводу Шебелінка-Слов’янськ Краматорським ЛВУМГ ТОВ «Оператор України» буде тимчасово припинено газопостачання споживачів через ГРС «Барвінкове», ГРС «Степок» та ГРС «Жовтень» в період з 28.07.2020 по 30.07.2020 р. та попереджає про неможливість використовувати природний газ споживачами всіх категорій в період проведення робіт.

У разі повного припинення газопостачання відновлення газопостачання всім критеріям споживачів буде здійснюватися згідно існуючих норм та правил.

 

 

 

 

Олексій Кучер провів відеозустріч з Послом Європейського Союзу в Україні

 

З Головою Представництва Європейського Союзу в Україні Матті Маасікасом голова ХОДА обговорив питання соціально-політичної ситуації в області, децентралізації та укрупнення районів і подальшого розвитку співпраці.

Відкриваючи зустріч, керівник області подякував пану послу за підтримку, яку надає Європейський Союз Україні, зокрема, в питаннях боротьби із COVID-19. Центральною темою розмови стали децентралізація та прийдешні місцеві вибори в Україні.

«Процеси децентралізації в нас тривають. Проводиться реформа адміністративно-територіального устрою. Слід зазначити, що ці вибори будуть першими після того, як остаточно будуть сформовані всі територіальні громади. 25 жовтня вперше відбудуться вибори до низки громад. Для нас це є дуже важливим. До процесу децентралізації в Україні доклав зусиль і Європейський Союз, і ми вдячні за цю допомогу», - відзначив Олексій Кучер.

Голова Представництва Європейського Союзу в Україні наголосив, що хід реформи децентралізації є дуже важливим – у першу чергу, в частині сприйняття цих процесів людьми.

«Я сам з тієї країни, де адміністративна реформа територій, можу сказати, тягнулася десь 15 років. Ніколи не буває легко об’єднатися, тому що є питання ідентичності між людьми, і є те, що люди думають або думали один про одного, є якісь звички. Якщо ця реформа буде успішно імплементована в ці часові рамки, то це буде дійсно успіхом для вашої країни», - сказав Матті Маасікас.

Голова ХОДА наголосив, що під час процесу децентралізації великі зусилля були прикладені до комунікації всіх пов’язаних із цим процесом питань. І це дозволило уникнути значної кількості конфліктів.

«На жаль, не всі територіальні громади на Харківщині об’єднались добровільно. Після 1 січня ми вимушені були самостійно приймати рішення щодо об’єднання декількох громад. Але у нас таких була незначна кількість. При цьому ми проводили комунікацію з представниками громад, і на сьогодні хвилювання з цього приводу вже відсутні. Усі громади, що створені в області, - спроможні, й це головне», - підкреслив Олексій Кучер.

Під час онлайн-розмови голова ХОДА та Посол Європейського Союзу домовились зустрітися особисто після пом’якшення карантинних заходів.

 

 

 

Шановні бухгалтери!

 

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята та слова вдячності за сумлінну і кропітку працю.

Цей день відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряєте фінансовий пульс району. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки району та держави загалом.

Бажаю впевненості, сміливості, амбіцій, удачі, професіоналізму і тільки успіхів в улюбленій діяльності. Бажаю завжди залишатися в плюсі, бажаю ніколи не витрачати ні сил, ні коштів марно. Нехай життя буде багатим, а душа – щасливою!
 

З повагою, голова районної державної адміністрації Володимир РЄЗНІКОВ

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 15.07.2020

 

Розраховуємо залучити додаткові кошти на ремонт доріг. Зробили заявку на 2 млрд грн. Олексій Кучер

Про це голова ХОДА повідомив 15 липня під час брифінгу щодо реалізації в Харківській області програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України.

У 2020 році в області ремонтують 24 дороги місцевого значення. Роботи вже виконані на 80%. При цьому середня вартість ремонту кілометру дороги – 8,9 млн грн, а найнижча – 7,4 млн грн – це найнижчі показники по Україні.

«Я сьогодні гордий повідомити, що Харківська область у будівництві доріг попереду в Україні, - сказав Олексій Кучер. - Також нам вдалося зекономити 12 % від загальної вартості робіт. Вперше Харківська область зекономила 90 млн гривень».

Керівник області повідомив, що на 16 об’єктах з 24-х вже завершено роботи, ще на 6 об’єктах ремонт триває. Відновити всі заплановані ділянки планують до 1 серпня. 

Олексій Кучер зазначив, що такі темпи роботи дозволили області претендувати на додаткове фінансування. Відповідну заявку вже подали.

«Ми зробили заявку приблизно на 2 млрд гривень. Якщо ми отримаємо ці кошти, то зможемо цього року зробити ще, як мінімум, 8 об’єктів, а це - 135 км доріг», - розповів Олексій Кучер.

 

 

Харківщина першою в Україні здасть у строк усі місцеві дороги, що входять до програми «Велике будівництво»

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента України, керівник Координаційної ради з реалізації програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко на нараді з Президентом.

«Що стосується доріг місцевого значення, були певні проблеми з освоєнням виділених коштів. Так, станом на 1 травня обласні державні адміністрації отримали понад 6 млрд грн на місцеві дороги, а використали всього 1,9 млрд грн, тобто 30%, - зазначив заступник керівника Офісу Президента. - Але станом на 1 липня ОДА було отримано 10 млрд і вже використано 5,52 млрд грн – це 55%. Фактично ми прискорилися й будемо прискорюватися далі. Деякі області, які швидко працюють, вже невдовзі здадуть усі свої об’єкти «Великого будівництва». Наприклад, Харківська область здає 1 серпня всі дороги».

Кирило Тимошенко зазначив, що спорудження доріг державного значення в межах національної програми «Велике будівництво» в Україні триває за графіком. У найближчі місяці очікується відкриття багатьох відремонтованих автошляхів.

Він додав, що за місяць роботи координаційної ради був сформований остаточний перелік усіх об’єктів, які зводитимуться в межах національної програми «Велике будівництво», налагоджено звітність та моніторинг робіт з фото- й відеофіксацією. Залучено незалежний технічний нагляд, який здійснює перевірку виконання будівельно-монтажних робіт.

«Щодо доріг державного значення, які будуються Укравтодором, усе йде за графіком. Дороги вже почали здавати в експлуатацію. Цього місяця в нас буде відкриття багатьох доріг, зокрема - в Полтаві, в районі Станиці Луганської, дороги на Бердянськ тощо», – повідомив він.

Також він зазначив, що на проведення будівельних робіт у межах створення приймальних відділень з Фонду боротьби з поширенням COVID-19 виділено 1,680 млрд грн. За їхнє будівництво відповідають місцеві адміністрації разом з Міністерством розвитку громад та територій України. Ще 5,3 млрд грн виділено на придбання необхідного медичного обладнання, яке буде централізовано закуплено Міністерством охорони здоров’я.

Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов додав, що всього планується капітально відремонтувати або збудувати 210 приймальних відділень.

Загалом у межах програми «Велике будівництво» капітально реконструюється чи будується з нуля близько 600 об’єктів. На сьогодні загальний відсоток будівельної готовності об’єктів – 52%, зокрема, школи – 57%, садки – 54%, спортивні споруди – 41%.

За словами Олексія Чернишова, Мінрегіон ретельно моніторить реалізацію програми «Велике будівництво», для чого був створений спеціальний мобільний підрозділ.

«У робочих поїздках у регіони під час спілкування з людьми відчуваю запит суспільства на зміни та вдячність президентській програмі за те, що десятки необхідних об’єктів у різних куточках країни будуть нарешті збудовані», – зазначив він.

Зі свого боку очільник уряду Денис Шмигаль нагадав, що завдяки програмі «Велике будівництво», дорожньому будівництву та іншим заходам за два останні місяці через центри зайнятості вдалося працевлаштувати 174 тисячі осіб.

Президент Володимир Зеленський наголосив на необхідності підготовки чіткого переліку та плану реалізації об’єктів, які розширять програму «Велике будівництво» у наступному році – зокрема, це театри, музейні комплекси тощо, – щоб уже зараз відповідальні міністерства та облдержадміністрації запланували виділення на це коштів.

«Думаю, до 1 вересня часу для цього буде достатньо», – зазначив Глава держави.

 

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 14.07.2020

 

 

Жнива наближаються до екватора

 

Станом на ранок 14 липня в господарствах району обмолочено ранніх зернових на площі 10034гектари. Намолочено 43110 тонн зерна при середній врожайності 43 центнера з гектара. Врожайність озимої пшениці по району 43,5 ц/га, ячменю – 46,2 ц/га, гороху 26,8 ц/га, що значно краще минулорічних показників.

Завершено збирання озимого рапсу у ТОВ АФ «Лан», ПП «Новомиколаївське» та інших. Врожайність цієї культури теж вища, ніж минулого року, і становить  27,8 ц/га.

Щоденно на збиранні врожаю ранніх зернових культур працює від 80 до 100 комбайнів. Через погодні умови збиральні екіпажі зупинилися на кілька днів. Але за чіткої організації робіт у полі ця пауза не позначиться на робочому графіку жнив.

 

 

В Україні темпи поширення коронавірусу стабілізуються

 

Про це свідчить зменшення кількості госпіталізацій за минулий тиждень, зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час традиційної селекторної наради під головуванням Президента України Володимира Зеленського.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив статистику: за останню добу виявлено 612 заражених, 385 осіб одужали. Нині в Україні понад 26 тис. активних хворих. Лідерами серед виявлених інфікованих є Львівська (99 осіб) та Закарпатська (79 осіб) області.

Голова Національної поліції Ігор Клименко доповів щодо штрафування закладів, які не дотримуються карантинних обмежень. Так, за останню добу припинено діяльність 143 розважальних закладів, зокрема - нічних клубів і закладів харчування. На них складено 102 адмінпротоколи.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков повідомив, що на розгляді в парламенті перебуває законопроєкт № 2695 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху», який посилює відповідальність водіїв за вчинення смертельного ДТП у стані алкогольного сп’яніння. Зокрема, законопроєкт збільшує штрафи за кермування напідпитку, впроваджує штрафи за покидання місця ДТП, а також зменшує поле для маніпуляцій, щоб уникнути відповідальності. Ухвалення цього законопроєкту також сприятиме запобіганню вчинення правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, більш стриманій і виваженій поведінці водіїв на дорогах і, як наслідок, приведе до зменшення кількості ДТП, зауважили в МВС.

Терміновість ухвалення цього законопроєкту викликана кількістю порушень і тяжких ДТП, спричинених водіями у стані алкогольного сп'яніння, легкістю уникнення ними відповідальності.

«ДТП на Столичному шосе поблизу Києва – останній страшний приклад недбальства й безвідповідальності деяких водіїв. Загинуло двоє дорослих і двоє дітей. За життя ще одного хлопчика борються наші лікарі. І це – не перша аварія, спричинена цим водієм. Цей законопроєкт надзвичайно важливий. Законодавча відповідальність за такі випадки – це гарантія того, що держава стоїть на захисті безпеки кожної родини й кожного українця», – наголосив Володимир Зеленський.

 

 

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 13.07.2020

 

 

 

Робочий візит до Іванівської Другої сільської ради

 

 

09.07.2020 року голова районної державної адміністрації Володимир Рєзніков здійснив робочий візит до Іванівської Другої сільської ради.

Під час зустрічі з сільським головою Василем Лірником  обговорені важливі питання щодо соціально-економічного розвитку сільської ради, забезпечення населення питною водою,  вжиття додаткових заходів, з метою попередження захворювання на CОViD-19 та виховання дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Також В.Рєзніков ознайомився з ходом збирання ранніх зернових та зернобобових культур СТОВ «Роль-Поль». Фото 2

 

 

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 09.07.2020

 

 

Правоохоронці перевірять як витрачались кошти при будівництві Богодухівського сміттєреробного підприємства

Голова ХОДА Олексій Кучер ознайомився з роботою комплексу з управління комунальними відходами у ході робочої поїздки на Богодухівщину.

Керівництво комплексу доповіло про стан, в якому зараз знаходиться підприємство: наразі тут обладнано одну сортувальну лінію та котлован для відходів. Виходячи з ситуації, що склалася, керівник області ініціюватиме проведення аудиту з метою перевірки використання коштів попередніми підрядниками.

«Чому я прийняв рішення відвідати цей сміттєпереробний завод? Тому що з аналізу витрачених коштів стало відомо - перший транш, який був виділений, становить 50 млн. Тут навіть без аудиту зрозуміло, що кошти були витрачені з розтратою, - зазначив Олексій Кучер. -  Я порушу це питання на найближчій нараді з правоохоронцями, нам необхідно буде з’ясувати - куди саме ці кошти пішли і, власне, завершити ті роботи, які були розпочаті. Такий завод з перероблення ТПВ нам вкрай необхідний. Їх на території області планували побудувати 4, але вони залишились недобудованими».

За словами керівництва комплексу, через скрутний фінансовий стан працівники перебувають у відпустці без збереження заробітної плати. Підприємству не вистачає техніки та обладнання.

«Сьогодні ми працюємо у двох напрямках: над виділенням коштів, щоб підприємство могло закупити техніку та обладнання, і друге - це питання виділення земельної ділянки для будівництва трансформаторної підстанції для електропостачання», - відзначив Олексій Кучер.

Згідно з робочим проєктом для виконання технологічних операцій комплексу потрібні: бульдозер гусеничний, автосамоскид, фронтальний навантажувач, поливомийна машина, три сміттєвози, сортувальна лінія, інструменти для роботи зі сміттям, пресувальне обладнання, магнітний та електродинамічний сепаратори та інше.

«Наразі нам не вистачає потужностей, адже якщо раніше сміття везли тільки з міста Богодухова, то зараз - із сусідніх районів та сіл. Нам потрібна техніка і ще одна сортувальна лінія», - повідомили на підприємстві. 

Після завершення першого етапу будівництва буде розпочато будівництво другого пускового комплексу, що передбачає створення додаткової захисної зони озеленення та майданчика складування ТПВ з системою дренажу.

 

 

 

У ХОДА підписали меморандум про партнерство з ГО «Українська асоціація енергосервісних компаній»

Захід відбувся 9 липня за участю очільника Харківщини Олексія Кучера.

Відкриваючи захід, Олексій Кучер повідомив, що питання енергоефективності важливе для регіону.

«Під час призначення я виокремив головні напрямки своєї діяльності, зокрема - це й екологія. Ми знаємо, що, як правило, енергоефективність - це покращення екологічного стану регіону. Для нас цей напрямок є вкрай важливим і ми потужно працюємо в цьому напрямку», - зазначив Олексій Кучер.

За словами радника голови Держенергоефективності Олексія Корчмита, меморандум дасть змогу підвищити енергетичну ефективність будівель бюджетних установ Харківщини. Він зазначив, що вже три міста в Харківській області долучились до заходів з енергоефективності і мають перші результати. Це Первомайський, Харків та Лозова.

«Лозова хоч уклала договір, ще немає результатів. зараз триває тільки впровадження заходів. А ось Первомайський і Харків вже пройшли 4 місяці опалювального сезону, - сказав Олексій Корчмит. - Лише за 4 місяці опалювального періоду 2020 року економія в 3 закладах Харкова склала 700 тисяч гривень, а, відповідно, у Первомайському - 660 тисяч гривень».

За словами Первомайського міського голови Миколи Бакшеєва, для реалізації проєкту не залучено бюджетних коштів. Використані кошти енергосервісної компанії, яка і впроваджувала енергоефективний проєкт у бюджетних будівлях міста.

«Такі заходи дали насправді економію без жодної копійки бюджетних коштів. 600 тисяч на рівному місці - економія, так 90% від економії пішли на адресу ЕСКО-компанії, 10% залишаються в бюджеті міста», - сказав Микола Бакшеєв.

За словами Олексія Корчмита, ЕСКО-договір передбачає термін та відсоток економії, 90% від зекономлених коштів йдуть інвестору, а 10% залишаються в бюджеті. Якщо відсоток економії перевищує запланований, і сума відшкодування збільшується, то договір розривається достроково. 

Довідка. Укладення ЕСКО-договорів передбачає здійснення енергосервісною компанією енергоефективних проєктів у будівлях бюджетних установ. Мова йде про оновлення системи опалення, освітлення, утеплення будівель за кредитні кошти інвестора. До слова, інвесторами можуть бути міжнародні фінансові інститути. Усі ці заходи дозволять зменшити плату за енергоносії не менш, ніж на 20%, й погасити одержану позику шляхом економії витрат на енергоресурси при обов'язковій умові, що тариф для споживачів залишається незмінним.

 

 

 

 

Шановні мешканці м. Барвінкове та Барвінківського району!

 

Пора  жнив - особливий пожежонебезпечний період. Загрозу створює спекотна погода, сухі хліба, та людська недбалість.

На даний час на території Барвінківського району зберігається посушлива та спекотна погода, яка провокує достатньо велику кількість пожеж в природних екосистемах.

З початку 2020 року на території Барвінківського району сталася 51 пожежа на відкритій території.

Спалюючи суху траву, очерет, стерню, більшість громадян не усвідомлюють того, що чинять протизаконні діяння.

Я разом із Барвінківським РС ГУ ДСНС України у Харківській області звертаємося до мешканців Барвінківського району: Не порушуйте правила пожежної безпеки. Не провокуйте пожежі на відкритих територіях і пам’ятайте, що навмисний підпал карається законом.

 

З повагою,

голова Барвінківської районної

державної адміністрації                                                                        Володимир РЄЗНІКОВ

 

 

 

Роман Лещенко: «Я як Голова Держгеокадастру, передам земельні повноваження народу»

 

10 червня на посаду Голови Держгеокадастру був призначений Уповноважений Президента України із земельних питань Роман Лещенко. Після відкриття ринку землі відомство буде ключовим для подальшої реалізації земельної реформи. Про існуючі земельні схеми та плани боротьби з ними, про зміни, які чекають на Держгеокадастр, підготовку до відкриття ринку землі та амбітні плани із передачі земель державної власності у розпорядження місцевим громадам, а також технологічну революцію Державного земельного кадастру – говоримо в інтерв’ю з Романом Лещенком.  (Детальніше)

 

У керівництва «Укроборонпрому» є два тижні, аби виконати свої обіцянки щодо ХАЗу. Олексій Кучер

 

Про це голова ХОДА повідомив під час зустрічі з колективом Харківського державного авіаційного виробничого підприємства 8 липня.

Очільник області зазначив, що питання розвитку авіаційної галузі, зокрема, функціонування ХАЗу порушили на першому в історії країни Всеукраїнському з’їзді авіабудівників, що відбувся в Харкові 27 червня. Тоді Олексій Кучер отримав інформацію, що протягом місяця будуть підписані контракти на виготовлення Харківським авіазаводом 13 літаків.

«Виходячи з того, яким чином буде вирішено питання щодо перерахування грошей, укладання контрактів, ми далі реагуватимемо на поведінку «Укроборонпрому», - сказав Олексій Кучер.

Голова ХОДА зазначив, що це питання він обговорював не тільки з Прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем, а й особисто з Президентом України Володимиром Зеленським.

«Потужним кроком після з’їзду авіабудівників стало створення нової посади віцепрем’єра, який буде відповідати за авіацію», - зазначив Олексій Кучер.

За інформацією генерального директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства Сергія Задорожного, заборгованість по зарплатах підприємства сягає 50% від заборгованості з виплати заробітної плати в області. Працівники Харківського авіаційного заводу отримали заробітну плату за вересень 2019 року.

«По першому півріччю ми виконали фінплан всього на 21%, що нікого не задовольняє. Є цьому і об'єктивні причини, і, перш за все, ці причини пов'язані з карантином, - сказав Сергій Задорожний. - Щодо заробітної плати, то ви знаєте, що на тому тижні ми закрили вересневу, зараз очікуємо надходження коштів з Єгипту».

Керівник підприємства зазначив, що на сьогодні одне з основних завдань підприємства – реалізація двох літаків АН-140, та без підтримки держави це питання вирішити неможливо.

«Це два літаки, які можна реалізувати. Якщо буде замовлення найближчим часом, ми можемо отримати близько пів мільярда гривень. Зрозумійте, що це - одразу погашення всієї заробітної плати, та залишаються кошти для операційних потреб», - зазначив Олексій Кучер.

Також керівник області відзначив, що вчергове відправив листа до Канади в провінцію Квебек, де з 2016 року тривають переговори щодо замовлень для Харківського авіаційного заводу.

«Потужний крок відбувся після того, як Президент поспілкувався з керівництвом Канади - паном Трюдо, - звернувся керівник області до колективу. - Питання цього замовлення теж обговорювалось. У мене саме на це замовлення є більші сподівання, і, повірте: як керівництво області, так і керівництво держави робить все, щоб це замовлення відбулось».

На завершення зустрічі голова ХОДА звернувся до колективу з проханням створити робочу групу з працівників ХАЗу, разом з якими він зустрінеться з керівництвом «Укроборонпрому».

«Нам необхідно почекати ще два тижні. Після цього я хочу, щоб костяк колективу визначився - 10-15 осіб, я готовий очолити цю робочу групу, - сказав Олексій Кучер. – Нам необхідно, щоб «Укроборонпром» закріпив по кожному пункту плану виведення підприємства з кризи відповідальну особу та позначив конкретні строки».

 

 

 

ЖНИВА -2020:  врожайність пшениці радує

 

У районі розпочалося збирання ранніх зернових та зернобобових культур. Цьогоріч  вони займають  25308 гектерів площ, у тому числі озима пшениця – 23771 га, ячмінь 1070 га, горох 475 га, овес 32 гектари.

Практично всі господарства вже вивели в поле збиральні екіпажі.  Традиційно першими включаються в роботу аграрії найпотужніщих на Барвінківщині агрофірм – «Подолівська» та «Барвінківська». Гарні темпи збирання на перших порах показують й колективи  СТОВ «Роль-Поль», ПОСП «Мрія», ТОВ АФ «Лан», СТОВ «Гаврилюк», ФГ «Агрошанс», ТОВ АФ «Барвінок», фермерські господарства Сіргієнка, Мазурова, Андрієнка.

Врожайність озимої пшениці, з якої цьогоріч розпочався обмолот, додає оптимізму сільгосптоваровиробникам. Наразі в середньому по району ця культура дає по 40,2 ц/га. Це непоганий показник, не гірший минулогічної врожайності.

Стартом жнивної кампанії я задоволений, - говорить голова райдержадміністрації Володимир Рєзніков, який відвідав цілий ряд агроформувань району, побував на жнивних ланах великих і дрібних сільгосппідприємств.- Можу впевнено сказати, що до роботи всі жниварі підготовлені, техніки достатньо, для людей створені всі умови для ефективної роботи в полі. Якщо ніякого форс-мажору не буде, то впораємося із збиранням, як і плануємо, за 20 робочих днів. Є впевненість, що й врожайність на інших полях гіршою не буде, тож ужинок має порадувати цьогоріч трудівників аграрної Барвінківщини.

Тож із вдалим стартом, хлібороби району! Гарної вам погоди, вагомих врожаїв і гідної ціни на вирощене.

 

Фото 1, Фото 2, Фото 3, Фото 4, Фото 5, Фото 6.

 

 

Рекомендації МЗС для тих, хто виїжджатиме за кордон

У зв'язку із ситуацією, що склалася з нашими земляками в Греції, міністерство звертається до громадян України, які мають намір здійснити подорож за кордон.

Перш за все, переконайтесь, що ви насправді зможете здійснити подорож, зокрема: 

- зв'яжіться з авіакомпанією, туристичною фірмою або тим оператором, через якого ви бронювали поїздку, та уточніть актуальний стан карантинних обмежень у країні та перевірте статус вашого бронювання. Ситуація може змінюватись, тож перебувайте з оператором на постійному зв‘язку.

- Паралельно зв’яжіться з дипломатичною установою України в країні, куди запланували подорож, а також з представництвом цієї держави в Україні. Офіційні органи зможуть надати найповнішу та найактуальнішу інформацію щодо чинних карантинних обмежень.

- Максимально подбайте про власну безпеку. Ретельно вивчіть умови вашого страхового поліса. Переконайтесь, що він покриває втрати, що можуть виникнути у випадку надзвичайної ситуації, в тому числі інфікування коронавірусом.

- Подбайте про наявність додаткових коштів на випадок надзвичайної ситуації (скасування зворотних рейсів та необхідність придбати нові квитки, вимушене перебування в країні понад запланований термін тощо). Візьміть із собою різні платіжні засоби - платіжні картки, готівку тощо.

- Потурбуйтесь про власне здоров’я. Візьміть із собою необхідні особисто вам медичні препарати «із запасом» - на випадок вимушеної затримки за кордоном.

- Перевірте стан вашого здоров’я перед поїздкою. Особливо це стосується осіб старшого віку та тих, хто має хронічні захворювання, наприклад, бронхіальну астму, діабет, серцево-судинні захворювання тощо.

Ретельно перевірте інформацію про можливість в’їзду чи транзитного проїзду через наявні офіційні джерела, зокрема - з використанням інтерактивної мапи МЗС. Вона дозволяє у зручному форматі отримати найбільш важливу інформацію по будь-якій країні світу. Мапа працює в тестовому режимі. Дані, що наводяться в інтерактивній мапі, оновлюються на постійній основі закордонними дипломатичними установами України.

«МЗС України звернулось листом до Міністерства інфраструктури та Державної авіаційної служби України з рекомендаціями провести відповідну роз’яснювальну роботу з авіакомпаніями, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення з України. Наша мета - унеможливлення продажу квитків громадянам України до країн, що не дозволяють в’їзд українським туристам, та/або які не мають підтверджувальних документів, необхідних для безперешкодного в’їзду до країни призначення (дозволів на проживання, документів навчальних закладів, підтвердження компетентних органів країни в’їзду тощо), - розповідають у міністерстві. - Зміни у порядку в’їзду до іноземних країн залежать не в останню чергу від розвитку епідемічної ситуації в Україні. Відповідальність за дотримання правил в’їзду до інших країн несуть безпосередньо самі подорожні».

Пам’ятайте! Безвізовий режим з Європейським Союзом передбачає не лише права на вільне пересування українців в ЄС, а й зобов’язання, зокрема, щодо поваги і дотримання законів і правил країн ЄС.

 

 

 

Щотижнева апаратна нарада

 

06 липня 2020 о 08.30  голова районної державної адміністрації Володимир Рєзніков провів щотижневу апаратну нараду.

На нараді були розглянуті питання:

продовження жорсткого дотримання карантинних заходів та посилення роз’яснювальної роботи серед населення на території Барвінківського району;

стан готовності закладів охорони здоров'я для надання допомоги хворим на коронавірусну інфекцію СОVІD-19;

постійний контроль за доставкою дітей до пунктів проведення ЗНО

хід проведення збирання ранніх зернових культур;

виконання планових показників під час призову громадян на строкову військову службу;

своєчасне призначення державних соціальних допомог, компенсацій, житлових субсидій, пільг громадянам;

З усіх питань порядку денного керівникам надані відповідні доручення.

 

 

До збирання врожаю на Харківщині залучать близько 3000 одиниць техніки

 

Загалом у регіоні розраховують зібрати 2,9 млн тонн ранніх зернових та зернобобових культур. Жнива вже розпочалися в південних районах.

«Середня урожайність цього року очікується близько 40,7 центнера з гектара – це на 1,6 ц/га більше, ніж торік. Це поки що дані попередньої оцінки, - повідомив голова ХОДА Олексій Кучер. - До збирання ранніх зернових культур планується залучити близько 2864 одиниць зернозбиральних комбайнів. Зберігання зерна здійснюватимуть 56 хлібоприймальних підприємств загальною місткістю 2 млн 661 тисяча тонн».

До жнивної кампанії вже долучилися Балаклійський, Зміївський, Красноградський, Первомайський та інші райони області. Масове збирання розпочнеться 7 – 10 липня.

Олексій Кучер наголосив на необхідності суворо дотримуватися правил протипожежної безпеки під час збирання врожаю, адже в області вже мала місце пожежа на одному з полів, під час якої було знищено 22 га пшениці.

«Пожежа точно відбулась через підпал, тому що вогонь почався із середини поля. Зрозуміло, що це не просто хтось їхав повз. Для ліквідації можливих пожеж на полях та в місцях перероблення врожаю в районах області створено 100 добровільних пожежних формувань, понад 450 осіб», - повідомив керівник області.

Довідка. Посівна площа ранніх зернових та зернобобових культур в Харківській області - 703 тис. га. У тому числі по культурах:

- озима пшениця  – 524,4 тис. га;

- озимий ячмінь – 13,8 тис. га;

- озиме жито – 3,4 тис. га;

- яра пшениця – 5,9 тис. га;

- ярий ячмінь – 128,9 тис. га;

- овес – 6,2 тис. га;

- горох – 20,4 тис. га.

 

 

 

 

Протягом двох місяців на Харківщині ліквідували майже пів тисячі несанкціонованих сміттєзвалищ

 

Такі дані навів голова ХОДА Олексій Кучер під час пресконференції 6 липня.

«Ще в травні під час спільної наради з головами районних державних адміністрацій я поставив завдання ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища на території районів, - повідомив Олексій Кучер. - Тривалий час проводилась робота, і станом на сьогодні ми маємо 493 ліквідованих сміттєзвалища. Найбільша кількість - у Балаклійському (145), Вовчанському (118) та Барвінківському (99) районах».

Олексій Кучер зазначив, що також надав доручення Державній екологічній інспекції щодо перевірки санітарно-екологічного стану територій районів Харківської області. За цей час проведено 10 перевірок, і за порушення вимог поводження з відходами притягнуто до адміністративної відповідальності (оштрафовано) 23 посадові особи органів місцевого самоврядування. За забруднення та псування сільськогосподарських земель до відповідальності притягнуто 11 посадових осіб органів місцевого самоврядування та 31 громадянина.

Також голова області зупинився на питанні незаконного вирубування лісів. За його інформацією, з початку 2020 року на території Харківської області 31-й особі повідомлено про підозру в незаконному вирубуванні деревини. Найбільш критичною залишається ситуація в Ізюмському районі.

«Сьогодні відбулась нарада з керівниками правоохоронних органів, де я досить жорстко поставив це питання. На мій погляд, деяких місцевих керівників необхідно звільнити, - відзначив Олексій Кучер. – Нещодавно призначено нового начальника обласного лісництва, і йому поставлено завдання відстежувати ситуацію, я рекомендував звернути особливу увагу на керівника Ізюмського лісгоспу, і цей лісник одразу захворів».

 

У рамках «Великого будівництва» в області відремонтують прийомні відділення 15 лікарень

 

Про це повідомив голова ХОДА Олексій Кучер на пресконференції 6 липня.

Він наголосив, що реалізація програми Президента України «Велике будівництво» є пріоритетом для керівництва області. Роботу в межах програми проводять за декількома напрямками. Перший з них – це так звана програма «5 5 5», яка передбачає завершення в 2020 році будівництва та реконструкцій у 5 дитсадках, 5 школах та на 5 спортивних об’єктах. Другий напрям – це ремонти доріг.

«Ми відповідаємо за ремонти місцевих доріг, за державні – «Укравтодор». Щодо місцевих доріг, тут я з гордістю хочу повідомити, що Харківська область є лідером. Ми бачимо, що маємо можливість завершили будівництво всіх 24 об’єктів до 1 серпня 2020 року. Якщо ми виконаємо цей план, зможемо отримати додаткове фінансування», - сказав голова ХОДА.

Він також повідомив, що цього року при ремонті місцевих доріг в області була зекономлена рекордна сума грошей.

«Ми маємо економію по всіх об’єктах 90 млн грн. Це велика сума, і ця сума зараз уже спрямована на ремонт доріг, які не входили в попередній перелік. За попередніми даними, є ділянки доріг, які ми, не поступаючись якістю, зробили найдешевшими в Україні. Кілометр дороги в Печенізькому районі нам обійшовся в 8,9 млн грн. Це найнижча вартість в Україні», - відзначив голова ХОДА.

Третій напрям «Великого будівництва», що реалізується на Харківщині, - це ремонт приймальних відділень у 15 лікарнях.

«У нас запланована для ремонту найбільша кількість приймальних відділень: 12 – в опорних лікарнях у районах області та 3 - у місті Харкові», - повідомив Олексій Кучер.

 

Для послаблення карантину нам необхідна стала динаміка. Олексій Кучер

 

Харківщина знов увійшла до переліку регіонів, які відповідають параметрам, визначеним МОЗ для послаблення карантину.

Про це голова ХОДА повідомив 6 липня під час пресконференції. Він нагадав, що під час останнього засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки вирішили дозволити визначатися щодо зняття чи посилення карантинних обмежень КТЕБам на місцях (у районах та містах обласного значення).

«Це адекватне рішення, адже один район не може залежати від іншого», - сказав Олексій Кучер.

Голова ХОДА зазначив, що на даний час Харківщина входить до переліку областей, де можливе пом’якшення карантину - згідно з параметрами, які визначило МОЗ, але водночас область поки не послаблюватиме обмежування.

«Позиція сьогодні така: станом на понеділок поки послаблення не відбудеться. Нам необхідна стала динаміка і закріплення тих критеріїв, які є важливими, - відзначив Олексій Кучер. - Після стабілізації ситуації будемо приймати рішення щодо можливості послаблення по всій області».

За інформацією голови ХОДА, ситуація у медичних закладах області контрольована.

«Зараз за медицину відповідає Тарас Пастух, я підписав відповідне розпорядження, і вже в суботу він разом з в.о. директора Департаменту охорони здоров’я відвідав обласну інфекційну лікарню. Вони в захисних костюмах пройшли всі палати, - зазначив голова ХОДА. - Як мені було повідомлено, ситуація повністю контрольована, напруження знято. Напруження відбувалось через переповненість реанімаційного відділення».

Станом на сьогодні, за словами Олексія Кучера, кількість місць у реанімації обласної інфекційної лікарні збільшена з 12 до 18.

«Зараз також розглядається можливість відкриття понад 100 ліжок у дитячій інфекційній лікарні, - повідомив голова ХОДА. – Після оформлення документів її буде максимально залучено до лікування пацієнтів з коронавірусом».

Довідка. Станом на 6 липня 2020 року в Харківській області зареєстровано 3734 випадки підозр на COVID-19, з них 2371 підтверджений випадок коронавірусної хвороби COVID-19, 1156 випадків спростовано, залишаються під підозрою 207 осіб (з них 168 госпіталізовані, інші – на самоізоляції), 1225 осіб одужали, 94 померли.

 

 

 

 

Оперативна інформація про поширення COVID-19 на території Харківської області станом на 05.07.2020

 

 

 

Алексей Кучер поздравил молодых офицеров университета внутренних дел с завершением обучения

 

Выпуск курсантов ХНУВД состоялся 4 июля - в День национальной полиции Украины.

Руководитель области отметил ответственность, которая лежит на молодых правоохранителях.

«Дорогие друзья, я искренне рад сегодня приветствовать вас с двойным праздником, вы прошли определенный этап жизни, сегодня ваш выпуск. Я вижу, как вы волнуетесь в момент получения дипломов, но это только начало вашей профессиональной деятельности, какой она будет в дальнейшем, зависит от вашей добросовестной работы, - обратился к выпускникам Алексей Кучер. - Вы большие молодцы, вы приняли на себя серьезную ответственность, и теперь от вашей работы, преданности зависят как жизнь отдельных людей, так и развитие нашей страны. Я очень благодарен вам за выбор».

С получением дипломов и офицерских званий выпускников поздравил ректор Харьковского национального университета внутренних дел, полковник полиции Дмитрий Швец.

«Я уверен, что те знания, умения и навыки, которые вы получили в университете, помогут уверенно чувствовать себя в выбранной профессии. Уважаемые выпускники, будьте честными, гуманными, всегда помните девиз университета: «Знание. Закон. Честь». Соблюдайте его в повседневной и профессиональной деятельности. Помните, что доверие украинского народа к полиции - это самый высокий показатель вашей деятельности».

От коллег из Министерства Внутренних дел офицеров поздравил начальник Главного управления Национальной полиции в Харьковской области Валерий Сокуренко. Он также одобрительно высказался о результатах образовательной программы: «2 года курсант - 1 год слушатель».

«Я сегодня вручал дипломы курсантам, которые год прослужил в Национальной полиции. За этот год вы поняли, что вы нужны полиции, и полиция нужна вам», - подчеркнул Валерий Сокуренко.

От имени выпускников благодарность учителям выразил лейтенант полиции Игорь Сопейко.

«Хочу поблагодарить руководство государства, Министерство внутренних дел Украины, Национальную полицию Украины, ХОГА, Харьковский областной совет и университет за создание достойных условий для обучения и службы. За курсантские годы мы выросли, возмужали и сегодня мы, новое молодое поколение работников полиции, с честью и гордостью присоединяемся к старшим товарищам, которые стоят на страже правопорядка», - сказал выпускник.


 

У селищі Савинці на Балаклійщині завершили будівництво амбулаторії

 

Це одна з 50 сільських амбулаторій, які обіцяли збудувати в області ще у 2018 році. Проте, як і десятки інших, вона перетворилася на довгобуд.

Добудувати заклад вдалося вже у цьому році: роботи були завершені наприкінці червня.

З результатом робіт ознайомився голова ХОДА Олексій Кучер, який 3 липня відвідав Балаклійський район з робочою поїздкою.

«Сільські амбулаторії - наше болюче питання. Знаємо, що людям пообіцяли відкрити багато амбулаторій, а зробили мало. Ми продовжуємо зараз це будівництво і фактично вимушені виконувати попередні обіцянки. Разом з тим ми не зважаємо на такі проблеми, намагаємося прискорити всі ці процеси і завершити всі будівництва амбулаторій. Це дуже важливо», - прокоментував голова ХОДА.

Він наголосив на тому, що відкриття закладу – в першу чергу заслуга мешканців району та області.

«Я хочу взагалі змінити уявлення людей про те, що інфраструктурні об’єкти відкриває керівництво області, голова ХОДА особисто. Ці об’єкти будуються за податки наших мешканців. І ми їм дякуємо за те, що можемо відновлювати інфраструктуру і будувати нові об’єкти. Сьогодні відкрито чергову амбулаторію, а на черзі в цьому році ще декілька», - сказав керівник області.

Савинська амбулаторія обслуговуватиме мешканців населених пунктів Савинці, Довгалівк, Залиман та Норцівка – загалом понад 6600 чоловік. Тут працюватимуть 3 сімейних лікаря, 9 молодших медичних працівника, 2 молодші медичні сестри, реєстратор та водій.

Амбулаторія обладнана сучасними меблями, медичним оснащенням, має 3 мобільні телемедичні комплекси для обстеження населення та проведення телемедичних консультацій з лікарями другого та третього рівня надання медичної допомоги. Для обслуговування вдома заклад має 2 автомобілі.

 

 

 

 

Посилювати чи послаблювати карантинні заходи в області - вирішуватимуть районні та міські комісії

 

Таку ухвалу прийняла регіональна комісія з питань техногенної та екологічної безпеки 3 липня.

Засідання пройшло під керівництвом голови ХОДА Олексія Кучера.

Він зазначив, що протягом тижня епідеміологічна ситуація в області погіршується. На даний час регіон не може послаблювати карантин через невідповідність одному з 4-х критеріїв, визначених  головним санітарним лікарем країни.

Так, за даними обласного лабораторного центру, в регіоні існує негативна тенденція за показником динаміки захворюваності протягом останніх 5 днів. Якщо нормативний критерій складає 10%, то фактично маємо від 17,73 до 32%.

«Інший показник – питома вага осіб, які інфіковані вірусом Сарс, серед кількості обстежених людей. Протягом чотирьох днів вона складала майже 12% при нормативі 11%, - зазначила в.о. директорки центру Неля Новіцька. - За останній тиждень в регіоні підтверджено 272 випадки захворювання на Ковід-19, що складає 10,11 на 100 тис. населення, проти 9,29 за попередній тиждень. Серед хворих 83% - мешканці міста Харкова. По Харкову показник захворюваності складав від 15 до майже 17 на 100 тис населення».

Також  останнім часом серед мешканців Харкова відмічається збільшення кількості тяжких випадків захворювання, які потребують госпіталізації.

Так, у лікарнях в районах області на даний час загалом перебувають 33 хворих з ковід. Натомість в обласній інфекційній клінічній лікарні знаходяться сьогодні 219 осіб, з яких мешканці області – 20 осіб, решта -  хворі з міста Харкова.

«При цьому в області хворі здебільшого поступають в лікарню на ранніх стадіях захворювання. Їм вчасно встигаємо надавати допомогу, і люди за 10 -1 4 днів повертаються додому. Ситуація в обласній лікарні інша. Серед 30 хворих , яких госпіталізують у заклад, 5-7 хворих з діагнозом. Всі інші фактично поступають з підозрою. Це говорить про те, що ці хворі не були виявлені в ранніх стадіях - як контактні особи до інших хворих. Тоді б вони були взяті на облік і відповідно отримали б вчасно медична допомогу», - пояснив керівник робіт з ліквідації наслідків епідемії в області, заступник голови ХОДА Тарас Пастух.

Враховуючи те, що епідситуація в області та в місті Харкові докорінно різниться, комісією було ухвалено рішення: надати змогу на місцях вирішувати, посилювати чи послаблювати карантин.

«Ми надаємо можливість кожній територіальні одиниці визначитися. Керівництво на місцях має  провести відповідні комісії і прийняти рішення, враховуючі дані, які будуть надані головним санітарним лікарем області щодо всіх 4 критеріїв, необхідних для послаблення карантину. Необхідно зрозуміти: якщо, наприклад, в Балаклійському районі все добре - чому вони повинні вводити певні обмеження. Якщо керівництво району відпрацьовує на 100%, вчасно виявляє хворих, якщо показники повністю відповідають можливості послаблення карантину, район не має страждати», - пояснив Олексій Кучер.

Він також звернувся до представників міста Харкова з проханням посилити роботу зі своєчасного діагностування хворих на Ковід.

«Ми вимушені звернути увагу на те, що в нас високий показник смертності. На жаль, в місті Харкові хворі виявляються вже на запущених стадіях. Тому я вкотре звертаюсь до первинної ланки, до медичних працівників – необхідно жорстко приділяти увагу цьому і все робити, для цього щоб виявлялися захворілі на ранніх стадіях», - підкреслив голова ХОДА.

Нагадуємо, що 3 червня 2020 року відбулася селекторна нарада, в якій взяв участь голова Барвінківської районної державної адміністрації Володимир Рєзніков.

 

 

На Харківщині стартував збір урожаю ранніх зернових

 

3 липня голова ХОДА Олексій Кучер ознайомився з початком робіт на полях Балаклійського району, а також побував на місцевих сільгосппідприємствах, задіяних у зборі врожаю.

«З сьогоднішнього дня ми оголошуємо про старт збору урожаю ранніх зернових культур. Для нас це дуже важливо, тому що економіка Харківської області базується зокрема і на сільгоспвиробництві. Балаклійський район відрізняється тим, що дає велику кількість сільгосппродукції. Ми хочемо, щоб у 2020 році тут було зібрано більше 150 тис. тон. Це більше, ніж  у минулому році, і я звертаюсь до усіх сільгоспвиробників з проханням активуватися в цьому напрямку. До нас можна звертатися за допомогою, ми всі налаштовані на спільну роботу і хочемо, щоб Харківська область залишилася в лідерах по кількості зібраного врожаю», - зазначив Олексій Кучер.

У ході робочої поїздки він ознайомився з роботою новозбудованого елеватору підприємства «Добробуд – Сервіс». Потужність прийому-відвантаження елеватору становить до  20 тис. тон на місяць, одночасно зберігати тут можуть 8 тис. тон.

«Ми проектували елеватор з урахуванням того, щоб тут був повний цикл – від прийомки до відвантаження. Проектування розпочали у 2019 році, за рік повністю побудували об’єкт. Готові забезпечити прийом, лабораторні дослідження, відвантаження на вагони та контейнери», - розповів директор підприємства Сергій Нещенко.

Крім того, елеватор задумувався як хаб-платформа, на базі якої трейдери та фермери могли б без посередників спілкуватися один з одним.

«Я вражений. Ми бачимо, як ставляться виробники до своєї роботи. Вони роблять величезний вклад в розвиток області своїми інвестиціями – а це 42 млн грн. Також це 20 нових робочих місць», - відзначив Олексій Кучер.

 

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Туристичні маршрути

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Дорожня карта

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта