Барвінківська районна державна адміністрація

Харківської області

                               


Основні події
Про район
Керівництво
ЗУ Про місцеві адмін.
Регламент РДА
Пріоритетні цілі
Структура
Колегія
Громадська  рада
Публічна інформація
Бюджет
Розпорядження РДА
Плани роботи
Соц.економ.розвиток
Регуляторна діяльність
 Протидія корупції   Містобудування/архітектура
Спортивні події
Оздоровлення дітей
Об’єднання громад
ЦНАП
Звіт голови РДА
Адміністративні послуги
Місце знаходження
Довідкова інформація
Відділ ДРВ
ВИБОРИ
Державні закупівлі
Вакантні посади
Оголошення
Звернення громад.
Проекти НПА
Матеріали ОМСhttp://univd.edu.ua/images/gerb_L.png

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До відома громадян.

На даний час офіційна сторінка Барвінківської районної державної адміністрації тимчасово не працює з технічних причин. Зараз вживаються заходи по відновленню роботи сайту. Дякуємо за порозуміння.

 

 

Уряд посилює заходи контролю за дотриманням правил карантину

 

Під головуванням прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Денис Шмигаль зазначив, що, у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації, уряд запроваджує щоденну роботу державної комісії ТЕБ та НС та посилює заходи контролю за дотриманням правил карантину. 

За словами прем’єр-міністра, до 15 вересня 2020 року кількість щоденних ПЛР-тестувань має збільшитися до 30 тисяч. Також має бути запроваджена категоризація осіб, що тестуються.

«Нам потрібно обов’язково окремо маркувати тести представників Нацполіції, лікарів, учителів та деяких інших категорій працівників. Так ми зможемо отримати детальнішу статистику та розуміння, в яких категоріях хвороба поширюється швидше», — зазначив глава уряду.

Ще одним завданням уряду, як відзначив Денис Шмигаль, має бути удосконалення так званої системи «Виявлення-тестування-ізоляція-контакти». Зокрема, створення системи відстеження контактних осіб шляхом опитування.

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що, станом на сьогодні, на самоізоляції перебуває понад 28 тисяч активних хворих на COVID-19 та майже 100 тисяч контактних осіб.

«У середньому, на кожен випадок ми маємо по 4-5 контактних осіб. Важливо, щоб усі без винятку люди, які є контактними, перебували на самоізоляції згідно з встановленими правилами через використання додатку «Дій вдома», — підкреслив Максим Степанов.

За результатами позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прем’єр-міністр доручив:

- опрацювати механізм відрядження епідеміологів Держпродспоживслужби до лабораторних центрів МОЗ для проведення епідемічних розслідувань;

- керівникам ОДА і Міністерству охорони здоров’я активізувати роботу щодо збільшення кількості ліжко-місць з підведеним киснем у лікарнях другої хвилі приймання хворих на COVID-19;

- Національній поліції щоденно під час засідання комісії надавати звітність про проведені перевірки щодо дотримання карантинних правил;

- Міністерству цифрової трансформації щоденно надавати інформацію щодо кількості встановлень додатку «Дій вдома».

 

 

 

Цього року дорожники відремонтують 18,3 км дороги Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук

Наразі розпочато влаштування щебенево-піщаної суміші в межах селища Печеніги.

Про початок робіт з відновлення територіальної дороги Т-21-11 повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

«9 серпня дорожники ТОВ «Автомагістраль-Південь» розпочали влаштовувати щебенево-піщану суміш у межах смт Печеніги. Крім цього, виконуються роботи з влаштування вирівнювального шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Залучено два асфальтоукладальники та 5 катків», - пояснили в Службі автомобільних доріг.

Дорожники нагадують, що територіальна дорога Чугуїв – Печеніги – Великий Бурлук була побудована в 60-х роках і відтоді до 2018 року капітально не ремонтувалась. З 2018 по 2019 роки було відремонтовано поточним ремонтом, окремими ділянками понад 3 км.

 

 

Наша мета – мир і повернення людей і територій. Президент

Це наголосив Володимир Зеленський під час перебування в районі проведення Операції об'єднаних сил.

Глава держави розповів, що досягнення миру є запорукою економічного зростання держави та поліпшення якості життя кожного українця.

«Ніхто нічого не збирається здавати, у нас сильна, потужна армія. Поважаємо її, тому й боремося за Україну, боремося за таких героїв, щоб вони поверталися живими», – сказав Президент під час спілкування зі ЗМІ.

Представник Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування Андрій Ординович підтвердив, що попри поодинокі провокації з боку бойовиків за час перемир'я настрій в українських військових – позитивний і бойовий. Вони готові й далі виконувати завдання, які поставить військово-політичне керівництво держави.

Президент наголосив, що одним зі шляхів до миру паралельно з переговорами в межах Нормандського та Мінського форматів є постійне та наполегливе зміцнення наших Збройних сил.

 

Ситуація з COVID-19 в області прямо залежить від ставлення кожного громадянина. Олексій Кучер

Голова ХОДА звернувся до жителів Харківщини з проханням дотримуватися карантинних заходів.

«Ситуація залишається напруженою. Необхідно пояснити, чому ми кожного дня маємо по 140-150 захворілих. Зараз ми робимо вдвічі-втричі більше тестів, ніж раніше. За вчора було протестовано майже 2 тисячі людей, тоді як кілька тижні тому ми робили по 400 тестів. Зараз наші лабораторії увімкнули всі потужності, щоб на ранньому етапі виявляти захворілих. У нас була висока смертність через те, що ми виявляли хворобу на пізньому етапі. Люди звертались пізніше, епідрозслідування проводили повільніше», - пояснив Олексій Кучер.

Він попросив жителів Харківщини залишатися пильними та дотримуватися всіх карантинних заходів.

«Хочу сказати, що основну цифру захворілих, на жаль, робить місто Харків. Зрозуміло, що це є логічним, адже щільність населення тут найбільша, якщо взяти весь регіон. Принагідно звертаюсь до наших жителів: все ж таки необхідно дотримуватись карантину, тому що ситуація, яку ми маємо, прямо залежить від власного ставлення кожного громадянина», - наголосив очільник ХОДА.

7 серпня він відвідав госпіталь Національної поліції України. Заклад отримав сучасний апарат ШВЛ – це благодійна допомога від фонду Дмитра Шенцева.

«Ми вдячні благодійникам, які підтримують наші медичні заклади. Працівники Нацполіції мають величезну кількість контактів, і можливість захворіти в них досить висока. Тому такий апарат буде в пригоді», - зазначив Олексій Кучер.

«Звісно, лікарі сьогодні - на передовій у боротьбі з коронавірусом, але і працівники поліції також відіграють важливу роль у запобіганні розповсюдження хвороби. Безумовно, наш обов’язок – не забувати і про них також», - сказав Дмитро Шенцев.

Начальниця госпіталю Наталія Вовчинська подякувала за допомогу закладу та озвучила його нагальні потреби. Серед них – ремонт дороги, яка веде до госпіталю. Вона перебуває в такому стані, що машинам швидкої важко проїхати до закладу.

Олексій Кучер пообіцяв сприяти вирішенню питання.

«Давайте домовимось – ви звертаєтесь на моє ім’я, і я після цього звернусь до мера міста, щоб дорогу включили в план», - зазначив голова ХОДА.

 

Уряд та ОДА узгоджують позиції щодо реорганізації районних державних адміністрацій

У Міністерстві розвитку громад та територій очікують, що восени ВР прийме законопроєкт, який дасть можливість уряду прийняти рішення про реорганізацію РДА.

До 7 серпня за дорученням уряду обласні державні адміністрації мають надати пропозиції щодо утворення, ліквідації та реорганізації районних державних адміністрацій, їхніх структурних підрозділів, чисельності працівників, а також розрахунки на їх утримання.

Про це, звертаючись до представників обласних державних адміністрацій, сказав заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода під час онлайн-наради з питань територіальної організації влади.

Він нагадав, що це необхідно зробити у зв’язку з рішенням Верховної Ради про формування нових районів в Україні.

«Очікуємо, що восени Верховна Рада прийме проєкт закону №3651, який дасть уряду можливість прийняти рішення про реорганізацію районних адміністрацій. Крім того, плануємо у вересні внести до парламенту законопроєкт про місцеві державні адміністрації, який впорядкує та розмежує функції обласних і районних держадміністрацій. Отже, вже зараз спільно з ОДА маємо підготувати усі пакетні рішення, які будуть потрібні для виконання згаданих законів», - сказав В’ячеслав Негода.

Він також зазначив, що цього року реформа територіальної організації влади відбуватиметься в рамках чинної Конституції, отже великих змін у статусі та повноваженнях місцевих державних адміністрацій поки не буде.

«Зміни до Конституції, проєкт яких зараз фіналізують, найшвидше можуть буди прийняті у лютому наступного року. Лише після того ми зможемо говорити про зміну статусу місцевих державних адміністрацій. Поки ж ми маємо діяти в чинному правовому полі - змінювати структуру, впорядковувати та розмежовувати деякі функції місцевих державних адміністрацій, але не змінювати основні повноваження ОДА та РДА, прописані в Конституції», - пояснив заступник міністра.

Отже, РДА і надалі виконуватимуть делеговані повноваження районних рад, якщо ті будуть створені у нових районах.

«Чи будуть районні ради, залежить від рішення ЦВК. І вже за декілька днів ми дізнаємося, чи призначить комісія перші вибори районних рад у новому районному поділі. Якщо це станеться, орієнтуємося, що реорганізувати РДА треба до грудня поточного року. Бо новообрані наприкінці жовтня районні ради у нових районах у листопаді проведуть перші сесії, а вже в грудні потрібно буде затверджувати районні бюджети, вирішувати інші питання. Отже, до того моменту мають бути створені районні державні адміністрації», - пояснив В’ячеслав Негода.

Якщо не будуть оголошені вибори у районні ради нових районів, тоді ці строки, за словами заступника міністра, не такі критичні.

Також В’ячеслав Негода озвучив представникам ОДА дві пропозиції, які варто враховувати, коли готуватимуться проєкти видатків державного бюджету наступного року на районні державні адміністрації.

«Перша пропозиція - на певний час зберегти в окремих райцентрах старих районах, там, де необхідно, територіальний підрозділ РДА нового району. Особисто моя позиція – це необхідно зробити, щоб різкими змінами не нашкодити, в першу чергу, громадянам, які потребуватимуть певних особливих соціальних послуг, що надаватимуть РДА, - сказав В’ячеслав Негода. - Друга пропозиція – зберегти центри надання адміністративних послуг у тих райдержадміністраціях, де в райцентрах громади поки не мають власних ЦНАПів, щоб у людей не виникли проблеми з отриманням адмінпослуг. А основна задача – за 2020-2021 роки забезпечити організацію ЦНАПів у кожній з 1470 громад».

Він також повідомив, що пропонується розділити функції РДА нових районів на три основні блоки:

1. Координаційний – координація діяльності усіх територіальних підрозділів ЦОВВ, що працюють на території району. Передбачається, що роль районних державних адміністрацій у розвитку територій посилиться, бо повноваження територіальних підрозділів ЦОВВ з наступного року поширюватимуться на територію, що збігатиметься з територією району.

2. Забезпечення законності. РДА допомагатимуть, особливо новоутвореним громадам, на стадії формування їх органів, реєстрації, ресурсного забезпечення, а також надаватимуть консультації, щоб ОМС не припускалися помилок, не порушувати свідомо чи несвідомо законодавство при прийнятті рішень.

3. Виконання делегованих повноважень районних рад.

«Поки що ми беремо за базовий варіант утворення районних рад у нових районах і наділення їх конкретними, хоча і значно меншими, ніж до цього функціями, з пропозиціями щодо яких можна ознайомитися у законопроєкті (на порталі Децентралізація)», - зазначив заступник міністра.

І ще один окремий блок РДА – секретаріат(апарат), який має забезпечувати функціонування РДА.

Щодо структури кожної РДА у нових районах, то передбачається, що вона має бути типовою, а от чисельність працівників – різною. Це буде залежати від навантаження на адміністрацію – від кількості жителів, кількості громад району, безпекової ситуації тощо.

«Спільно маємо зробити так, щоб район став не декоративним, не просто формальним, а дієвим рівнем організації влади на місцях, який виконує велику кількість конкретних завдань, покладених на виконавчу владу, де працюють висококваліфіковані і високооплачувані фахівці, здатні приймати рішення, застосовувати сучасні підходи для розвитку територій, надавати якісні послуги бізнесу і громадам», - резюмував В’ячеслав Негода.

 

 

Обласна інфекційна лікарня отримала новий апарат ШВЛ

 

Сучасний апарат штучної вентиляції легень американського виробництва – благодійна допомога від компанії «Фармак».

«Ми вдячні соціально активному бізнесу, який продовжує надавати благодійну підтримку та купувати необхідне обладнання для наших медичних закладів, залучених до роботи з COVID-19. Обласна інфекційна лікарня приймає сьогодні найбільше навантаження, і потреба в сучасних апаратах штучної вентиляції легень є», - зазначив заступник голови ХОДА Тарас Пастух, який 3 серпня відвідав обласну інфекційну лікарню.

«У такий важкий період необхідно, як ніколи, підтримувати один одного. Перед хворобою всі рівні, і необхідність об’єднання зростає щодня. Ми закупили апарати ШВЛ для різних міст України, в тому числі для Харкова. Ми бачимо, що кількість хворих щодня зростає, на лікарню - велике навантаження. Сподіваємося, що цей апарат допоможе врятувати комусь життя», - зауважила регіональна менеджерка компанії «Фармак» Наталя Шевченко.

За інформацією директора лікарні Павла Нартова, на даний час в закладі є 24 апарати ШВЛ.

«З них 12 – нові, сучасні. Як раз ці апарати нам украй потрібні, їхні функції дозволяють надавати допомогу тяжким хворим з дихальною недостатністю», - прокоментував Павло Нартов.

На ранок 3 серпня 9 пацієнтів з коронавірусною хворобою були підключені до апаратів ШВЛ: 1 – на інвазійній підтримці, 8 – на кисневій масці.  

Загалом у лікарні, яка розрахована на 240 ліжок, на ранок 3 серпня перебували 238 хворих.

 

 

У рамках реконструкції Київської траси виконали п’яту частину запланованих робіт

 

У Харківській області реконструюють 25 км дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський.

Наразі загальне виконання ремонтних робіт на трасі становить майже 20%. Як повідомили в Службі автомобільних доріг у Харківській області, на виділеній ділянці дороги частково провели підготовчі роботи, роботи з влаштування насипу, розпочали реконструкцію мосту та влаштування дорожнього покриття.

Роботи з реконструкції ділянки автомобільної дороги М-03 від кордону з Полтавською області до населеного пункту Гонтів Яр проводяться коштом МФО. Для виконання інженерно-технічного нагляду залучено французьку інженерну компанію «Еджіс».

Згідно з проєктом довжина ділянки ремонту складає 25 км. Роботи планується завершити у 2022 році.

«Після завершення робіт ця ділянка автомобільної дороги матиме по дві смуги руху в обидва напрямки і буде відноситись до I технічної категорії. Крім цього, буде встановлено освітлення на небезпечних ділянках і вжиті додаткові заходи з безпеки руху», - пояснюють у САД.

Довідка. У 2018 році переможцем тендерної процедури на реконструкцію цієї ділянки дороги стала турецька компанія Onur Taahhut, яка підписала міжнародний контракт з Укравтодором. Угода була підписана та розрахована на чотири роки.


 

 

Харківщина – у лідерах за кількістю оформлених договорів за програмою «Доступні кредити 5-7-9%»

Про це повідомила заступниця керівника Офісу Президента України Юлія Ковалів.

«Ініційована Президентом на початку року програма кредитування «5-7-9%» ефективно реалізується. Станом на 1 серпня сума виданих кредитів становить понад 3,3 мільярда гривень для 1755 компаній. У структурі кредитного портфеля найбільше коштів було надано підприємствам сільського господарства (62%) та переробної промисловості (14%)», – розповіла заступниця керівника Офісу Президента.

За її словами, серед регіонів України за кількістю оформлених договорів лідирують Харківська (12%), Київська (11%) та Сумська (8%) області.

Юлія Ковалів зазначила, що нині програма кредитування «5-7-9%» доступна у 18 банках, ще 10 фінансових установ виявили бажання долучитися до неї, що свідчить про успішність ініціативи.

Програма постійно розширюватиметься, до участі в ній намагатимуться залучити якомога більшу кількість підприємств і приватних осіб.

Нагадаємо, державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» ініційована Президентом України та Кабінетом міністрів для широкої підтримки проєктів українських мікро- та малих підприємств.

Надання трьох можливих ставок – 5%, 7% або 9% – за кредитами залежить від розміру бізнесу та терміну його діяльності. Додатково ставка кредитування знижуватиметься на 0,5% річних за кожного найманого працівника, але не менше ніж до 5% річних.

 

 

До уваги Барвінківчан!

За офіційною інформацією комунальних некомерційних закладів «Барвінківська центральна районна лікарня» та «Центр первинної медико-санітарної допомоги Барвініквського району» станом на 31.07.2020 року обстежено пацієнтів :

- Методом експрес діагностики проведено 126 дослідження, з них всі негативні.

- В умовах обласної вірусологічної лабораторії методом ПЦР обстежено 18 осіб. З них 1 позитивний випадок, хворий направлений для подальшого лікування та дослідження в інфекційне відділення Балаклійської КЦРЛ 31.07.2020р. На даний час визначається коло контактних осіб.

«На самоізоляції» перебуває 3 особи.

      

Поиск

ІЗЮМСЬКА ОДПІ

Туристичні маршрути

Консультація міністра юстиції

Безоплатна правова допомога

НАДС інформує

Соціальний захист населення

Дорожня карта

Колективні договори

Протидія домашньому насильству

Барвінківська районна філія ХОЦЗ
 

 


 

 

 

© 2011 Барвінківська районна державна адміністрація
html counterсчетчик посетителей сайта